Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-25 23:02:43

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) oehlergabor válasza denes44 (#85988) üzenetére


oehlergabor
csendes tag

nálam ilyen optikai kábelt húztak , képen a maradék látható

(#86002) st3v3np3t3r válasza MadMancs (#85985) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Albérletbe mindenképpen kell tulajdonosi hozzájárulás! A bérleti szerződéssel nem foglalkoznak.

Nekünk közjegyzői szerzödésünk(azaz közokirat) van, nem fogadta el a Digi mikor kötöttük a szerződést.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#86003) TeeJay válasza denes44 (#85988) üzenetére


TeeJay
félisten

Rákospalotán újpesti felüljáró mellett újépítésűben unokatesóm párjának a lakáshoz előre adtak neki vagy 25 méter optikai szálat hogy húzza be magának a lakásba ahova szeretné és lógassa ki teljesen a lépcsőházi szekrényig ők meg majd összehegesztik.
Én csináltam meg neki a behúzást szóval simán ha mennek hozzád FTTH-t intézni egyeztess velük és kapsz kábelt

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#86004) denes44 válasza TeeJay (#86003) üzenetére


denes44
tag

Na de ez az előre odaadás hogyan/mikor történt?
Mert nyilván az előtt kéne odaadják a kábelt, hogy jönnének bekötni, és hozzák hozzá a szerszámokat, meg az eszközöket.

(#86005) sziszi-fuszi válasza BioNiCMaN (#85997) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Nem hinném, hogy köze van hozzá! Az vagy működik vagy nem. Nincs köztes állapot.

Mi alá kell írás?

(#86006) milan26 válasza denes44 (#86004) üzenetére


milan26
senior tag

Gondolom valahol összefutottak, vagy amikor arra jártak bedobták neki.

(#86007) CirrMee válasza st3v3np3t3r (#86002) üzenetére


CirrMee
addikt

Albérletbe mindenképpen kell tulajdonosi hozzájárulás! A bérleti szerződéssel nem foglalkoznak.

Az elmúlt években 2 költözés, plusz egy FTTB-FTTH átállás miatt kellett papíroznunk a Diginél. Igazolványt, (telepítési címre szóló) lakcímkártyát kértek, tulajdonosi hozzájárulást nem fogadtak el, állításuk szerint nem is kérhetnek, egy évekkel ezelőtti jogszabály változás miatt.

Amennyiben vitatkozni támad kedve valakinek, válasz helyett javaslom az esetekben szereplő kanizsai ügyfélszolgálatot.

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#86008) MadMancs válasza st3v3np3t3r (#86002) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem kell (1-2 éve). Lásd húgom.
UPCVoda mindig kekec volt ebből a szempontból. 1 hónapja voltunk lent (tulajjal együtt) hogy mi lesz a teendő decemberben amikor is ő lemondja mi meg olyat kötünk amilyet akarunk. Bérleti szerződést kell vinni, és ennyi.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#86009) TeeJay válasza denes44 (#86004) üzenetére


TeeJay
félisten

Szerelő felhívta hogy mikor adhatja oda mert újépítésű a lakás és nem akarnak semmit lakáson belül szétbarmolni, oldja meg minden lakó ahova szeretné és ők meg az ajtó melletti elektromos szekrénybe majd össze hegesztik :D
Én megcsináltam aztán 1-2hét múlva mentek neki bekötni és kész is

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#86010) Dragon3000 válasza MadMancs (#85989) üzenetére


Dragon3000
veterán

Igazad van, rosszat linkeltem, a másikat nem találom a neten, de személyesen ki lehet kérni, nekem eddig mindig kellett, azon szerepel az is, hogy a szerződő fél tartozását a tulajdonosnak kell kifizetni, ha az albérlő lelépne.

Most megnéztem online rendelés esetén, ha bérlőt állítok be, akkor is simán tovább lehet menni, régebben kérte a tulajdonosi hozzájárulást.

[ Szerkesztve ]

(#86011) milan26


milan26
senior tag

Szerintem az ügyfélszolgálaton is múlik, hogy mit kér. A honlapjuk szerint tulajdonosi hozzájárulás kell.

Jogi szempontból: Ha valóban jogsértő lenne kérni, akkor nem lenne (lehetne) ez fenn a honlapjukon. Illetve kérni lehet, hogy nem szabad neki, de hiányában a szerződést valószínűleg megtagadhatja. Semmi sem kötelezi rá őket, hogy nekik nem kedvező szerződést kössenek, addig amíg ezzel más törvényt nem sértenek. Azt tehát nem mondhatják, hogy velem azért nem kötnek, mert pl szemüveges vagyok vagy teszem azt néger, hisz az diszkrimináció lenne.(Gépkölcsönzős sem kérheti el a személyit, mert nem hatóság, de ha nem adom oda, akkor nem ad nekem gépet.) Azért elég gáz lenne nekik egy csomó felhasználót elbukni, mert feketén lakik az albérletben.

Ettől független lehet, hogy van olyan ügyfélszolgálat, ahol a szerződést kérik, vagy azt is elfogadják, de szvsz nincs rá központi utasításuk.

Szerk: Hopp, van ott egy kitétel a linken, hogy műholdas szolgáltatás esetén, kábelesről nem nyilatkozik.

Szerk2: Dehogynem nyilatkozik, ott van, hogy személyi és lakcímkártya. Igazatok van.

[ Szerkesztve ]

(#86012) viktorhu válasza st3v3np3t3r (#86002) üzenetére


viktorhu
veterán

Utóbbi időben már nem kérnek. 2011-ben Óbudán még szükség volt a tulajdonos hozzájárulására, amiben kb. teljes vagyonával vállalt felelősséget a számlánkért, elég ijesztő szövege volt, csodáltam, hogy ilyen könnyen aláírta a tulaj. Én az én bérlőmnek inkább a saját nevemben fizettem elő, hogy lássam, havi szinten hogy alakul a dolog, mármint minden hónapban elkértem a pénzt, így nem kellett meglepetéstől tartanom.

Most már nem kell semmit igazolni, személyi és lakcímkártya kell.

milan26: amit linkeltél, aszerint ez csak műholdasra vonatkozik, amúgy személyi és lakcímkártya elég.

[ Szerkesztve ]

(#86013) Dragon3000 válasza milan26 (#86011) üzenetére


Dragon3000
veterán

A linkeden pont meghatalmazás szerepel, amikor a tulajdonos nevében jársz el. 2 éve még nekem is kellett a tulajdonosi hozzájárulás, netes rendelés esetében is kérte, ha a bérlőre mentem, most már ott sem kéri, egyből tovább engedett.

(#86014) milan26 válasza viktorhu (#86012) üzenetére


milan26
senior tag

Igen, igazatok van, rájöttem már. De lakcímkártyád csak akkor van, ha be vagy jelentve oda. Ergo, ha feketén laksz ott, és nem vagy bejelentve, akkor a tulaj nevére kell szóljon. Netes rendelésnél mondjuk átenged nélküle, kérdés, hogy a szerelő elkéri-e majd, amikor megy bekötni.

(#86015) viktorhu válasza milan26 (#86014) üzenetére


viktorhu
veterán

A kerületi facebook csoportban tavasszal segítséget kért valaki, hogy elvesztette a lezárások miatt a munkáját. Volt több ilyen is, de a többiek azonnal legalább ebédet kaptak ingyen minden nap az önkormányzattól, de neki nem tudtak semmit segíteni, mert a bérbeadó nem engedte, hogy bejelentkezzen.

Probléma lehet csomó más témában is (pl. kórházi ellátás), nem tudom, mit kell a bérbeadónak felajánlania ahhoz, hogy se a bejelentkezést ne engedje, se a netet ne rendelje meg a bérlőnek, de ne menjetek már bele ilyen üzletekbe, amikor csomó volt airbnb-s is átment bérbeadóba, meg hotelekben is lehet apartmant bérelni hosszú távra :(

(#86016) Fecogame válasza Manka76 (#85956) üzenetére


Fecogame
veterán

Megoldva, a router beállításai resetelődtek valamilyen oknál fogva.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#86017) milan26 válasza viktorhu (#86015) üzenetére


milan26
senior tag

Igen, csak sokan azért nem kötnek szerződést, mert akkor adózni is kell utána, Azt meg a főbérló úgyis áthárítja az albérlőre, mert annyival drágábban adja majd ki. Mondjuk lehet kisadózóként, akkor bizonyos összegig nem kell, de akkor nem ingatlan bérbeadásként kell kezelni, hanem szálláshely szolgáltatásként, viszont akkor időnként a főbérlőnek pl ki kell takarítani, különben adócsalás. :D

Bejelentést meg azért nem szokták, mert akkor nehezebb kitenni, ha gáz van.

(#86018) zoli62


zoli62
addikt

Ügyfélszolgálat azt mondja telefonon, hogy külön a digitális kábel tv szolgáltatást nem lehet szüneteltetni, ez igaz?

(#86019) Dragon3000 válasza milan26 (#86017) üzenetére


Dragon3000
veterán

Bejelentést meg azért nem szokták, mert akkor nehezebb kitenni, ha gáz van.

Ez hülyeség, ideiglenesre szabad csak engedni, ha gond van rosszhiszemű lakó jogcímen a tulajdonos azonnal meg tudja szüntetni, tapasztalat, volt élettársam, amikor elment nem jelentkezett ki és csinálta a gondokat, jeleztem a főbérlőnek, aki másnap el is intézte.

(#86020) milan26 válasza Dragon3000 (#86019) üzenetére


milan26
senior tag

Igen, de ha nincs már állandó lakcím, akkor nem lehet ideiglenesre bejelenteni.

(#86021) Dragon3000 válasza milan26 (#86020) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az meg megszívta, mert aki feketén van albérletben ott nem fogják engedni sem az állandót, mondjuk sok helyen az ideiglenest sem, pedig ebben az esetben gyorsan meg tudja oldani a főbérlő.

(#86022) milan26 válasza Dragon3000 (#86021) üzenetére


milan26
senior tag

Igen, elég erős törekvések vannak a kifehérítésre, ami alapvetően nem is lenne baj, ha tudnám hogy jó helyre megy az adóm, de ez már tényleg nagyon off.

(#86023) matec7


matec7
tag

Sziasztok!

DIGINet 500 (FTTB) netem van a 6.kerületben és élvezhetetlen online játéknál. Warzone-ban 80 körüli a latency, de ez sem egyenletes, van, hogy felugrik 100 fölé. Előfordul packet loss is 1-5%. Általában WiFi-n játszok, de ma mindent leteszteltem, UTP-n is ugyanez a probléma, csak 10el alacsonyabb a latency, de packet loss és a felfelé ugrálás ugyanaz.

Kipróbáltam laptopról közvetlenül a kábelen (tehát routert kiiktatva) és a https://packetlosstest.com -on szinte minden mérésnél van 2-4% packet loss. Ha Vodás mobilnetet osztok, akkor a packet loss eszerint mindig 0%.

Erre van bármi ötlet/tapasztalat? Mit tudok csinálni?

(#86024) LionW válasza matec7 (#86023) üzenetére


LionW
tag

packetlosstest.com nekem 20% loss-t ad, telekomos fiber net. Amerikai szerverre tesztel, nem hiszem hogy megbízható.
Nyiss egy CMD-t, és "ping google.hu -t" futtasd pár percig, utána control + c-vel befejezed a pingelést, valósabb pakcet loss-t ad mint ez a weboldal.

(#86025) matec7 válasza LionW (#86024) üzenetére


matec7
tag

Köszi, megnézem. Mac-en ez hogy kivitelezhető? :)

(#86026) 4Grider válasza LionW (#86024) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak jelzem, hogy nekem a google.hu több csomagvesztést is jelzett 2-3 perc alatt, miközben a BIX-ben lévő saját szerverem órákig pingelhetem csomagvesztés és tüskék nélkül.
Nyilván több oka is van ennek, a többségüket nem isp oldalon kell keresni. Nagyon nem mindegy pl. a különböző túlterheléses támadások elleni rendszerek működése során, hogy egyszerre mennyi és milyen típusú csomagokkal találkoznak.

(#86027) LionW válasza matec7 (#86025) üzenetére


LionW
tag

https://www.youtube.com/watch?v=micvJMNKDJc
Warzone meccseket Amazon németországi szervereken hostolják, szóval bix.hu vagy google.hu ping nem lesz ugyan az. Akár az is lehet hogy a diginek a külföldi packetekkel van valami baja.

(#86028) st3v3np3t3r válasza MadMancs (#86008) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nekünk 3 éve kérték. A telekom is kérte 1.5éve!

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#86029) BioNiCMaN válasza LionW (#86027) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Pont MW-vel játszanék multit, de 240-400-as pinggel nem egy nagy élmény. :(

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#86030) Zeban58


Zeban58
tag

Egy régi ZTE FV660RV1-et használok, telefonon simán kérhetek helyette egy új ZTE ZXHN H298N-t (akár ingyen)? Főleg amiatt kellene, mert ezen már nemcsak egy darab gigabites LAN port van. Esetleg a wifije is gyorsabb, erősebb?

(#86031) matec7 válasza LionW (#86027) üzenetére


matec7
tag

Köszönöm szépen. Jobb ötletem nem volt, az amazon.de-t pingeltem így pár percig. 1,4% packet loss. Ebből mit lehet kiolvasni? Hol lehet egyébként a hiba?
222 packets transmitted, 219 packets received, 1.4% packet loss
round-trip min/avg/max/stddev = 47.217/55.702/249.910/20.379 ms

(#86032) matec7 válasza matec7 (#86031) üzenetére


matec7
tag

a google.hu-n 0% volt a packet loss.

Ugyanaz az amazon.de mobilnetről csak 0,8%, nem tudom ez mond-e valamit.

242 packets transmitted, 240 packets received, 0.8% packet loss
round-trip min/avg/max/stddev = 56.430/69.120/232.462/13.549 ms

(#86033) CirrMee válasza Zeban58 (#86030) üzenetére


CirrMee
addikt

Használt 298 -ast adnak, ha van éppen szabadon. Újat ne akarj tőlük, mivel azt a rendszert (FTTB) záros határidőn belül kivezetik/megszüntetik.

298 -as wifi adója: olyan tökéletes, hogy az első dolgom volt nyugdíjazni - inkább lemondtam a telefonról is, csak szabaduljak meg tőle. Szobán belül úgy-ahogy kiszolgál pár eszközt, aztán ennyi, első (tégla)falon túl nálam elég megbízhatatlan volt.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#86034) Alien4 válasza trec12 (#85955) üzenetére


Alien4
tag

Igen, elnézést az elkapkodott kérdésért :R

(#86035) Dragon3000 válasza LionW (#86027) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ismerősi körben azóta van főként gond, hogy volt az optikai kábel rongálásuk. Nekem a packetlosstest.com és az amazon.de is 0% packet loss-t ad vissza, a játékban nekem is az utóbbi időben ritkán előjön a packet loss a játékban, de ez akár a szar szerverek miatt is lehet. Amúgy 30-50ms szokott lenni a pingem és 99%-ban a packet loss is 0.

(#86036) LionW válasza matec7 (#86031) üzenetére


LionW
tag

Hogyha google-re nincs packetlossod akkor a géped + routered + optikai kábel része valószínűleg rendben van. Bár ez is ingadozhat, nekem is van hogy felugrik a packet loss néha-néha(időjárás + terheltség függő), sajnos ezzel nem lehet mit csinálni mivel a szolgáltatót semmi sem kötelezi hogy 0 legyen a packet loss.

Hogyha biztosra akarsz menni akkor pingelj a bix.hu -ra 1 órát, ha nincs jelentős packet loss akkor a COD szervereivel/külföldi packetekkel van a gond. Ha packet lossol oda is akkor bármi lehet sajnos.

Amit kipróbálhatsz az valamilyen VPN szolgáltatás, mivel lehet hogy az más úton juttatja el a csomagokat, de a pinged biztos hogy magasabb lesz. Warzone-ra mások is panaszkodnak redditen hogy packet lossol, lehet hogy ez Warzone szerver probléma.

#86035 Dragon3000
Nekem is felugrál néha, sőt, még olyan is volt hogy League of Legends kidobott engem egyedül a játékból, connection lost, egyből pingelem a bix-t, az teljesen rendben volt... Mindenki netezik a karantén alatt, gondolom ez nem tesz jót a játékoknak/amazon szervereknek.

[ Szerkesztve ]

(#86037) Dragon3000 válasza LionW (#86036) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ez is meg eleve se voltak valami stabilak a szervereik. Mondjuk én is általában este érek rá játszani, gondolom ilyenkor sokkal többen vannak online, de nem vészes több óra játék mellett 1-2 perc szarakodás nem a világ vége.

(#86038) csiki52 válasza CirrMee (#86033) üzenetére


csiki52
tag

Vezetik a fenét, mikor? Itt nálam /Kispest/ több mint 3 éve a a doboz a szekrényben, a lakásokba bekötni nem hajlandók kérésre sem, és annak ellenére sem hogy 2!!! éve mondta a szerelő, hogy nem huznak be külön kábelt a telefonnak mert az év végéig átkötik.
a szar /hxzn 298/ routerüket kivágtam a francba igy csak fizetem a telefon havi diját de nem használom.
Az FTTB 500 net igy stabil saját routerrel /jelenleg huawei AX3, előtte asus 66U / ugy hogy én nem ajánlom a vacak 298 ast évek ota nincs frissités nem lehet konfigurálni stb.. használj saját routert /Zeban58/

(#86039) matec7 válasza LionW (#86036) üzenetére


matec7
tag

Nagyon szépen köszönöm! Azért idegesítő mert öcsém Dunakesziről 40 alatti latencyvel és folyamatosan packet loss nélkül játszik Telekomon keresztül, tehát tudom, hogy elvileg nem lehetetlen...

(#86040) wwenigma válasza csiki52 (#86038) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Évekig elvolt a H298 a sajat routerem elött, átraktam PPPoE passthru módba és semmi vizet nem zavart. :)

Örök igazság hogy ha nem elég a szolgaltatoi eszköz akkor hasznalj sajatot, de ettől még nem lesz szar....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#86041) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Nálam is jelentkezik pár napja az a szakadozás, amiről többen panaszkodtak a fórumban. Bejelentettem délelőtt nekik, dél körül fel is hívtak, természetesen ők nem látják a hibát, és biztosan nálam van a hiba.

Aquila non captat muscas.

(#86042) Túzok22 válasza LionW (#86036) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Nagyobb terheltség jelentkezhet optikai kábelen is, de az időjárás az optikai kábeleket nem tudja befolyásolni ellentétben a rézkábelekkel, mert azokat meg igen. Az optikai kábelekre az időjárási tényezők közül egyedül az orkán erejű szél jelent veszélyt, ugyanis leszakíthatja azt, vagy rádől a kábelre egy fa és az okoz sérülést.

(#86043) Victoryus


Victoryus
addikt

Van-e arra lehetőség, hogy 5ghz-képes routert adjon a digi? Ez az alap ZteF660rv1 nagyon gagyi, a héten már csak 30/30megabitet lehet rajta elérni 1 falon át... Eddig legalább ment 60-70 körül. Van kb.20db wifi a tömbben 2,4ghz-es sávon... Amúgy max. 10 méterre van a 2db laptop a routertől, az asszonyé szobán belül, 2 méterre max. 80megabit a 120-as kapcsolaton. Annál többet nem is bír.
Váltottam már csatornát, nálam nem javul a helyzet. Gondolom tojnak rá milyen fos a wifi, a válaszuk kb. ezt tükrözi, nekik csak a vezetékes sebesség számít. Az tényleg megvan 850/300 körül, csak a laptopomra ebből 20-30mbit jut el. Fasza. Még a Google meet, Discord is kidöglik vele.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#86044) cof válasza Victoryus (#86043) üzenetére


cof
veterán

Mindegyik szolgáltatónál 'tojnak' a Wifi problémára. Használj saját routert, és minden gondod megoldódik. Nincs náluk amúgy sem 5 GHz-es.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#86045) 4Grider válasza Victoryus (#86043) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az internet szolgáltatás átadási pontja 1 db ethernet végpont. A te wlan-odat és lan-odat tehát nem az internet-szolgáltatódnak kell megoldania. Akik ettől többet adnak, azok ennek az árát el is kérik a havidíjakban. Célszerű saját routert használj, ha minőségi eszközt veszel, évekig kapsz rá biztonsági és hibajavításokat is. Ezt szolgáltatói eszközön ne várd.

(#86046) Victoryus válasza 4Grider (#86045) üzenetére


Victoryus
addikt

ok, csak akkor megint jön a szokásos, hogy ott hever bridge módban az ő vackuk, tök feleslegesen foglalva 1 helyet az elosztóból. Ezt már anno végigjártuk. Veszek egy Huawei ws5200-at, az elég lesz szerintem.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#86047) TeeJay válasza Victoryus (#86046) üzenetére


TeeJay
félisten

Vagy átmégy másik szolgáltatóhoz ahol havonta 2x annyiba lesz majd a net de legalább kapsz valami fostalicska AC-s HGW-t vagy ONT-t
3ezer körül van a DIGI-nél a net, így másiknál 5-6ezer alatt nem úszod meg (1év hűséggel csak internet semmi más, így nézd az árakat) az 1000-es netet tehát évente kifizetsz közel 36ezret pluszban, amiből meg olyan AC wifis routert kapsz 20-25-ből hogy ihaj és a 2. meg 3. meg sokadik évben is fizeted a plusz díjat.
Ki van ez találva hogy a szolgáltató jól járjon

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#86048) 4Grider válasza Victoryus (#86046) üzenetére


4Grider
nagyúr

Optikából aktív eszközzel lehet ethernet átadási pontot csinálni. Nehéz másképpen.

(#86049) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Jön az optika XIV. kerület Füredi(9) utcába (lakáson belülre) :) ma hívtak akarom-e, hát hogy a viharba ne akarnám :D
Hátha valaki környékbeli.

[ Szerkesztve ]

(#86050) pinnacle válasza BIZ0906 (#86049) üzenetére


pinnacle
nagyúr

De jó, hogy téged maguktól hívtak. Mikorra kaptál időpontot? Én egy hónapja kértem átkötést, XIII. kerületben, de még nem hívtak fel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.