Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101901) daneel_hu válasza Sped (#101900) üzenetére


daneel_hu
addikt

Mi is a sűrűjében laktunk, de amikor jött a 2 gyerek ez egyre problémásabb lett és inkább elköltöztünk egy csendesebb, zöldövezeti kerületbe.
40 felett nekem ez a belvárosi népsűrűség már kezdett gáz lenni. :)
Pedig szeretem Budapestet, sőt bárhonnan vissza akarnék jönni és itt akarnék élni.

(#101902) looser válasza S e t h (#101884) üzenetére


looser
addikt

Sajnálom ezt az instant választ, amit adtam, ez jött fel elsőnek. Nem ismerem a filmet. Melyik film az és hogyan kapcsolódik a képhez?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101903) looser válasza Reggie0 (#101893) üzenetére


looser
addikt

De ha nincs anyarozs, nem lett volna LSD sem :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101905) -Skylake- válasza #20749568 (#101904) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ja, az lenne. Halus cuccok kozul ami gomba felett van azt en mar nem is sorolnam a drogokhoz, lsd/dmt/meszkalin/aya okos es tiszteletteljes fogyasztasa sokkal inkabb egy onismereti/spiritualis tevekenyseg. Ilyen cuccokat nem a hajogyarin tolsz magadba a teknoora, ezeknek a fogyasztasa erosen szemelyisegformalo, nem bulizasra valok es arra igazabol nem is jok. Amire viszont jo, arra meg egyedulalloan az. Halucinogeneket terapias cellal kell fogyasztani.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#101907) Nikaré válasza -Skylake- (#101905) üzenetére


Nikaré
őstag

Az LSD -ig tudtam, hogy mi az ami.
A személyiség formálásról ezekkel összefüggésben el tudom képzelni, hogy elképzelik, hogy tudnak repülni és távgyógyitani kaposztaléből kiolvasva.
Fájdalomcsillapítás, nyugtató hatás oké, (ellenőrzött körülmények között) de a többi az már ....
Gondolom az e mellett voksoló fogyasztók, magunkat szúrók nagy része is elutasítja az oltást....

[ Szerkesztve ]

(#101908) Z.É.T. válasza Nikaré (#101907) üzenetére


Z.É.T.
őstag

És Aweriot: ha esetleg kicsit is érdekel a téma és van rá időtök, itt például fejtegetik - YouTube link.

(#101909) zenwalk


zenwalk
senior tag

sikerült már valakinek regisztrálnia az új mobilos appba? Nekem állandóan sikertelen regisztráció üzenetet dob.

(#101910) S e t h válasza looser (#101902) üzenetére


S e t h
nagyúr

Úgy kapcsolódik a képhez, hogy abban hangzott el és átkötve a mai, illetve régebbi gyermeknevelési szokások közti differenciák prezentálására tökéletes. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#101911) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Üdv. Aki regisztrált oltásra, de még nem kapta meg és még nem foglalt időpontot (bár itt szerintem már nem sok ilyen lehet), le tudná írni azokat az új dunántúli oltópontokat pontos névvel és címmel az időpontfoglalóról, amik nincsenek még rajta a térképemen, hogy hozzáadhassam őket? Én nem tudom megnézni, mert már be vagyok oltva. Privátban is jöhet. Időszaknak a lehető legbővebb intervallumot érdemes kiválasztani, vakcinának a "Mindegy"-et.

[ Szerkesztve ]

(#101912) Tomikaa. válasza zenwalk (#101909) üzenetére


Tomikaa.
tag

Sajnos nálam is ez a helyzet, akár QR, akár hagyományos kóddal próbálom.

(#101913) Citroware


Citroware
addikt

Sikerült már megállapítani, hogy az oltás befolyásolja-e a vírus terjesztését?

Mostanra már kellene lennie legalább néhány kisebb tanulmánynak, amik utalhatnak valamire.

(#101914) Tomikaa. válasza Tomikaa. (#101912) üzenetére


Tomikaa.
tag

Nagy nehezen sikerült regisztrálnom a telefonomat úgy, hogy eltávolítottam a Simple alkalmazást (úgy fest, hogy a banki appok akadályozzák a regisztrációt) és EESZT-re a főoldalról jelentkeztem be, ahol az újabbik fajta ügyfélkapus belépési oldalra dob. Viszont ha a bejelentkezésre megyek és beírom a PIN kódot, kidobja, hogy az oldal nem működik.

(#101915) UHHH


UHHH
senior tag

Random hibákat kapok én is, tuti én is terheléses támadó lettem.

444.hu-n írják: „A letöltés többé-kevésbé rendben ment, a regisztrációt többször újra keltett kezdeni, mert hibás adatokra hivatkozva nem fogadta el a beírt adatokat. Regisztráció törlés, és újraregisztrálás után már működik, indul az app, de a PIN-kód megadása után, az átirányított oldal, a mobil-if.eeszt.gov.hu nem tölt be, az »oldal nem működik« üzenet látható. Szóval vagy még nincs kész, vagy én is terheléses támadó vagyok” – írta egy olvasónk.

Az a mobil-if oldal nem megy, ergo senki se tud semmit sem tenni most: Se regisztrálni, se ellenőrizni.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#101916) daneel_hu válasza -Skylake- (#101905) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Ja, az lenne. Halus cuccok kozul ami gomba felett van azt en mar nem is sorolnam a drogokhoz, lsd/dmt/meszkalin/aya okos es tiszteletteljes fogyasztasa sokkal inkabb egy onismereti/spiritualis tevekenyseg. Ilyen cuccokat nem a hajogyarin tolsz magadba a teknoora, ezeknek a fogyasztasa erosen szemelyisegformalo, nem bulizasra valok es arra igazabol nem is jok. Amire viszont jo, arra meg egyedulalloan az. Halucinogeneket terapias cellal kell fogyasztani."

Azért nem mindenkinek való az lsd.
Volt szerencsém olyannal is találkozni aki hónapokig pszichológushoz járt egy acid-party után.
Akinek komoly önértékelési problémái vannak, az jobb ha vigyáz az ilyesmivel. (szerintem)

(#101917) zilazil válasza Citroware (#101913) üzenetére


zilazil
senior tag

Kemenesi Gábor virológus a CDC jelentésével kapcsolatban Facebook-oldalán azt írta, „az mRNS vakcinák esetében a teljes vakcinációt követően a vírussal való megfertőződésre kevesebb/jóval kevesebb mint 1%-nyi esély van”, a legújabb adatok pedig rendkívül pozitívak, „munkakörnyezet függvényében 0,05-0,9%-os a vírussal való fertőződés esélye”. [link]

(#101918) Nikaré válasza UHHH (#101915) üzenetére


Nikaré
őstag

Valami ilyesmire számítottam!
Mégis csak egy felkészült, szinte korlátlan anyagi, technikai, képzett humán erőforrással és lassan kettő év tapasztalatával felvértezett siker sorozatban lévő csapat van e mögött! De nem baj majd jön a jóllakott napközis és a kormányinfón elhangzik kik meglesznek a bűnbakok.
Természetesen, burkoltan, de mi, az adófizetők!

(#101919) UHHH válasza Nikaré (#101918) üzenetére


UHHH
senior tag

ÚJDONSÁGOK: Első publikus verzió.TOVÁBBI INFORMÁCIÓ: Frissítve 2021. április 15.

Tehát 1 hónapja tesztelték és nem volt vele semmi baj?
Sima http kérést használ, hol itt a biztonság? Ja, hogy a sima http az kevesebb erőforrást használ és akkor kevésbé fekszik le a szerver? De most is fekszik. :(

Főleg 1 csillagos vélemények itt: [play store]

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#101920) Qtya123 válasza daneel_hu (#101916) üzenetére


Qtya123
őstag

Egyetértek. Bár nem ismerem ezeket a szereket, de én is azt olvastam, hogy mindenféle belső szorongós, meg akármilyen izét is lehet hallucinálni ezektől.

Na én pl sose mernék élni ilyen szerekkel. Rohadtul meg tudok ijedni, rendesen nyom egyet olyankor a mellkasom. Horrorfilmeket sem bírom nézni. Ráadásul bárkitől bármilyen szellemekkel kapcsolatos történetet hallok, libabőrös leszek. Gyerekkoromban nagyszülők besz@rattak mindenféle ilyennel, szerintem ez maradt bennem.
Simán el tudom képzelni, hogy valami hülye félelmet lehallucinál az ember és ott kap helyben szívinfarktust. :(

[ Szerkesztve ]

(#101921) -Skylake- válasza daneel_hu (#101916) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ez teljesen egyértelmű.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#101922) t72killer válasza Citroware (#101913) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A logika két irányt diktál: alapból a tömeges oltás masszívan redukálja a víruspéldányok számát, ezúttal esélyüket hatékonyabb, oltáskerülő mutánsok kialakulásának esélyeit.

Másrészt, az oltás teljesen kiirtja a "gyenge mutánsokat", teret nyitva az ügyesebbek előtt.

Meglátjuk, mit hoz a jövő, sajna az influenzaoltás se gátolta meg, hogy időről időre kitörjön egy a szokásosnál 2-3x durvább influenzajárvány. Az emberiség sajnos nagyon elb.szta, hogy nem irtotta ki a legelején ezt a sz.rt.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#101923) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Nem tart sokaig ez kartya hiszti

Orbán Viktor kiemelte, tömegrendezvényeken védettségi igazolvány nélkül nem lehet majd részt venni. Ezt augusztusig biztosan fenntartják - mondta. "Erről a 6 millió beoltottnál fognak beszélni, de egyelőre nincs annyira regsztrált" - tette hozzá.

(#101924) perempe válasza Gsx-rr (#101923) üzenetére


perempe
addikt

A vizes EB-re se lehet menni. Talán a nyíltvízi úszást se lehetett megnézni élőben.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#101925) Nikaré válasza Gsx-rr (#101923) üzenetére


Nikaré
őstag

Most ez a védettségi igazolvány még mindig jár annak aki átesett a covid -on?
Illetve a 90 nap az oltásig?

(#101926) t72killer válasza Gsx-rr (#101923) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mikor lesz itt ténylegesen 6M oltott (2.dózis + 2hét)...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#101928) zenwalk


zenwalk
senior tag

Na sikerült beregelnem erre az új eeszt appra. Azt hittem itt már látni lehet, hogy milyen oltást kaptam, mikor az elsőt és mikor a másodikat, de semmi ilyen infó nincs. Ugyan az van itt is mint a kártyán, vagy a kártyán lévő qr kód linkjén. Vagy ezt később bővítik? Vagy most akkor ez az app miért kell? :D

(#101929) Tomikaa. válasza UHHH (#101915) üzenetére


Tomikaa.
tag

Most már működik. Nevet, TAJ számot, oltási dátumot és SARSCoV-2 védettséget ír ki. A betöltéséhez kell internet, de szerencsére nagyon minimális adatot fogyaszt. Kíváncsi vagyok, hogy határátlépésnél elfogadnák-e. A felettük lévő QR kódot leolvastam a Covid Control alkalmazással, ami igazából ugyanezeket írja ki, plusz a lekérdezés időpontját és hogy az adatok hitelesek.

[ Szerkesztve ]

(#101930) Cs1csó válasza t72killer (#101926) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt kb. fél éve is megmondtam volna: Szeptember 1-je. Ez az az időpont amikor kb. mindennek - is - vissza kell állni a totál normál kerékvágásba.

(#101931) daneel_hu válasza Cs1csó (#101930) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Ezt kb. fél éve is megmondtam volna: Szeptember 1-je. Ez az az időpont amikor kb. mindennek - is - vissza kell állni a totál normál kerékvágásba."

Akkor kezdődik majd a negyedik hullám.
Antivaxxerek és regisztrálatlanok, nem átesettek között fog tarolni... de nem lesz olyan nagy mint a 3-as. Lezárások nem lesznek.

(#101932) gergo5991


gergo5991
őstag

Sziasztok, valaki meg tudna mondani a d dimmer 0,114 es ertek elfogadhato? Szuro erzes a labban onnan felment a hasamba a szuras csinaltak egy ddimmert 0,114 azt mondtak ez tuti nem vérrög szoval haza engedtek. uleskor jelentkezik a szuras a combokban amugy ha meg fekszek a hasamba szur neha.

(#101933) Chesterfield válasza gergo5991 (#101932) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Laboreredmények: a D-dimer teszt

Ez alaján 0.5 alatt jó vagy.

Csak ennyi vizsgálat volt?

(#101934) forumpista válasza gergo5991 (#101932) üzenetére


forumpista
tag

Az teljesen normális d-dimmer szint, 0.5 alatt negatívnak számít, azaz nem indult be véralvadási folyamat.
Ettől függetlenül, ha biztosra akarsz menni ilyenkor célszerű UH-t végezni, sokminden okozhat ilyet.

(#101935) Cs1csó válasza daneel_hu (#101931) üzenetére


Cs1csó
félisten

De az már a kutyát sem fogja érdekelni, hiszen aki akarta addigra beolthatta magát és jellemzően azok maradtak ki akik fiatalabbak, tehát közöttük remélhetőleg nem fog olyan mértékben aratni a halál mint a korábbi időkben.

(#101936) Floyd80


Floyd80
addikt

Nagyon kutyába ment ez a Merkeli.

Itthon: Merkely: A Sinopharm-vakcina ideális a fiataloknak | hvg.hu

Azt is hozzátette, szerinte a fiataloknak „ideális” a Sinopharm-vakcina: Kevés az oltási reakció, négy héten belül túl vannak a dózisokon, megkapják a védettségi kártyát, és mehetnek bulizni.

Az AstraZeneca vakcinával sok helyen a vérrögképződés kockázata miatt függesztették fel hosszabb-rövidebb időre az oltást. Merkely erről azt mondta, a dohányzással százszoros, a fogamzásgátló tabletta rendszeres használatával szintén százszoros a vérrögképződés esélye, a vírusfertőzés pedig ezerszeresére emeli ennek kockázatát – ehhez képest az AstraZeneca védőoltás által kialakult vérrögképződés valószínűsége statisztikailag elenyésző. Magyarországon nem is tud Merkely súlyos oltási szövődmény kialakulásáról.

Ez a kedvencem, amikor azzal jönnek, hogy statisztikailag elenyésző. Aláírod, hogy minden felelősség a tiéd, így a statisztikai elenyészőség is.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#101937) Hieronymus válasza Vesa (#101894) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"És miből tudunk pénzt csinálni, hogy ezeket beszerezzük? Élelmiszer exportból."

Ha valamiben alul teljesít Magyarország, akkor ebben teljesít nagyon mélyen alul.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#101938) gergo5991 válasza Chesterfield (#101933) üzenetére


gergo5991
őstag

Csak ennyit csinaltak meg megtapogattak nyomkodtak a vadlimat hasamat, meg nyomogatta a labfejemet, meg ekg. De egy uh-T nem birtam kiharcolni, pedig nagyon probaltam.
azaz hogy mindig mashol szur

[ Szerkesztve ]

(#101939) Floyd80 válasza Floyd80 (#101936) üzenetére


Floyd80
addikt

Érthető a reklám:

DR. MERKELY BÉLA ISMÉT A KÍNAI-KÖZÉP-KELET-EURÓPAI ORSZÁGOK KÓRHÁZSZÖVETSÉGÉNEK MEGVÁLASZTOTT TÁRSELNÖKE

Dr. Merkely Béla ismét a Kínai-Közép-Kelet-Európai Országok Kórházszövetségének megválasztott társelnöke – Semmelweis Hírek

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#101940) gergo5991 válasza gergo5991 (#101938) üzenetére


gergo5991
őstag

10 napja kezdett el szurkalni erosen mindket labamba bokatol combig amikor kimentem setalni. Hazajottem erosen szurkalt mentem a korhazba eloszor, akkor haza zavartak. Ra 3 napra enyhult a szurkalas, de mostmar csak uleskor a terdhajlatban belso combban meg a bokaban szurkalt. Voltam korhazba megint, mostmar beutaloval, de akkor se ezt vizsgaltak hanem hogy magasabb volt a vernyomasom. Tegnap este meg szurkalt a pupom mellett, es finoman amikor megnyomtam azt a reszt ahova szurkalt, leugrott a szuras a combhajlatomba. Na mondom ez tuti verrog, rohantam orvoshoz beutalo a korhazba, de ekg es ddimmer meg amit fentebb irtam kezzel megnyomogattak mas kivizsgalas nem tortent. Uh-t az istenert se tudtam elintezni. Azt mondta az orvos ilyen ddimmerrel ez tuti nem verrog nyugodjak meg es haza engedett. Azt mondta menjek mashova a labszurassal ortopedhoz vagy igy.

na meg a masik ha 10 napja kezdodott ez az egesz akkor kellett volna ddimmert csinaltatni nem? Vagy ha lenne igy 10 nap utan is kimutatna?

amit elfelejtettem februar vegen volt covid tunetem, negativ tesztek ellenere van antitestem, ezt is emlitettem az orvosnak de ugy volt vele hogy feljegyezte es ennnyi

[ Szerkesztve ]

(#101941) lacafaca válasza Vesa (#101885) üzenetére


lacafaca
őstag

aha..estimese városi gyerekeknek...még szerencse, ti mindent megesztek (élelmiszeri szemetet, meg a sok hadovát is arról, miért azzal kell táplálni a zemberiséget) :DDD
olyan szórakoztató az itt mindenhez is értek okostojások :C

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#101943) Gsx-rr válasza perempe (#101924) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Oda nem, de a nyitott strandokra lehet vedettsegi nelkul menni.
Nem is cserelodnek a medenceben a testnedvek :)

(#101944) #57833216 válasza #20749568 (#101942) üzenetére


#57833216
törölt tag

Mi szükség van a személyeskedésre? Sok rigolyás és furcsa zseni élt már köztünk. Nem azért hülyeség, amit mond Laca, mert nem hord alsónadrágot.

(#101945) t72killer válasza rushty (#101927) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szuper, erre mondtam, hogy olcsóbb lenne minden első dózis mellé 5eFt-ot ajándékozni - nem a haveroknak, a népnek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#101946) t72killer válasza Floyd80 (#101939) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Végülis Kína k-EU-val határos :W

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#101947) Vesa válasza lacafaca (#101941) üzenetére


Vesa
veterán

Gondolom nem tűnt fel számodra, hogy ismét csak kinyilatkoztatásokat látunk tőled, érvet egyet sem. A kínos tényekkel való szembesülést, vagy az érvek mentén feltett kérdéseket persze rendre kerülöd, de nem is vártunk mást. Ezzel az erővel büszkén és határozottan hirdethetnéd azt az "igazságodat" is, hogy a bolygót valójában a Süsü a sárkány pörgeti az orrán és mindenki hülye, aki nem hiszi ezt el neked!

Valóban szórakoztató amit művelsz...:D

A tudomány a valóság költészete!

(#101949) looser válasza #20749568 (#101948) üzenetére


looser
addikt

Akkor a #101904 válaszod is komoly volt, nem szarkasztikus megjegyzés. Köszi, hasonlóképp gondolom, bár csak a '90-es években gyűjtöttem a tapasztalatokat, azóta csak alkohol :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#101950) -Mosquito- válasza lacafaca (#101941) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Na,mesélj.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.