Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) wwenigma válasza kali (#36000) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mégis mivel lehet megfektetni a V2-t? Milyen "húzós terhelés" tenné? :U

A v3 szoftverével pedig bennevan minden ami kellhet és egy routernek tudnia kell, ötezerrel olcsóbban. Ennyi pénzért legalább az 5GHz-et tudnia kéne.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#36002) kali válasza wwenigma (#36001) üzenetére


kali
legenda

próbáld ki több wifi ellenoldallal, amiken nem csak enyhe böngészés megy, hamar megmutatkozik majd a 64 kontra 256 MB ram különbözete, és ez csak egy példa a sok közül.
adott típus direkt csak 2.4 GHz képes, de van ebben az árkategóriában is dual band képesük, így ebbe nem/sem lehet belekötni.
a v3 szoftvere sem ad annyi beállítási és felhasználási lehetőséget.
igaz, számomra a hardveres többlet a lényeg, pláne a gyorsabb digi csomagok mellé, amit ha egy nagyobb családban sokan nyúznak egyszerre, akkor ritkábban csörög a telefonom az erősebb hardverű routerek tulajaitól, hogy ledobja a wifi ellenoldalakat, amiken youtube...stb. menne, mert két gyerkőc torrentezik is közben - pedig utóbbiak kábelen csatlakoznak.
több ilyen gondot is megoldott már a tl-wr1043nd v2 erősebb hardverűre történő cseréje.
nem kell amúgy védened adott típust, sok embernek tökéletesen megfelel, azzal meg semmi gond nincs, ha némi felár ellenében van jobb és erősebb hardverű, akár azonos, vagy bármelyik másik gyártótól.

[ Szerkesztve ]

(#36003) MrCsiT válasza gyűrű (#35993) üzenetére


MrCsiT
addikt

No, akkor erre:
"Ha neked problémád volt vele, akkor az lehet, valami user error."

Azon, hogy csatlakozik egy laptop és egy mobil a wifi hálózathoz, majd az szétesik, és mindkét eszköz elveszti a jelet, majd, a router restartja után 1 hétig megint jó minden, mégis mi a franc lehetne a user error, barátom?! :W

Nem vagyok szkeptikus, de látom, az olvasás nem ment azon a részen, ahol leírtam, hogy
"volt 2 hétig TPlink routerem, így - annak ellenére, hogy USB-stickem van tőlük, és azzal elégedett vagyok, NEM tudom jó szívvel ajánlani a márkát."

"Ne ajánlgass klasszisokkal rosszabb routereket csak mert ez "neked" nem tetszett."

Ember, Te miről beszélsz? Hol lenne már egy N66U rosszabb - pláne klasszisokkal (lol), mint egy 1043ND?!
Keresd ki a listából az N66U-t, meg valahol alul a 1043ND-t. (Ok, azóta van 1043ND v4 vagy v5, vagy lassan már biztosan van v7 is) de attól még a tesztadatok, azok tesztadatok,tények, ennyi.

Amúgy meg, azt ajánlgatok, amit csak akarok, ha más a véleményed, szépen leírod, de másokat ne akarj korlátozni, mi az, hogy "ne ajánlgassak"?! :((( :C

U r welcome, too.. ;)

Flashget: :R
Lehetséges, csak
- hozzám rossz 1043ND került;
- apósnál vacakol a wifis csatlakozáskor az azonosítással, restart megoldja;
- idén nyáron nyaralni voltam, iszonyat bizonytalan volt a net, hol csatlakozott hol nem, mit ad isten, hát nem az is egy Tplink volt?!
ez így nekem már sok ahhoz, hogy ajánljam ezeket.
Másnál ettől még működhet, de hadd legyen véleményem (nem neked szól, Te értelmesen érvelsz.. ;) )

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36004) kali válasza MrCsiT (#36003) üzenetére


kali
legenda

halkan jegyzem csak meg, hogy a smallnetbuilder teszt linkelése adott esetben nem szerencsés, mert abban a tl-wr1043nd v1 szerepel, amit már nem gyártanak és forgalmaznak, a most árusított v2 és v3 viszont sokkal erősebb már hardveresen - gyorsabb procit kapott, mint az rt-n66u -, illetve wifi tekintetében is jobb.

(#36005) MrCsiT válasza MrCsiT (#36003) üzenetére


MrCsiT
addikt

még annyit, hogy kali jól leírta a valóságot, olvasd el.

E mellett, ahhoz, hogy a Tplink-el elérjem azokat a funkciókat - pl.vendég-wifit - amit tud alapból egy asus, mindenféle egzotikus nevű Lucy, Mary, Dolly, Julcsi firmware-t kell linux alapon mókolni rá, hát köszönöm szépen.. :DDD (vagy legalábbis, régebben így volt. :F )

kali: nálam egy v2 volt bizonytalan, azt váltotta - már rég - az N66U. (A többi, amiről írtam, az pedig v1 volt. )

wwenigma: azt tudja, hogy stabil.. Nem minden 3., szerencsésen kifogott példány, hanem, mind. :K

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36006) DonMaster válasza MrCsiT (#36003) üzenetére


DonMaster
addikt

kezdjük avval, hoyg 2 hét tezstelés böl leirni 1 tleejs márkát elég rosz tesztelö lennél.

az emg hoyg tesztadatok mit mutatnak, totálisan lényegtelen, itt olyanok irnak rolla akik azt hazsnálják nap-mint nap, ezt ugy rétem azok akik nap-mint nap honapok ota hazsnálnak 1 cucot sokkal jobb adatokat tudnak rolla szolgáltatni mitn 1 kb 1napos teszt alat elkészült teszt adatok amik csak tezst körlménykeben müködnek, de valos helyzetben meg csö, addig az itt jelelevök valos helyzetben hazsnálják(tesztelik) vagyis kicsivel több tapasztalatuk van velük kapcsolatban. Nekem is wdr4300-van és tökéletesen emg vagyok vele elégedve, ár érték aráynban asus nem rugot volna vele labdába.

és gyárilag van benne vendég wifi is, amit akár idöhöz kötve is lehet álitani nem csak külön sávszélt lehet neki adni, hanem meg adhatom azt is, hogy regel 6-tol este 6-ig menjen, és 2mbit-en.
és gyári firm , nem cm firm, mivel az 500-as net miatt nem lehetne hasznélni. szoval mielött egy teljes márkát leirnál, legalább tájákozodj már kicsit.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#36007) MrCsiT válasza DonMaster (#36006) üzenetére


MrCsiT
addikt

- kezdjük avval, hogy nem vagyok hajlandó 2 hétnél több időt adni egy bizonytalankodó eszköznek. Mi változott volna, ha várok 2 hónapig? 6 hónapig? tovább vagyok morcos, mikor épp nem jól működik.
- folytassuk azzal, hogy nem egy - hiába ignoráltad - de három, eltérő eszközről írtam, amiben éppen annyi volt a közös, hogy a gyártó megegyezett.

- elfogadom, hogy az Asus drágább, de azért, jellemzően van is mire.
- a Te routered fejlettebb, mint amivel gondom volt, valóban. Mondjuk, ahogy néztem, még így is lassabb prociban, és fele annyi a ram benne, mint egy N66U-ban. Lehet, hogy ez sosem jön ki nálam, mint hátrány, de ez nem nyilvánvaló. (adatforrás: összefoglaló, a Milyen routert? topicban.)
- "szoval mielött egy teljes márkát leirnál, legalább tájákozodj már kicsit" : megtettem. Jó sokan ajánlották a 1043ND-t akkoriban, azért vettem meg. Nálam nem ment jól. Ennyi... ;)
Fogadok, hogy ha többször lerobbannál egy autótípussal, Te is elkezdenéd kerülni, és nem ajánlgatnád (max. az ellenségeidnek. Ilyen ez..)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36008) MrCsiT


MrCsiT
addikt

..hogy fél-ON is legyek:
régen voltak aranyos akciói a diginek, sorsoltak mindenféle földi jót, talán még TV-t is (?).

Esetleg nincs valami bennfentes infó arról, hogy ezekkel a remek csalogatókkal végképp leálltak, vagy csak "szünet" van? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36009) poli27 válasza MrCsiT (#36007) üzenetére


poli27
veterán

Szted Asusból nem lehet hibás? Kifogtál egy hibásat ennyi történt de ezért nem kell leírni.... Ha Asus lett volna a hibás akkor azt írnád le.... Amúgy ha már komoly routerről beszélünk nálam az minimum a Mikrotiknél és Ubiquitinél kezdődik és felfelé a többi ...... A többi az hobby otthoni kategória...

[ Szerkesztve ]

(#36010) Blaise


Blaise
veterán

Szerintetek ez mi lesz?

(#36011) atees


atees
őstag


Ezt láttatok?
Online tv lesz?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#36012) Gejza1981


Gejza1981
tag

ugyanaz lesz mint a romániai digionline...

(#36013) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

200 Mbit/s-t ki lehet hajtani Asus AC-s routerrel és szintén AC-s klienssel? Linknél 866,7 Mbitet ír, szóval elvileg nem lehetne gond. Routertől kb. 2,5 méterre vagyok, nincs fal.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#36014) Blaise válasza Gejza1981 (#36012) üzenetére


Blaise
veterán

Az micsoda?

szabogabor10:

Simán, nekem Asus AC87U van gigabites nettel, két panel fal után 450 Mbit körül hoz SSD-s AC Wifis laptopon.

[ Szerkesztve ]

(#36015) qqcqqc válasza atees (#36011) üzenetére


qqcqqc
őstag

EZ

(#36016) V/ válasza Gejza1981 (#35978) üzenetére


V/
titán

Balfácán volt ez emberke, egyértelműen 4000 Ft a Diginet200, csak a jóember nem tud olvasni, bejelölni egy rádiógombot, ilyenkor azért illene a Homárról leszedni a hülye, értelmetlen hozzászólást.

(#36017) adika4444 válasza szabogabor10 (#36013) üzenetére


adika4444
addikt

elviekben kéne mennie, gyakorlatban meg lehet hogy az adottságok nem engedik, próbáld ki másik eszközzel.

üdv, adika4444

(#36018) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok!

Ha szeretnék beköttetni egy Digi 100/50-est, akkor kell szerelési költséget és belépési díjat fizetni? Az ÁSZF szerint felszámolhatnak, de mi a valós eljárásuk?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#36019) V/ válasza h1mpi (#36018) üzenetére


V/
titán

Belépési díjat nem kérnek, ha kell szerelni, akkor az anyagköltséget kell fizetni.
34. oldalon az árak

[ Szerkesztve ]

(#36020) zoli62


zoli62
addikt

Számhordozáson gondolkodom Telekomtól Digihez. A tapasztalatok alapján hangminőségben mennyi a különbség a PSTN és a VOIP között?

(#36021) Attila 1 válasza V/ (#36016) üzenetére


Attila 1
tag

Régi áron kapja 200-as csomagot az a baja.Nem tudja elintézni az új árasra. :W :W

“Nem kell ahhoz semmi különleges ok, hogy jól érezd magad – egyszerűen elhatározod, hogy azonnal boldog leszel, egyszerűen csak azért, mert élsz, egyszerűen azért, mert így akarod.” (Anthony Robbins)

(#36022) V/ válasza Attila 1 (#36021) üzenetére


V/
titán

Mi a régi ár? 4000 Ft július óta a 200-as. Nem csak az új előfizetőknek. Így lett nekem 1000-es 5k-ért a régi 4700 Ft-os 200-as helyett, mert 4000 Ft lett volna, az az 1000 Ft megéri a+-t.

Ezt írta egyébként: Meglepődve tapasztaltam, hogy az általam kiválasztott 4000 forintos diginet 200 csomag az ügyfélszolgálaton már 4700 huf-ba kerül, mert rám a hűség nélküli árnál is drágább át vonatkozik rám, mivel a honlapon található árak csak hűségidő nélküli új ügyfeleknek járnak.

[ Szerkesztve ]

(#36023) Attila 1 válasza V/ (#36022) üzenetére


Attila 1
tag

Csak az új előfizetőknek ennyi.A régieket DIGINet 200A DIGINet 500A DIGINet 1000A jelölést kaptak.A régieknek szerződést kell módosítani új árasra csak akkor kapják meg. :W :W

[ Szerkesztve ]

“Nem kell ahhoz semmi különleges ok, hogy jól érezd magad – egyszerűen elhatározod, hogy azonnal boldog leszel, egyszerűen csak azért, mert élsz, egyszerűen azért, mert így akarod.” (Anthony Robbins)

(#36024) radi8tor válasza Attila 1 (#36023) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Így van, ameddig ez nem automatikus, addig ez genyóság.

⭐ Stella

(#36025) szabogabor10 válasza Blaise (#36014) üzenetére


szabogabor10
veterán

Köszi, nekem AC66U van, de akkor szinte biztos, hogy menni fog.

adika4444: egyelőre 100-as netem van, ez bőven megvan, speedtest-en látszik, hogy menne még bőven feljebb, de ugye a csomag miatt nem tud. Csak tervezgetek.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#36026) V/ válasza Attila 1 (#36023) üzenetére


V/
titán

A lista ár 200-as 4000 Ft, 500-as 4500 Ft, az 1000-es 5000 Ft.
Nem vagyok új előfizető, nincs hűség nyilatkozatom.
Mivel csökkentek az árak, ezért bementem az ügyfélszolgálatra, hogy a 4700 Ft-os Diginet200A helyett az 500-as kell, ami 4500 Ft, szó nélkül lerendezték. (Végül 1000-s lett mert tévesen azt könyvelték le a módosítást, de hol adnak 5k-ért 600-750Mbit-s sávszélességet.)

Ha sok neki a 200-ra a 4700, cserélje 500-ra, kevesebbet fizet, többet kap, mint a meglévő 200.
De a DIGI honlapján minden információ elérhető, így továbbra is tartom, hogy hülyeség hőzöngeni. Amikor szerződést kötött akkor a 4700 volt érvényben, a hűség után az marad a lista ár.

(#36024) radi8tor1 Nem az, így kötöttünk szerződést.
Célszerű a változásokat figyelni és úgy kihozni a jobb árakat, mert itt neki is lenne olcsóbb fizetési lehetősége.

[ Szerkesztve ]

(#36027) bigrob


bigrob
őstag

Egy hónapja kötöttem szerződést üfsz-en, a hölgy nem mondott semmit mikor jönnének bekötni (bp. 15. kerület), ilyenkor érdemes felhívni őket vagy be kellene rontani hozzájuk?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#36028) Vakegérke válasza bigrob (#36027) üzenetére


Vakegérke
veterán

Telefonon dodonai választ kapsz. Személyesen érdemes tárgyalni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36029) PeterPH válasza szabogabor10 (#36013) üzenetére


PeterPH
senior tag

200 Mbit-et nekem az n-es WiFi is hoz otthon laptopon.

(#36030) TeeJay válasza radi8tor (#36024) üzenetére


TeeJay
félisten

kell egy kis munka az ügyfélszolgálatnak is, sok százezer előfizetőt átírni egyesével személyesen csak hogy pár forinttal kevesebbért kapják ugyanazt vagy hasonló áron sokkal gyorsabbat...
tényleg megérte nekik biztos.

így annyi előny van max hogy nem egyszerre lesz mindenkinek 1000-es net és nem rohad le a telepi hálózat a sok torrentestől...
persze a feltöltésem többszöri lezárt hibabejelentés után is 50megabit este 200helyett
de már le is tojom őket mert látom semmit se akarnak ezzel csinálni :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#36031) Varszegig válasza zoli62 (#36020) üzenetére


Varszegig
veterán

Ugyan én UPC-től hordoztam át a számom, de merem ajánlani a digi telefont, semmi gond a hangminőséggel. Mostanában elég sokszor vettem fel a vonalast itthon, mivel arról mobilt 6 Ft-ért hívok, míg mobilról, ha már lebeszéltem a havidíjam, akkor 38-ért, vagy mennyért, hogy sz*rjon sünt a telekom.

(#36032) Attila 1 válasza V/ (#36026) üzenetére


Attila 1
tag

DIGI válasza facebook-on !
Az új árak a 2015.06.01-től kötött szerződésekre vonatkoznak.
A fenti dátum előtt kötött szerződésekre a régi ár vonatkozik, csomagmódosításra nincs lehetőség.

Megértésed köszönjük!

Üdvözlettel:
DIGI

Így rázza le a régi ügyfeleit a DIGI. Akik hagyják magukat nem tudom sajnálni én elintéztem az új ára.

[ Szerkesztve ]

“Nem kell ahhoz semmi különleges ok, hogy jól érezd magad – egyszerűen elhatározod, hogy azonnal boldog leszel, egyszerűen csak azért, mert élsz, egyszerűen azért, mert így akarod.” (Anthony Robbins)

(#36033) radi8tor válasza Attila 1 (#36032) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nesze neked. Akkor akik eddig csomagot módosítottak az mi volt? :)

⭐ Stella

(#36034) V/ válasza Attila 1 (#36032) üzenetére


V/
titán

Július 28-tól módosítottam csomagot, szerződésem 2010-óta van folyamatosan.
Végül is most már nem is értem miről írogatunk.
Hát én elég határozatlanul kértem, amikor megtudtam, hogy kevesebbet fizethetek és nagyobb sebességet kapok. Hihetetlennek tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#36035) Attila 1 válasza radi8tor (#36033) üzenetére


Attila 1
tag

Azok nem hagyták magukat kérték az új árasat.Határozottan kell kérni úgy adják meg csak.

“Nem kell ahhoz semmi különleges ok, hogy jól érezd magad – egyszerűen elhatározod, hogy azonnal boldog leszel, egyszerűen csak azért, mert élsz, egyszerűen azért, mert így akarod.” (Anthony Robbins)

(#36036) TeeJay válasza Attila 1 (#36035) üzenetére


TeeJay
félisten

ÁSZF-re kell hivatkozni és csá
ott le van írva akkor nem tehetnek mást :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#36037) apszi


apszi
őstag

Jól olvastam, hogy a DIGI az eszközein élesítette a WIFI-t? Hogy lehet ezt bekapcsolni. Anno kikapcsoltam az oldalán lévő gombbal, most megpróbáltam bekapcsolni, és nem lehet. Vagy külön kérni kell a központba, hogy élesítsék?

(#36038) lajos0001 válasza Attila 1 (#36032) üzenetére


lajos0001
tag

Egyszerű szerintem. Nem "módosítani" kell. Úgy tűnik, hogy fontos a szóhasználat. Fel kell mondani a régit személyesen üfsz-on, kötni kell újat ott helyben (itt már az új dátumú ár érvényes), és minden tiszta.
Most nem a hűségidősökről beszélek feltétlenül, de még azoknál is volt már bőven példa (itt a fórumban is), hogy ment a módosítás simán, a kérésnek megfelelően. A gigás csomagnál lehet probléma (nincs hová feljebb módosítani). Az látszik, hogy diginél nincs hatékony egységes irányítás e tekintetben.

Egyébként jogos: ott az ASZF, abban benne van, hogy az új csomagok léteznek, és pont.
Olyant viszont nem találtam benne, hogy nem lehet "módosítani", illetve szerződést lemondani és rögtön újat kötni sima internetelőfizetésre. De javítsatok ki, ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#36039) Vakegérke válasza lajos0001 (#36038) üzenetére


Vakegérke
veterán

A módosítás is új szerződéskötés, én kétszer is éltem vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36040) lajos0001 válasza Vakegérke (#36039) üzenetére


lajos0001
tag

Jogi szempontból a két dolog nem azonos. Módosításkor a szerződés érvénye formálisan sem szakad meg, ugyanaz a szerződés él tovább. Felmondás után viszont egy újat kötsz (ez esetben csak a netelőfizetésre). Az más kérdés, hogy ez a különbség nem feltétlenül feltűnő minden egyes esetben (mert a digis összes előfizetésed végeredményben ugyanazt a képet mutatja mindkét esetben). Elnézést, ezt nem kioktatásnak szántam.

[ Szerkesztve ]

(#36041) V/ válasza apszi (#36037) üzenetére


V/
titán

Mégis milyen eszköz lenne? Akkor biztos tudna segíteni valaki.
Telepítésnél talán bekapcsolták, de azt biztos megemlítették akkor, egyébként meg nem foglalkoznak távolról wifi bekapcsolással.

(#36042) V/ válasza lajos0001 (#36040) üzenetére


V/
titán

Jól írod.
...., illetve szerződést lemondani és rögtön újat kötni sima internetelőfizetésre.
Valójában ennek viszont nem lenne sok értelme, akkor inkább a módosítás. A csomag lefelé van korlátozva, azt nem lehet havonta.

[ Szerkesztve ]

(#36043) Vakegérke válasza lajos0001 (#36040) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kioktatásként fogtam fel mondandód. :N

A lényeg az, hogy mindkét esetben új papírt kaptam, amelyeken az új csomag, és az új ár szerepelt. Szóval lehet, hogy igazad van, és bár módosítás volt a szándékom, új szerződéseket kötöttem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36044) V/ válasza Vakegérke (#36043) üzenetére


V/
titán

Az ügyfélazonosítód is változott? Ha igen akkor új, hanem akkor mod. Nekem még mindig az első, 6 számjegyű.

[ Szerkesztve ]

(#36045) Vakegérke válasza V/ (#36044) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezek szerint módosítottam. A lényeg az, hogy pár perc alatt végeztünk, és kérés, reklamáció nélkül listaáron kaptam az új szolgáltatást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36046) V/ válasza Vakegérke (#36045) üzenetére


V/
titán

Én is így jártam eddig mindig, semmi gond nem volt.Meghallgattak, beírták, kinyomtatták, aláírtuk és kész

(#36047) apszi válasza V/ (#36041) üzenetére


apszi
őstag

Jogos...Huawei 8247H a típus. Mikor telepítették még nem volt net elérés wifi-n. Akkor kikapcsoltam az oldal gombbal. Bekapcsolni próbáltam ugyanazzal, meg reseteltem is, de kikapcsolva maradt. Reset után bekapcsolt egy percre, de utána ki is kapcsolt. Ha valaki tud ezzel kapcsolatban valamit, ne tartsa magában. :)

[ Szerkesztve ]

(#36048) Gézengúz válasza apszi (#36047) üzenetére


Gézengúz
addikt

A wifi akkor kapcsolódik be amikor engedélyezik rajta a router üzemmódot, a bekapcsoltatással vigyázz, állítólag visszafelé nem kapcsolják...

[ Szerkesztve ]

(#36049) Vakegérke válasza V/ (#36046) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látod, ezért nem érthető az a homáros elfuserált fröcsögés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36050) zoli62 válasza Varszegig (#36031) üzenetére


zoli62
addikt

Köszi. Szóval szerinted ebből a szempontból nincs gond a VOIP-pal, mint technológiával. Az egyik ismerősünknek viszont Digis száma van, és ha hívtuk, gyakran előfordult, hogy azt mondta be az automata, hogy a köpont túlterheltsége miat átmenetileg nem kapcsolható. ennek milyen okai lehetnek? Ő aztán egy idő után megúnta, hogy nem elérhető és UPC telefonra váltott. A másik kérdésem, hogy maga a telefon az internetes sávszélességből a gyakorlatban átlagosan mennyit használ ?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.