Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102201) syberia válasza radi8tor (#102198) üzenetére


syberia
veterán

A vakcina a víruspara ellen 100%-os védelmet biztosít. ;]

https://howbad.info/

(#102202) Coyot válasza radi8tor (#102198) üzenetére


Coyot
őstag

Ha nincs kommunikálva szép kék plakáttal, hogy az átlag iq bajnok is megértse akkor nem is fogják megérteni, főleg hogy ízlés kérdése ki-kinek hisz ugye.. uez az oltással.

Családban elkapták a sputnyik megkapása után 2 héttel... Azóta szívom a vérüket hogy mekkkora balfaszok :) szerencsére komolyabb gondjuk nem lett úgy tűnik legalábbis.
Ha az arcukba mondták volna az oltóponton hogy kuss a nevük a 2. adag után 2 héttelig, betartották volna, de ugye más mit okoskodik nem mondták orvosok akkor nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#102203) Floyd80


Floyd80
addikt

Ausztria nem fogadja el a keleti vakcinákat - 444

A keleti vakcinák el nem fogadása nem csak az Ausztriába utazó magyaroknak, hanem osztrák állampolgároknak is gondot jelent: Szerbiában külföldieket is oltanak, és vannak köztük osztrákok, akik itt Sinopharmot vagy Szputnyikot kaptak. :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#102204) radi8tor válasza Coyot (#102202) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Így megy ez a veszélyhezteti engedélyezés során. Nem kapnak a betegek betegtájékoztatót. Még a végén lenne alapja a reklamációnak. ;]

⭐ Stella

(#102205) laszlohu válasza Gsx-rr (#102193) üzenetére


laszlohu
addikt

A vakcinakikerülő vírusmutánsok miatt pl. Indiai

(#102206) Coyot válasza radi8tor (#102204) üzenetére


Coyot
őstag

Szia Laca2! :DD

Má' nem

(#102207) radi8tor válasza Coyot (#102206) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mondjam azt hogy a második keresztnevem az volt még pár évvel ezelőttig amikor anyakönyvi hivatalt felkerestem? :DD
Az volt.

⭐ Stella

(#102208) lacafaca válasza radi8tor (#102207) üzenetére


lacafaca
őstag

:DDD :DDD :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#102209) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Applikációval próbáltatok már bemenni valahova? Félek erre még nincsenek felkészülve a szolgáltatók.

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#102210) Gsx-rr válasza Floyd80 (#102203) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hatarozottan orulok,hogy egymast szivatjak!
Esszeru alatamasztott indok nincs, de ok ezt kitalaltak!

(#102211) perempe válasza syberia (#102188) üzenetére


perempe
addikt

Most jártam egyet a szőlődombon, 5 ember nem ment el mellettem (3.5km/100m szint, ebből kb. 2x400m belterület). Ha jól tudom, akkor egy kontakt 20 perctől számít, és kb. 10% kapja el.

#102210
+1

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#102212) Hieronymus válasza Stanlee (#102139) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...lehet, hogy az Inzidenzwert felmegy egy kisvarosban par szazra, de attol meg megfogtak, es nem kellene az egesz varost lezarni."

Ezt már többször írtad le, de továbbra sem így működik.

Ha elég nagy a központi település akkor, a város és a hozzátartozó járás elkülönítve számít. A járás esetében minden bele tartozó település közösen képezi az incidens számot.

Ha a központi település nagyon kicsi, akkor a járáshoz számolják. Ezzel kerülik ki azt a problémát, amit szorgalmasan írogatsz.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#102213) BalanceR


BalanceR
addikt

A pfizer vakcinája átprogramozza az immunválaszokat
A hülyeségről részletesen.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#102214) Floyd80


Floyd80
addikt

A törvényhozók 49-39 arányban szavazták meg, hogy felállítsanak egy egészségügyi szakemberekből és kutatókból álló bizottságot, akiknek jelentést kell tenniük arról, hogy hatásos lehet-e a betegség kezelésére, ha a beteg megissza vagy injekcióban megkapja a fehérítőként használt szert.

Peru ki akarja vizsgálni, hogy a mérgező, ipari fehérítő fogyasztása gyógyítja-e a koronavírust - 444

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#102215) Gsx-rr válasza BalanceR (#102213) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Gondolom fosleges,megosztanom Indiaban elo Magyarok es Indiaiak posztjait ahol leirjak mekkora kamu amit az Indiai vilagvege helyzetrol terjesztenek.

Ez a hitterito vereb is szepen felmaszott a Covid hatan.
De,hogy mar a patreonon is koldul az csodalatos!

[ Szerkesztve ]

(#102216) BalanceR válasza Gsx-rr (#102215) üzenetére


BalanceR
addikt

Kb 6 percet megnéztél a videóból, és következtetéseket vonsz le?
Okos.
A "hittérítő veréb" nemzetközi oktató orvos több, mint 50.000 embert oktatott élete során 3 kontinensen, de biztos validabb forrás pl a jó Pócs "doktor". :))

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#102217) Gsx-rr válasza BalanceR (#102216) üzenetére


Gsx-rr
veterán

3 at beletekerve!
Szerintem egyetemet vagy egyhazat kellene alapitania!
A kozonsege mar megvan, mehet a fizu 10 szazaleka egybol hozza!

Milyen orvos?

Virologus? A sajat maga valasztott cikkekbol mazsolazik.
Pont annyira hiteles mint a masik oldal!

Most neztem egy Videot Finnorszag is tud normalisan elni.
Nem kenyszeritenek senkit semmire.
Ja maszk sem kell belteren se!
De a Magyarok vezeto pozicioban vannak minden teren, mert ez van kommunikalva, megis megy a boszorkanyuldozes!

[ Szerkesztve ]

(#102218) lacafaca válasza Gsx-rr (#102215) üzenetére


lacafaca
őstag

na ja...nálam ott kezdődik a teljes hiteltelenné válás, amikor egy videós/"hittérítő" elkezd tarhálni...abban a pillanatban hagyom a csába azt az arcot...99.9%-nál ez a történet :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#102219) Gsx-rr válasza lacafaca (#102218) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Penzert persze mindenki azt tudja nyujtani amit a nezokozonseg a legjobban szeret!
Tenyleg hiteles!

Meg azt mondom,ha valahol kap az ember valami plusz tartalmat, pl
Dj letoltheted a zeneket stb.. meg oke.

Neki is kene tavdiagnosztikat vallalnia!

[ Szerkesztve ]

(#102220) BalanceR válasza Gsx-rr (#102217) üzenetére


BalanceR
addikt

:))
Nincs több kérdésem...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#102221) Gsx-rr válasza BalanceR (#102220) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem sincs!
Borzalmas lesz igy elnetek!
Bar aki elvezi, annak ez csak jo!

Azt nem ertem,ha mar a hivok nagy resze be van oltva, miert nem probalja elfelejteni az egeszet es ha mar kaptak elojogokat normalisan elni az eletet.

[ Szerkesztve ]

(#102222) BalanceR válasza lacafaca (#102218) üzenetére


BalanceR
addikt

Édesf@$#om. :N
A tartalomgyárók kb 80%a tart fenn patreon oldalt.
Az idejét, szaktudását ingyen a rendelkezésre bocsátoája a neten, és arra kér, ha gondolod, támogasd. Nem kötelező.

Ha meg nem lenne patreonja akkor az lenne a baj, hogy "biztos a háttérhatalom fizeti...
Viszont mostmár tudom, hogy te csak egy megbízhatatlan , hiteltelen őstermelő vagy, pénzt kérsz a káposzáért...
Kabaré komolyan.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#102223) lacafaca válasza BalanceR (#102222) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor fizess csak nekik ;) hobbi meg kicsit más téma, mint a megélhetés, te is aztán képben vagy. senki nem kéri rá, hogy csinálja, a tarhálás meg a net legalja....csináljon podcastet, ki kíváncsi pl ennek a mókusnak a zsíros fejére fél órán át :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#102224) BalanceR válasza lacafaca (#102223) üzenetére


BalanceR
addikt

:DDD :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#102225) Di Natale válasza Gsx-rr (#102215) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Egy éve bukkantam a csatornájára, akkor még csak "jelentéktelen" videók voltak. Hát igen.. Ő az egyik videós aki a Covid által népszerűségre tett szert.

(#102226) hellboy válasza Gsx-rr (#102215) üzenetére


hellboy
csendes tag

Megosztanád azokat a posztokat kérlek.
Llehet rosszul kerestem és nem találtam meg
mennyire rózsás ott most a helyzet.

Csak aggasztó híreket találtam, itt van pl ez:
[link]
De sok hír (amit táltam) csak április végi, így az is lehet,
hogy 2 hét alatt már megoldódott minden gondjuk.

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

(#102227) Gsx-rr válasza Di Natale (#102225) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Akkor egyszerűen egy jó üzletember aki meglovagolta a ezt hullámot.
De ezért ne nevezzük hitelesnek meg szaktekintélyének csak azért mert azt a nézőpontot képviseli amit ebben a topikban a többség.
Pontosan annyira hiteles vagy még annyira se mint a másik oldalon lévő orvosok. Tanított 50 000 embert? Azok az orvosok akik meg a másik vonalat képviselik meggyógyítottak több millió embert.
Amit már mondtam a legnagyobb baj hogy itt nagyon sokan elfogultak elvakultan hisznek egy bizonyos dologban. És nem fogadják azt el hogy másnak más a véleménye még azoknak a véleményét se fogadják el akik nem elvakultan gondolkoznak és tagadják a vírust csak egyszerűen próbálják reálisabban nézni a világot

(#102228) Floyd80


Floyd80
addikt

Telex: Az óhajtott Pfizerért akár több száz kilométert is kellett utazni vasárnap

Több olvasónk is jelezte, hogy csak lakóhelyétől távol eső oltópontra tudott időpontot foglalni, amikor Pfizer-vakcináért jelentkezett. Volt olyan is, akinek több száz kilométerre kellett utaznia.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#102229) proradeon válasza Gsx-rr (#102227) üzenetére


proradeon
őstag

"És nem fogadják azt el hogy másnak más a véleménye"

Szerintem az nem vélemény, hogy valakit csuklóból "hittérítő verébnek" nevezel. Ez inkább nyers ítélkezés, aminek elég erős irigység szaga is van.

Ez a "hittérítő veréb" egy szakmabeli ember, aki a videóiban elhangzott állításokat hiteles forrásokkal támasztja alá. Erre írod te, bármiféle hiteles forrás nélkül, hogy nem igaz az, ami a videójában elhangzik, lehittérítő verebezed, aztán kikéred magadnak, hogy egyesek nem fogadják el, ha más másképp gondolkodik. Pedig úgy tűnik, hogy pont te nem fogadod azt el, amiről a videóban szó van.

De mindegy is. Lacafaca már amúgy is szétcseszte ezt a topicot. Így, hogy már kettő van belőle, inkább nem követem tovább. Maradok a Komoly covid topicnál.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#102230) t72killer válasza Floyd80 (#102214) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Persze, hogy megoldja a covid-halálozást: kinyírja a pácienst, így az nem covidban fog meghalni. 100%.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#102233) Vesa válasza Gsx-rr (#102215) üzenetére


Vesa
veterán

"Gondolom fosleges,megosztanom Indiaban elo Magyarok es Indiaiak posztjait ahol leirjak mekkora kamu amit az Indiai vilagvege helyzetrol terjesztenek."

Tudod, az emberek -nem mind, csak a buták-, úgy működnek, hogy amíg saját maguk nem tapasztalják a bajt, addig nem hiszik el. A Covid éppen ezt kiválóan demonstrálja. Amikor a járvány kitört, még a fél ország tagadta a vírus létét is, mert kína messze volt, "úgyse jön az ide", és hasonló "okos" érvekkel jöttek, pedig a szakemberek már akkor megmondták, mi várható, ha nem vigyázunk. Amikor Anthony Fauci arról beszélt 2020 februárjában, hogy ha a vírus bekerül az USA-ba, jó esély lesz rá, hogy akár 100.000 amerikai meghaljon egy év alatt, kis híján elégették a főtéren mint a középkorban, mert hogyan mondhat ilyet. Jelenleg 585.000 halottja van az USA-nak úgy, hogy a vírus végig sem tudot menni a lakosságon, mert lezárások voltak, maszkviselés, most pedig már oltások. Trump pedig arról posztolt eleinte a Twitteren, hogy ez egy nem létező probléma, influenzában 60ezren halnak meg évente (covid halott akkor még csak kb. 3000 volt).

Úgyhogy nem vitatom, hogy tudsz ostoba emberektől posztokat mutatni. Az viszont csak annyit jelent, hogy ott még nem terjed a vírus, tudod India elég nagy ország, a vírus pedig nem egycsapásra terjed minden egyes régióban!

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#102236) Ivy.4.Ever válasza lacafaca (#102223) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Hobbiból is termeszthetnél akkor ennyi erővel, és ismerősöknek, meg alapítványoknak osztogatnád a termést. Na hogy tetszene?

(#102238) lm83 válasza Floyd80 (#102228) üzenetére


lm83
őstag

Hát ugye ezt írtam én is szombat este, hogy már nem volt időpont...
Aztán tegnap reggel ilyen körül néztem, pesten pont volt egy oltóhely.
Újpesten lehetett ma és holnap délutánra foglalni.

(#102242) wintikek


wintikek
tag

Sziasztok,

Mennyi ideig tart ennek a csodálatos rendszernek míg észreveszi hogy a földi halandó beregisztrált oltásra a csodálatosan működő rendszerükbe?
Gondoltam most már csak gördülékenyebb mint eleinte, ezért előző héten csütörtökön beregisztráltam, de még mindig ez az alpári stílusú értelmetlen NEM. fogad mikor leellenőrzöm, hogy nyílván vagyok -é tartva... :W

Hú, de visszafogtam magam...

(#102246) azka79 válasza wintikek (#102242) üzenetére


azka79
aktív tag

:)

[ Szerkesztve ]

(#102250) -Skylake- válasza LED333 (#102248) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hat, ez nem egy rossz kep a populacionk altalanos allapotarol, hogy hol tart az emberiseg mint olyan a 21.szazadban. Aggaszto.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.