Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) TeeJay válasza viktorhu (#68997) üzenetére


TeeJay
félisten

Optikát behúzni könnyű és olcsó, azokat egy új OLT-re húzni meg bekötni az a drága és gondolom engedélyek is kellenek bőven. Sokan elfelejtetik hogy az FTTH teljesen új hálózatot jelent mivel egy ideig párhuzamosan fog futni az FTTH és FTTB majd mikor már mindenki át van kötve akkor tudják majd lekapcsolni a régit.
ONT témában meg nem kötelező a szolgáltatónak wifit adni, akinek nem tetszik vegyen routert vagy menjen máshova ahol jobb eszköz jár... Ja hogy ott a havidíj sokkal több és így 1 ev alatt bőven kifizetsz egy saját router árát...

Azokat se értem akik 1000-es netet akarnak de wifin de úgy hogy ne kelljen routert venni. Kajak írok a DIGI-nek h alap ONT-t vezessenek be aki meg wifiset akar az fizessen többet netre. Nekem alap ONT bőven elég van saját bika routerem ami röhögve viszi a 945 megabitet

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#69002) temporello


temporello
tag

Nekem most jött meg a márciusi számla és a januári hosszúra nyúlt karbantartásért 500 Ft-ot jóváírnak.
Ezért jár egy piros pont.

(#69003) adika4444 válasza TeeJay (#69001) üzenetére


adika4444
addikt

Annyiban mindenképp igazad van, hogy sokunknak jobb lenne az alap ont, kevesebb helyet foglalna talán.

Van ám nekem egy olyan érzésem, hogy a DIGI is hasonlóan gondolja, csak a másik kettő tolja ezeket a wi-fi-s csodamodemeket, így ők se akarnak lemaradni. Ja és igen, van akinél konkrétan ez dominál, hogy az adott eszköz tud-e wi-fi-t. Nem baj, hogy az ezres netből átjön rajta 50. A lényeg, hogy a szolgáltató adja a Wi-Fi-t. (Szekrény alsó polcára persze...)

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#69004) scope2007


scope2007
addikt

Szevasztok!

Diginet1000 [ftth] előfizetésem van, eddig sima lankábellal volt összedugva a net a routerrel, de lecserélték optikai kábelre, így hoztak egy Huawei EchoLife HG8121H dobozt

TP-LINK Archer C7 V4

A kérdésem az lenne, hogy melyik beállítással használjam tovább a routert?

Még nem volt ilyen szitu, szóval nem tudom mi a legmegfelelőbb beállítás :)
Huawei-ben kell vajon valamit állítani?

köszi
:DD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#69005) Celtis válasza scope2007 (#69004) üzenetére


Celtis
veterán

Kérd át az ONT-t bridge módba és válaszd a router módot a saját routereden PPPoE kapcsolattal.

(#69006) DonMaster válasza scope2007 (#69004) üzenetére


DonMaster
addikt

vagy az amit elöttem irtak, vagy hagd routermodban és ted ap modba és a digis cucc ad dhcp-t és ipv6-ot is. a tiéd add wifi-t és a digié is amég kinem kapcsolod ahogy az auto frissitését is, ha utobbit nem teszed csak kikapcsolod akkro vissza kapcsol magátol mert az a default.

routermodban digi bridge-böl 1 ge porton routered wan portjába

ap modban digi routerböl ge portjábol routered wan portjába

utobbi esetben még marad 1 db fe portod a digi ezsközén. dhcp-re tökéletes , nyilván port forward is megoldhato , csak dmz nincs, kérdés hogy akarod-e kivülröl elérni ha igen akkor kérd bridge-be és saját routered tárcsázzon akkor van dmz meg ddns is jobb, viszont lehet hogy az ipv6-rol lekell mondj.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#69007) scope2007 válasza Celtis (#69005) üzenetére


scope2007
addikt

köszi mindkettőtöknek

mit takar, hogy kérjem át ?
ügyfélszolgálat? vagy a router beállításokban? :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#69008) DonMaster válasza scope2007 (#69007) üzenetére


DonMaster
addikt

telefon 1272 , és megmondod hogy tegyék bridge-be. és 30-60p és kész akkor jön sms , utána csak saját router/gépel ppope kapcsolattal tudsz internetet csinálni,

ppope kapcsoalt készités digi.hu oldalon megtalálható.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#69009) sandró60


sandró60
addikt

Elnézést,ha már volt :B
Tegnap kötötték be az FTTH. 1000-res net-et.
Kérdésem?
Van egy Xiaomi note 4 telefonom.Amin csak 150Mbs a Wifi.
Ez már az előző 100Mbs nettemnél is így volt.Mit kell beállítanom hogy a mobil Wifi gyorsabb legyen?.
Saját routerről megy -Tp Link Archer C900 gigabytes.
A kábelen olyan 600Mbs a sebesség- nekem ez megfelelő.Csak a Wifi lenne gyorsabb a telefonon.
Köszönöm :R

(#69010) M@Db0Y válasza sandró60 (#69009) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

150Mbit az a link sebesség, valójában ha átmegy rajta 70-100Mbit akkor már örülhetsz. Nem tud többet a telefon, nem tudsz mit beállítani.

(#69011) 4Grider válasza sandró60 (#69009) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért akarnál telefonon 150 Mbps-tól gyorsabb netet? Nekem ac-s telefonom van, azon 250-el jön z anyag. Semmi értelme...

(#69012) sandró60 válasza 4Grider (#69011) üzenetére


sandró60
addikt

Nekem is van 5Ghz-azt hittem ,hogy gyorsabb lesz.

(#69013) scope2007 válasza DonMaster (#69008) üzenetére


scope2007
addikt

koszi, akkor ez kell nekem.
elérés sem kell igazán távolról.
a lényeg, hogy saját routert szeretném használni, és ott portokat nyitni, ha akarok.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#69014) zoo8800 válasza 4Grider (#68993) üzenetére


zoo8800
veterán

Eddig nem tűnt fel. :D
Egyébként most is január vége van.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#69015) gabe_


gabe_
őstag

[link]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#69016) TeeJay válasza adika4444 (#69003) üzenetére


TeeJay
félisten

inkább az zavar itt a sok hozzászólás között hogy egyre többen konkrétan háborognak hogy mi az hogy nem AC-s a wifi a cuccban meg mi az hogy cserélje le a saját 6-8éves fostalicska routerét csak mert a szolgáltató 1000 megás netet ad 3000 forint alatt...
ilyeneket kiküldeném nyugatabbra netezni ahol ADSL jobb esetben VDSL van 10-20 esetleg 50 megabittel manapság is mert ott éppen tojnak arra hogy gigás net legyen 10euro alatti áron...

routert nem akar venni mert hogy képzeli a szolgáltató ezt, többet nem akar fizetni mert mi az hogy 300 forinttal drágul de azért menjen az 1000-es net wifin mert ugye kábelezni nem fogunk mert az 1000 forintba kerülne (10méter CAT6 kábel ennyi készen)

simán fognám adnék alap ONT-t egy gigás LAN meg egy telefon porttal és ha a kedves előfizetőnek nem tetszik akkor mondjuk havi +1000-ért kap AC wifis ONT-t
aztán lehet eldönteni melyik kell

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#69017) HdRew válasza TeeJay (#69016) üzenetére


HdRew
őstag

Nyilván azért, mert ez is egy plusz kiadás az embereknek, amivel nem feltétlenül kalkulálnak és alacsony is a keresetük, bár, PH-n mindkét halmaz elég kicsi lehet. Sajnos ez van, ilyen "jelentéktelen" dolgokra szeretne az ember minél kevesebbet költeni, mert ennek az előnyét nem feltétlenül látja, csak akkor, ha zavarja, amikor nem tölt be azonnal egy adott oldal. :)

(#69018) Joe123 válasza tomee987 (#68982) üzenetére


Joe123
aktív tag

Nálatok legalább szereltek valamit, hozzánk csak a cetli jutott...

(#69019) fuwiradis


fuwiradis
tag

az igen, ma vettem kezhez a szamlat az uj dijakkal. nem tudtam hogy lesz emeles, de igy huseg nelkul telefon+net eleg jelentosen dragult.

(#69020) Flix94


Flix94
csendes tag

Sziasztok! Egy Apple Airport Express routert szeretnék használni DIGI (falból jövő, külön modem nélkül) internettel. A beállítás során a PPoE felhasználónév és jelszó helyes, de 3 hibaüzenet is megjelenik: nincs DNS szerver, internetkapcsolat és nem található PPoE szerver. Van erre valami megoldás? Köszönöm.

(#69021) TeeJay válasza HdRew (#69017) üzenetére


TeeJay
félisten

tök olcsón kap valami jó szolgáltatást
jövő hónaptól szolgáltató még jobbat ad azonos áron esetleg pár száz forinttal emeli
user meg ahelyett hogy örülne elkezd háborogni hogy mi az hogy nem megy majd a routerrel
és neki venni kell akkor sajátot mert amit a DIGI ad nem tud AC wifit vagy hasonlók
páran itt elgondolkozhatnának erről

fél éve meg az volt a téma hogy mi az hogy a DIGI FTTH bekötésnél ONT+CATV dobozt is ad
mi az hogy nem egy eszközt ami CATV-t is tud és hogy két konnektor kell majd meg úristen annyi áramot fog zabálni ez a két eszköz hogy elviszi a bank a házát szegény előfizetőnek...
:U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#69022) DonMaster válasza Flix94 (#69020) üzenetére


DonMaster
addikt

jövöre nézve egy normális router vásárlás ,
ez csak 100-as portokkal rendelkezik. évvégére mindnehol 1000-res net lesz.
dns-t betudzs állitani pl: 8.8.8.8 és 8.8.4.4. dea ppope- az pasz valmit nem jol állitotál. de én gondolkodnék már saját router vásárlásán.

(#69021)
a probléma az, hogy oké hogy jobbat ad de a tv miatt emeli az árakat,
van olyan aki only netett fiezt elö annak is 2225ft-rol 3100-ra nö ami 875ft ár emelés .
és már bocs de a 100up és 25up grantált + az pont nem az a kategoria ami 875ft-ba kerül jah és ugyan ugy megkapják a csak net elöfizetök is azt hogy a tv miatt emeltek árat. enynit erröl. ez itt a probléma
értem , hogy pénzböl élnek, nem megyek másikhoz igy is bestbuy, de azért fizesek többet mert bekerült a spiller hát ne már, oké ha a tv nö 4000-re még azt mondom oké de a net nöt és a tv ára csökent és az infok az, hogy uj csatornák jöttek, érzed az ellentétett?
persze jogilag levédi öket a 100up hogy legyen változás azért nö a net ára de 100up nem kerül 875ft-ba

akkor 2225ftbol ami 1000/200 net, 2*875 =1750 és 475ft az 1000down ezt tesem gondolod komolyan.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#69023) viktorhu válasza TeeJay (#69001) üzenetére


viktorhu
veterán

Azt én is támogatnám, hogy adjanak egy szimpla ont-t, aztán mindenki olyan routert köt utána, amilyet akar rásóznak a media marktban (aztán jön a sírás, hogy rá van írva a routerre, hogy 300-as / 1200-as, és százzal sem megy a net).

(#69024) viktorhu válasza adika4444 (#69003) üzenetére


viktorhu
veterán

Nincs feltétlenül így. Simán átmegy wifin a szolgáltatói routeremen a 250-es netem sávszélessége.

(#69025) mcfly82


mcfly82
tag

Kijött az új ÁSZF.
Lesz akciós csomag, kicsit drágább, mint a Digi Mindenkinek:
Első 3 hónap 3 ezer, utána 6 ezer. Így egy év rabigával havi 5250-re jön ki. Egész jó.
A neve Digi FULL :))

[ Szerkesztve ]

(#69026) Invader Cent válasza mcfly82 (#69025) üzenetére


Invader Cent
csendes tag

Akkor tehát nem szűnik meg egyelőre az 500-as net FTTB-n, csak 3300-ra emelkedik az ára.

(#69027) TeeJay válasza DonMaster (#69022) üzenetére


TeeJay
félisten

mondom tuti 100 méteres sorok fognak kígyózni a DIGI irodákban és mindenki fel fogja mondani a szerződést és megy a másik kettőhöz azonnal...
ja nem ez lesz mert a másik kettő is drága és gyengébb szolgáltatás
a legtöbben mobilra 2-3x ennyit költenek havonta mint internetre akkor hol olyan halálos hogy 3100 lett az 1000-es net?
aki emiatt akarja lemondani az furán gondolkozik :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#69028) DonMaster válasza TeeJay (#69027) üzenetére


DonMaster
addikt

de mondom még igy is bestbuy.
nem fogom lemondani.

nem gondolkoznak furán
haveromnak csak internet elöfizetése van
eddig 2225ft-ot fizetett brutto 1000/200-ért
most március 1-töl arra hivatkozva hogy bekerültek uj csatornák 3100-at fizet. és hogy jogilag rendben legyen kapot 100mbits up-ot és 25mbits garantált up-ot.

ez szerinted fair? 3100-2225 = 100mbits UP és 25mbits garantált UP ára? ezt te komolyan gondolod?

nyilván igy is a legolcsóbb, még mindig, messze jo a dvb-c és a net és a telefon is szinte ingyenes amire használom, nem megyek másikhoz, én se, de azért érezd a lényeget hogy azért a tv-be kerültbe uj csatorna és azért nö az internet ára, jah és várj tudod mi a poén ami ad 1 pofont a szarnak, az hogy a tv-be kerülnek be uj csatornák ez az oka az áremelkedésnek, de a tv ára csökken 3300-ról 3100-ra. érted

az az indok, hogy bekerült uj csatorna azért drágul csak hogy 200ft-al lesz olcsobb és a nett drágul 875ft-al.
amit nmmhh és jogilag vitatni lehet, csak hogy ne tegye senki ezért kiszurják a szemünk 100mbits UP-al
nyilván nem 875ft -ba kerül 100mbits UP sebesség, nyilván lehetne 1000/1000 is simán ftth-n elbirná a rendszer, nem mondom azt hogy szükség lenne 1000 up-ra de ha nem is 1000 hanem 1000/500 mint az rcs-rds is tette lenne a csomag akor talán azt mondom, hogy oké 300up meg ér 875ft-ot. de 100up szerintem nem.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#69029) TeeJay válasza DonMaster (#69028) üzenetére


TeeJay
félisten

két opció van
kifizeti a plusz párszáz forintot vagy felmondja
100-as net mennyivel olcsóbb? max vissza vált arra
remélem itt a környékünkön mindenki átmegy Flipre vagy visszavált 100/100-ra és akkor picit több feltöltés marad, ez a lépcsőház fele úgyis idős
emeletünkön is 4 lakásból 2-ben nincs net mert 60+ özvegy néni lakik :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#69030) qnadam válasza mcfly82 (#69025) üzenetére


qnadam
veterán

és ha jól látom, a diginet 1000 fttb kompletten hiányzik a c mellékletből.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#69031) DonMaster válasza TeeJay (#69029) üzenetére


DonMaster
addikt

olvasod is amit irok? vagy write only-ban vagy?

ftth 1000-ben lévö 2225-ös csak internetre elöfizetök is a tv miatt 3100-at fognak fizetni
ftth-nál nincsen 100-as net hogy vissza váltson. miröl bezsélsz? egyáltalán

uj csatornák miatt van az áremelkedés az internetnél és hogy pofán vágnak a szarral a tv ára csökken. de kapsz 100up-ot , hogy jogilag rendben legyen.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#69032) CirrMee válasza DonMaster (#69031) üzenetére


CirrMee
addikt

Szvsz lesz ebből még pofára esés... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#69033) Mr. Csonti válasza TeeJay (#69016) üzenetére


Mr. Csonti
tag

Én meg Téged nem értelek, hogy miért háborogsz (ha csak nem a te zsebedből menne a pénz a faszább routerekre, akkor okés). A szolgáltató van az ügyfélért, nem pedig fordítva, nem de? Nem kell nyugati példa,Magyarországon vagyunk, itt ilyenek az árak, igy kell versenyezniük egymással a szolgáltatóknak. És igen, röhej hogy nem adnak 1000es nethez olyan routert ami tud 5Ghz-et :))

(#69034) DonMaster válasza Mr. Csonti (#69033) üzenetére


DonMaster
addikt

mért kéne adjon?
melyik ad 2225ft-ért 1000/200mbits netett brutto /hó ac5ghz-es routerrel akár nyugaton akár keleten akár az országban ?

az árak miatt olcso ezsközök kellenek, tehát ha kapnál 1 modemet akkor annak is örülnöd kéne. ennyi.

akik fttb-nél vannak azok csak egy utp kábel véget kaptak még modemet meg routert sem mégis mindegyik tudod magának venni 1 routert ha kellet a wifi vagy több lan.

lehet menni telekom fiber-re ott biztos van ac-5ghz-es router csak az ára 12e ft nem 2225ft brutto márc1-ig.
ha havi 5e lenne a digi akkor tuti adna ac-s routert is. de nem annyi igy árban a legolcsobb tud lenni, viszont saját amgadnak kell ezt megoldani, mi ezen a probléma? ha elköltözöl a saját routered viheted magaddal, de ha nem veszel mert hoz a digi neked ac5ghz-et akkor költözéskor ha nem lesz digi hanem sufni neted lesz sufni szolgáltatotol akkor majd örülsz hogy kapsz egy adsl modem-et nem hogy wifi ac5ghz-et , csak ugye ha sajátod lenne akkor máris problem solved lenne ,

akinek nem elég a szolgáltatói eszköz kérje bridge-be és tegyen saját eszköz utána, ez amguy is csak egy fiber to utp nevezzük nevén modem ennyi, 20éve 56kbps-es és 48kbps-es modemek is voltak adsl isdn stb modemek most mért nehéz ezt igy felfogni?

amugy is 8500ért van ac5ghz router gigás portokkal hw nattal.
nem egy brutálisan nagy összeg persze nem ingyen van de nem 1 honapot leszle diginél ha saját házban laksz hanem 20-30évet, az idöre levetitve ha csak 10évre nézem 8500/120=70ft havonta amit pluszba kell fizes router ért mert nem hozott a digi de ha albérlet és költöznél ugyan ugy használhatod az uj helyen tehát a 70ft megy 10-év ig, nyilván 20évvel már 35ft , de szerintem 10évente nem árt routert cserélni persze nem kötelező de nem árt.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#69035) Mr. Csonti válasza DonMaster (#69034) üzenetére


Mr. Csonti
tag

Diákként azért nem mind1 hogy mire megy a pénz. Arról meg teljesen feleselges beszélni, hogy mi volt 10/20 éve a jelenlegi helyzeten(technikan) nem valtoztat és hát albiban nem tervezek 30, 20 de még 10 év re se. Még mindig azt mondom, hogy a szolgáltató van az ügyfélért. Ha szerencsémre van egy olyan laposom ami képes 5Ghz-et fogni, akkor hadd ne érezzem már magam szarul, hogy jó lenne látni 120-150 letöltésnél nagyobb sebességet egy ezres nettel.

(#69036) TeeJay válasza Mr. Csonti (#69035) üzenetére


TeeJay
félisten

FTTB1000 és FTTH 1000 kb. azonos ár
FTTB kapsz egy kanócot
FTTH kapsz egy 2,4GHz 2antennás wifis ONT-t
akkor minden FTTB-s kezdjen tényleg háborogni mi az hogy nem jár ingyen router?

én 33ért vettem AC66U B1-et
már az előtte lévő 1043ND V2 is 15volt anno szóval tudtam venni routert magamnak és 2015-ben mikor rendeltem az 1000-es netet még nem ennyibe került mint most

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#69037) MDanny válasza mcfly82 (#69025) üzenetére


MDanny
senior tag

Eszerint nem tévedtem nagyot, jó volt a megérzés

Legutóbb csak a DIGITel500 miatt nem tudtam új hűséget kötni, így viszont lehet spórolni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#69038) DonMaster válasza Mr. Csonti (#69035) üzenetére


DonMaster
addikt

Diak kent albiban pont leszarod de ha nem akkor a lankabel pont alkalmas a problemadorvosolasara . ha az is draga neked de ac5ghz laposod van akkor menjel bulizni a netett akard letolteni diakkent . 3. Reszt ha veszel sajatot tovabkoltozeskor viszed magaddal .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#69039) Mr. Csonti válasza DonMaster (#69038) üzenetére


Mr. Csonti
tag

Na majd én tudom, hogy diákként mit szarok le. :) Nincsen RJ-45-os portom úgyhogy a lan kabeles megoldásod nem játszik. Az ilyen nagy cégek ezeket a routeteket fing pénzekért vennék, ahogy haladunk elore, minden olcsóbb lesz (illetve lennie kellene). Viszont viccet félretéve, melyik az a 8500 Ft-os router amit említettél?

[ Szerkesztve ]

(#69040) viktorhu válasza TeeJay (#69027) üzenetére


viktorhu
veterán

Nincs mindenkinek ilyen erős érzelmi kötődése a szolgáltatójával, nem esküdtek örök hűséget egymásnak. Ha másik szolgáltatótól jobb ajánlatot kapnak, akkor váltani fognak, maximum a lustaságfaktor fogja megakadályozni a dolgot.

(#69041) DonMaster válasza Mr. Csonti (#69039) üzenetére


DonMaster
addikt

Nem azert de hoaba van mac ed de sajnalsz routert venni vagy mini pcd van ba utobbin tarhely kicsi nah mindegy ha mac akkor plane gaz amit muvelsz .. 8500ft xiaomi mi router 3g
877mbps ac 5ghz dualband es 2 giga lanport bar ez mivel nincs a gepedben hely nem erdekel teged

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#69042) MrCsiT válasza DonMaster (#69041) üzenetére


MrCsiT
addikt

Az ékezet- és egyéb írásjelek hiánya elég gáz a hsz-eidnél.

Jó lenne ha normálisan, magyar szavakkal és tagolással írnád a mondandód, olvashatóbb volna. (függetlenül attól, hogy igazad van, és segítőkész vagy.)

Mr.Csonti: talán logout-on van tesztje az említett "xiaomi mi router 3g" eszköznek, nem para elvileg a kínai nyelvű menü. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#69043) 4Grider válasza MrCsiT (#69042) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gyakorlatilag is kínai nyelvű. Nem egyszerű eljárással lehet rá olyan (padavan) firmware-t telepíteni, ami kicsit nemzetközibb adminisztrációt tesz lehetővé. Egyéblént 1000-res nethez teljesen korrekt eszköz, leszámítva a csak 2 db LAN portját.

(#69044) woodworm válasza 4Grider (#69043) üzenetére


woodworm
veterán

Chrome-hoz van plugin, ami angolra cseréli a felületet (nem google fordító).

Többieknek:
Egy kicsit beragadt a köztudatba a 8500Ft-os router, de ez ma már nincs így. Nagyon szerencsés esetben lehet kifogni egy ilyen akciót, vagy aki nagy tételben rendel GB vagy BG webshopokból és tud pontozni normálisan. Normál esetben nyomkövetéssel inkább 11e lesz az a router.

(#69045) Mr. Csonti válasza DonMaster (#69041) üzenetére


Mr. Csonti
tag

Nem mac-em van, asus netbook...

(#69046) 4Grider válasza woodworm (#69044) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sajnos nem tökéletes a RUMIWIFI plugin, így vannak olyan részei a menünek (kb. 10%), ami nem kerül fordításra.

(#69047) the.odzsy


the.odzsy
aktív tag

Hölgyek és Urak!
Fejezzük már be ezt a vitatkozást. Akinek nem tetszik az áremelés megy, aki meg elfogadja marad.
Azt hogy mit és miért emelt a Digi az legyen az ő dolga, változtatni úgy sem lehet rajta. Vagy elfogadjuk vagy nem. Páromnál 4200 Ft-ért van 66/5 -és csomag és kapsz egy koaxos modemet és ennyi, vagy van Invitel 15/3 kb ugyanennyiért, de tré minőséggel, ez van ezt kell szeretni.
Én speciel maradok. Még belefér a büdzsébe (nem dohányzom, nem kocsmázom... :P ).

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#69048) DonMaster válasza 4Grider (#69043) üzenetére


DonMaster
addikt

Igen de wifi kell neki.
Woodworm
Akciosan van 8500ert nyomkovetessel varni azt kell rá. Vagy 10+e ert asus t-plink ac

Mr.csonti
Netbookhoz minek gyorsabb net mint n2.4ghz ? Kicsi a kepernyo es tarhely is gondolom nyilvan te dolgod de igy kiakadni azon jogy nem ac ...

The.odzsy
Invitel az is digi

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#69049) KurtCobain


KurtCobain
őstag

18.ker Imre, LOS pirosan villog, net nincs, TV van. Másnál hasonló probléma?

Mmm'kay?

(#69050) so_ha


so_ha
senior tag

Van káosz az új ÁSZF "C" internetszolgátatás melléklete szerint.
Az 1.1-es pont szerint február 1-től lép életbe az áremelés:

Ugyan abban a mellékletben (3.1-es pont) 02.28-ig érvényes árak:

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.