Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82301) MasterDeeJay válasza KROK640 (#82300) üzenetére

Az sajnos nincs.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#82302) FoxiestFox válasza arn (#82295) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ne specifikáld már nekem az igényeim baszod. :DDD
Én jobban tudom őket, hidd el. :K

Czo: az interferenciás ötlettel nyomon lehetünk, mert több furcsa dolgot is tapasztaltam már a villamos hálózattal ebben a lakásban (másfél hónapja költöztünk ide, a V2 SLI múlt héten jött).
Pl a laptopom füles kimenete búg. Még a PCMCIA Audigy 2-n is, ami alapvetően semmi zajjal nem bír.
Szerintem rossz föld + rossz minőségű vezetékek.
Úgyhogy mindenképp ki fogom próbálni másik táppal, remélhetőleg az IBM szervertápnak király szűrése van.
Esetleg ha ez sem működik, kerítek egy szünetmentest, ha minden igaz, azok is szűrik az ilyesmit.

(#82303) Czo


Czo
őstag

Talaltam itthon ketto darab Celeront, 633 MHz mind a ketto, de az egyik 1.65V a masik pedig 1.7V feszultsegu. Amivel nem is lenne bajom, ha az 1.65-os lenne az ujabb, de nem az. Az 1.65-os B0 stepping, SL3VS mig az 1.7-es az C0 stepping es SL4PA. Nem az lenne a papirforma, ha az 1.65-os lenne az ujabb stepping es ujabb kiadas?

Egy ilyen 6. generacios i5-nek mennyi lehet a realis piackepes ara? En nem birok ertelmesen megszabadulni egy 6600-tol es egy 7700k-tol.

(#82304) FoxiestFox válasza MasterDeeJay (#82297) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha megszabadulnál elajándékoznád azt a T60-at, dobj rám egy pü-t.
14"-esem még nincs belőle.
A 15"-ösből van több is, mert abból volt IPS, és abból eltettem párat, illetve van egy T60p-m is, plusz két Frankenpad (T60 ház, T61 alaplap, IPS kijelző) egy Intel grafos, egy nvidiás.
Még az se baj ha nem működik, mert van működő T61 és T60 lapom is. :D

(#82305) zotyesz66 válasza Czo (#82303) üzenetére


zotyesz66
őstag

Az 1.7 V-os az újabb és azok jobban is húzhatók, mindenhol azt írják.

(#82306) KROK640 válasza Czo (#82303) üzenetére


KROK640
veterán

Igazából nekem is az lenne a logikus, hogy az újabb stepping kéri a kevesebb feszültséget, ugyanakkor ez nem mindig van így. Athlon XPnél is előfordul, hogy az újabb 0,05V-al többet kér mint egy régebbi. Szerintem eznagyban függ(het) az anyagminőségtől vagy, hogy hol található a szilicumostyán belül. Igazából akkor lenne korrekt mintavételezés, ha mindkét steppingből legalább 10-10 darab állna rendelkezésedre.
Ha ráérsz, kiváncsiaság okán megnézhetnéd, melyiket mennyire lehet húzni, érdekelne melyik lehet a jobb...

Az I5 6600-as olyan 25000ft körül reális, ha ennyiért a doboza is megvan, akkor szerintem hamar elviszik.
A 7700-asnak pedig (non K!) olyan 45-50 ezer ft.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#82307) balintka válasza MasterDeeJay (#82299) üzenetére


balintka
addikt

És helyileg hol vannak ilyen lomtalanítások?

(#82308) Hosssszu válasza balintka (#82307) üzenetére


Hosssszu
őstag

Ez engem is érdekelne. :)

(#82309) MasterDeeJay válasza balintka (#82307) üzenetére

Veszprém környékén. De a többi hadititok.

Amúgy a toshiba noti azt hittem jó lesz mert win7 home matricás. Erre:

Nem tudom mi a bánat ez a proci de 1!!!? magos? 2.2ghz és én meg azt hittem nincs az atomnál lejjebb. Raktam bele ssdt meg majd kap ramot de hát ez nagyon gyengének érződik. Ha szerencsém van cserélhető. Ilyennel eladni egy 15" notit win7-el...

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#82310) MaxWil válasza MasterDeeJay (#82309) üzenetére


MaxWil
csendes tag

A V120 bizony egymagos, de 25W TDP-n belül szerintem mindennel lehet próbálkozni. :))

[ Szerkesztve ]

A hülyék már a spájzban vannak...

(#82311) arn válasza FoxiestFox (#82302) üzenetére


arn
félisten

Mindenki ugy szop, ahogy akar :DDD

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#82312) KROK640 válasza MasterDeeJay (#82309) üzenetére


KROK640
veterán

Hát ez nekem Win10-nek tűnik ami a képen van.
Ez a V120-as AMD CPU harmat gyenge, 1 mag, 2200MHZ, 128KB L1, 512KB L2 ... Pentium 4-es időket idézi (bár maga a CPU 2009-es körüli ha jól emlékszem), és még Win7-et is bátorság lenne rátenni, nemhogy 10-et.
És hát ez a 2GB memória sem épp sok... (HD4200-as grafikus vezérlőm a Phenom 9500-al volt, igaz az nem mobility, de 2009-ben nem volt olyan vészesen gyenge... 2009-ben ... )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#82313) MasterDeeJay válasza KROK640 (#82312) üzenetére

Win7 home premium matrica van rajta de le van kopva elégé. Win10 home-ot raktam ra de nem található termékkulcs :(((
Kapott egy régi ocz vertex 128gb ssd-t meg össz 4gb ramot majd rakom fel eladásra (nemtom 18eft?), tökre megértem hogy kidobták. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#82314) FoxiestFox válasza arn (#82311) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pontosan.

Racionális szempontból amúgy sincs semmi értelme 3dfx fost tartani, hisz a glide zseniálisan emulálható modern rendszereken is, sima directx-re pedig szinte minden más 3d gyorsító jobb választás.
Az ember nem racionális szempontok szerint retrózik, legalábbis én nem.
A kritériumok, amik szerint építettem ezt a gépet: natív glide, dx8 minimum, a3d, eax, opl3. :D Minden másra ott a modern gépem illetve a változatos Thinkpad portfólióm. :))

(#82315) arn válasza FoxiestFox (#82314) üzenetére


arn
félisten

Szigoruan veve a retrozas onszopatasok sorozata, amit a legtobb ember mar reg elfelejtett, mi meg tippeket adunk egymasnak hogy faj jobban. Jo kis swinger club :DDD

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#82316) fatpingvin válasza MasterDeeJay (#82297) üzenetére


fatpingvin
őstag

ki a f*szom dob ki egy ilyen szép állapotban lévő T60-ast??

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#82317) FoxiestFox válasza arn (#82315) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kb. :D Én ultra fokozaton szopok, mert nagyon elszoktam tőle, a modern pc-m két éve vettem, előtte sok évig csak laptopom volt, most is csak ez a PIII és a Ryzen gép van, mint PC.

De amúgy hálás dolog a sok buktató mellett, belenézni a gépbe és minden alkatrész olyan amilyet akartam, ahogy ott sorakoznak.

Na jó, az AMD venti mókás, illetve a Live még nem az arany csatis, de minden más kb készen van. :))

(#82318) fatpingvin válasza FoxiestFox (#82317) üzenetére


fatpingvin
őstag

pofás masina, van ebben minden :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#82319) FoxiestFox válasza fatpingvin (#82316) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szinte bárki consumer mindsettel.
Az enyémek egy része is szinte kukaszökevény vagy párezres tétel.
Ma sokaknak egy C2D noti már szemét.
Tökéletes állapotú T41-em is van kidobásra váró pakkból még vagy 5 évvel ezelőttről.

(#82320) frescho válasza FoxiestFox (#82317) üzenetére


frescho
addikt

Áhh ez még nem retró ahol igazán ultra fokozaton lehet szopni. Ez sima PC amire van program és át is tudod lapátolni egyszerűen na és még tippeket is kaphatsz, hogy milyen irányban érdemes futni az erdőben. :DDD

Nah egy itthon nem igazán elterjedt, amúgyis ritka gépnél már bekötött szemmel csinálhatod. Erősen hiányos térképek alapján rohngálsz összevissza a faerdőben azon filózva, hogy a valahonnan összevakart progit milyen módon fogod felvarázsolni a gépre.

https://frescho.hu

(#82321) FoxiestFox válasza Czo (#82294) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Delta szervertáppal is csinálja. :(
Kihúztam a szobában minden mást az összes konnektorból, a konyhában kihúztam a hűtőt is. :DDD
Egyedüli fogyasztóként is fennáll a jelenség.

Még egy szünetmentessel meg fogom nézni, mert simán lehet, hogy egyszerűen ilyen ratyi áram jön be a lakásba, de ha az sem válik be, lőnöm kell egy másik alaplapot tesztelésre.

(#82322) nakos1212 válasza FoxiestFox (#82317) üzenetére


nakos1212
senior tag

Az milyen billentyűzet ?

(#82323) FoxiestFox válasza nakos1212 (#82322) üzenetére


FoxiestFox
félisten

IBM RT3200 szerver rack billzet. Sima gumidómos fos, de szeretem a Trackpointja miatt. Két PS2-vel megy, egy a billzet, egy a Trackpoint.

Jobb oldal:

(#82324) DarthSun válasza FoxiestFox (#82314) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Az ember nem racionális szempontok szerint retrózik - jól mefogalmaztad, ugyanígy érzem.
#82317 : szép gép, jól megépítve, jól kéne menni a Voodoo- knak is, lehet tényleg villanyügyi gond van akkor a házban.
#82323 : Ó, egy kis Fluid, jól penget ? Én nagyon megvagyok elégedve az Eris- el, ahogy a hangfalasban mondták, szebben szól mint a valóság.

(#82320) frescho : a bekötött szemmel kb menne is, amit sokszor betanultam, értek hozzá. A nem művelt dolgokkal, még ha egyszerűek is utólag, azért PC- n is el lehet tévedni az erdőben. Most a csomagszerkesztéssel voltam így, ha már tudja az ember mit-miért-hogyan akkor egyszerű, előtte meg...hát ezt nembiztos hogy én meg tudom csinálni...

(#82325) FoxiestFox válasza DarthSun (#82324) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szép hangja van, és ő volt a legjobb a kicsik közül (kicsi asztalom van). Szeretem. :D

(#82326) tzoli79 válasza FoxiestFox (#82317) üzenetére


tzoli79
tag

Milyen p3-as gép, alaplap, chipset?
Külön DOS-t is telepítettél rá? Én is pakoltam retrózás céljából össze egy p3-ast 440bx chipsetes alaplappal, sblive 5.1, p3- 1000mhz procival amit sajnos nem tudok ki használni mert a 133mhz fsb-t nem támogatja az alaplap így sajnos 750mhz-en ketyeg. Ha van dos-od az univbe drivert, hogy oldod meg, egyes játékoknak sajnos kell.

[ Szerkesztve ]

(#82327) frescho válasza DarthSun (#82324) üzenetére


frescho
addikt

Na ja, csak PC-hez találsz dokumentációt. Pl. a csomagszerkesztéshez biztos lehet szoftvert meg valami leírást találni. Amikor mondjuk egy Apple II europlus frankofón átalakítása van az asztalon ami a korai II átalakításának valamelyik helyi nagykeres átberhelése, na akkor mehet a vakaródzás és kapcsolási rajz nézegetés. Térképes hasonlattal, ha el is tévedsz legalább valami régi térképet elő lehet túrni, a másiknál meg valami monda szerűségből kéne kitalálni, hogy mist a kerekerdő melyik szegletében megy a rohangálás. Ja és mielőtt panasznak venné valaki, én így szoktam leszállni és még élvezem is. :DDD

https://frescho.hu

(#82328) FoxiestFox válasza tzoli79 (#82326) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Abit BX133-RAID
Copper PIII 1GHz
2x256 133MHz SD
jelenleg Gef 4 Ti4200 ment bele vissza, amúgy Radeon 9000 Pro
Aureal Vortex 2
SB Live
SB 16
2x Voodoo 2 12MB
3x80 GB HDD (a rendszer kettőn, mirrorban, harmadik backup és telepítős dolgok)
2 optika

(#82329) tzoli79 válasza FoxiestFox (#82328) üzenetére


tzoli79
tag

Gratulálok hozzá, igazán jó gép. Miért a radeon?

(#82330) DarthSun válasza frescho (#82327) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Igen találtam dokut, de kellett egy darabig Guglizgatni. Aztán meg nem teljesen értettem a leírást, ami persze utólag megint egyszerű. Mondjuk azt azért érdekesnek találtam hogy a magánember által megírt X99 XP driverek meglettek, viszont megvalósult projectnek nyomát sem találtam a neten. Bár már kezdem kapizsgálni, ez is egy olyan vonal, mely nagyon kevés embert érdekel. Ha X99, akkor modern cuccokhoz használjuk az erejét, ez lehet a legtöbb gondolat. Gondolom a retro overkill megközelítésre, meghökkenés, és azt gondolják magukban - jólvan fiam, leülhetsz 1- es. Látszik a gyorsblogból is, viszonylag sok lekérés, 0 hozzászólás...vagy csak személyszerint utálnak...nemtom végülis.

A mondákból biztos nehéz kitalálnod, de azért szakmailag jobban értesz hozzá. Én is úgy vagyok hogy az esetleges nehézségek ellenére élvezem a retrozást, másképp nem is lehet az ilyet sztem, csak a hobbiszintű érdeklődés hozza meg a kitartást, sikert.

(#82331) Czo válasza tzoli79 (#82326) üzenetére


Czo
őstag

Tudsz mondani ilyen peldat, ami nem megy UniVBE nelkul akkor sem, ha normalis VESA BIOS Extensiont tud az adott kartya?

(#82332) FoxiestFox válasza tzoli79 (#82329) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köszi. Azért Radeon 9000, mert közelebb áll korban a gép hardvereinek átlagéveihez, mint a Gef 4, úgyhogy az fel is van téve apróra, de úgy tűnik, mégis meg kellene tartani mert normálisabban együttműködik ezzel a konfiggal, mint a 9000. Pedig a Gef4 szerintem már inkább P4-ekhez jobb választás, vagy Athlon XP, ilyesmi.

A többi kérdésed felett elsiklottam. :D
Nincs fent külön DOS, csak az ami a Win98-cal felmászik.

Univbe-t pedig nem használok, azt sem tudom, hogy kell. :B

[ Szerkesztve ]

(#82333) Czo


Czo
őstag

Sikerult eloasni minden adaptert es vackot az oreg Thinkpadhez. Emlekeim szerint ennek a "1969-108" tipusu drivenak mennie kellene XP alatt (legalabbis, mintha korabban ment volna), viszont most szinte semmi. Ha bedugom a PCMCIA kartyat, az eszkozkezelo eszreveszi az "IBM hordozható PCMCIA CD-ROM-meghajtó"-t, de a "SCSI" vezerlon kivul mas eszkoz nem jon letre. Egyszeruen nem ertem mi a baja lehet. A drive egyebkent latszolag mukodik, tehat ha beteszem a PCWORLD lemezt, akkor megforgatja, ha beteszek egy Audio CD-t es bedugok egy fulest, akkor azt rendben lejatsza.

Tudom, nem kicsit tokonszuras ezen a vason (P120, 72 MByte RAM, 4 GB HDD) de amig aktiv szolgalatban volt, XP volt szukseges a vasutmodelles vackokhoz.


(#82334) Czo válasza Czo (#82333) üzenetére


Czo
őstag

Hat, ezt egyszeruen nem ertem. Volt egy csomo reboot mielott ide irtam volna, de semmi es sehogy nem vezetett eredmenyre. Ezert, leprobalni a driveot, telepitettem partitionmagicet, kisebbre huztam a driveot, csinaltam 2 uj particiot (1 aktiv FAT16-ot es egy extended-logikia masik FAT16-ot), majd ahogy visszabootoltam XP-be, hogy atmasojam a DOS-t es a DOS drivert a masik particiokra, egyszercsak megjelent... Ki erti ezt.

(#82335) DarthSun válasza Czo (#82334) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Lehet hogy senki. De lényeg hogy életre kelt.

(#82336) arn válasza tzoli79 (#82326) üzenetére


arn
félisten

Bxben mindig tuning lesz a 133as fsb. Ha a pcit tudja 33ra osztani, akkor is az agp 33%al lesz tulhajtva. A korabeli kartyak nagy resze birja.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#82337) FoxiestFox válasza Czo (#82333) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ó, egy TFT-s 560-as? Rég keresek egyet, de nem látni már őket. :(
Nekem a dstn verzió volt meg, de olyan rossz az a kijelző, hogy eladtam kb egy hónapja.

(#82338) Czo


Czo
őstag

Igen, TFT-s. A ketto vesen kivul, oda kellett adni erte az osszes rokonod vesejet is :D. Megy a floppy, az LPT-s ZIP es a PCMCIA CD is. Van hozza PCMCIA modem, PCMCIA LAN es WiFi (802.11b) is, meg bele tudom dugni a szinten PCMCIA-s regi Toshiba fenykepezot is. Az abban levo 2 MByteos SmartMedia kartyarol meg bootolninis tud ugy :D Sajna Ethernetrol nem bootol, sem a PCMCIA-s CD-rol se, de itt a ZIP volt anno a "telepito media". DOS-os bootfloppyn volt ZIP support, 2 db ZIP-en meg a szoftverek es a Windows 95 meg az Office meg az osszes driver.

Szoval, megvan a komplett pakk, mukodokepesen. Maximum egy donor peldany kene a csavarok potlasara, meg rosszalkodik a trackpoint gombja es nehany betu nehezen mukodik.

(#82339) FoxiestFox válasza Czo (#82338) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Állat kis gép. Remélem egyszer nekem is lesz. :DD
A 90-es évek egyik legjobb laptop billzete, az enyém alig használt állapotú volt, még egy kis munkára is befogtam, amit meg tudtam csinálni Word 2.0-ban. Floppyn vettem ki a fájlokat, és USB floppyn tettem rá a céges gépre.;]
Van egy 380ED-m is, fedlaptól eltekintve szintén patika, imádom a billzetet abban is.
Mondjuk a kedvencem (bár a billzet gyengébb):

(#82340) frescho válasza DarthSun (#82330) üzenetére


frescho
addikt

Ezek a 2011-XP pár is "edge case" amit csak pár elvetemült próbálgat. Ez a 8 biteseknél is így van. Egy C64, Speccy vagy akár BBC Micro is jól dokumentált, sok szoftver elérhető. Még a bővítőkártyák, pl. egy REU is. De amikor valami helyi utángyártott cuccot talál az ember, akkor lehet tippelgetni fél információk, cikkben megemlítések alapján.

Aztán sokszor átértékeli magában az ember a dolgokat miután olvasgat kicsit. Sokszor dicsértem már nektek az Amigát. Amit nem tudom írtam-e, hogy az Apple II tudása már 87-ben mennyire megközelítette azt. Persze brute force módon közelítették meg a dolgot, mert mindent CPU-ból kellett megoldania, de a grafikai és hang képességei partiban voltak. Ha az alap gépeket nézzük, akkor kompenzálta az A2000 lassabb procijához képest a cca. 2-3x gyorsabb 68020-as. Ha az árat is nézzük, akkor az Amigát szépen ki lehetett stafírungozni, erős turbókártyával mindennel ismét átvette a vezetést. Amit még így utólag lehet látni, hogy ezen a ponton kellett volna a Commodore-nak nagyon gyorsan a lovak közé csapni a fejlesztéssel, hogy a még meglévő előnyük megtartsák.

https://frescho.hu

(#82341) Czo válasza FoxiestFox (#82339) üzenetére


Czo
őstag

A mai "hasznalhatosagon" sokat segit, hogy van WiFi/Ethernet de akar ZIP is hozza. Bamulatos, hogy anno mennyire vekony volt ez a gep, a tobbi korabeli modelhez kepest.

A CD-ben megfolyt az akkucella, azt kivettem (nyilvan a toltest mar nem tartja/tartotta). A drive egyebkent "discmannam" is hasznalhato volt onalloan. Van rajta jack kimenet, hangeroallito es play/pause/stop/prev track/next track gomb is.

A gep akkujan nem latszik semmi meg, de a toltest az sem tartja.

(#82342) FoxiestFox válasza Czo (#82341) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az első ultrabook stílusú noti. :K persze cserébe mindennek a gépen kívülre kellett kerülnie. Legalább a PCMCIA-t meghagyták.

(#82343) KROK640 válasza MasterDeeJay (#82313) üzenetére


KROK640
veterán

Hát nem tudom ki lesz ennek a célközönsége, de max valami nagyinak recepteket nézegetni meg esetleg skypeolni, vagy amit még eltudnék képzelni 5-6-7 éves gyereknek nyomkodni, hogy szokja, hogy milyen egy számítógép.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#82344) KROK640 válasza FoxiestFox (#82323) üzenetére


KROK640
veterán

Ikarus 55 Faros és SD RAMok ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#82345) KROK640 válasza FoxiestFox (#82328) üzenetére


KROK640
veterán

Durva kis gép, bár nekem a Ti4200 kissé újnak tűnik hozzá ... Valami jó kis GeF2-vel gondolnám autentikusnak

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#82346) MasterDeeJay

Előszedtem és kibontottam a vadi új dobozos s3 savage ix-et metal apihoz. Gondoltam találok xp x64 bit drivert bár nem sikerült.
Hát ebből normális képet nem sikerül kicsalni. Felbontás 1600x1200 ig állítható de levágja a kép szélét már biosban is, kijelzőn egy nagy büdös feketeseg van a levágott részeken.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#82347) KROK640 válasza MasterDeeJay (#82346) üzenetére


KROK640
veterán

Még sosem láttam ilyen kártyát, mindig csak hallottam róla

Ellenben nagyon "érdekes" a 39211MHZ-es GPU default clock, és a 35GHZ-es memória is megért egy elismerős füttyentést :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#82348) MasterDeeJay válasza KROK640 (#82347) üzenetére

Rakás kaka az egész, notebookokban volt. Érdekessége hogy integrált ramja van és a leggyengébb kártya ami támogat Metal api-t. Ebayen vettem új dobozos bontatlant. De nem mertem kibontatni :DDD régi gépbe még nem raktam de ha van hozzá xp driver akkor lehet felrakok egy win7 32bitet az fm2-es gépre azzal használható lehet talán.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#82349) FoxiestFox válasza MasterDeeJay (#82348) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Képes metal apis játékokat játszani xga felbontáson normális sebességgel 98/xp alatt?

(#82350) Fred23 válasza KROK640 (#82345) üzenetére


Fred23
nagyúr

:K
Egy GF2 GTS pont jó lenne. Vagy ez, amit tegnap néztem eBay-en (kissé drága :D ):

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.