Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102301) Elektrosokk válasza Floyd80 (#102285) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Én pénteken vittem asszonyt az uzsokiba időpontra, ott nagyon flott volt minden, nem volt várakozás. Le is volt nyűgőzve hogy milyen szinten zajlott.

más: o1games ez hatalmas, pac man stílus. ;] Harc a koronavírus ellen! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#102302) Wn2tl válasza wintikek (#102242) üzenetére


Wn2tl
tag

"Mennyi ideig tart ennek a csodálatos rendszernek míg észreveszi hogy a földi halandó beregisztrált oltásra a csodálatosan működő rendszerükbe?"

Nekem kb. 6 nap volt anno, amíg igen-re váltott.

(#102303) wintikek válasza Wn2tl (#102302) üzenetére


wintikek
tag

Köszi, közben kiderült, hogy hiába mondja azt hogy "NEM." - ettől simán engedett regisztrálni oltásra. Ismét egy gyönyörű megvalósítás, biztosan ez is valami fajta kibertámadás :C

A másik amit nem értek, mi ez a NEM.? Mondjuk nem is kell értenem, de fura, hogy nincs előtte valami olyasmi mikor tölti ki a formot az ember, hogy "Itt tudja ellenőrizni, hogy az Ön regisztrációja bekerült -e a rendszerbe" vagy bármi amire a NEM. válasz elfogadható lenne.
Nembaj, pár misi csak elment erre a fosra is... Elnézést, az ajtót kifele becsukom :)

[ Szerkesztve ]

(#102304) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

15 éve nem gondoltam volna, hogy lassan aktuális lesz a film témája.

Hülyék paradicsoma

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#102305) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Oltakozás második fázis :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#102306) pvt.peter válasza pvt.peter (#102288) üzenetére


pvt.peter
őstag

Végre sikerült elérni a háziorvost.
Párom pozitív tesztje után karanténban kell maradnia és nekem is.
Jövőhét csütörtökön ha nincsenek tüneteink akkor feloldásra kerül a karantén (előtte levő nap hívni kell a háziorvost).
Ami számomra nonszensz az az, hogy engem nem tesztelnek, annak ellenére, hogy kontakt vagyok, és ha úgy alakul akkor már jövőhét csütörtökön be is oltathatom magamat... és akár párom is, frissen átesettként.
Ezt a háziorvos mondta.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#102307) Nikaré válasza pvt.peter (#102306) üzenetére


Nikaré
őstag

Még nem érték el a cél számokat.
Talán az öt milliomodik lehetsz.

(#102308) pvt.peter válasza Nikaré (#102307) üzenetére


pvt.peter
őstag

Morbid, de van benne valami :D
Na majd csinálok egy tesztet oltás előtt, hogy átestem-e rajta.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#102309) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hali!

Miller-t lehet inni Pfizerre, vagy csak Kőbányait?

De hogy komolyra fordítsam a szót: 4 órával első Pfizer után normális, hogy semmit sem érzek? Nem fáj a helye, közérzetem körülményekhez képest jó, nem vagyok lázas, de még a szúrásnak sincs nyoma?

Amúgy elég profin ment az egész a Nyírő Gyulában, kalapom lengetem a biztonságiaktól az egészségügyi dolgozókig mindenki előtt.

[ Szerkesztve ]

(#102310) Chesterfield válasza Fitzgerald (#102309) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Majd reggel térjünk vissza rá :D

(#102311) Cs1csó válasza FіkuszKukіsz (#102304) üzenetére


Cs1csó
félisten

Legnagyobb film, imádom! Nálunk kb. 10 éve USA-ban Trump óta teljesen aktuális.

(#102312) Ricardo


Ricardo
félisten

Rettegők maszkra fel :DDD

Váratlan fordulat: a járványtagadók már maszkviselésre és távolságtartásra buzdítanak

" Teóriájuk szerint, a beoltottak olyan, vakcinából származó fehérjéket adhatnak át még nem beoltott embereknek, amelyek menstruációs zavarokat, meddőséget, vetélést okozhatnak. Ezért érdemes szinsztematikusan elkülönülni tőlük, és védekezni ellenük."


(#102313) radi8tor válasza Fitzgerald (#102309) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van akit csak a második shot üt ki, de van akit még a második sem. Egyénfüggő.
A lényeg, hogy 1 napig ne erőltesd magad.

⭐ Stella

(#102314) Viktor77 válasza Ricardo (#102312) üzenetére


Viktor77
titán

Annyira durva, hogy vannak olyan hülyék, hogy ezt is simán bekajálják.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#102315) Coyot válasza Ricardo (#102312) üzenetére


Coyot
őstag

Ez valami hatalmas nagy mágia praxis lehet! :O

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#102316) Ricardo


Ricardo
félisten

Persze. Anno DVD visszatekerőt is vették. [link]

(#102317) Asbee válasza Fitzgerald (#102309) üzenetére


Asbee
veterán

4 óra az semmi még. Nekem 8-10 óra elteltével ütött mindkettő rendesen.

(#102318) Wn2tl válasza Fitzgerald (#102309) üzenetére


Wn2tl
tag

"4 órával első Pfizer után normális, hogy semmit sem érzek?"

Teljesen normális. Kicsit túl van misztifikálva a rosszullét dolog, saját tapasztalat alapján. Szvsz pont azért jó a Pfizer, hogy nem feltétlen üti ki az embert, mint a vektoros szutykok. Karban az enyhe izomfájdalom 2-3 napig, ami megvan mindenkinél.

(#102319) Asbee válasza Wn2tl (#102318) üzenetére


Asbee
veterán

Saját tapasztalatod alapján. Sokakat kiüt a pfizer is 1-2 napra. Én pl nem tudtam ma bemenni dolgozni második után 1 nappal…. Másnak meg a vektoros “szutyok” nem okoz semmit. Ennyit erről…

[ Szerkesztve ]

(#102320) Cs1csó válasza Asbee (#102319) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez is egy olyan dolog amit csak statisztikailag lehet nézni. Tehát pl. az egyik vakcina 40%-ban okoz kisebb kellemetlenségeket, 60%-ban semmi következmény sincs.

[ Szerkesztve ]

(#102321) Wn2tl válasza Asbee (#102319) üzenetére


Wn2tl
tag

Jó, embere válogatja nem állítom az ellenkezőjét, de egy ismerősömnek se volt különösebb nyűgje az oltás után. Nekem se. Nem lenne kirívó eset, ha nem érez semmit vagy jóval a tűréshatárán belül mozog, mert nagyon szubjektív a tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#102322) Asbee válasza Wn2tl (#102321) üzenetére


Asbee
veterán

Én annyit mondtam, ahogy más is, 4 órával utána még ne várjon semmi különöst az ember .

(#102323) Madwe válasza Asbee (#102319) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vektoros szutyok... tényleg pörog az mrns elitista iphone hype agymosás, beszarok ;]

[ Szerkesztve ]

(#102324) t72killer válasza Ricardo (#102312) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DD, szuper. De jó, mert így a covidot se terjesztik :))

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#102325) radi8tor válasza Madwe (#102323) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az hagyján hogy pörög, de már benchmarkolják is a komoly topikban egymást az emberek. :D

⭐ Stella

(#102326) #57833216


#57833216
törölt tag

A második oltás után hány hónappal lehet újra oltatni?

(#102327) Nikaré válasza #57833216 (#102326) üzenetére


Nikaré
őstag

Attól függ mennyi pénzed van.

Viccet félretéve, én még nem hallottam egységes választ erre.
Azt is el tudom képzelni, hogy típus függő lesz.

(#102328) Qtya123 válasza Madwe (#102323) üzenetére


Qtya123
őstag

Igen, azért mi emberek megdöbbentő, hogy mindenből ki tudjuk hozni, hogy a fejünket játszuk rá, menőzünk valamivel, meg jobbnak érezzük magunkat a másiknál. Még egy hülye oltásból is presztízst csinálunk. A szomszédnak 10 éves az autója, nekem csak 3. A szomszédnak szputnyik van a karjaban, nekem meg Pfizer. Szánalmas ez. Sok embernek komoly önértékelési problémája lehet... :DDD

(#102329) Chesterfield válasza Qtya123 (#102328) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Nekem Astrám van, és Astrát kaptam. Az milyennek számít? :DDD

(#102330) daneel_hu válasza Wn2tl (#102318) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Szvsz pont azért jó a Pfizer, hogy nem feltétlen üti ki az embert, mint a vektoros szutykok. "

Az összes 40-es vagy 30-as ismerőst kiütötte. (már akik ilyet kaptak, főleg orvosok)
Dolgozni sem tudtak menni...
Több Szputnyikost is ismerek akik semmit sem éreztek még az ad5 után sem. (40-esek)
Nahát.

(#102331) daneel_hu válasza Qtya123 (#102328) üzenetére


daneel_hu
addikt

Mert a többség irigy g**i.
Van aki kevésbé, van aki nagyon durván...

Ezért ha valamiben meg tud csípni egy fasza dolgot (mRNS vakcina), akkor röpke időre többnek érzi magát a szomszéd Maseratisnál. :D
Amúgy eleve nem kéne magát a másik alá kalibrálnia, de ez egy másik sztori. :D

(#102332) -Skylake- válasza daneel_hu (#102330) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hogy legyen +1 tapasztalat :
(28 vagyok) En delben kaptam, utana 1-2 napig fajt a karom es a beadas napjan egy ilyen agybanfekvos laptopos munkanap volt delutan, rosszul nem voltam csak eleg faradtnak ereztem magamat, koran is fekudtem le (talan olyan 8 korul). Nekem ennyi volt az elso Pfizer. Masodik meg juni elejen kiderul majd.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#102333) Qtya123 válasza Chesterfield (#102329) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem tudom, kérdezz meg egy Fájzerest, az majd megmondja. Bennem meg egyik sincs, valószínűleg lassan embernek sem számítok már. ;]

daneel_hu: Szerintem az irigység, meg a másik alá kalibrálás kéz a kézben járnak és egyik generálja a másikat. Ebben nyilván a mai brand központú világ is sokat "segít", hogy az emberek nagy része teljesen gatya legyen idegileg az ilyen hülyeségeken.

[ Szerkesztve ]

(#102334) Elektrosokk válasza Madwe (#102323) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Pedig aki szereti a csimpánzokat annak nincs jobb mint az Astra. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#102335) pvt.peter válasza daneel_hu (#102330) üzenetére


pvt.peter
őstag

Az én munkatársamat eléggé kiütötte a Szputyin, pont ua. voltak a tünetei oltás, mint amit leírtál :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#102336) Wn2tl válasza Qtya123 (#102328) üzenetére


Wn2tl
tag

Nem menőzésből írtam, mert engem óriási megelégedettséggel tölt el a dolog. Nekem tényleg boldogságot okoz, hogy pfizert kaptam. Nem a másikat szapulom. Sajnálom, ha valaki magára veszi. :O

(#102337) perempe


perempe
addikt

(#102339) radi8tor válasza LED333 (#102338) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az ilyen maradjon ott ahova szánták (Facebook). :R

⭐ Stella

(#102340) natë válasza Wn2tl (#102318) üzenetére


natë
nagyúr

:K

(#102341) Ringman válasza daneel_hu (#102331) üzenetére


Ringman
nagyúr

én szívesen elcseréltem volna a covid + pfizer kombót egy sima astrára :)

(#102342) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Valaki tudni segíteni, hogy az eeszt oldalon hogyan kel beregisztrálni az app-hoz? :F

(#102343) Fire/SOUL/CD válasza ToBeY (#102342) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

EESZT lakossági alkalmazás

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#102344) radi8tor válasza Fire/SOUL/CD (#102343) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

TAJ alias social security number. Behalok. :D

⭐ Stella

(#102345) Dinter válasza radi8tor (#102344) üzenetére


Dinter
addikt

Mi a gond vele?

(#102346) Fire/SOUL/CD válasza radi8tor (#102344) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Angoloknak az a jó... Még mindig jobb, mint ez... :DDD
Maga a regisztrálási eljárás is nagyon egyszerű... ;]
(soxor nem úgy megy a dolog, mint ahogy a videón, biztos az app-ot is kibertámadás érte)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#102347) radi8tor válasza Dinter (#102345) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

társadalombiztosítási azonosító jel = társadalmi(?) biztonsági szám

Valóban ugyanazt jelenti. :D A security semmi esetre sem illik a képbe.

Mi a TAJ?
A TAJ az egészségügyi, a szociális és a társadalombiztosítási, valamint a magánnyugdíj rendszerrel kapcsolatos nyilvántartások azonosító kódja.
A TAJ személyes adat, mivel az érintettel közvetlenül kapcsolatba hozható, továbbá a TAJ alapján az érintett ténylegesen azonosítható, illetve annak lehetősége fennáll. A bírói gyakorlat értelmében a TAJ szám akkor is személyes adat, amennyiben azt nem egy egészségügyi dolgozó vagy akár a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő (a továbbiakban: NEAK) által foglalkoztatott személy ismeri meg.
A TAJ különleges adat továbbá abban a vonatkozásban, ha az adott azonosító számhoz egészségi állapotra vonatkozó személyes adat kapcsolódik.
A TAJ nemzeti adatvagyon, figyelemmel arra, hogy a közfeladatot ellátó szervek által kezelt közérdekű adatok, személyes adatok és közérdekből nyilvános adatok összessége.
A személyes adat minőség mindaddig fennáll, amíg a TAJ kapcsolata az érintettel helyreállítható, tehát ha az adatkezelő rendelkezik azokkal a technikai feltételekkel, amelyek a helyreállításhoz szükségesek.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#102348) ToBeY válasza Fire/SOUL/CD (#102343) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen, ezt magamtól is megtaláltam...A lakossági protálon nem tudom hogyan kell regisztrálni, hogy legyen QR kódom :U

(#102349) Ivy.4.Ever válasza radi8tor (#102347) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

A biztosítás az a security. Mert biztonságban tudhatod magad a hozzákapcsolódó szervízekkel. Máshon is így hívják.

[ Szerkesztve ]

(#102350) radi8tor válasza Ivy.4.Ever (#102349) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Áhá :R

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.