Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) TIT


TIT
veterán

Nem semmi,hogy matáv teló nélkül nem lehet online rendelni,mi ez adsl?

(#7602) McLaca válasza killbull (#7600) üzenetére


McLaca
őstag

Ezt beszéld meg Vargánéval és társával, meg a púposodó übergagyi kondijaikkal. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7603) szabjan


szabjan
tag

Na megvan az első pofán csapás.... :D
Ma reggel elment a net és a telefon. Bár nem voltam itthon de du. belebotlottam két digi-s szerelőbe. Könyékig a dobozukban.... Már valami tápegység megadta magát. Cseréltek valami amr.. vagy arm,, vagy franc tudja mit. Azóta a 80/25- ből lett 6/4 mega... telefon egyáltalán nincs. :(( Mondtak valamit hogy ők nem tudnak többet tenni, majd csak a központból regisztrálni a beépített izét. Azután lesz csak nagyobb sebesség. Nem is tudok mit mondani: Ámen...

[ Szerkesztve ]

a vizesember

(#7604) McAdam6


McAdam6
tag

Pár órája ilyen lett a 20/10-es netem:

Másnál jól megy ?

[ Szerkesztve ]

(#7605) Atom Maki válasza McAdam6 (#7604) üzenetére


Atom Maki
tag

Nekem még ennél is szarabb Gyakorlatilag áll a net. :( Mi történt digiéknél?

Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

(#7606) asbi_ válasza Atom Maki (#7605) üzenetére


asbi_
tag

Detto, 8 óta gyakorlatilag 50kbit/sec (nem byte!)

(#7607) Atom Maki válasza asbi_ (#7606) üzenetére


Atom Maki
tag

Nálam kb. 50 kbyte/sec a max letöltési sebesség. Ja és a telefonvonal is laggol. Most akkor mi van?

Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

(#7608) IgnisFatuus válasza McAdam6 (#7604) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Nálam minden faja.

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#7609) hha_96


hha_96
csendes tag

Szintén 30-40 KB/s, délután óta. Mintha valami tartalék vonal menne.

(#7610) McLaca


McLaca
őstag

És hol tapasztaljátok ezeket? (Település)

Miskolc Avas III.-ban minden OK.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7611) brd válasza McLaca (#7596) üzenetére


brd
nagyúr

"Vargáné" tápegység, Dialcom fosok, D-Link fosok, ezek mind olyan alacsony költségvetésű szarok, amelyek maguktól is képesek a silány tervezés, és az olcsó alkatrészek miatt tönkremenni. Egy ADSL modem, és egy router esetében a kikapcsolás nélküli üzem (kellene legyen) az alap. Ha ezt nem bírja az adott eszköz, akkor felgyújtani.

The only real valuable thing is intuition.

(#7612) hha_96 válasza McLaca (#7610) üzenetére


hha_96
csendes tag

Pécs-Kertváros. De ma reggelre rendbetették. Minden ok.

(#7613) Atom Maki válasza hha_96 (#7612) üzenetére


Atom Maki
tag

Igen most reggel már minden oké, de tegnap katasztrofálisan lassú volt Nagykanizsán is.

Mit hallott a Terminátor utoljára? Dik'má szinesfém!

(#7614) szabjan


szabjan
tag

Százhalombattáról írt valaki? Nálam még mindíg 4/2 a 80/25. Még a végén kiderül, hogy nem is a lenti kapcsoló szekrényben a hiba?....

a vizesember

(#7615) ToM2oo4


ToM2oo4
tag

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki tud valamit arról, hogy DIGI-ék mit tettek annak érdekében, hogy eltűnjön egyik napról a másikra 10 Gbit/s forgalom? Kíváncsi lennék arra, hogy hogyan csinálták.

Amiről beszélek:

Én pl. semmilyen sebességváltozást nem vettem észre (hacsak nem azt, hogy most már tényleg csak annyival megy a net, ami rá van írva, ugyanis régebben volt, hogy a csomaghoz adott feltöltés dupláját is tudta).

(#7616) McAdam6 válasza ToM2oo4 (#7615) üzenetére


McAdam6
tag

Gondolom BIX megkerülésével is routolnak.

(#7617) McLaca válasza brd (#7611) üzenetére


McLaca
őstag

De nem a konzumer piacon!
Azok a routerek és eszközök, amik folyamatos üzemre lettek tervezve, 6 jegyű árcímkét kapnak.

ToM2oo4: valamit kooperáltak a T-home-mal, úgy néz ki, megkerülik a BIX-et. Pár hete történt a dolog, aznap be is linkeltem a DIGI BIX statisztikáját, válaszként valaki a T-home-ét, ami ugyanúgy nézett ki, nagy vágás hirtelen, és úgy is maradt. Gyanús volt az egybecsengés, így a fentieket következtettük. Ha helyes az elméletünk, akkor gondolom, költségcsökkentés miatt történt, mert így nem kell bővíteni a BIX-en.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7618) botasz85


botasz85
csendes tag

sziasztok nekem egy megerősítés kell. Digi startnetem van (20\10) :C ugye KORLÁTLAN? csak mert túl szép hogy igaz legyen :):)

Navon m450

(#7619) szvl válasza botasz85 (#7618) üzenetére


szvl
tag

Adatforgalom mennyiségében persze, hogy korlátlan! Sebességben pedig magad írtad, hogy 20/10 a korlát.

(#7620) szabjan válasza botasz85 (#7618) üzenetére


szabjan
tag

Igen, ezt a Digi-t még én sem fogtam fel teljesen.. :U :) Így fibernet után...
Egyébként én olyan 300 Giga környékén tartok egy 80/25 össel 3 hét alatt.

a vizesember

(#7621) McLaca válasza szabjan (#7620) üzenetére


McLaca
őstag

80/25-össel 300 Giga???

30/20-assal a januári forgalmam (és egyben digis pályafutásom alatti legnagyobb forgalmam) 2,2TB volt, a napi legnagyobb forgalmam meg 112GB. És nem én vagyok a legdurvább. :)

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7622) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Segítségre lenne szükségem!

Ma kötötték be a digit és minden szuperül megy, de a routeremet egyszerűen nem tudom beállítani úgy, hogy a vezeték nélküli gépen is legyen net. A router lan portjára kötött géppel nincs semmi gond. Beállítottam a PPPoE kapcsolatot is, a felhasználónévvel és jelszóval együtt. Ez a kép talán elárul valamit:

A választ előre is köszönöm!

(#7623) IgnisFatuus válasza petrusz82 (#7622) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Ahoy!

Ezen a képen nem kellene lennie egy wireless státusz résznek is? Így egyébként nekem legalábbis nem mond semmit :) Aktív amúgy a wireless a routerben?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#7624) McLaca válasza petrusz82 (#7622) üzenetére


McLaca
őstag

Gyanítom, a router LAN portjában van a digi lan kábele is és a routerbe dugott géppel simán a gép tárcsázójával csatlakozol. Gondolom ezt abból, hogy a képen a router nincs a netre csatlakozva.
Ha igazam van, akkor digi kábelét a LAN portra, routerben PPPoE-nél nevet, jelszót beírni, service name mező üres, dhcp bekapcsol routerben és gépeken is, és örül. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#7625) petrusz82 válasza IgnisFatuus (#7623) üzenetére


petrusz82
aktív tag

A wireless aktív, a vezeték nélküli gép látja is a routert és kapcsolódik is hozzá. Csak net nincs rajta.

(#7626) TIT válasza botasz85 (#7618) üzenetére


TIT
veterán

Miért lenne túl szép upcn kívűl senki nem korlátoz :P

(#7627) petrusz82 válasza McLaca (#7624) üzenetére


petrusz82
aktív tag

A digi kábele a WAN részre lett kötve. "Ha igazam van, akkor digi kábelét a LAN portra" Itt gondolom WAN-t akartál írni.

PPPoE-nél be van írva a felhasználónév és a jelszó is.

[ Szerkesztve ]

(#7628) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Sikerült megoldani a problémát! Végül is jól állítottam be mindent a routerben, csak a számítógépen bontani kell a kapcsolatot a digivel.

(#7629) szabjan válasza McLaca (#7621) üzenetére


szabjan
tag

Úristen.... :Y 2 tera :((( Mondjuk én csak a letöltésre gondoltam. Feltöltés valóban még több is lehet. /Nem árt az arányt javítani :D/
Tényleg le vagyok maradva.. :D
Nem is az már a kérdésem hogy hogyan hanem hogy hova....? :DD

[ Szerkesztve ]

a vizesember

(#7630) totyax


totyax
aktív tag

Miskolcon elkezdett szarakodni a digi. Ismerősnél mikor ott voltam (új bekötés után) bizonytalan volt a betárcsázás, néha ment, de sokszor meg nem lehetett betárcsázni sokáig "távoli számítógép nem válaszol", persze ha épp olyan kedve van, rögtön csatlakozik. Nálam pár napja meg szintén nem lehet stabilan csatlakozni, de nálam azt írja ki hogy "a távoli számítógép foglalt". Aztán néha fogja magát, és sikerül mégis. De lehet órákig nem. Ami érdekes, hogy az üszi mindkét esetben azt mondta, hogy úgy látják az eszközeik rendben mennek... ezek szerint vagy meg se nézték az eszközeiket vagy hazudnak. Nem létezik hogy két egymástól egyértelműen eltérő alapvető hibát nem észlelnek. Felhívni a digit sem olcsó mulatság, ha nincs digis telefonja az embernek.

Azonkívül nagyon arrogánsan azt nyomják hogy ha kimegy a szerelő és hibát nem talál a saját laptopjával, akkor több ezer ft kiszállási díj. Mivel a hiba bizonytalan lehet épp akkor megy a csatlakozás, mikor kijönnek. Sacc késő délután/este romlik a helyzet, de olyankor meg ugye nem dolgoznak. De ha kimennek, és éppen akkor az előfizető gépe is fel tud csatlakozni, akkor bekaphatják. Különben meg új bekötés után szerintem illene kimenni ha az előfizető panaszkodik ingyen is, legalább először.

Szerintem túl sok új előfizetőt kötöttek be és nem bírja a rendszerük, de persze ezt tagadják.

(#7631) Kuter


Kuter
senior tag

Hi. Juni 1-töl az internet előfizetés árak .Na most aztán lehet anyázni.
http://www.digikabel.hu/files/downloads/Inernet%20csomagok%20%C3%A9s%20d%C3%ADjak_1.doc

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#7632) Laca19 (a) válasza Kuter (#7631) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Valószínűleg a Digi bevásárolt most rengeteg kisebb helyi hálózatot, és amíg nem a saját központjukból látják el őket nettel meg Tv adással, addig marad náluk az eddigi magas ár, majd fokozatosan átállnak. Legalábbis ha átnézel a digikábeles fórumba ezt valószínűsítik. Amúgy szerintem is ez lehet, mert ott én is írtam az elején, hogy rengeteg olyan helyen is megjelent a digikábel, ahol eddig nem is volt, az meg lehetetlen, hogy ennyi új kisvárosba most hirtelen indulna be.
Szóval lehetetlen, hogy hirtelen ilyen árak lennének.
Ha meg igen, akkor megyek vissza UPC-hez, errefelé UPC is teljesen stabil, szóval nálam csak az ár dönt, mert stabilnak stabil mind a 2 hálózat.
MOD:
Amúgy először én is kicsit meglepődtem, de lehetetlennek gondoltam ekkora áremelést.

[ Szerkesztve ]

http://www.diesel.com

(#7633) rocket válasza McLaca (#7617) üzenetére


rocket
nagyúr

Ha valosak az infoim akkor nem egymassal peeringel a T-HOME es a DIGI, hanem kozvetlen kapcsolatuk lett a H-BONE gerinc halozataval. (a DIGI-nel 10Gbit/s)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7634) Atapi válasza Kuter (#7631) üzenetére


Atapi
senior tag

júli 1 lesz az, nem júni. most csak bejelentették a változást, 30nappal előre. kicsit linkesítve a doksi, meg még egy összefoglaló táblázat a sebességekről és egyebekről:
sebességek, árak.
mondjuk fura, hogy van olyan csomag, ami az egyik dokumentumban szerepel, a másikban meg nem. nem tűnik tul alaposan előkészítettnek a lépés (bár a garázs megoldások eddig sem voltak szokatlanok). kérdés az is, hogy a régi csomagok megmaradnak-e, és csak az uj csomagokra érvényes a változtatás kifutó jelleggel, vagy átsorolnak mindenkit az uj csomagokba, illetve hogy lesz-e valamilyen hűségakciójuk.
mindenesetre érthető, hogy próbálják takarékosságra ösztönözni az efiket, és felzárkóztatni a nyomott áraikat.

(#7635) Laca19 (a) válasza Atapi (#7634) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

"a régi csomagok megmaradnak-e" - akkor ki fizetne elő a drágábbra?

ha megnézed a kábeltv-s városneveket, akkor szerintem egyértelmű mi a helyzet.

Amúgy ez nem felzárkóztatás, hanem egyenesen vicc kategória ez az árlista. Ennél a UPC sokkal olcsóbb.
Ha ezt megvalósítják, akkor hamar csődbe mennek, nem sok előfizetőjük marad szerintem.

http://www.diesel.com

(#7636) Atapi válasza Laca19 (a) (#7635) üzenetére


Atapi
senior tag

"akkor ki fizetne elő a drágábbra?" --> az új előfizetők. azért még korántsem mindenki digi-s, aki lehetne. nekünk pl telefon csomagunk olyan csomag, ami már nem rendelhető (igaz, nem digis), de ameddig akarjuk, avagy ameddig a szolgáltató nem mondja azt, hogy ennyi, addig kapjuk.
egyébként a drágulásra irtam, hogy kérdés, lesz-e valami hűség rendszer. hűség nélkül a upc árai is pofátlanok. nem beszélve arrol, hogy a legtöbb helyen csak a speciális, digivel párhuzamosan elérhető csomagjaik vannak hasonló áron, mint a digi árai. nyilván nem véletlenül, és ahogy engedett az árból a upc amikor mindenki elpártolt tőle, ugyanugy emelhet is, ha a piaci környezet ezt lehetővé teszi.

egyébként átfutottam a rendes ászf-et. botrány hogy egy szolgátató egy ilyen dokumentumot publikálni mer, a 3/B függelék része teljesen hibásan szerkesztett...

(#7637) killbull


killbull
aktív tag

Valaki világosítson már fel!
Eltűnnek a 20/10 es a 30/20 as és 80/25 Mb es csomagok és ezek lesznek helyette?
Mi ez a NET C max. 3072/768Kbit/s garantált 64/64 Kbit/s ? :(

(#7638) killbull


killbull
aktív tag

Net C lesz a maximum?

(#7639) Laca19 (a) válasza Atapi (#7636) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Gondoltam amúgy, hogy így érted, csak nem volt egyértelmű.
Kizártnak tartom ezeket az árakat amúgy, hogy életbe lépjenek júliustól.

http://www.diesel.com

(#7640) killbull


killbull
aktív tag

Közbe észrevettem hogy kiegészítés! :DDD No para. :))

(#7641) forrest85


forrest85
senior tag

Ezek az árak nagyon magosak. Nem hiszem, hogy a DIGInek ez az árképzés hosszútávon megéri. Várjuk ki a végét, persze addig meg mindent kitalál az ember. :(

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#7642) snemeth válasza killbull (#7640) üzenetére


snemeth
aktív tag

Ezek a TvNetworktől megvásárolt hálózatokban valaha illetve jelenleg elérhető csomagok és áraik.

(#7643) killbull válasza snemeth (#7642) üzenetére


killbull
aktív tag

Nekem először furcsa volt hogy pl Kecskemétnél nem volt ott hogy start base és topnet.Később vettem észre hogy kiegészítés még ezek mellé.Rendes paráztam hogy besokallt a digi a top letöltőktől aztán visszaveszi a sebességet!Hozzánk még csak most fognak jönni. :)

(#7644) brd válasza McLaca (#7617) üzenetére


brd
nagyúr

Igen, van, amit erre terveznek, de hol van az leírva, hogy max. mondjuk 2 órát használhatsz egy SOHO routert? Vagy másképpen: mi baja lesz a 24 órás használattól? Egyébként, ha 2 órát kibír, akkor már 24-et is ki fog (kivéve, ha a selejt márkákról van szó, de olyat nem kell használni). ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#7645) wwenigma válasza brd (#7644) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egyet kell értsek, felesleges áramtalanitani.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7646) prisz


prisz
aktív tag

Most mit kell rögtön parázni? Valaki feldob, egy valahol talált eszement baromságot, és mindenki ráugrik... :W
Teljesen egyértelmű a digi jól bevásárolt, természetesen ezek az össze-vissza tallózott árak, a megvett szolgáltatók aktuális hálózati árai.
Semmi köze, a jelenlegi digi saját hálózati áraihoz!!!
Amúgy még mindíg ezerrel nyomják, a Tv+Telefon+Internet 1 év hűséggel 3000ft :C

[ Szerkesztve ]

(#7647) Laca19 (a) válasza prisz (#7646) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Hát remélem is hogy lesz, mert ha letellik az egy év hűségem, akkor alá akarok írni 2 évet. Picit én akkor hirtelen írtam alá, mert az első hétben ezt a hűséget csak a közepes 30/20-as netre lehetett kötni, később meg már a kisebb csomagra is. Nekem elég lenne az is.
Tényleg, gondolom, ha még nem telt le az egy év hűség, még 2 listaáras hónapot kell kifizetnem, addig nem írhatok alá ugye 2 évet? Gondolom ki kell várni az 1 év végét. Jól gondolom? Remélem még akkor is tartani fog ez az akció.

[ Szerkesztve ]

http://www.diesel.com

(#7648) szabjan


szabjan
tag

Van egy kis problémám. 2-3 napja megy egy érdekes gondom a digi-vel. A lényeg dióhéjban. Máj 11 től van bekötve a 80/25 net és a telefon. Namostan múlt hét péntekig 2 hetet használtam az új TP 1043 routeremet. Múlt szombaton elszállt valami a központi dobozukban. Vasárnaptól hol van net és telefon hol nincs. Ha van net akkor is lassú. Kedd reggel felhítak, hogy itthon vagyok-e mert látják távolról, hogy csak nálam van már net a házban és nálam van valami gond. Döbbentem álltam a kérdés előtt. Kijöttek lekötötték a kábelt a routerről, rádugták a mini laptopjukra és valóban helyreállt a net és a telefon. Valami olyasmit mondtak, hogy visszaküld a router vagy valami az elosztó felé és emiatt...stb. Kérték, hogy állítsam vissza a routert gyári beállításra és próbáljam ki közvetlenül a gépbe dugva is a netet. Na itt van egy kis bökkenő, ugyanis amikor reggel elmentem a gépben bedugva hagytam a LAN kábelt. A gép természetesen nem ment, de délután telefon vonal nem volt megint. Én visszadugtam a routert alap beállításokkal úgy ment estig. Telefon valamikor elment megint, ill. néha volt néha nem. Internet pedig nagyrészt folyamatosan volt. Ma megint kezdődött a műsor. Csak nálam van net, telefon nincs. Lekötöttek délelőtt 3 órára a kábelem az elosztó dobozban. A végén kijöttek a srácok és közölték, hogy minden oké volt. Most ott tartunk, hogy nem tudom mi van. Létezhet -e hogy ez a router valami miatt nem lesz jó ide nekem?
Illetve felmerül az is, hogy a gigabites hálókártyába dugva is lepukkant a rendszer. Na erre varrjatok gombot. Próbáltam én már routert csinálni a fő gépből, de valahogy ez win 7 en nagyon akadozva sikerül nekem. Pl. véletlenül sem tudom a digi-s kapcsolatot még 2 gép felé megosztani. Már azt is próbáltam, hogy a routert a gép után dugom be és azt osztom 2 felé még. Ez össze is jött, van mindenhol net, de elég egy gépleállítás és a router Din IP-n nem csatlakozik újra a főgép indítása után.. Ez nagyon gagyi így. Már kezdek fáradni. :(((
Van valami ötletetek mit csináljak?
Az is érdekes, hogy múlt péntekig ment a router és azóta nem jó?? Gyanús ez nekem.
Van még a régi 642-es routerem, már nem is érdekelne a 1043 as csak legyen ennek már vége, lehet összekötöm azzal és megmondom nekik, hogy oldják meg. Velem senki nem közölte, hogy milyen routert vagy egyáltalán rakhatok e a rendszerre.
:((( :O :O

[ Szerkesztve ]

a vizesember

(#7649) KTTech válasza Kuter (#7631) üzenetére


KTTech
veterán

Itt a hivatalos magyarázat:

http://www.hwsw.hu/hirek/44683/tvnetwork-digi-kabelteve-internet.html?utm_source=hwsw_rss&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+HWSW

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#7650) wwenigma válasza szabjan (#7648) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az Ő rendszerük szar de ezt nehéz bevallani...

mod: természetesen én is 1043ND-t hasznalok 80/25-tel. Annyit probalj még meg, hogy az MTU-t allitsd 1492-re.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.