Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) brd válasza bolic (#6400) üzenetére


brd
nagyúr

Zárjuk már le a vitát, nézzük pl. a Google erre vonatkozó statisztikáit. Sima kommersz, bárki által olcsón megvásárolható "szarokat" használnak server HDD-nek. Mint látható, a HDD-k terhelése csak minimális mértékben van érzékelhető hatással a meghibásodásra (kivéve az első fél évet, ahol természetesen kihull' a férgese, de az a 80 GB-os Maxtor több éves torrent után ugye nem lehet már többet fél éves). Azt, gondolom (remélem), nem kell részletezni, hogy egy alapvetően server funkciókat ellátó gépparknál mit jelent a high utilization. Egy otthoni gép, a nevezett torrentezés közben, összesen kb. max. 5 MB/s-es (DIGI LAN-nal, de ugye ez nem olyan régen érhető el) folyamatos átvitele nem ez a kategória. ;)
Sokkal inkább az öregedés, a gyakran változó hőmérséklet, vagy a gép menet közbeni mozgatása (rosszabb esetben rugdosása) lehetett a sercegő halál(?) oka.

The only real valuable thing is intuition.

(#6402) Zscca válasza bolic (#6400) üzenetére


Zscca
tag

Azért a 80 gigás cuccok már régiek

(#6403) bolic válasza brd (#6401) üzenetére


bolic
őstag

Igen, már tanulmányoztam korábban a Google szerver statisztikát, de nem felejtetted hogy a winfos is néha közbeszól? Nemcsak 5MB/s-et produkál jelenleg a Digi, hanem a winfos összvissz szórakozik vele (antivírus, töredezettségmentesítés stb.), többször nézegettem és néha túl van a 285MB/s, ez nem sima FTP szerver, hanem valami kombinált és mindenes winfos, az más kategória. :) Minimális terhelés? Nem annak tűnik, főleg ha több szálon megy és a fejek ide-oda "csapkodik". :DDD Viccet félretéve, többször felment 100%-ra a HDD teljesítmény egy ideig, néha lemegy 10%-ig vagy 2%-ig stb. Ilyen a winfos és a többszálú f*szság. Ha meg akarom kímélni a HDD-et, optimalizálni kell legalább 100GB~1TB rammal, ami jelenleg képtelenség lenne megvalósítani, talán majd a SSD korszakban nem lesz gond, hiszen előbb-utóbb megvalósítható a párhuzamos adatművelet.

"80 GB-os Maxtor több éves torrent után ugye nem lehet már többet fél éves" -> Talán kifogtam egy jó darabot, 4 és fél évet bírt. A hőmérsékletet mindig karbantartottam, nyáron mindig felhúztam a házventi sebességet, az utóbbi hónapokban megfigyelhető volt a szokatlan kimagasló HDD hőmérséklet, néha elérte az 50C fokot és ennek annyi. Mindig ügyeltem a gépház mozgatásra is, ha nagyon kell, előbb kikapcsolom etc. Valószínűleg elcsapágyazott a 80 gigás vaskos, mindegy.

Visszatérve a Digire, vajon bővíteni fognak-e a 30gigás portot 40gigásra? Már lassacskán a határt súrlódik. :)

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#6404) cannyon válasza bolic (#6403) üzenetére


cannyon
aktív tag

Biztos hogy böviteni fog mert naprol napra több az ügyfele + emelte a topnet sávszélességét is esti órákba igen csak látszik hogy majdnem csonton van a sávjuk ebben az évben szerintem nem de január februárba emelnie kell mert ha nem gáz lesz :) most is 27gb nál van ezt az évet még kibirja

Már tárgytalan is nyomtam egy frissitést Sávszélesség: 40Gbit/sec :D

[ Szerkesztve ]

(#6405) bolic válasza cannyon (#6404) üzenetére


bolic
őstag

Hoppá 40Gbit lett. :C

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#6406) emre33 válasza bolic (#6405) üzenetére


emre33
addikt

ja

Magyar Telekom viszont nem emel.
Furcsa

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#6407) cannyon válasza emre33 (#6406) üzenetére


cannyon
aktív tag

Ö majd korlátozni fog :)

(#6408) forrest85 válasza bolic (#6405) üzenetére


forrest85
senior tag

Hoppá, de a grafikon mellett nem ír 40-et csak 30G-t. Furi... :D

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#6409) Zscca válasza cannyon (#6407) üzenetére


Zscca
tag

digi is fog hidd el :(

(#6410) trec12 válasza Zscca (#6409) üzenetére


trec12
addikt

Szerintem is.

(#6411) Tompie


Tompie
őstag

Lehet valakinek érdekes lehet.
A DIGI oldalán az online igénybejelentésnél megjelent a III. kerület Kabar utca 1,3,5 cím.
Jelentem most kábelezik a lépcsőházakat, szóval hamarosan lesz.

(#6412) Tompie válasza Zscca (#6409) üzenetére


Tompie
őstag

A korlátozással kapcsolatban meg, ne fessétek az ördögöt a falra :)

(#6413) cannyon válasza Zscca (#6409) üzenetére


cannyon
aktív tag

Ha korlátozni akarna nem is emelt volna a sávszélén hanem igy hagya és szivjatok de nem igy van tehát a korlátozásnak nincs alapja azt kapod amiért fizetsz nem ugy mint más szolgáltatoknál diginek nem az a célja hogy át**szon hanem hogy azt kapd amit fizetsz és ha azt kapod akkor elégedet ügyfél vagy és biztos hogy nem fogsz váltani nem ad rá okot hogy ne öt válaszd késöbbiekben is, upc ezért veszti el az ügyfeleit mert korlátoz a digi meg pont ezért tud fejlödni mert az elégedetlen ügyfelek hozzájuk mennek :)
a bixen meglehet nézni az upc és a digi grafikonját mind kettö 40gb es sávszélességel rendelkezik meglehet nézni az eredményeket

[ Szerkesztve ]

(#6414) janos1988 válasza Zscca (#6409) üzenetére


janos1988
addikt

Persze, fog. Minden alma a Diginek, hogy 2 egymassal versengo orszagos es szamtalan helyi szolgaltatoval szemben bevezessen egy korlatozast es a gilisztakat lakassak jol az evek alatt kiepitett halozatukkal.

Javitson ki vki, hogyha tevednek, de tulajdonkepp az egyetlen szuk keresztmetszet kis hazankban a Digi halozataban max. a lepcsohazakban levo router lehet, nemde?

Latod, ujabb 10G-vel - 40G-re - bovitettek mindenfele csinnadratta nelkul, ahogy az eddigi savszelemelesek is tortentek, a masik 2 szolgaltatonal meg mar honapokkal elotte beindul a merketing gepezet...

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#6415) bolic válasza forrest85 (#6408) üzenetére


bolic
őstag

Mert nem lépett túl a 30Gbit/s-en, amint átlépi valamikor a határt és látszani fog a 40Gbit/s következő határ. :K

(#6409) Zscca: L*f*szt! :(( De a remény hal meg utoljára, hogy nem lesz limitálási f*szság! ;]

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#6416) Sonja válasza janos1988 (#6414) üzenetére


Sonja
veterán

A lépcsőházban szerintem switch-ek lehetnek.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#6417) Scrym válasza Sonja (#6416) üzenetére


Scrym
tag

És azok is vannak! :))

(#6418) Gyufaaa válasza Scrym (#6417) üzenetére


Gyufaaa
veterán

jaja :DDD

(#6419) mecha79


mecha79
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémával szembesültem minap , amire nem találok megoldást.

Mégpedig Digi Topnetem van 4 hónapja, a tegnapi nap során próbáltam csatlakozni Xp-alatt és egy 691-es( rossz jelszó v. felhasználó név vagy a választott hitelességi protokoll nem engedélyezett a távoli kiszolgálón) hibát írt ki. Gondoltam biztos átállítódott valami miatt a username vagy password ezért beírtam többször is , de továbbra is ezt a hibát írta ki. Fél óra szenvedés után feltettem egy Win7-et azon is beállítottam a Digis-netet, de ott is 691-es hibakód miatt nem csatlakozik.
Router nincs.

Azután kipróbáltam a laptopon, és láss csodát ott egyből csatlakozott, ugyanazokkal a beállításokkal, mint a nagygépen.

Van esetleg valakinek vmi ötlete? Lehet ez hálókártya hiba, vagy a diginél lehet a
gond(hálókártya tiltás)

Előre is köszönöm a segítséget!

(#6420) Gr4my


Gr4my
csendes tag

Na úgynézki a digi mostmár 40Gbit/s -es sávszélességgel rendelkezik. :)

(#6421) DragoX válasza mecha79 (#6419) üzenetére


DragoX
tag

Hali. Barátnőméknél is ugyan ez a probléma, körülbelül 3-4 napja nem tud belépni és én sem tudom, mi a gond. Mi folyik itt? :F

(#6422) mecha79 válasza DragoX (#6421) üzenetére


mecha79
csendes tag

Klasszzzz....
És Ő is Szolnokon lakik esetleg???

(#6423) DragoX válasza mecha79 (#6422) üzenetére


DragoX
tag

Debrecenben, panelben, de most mondta, hogy a szomszédnak hibakódra ugyan az a gondja. Nemsokára kijönnek hozzájuk a digisek, majd megkérdezem hogy mit csináltak.

(#6424) forrest85 válasza DragoX (#6421) üzenetére


forrest85
senior tag

Lehet, hogy a lépcsőházi switch döglődik. Volt már erre példa sokszor. Kell neki egy reboot. Hívd őket telcsin, messziről is újralehet indítani.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#6425) Kobe


Kobe
veterán

nálunk speciel az egész tömbházat kiszolgáló külső eszköz egyik pillanatról a másikra emgadta amgát. 16-17 órája se tv, se net, se telefon
az üszin meg amikor bejelentem és érdeklődök mikorra várható, csak a 72 órás határidőre hivatkoznak
csak az nem érdekli őket h 7végén amikor szabadnapja van mindenkinek, nem a falat szeretné nézni egy tömbházra való ember a nap 24 órájában.
Az, hogy megsürgetnék a dolgot, vagy valami, persze szóba sem jöhet.....

(#6426) McLaca válasza brd (#6401) üzenetére


McLaca
őstag

A külső vinyóm ugyanazon az asztalon áll, mint amin a noti :), igaz, a notiban van valamilyen rázkódásvédelem (semmi komoly, csak egyszerű párnázás), tehát ha rúgom az asztalt, akkor a gép is kap belőle. A külső vinyó hőmérséklete csak 2 fokkal magasabb, mint a belsőé , ha a talpán áll (most épp a belső 35, a külső 37°C-os, a külső a talpán áll és épp 10Mbittel seedel). Ha pedig élére állítom, akkor azonos a hőmérsékletük. Mindkettő Seagate, azért lehet közel azonos a hőmérsékletük. Viszont a rossz szektor rosszasága szerintem akkor is csak úgy derül ki, ha használva van az adott terület, ami torrentnél a legvalószínűbb, mert ott sokszor kell olvasni egy-egy szektort, így van miből megállapítani, hogy gyenge. Bár a S.M.A.R.T. működését ilyen szinten nem ismerem. Ha a fogyasztása nem lenne többszöröse, mint a mostani megoldásnak, akkor 3,5-ös vinyót használnék külső házban, csak azért nem mindegy, hogy 2,5W (és kis méret és csönd), vagy 20-30W, nagy méret, sok hely, külön táp, és azért hangja is van.
Az 5MB/s amúgy már 10MB/s le és emellett (!) 3,25MB/s felfelé. Ez azért a véletlenszerű elérés miatt igencsak megterheli a fejszervót. Lineáris olvasásnál nyilván ez semmi lenne, csak a torrent nem a linearitásáról híres. :)
Egyébként van egy ATA66-os Quantum Fireball LM plus szériás 15GB-os vinyóm 8MB pufferrel, 7200-as fordulattal 2000-ből. Mai napig hibátlan, rossz szektortól mentes és napi használatban van.

Digi portsebességéhez: szerintem olvassák a topicot. :D
Bár a garantált sebesség meglenne a 30G-s porttal is.

Digi korlátozás: minek korlátozna? Semmi hátránya nem származik a hálózatának abból, ha így kihasználjuk, az optika bírja. A BIX-en meg - az ügyfelek számához és a bevételekhez mérve - egyáltalán nem olyan drága a sávszélesség.

forrest85#6424: én ilyenkor aljas vagyok, felcaplatok a 4. emeletre, lekapcsolom a megszakítót pár mp-re, majd vissza. Igaz, emiatt mindenkinél megszakad a net a házban és a tv is elmegy pár mp.-re, de nem kell telefonálgatni, meg az ügyintéző újraindítására várni. :) (Az is igaz, hogy erre csak egyszer kellett vetemedni, de akkor sem ez volt a hiba, ill. nem oldotta meg a problémát, és amúgy sem volt senkinél ekkor net, 1 órán belül viszont "magától" helyrejött).

-=Libria=-: lehet olvasni, társasjátékozni, elmenni sétálni, beszélgetni, kirándulni, bármi kreatívat csinálni ahelyett, hogy a tv előtt poshad az ember. Engem nem különösebben zavarna, ha nem lenne, legfeljebb megnéznék egy pár talonba tett filmet addig, ha már mindenáron tv... (könyv is van már vagy 7, amit idő hiányában nem tudtam még elolvasni)

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6427) Kobe válasza McLaca (#6426) üzenetére


Kobe
veterán

nem tom, egy 12 órás, 500 kmes utazgatás után nem sok humorom van még elmenni sétálni mert semmi nincs a tvben :)

attól függetlenül, most 11-kor rakták helyre a rendszert, valami az elosztó áramellátásával volt.

És nem az zavar, hogy nincs tv, hanem az, hogy se tv, se vonalas telefon, se net, mert ha az egyik elmegy, elfoglalom magam a másikkal (igen, én az a fajta avgyok aki a vonalast is naponta használja), hanem az, hogy bejelentjük a hibát a házból 6-7en, megkérjük, hogy legyen szíves kicsit megsürgetni, (elvégre 2 házszámra való lakó maradt minden nélkül) ha tudja (elvégre 0-24 órás ügyeletük van), az üszis meg csak anynit tud mondani, hogy bocs, de a 72 órát meg kell várni, és hétvégén amúgy sincs karbantartás, annyit tud tenni, hogy továbbítja a szervízlapot. Szóval érted, ha már 1 ezrest eltelefonál egy ember a hibabejelentés miatt (mert 20 perc elment rá kb) és legalább 5-6an jelentik hogy gáz van, akkor annyit benyög, hogy meglátja, mit tehet, megtudja e gyorsítani kicsit, stb. Pár jó szó és máris másképp állok a dologhoz.
Mindemellett amx respect a szerelőknek akik egyből kijöttek délelőtt megcsinálni, gyanítom az ő munkamoráljukon múlott, nem az üszis segítőkészségén

(#6428) trec12 válasza Kobe (#6427) üzenetére


trec12
addikt

Egy szolgáltatónak azonnal reagálni kell egy-egy ilyen leállásra.Az ÁSZF egy dolog a másik dolog pedig az, hogy milyen híre megy ilyenkor a cégnek.Egy gyors hibaelhárítás az ügyfelek elégedettségét és bizalmát erősítheti.Ez bármilyen ÁSZF-nél fontosabb.....

[ Szerkesztve ]

(#6429) McLaca válasza trec12 (#6428) üzenetére


McLaca
őstag

Nem véletlen az ÁSZF-ben vállalt elhárítási határidő, ugyanis ha több munka van, akkor nem mindig lehetséges azonnal kiszállni, az üszis is ezért hivatkozik rá, ugyanis nem tudja, hogy a szerelők épp hol és mit csinálnak, és mennyi melójuk van, ill. az mennyi ideig fog tartani. Fentebb vázolt esetben valószínűleg nem volt semmi munkájuk, ezért tudtak viszonylag gyorsan kiszállni. Nincs ez másként más szolgáltatónál sem (egyébként akik nem értik, miért van ez így, jöjjenek call centerbe dolgozni, ott majd rálátnak a dolgokra, és rájönnek, hogy nem lehet mindent egyszerre, egy időben és azonnal megcsinálni).

Apropó, -=Libria=-, 20 perc telefonért egy ezres? Miféle percdíj az?? :Y

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6430) Kobe válasza McLaca (#6429) üzenetére


Kobe
veterán

20 perc, mire egyáltalán felveszik és mire elmondod a nyűgöd. De mire odakapcsolnak ügyintézőhöz, már 2-3x 10 percet elköltöttél hívásra.....

(#6431) McLaca válasza Kobe (#6430) üzenetére


McLaca
őstag

Ezt a "mire egyáltalán felveszik" dolgot hanyagoljuk. Hosszú call centeres múltam van, nincs olyan, hogy nem veszik fel. Sőt, sok helyen a hívásfogadás automatikus, az ügyintéző csak egy hangjelet hall előtte - ami azért utálatos dolog, mert egész nap a fejeden kell rohasztani a fülest, üresjáratokban is.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6432) KPepe válasza McLaca (#6431) üzenetére


KPepe
senior tag

Biztos az sem jó érzés, de digit egyszer hívtam fel, legalább 2 perc volt, mire az automata odáig jutott, hogy ha ügyintézővel szeretnék beszélni, akkor mit kell tennem. Utána nem volt szabad kolléga, 5 perc biztos volt, amíg zenét hallgattam. Utána jött egyáltalán a nyűgöm elmondása.

Akkor már inkább bemegyek személyesen, ha van rá lehetőség.

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#6433) Kobe válasza McLaca (#6431) üzenetére


Kobe
veterán

látom nem érted. Felveszik, ez tény, csak mire felveszik, addig is pörögnek a percek, amiért fizetsz. Allezusammen mire bepötyögöd az ügyintézőt, elmegy kb 2 perc mert az automata mindent elmagyaráz, mit nyomj. Utána jön a hívása nagyon fontos számunkra, tartsa duma, 10-15 percig is, utána előadod a nyűgöd, fleveszik a hibalapot, az is pár perc. Plusz kalkuláld bele, hogy a legtöbb ember nem vár 10-15 perceket a fogadásra, és többször megpróbálja inkább, ergo a leírt ciklus kezdődik előlről. Na így simán összejön 1 ezres mire elmondod a bánatod. (Én is próbáltam 2x az internetrészlegen bejelenteni a bajt, 10 perc után eluntam, harmadszorra a telefonnal kapcsolatos műszaki bejelentést már gyorsabban fogadták)

(#6434)



addikt

semmi, hülye vagyok

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6435) stvnppp válasza Kobe (#6433) üzenetére


stvnppp
senior tag

Üdvözöllek a bürokráciában!!! :C

Mindenütt ez van, a probléma adott, tudnak is róla, nem is tudják/akarják ezt orvosolni, mert marha költséges lenne (felvenni + X alkalmazottat). Te meg csak várhatsz. Örülj neki, hogy nem olyan munkahelyed van, ahol ügyeket kell intézni (postán, hivatalnál), mert akkor kb a munkaidőd 3/4-ét sorbanállással kellene töltened...

(#6436) McLaca válasza stvnppp (#6435) üzenetére


McLaca
őstag

A varázsszó a részmunkaidős alkalmazott lenne, de ettől valahogy kicsiny hazánkban irtóznak a munkáltatók. Pedig ahol én húztam az igát, oda is elkelt volna "sűríteni", mert csúcsban kevés volt az ügyintéző, de ha teljes munkaidősökkel sűrítettek volna, akkor meg üresjáratban lett volna a kihasználtság rossz (és költséges). Amúgy elég off lett a topic. :)

Apropó, december 6-tól a digi-mikulás a CSBM-mel fizetők kedvezményéből elvesz 70Ft-ot, azaz már csak 100Ft-tal lesz kedvezőbb az előfizetési díj a kábeltv esetén. Internetnél nem változik. Mindez a dec. 6-ától érvényes ÁSZF-ben, aminél a módosítások listája 14 oldal... Utoljára ennyi változás igen régen volt.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#6437) Scrym


Scrym
tag

-=Libria=-

Ugye Te Komlói vagy, ha jól emlékszem?
Nemrég indult ott a szolgáltatás, lehetnek még kisebb hibák, mire helyre áll a rend. Ráadásul a legtöbb helyen ideiglenesen a lépcsőházi áramkörre vannak rákötve a szekrények, lehet, hogy ez okból volt a leállás. Nem kapott áramot a NODE, azért szállhatott el minden. Ez az én tippem.

[ Szerkesztve ]

(#6438) Kobe válasza Scrym (#6437) üzenetére


Kobe
veterán

valami hasonló gebasz volt, ja.
De nem ez volt az igazi probléma, mint írtam, hanem az, hogy egy üszis megnyugtatásképp annyit nem tudott mondani, hogy próbálja megsürgetni. Még ha nem is csinálja, 2 szóval megnyugtat legalább egy tucat előfizetőt, legalább érzem, hogy már az első ponton foglalkoznak az emberrel (meg a 4-5 másikelőfizetővel aki szintén telefonált). De arra, hogy teljesen leáll egy teljes tömbház szolgáltatása ráadásul 7végén (amikor este mindenki otthon van, igen, és valahogy egy majd 100 lakásra való elosztó elfüstölése nem a kisebb hiba kategóriába esik) csak annyit tudott mondani, hogy a 72 órán belül ne nagyon pattogjunk, törődjünk bele hogy márpedig vasárnap este a falon mászkáló légy lesz a legizgalmasabb látvány, az nem éppen az ideális ügyfélszolgálatos válasz :)

(#6439) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Mennyire ki van halva a topic :F

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#6440) #40935168 válasza Zoolee19 (#6439) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hááát.. jó a hálózat, a kérdések meg meg lettek válaszolva. :)

(#6441) sparks válasza Zoolee19 (#6439) üzenetére


sparks
senior tag

No igen, valamivel több, mint 1 hónapja van digink otthon és nagyon elégedett vagyok vele. Van 120-as UPC-m is, de a digit jobban csípem, 10,5 mbyte/sec letöltés nagyon jóóó :) Pláne ennyiért! :C

(#6442) Reag3nS válasza Scrym (#6437) üzenetére


Reag3nS
senior tag

Komlón van lanos diginet?

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#6443) Kobe válasza Reag3nS (#6442) üzenetére


Kobe
veterán

1 hónapja kb

(#6444) Reag3nS válasza Kobe (#6443) üzenetére


Reag3nS
senior tag

Vácra is jöhetnének már... Nem tudom mi alapján válasszák ki, hová terjeszkednek. Pedig itt rakat emeletes ház van. Fura, hogy Komlón van itt meg nincs :(

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#6445) DragoX válasza DragoX (#6423) üzenetére


DragoX
tag

Nem jöttek a digisek, mégis mindkettőjüknek viszajött a net tegnap. fura :F

(#6446) rocket válasza DragoX (#6445) üzenetére


rocket
nagyúr

Semmi fura nincs ebben, az esetek tobbsegeben a problemat nem a lakason belul okozza valami, valoszinuleg kulso (lakason kivuli) eszkozzel volt problema.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6447) Zoolee19 válasza #40935168 (#6440) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Van benne valami :DD

#6441 CPU-om nekem is volt a régi időkben, aztán jött a sima dsl és most ez :C
Nekem ez a 80/25 tökéletes egyenlőre, így is hely hiányom van :DD

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#6448) Dark Archon válasza Kobe (#6433) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát, akinek még olyan csomagja van, ami számol a percekért, meg is érdemli :-D Mondjuk, evidens lenne néhány Skype vonal fenntartása, ha már netszolgáltató (is), de úgy túl könnyű lenne betelefonálni.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6449) Kobe


Kobe
veterán

hehe
amióta vasárnap megcsinálták, naponta 3-5 alkalommal bemondja az unalmast a node, olyan 10-15 perces szakadások vannak. Lementem irodába, bejelentettem, kiderült, hogy a 92 lakás (2 lépcsőház) kiszolgálására egy helyre telepítettek cuccot és annak gyengélkedik az áramellátása mert túl van terhelve

(#6450) Gyufaaa válasza Kobe (#6449) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ahh. Az kemény ha azt mind 1 NODE-ról hajtják... :U

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.