Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) McLaca válasza ubbconfig (#6678) üzenetére


McLaca
őstag

Tudtommal senkinek nem adnak alapból, csak ha kéri, de ezek szerint vannak települések, ahol gondolnak erre is. Én is az SMTP miatt kértem csak.

arabicsnus: Még mielőtt több ökörséget írnál, a te problémádról nem a digi tehet. Vagy rosszul állítottad be a routert, vagy az ipod beállításait kefélted el. Szerintem utóbbi, vagy 2 in 1. :)
Meg ezek a mobil kütyük elég finnyásak, érdemes a routerben a dhcp-t bekapcsolva hagyni (akkor is, ha a számítógépekre ettől függetlenül fix ip kerül).
Amit idéztél szürkével, az meg véletlenül sem a wifire vonatkozik (még csak benne sincs, hogy egyáltalán wifi-képes routerekről lenne szó), hanem hogy a PPPoE fronton a routereknek vannak gondjaik a diginettel. De ez azt jelenti, hogy a netre se csatlakoznak, vagy csak nehézkesen.
Azt kijelenteni, hogy egy router wifi részén egy adott szolgáltató miatt nincs net, miközben meg a kábeles részén van, vagy orbitális ostobaságról, vagy szándékos provokációról tesz tanúbizonyságot. Onnantól kezdve, hogy a router wan portján bement a net, a továbbiakban már a router sara, hogy hol fog belőle kijönni. :D

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6702) Csabee. válasza McLaca (#6701) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az érdekessége a dolognak az hogy nálam működik, és távsegítségen keresztül bekonfiguráltam neki a routert, dhcp-ztetve van, a wifi jelet látja az ipod, és látja hogy kódolva van, sőt mi több rá is tud csatlakozni! Megkapja az ip-t! Internet akkor miért nincs?
Kábelen megy a net.. Sajnos notebook al nem tudja tesztelni mert nincs kéznél..

Üdv: Csabee.

(#6703) McLaca válasza Csabee. (#6702) üzenetére


McLaca
őstag

Ez akkor se a netszolgáltatótól függ. Hogyan is függhetne tőle? A netszolgáltatód nem látja, hogy te a router mely csatornáján keresztül éred el a kábelét.

Először ki kéne próbálni, hogy router reset után csak felhasználónevet és jelszót a PPPoE-hez megadva, ill. dhcp-t bekapcsolva (ha eredetileg ki van kapcsolva) sem megy-e?
Mert minden titkosítás, jelszavazás rontja az esélyeket. Amúgy nálad fiberneten is csatlakozott a topictárs ipodja?
Még amit el tudok képzelni, hogy a routerben megfeküdt a wifi a bolygatásra.
Hibaüzenet amúgy van az ipodon? (Pl.: az átjáró nem válaszol, vagy hasonlók...)
Nomeg lehet sima mezei inkompatibilitás is.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6704) Csabee. válasza McLaca (#6703) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nálam nem próbálta , mert azért elég messze lakunk egymástól, és én csak odaadtam neki a routert! Én is furcsállom hogy nem adja tovább a wifit, és szolgáltatótól ez tényleg független dolog. Ám resetelte a routert, és ha nem adtunk meg kódot akkor sem adja az internetet tovább. Mert az ipod, látja a hálózatot, fel is csatlakozik rá.

Üdv: Csabee.

(#6705) Henk


Henk
veterán

Üdv.

Én is most készülök beköttetni a digi-nél ezt a 80-as netet, amit 2 gépen szeretnénk használni. Olvastam itt a fórumon, hogy melyik router-ek ajánlottak. Nekem viszont nem kéne pl. a wifi. Nincs valami olcsóbb megoldás, mint a 20k körüli router-ek? Nem értek hozzá, de egyik ismerősöm ajánlott 2 típust. Azt mondta ezek is jók lennének: 1, 2.
Mi a véleményetek róla? Vagy melyik az ami a legjobb áron van, de megbízható és ki tudom vele használni az adott sávszélt? :U

[ Szerkesztve ]

(#6706) cannyon válasza Henk (#6705) üzenetére


cannyon
aktív tag

Ezekkel a routerekkel biztos hogy nem tudod kihasznlni, a top netet csak gigabites routerrel lehet énis ezért vettem meg a linksys wrt320n es routert igaz drága volt de megérte megvenni.csak ajánlani tudom neked is

(#6707) Henk válasza cannyon (#6706) üzenetére


Henk
veterán

Az vele a problémám, hogy az egyik gép nagyon ritkán van használva, havonta 1-2 alkalommal. Így sajnálok kiadni 20k-t egy router-re, ezért próbáltam minél olcsóbban megoldani. Úgy néztem a komolyabbak mid wifi-vel rendelkeznek. Ezek szerint nincs olyan készülék amivel kitudnám használni és olcsóbb?

(#6708) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Diginél a routerbe nem kell az MTA értéket átállítani?

Üdv: Csabee.

(#6709) McLaca válasza Csabee. (#6704) üzenetére


McLaca
őstag

Szerintem be van drótozva valami rossz IP az iPodba az átjárónak, vagy DNS-nek...

Henk: ilyen ritka használatra ne routert vegyél, hanem még egy hálókártyát és pár méter UTP kábelt és oszd meg a netet a két gép közt.

Csabee.: bocsánat a tudatlanságomért, de mi az az MTA...? :) (A Magyar Tudományos Akadémián kívül persze.)
Esetleg az MTU-ra gondolsz?

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6710) Csabee. válasza McLaca (#6709) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen hülye voltam :D közben máson járt az agyam! De az lehet gond az MTU?

Üdv: Csabee.

(#6711) McLaca válasza Csabee. (#6710) üzenetére


McLaca
őstag

Ha csatlakozik a netre (és szakadás nélkül forgalmaz rendesen), akkor nem valószínű, hogy bántani kell.
Nálam az MTU és az MRU is egyaránt 1492, és hibátlanul megy a router.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6712) VGYke


VGYke
addikt

Na most már tényleg megáll az ész (nem csak az enyém, nálam hozzártőbbeké is!)
30/20-as csomag esetén, igen sok mérést feldolgozva:
ha router nélkül csatlakozom, a sebességem 29-33/6-10
ha routerekkel (ezeket próbáltam:SMC7004VBR EU, DI524,DIR655), vezetéken keresztül, vagy WiFi-n (lényegtelen) 10-11/5-20.
Nagyon úgy néz ki, hogy ha a bejövő UTP és a PC-m közé routert teszek, a letöltésem azonnal az 1/3-ra esik vissza. A routereket állítgathatom bárhová, frissítgethetem a frimt-t, nem számít!
Kedves emre33, az általad javasoltakat (QOS, stb) és még több dolgot is kipróbáltam, akkor is letöltési sebesség csökkenésem van!
Kérem szépen, akinek van ötlete miért tapasztalom a fentieket, adjon tippeket!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6713) McLaca válasza VGYke (#6712) üzenetére


McLaca
őstag

Csak próbaként, ha van otthon egyenes és crosslink kábeled is, próbáld a lakásba bejövő toldó után közvetlen ezekkel bekötni a routert (tehát amit a Digi rakott oda vezetéket, azt likvidáld, és helyettesítsd saját egyenes és fordított kábellel).
Ugyanis lehet, hogy neked is el van kötve a kábel, amit a hálókártyád lekezel, de a routereknek a wan porton probléma. Volt már ilyen eset a topicban korábban, hátha nálad is ez a baj...

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6714) FixY67 válasza McLaca (#6709) üzenetére


FixY67
senior tag

MTA=Mail Transport Agent... ;)

...

(#6715) Csabee. válasza McLaca (#6711) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Oks! Végülis mind1, mert ugyan ezt a routert elvitte a srác máshova, más szolgáltatóval, és működik rendesen a wifi is.. szóval érthetetlen.

Üdv: Csabee.

(#6716) McLaca válasza Csabee. (#6715) üzenetére


McLaca
őstag

Akkor még azt tudom elképzelni, hogy a digi DNS-eire allergiás az az iPod, de akkor viszont bármely más router wifijén se fog tudni forgalmazni abban a lakásban, azon a digineten és akkor az összefüggés nem a wifiben, hanem a szolgáltatói inkompatibilitásban keresendő (tehát nem a router, és nem a wifi hibája).

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6717) arabicsnus


arabicsnus
csendes tag

Hiba megoldva. Át kellett állítani az MTA-t 1470 alá. Most 1461en működik. Még jó, h nem adtam el. Nem olvastam végig amiket írtatok, mert már feladtam 2 nappal ezelőtt, és úgy volt, h megy a router nővéremhez. A számítógép kábellel van összekötve a géppel... a Wifi-t csak az iPod használja, szóval nekem ez a router tökéletes. Műkszik... ez a lényeg :)

[ Szerkesztve ]

(#6718) Csabee. válasza McLaca (#6716) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A routeren az MTU átírása megoldotta a problémát! :) Megy minden flottul.

Üdv: Csabee.

(#6719) McLaca válasza Csabee. (#6718) üzenetére


McLaca
őstag

Láttam. :)
Az a lényeg, hogy megy. Bár az még mindig rejtély számomra, hogy miért nem megy 1470-es érték fölött jól.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6720) arabicsnus válasza McLaca (#6719) üzenetére


arabicsnus
csendes tag

Ismerősök valami olyasmit mondtak, h pl. a UPC más méretű fájlokat küld, mint a Digi. Nem így hangzott a szájukból, de valami ilyesmi maradt meg belőle :) Nekem kínai volt amiről beszéltek.

(#6721) McLaca válasza arabicsnus (#6720) üzenetére


McLaca
őstag

Az MTU a maximálisan használható csomagméretet határozza meg, de ennek nem szabadna ilyen hibát okoznia...

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6722) VGYke válasza McLaca (#6713) üzenetére


VGYke
addikt

Sajnos próbáltam. Hogy a DIR655-el próbáltam-e a WAN kereszt kábelt, már nem tudom. DIR524-el biztosan.
De a DIR655 routerem tuti beteg PPPoE kapcsolaton. :O Ha nagyobb a letöltési aktivitás, bontja az internet kapcsolatot és csak újraindítással (szoftveres=reboot, vagy hardveres= áram ki/be) jön vissza az internet kapcsolat. A net kapcsolat bontását sem az őskori SMC, sem a DI524 nem csinálja.
Esetleg a DIR655-ön bróbáljak ki valami alapbeállítástól eltérő paramétert, hát ha megjavul és nem bontja a PPPoE kapcsolatot, vagy reménytelen és úgy sz*r ahogy van?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#6723) Csabee. válasza McLaca (#6721) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Pedig láthatóan itt ez volt a hiba, mert minden más módszert próbálva nem ment. De ami érdekes hogy újpesten ismerőömnél én egy dlink routert üzemeltem be és semmi extrát nem kellett állítanom MTU-n és mégis tökéletesen ment!

Üdv: Csabee.

(#6724) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok!

Meg tudnátok nekem nézni, hogy itt milyen pingek születnek és milyen besorolást kaptok Németországi, Angliai, USAi szervereken (lehetőleg letöltés és böngészés ne legyen a teszt alatt)? Köszi előre is!
Boldog Karácsonyt!

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#6725) ubbconfig válasza Tomics (#6724) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

[DE]
[UK]
[USA]

[ Szerkesztve ]

(#6726) Tomics válasza ubbconfig (#6725) üzenetére


Tomics
addikt

hú, köszi. sokkal jobb mint az upc. usaba 300 ping, ukba 100 német 100. váltani kéne, csak fater hajthatatlan :(

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#6727) ubbconfig válasza Tomics (#6726) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

fatert nem hatja meg a digi havidíja? :)

ezt amúgy laptopról, wifi routeren keresztül adta, közvetlen kábelen lehet, hogy még kisebb lenne a válaszidő.

(#6728) Tomics válasza ubbconfig (#6727) üzenetére


Tomics
addikt

nem, szerinte szar román cég, valami munkatársa panaszkodik rá...(persze egyikük se szakértő a témában) :W
én is laptop+wifi router :O xbox live miatt lenne fontos mert sok külföldivel játszok külföldi szervereken. na majd ha lejár a hűségidő valahogy ráveszem

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#6729) Viktor77 válasza Tomics (#6724) üzenetére


Viktor77
titán

Sorrendben (ugyanazokat a szervereket választva mint ubbconfig): 26, 37, 106.

Győzd meg azzal, hogy itt nincs hűségidő. Kipróbáljátok mondjuk egy hónapig , ha nem tetszik egyből le is mondhatjátok, így max. egy havi díj ugrik, de ezt kétlem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6730) ubbconfig válasza Tomics (#6728) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

a szar román cég tulaja egy magyar jóember, akinek "csak" annyit köszönhetünk, hogy a posvány magyar kábeltv és internetpiacot felrázta és a mocsok tré és upc bandát árcsökkentésre kényszerítette. Amúgy a digkábel képe is szebb LCD-n, mint a korábbi téhóm kábelé volt...szóval puhítsd csak nyugodtan a fatert

(#6731) Tomics válasza ubbconfig (#6730) üzenetére


Tomics
addikt

ez van, majd ha lejár a upc idehozom a fórumra, az talán meggyőzi :D köszi mindenkinek, jó bejglizést! :)

PH! addikt since 2004

(#6732) FixY67 válasza ubbconfig (#6730) üzenetére


FixY67
senior tag

Azért nézz meg egy traceroute-ot határon túlra! ;)

...

(#6733) ubbconfig válasza FixY67 (#6732) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

és mit fogok látni? megkerüli a földet? :)

(#6734) kali válasza Tomics (#6726) üzenetére


kali
legenda

ne csak kimondottan azért akard lecserélni a szolgáltatót, mert ping szempontjából hozzávetőlegesen a upc is azt hozza, mint a digi - függetlenül attól, hogy nálad mi a helyzet!

(#6735) FixY67 válasza ubbconfig (#6733) üzenetére


FixY67
senior tag

Megcélozza a déli határt. ;)
Szerk: mielőtt valaki belekötne: dél-keletit. :)

[ Szerkesztve ]

...

(#6736) ubbconfig válasza FixY67 (#6735) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

ki kelet, ki nyugat felé indul, attól függően, hogy hol van az "anyacég"...de kit érdekel, ha hasít a net? :)

anno axelero-nál volt adsl-em, ott aztán voltak hop-ok összevissza :P

(#6737) McLaca válasza Tomics (#6728) üzenetére


McLaca
őstag

Azt vajon tudja, hogy a UPC-re hányan panaszkodnak?
Amúgy meg ez, hogy román... romániai magyar a főmufti, de a hazai digi kft. több kisebb kábelszolgáltatóból állt össze. Persze a román digi vezényelte le az egészet, de amúgy meg akkor mi van apád szerint, ha román? :) Előbb lesz ott Euro, mint nálunk... meg egyáltalán, úgy húznak el majd mellettünk, hogy öröm lesz nézni.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6738) FixY67 válasza McLaca (#6737) üzenetére


FixY67
senior tag

Mondjuk én azt hittem, hogy a "magyar tulajdonost" határon inneni tulajként kell értelmezni.
Azért emlegettem a packetek mozgásirányát. :)

Arra azért kíváncsi lennék, más szolgáltatók pl. Ausztria felé merre mennek. Traceroute kimenete szerint néhány .ro domainbe tartozó routeren megy át a forgalom a digitől.

...

(#6739) McLaca válasza FixY67 (#6738) üzenetére


McLaca
őstag

Így is kell lennie, mert a magyar digi is Romániában veszi a külföldi sávszélt, mert ott olcsóbb. :) Tehát a külföldi irányú csomagoknak arrafelé kell elindulniuk. Hogy ez jó-e, vagy sem...? Nem tudom eldönteni, talán a külföldi sávszél nem olyan jó, mint mondjuk amikor ADSL-em volt és ott hazai vásárlású volt a külföldi sávszél, de igazából nem emlékszem. Változó, van, amikor igen gyors külföldre is a digi, de van, amikor lassú.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6740) FixY67 válasza McLaca (#6739) üzenetére


FixY67
senior tag

Néha iszonyat lassúnak érzem a külföldet, de most 20Mbps van 2500-ért, előtte meg névleg 8, gyakorlatilag 6Mbps volt 9000-ért, úgyhogy nem izgatom rajta magam. :)
Van úgy, hogy ausztráliából vagy amerikából töltenék le valami update-et, egy szálon jó ha 60-80Kbps sebességgel jön lefelé, olyakor anyázok egy sort, de aztán elkönyvelem, hogy ez van. Óccó hús, híg leve, e van...

Affene... karácsony van, dörög, villámlik... agyam elszáll... :(

...

(#6741) Tomics válasza FixY67 (#6740) üzenetére


Tomics
addikt

nem biztos hogy csak a szolgáltató a ludas, lehet hogy az amcsi szerver ennyit enged... :)
pl nvidia frissítés se jön 100nál többel

PH! addikt since 2004

(#6742) FixY67 válasza Tomics (#6741) üzenetére


FixY67
senior tag

Ez elméletileg igaz is lehetne, de sajnos általánosságban igaz, hogy amerikai, ausztráliában lévő szerverekről rettenet lassan jön minden. Jó, van ahol az említettnél lényegesen gyorsabban, de azért jól érzékelhető a távolság.

...

(#6743) McLaca válasza FixY67 (#6742) üzenetére


McLaca
őstag

Ez más netszolgáltatónál is így van, messzi szerverek, sok a hop, nagy a terheltség. Ilyenkor letöltésvezérlőt kell használni. Viszont a 60-80kbps az nem volt több nekem ADSL-nél sem külföldre, főleg nem Ausztráliába, ahol olyan viszonyok uralkodnak internet terén, mint nálunk 6-8 éve (magyarul iszonyat gáz, szélessáv csak mutatóban van, net is alig, sok helyen még "betárcsázós" (vagyis ISDN, de effektíve az is dial-up jellegű), szóval nem csoda, ha onnan lassan jön minden.

A nemzetközi sávszél drága és szűkös, ezért csínján bánnak vele a szolgáltatók, emiatt annyira hektikus a sebessége. De európai tükörszervereken szinte minden megtalálható.
Apropó, a diginek nincs proxyszervere?

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6744) FixY67 válasza McLaca (#6743) üzenetére


FixY67
senior tag

Igen, ezzel tisztában vagyok, de van némi (v)iszonyítási alapom a korábbi 8 megásnak mondott ADSL előfizetéseimmel. (volt magentás és volt datanetes két éven belül)
Vagy nagyott változott valami az elmúl fél évben, vagy a digi kisebb sávszélt biztosít bizonyos irányokban, mint mondjuk a datanyet.
Zavarni nem tud, csak megállapítottam, hogy ez van. :)

[ Szerkesztve ]

...

(#6745) McLaca válasza FixY67 (#6744) üzenetére


McLaca
őstag

Vagy ugyanakkorát biztosít, csak a jobb végponti sebességek miatt a júzerek ki is használják jobban, emiatt bedugul.
Esetleg a már előbb általam kérdezett proxyszerver megléte is javíthatott a sebességen ADSL-nél.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6746) Kobe


Kobe
veterán

hali

digi lanos netjéhez szeretnék routert beszerezni, 2 gép (asztali + laptopot kellene kiszolgálnia). 7ezerért láttam most TP-LINK TL WR642G 108 mbps típusút, ezzel szemezek, de nem tudom együttműködik e a digi lanos netjével, mivel olvastam, hogy érzékenyek a netre. Ettől kicsivel olcsóbban van 640g, 542g, 543g, szerintetek melyik ideálisabb választás ?

A lényeg, hogy erős jel kéne - a bejárati ajtó mellé szeretném telepíteni, ahol bejön alan kábel, viszont mindegyik jelnek legalább 1 falat át kéne tudnia lőnie, a 2 gép 2 külön helyiségben van használva

(#6747) Nkboy válasza Kobe (#6746) üzenetére


Nkboy
senior tag

Szia!

Nekem 542G típusú van, 30/20-as Digi netet tudja. Wifi jel, kb. 70-90%-os egy betonfalon keresztül. 7000-ért vettem fél éve.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#6748) ubbconfig válasza Kobe (#6746) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

ilyet vettem digi 30/20-hoz, erős a jele, mindkét irányban hozza a maximot, árban baráti
[link]

(#6749) Kobe válasza Nkboy (#6747) üzenetére


Kobe
veterán

találtam 642G t 5300 ért, azzal szemezek most. De felvetődött, hogy ezek a cuccok képesek már egyszerre több géppel wifi kapcsolatot létesíteni ? Mert pl a leírásokban csak 1x WAN 4x LAN portot írnak pl a 642G nél, de én mindkét gépet (noti és asztali is) wifivel szeretném rácsatlakoztatni

[ Szerkesztve ]

(#6750) ubbconfig válasza Kobe (#6749) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

max 254 gép csatlakozhat wifi-n keresztül a netre...elég lesz :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.