Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62001) pinnacle válasza DonMaster (#61997) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nem tudom mikor kezdik a XIII.kerületben az átállítást, doboz már bent van a villanyóra mellett. Valaki tudja milyen terület ez? Nekem mondjuk nem sürgős, ki tudom várni, amíg talán lesz a Huaweinek is ilyen 2in1 node, ONT. Egyébként arról van valami hír, hogy meddig lesz kötelező átállni FTTH-ra?

[ Szerkesztve ]

(#62002) Soma01 válasza hackeeeee (#61966) üzenetére


Soma01
veterán

Kiszállási díj + anyag. Azt mondta az ügyfélszolgálat, hogy alig drágább métere, mint az UTP. Nem kell félni a magas ártól.

(#62003) proradeon válasza pinnacle (#62001) üzenetére


proradeon
őstag

Valaki tudja milyen terület ez?

Véleményem szerint: a XIII. kerület szűz terület. A fórum hozzászólások alapján eddig "csak" a dobozok kerültek fel a lépcsőházakba. Szintén a hozzászólások alapján legfőképp Szegeden és Békéscsabán csinálják az átkötéseket. Én egy olyan hozzászólást nem láttam eddig, amit budapesti írt volna arról, hogy átkötötték.

Majd kopog az üzletkötő, vagy bedob egy papírt a postaládába. Én az FTTB-vel is jól megvagyok, így részemről ráér. (De azért várom tárt karokkal az FTTH-t.)

Egyébként arról van valami hír, hogy meddig lesz kötelező átállni FTTH-ra?

Terveink szerint 2 éven belül a teljes hálózaton az új FTTH (Fiber-to-the-Home) bekötési típusra kívánunk átállni.

Tehát ha a közlemény megjelenési dátumától nézzük, akkor a Digi által vállalt határidő: 2020.04.25.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#62004) BlackJack21 válasza pinnacle (#61954) üzenetére


BlackJack21
tag

A diginél a hálózat(FTTH) kiépítés:
1.,: Allinone eszköz esetén (pl: ZTE F668)
optikai kábel -> ONT
ONT-ből
RJ45 csatl:->net,
koax ->TV,
RJ11->Tel

2.,: 2 eszköz esetén:
optikai kábel->CATV receiver
->"a": koax csatl.-> TV,
->"b"csatl.: optikai kábel(patch) ->ONT.
ONT->
-> RJ45:net,
-> RJ11:Tel.

A villamos kiépítésnél a fogyasztásmérő előtt általában olvadóbiztosító(k) vannak, ez az ELMÜ által kezelt rész, csak Ők cserélhetik ezeket a biztosítókat, aminek a kiszállási ára az említett 7300Ft, a biztosítékot meg a tulajnak kell otthon tartani és szükség esetén a rendelkezésre bocsájtani. Ez az utána lévő, további vill.hálózat elvi maximálisan átvihető értékére van méretezve(a méretlen fővezeték keresztmetszete, hossza, és egyéb tulajdonságai alapján.)
A fogyasztásmérő után van a fő kismegszakító, ezt már bárki vissza tudja kapcsolni. A következő "védelmi vonal" az FK táblán lévő, a belső villamos hálózat tényleges biztosítékai, ezeknek illene gyors kioldásúnak lenni, természetesen a megfelelő kioldási áram figyelembevételével. Ha ezek a kismegszakítók már régiek, akkor sokszor már nem teljesülnek ezek a feltételek. Az esetedben a kiégett izzó által okozott problémára mire ez reagálna, addigra már a fő kismegszakító(vagy az olvadóbiztosító) leold. Ezért javasolta a villanyszerelő első körben a legolcsóbb és legkézenfekvőbb lehetőséget, ennek a cseréjét. A jelenlegit már a beépítéskor sem kellett volna felrakni, a kioldási karakterisztikája alapján ipari felhasználásra szánták. Háztartásokba B-s vagy C-s kismegszakító való.
A fő kismegszakító cseréje az már zsebbe-nyúlósabb dolog, mert itt nem elég a csere(vagy akár a teljesítmény bővítése), szabványosítani is kell a fogyasztásmérőt, ez pedig minimum 140eFt költséggel jár, a HENSEL szekrény maga csak az általad írt összeg.. A teljesítmény bővitésnél az alanyi jogon járó 32A feletti kiépítésnél amperenként még 5eFt-ot kell fizetni.
Na ennyit az okoskodásomról :)

(#62005) pinnacle válasza proradeon (#62003) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi proradeon, BlackJack21! Majd csak ideérnek. :)

Bent C-s kismegszakító van, de ahogy írta a szerelő, ez a típus nem megbízható. Kint ilyenek vannak, bal első az enyém, látom valakinek már B25 van, jobb oldali is 20-as, de újabb fajtának látszik.

(#62006) motocoder válasza BlackJack21 (#62004) üzenetére


motocoder
aktív tag

A villanyóra melletti biztositékot az ELMÜ adja. Nálam EATON ELMÜ ÉMÁSZ feliratút raktak

[ Szerkesztve ]

(#62007) SybenX


SybenX
őstag

Sziasztok!
Mennyi ideig tart mostanában a bekötés szerződéskötéstől számítva? Mik a tapasztalatok? Illetve előtte pár nappal egyeztetnek-e mielőtt jönnek bekötni? (Nem szívesen költöznék az új helyre amíg nincs net.) A digi oldala szerint még FTTB-s helyről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#62008) z0d1@Ku$ válasza SybenX (#62007) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Területfüggő. Kispesten 3 hete volt szerződésmódosítás, aztóta nincs hír a szerelőkről, de az utcában folyamatosan dolgoznak. Várni kell sajnos. Sok a munka, kevés a szerelő.

(#62009) SPEA válasza SybenX (#62007) üzenetére


SPEA
aktív tag

Aláírás után kb. 1 hónap volt, hogy hívtak - gyünnének. Akkor nem lett jó, mert volt valami basz a rendszerben, 1 hét múlva jöttek újra. XV. kerület

[ Szerkesztve ]

(#62010) bl4ze válasza TeeJay (#61304) üzenetére


bl4ze
veterán

qbittorrent amit írtál lineárisan töltését be kell valahol állítani, vagy ez default ?
van bármi tweak amit ajánlasz ?
leváltom az utorrentet, konfigolnám be a qbit-et :) köszi.

.:. bl4ze .:.

(#62011) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Nemsokára nálunk is kötik a Digit.( FFTH )

Most jelenleg UPC van, amihez adtak routert. ( EVW3226 )
Jelenleg 2PC,egy NAS és egy TV csatlakozik rá UTP-vel.
3 telefon, és egy tablet Wifi-vel, nem egyszerre, átlag kettő.

Itt is adnak routert, és amit adnak alkalmas arra, hogy ezt megcsináljam?
Vagy kezdjek el gondolkodni saját routerban.

(#62012) Soma01 válasza gyulazsolti (#62011) üzenetére


Soma01
veterán

Én elkezdenék gondolkodni saját vásárlásán. Csak akkor nem, ha nagyon alap igények vannak csupán és nincs "nagy" sebesség elvárás wifin, mert az elég gyenge, kábelen rendben lesz.

(#62013) SPEA válasza gyulazsolti (#62011) üzenetére


SPEA
aktív tag

mindenképp saját és valami olyat ami hardware-es NAT-ot tud. Mint pl. Archer C7

(#62014) gyulazsolti válasza Soma01 (#62012) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Azt elfelejtettem mondani, hogy jelenleg csak internet van, és a DIGI-nél sem tervezem, csak az internet előfizetést.

A NAS a TV-t szolgálja ki filmekkel, és torrentezik.
UPC-nél 120-as net van.
Ez 1000-es lesz, akkor gondolom gyorsabb lesz, a Wifi is.
Ha amit a DIGI ad routert tudja az UPC-nél adott router, Wifi paramétereit, akkor elég lesz a WIFI is.

Azt fogja tudni?

SPEA

Miért kell tudnia a NAT-ot?

[ Szerkesztve ]

(#62015) Soma01 válasza gyulazsolti (#62014) üzenetére


Soma01
veterán

Nem fogja tudni. Sebességben legalábbis nem. De ha úgy nézzük, nem is kell olyan eszközöket wifire tenni, amelyek nagy adatforgalmat bonyolítanak nagy sebességgel. Netezni bőven jó lesz az a wifi, meg a telefonoknak, tableteknek...

A NAT-ot minden router tudja, ő a hardveresen támogatott NAT-ról beszélt. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy tudja kezelni (NAT-olni) a rajta átmenő gigabites sávszélességet.

[ Szerkesztve ]

(#62016) gyulazsolti válasza Soma01 (#62015) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Akkor erről volna szó? [link] [link]
Eddig nem kellett ezzel foglalkoznom.

(#62017) Soma01 válasza gyulazsolti (#62016) üzenetére


Soma01
veterán

Most ne ezzel foglalkozz, semmi jelentősége.
Az a lényeg, hogy neked mire kell a net, milyen eszközök, milyen sebesség?

(#62018) gyulazsolti válasza Soma01 (#62017) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Amit fentebb írtam, NAS, torrent, TV kiszolgálás a NAS felől, de ehhez nem kell Net.

Böngészés, PC-n Tableten. Meg a gyermekem telefonon Wiber, messenger, böngészés, YouTube.

Akkor erre teljesen jó a szolgáltatói router.

A legfontosabb amiért kérdeztem, hogy 4 LAN-os csatlakozása legyen. Mert ez a jobban igénybe vett.

JA meg ha meccs van tudjam nézni. :)

[ Szerkesztve ]

(#62019) SPEA válasza gyulazsolti (#62016) üzenetére


SPEA
aktív tag

Nem, nem erre gondoltam ahogy azt Soma01 is jelezte :)
Ám azért annyi jelentősége van, hogy egy egyszerűbb router letérdel az 500-as 1000-es nettől.
Gondolom a NAS-ra sem a tescóból kerülnek fel a TV-re szánt dolgok... :DDD
Hozzám nemrég hozta a Digi az optikát, a Huawei eszközön 2, azaz kettő darab lan port van. 1db 1000-es és 1db 100-as ;)

(#62020) Soma01 válasza gyulazsolti (#62018) üzenetére


Soma01
veterán

Nagy valószínűséggel nem lesz rajta 4 db LAN, csak 1-2 db. Szóval úgy néz ki, kelleni fog egy router vagy egy switch.
De még mindig nem írtad le mi menne wifin és mi kábelen. A TV és a NAS ne legyen wifin azaz azok amik között nagy adatforgalom lehetséges. A használat az ok, azt jó, hogy írtad. Maga a szolgáltató eszköze megfelel erre a célra, csak a portok száma lesz kevés. Te döntesz melyiket veszed switch vagy touter. Egy switch elég olcsó, ~4.000 ft körül már kapható. Én első körben kipróbálnám a szolgáltatói eszközt + egy switch. Ha nem elég a wifi sebesség és frekvencia, akkor váltanék és vennék egy új routert.

[ Szerkesztve ]

(#62021) gyulazsolti válasza Soma01 (#62020) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

De írtam.

2PC,egy NAS és egy TV csatlakozik, LAN kábellel.

Gyermekem telefonon, Wiber, messenger, böngészés, YouTube. WIFI
Tablet, böngészés, You Tube. WIFI.

SPEA

Nem a tescoból, torrentről. :) De mivel a 120-as NET is gondot okoz neki a Transmission le van korlátozva.
Letöltés 5000KB/s. Fel: 500KB/s

Az összefoglalóból meg EZT néztem ki és ezen meg 4 port van, azért gondoltam, hogy elég nekem a szolgáltatói router is, mint most.

[ Szerkesztve ]

(#62022) TeeJay válasza bl4ze (#62010) üzenetére


TeeJay
félisten

gyere át bittorrent topikba : [link]

és 4.1 óta új libtorrent van és automata feature
ha van elég seeder akkor lineárisan tölt ha nincs akkor meg simán össze vissza :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#62023) Soma01 válasza gyulazsolti (#62021) üzenetére


Soma01
veterán

Bocs, tényleg írtad a legelsőben. Így jó lesz, jól van elosztva.

Mostanában nem ilyen ONT-ket adnak, hanem olyanokat, amin 2 LAN port van csak. Abból is csak az egyik gigabites. Ez van most. Én speciál nem sajnálom. Nekem elég, ha a szolgáltató eszköze adja a netet (tv, telefon) és kész. A többit majd én intézem.

(#62024) gyulazsolti válasza Soma01 (#62023) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Oké.

Akkor első körben keresek egy 4 portos switch-et és kipróbálom.
Ha az olcsóbb és a leírtak alapján megfelel nekem.

Év végéig ígérték, hogy ideérnek és fejlesztik. Van időm eldönteni.

Egyébként nem váltanék, csak a UPC felhúzott.

Írtak levelet, hogy mivel lejárt a hűségem emelik a tarifát 350FT-al. / csak Net/
Ha újra kötöm akkor is emelik 150FT-al.
Utána megkerestek telefonon, hogy adnak 500-as Net-et +400Ft-ért.
Megnéztem a DIGI-t ők meg 1000-est adnak 2250FT-ért.

Ezért most ez a tudakolózás.

[ Szerkesztve ]

(#62025) Soma01 válasza gyulazsolti (#62024) üzenetére


Soma01
veterán

Elhelyezésre amennyire lehet figyeljetek a wifi miatt. (nem túl combos) Nehogy valami sarokba, a szekrény alá/mögé/aljára akarják tenni a telepítők. (egyik ismerősömnél a beépített szekrény legaljára tették, a sarokba, egyből a bejárati ajtó mellé, ergo a lakás legsarkába, eldugva) A lefedendő területet nézve, kb. középre érdemes elhelyezni, bútorok, falak által legkevésbé takarva/árnyékolva.

[ Szerkesztve ]

(#62026) gyulazsolti válasza Soma01 (#62025) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Igen a mostani is a lakás közepén van. A konnektor is.
Remélem majd meg lehet velük beszélni, hogy hova tegyék.

Annak idején az UPC-s srác minden zokszó nélkül oda tette ahova mondtam neki.
Belekerült neki 10m plusz vezetékbe. Szépen elhozta a fal mellett és le is tűzte végig. Csak az még koax.

Az kimaradt az előbb. Így lett most 3322FT az előfizetés.

[ Szerkesztve ]

(#62027) Soma01 válasza gyulazsolti (#62026) üzenetére


Soma01
veterán

Szerintem meg lehet. Csak amennyire lehet, a terepet elő kell készíteni nekik, hogy viszonylag gyorsan haladhassanak és akkor biztosan könnyen elvállalják. Elpakolni, szabaddá tenni a kábel tervezett nyomvonalát.

(#62028) gyulazsolti válasza Soma01 (#62027) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Köszönöm a segítséget, és a türelmet.
SPEA neked is. :)

(#62029) mpo válasza gyulazsolti (#62028) üzenetére


mpo
veterán

Amiket használsz, ahhoz én routert vennék.

Itt olvasd el az összefoglalót és utána kérdezz:
[link]

Ide is benézhetsz:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#62030) gyulazsolti válasza mpo (#62029) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

A múlt héten már kérdeztem a milyen router topikban, kaptam is ajánlást.
De gondoltam hátha olcsóbban megúszom.

"Ajánlott típusok 30k-s határral:
Csak 2,4 GHz-s wifi-vel: TP-Link 1043N
Dual band wifivel: D-Link 860L B1 (csak CFW-vel ajánlott), TP-Link Archer C7
30k felett: Synology RT1900ac/RT2600ac, TP-Link Archer C8/C9"

"Ajánlott típusok 30k-s határral:
Csak 2,4 GHz-s wifi-vel: Asus N18U (panelos/társasházi környezetben a 2,4 GHz-s sáv telítettsége okán nem annyira ideális)
Dual band wifivel: Asus AC58U
Kicsivel 30k felett van az Asus AC66U B1
30k felett: Asus AC68U/AC86U/AC87U"

[ Szerkesztve ]

(#62031) Multibit válasza gyulazsolti (#62030) üzenetére


Multibit
veterán

Olcsóbb mindig van ;] Bele kell vágni, majd kiderül, hogy beválik-e!

(#62032) aldebaran válasza gyulazsolti (#62030) üzenetére


aldebaran
őstag

Nekem panelben Asus Rt-n18u van és nincs gondom vele.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#62033) mpo válasza gyulazsolti (#62030) üzenetére


mpo
veterán

Vásárlás után néztem be a "Milyen routert?" topikba. :((
Nekem a nem ajánlott TP-Link C2 AC750 van.
Ennek ellenére mindenem jól működik, amit lehet UTP-n használok, a mobilok, tablet 2,4 GHz-en (mert nem tudnak 5 GHz-et), a tv 5 GHz-en, a laptop UTP-re került, a PC és egy másik tv switchen keresztül UTP-n.
A tv ( 5 GHz) a PC-ről Serviio-val kapja a 4K tartalmat és gond nélkül megy.

Több mint tíz 2,4 GHz-es WIFI-t látok.

UI.: Belenéztem egy ASUS router használati utasításába és ilyennek kellene lennie a TP-Linknél is, de ott semmitmondó leírás van.

Ha érted, akkor már elavult.

(#62034) Akelaus válasza mpo (#62033) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én is azt a routert tervezem majd venni. Tudom nem ajánlott, de ismerősöm munkahelyén az ezres net mellett ez megy közel 1 éve. Hibátlanul. :)

(#62035) Intruder2k5 válasza mpo (#62033) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igazából csak a "lassú" 5Ghz-es wifi miatt nem szokták ajánlani, ha neked az nem szempont, akkor semmi gond nincs vele.

(#62036) motocoder


motocoder
aktív tag

Annyiért már inkább a Xiaomi 3G abba 2 magos proci van és elég ram is bőven jó a 1000 nethez.[link]
teszt

(#62037) mpo válasza Intruder2k5 (#62035) üzenetére


mpo
veterán

Jelenleg csak az új tévém tud 5 GHz-et, tud 2,4-et is, de ott akad a film. Ha csak 2,4-et tudna, akkor meg UTP-n lenne.
Írtam:
A tv ( 5 GHz) a PC-ről Serviio-val kapja a 4K tartalmat és gond nélkül megy.
Ha meg 8K lesz, akkor a tv nem fogja bírni. :DD

Betárcsázós, időkorlátos internettel kezdtem a Datanetnél Kajak csomaggal, Matáv ikervonalon. :Y

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#62038) bl4ze válasza motocoder (#62036) üzenetére


bl4ze
veterán

+1
A Xiaomi 3G igencsak ajánlott a 30.000 Ft alatti kategóriában

.:. bl4ze .:.

(#62039) solti válasza mpo (#62037) üzenetére


solti
senior tag

off, de nem bírom ki: én BBS-ekkel kezdtem (vajon a cind~001.jpg-n vagy a cind~231.jpg-n mutatott Cindy csöcsöt), aztán meg lett 10 órás elender hozzáférésem... és havi 10 órás csomaggal képes voltam IRCelni;))

(#62040) Multibit válasza solti (#62039) üzenetére


Multibit
veterán

BBS-ekkel kezdtem (vajon a cind~001.jpg-n vagy a cind~231.jpg-n mutatott Cindy csöcsöt)
TITÁSZ BBS-ről szedtük a Terror News-okat :D
... aztán DC++, majd az Endless...

(#62041) mpo válasza solti (#62039) üzenetére


mpo
veterán

A mostani generáció idegbajt kapna, ha a 640x480-as jpg úgy jönne le a monitorra, mint a lassan leengedett redőny, úgy 5-10 másodperc alatt.

Ebből az időből:
Kéne már egy barátnő, akinek nem JPG a neve.

Ha érted, akkor már elavult.

(#62042) #86564352 válasza mpo (#62033) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ugyanolyan routert használtam én is gond nélkül, nem is tudtam nem ajánlott állítólag.
Mai gigabites sebességen én is ámulok, szintén matávos betárcsázós nettel kezdtem régen. Első barátnőmnek úgy írtam emailt előbb offline jegyzetként és két percre bekapcsoltam a modemet. Úristen. Egy db mp3 letöltése milyen kincsvadászat volt, vagy egy sharonstone.jpg. ;]

(#62043) Akelaus válasza motocoder (#62036) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nézegettem ezt a routert is, de az a 2 Lan-csatlakozó elvette a kedvemet, meg a tákolása miután megérkezett.
(hozzáteszem, nem kizárt a végén, hogy ez lesz a nyertes, attól függ mennyire van kedvem foglalkozni a buherálásával)

Más: XV. ker. Újpalota, Fő tér környékén elkezdték kötni az ügyfeleket az új hálózatra.

[ Szerkesztve ]

(#62044) motocoder válasza Akelaus (#62043) üzenetére


motocoder
aktív tag

Miért kell tákolni?Alap szoftverrel is hibátlanul megy!
Sőt a telefonos alkalmazással bébikönnyű kezelni!
Aki többre akarja használni mint sima router vagy ap, akkor lehet mókolni.
Nekem a Xiaomi Mini volt 3 évig és egyszer sem volt kevés a nethez. /100-as Digi/
Soha nem fagyott ki ez idő alatt.
A Tp-Link 841-est meg állandóan újra kelett inditanom azért cseréltem le.
Ha meg kevés a 2 lan port, 4 eFt egy gigabites switch,

[ Szerkesztve ]

(#62045) mcfly82 válasza gyulazsolti (#62024) üzenetére


mcfly82
tag

Árat emelnek a hűség lejártával? Ezek szerint semmit nem ért az új EHT....

„(6) A határozott időtartamú előfizetői szerződés helyébe lépő új, határozatlan idejű szerződésben meghatározott, az előfizetői szolgáltatásra vonatkozó szerződési feltételek nem lehetnek az előfizetőre nézve hátrányosabbak a korábbi határozott idejű szerződésben szereplő szerződési feltételeknél.”

(#62046) SPEA válasza gyulazsolti (#62028) üzenetére


SPEA
aktív tag

;)

(#62047) 4Grider válasza mcfly82 (#62045) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az okoscsomag is lejár egy év után és nem csak 150 350 Ft-al emelkedik az ár...

[ Szerkesztve ]

(#62048) Akelaus válasza motocoder (#62044) üzenetére


Akelaus
senior tag

Igen olvastam, hogy megy vele, de ha már többet tud akkor miért ne?
Én elhiszem, hogy jó router, nem is lenne a lehetségesek közt, de ezzel is van kompromisszum mint a már említett Tp-link-el. (persze függ attól is, ki mire is akarja használni, kinek hány port kell.)
Nem akarok belemenni a switc-be, mert lenne itt fillérb.szkodás, ha már azon is volt miért ad a Digi két eszközt, lehet fizetni innentől azokra az áramot stb..
Jelenleg a 100-as nethez van egy Tp Link, de mivel már régi nem stabil az sem. Ezért is van a listán a Xiaomi is. Meg persze az ára miatt. :)

(#62049) leslieke válasza mcfly82 (#62045) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem emelnek árat. Van a listaár, meg a hűségidő alatti ár. Amikor hűséget köt, kapsz kedvezményt a listáraból, ez szűnik meg a hűség lejártával és tér vissza az ár a listaárra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#62050) 4Grider válasza leslieke (#62049) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez viszont az előfizetőre nézve hátrányosabb a korábbi határozott idejű szerződésben szereplő szerződési feltételeknél. Ezért nem felel meg az Eht-ban írtaknak.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.