Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alkoholista nevelde

Hozzászólások

(#1) KROK640


KROK640
veterán

Nemrég újra indult ez a remek, nevelde stílusú játék. Ez a topic arra van, hogy kibeszéljük a játékot
Itt tudsz regisztrálni

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#2) KROK640


KROK640
veterán

A játékról korábban itt beszéltünk

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#3) EmberXY


EmberXY
addikt

Üdvözlet Alkeszok! :D

Up the Irons!

(#4) KROK640 válasza EmberXY (#3) üzenetére


KROK640
veterán

Na jöhetnek a meggazdagodási technikák :D

Mostanság minden napra adok magamnak egy mini küldetést :
tegnap a level 5-re érés volt, ráadásul elsőként az oldalon, ma :
Megvan a 120-as Presztízs, plusz tudtam még a vandalizmusra is dobni, így a mai célom is elértnek tekinthető :)

A kertem is beindult, már 65db krumplim van leszedve
Lassan elkéne kezdenem mozgolódni szeszfőzde irányba.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#5) EmberXY válasza KROK640 (#4) üzenetére


EmberXY
addikt

Én most a guberálást tolom, az üveg jobban fizet mint a vasazás, hiába a nemesfémek találási esélye, lószart se lehet keresni vele... Nekem 2 nap alatt 1 aranyat sikerült találnom meg asszem 1 ezüstöt. Ezzel szemben az üveg már akár 15-16 db is jön.

Terveim közt van egy sörfőzde, addig egyelőre krumplit termesztek (1 már kirohadt, 1 % esély ide vagy oda... :D ).
Gazdagodási technika: 0 energiával KO-ra berúgni, ekkor max energia lesz, aztán guberálni egész addig, amíg a következő berúgást nem lehet megcsinálni, lehetőleg megint úgy időzíteni, hogy 0 energia körül legyünk, amikor jön a KO, így gazdaságos a kapott full energia töltés.
Én berúgás után rögtön a Rendelőben a függőséget ki szoktam lőni, így általában kb 100 dodóból megvan egy KO, közben meg lehet guberálni akár 70-80 üveget is, amit akár 240-ért is be lehet váltani, stb.
Krumplival időnként megtolni az energiát, hadd szóljon.
Szabad pénzt a széfbe, vagy az üvegekben hagyni, Kaszinót messziről kerülni... :D Kb egyelőre ennyi a tapasztalatom.

Up the Irons!

(#6) KROK640 válasza EmberXY (#5) üzenetére


KROK640
veterán

Most, hogy meglett a 120 presztízs mostmár nekem is jól fog fizetni az üveg, mert 3$ nem lesz 2$ mint eddig.

Én hasonlóan csinálom 0 körüli energiával berúgok, elmegyek felelősségre vonni a fákat (garázdálkodás erdőben), úgy 2-3 körben, aztán meg 1-2 kört dolgozni, szükség esetén krumplival rápótolni. Az meg már szépen gyűlik, 10-essével termelem már 83db van :) így tudok dolgozni 2-3 kört az újabb berúgásig.
A függőséget én berúgás előtt szoktam kilőni, de hasonlóan csináljuk. Az elején hagytam elburjánzani, csak kannástól álltam be, mert nekem már sikerült olyan szintre felküldeni, hogy a kocsmai sör csak 1% részegséget adott, vagyis 700$ lett volna egy berúgás.

A kaszinót jelenleg tényleg messziről kell kerülni, szigorúbb is lett, plusz papagáj nélkül amúgyis rosszabb volt.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#7) EmberXY válasza KROK640 (#6) üzenetére


EmberXY
addikt

Nagyjából az lényeg, hogy azokat a pénzkeresési formákat kell tolni, amit részegen is lehet, tehát a meló gyakorlatilag kilőve - viszont munkába menet vagy onnan jövet muszáj, hogy ne legyen a kari üresjáratban.

A függőséget nem tudom mennyire számolja, de ha az elején nem lövöm ki, akkor ugyebár később csak drágábban tudom kilőni, ráadásul egyre szarabbul hatnak a piák is, szóval én minden berúgásnak igyekszem 0 függőséggel nekimenni.
Ez alsó hangon azt jeleni, hogy 0 részegségnél mondjuk 70-77 dodóból megvan a sör, aztán meg kb 30 -ból a függőség.
Később már akár 20-30 % részegségnél már olcsóbb is, mert nem kell annyi sör, szóval menet közben olcsóbban is ki tud jönni.
Legszarabb időszak, amikor éjjel 8 órában kamionozik, aztán kap kb 130 dodót érte (amit jó esetben nappal fél óra alatt össze lehet guberálni :D )

Up the Irons!

(#8) KROK640 válasza EmberXY (#7) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, a is egy elképzelés. Én inkább vandálkodok, mert az ad a tanodában leosztható pontokat, amivel tudom húzni az egyes készségeket. Anyagilag nem kifizetődő :( de amikor kellően kijózanodik 5-ös szinten már simán van energia dolgozni.
Nappali közlekedésre nekem is kelet európai szuperhős, éjszakára meg kamionozás.

Igen, a függőséget érdemes lent tartani

Ha magasabb a munkakészséged akkor többet kapsz a munkákért, ha jól emlékszem fullos munkakészséggel a kamionozás már ilyen 1000-1200$ körül ad.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#9) EmberXY válasza KROK640 (#8) üzenetére


EmberXY
addikt

A munkát egy ideig hanyagolom az tuti.
Igen, azt látom, hogy a vandálkodás, garázdaság jobban növeli a rangpontokat, de én nem sietek annyira.

Up the Irons!

(#10) KROK640 válasza EmberXY (#9) üzenetére


KROK640
veterán

Nálam ez öngerjesztő, mert minél több pont van a vandálkodáson annál gyorsabban jönnek a leosztható pontok :D
Egyébként át fogok állni a guberálásra most én is, mert még ki sem használtam, hogy végre 3$-ért válthatom majd vissza az üvegeket :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#11) somogyib


somogyib
őstag

Hoppá!
Megvan az első AP-m kaszinó pörgetésből. :)

(#12) EmberXY válasza somogyib (#11) üzenetére


EmberXY
addikt

Ma nekem is jött egy! Lehet, hogy mindenkinek ugyanazt adja egy bizonyos napon? :D

Up the Irons!

(#13) EmberXY


EmberXY
addikt

Beüzemeltem a sörfőzdét, már készül a sör.
A növényeknél nekem furcsa, hogy a krumpliból már 2 rohadt ki, gyakorlatilag 4-5 szüretelésből össz-vissz, 1% esélynél ez kicsit nagyobbnak tűnik nekem. Ha ilyen "szerencsém" lenne, akkor már gyémántot is találhattam volna. Furcsa nekem néhol 1-2 valószínűség.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#14) KROK640


KROK640
veterán

Gratula nektek az AP-ért.
Nekem a szerencse a kertemben rejtély lett meg :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#15) somogyib válasza KROK640 (#14) üzenetére


somogyib
őstag

Amikor megtaláltam egy lóherét nekem is jött egy rendszerüzenet kertben lévő rejtélyről, de akkor még nem volt kertem.
Most már van, de még most se tudom, hogy mi az a reljtély.

(#16) KROK640 válasza somogyib (#15) üzenetére


KROK640
veterán

A kert menüpont alatt volt. Nem volt kerted és úgyis jóvá írta? :D az kemény :D
A rejtélyek pedig titkos küldetések, amiket elvileg szinte senki sem tudja, hogy kell megcsinálni, és véletlenül csinálod meg.
Anno mind a négyet megcsináltam, háromra most is emlékszem, de meghagyom a felfedezés örömét másoknak is :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#17) EmberXY válasza KROK640 (#14) üzenetére


EmberXY
addikt

Én meg átváltoztattam az avataromat a hippire, mert ott 5 %-kal többet ad az üvegekért. De ezt nem nagyon veszem észre, mert ugyanúgy 3-ért veszik át, szerintem ez átbaszás... Ez is.... :D Meg az 1 %-os kirohadási esély is... Az egyik komlóm már a 4. szüretnél kirohadt, krumpliból meg kb minden 3-4 szüretnél kirohad egy.

Up the Irons!

(#18) somogyib válasza KROK640 (#16) üzenetére


somogyib
őstag

"Nem volt kerted és úgyis jóvá írta? :D az kemény"

Így van. Na, majd jelzem a hibaszekcióban.

(#19) somogyib válasza EmberXY (#17) üzenetére


somogyib
őstag

Erre elpazaroltál egy AP-t? Hiba volt. ;]

(#20) EmberXY válasza somogyib (#19) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem nem. :D
Összesen 5 olyan opció van, amit 1 AP-val igénybe lehet venni, ebből ez az egy volt releváns és aminek bármi értelme van, a többi csak parasztvakítás. (400 $, az sem ér annyit, hamar meg lehet keresni)
Felmerülhet a kérdés, hogy miért nem gyűjtöm, hogy esetleg több AP legyen? Mert az esély kb 0 arra, hogy másik is legyen hozzá, ezért gyorsan el kell verni. :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#21) somogyib válasza EmberXY (#20) üzenetére


somogyib
őstag

Nem rossz stratégia. :D

(#22) EmberXY válasza somogyib (#21) üzenetére


EmberXY
addikt

:DDD
Elvégre alkesz karaktert kell nevelni, máshogy kell gondolkodni, mint normál esetben... A legelején pl. melóval próbálkoztam, de azt részegen nem lehet csinálni, a többit viszont KO részegen is, ezért kellett stratégiát váltanom, így lehet haladni, a munka az zsákutca... :D

Up the Irons!

(#23) KROK640 válasza EmberXY (#17) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem újabban valamiért nem is engedi visszaültetni ami kidöglött :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#24) KROK640 válasza EmberXY (#20) üzenetére


KROK640
veterán

Most elárulok egy titkot : régen havonta egyszer kaptál egy AP-t, ha beléptél, mindig hónap elején.
Emellé, régen a kerék és a félkarú úgy adott AP-t, hogy ha mindennap játszottál a kaszinóban akkor havi 3-4 további AP-t össze lehetett szedni.
Ezenfelül ha fullos a kari, akkor 1000 TP beváltható egy AP-ra. így egy fullos kari, a havi egy ingyennel, havi szinten simán össze kapott 4-8AP-t. Ez persze régen volt. Most nem tudom, hogy lesz-e ilyen, meg annyira az elején járunk, hogy még a havi 1APnak is örülni kell.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#25) EmberXY válasza KROK640 (#23) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem engedi, de elég körülményes. Amit nem értek, hogy ott pl darabszámot meg kell adni, nem elég a + jelre kattintani... Ellenben ha krumplit akarok enni, ott meg egyenként kell kattintgatni, akár 20-30-szor, ott jól jönne egy db megadása.

Up the Irons!

(#26) KROK640 válasza EmberXY (#25) üzenetére


KROK640
veterán

Visszaültetni, ha engedi, akkor azt szoktam, hogy megvárom a szüretet, és akkor ültettem vissza, mert akkor egyből lehet szüretelni is :D
Egyébként tök igazad van. Volt a játéknak egy verziója (asszem már 2020-ban) amikor meglehett adni az alkesz adatlapján pl krumplinál a darabszámot. Az kéne megint, mert főleg telefonról nagyon gané krumpliztatni.

Ami durva, hogy a játéknak volt egy verziója 2020-ig, majd leállt. Aztán most az engine visszautazott 2015 augusztusára és FORKolt egyet a játék (vagyis elindult egy másik irányba bizonyos dolgok) amivel csak az a bajom, hogy így a régi "régen minden jobb volt" 2020-as enginnel elkezdett egyáltalán nem kompatibilis lenni.
Ráadásul mivel visszatért az eredeti tulajhoz most ő határoz az irányról stb, nem mellesleg mi hárman akik régen feleltünk az oldal fejlődésért, üzemeléséért a 2010-es évek végén, most ugyanúgy sima userek vagyunk.
A restart viszont szerintem jót tett az oldalnak :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#27) EmberXY válasza KROK640 (#26) üzenetére


EmberXY
addikt

A krumpliztatás egy macera, az tuti. Én a görgős gombbal szoktam rászutyakolok 10-20-szor, aztán kiikszelem a megnyílt lapokat. Még így is gyorsabb, mint egyenként megnyomni, aztán várni míg újratölt az oldal. De egy db szám nagyon kellene, főleg, hogy egyre több a krumpli ---> mert a tároló növekszik a szintlépésekkel, és a berúgással egyre több a max töltés is, így kevesebbszer kell krumplival pótolni (mert hiszen a következő berúgással úgyis maxra megy). Ritkán kell nagyobb mennyiséget krumplizni, de akkor nagyon macerás.

A macska viszont tényleg mintha pozitívan hatna a kertre, azóta még nem rohadt ki semmi (lekopogom). :D

Up the Irons!

(#28) EmberXY


EmberXY
addikt

Na, házisörből berúgás, utána csak 25 dodó volt a függőség megszüntetése, így már egészen rentábilisnak tűnik, ráadásul ahogy nő a szeszfőzés skill, egyre hamarabb elkészülnek a sörök is, és talán mintha a komló sem rohadna ki olyan sűrűn (nyilván lesz amikor kirohad).
A macska "fenntartása" nem kerül pénzbe, bőven elég neki a normál etetés.

Szerk.: A specializációs pontoknál a "Májnagyobbodás" és a "Májzsugor" is már 2-2 ponttal ki van maxolva, ez is nyilván csökkenti alapból a függőséget és a pia hatását pedig növeli.

Szerk2.: Esetleg egy topik összefoglalót lehetne ide rittyenteni alkalomadtán...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#29) KROK640 válasza EmberXY (#28) üzenetére


KROK640
veterán

A krumpliztatás most már szerencsére csak annyi h beírsz egy számot. Én azt csináltam, hogy egymás után rohadt gyorsan nyomkodtam a clicket az egéren, és ha tényleg gyorsan csinálod 8-10 is megehető mielőtt újratölti egyszer a lapot.

Neked is meg Iglának is most lett meg a szeszfőzés. Elég sokmindened van. Én meg közben Tudinni (VI.) level 6 lettem, ráadásul úgy, hogy dolgoztattam az alkeszomat :D
Most kicsit rámentem a pénzcsinálásra, viszont átgondolva a szeszfőzde korai, csak krumplim van. Szeszfőzésen nulla skill, jelenleg csak vodkalepárlót lenne értelme vennem ami 12500, ami annyit jelent, hogy 9000$-t úgy kéne összegyűjtenem, hogy bármikor kirabolhatnak. Plusz annyiból ha jól emlékszem bőven befejezem a hátralévő iskolákat, még talán a feléért is.
Szóval egyelőre gyűjtöm a pénzem, csak még nem tudom, hogy mire :D

Skilljeim :
Tulajdonság Érték Fejlesztés
Munkakészség? 599 / 1250
Tarhálás? 0 / 1250
Guberálás? 273 / 1250
Garázdálkodás? 315 / 1250
Rablás? 0 / 1250
Horgászat? 0 / 1250
Presztízs? 121 / 1250
Szeszfőzés? 0 / 1250
Vandalizmus? 1010 / 1250
Támadás? 0 / 1250
Védekezés? 0 / 1250
Gyorsaság? 0 / 1250

Az összefoglaló meg jó ötlet, majd kitalálok valamit, meg nem tudom, hogyan kell beszúrni

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#30) EmberXY válasza KROK640 (#29) üzenetére


EmberXY
addikt

A fejlődéshez 3 dolog kell: pénz, pénz, és pénz. Semmi más, csak ezt a három dolgot kell előteremteni vagy megvenni. :D

Értelemszerűen amiből elsődlegesen pénzt akarunk csinálni, azt a skillt érdemes maxra tolni, ami pedig szükségszerűen kell hozzá (pl az üvegbeváltáshoz a 120-as presztízs, stb), azt pedig csak annyira egyelőre, amennyire muszáj.
Nálam a guberálás van maxra húzva, most a szeszfőzést tervezem ugyanígy maxra húzni, aztán lehet, hogy belekóstolok a garázdálkodásba is.

"Elég sokmindened van."

Aki el nem issza.... ;] Ugyanúgy játszok mint bárki más, ráadásul nem is vettem prémiumot, tehát eleve kisebb esélyekkel is játszom... Aktív vagyok, ennyi. Szarul indultam neki, az első 1-2 nap a meló skill felhúzásával ment, aztán jöttem rá, hogy totál szar az irány, a guberálás nagyon bejött, azóta igyekszem kiismerni a játékot, azért annyira nem bonyolult, mint aminek első ránézésre tűnt.

A krumpliztatás megoldása az tényleg hasznos lett, hát eleve én kértem a fórumban (ha már itt beszéltük, legyen értelme is :D ).
Ugyanezt megcsinálhatná pl a Szotyi-val is, azt is szoktam időnként tolni, mondjuk hánytatás után, mert akkor a hangulatot is javítani kell. De már meg se merem említeni... :D
Sok minden elég fapados, ahhoz képest, hogy a kis időtartamok miatt aktív felhasználást feltételez, néhány megoldás logikátlan ehhez képest.

Meg még egy dolog eszembe jutott: Pl a szeszfőzdéknél is nem csak vertikális, hanem horizontális fejlődés is lehetne, pl a sörfőzdéből is vehetnél akár többet is, ha nem akarsz borászatot, stb, csak mondjuk sörfőzdéből akarnék 4-et... Ilyen szerintem nem lehet jelenleg...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#31) somogyib válasza EmberXY (#30) üzenetére


somogyib
őstag

Nehéz kidolgozni a stratégiát. Engem most pl a brigád dolog érdekel, de lehet, semmi értelme... :D

Na meg a 10 lóhere is cél. :)

[ Szerkesztve ]

(#32) EmberXY válasza somogyib (#31) üzenetére


EmberXY
addikt

A brigád engem is érdekelne, hogy az mit tud. A lóherét nagyon nehéz elhozni, a Pufi nevű játékos túlságosan is éber (a megtalált lóherék száma alapján nettó 4 teljes napot már biztos nem aludt, az a durva, hogy már a játék első 5-6 napjában is ez volt az arány... :D Éber, na, lehet, hogy gép... :D )

Up the Irons!

(#33) somogyib válasza EmberXY (#32) üzenetére


somogyib
őstag

Azt én sem értem, hogy pufi hogy a francba szedett össze annyi lóherét, de ma reggel nekem is meglett a 10. :)

(#34) EmberXY válasza somogyib (#33) üzenetére


EmberXY
addikt

Gratula!
Nekem még csak 8 db van, egyelőre nem vadászom rá.

Up the Irons!

(#35) KROK640 válasza somogyib (#31) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem még csak 6 lóherém van, és az acél ideg sem lett meg éjszaka :( pedig 4-ig fent voltam.
A 10 lóhere projecttel sem állok jól, két naponta egyet viszek általában :( bár volt egy nap mikor kettőt vittem (előtte meg négy amikor egyet sem)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#36) KROK640 válasza EmberXY (#30) üzenetére


KROK640
veterán

A garázdálkodás és vandálkodás együtt a karakter fejlődés gyors útja lesz.

Iglának pl a tarhálás jött be, ő arra esküszik, de Zolesszel is sokat találgatjuk, hogy mi lehet a totál helyes irány, mindenki másra esküszik, de szerintem ezért jó a játék :)

Semmi értelem sincs a sok ugyanolyan szeszfőzdének egymás mellett. Felhúzott skillel egy is sokkal gyorsabban fog főzni mint amennyit megtudsz inni, és mire ez megvan, sokaknak másoknak is meglesz, így a piac is telített lesz olcsó piával és a kutyának nem kell. Nekem volt olyan accom amiben 5000+ volt mindegyik piából, és hidd el nekem tök mindegy, hogy 5000+ vagy 50db van.
Ráadásul mikor párhuzamosan működik négy főző, (sör, bor, pálinka, vodka) akkor úgyis lesz elegendő piád.
No meg a pálinkafőző kell az egyik rejtélyhez is :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#37) somogyib válasza KROK640 (#35) üzenetére


somogyib
őstag

Az acélideg projekt szerintem kivitelezhetetlen.
Legalábbis akkor igen, ha csak te vagy egyedül online, egy órán keresztül. :D

[ Szerkesztve ]

(#38) EmberXY válasza KROK640 (#36) üzenetére


EmberXY
addikt

Igazad lehet, annyi biztos, hogy már most is több sört főzök, mint amit meg tudok inni.
0 % részegségről 7 házisörrel padlózok le, ez általában reggel vagy délután, amikor van idő kijózanodni a karinak... :D Napközben ennél kevesebb sör is elég, mondjuk az is igaz, hogy azért nem minden órában rúgatom be, és igyekszem a krumplit is elhasználni, hiszen minek halmozzam.

A piafőzéssel még az a dilemmám, amit mondasz, hogy a piac is telítődni fog, de ez még csak egy dolog... A rablási lehetőség miatt én valamiért nem akarok a piacra semmi kirakni, hiszen ha megveszik, aztán meg kirabolnak, akkor cseszhettem én a jó bizniszt, ezért inkább tárazom magamnak a cuccot és megiszom én, ehhez viszont nem kell olyan sok, hogy fullra fejlesszem a főzdéket, hiszen már a házisörből elvagyok.

Up the Irons!

(#39) KROK640 válasza somogyib (#37) üzenetére


KROK640
veterán

Az acélideget csak hajnalban tudod megcsinálni, mikor alig vannak fent. Jellemzően aki arra gyúr, megkéri a többieket. Jobb mihamarabb elintézni, mert minél többen leszünk az oldalon annál többen lesznek hajnalban is, és annál többen is gyúrnak majd arra.
Én a magam részéről ezzel is úgy vagyok mint az aranyhallal, hogy kb hidegen hagy, majd akkor gyúrok rá, ha már nem sok más dolog lesz.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#40) KROK640 válasza EmberXY (#38) üzenetére


KROK640
veterán

Na látod. Ha ehhez még hozzájön a többi fajta pia, akkor csak halmozni fogod ezerrel.

A piac mikor telítődik akkor meg aztán pláne nem lesz akadály a főzés sebessége. Mint írtam nekem is mindből több ezer volt már, 100-as packokban hetekig árulgattam mire elvittek 1-1 packot.

A rablást meg túlértékeled, amennyire emlékszem ilyen szinten csak olyan 60-70$-t tudnak elvinni, ráadásul ha jól emlékszem 2015 augusztusában az volt a szabály, hogy akit kiraboltak 8 óráig nem lehet kirabolni újra.
(Volt idő mikor más volt, volt egy gyökér az oldalon, 5-6 összeálltunk és mindenki napi 2-3× rabolta ki :D )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#41) EmberXY válasza KROK640 (#40) üzenetére


EmberXY
addikt

60-70 dollár nem téma, de azért nem szívesen rakom magam a céltáblára, főleg, hogy most viszonylag benne vagyok a top 10-ben, 1-2 kategóriában még azon belül is.

Az acélidegnél láttam, hogy megbeszélik az üzenőfalon, de a rizikó egyre nagyobb, mert pl aki ezt nem tudja, jön, és nekifutásból elviszi a lóherét, mert az még nincs neki, vagy kell a küldihez. Nekem is kéne még 2, de valamiért nem ér annyit, hogy azért ott kuksoljak előtte.

Most egy nagyobb házra gyúrok, hogy a kertet tudjam bővíteni, aztán eldöntöm, hogy a sörfőzést húzom fentebb, vagy rátérek esetleg a borra....

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#42) KROK640 válasza EmberXY (#41) üzenetére


KROK640
veterán

Azért momdom, hogy nem kell annyira félni azért :D

Én meg most a pénzemből elvégeztem a 17-ik osztályt is, még 3 osztály kell, és művelt alkesz leszek :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#43) EmberXY válasza KROK640 (#42) üzenetére


EmberXY
addikt

Minek annyit tanulni? Az alkesz szakmához minden kell, csak az iskola nem. :D

Up the Irons!

(#44) KROK640 válasza EmberXY (#43) üzenetére


KROK640
veterán

Mert akkor ha műveltebb vagyok több a segély :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#45) EmberXY válasza KROK640 (#44) üzenetére


EmberXY
addikt

Ja, 5-10 dodóval... Ami rögtön el is megy a kaszinóban.. :D

Up the Irons!

(#46) KROK640 válasza EmberXY (#45) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem nem, mert 1 hete nem kaszinózok

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#47) EmberXY válasza KROK640 (#46) üzenetére


EmberXY
addikt

Én a kereket ki szoktam pörgetni, de semmi többet, minden más nettó ráfizetés.
Egyébként a segély mint olyan, azért nem jó érv, mert tényleg csak 5-10 dodóval ad többet, nálam is 110 dodó most, de hát az nem egy nagy összeg ahhoz képest, hogy a tanulási szintlépések meg több 1000 dodóba kerülnek alsóhangon, bár nekem is már csak 2-3 van szerintem hátra, de valamiért most inkább az újabb ház és kert, meg a szeszfőzés a prioritás, meg esetleg egy másik háziállat, egy szóval minden. (Ahhoz képest pont tegnap este léptem egy tanulási fokozatot, szóval tulajdonképpen én se tudom, hogy mit akarok. :D)

Up the Irons!

(#48) KROK640 válasza EmberXY (#47) üzenetére


KROK640
veterán

Kert meg szeszfőzés majd aktuális lesz nekem is lassan, de az hatalmas anyagi befektetést igényel.
Ma kimaxoltam a vandalizmust, ezzel már szépen hozom a pontokat, így lassan az sem lesz érv a tanulás mellett (egy berúgás és két kör fanyűvés már többet hoz mintha egy újabb iskolát végeznék el, ami 3000$ lenne).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#49) EmberXY válasza KROK640 (#48) üzenetére


EmberXY
addikt

Én most egy kertes házra gyúrok, lehet még ma meglesz.
Amióta házisör van, rájöttem, hogy az ingyen kannásbor igazából nem is kell, megmarad a 40 dodó, plusz nem kell utána az életerőt visszatölteni.
Igen, a tanulás utolsó pár szintje már csak a küldi miatt lehet érdekes, de valamiért a prioritás legvégén van, inkább a játék elején számít.

Up the Irons!

(#50) KROK640 válasza EmberXY (#49) üzenetére


KROK640
veterán

Én most némi extra TPre gyúrok, hogy a tulajdonságokat húzzam fel.
Amúgy a panelhez is lehet nagyobb kerted extra felárért ha jól emlékszem.
De a tanulást most én is hanyagolom, most néztem, egy berúgás 10Tp, 3 erdei ámokfutás most hoz kb 66 pontot, mindez kb 100$-ból (rendelővel együtt) 76TP, míg a tanulás következő fokozata Egyetemi Doktorandusz 1. év Tandíj: 3000 $ mindössze +50 TP-t ad.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alkoholista nevelde
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.