Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) cannyon válasza syler (#6499) üzenetére


cannyon
aktív tag

olcson nem tudok de ha kiakarod használni rendesen a netedet és több évre elöre gondolkozol akkor Linksys WRT320N egy ilyen routert vegyél ha emelnek még sávszélt ez akkor is elfogja vinni gond nélkül olcso szar routereket nem érdemes venni mert csak idegesiteni fog ha naponta többször kifagy stb..

(#6502) McLaca válasza cannyon (#6501) üzenetére


McLaca
őstag

Csak kár, hogy nincs benne usb port (a 610-ben van, de nyomtatószerver abban se, pedig majd' 40k az ára. 2005-ben egy nyomtatószerveres, ftp-s, 2 usb-s, linuxos asus került 25 rongyba...)
Garantáltan jók a Linksys ezen kategóriás routerei, csak pofátlanul drágák.

syler: Mbites hálókártyával és XP-vel nem is valószínű, hogy meglesz a 80Mbit. Gigabitessel és Vistával, vagy Win7-tel már inkább. Viszont a garantált sávszél megvan. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6503) Sonja


Sonja
veterán

Én mindig csak FTP-n tesztelek, az megbízható. Mármint, ha az ember olyanról tölt, ahol tudja, hogy az bírja a nagy letöltéseket. Ezért én a szokásos letöltés tesztelő oldalamról szedek: ftp://ftp.fsn.hu/testfiles/ Innen töltsön az ember (4GiB-ot szoktam elkezdeni tölteni) többszálon letöltéskezelővel (pl. Orbit, Flashget, stb.) és az lesz a valós letöltés (nálam 11,33Mbyte/sec). ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6504) bolvar


bolvar
senior tag

üdv
egy barátomnak bekötötték a digi 80m netet és routert kéne venni mivel a jelenlegi nem bírja.
nekem van egy tp-link wr941nd routerem.
láttam sokan ajánlgattátok a linksys wrt320-at de az kb dupla annyiba kerül mint az enyém.
valakinek van esetleg tapasztalata hogy a tp-link-nek mennyi a max net amit elbír?
előre is köszönöm a segítséget
üdv bolvar

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#6505) McLaca válasza bolvar (#6504) üzenetére


McLaca
őstag

Mi lenne, ha kipróbálnátok...?
Ha már egyszer kéznél van...

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6506) bahher válasza emre33 (#6486) üzenetére


bahher
csendes tag

Sajna nem jött be ez a megoldás.... ugyanúgy szétkapcsol.... :W

Még valaki... javaslat?

[ Szerkesztve ]

(#6507) V.Stryker válasza bahher (#6506) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem hasonló esetem volt egy Belkin routerrel, mikor a kábeles netem helyett kötöttem upc-t. Egyszerűen a kettő nem bírta egymást, ha a fejemre hatszor feláltam akkor sem. A router hibátlan volt, akinek eladtam, annak ma is hibátlanul megy. A megoldás az lett,hogy vettem egy Linksys-t, ami habár nem a 10k alatti kategória, de azóta bármilyen netem van, azt stabilan viszi. Most pl digi-t.

Én javaslom,hogy szerezz kölcsönbe egy másik routert és próbáld ki úgy.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6508) bahher válasza V.Stryker (#6507) üzenetére


bahher
csendes tag

Hát tényleg egy másik router lessz a megoldás... :(
Köszi az 5letet...

(#6509) bolvar válasza McLaca (#6505) üzenetére


bolvar
senior tag

hát ha nem számolom hogy ő dunaújba lakik én szegeden:D.
ezért tettem fel a kérdést mielőtt elviszem hátha valaki tud segíteni:)

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#6510) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Talán már csak napok választanak el, hogy végre Békéscsabán a Lencsésin kész legyen a hálózat. Már viszket a tenyerem, hogy aláírhassak a diginek, mert amit a többi szolgáltató művel az lehúzás a javából én meg kénytelen vagyok leválni a Kedvesem munkahelyi netjéről.
Olvasom, hogy a DigiNet is "érzékeny" egy-egy routerre. Van valakinek negatív vagy pozitív élménye az Air Live típusokkal?? Tudom hogy alsó kategóriás a készülék, de kíváncsi vagyok másnak mi a tapasztalata. Thx a válaszokat. :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6511) VGYke válasza syler (#6499) üzenetére


VGYke
addikt

Lehet hogy nem router fogja a sebességet, hanem ilyet kapsz! Nálam 30/20-as netnél soha nem volt több ennél.
Dughattam én bárhová (router nélkül, DIR655 LAN, Wifi, DIR524..., tűzfallal, vírusirtóval és nélkülük)
Kioktattak hogy akkor szóljak, ha nem éri el a garantáltat! :O
És a Digi mérőkéjével kevesebbet mértem, mint a SpeedTest.net-el!

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6512) emre33 válasza VGYke (#6511) üzenetére


emre33
addikt

QOS-t kapcsod ki a routerbe, ha ekkor is lassú, akkor nem router hiba
Dir 655 200Mbit-et simán lekezel WLAN-n keresztül

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#6513) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Fél éve van digim. Fél év alatt kb 3x tapasztaltam, hogy nem volt net és az is csak kb. 10-20 percig volt. Csak gondoltam megosztom veletek. :)

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#6514) McLaca válasza bolvar (#6509) üzenetére


McLaca
őstag

Ja, hogy ja... :DDD
Akkor pardon.
A tp-link itteni beírások szerint a 30/20-at viszi csont nélkül, de ha csak Mbites, akkor a 80-at valószínűleg már nem fogja.
Drága a Linksys, de ha tutira akar menni és sokáig hajjal rendelkezni az illető, akkor rászánja a pénzt. :) Amúgy is spórol egy csomót a digivel, azt lehet jobb routerre fordítani. :K

VGYke: szerintem simán el van kötve a kábeled.

emre33: papíron. A valóságban az a 200Mbit az kb. 50-80 WLAN-on keresztül.

Gonosz15: dettó. Az utóbbi fél évben nem volt semmi gond, pedig napi 18 órát megy a net és a gép (éjszakára mindig lekapcsolom a routert, így mindig "friss" reggelente a kapcsolat). A szolgáltatás beindulásakor volt pár hónapig néha bizonytalanság, aztán néhány karbantartás a területen, azóta semmi gond.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6515) Jag


Jag
senior tag

Nálatok nincs gond az M1-M2-vel? Nálam tök zizis...
A többi csatornával semmi baj.
User hiba?

(#6516) emre33 válasza McLaca (#6514) üzenetére


emre33
addikt

Gyakorlatilag.
DIR 655 tudja a 200Mbit-et

Sajnálom hogy nem hiszed el. A3 és A4 revizióval is kitesztelve..

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#6517) VGYke válasza emre33 (#6512) üzenetére


VGYke
addikt

Most DI-524-el megy a net, szerintem abban nincs QOS, vagy én nem találom hol kell kapcsolgatni?
És most ennyi

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6518) McLaca válasza emre33 (#6516) üzenetére


McLaca
őstag

És mi van a fogadóoldalon, ami szintén hozza ezt a tempót?
(Ugye nem a csatlakozási, hanem az effektív sebességről beszélünk...? Mert én legalábbis arról.)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6519) emre33 válasza VGYke (#6517) üzenetére


emre33
addikt

DI-524 routert illik kerülni.
Ha teheted cseréld 635-re vagy 655-re

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#6520) VGYke válasza emre33 (#6519) üzenetére


VGYke
addikt

DIR655 is van, de mint ha korlátozott volna valamilyen forgalmat az internet felé, így kicseréltem. DI-vel is ugyan olyan mint DIR-el, lehet nem router probléma, hanem szolgáltatás. Minden esetre a DIR-t elviszem olyan helyre ahol értenek hozzá, nézzék meg, így legalább 1 lehetséges hibaforrás ki lesz szűrve.
Mondjuk a DI-vel évekig stabilan ment az UPC.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6521) emre33 válasza VGYke (#6520) üzenetére


emre33
addikt

QOS-része esetleg csinálhat ilyesmit, mivel van benne forgalom piorizálás.
Ezeket nem kell bekapcsolni, és többet rá se kell nézni.

Látom divat lett a routereket szidni..

Inkább a szolgáltatót kellene

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#6522) VGYke válasza emre33 (#6521) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm válaszod! Én első körben a szolgáltatót szidtam, de elbizonytalanodtam.
Eddig UPC-m volt, DI524 routerrel, de most lakásfelújítás után máshová került a router és digi szolgáltató lett. Dir655-el is tetű volt a net és Di524-el is. A "máshová került a router" azt jelenti, hogy nem az asztal alatt van, hanem ugyan azon a szinten, a géptől légvonalban kb. 8 méterre, egy gipszkarton fal mögött + van 7cm-es lukacsos téglafal az útban, ha a fa ajtón nem tud átjönni a hullám. Ha nyitva az ajtó én rálátok a gipszkarton mögötti router helyére, de nem vagyok rádió hullám.
Most megint rádugtam router nélkül a gépet közvetlenül a szolgáltatóra és ezt mértem Bp-i szerverről
Aztán Wifin (DI524 routerr) is megmértem ugyan ezt: itt az eredmény
Nem értem!
Igaz a 2 mérés között eltelt 10-20 perc (gépet kell cipelni a bekötési ponthoz hogy elérjen az UTP, bekapcsolni, stb), de akkor is, a letöltési sebesség 1/3-ra esett vissza. A feltöltés rendben, mindkét esetben (routerrel és nélküle) szar!
:F

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6523) need


need
addikt

Üdv...
Újra csak előjön úgyan az a hiba mint korábban..!

Torrentezés közben lemered a win 7
Minden eshetőséget figyelembe vettem és ki is probáltam tehát cseréltem klienst háló katy drivert cseréltem más klienst is próbáltam de a probléma meg maradt nem csak win 7 alatt hanem Xp alatt is!
Sokan azt monták hogy lehet hogy a szolgáltató szivat nincs kizárva Upc P2P titkositást használ ami tilthatja a a torrentezést!
De most már más szolgáltatónál vagyok Digi utps van és most is lemered a win 7 és bontja is a net kapcsolatot!
Maga a problémák akkor jelentkeztek amikor 60 megás netre váltottam!
Vicc az egészben hogy privát ftpvel tökéletesen müxik nincs kizára hogy azért mert nincs vissza töltés!
Mennyire van arra esély hogy az alaplapi hálló kary nem birna el a dolgokkal...?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#6524) -v-


-v-
addikt

Sziasztok!
Bekötötték a házba a Digi-t, szerintetek érdemes Chello-ról átváltani? Jóval gyorsabb és olcsóbb is..

(#6525) Atapi válasza -v- (#6524) üzenetére


Atapi
senior tag

"Jóval gyorsabb és olcsóbb is.."

akkor mi is a kérdés?
mivel a digi hűségnyilatkozat nélkül köthető, ha bizalmatlan vagy köttesd be a chello mellé, aztán majd lemondod amelyiket tetszik, igy buksz 1-2hónap havidijat, de legalább tapasztalat alapján választhatsz.

(#6526) mg105


mg105
senior tag

sziasztok!
szerintetek mitől lehet az a jelenség, hogy torrentezés közben elég sűrűn elkezd folyamatosan lelassulni a feltöltés, majd 10-20 kB/s-el megy percekig, mire újra felgyorsul, aztán 10 perc múlva ugyan ezt csinálja. 20/10 Mbit-es előfizetésem van, 1,2MB/s -el tudok folyamatosan feltölteni, lekorlátoztam 1 MB/s-re, de nem segített. az aktív kapcsolatok maximális számát is megpróbáltam csökkenteni, de a jelenség továbbra is fenn áll. nálam van valahol a probléma, vagy esetleg a Diginél? egy TP-LINK routerrel van megosztva a net két gép között, gigabites kábelekkel.

(#6527) Sonja válasza mg105 (#6526) üzenetére


Sonja
veterán

Közvetlen a gépre kötve is ezt csinálja? Ha igen, akkor milyen torrent klienst használsz? Ha uTorrent, akkor az a probléma. Sokaknál jelentkezett ez, és mikor lecserélte másra, akkor megszünt. :F Ne kérdezd miért, mert fogalmam nincs. Nálam nem jelentkezett ez a probléma uTorrent 2.0 beta alatt (legfrissebb build mindig).

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6528) cannyon válasza mg105 (#6526) üzenetére


cannyon
aktív tag

Ennek több oka is lehet ha 1.8.4 es klienst használsz annál ez a modi célszerü lecserélni régebbire.Vagy az is lehet hogy miközben töltesz le a kliensed irja hogy x% a lemez megtelt mégha van még böven hely akkor is szokot ezzel szorakozni meg ez akkor is elöfordul ha egy vinyod van ketté osztva a c n a rendszer d re meg megy a letöltés, irás olvasás van folyamatosan + még a rendszer is használja az irás olvasást és lehet ennyit már nem bir a vinyod.Routert kizárnám mert ekkora netet röhögve el kell tudnia vinni még a leggagyibnak is.

(#6523) need probálj ki egy másik hálokártyát, elég sok embernél miután váltodtak digire szakdt a kapcsolat stb én nálam is ez volt vettem egy uj hálokártyát és azzal azota szépen megy de ha visszarakom alaplapira ujkezdi a hülyeségét talán a te problémádat is ez orvosolná

[ Szerkesztve ]

(#6529) mg105 válasza Sonja (#6527) üzenetére


mg105
senior tag

uTorrent 1.8.5. milyen klienst ajánlotok helyette?

(#6530) mg105 válasza cannyon (#6528) üzenetére


mg105
senior tag

a vinyó biztos hogy nem a szűk keresztmetszet, mert HD Sentinel-lel figyeltem a kihasználtságát, még a 20%-ot sem éri el legtöbbször. a "szabad helyes" probléma hálistennek engem nem érint :)

(#6531) Calogero válasza mg105 (#6529) üzenetére


Calogero
addikt

uTorrent 2.0 bétát használok, és nincs semmilyen problémám

(#6532) cannyon válasza mg105 (#6530) üzenetére


cannyon
aktív tag

1.7.7 1.8.1 1.8.2 1.8.3 választhatsz ezek jol müködnek

(#6533) forrest85 válasza Calogero (#6531) üzenetére


forrest85
senior tag

Dettó...

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#6534) mg105


mg105
senior tag

köszönöm mindenkinek a tanácsot! feltettem a 2-es utorrentet, és nem csak hogy stabilan töltök órák óta, még gyorsabb is lett, 1,2 MB/s helyett 1,3 MB/s-el osztom a népnek az áldást :)
:R

(#6535) cannyon válasza mg105 (#6534) üzenetére


cannyon
aktív tag

Azért annak néz utánna az oldaladon ahonnan töltesz hogy a béta kliens megengedet e nehogy kivágjanak miatta :)

(#6536) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Üdv a topiclakóknak! :)

Egy kis segítséget kérnék: holnap Tatabányára kell menjek egy ismerőshöz, mert nincsen net az ámítógépén már napok óta. Az lenne a kérdésem, hogy arrafelé hogy szolgáltat a Digi (PPPOE, vagy broadband)? MAC alapú szűrés van-e (ha a saját notimat rádugom a kanóc végére, akkor rögtön mennie kellene a netnek az xp autokonfigjával)? Van-e valami trükkös dolog a beállításoknál, amire figyelni kell? Köszönöm a segítséget!

Ropi

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6537) Calogero válasza *Ropi* (#6536) üzenetére


Calogero
addikt

Digi LAN PPPoE, nincs MAC alapú szűrés.

Én csak annyit szoktam csinálni hogy annak a hálókártyánál amelyibe megy a net, annál megadok egy IP címet (192.168.x.x.) Így bootolásnál nem vár annyit. (nem használok routert)

(#6538) oldmanoka


oldmanoka
tag

Udv
Ajka is bekerül lassan a digi net lefedettségi körébe kérdés van köztetek esetleg akinél
már működik ? tapasztalatok vélemények , Top netet ( 80/25 ) szeretnék köttetni 3 gépre
osztanám mint a jelenlegi netem azt mar olvastam hogy router csere lesz a vége
linksys wrt 320 megfelel a célra ?
köszi előre is . :N

[ Szerkesztve ]

(#6539) *Ropi* válasza Calogero (#6537) üzenetére


*Ropi*
félisten

Köszönöm, végül gond nélkül megoldottam. A laptop tulaja állította el véletlenül a loginolást, nem csatlakozott a hálózatra. Visszatettem autoconnectre, azóta öröm és bódottá'. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6540) emre33 válasza VGYke (#6522) üzenetére


emre33
addikt

stop!

WIFIN netezel? Akkor örülj hogy ennyi is megvan.

Wifi nem 100Mbit stabil átvitelére van.

kábel ember!

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#6541) cannyon válasza oldmanoka (#6538) üzenetére


cannyon
aktív tag

tökéletesen megfelel hisz gigabites router:)

(#6542) cilo9


cilo9
aktív tag

Sziasztok!

Segtséget szeretnék kérni, mert édes kevés vagyok a dologhoz. Adott egy DIGIs 20/20-as net. Az ethernet kábel a falból jön modem nélkül és egy Philips SNB6500-as wifi router-t próbálok beiktatni. Ha jól sejtem fix IP-s a dolog, mert alaplap cserénél szólni kell a DIGI-nek és adnak új IP cmet.
Bekötöttem értelemszerűen a wifi routert, de már a webes kezelőfelületet nem tudom előhozni, ami elvileg a 192.168.1.1 vagy 1.2 címen kellene bejönni.
Egyszer router reset után bejött az 1.2-n beállítottam PPPoe kapcsolatnak, jelszó felhasználó névvel de nem lett kapcsolat, sőt azóta megint képtelen vagyok behozni a kezelőfelületet.
Tudtok segíteni, hogy hogyan kezdjem, mit csináljak. Hálózat terén nagyon láma vagyok, úgyhogy türelmet is kérnék. :)
Hálás lennék, ha tudnátok szájbarágosan segíteni. Nem égetően sürgős, mert már csak holnap tudok babrálni vele.

Üdv, és előre is köszönöm! :R

Üdv, Cilo

(#6543) gyga


gyga
senior tag

valaki léci ajánljon egy router mert a mostanit (tl-wr543g) a torrent kiakasztja annyira hogy csak akkor jön vissza a net ha rebootolom a routert

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#6544) VGYke válasza emre33 (#6540) üzenetére


VGYke
addikt

Ne máááá :O
Feltöltésem sz*r routerrel vagy nélküle egy dolog, szolgáltatói hiba, egyértelmű.
De hogy egy router (akár Di524, akár DIR655) bejövő WAN 30 esetén Wifin ne tudja a 30MBPS-t? :F
Nincs UTP, lakásfelújítás után vagyok, száműztem. Falba mennek a fontos kábelek (áram, TV koax). Ennek oka: amikor a szerelés folyt, fogalmam sem volt mi hová kerül, valamint azt hittem a wifi kitalált, stabil dolog)
Ja, és eddig is wifiztem UPC-vel és ment simán 20-at (vagy mit, már nem emlékszem, szóval szinte a hirdetett sebességet) a letöltés, igaz digihez képest bazi drágán!

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6545) cannyon válasza gyga (#6543) üzenetére


cannyon
aktív tag

Ajánlom ezt mint mindenkinek Linksys WRT320N igaz drága de meghálálja, gagyi olcso szart meg nem érdemes venni!Egyett kell venni ami pár év mulva is még mindig jo router lesz, ez mondjuk az, és ha a digi emel sávot az se fog neki számitani akkor is birni fogja

(#6546) -v-


-v-
addikt

Nekem d-link dir100-as van, olcsó, vmi 7e, és még sose volt vele semmi gond mióta megvan, ajánlom...

(#6547) #82903040


#82903040
törölt tag

Sziasztok!

Olvasgattam digi témában, de valami nem egyértelmű számomra.
Van itt a PH-n 2 nagy topic a digi netnek (PPPoE és a Kábel). Melyik milyen, mennnyire jó, olyanok a sebességek amit ígérnek, belassulás van-e?
Olvastam olyat is, hogy valahol kábelen megy a digi, de PPPoE-s. Akkor most hogy van ez? :)
Felénk kiépítés alatt van a digi, és fogalmam sincs melyik lesz. Lehet ezt tudni, vagy mitől függ? Annyit tudok, hogy most fektetik az optikai kábelt. :)

[ Szerkesztve ]

(#6548) Reag3nS válasza #82903040 (#6547) üzenetére


Reag3nS
senior tag

Ha az optikai kábelt fektetik és lépcsőházban laksz, akkor a durva csomagokat lehet majd rendelni. 20, 30, esetleg 80 megabit...

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#6549) oldmanoka


oldmanoka
tag

itt van az ajtómtól két méterre az optika vége reménykedem :)

(#6550) #82903040 válasza Reag3nS (#6548) üzenetére


#82903040
törölt tag

Értem, és ez PPPoE lesz vagy sem?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.