Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) japeen_hun válasza Polacheck (#1250) üzenetére


japeen_hun
tag

Akkor én kérek elnézést. :) Egyszer sem észleltem még ilyet, sry.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#1252) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

ez lol: [link]

less qq more pewpew!

(#1253) Wolverine válasza Polacheck (#1252) üzenetére


Wolverine
félisten

[kép]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1254) whitezo88


whitezo88
nagyúr

indul a gruul raid, kívánjatok szerencsét :B

(#1255) Polacheck válasza Wolverine (#1253) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

és pár percre rám, kipostolta a frostshock is.

less qq more pewpew!

(#1256) anulu válasza Polacheck (#1252) üzenetére


anulu
félisten

''mit csinálnak az NPC-k szerda délelőtt'' találós kérdés :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1257) whitezo88


whitezo88
nagyúr

4% :O

elején kihalt második shatternél 3 rugó, utána kb senki. ha nem halnak ki, akkor halott lenne sztem

(#1258) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Magtheridon best try 87% :/
quake közben akartunk kockázni, sebaj majd holnap :U

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#1259) anulu válasza MaddeNNNN (#1258) üzenetére


anulu
félisten

közben nem lehet. maximum quake után azonnal :) dobálás közben ugyanis nem castolja a blast novát, de ha vki rányom a kockára a debuffot megkapja :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1260) anulu válasza whitezo88 (#1257) üzenetére


anulu
félisten

esélyes. menni fog az! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1261) whitezo88 válasza anulu (#1260) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mindig vmi hülyeségn csúszunk el... 4%on vmi 18 grow volt, de ha nem volna korai halál bírtuk volna.
vagy szar a shatter legutóbb is bedobott a meleek közé ...

(#1262) anulu válasza whitezo88 (#1261) üzenetére


anulu
félisten

18?? ok, h 3 rugó meghalt, de a többi DPS (mage-k, lock-ok) mit műveltek?? ok, tudom, h nálunk máshogy megy, de 7-8, nagyon rossz esetben 9 grow-ból öljük. szvsz 15-16-nál semmiképpen nem lenne szabad többnek lennie a 2 tank kihealelhetősége miatt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1263) whitezo88 válasza anulu (#1262) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ne tőlem kérdezd... azt tudom hogy én spammelem incinerattel folyton meg dotolom

az a 9 grow maximum 3/5 T4-el ment?

[Szerkesztve]

(#1264) MaddeNNNN válasza anulu (#1259) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Igen, már mi is ennyivel okosabbak lettünk. :) Csak menne le, még pár kara meg grúl és irány ssc.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#1265) whitezo88


whitezo88
nagyúr

GRUUUL DOOOWN

killshot inc.

(#1266) maross válasza whitezo88 (#1265) üzenetére


maross
veterán

kevesebb meleet, tobb safespotot, es gz a killhez :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1267) whitezo88 válasza maross (#1266) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ÉS! 5 v 10%nál DCzett az MT, utolsó 2%ot tankok nélkül vertük le.
kb 15 grow volt.

[Szerkesztve]

(#1268) whitezo88


whitezo88
nagyúr

(#1269) anulu válasza whitezo88 (#1263) üzenetére


anulu
félisten

:)

nem :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1270) anulu válasza whitezo88 (#1267) üzenetére


anulu
félisten

1st kill 15 grow-ra reális, Ragnaros-on is emlékeim szerint annyi volt. nagy-nagy gz! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1271) anulu


anulu
félisten

szerintetek Curse vagy Nihilum? :)

nagyon remélem, h Curse :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1272) LucifeI2 válasza anulu (#1271) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nihilum remélem.

(#1273) -conrad- válasza whitezo88 (#1268) üzenetére


-conrad-
addikt

Hőslámi hogy a fenében 2x akkora tauren mint a többi? :F :B

(#1274) Nevar válasza whitezo88 (#1268) üzenetére


Nevar
aktív tag

hehe, gz nekünk :) kár hogy nem tudtam jelen lenni mert az asszony karazhant raidelt :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1275) Ptech


Ptech
őstag

Wewt, Gruul down nálunk is, kezdenek ráérezni az emberek a helyezkedésre, és végre nem instagibelik egymást. Volt előtte 1% wipe, az kicsit felbaxta az agyunkat, szóval pofáncsaptuk :DDD

(#1276) Nevar válasza -conrad- (#1273) üzenetére


Nevar
aktív tag

Itt még annyira nem is nagy. Úgy szoktuk, hogy elmegyünk SenJin village-be, ott van egy low lvl quest amit ha megcsinálsz az ottani troll sámán különböző buffokat-debuffokat dob rád, ami közül az egyik az hogy jócskán megnősz. Na, ezt a buffot felvesszük, bemegyünk Orgrimmarba, winterfall firewatert beisszuk, sámán eltolja a bloodlustot. Képzelheted mekkorák vagyunk akkor :D

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1277) whitezo88 válasza Nevar (#1274) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Crw annyira megörült a killkor hogy 500 dkp-t osztott szal azt buktad ;]

(#1278) Nevar válasza whitezo88 (#1277) üzenetére


Nevar
aktív tag

nem csodálom, a t4 gatyát is benyúlta úgy hallottam :) viszont én amugy se raidröl öltözök, max 1-2 kiegészítő de csak ha nem kell senkinek szal nekem nem igazán lényeg az rp :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1279) whitezo88 válasza Nevar (#1278) üzenetére


whitezo88
nagyúr

viszont PvE cuccok jobbak PvE-re mint a Gladiator cuccok ;)

(#1280) Nevar válasza whitezo88 (#1279) üzenetére


Nevar
aktív tag

jó jó. de akkor a gnómokkal mi lesz? :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1281) szepi79 válasza Nevar (#1280) üzenetére


szepi79
őstag

jó jó. de akkor a gnómokkal mi lesz?

mi lenne, világuralomra törünk :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1282) Polacheck válasza szepi79 (#1281) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kell még 15 centi, és tiétek egész ironforge :)

less qq more pewpew!

(#1283) szepi79 válasza Polacheck (#1282) üzenetére


szepi79
őstag

megvan az a +15 centi a többi fajhoz képest, csak mi nem magasságra gyúrunk :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1284) ciao


ciao
senior tag

/flame on
a gnomok tauren pata alá valók ;]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1285) -conrad- válasza ciao (#1284) üzenetére


-conrad-
addikt

Sztem a gnómok pont elég kicsik, hogy feltegyék a mooo taurenekre a fejőgépet, a tejet pedig eladják a meleg BE, foszlós UD, zöldülő ork, stb játékosoknak a világ tényleges urai, a törpök. :) (nem véletlenül ők a kocsmárosok 80%-ban.. :) )

(#1286) Nevar válasza szepi79 (#1283) üzenetére


Nevar
aktív tag

megvan az a +15 centi a többi fajhoz képest, csak mi nem magasságra gyúrunk

Ja, ti a hajatokat növesztitek :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1287) Nevar válasza -conrad- (#1285) üzenetére


Nevar
aktív tag

Sztem a gnómok pont elég kicsik, hogy feltegyék a mooo taurenekre a fejőgépet, a tejet pedig eladják a meleg BE, foszlós UD, zöldülő ork, stb játékosoknak a világ tényleges urai, a törpök. (nem véletlenül ők a kocsmárosok 80%-ban.. )

A törpöknek hordásoknak kellett volna lenniük !! :D alávaló iszákos banda, ide vele :D elcserélném mondjuk a gayelfeket a törpékre :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1288) whitezo88 válasza Nevar (#1287) üzenetére


whitezo88
nagyúr

inkább nézegetek a városban BE csajokat mint csúnya törp-asszonyokat ;]

(#1289) -conrad- válasza whitezo88 (#1288) üzenetére


-conrad-
addikt

Azok male törpök, csak megborotválva. :))

Mikor a papom törp lett a racial skillek miatt akkor a párom csak amiatt döntött a gnome mellett, mert kisebb mint a törp de nem néz ki NDK-s hormonkezelt birkózónőnek mint a dwarf female.. Magasabb karit nem akart mert élőben én 185cm vagyok ő meg 166cm és tartani akarta az arányokat :)

(#1290) Nevar válasza -conrad- (#1289) üzenetére


Nevar
aktív tag

ja hát a dwatf nő az kapja alapból a charge-ot ha meglátom...nagyon rusnya
nameg a gnóm is aki nem visel lila szakállkát :D

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1291) mobal


mobal
MODERÁTOR

nah bereggeltem a wowomat. akkor lesz csak aktív ha lejár a trial?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1292) -conrad- válasza mobal (#1291) üzenetére


-conrad-
addikt

Regisztráltál egy trial accountot vagy egy full wow serialját adtad meg a trial bővítése céljából?
Ha a második eset, akkor a 10 napból fennmaradó napok hozzáadódnak az ingyenes egy hónaphoz, de eltűnnek a trial hozzáférés korlátozásai. (nem lvl 20 lesz a max, lehet mailozni és a channelekre írni, megy az AH.)

(#1293) mobal válasza -conrad- (#1292) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

köszi! megy!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1294) anulu


anulu
félisten

Nihilum nyerte a versenyfutást :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1295) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

honnan lehet leszedni az eu-s patchet? A mostani kellene. Vagy a realmlistbe mit kell beirni hogy lekapja?

"Later Nerd!"

(#1296) Dr.Burn válasza Dr.Burn (#1295) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Jo akkor ezt hanyagoljuk. Honnan tudok hasznalhato wowot szerezni a draga kis accomhoz?

"Later Nerd!"

(#1297) Dr.Burn válasza Dr.Burn (#1296) üzenetére


Dr.Burn
őstag

[link]
Innen jo lenne nekem valamelyik?

[Szerkesztve]

"Later Nerd!"

(#1298) szepi79 válasza Dr.Burn (#1295) üzenetére


szepi79
őstag

a realmlist-et ne piszkáld. mármint ha eredeti wowwal játszol. ha warezzal, akkor piszkáld nyugodtan, csak akkor itt ne várj segitséget. amit linkeltél olda, ott nem patch-ek vannak. ha most telepítettél wowot, akkor bizony jó ideig el leszel foglalva a patch-el. esetleg próbálj meg a fileplanet-en szétnézni, hátha van ilyen 1.0=>2.0 patch, mert azzal sok időt megtakaritasz.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1299) Dr.Burn válasza szepi79 (#1298) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Igen, mivel kellet a wow nekem, hogy tudjam hasznalni az eredeti accomat, sajnos nem jart hozza jatek. Igen csak mivel tudtommal a wow-ot le lehet szedni hivatalosan is, azert linkeltem hogy az a verzio jo lenne e nekem.

Nem igazan ertem hogy eddig mert ment, most meg hirtelen valami baja van a jatekkal.

[Szerkesztve]

"Later Nerd!"

(#1300) szepi79 válasza Dr.Burn (#1299) üzenetére


szepi79
őstag

most vagy nagyon késő van és fáradt vagyok, vagy te nem fogalmaztad meg érthetően, mit szeretnél. egy a biztos, a következmény, hogy nem tudom, mi kell neked.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.