Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) LucifeI2 válasza (Kolombusz) (#1050) üzenetére


LucifeI2
őstag

Az hogy mennyire tudsz mozogni a karakterrel harcok közben. Tudod W A S és D =) Van akinek nem megy egyszerre a mozgás és a spellek castolása.

[Szerkesztve]

(#1052) -conrad- válasza steveetm (#1041) üzenetére


-conrad-
addikt

És már csak egyet árulj el(a kérés költői, bár az kérdés, lényeg, hogy tom nem válaszolsz, azért megkérdem), mi a makkért durva PVE gear a neve amit ő összeszed? Talán csak nem azért mert PVE-re kéne hogy durva legyen? ááh, kizárt.


Nem érdekel maradok a példámnál, spriest.


Igen, igazad van. Azért durva pve gear mert pve-ben durva. És szerinted mi a pék f@szától durva? Mert szépen csillog? Mert villogós izé van a fején? Mert akkora dps-t tol benne mint a pitcha. Az másodlagos, hogy ezt ezer évig teszi mert sok rajta az int meg a manaregen. A pvp-ben nem kell manaregen mert nem élsz addig, int sem annyira mérvadó, ott az kell, hogy legyen rajta stamina, hogy bírd.
De azért aki hli raidbossokon dps-el annak ne jelentsen már elérhetetlen kihívást 8-9K hp ledps-elése...

Ha a véleményem is érdekel, akkor én úgy gondolom, hogy legyen több +dmg a pve-n, mert oda nagyon kell, de pvp-n legyen bonusz amitől sokkal többet bír a shield, legyen a fear-cd rövidebb, legyen esetleg megszakíthatatlan egy spellkasztolás (mondjuk a seten use-képességgel 5 min CD-vel) ettől imba pvp lenne de nem ezzel járnának instázni.

De amíg nincs ilyen, addig egy dmg alapú küzdelemben nyerjen az akinek a legjobb pve szettje van ami létezik azzal szemben, akinek a legjobb pve szettje van ami létezik, azonos skill mellett.



(#1053) szepi79 válasza -conrad- (#1052) üzenetére


szepi79
őstag

De amíg nincs ilyen, addig egy dmg alapú küzdelemben nyerjen az akinek a legjobb pve szettje van ami létezik azzal szemben, akinek a legjobb pve szettje van ami létezik, azonos skill mellett.

azt tudom, hogy véletlenül írtál két pve-t, de melyiket akartad pvpnek irni?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1054) Nevar válasza -conrad- (#1052) üzenetére


Nevar
aktív tag

De azért aki hli raidbossokon dps-el annak ne jelentsen már elérhetetlen kihívást 8-9K hp ledps-elése...

aki meg aréna settben van annak hidd el nem jelent problémát az 5000 hp-d ledpselése. főleg ha pvp talenten van te meg pve-n. spriest meg lock ellen mondjuk nem ér sokat a resilience, de leginkább ez, meg a sok stami kell pvp-re. az h mittudom én 200-300zal több spellupod van, nem fog kiütközni egy 20-30 másodperces küzdelemben. viszont az a +3000 körüli hp már igen..

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1055) LucifeI2 válasza -conrad- (#1052) üzenetére


LucifeI2
őstag

De amíg nincs ilyen, addig egy dmg alapú küzdelemben nyerjen az akinek a legjobb pve szettje van ami létezik azzal szemben, akinek a legjobb pve szettje van ami létezik, azonos skill mellett.

Gondolom PvP és PvE-t akartál írni. De ez hülyeség mert miért kéne nyernie a PvE-s legjobbnak a PvPs legjobb ellen? Nekem ez nem világos. Nem a legjobb jutalom akinek abból áll a játék hogy egész nap PvP-zik és akkor jön egy PvE-s aki semmit nem PvP-zett BC-be de tegyük fel tud játszani és akkor leöli azt aki a PvP-nek szentelte a játékidejét? Arénába az a szép hogy heti 10-20 meccsel is lehetsz legjobb. Ez kb heti 2-3 óra. Szerintem HC PvE mellett sem megtherhelő. Aki akar aréna setet az menjen arénázni és ne sajnálja másoktól hogy ''könnyen'' megszerzik, mert ugyan úgy mindenkinek ''könnyen'' elérhető ha tud játszani az illető. Arénát azoknak találták ki akiknek kevesebb idejük van játszani, de mégis szeretnének valamit elérni, így megtehetik csak azt a keveset ügyesen és jól kell játszani. Régi PvP rendszerbe hiába játszottál jól, ha nem volt időd rank10ig sem mentél fel.

[Szerkesztve]

(#1056) Nevar válasza LucifeI2 (#1055) üzenetére


Nevar
aktív tag

Arénába az a szép hogy heti 10-20 meccsel is lehetsz legjobb. Ez kb heti 2-3 óra. Szerintem HC PvE mellett sem megtherhelő.

hát, éppen elég ennyi is az igaz, de azok akik már tényleg komolyan gondolják, hidd el, napi 5-6 órát gyakorolnak, taktikokat dolgoznak ki, azokat tökéletesítik. olyan ez mintha raidelnél

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1057) LucifeI2 válasza Nevar (#1056) üzenetére


LucifeI2
őstag

Igen, de 2000-2100 körüli raitinget így is el lehet érni. 2500-hoz már több kell igen.

(#1058) Nevar válasza LucifeI2 (#1057) üzenetére


Nevar
aktív tag

Naná 2000es ratinget még a full nuke-os csapatok is elérnek. viszont mostmár sztem nem is nagyon lesz érdemes gürizni a több ratingért, mert nerfelik úgyis.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1059) LucifeI2 válasza Nevar (#1058) üzenetére


LucifeI2
őstag

De, mert ott egyre izgalmasabbak a harcok. ^^

(#1060) Ptech válasza Nevar (#1056) üzenetére


Ptech
őstag

Csak monnyuk nem baxol el 50/100/200g-t egy este alatt repairra meg potikra, nem kell herbeket, kaját, pénzt farmolnod...

Engem mondjuk nem nagyon érint a kérdés, az instás PvPt már marhára unom, max 1-2 város raid a PvP nálam, az még tud izgalmas lenni :)

(#1061) Viktor77 válasza (Kolombusz) (#1050) üzenetére


Viktor77
titán

Az olyan összetettebb fightokra használják ezt a megjelölést, amik nem abból állnak, hogy a tank odaáll a boss elé, healelik, a dd meg szétveri.
Megfelelő helyezkedés, kimozgás-bemozgás (WASD - a billen ugye ezzel mozogsz), add ide-oda húzás, Magtheridonnál kockanyomogatás, Arannál kifutás, stb., hosszasan lehetne sorolni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1062) Nevar válasza Ptech (#1060) üzenetére


Nevar
aktív tag

Mikor a tier2es fegyóhoz gyüjtöttem a nethereket akkor ugye ahhoz prot talent kellett,heroicba nem nagyon fér be dd wari, emellett arénáztunk, szóval röpködtek azért ott is a 100g talentpénzek egy-egy este. Viszont még így is olcsóbb mint a raid az biztos.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1063) #30814464


#30814464
törölt tag

Karim:

[link]

(#1064) LucifeI2 válasza Ptech (#1060) üzenetére


LucifeI2
őstag

2.1 óta már nem valami megterhelő a poti farm sem.

(#1065) RI/OS


RI/OS
őstag

Üdv uraim! Van egy annó nagyon übertáp 60as magem, nem is ez a lényeg, hanem fél éve nem játszottam vele. Most viszont unszolnak h játszak. Accountom még megvan, de armoryban nincs a karim. Wajh, ha feltöltöm az acc-ot meglesz a karim wagy sem? Whogy nincs kedwem ujrakezdeni, mikor majdnem mhol exalted wok meg t2 hasonlók...

(#1066) (Kolombusz) válasza RI/OS (#1065) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Meglesz. Nekem 10 hónap kihagyás után megvolt.

(#1067) RI/OS válasza (Kolombusz) (#1066) üzenetére


RI/OS
őstag

Gyááá zsíír.. Lesz itt kockulás megint ... Rank 14ig napi 4-5órát aludtam XD

(#1068) Ptech válasza RI/OS (#1065) üzenetére


Ptech
őstag

Gondolom ezt dobja ki:

Character Data Awaiting Refresh

It seems like the character you are trying to view hasn't been active for a while. Since the Armory only tracks active characters, this character needs to have been active recently for detailed character data to show up.

(#1069) (Kolombusz) válasza RI/OS (#1067) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Büszke lehetsz magadra. :DDD

(#1070) Nevar válasza LucifeI2 (#1064) üzenetére


Nevar
aktív tag

A potifarm ugyanolyan mint régen, csak sokkal tovább elég :D

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1071) RI/OS válasza (Kolombusz) (#1069) üzenetére


RI/OS
őstag

Az is wagyok, kemény meló wolt.. :D Wége felé napi 150k honor...
Azt most majd 61en cserélhetem le az egészet setet XD

(#1072) RI/OS válasza (Kolombusz) (#1069) üzenetére


RI/OS
őstag

Az is wagyok, kemény meló wolt.. :D Wége felé napi 150k honor...
Azt most majd 61en cserélhetem le az egészet setet XD

(#1073) Polacheck válasza RI/OS (#1071) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

duplawé helyett simát plz.

less qq more pewpew!

(#1074) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Azért ez jó 2.1 után nem volt semmi gond, most meg egy 2 megás patch után fél napig nincs server. ^^

(#1075) steveetm válasza LucifeI2 (#1074) üzenetére


steveetm
őstag

A vicc nem is ez, hanem inkább az, hogy amig megszüntették a szerdai karbantartásokat, addig semmi gond nem volt, amióta bejelentették hogy megint szerdánként dolgozni fognak a szerverekkel, azóta szinte mindig voltak kisebb nagyobb fennakadások.

Üdv.: steveetm

(#1076) #30814464


#30814464
törölt tag

Valamit alkothatnának a bloodscalp-al, mert mérges a palám:D

(#1077) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hm csak úgy száguld le az 1,79 megás patch, 2 perc alatt a feléig eljutott :U

mod: hm most megállt 86%nál...

[Szerkesztve]

(#1078) anulu


anulu
félisten

a kiírt alap 7 órás kezdés helyett 9-kor el is tudtunk raidre indulni... TN ftw! sikerült Ragnarosról egy másik problémás szerverre költöznöm aye :S a célt nagyjából teljesítettük, 4,5 óra alatt SSC Vashj kivételével. Leotheras sajna csak 4-re ment le :(

viszont lett imba kesztyűm belőle, úgyhogy +350 armor a devo aurából :) eddíg is stabilan MT groupban voltam, így meg méginkább :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1079) -conrad-


-conrad-
addikt

Feltette valaki már az új cartographert?
Nekem nem jelzi ki a bányászhelyeket a térképen mióta az új van fenn.

(#1080) steveetm válasza -conrad- (#1052) üzenetére


steveetm
őstag

Felőlem 30k hp-t is ledpselhet a pve spriest, addig nem zavar amig én az ő hpját hamarabb dpselem le, ami a normális eset kéne hogy legyen. De ha pve cuccra hasonló mennyiségü staminát kezdenének pakolni mint pvpre, az kezdené szúrni a szemem.

(hál istennek lassan aréna szezon2, pvp upgrade, szal staminában valszeg megint wtfpwnolni fognak az ingyen,0 energiabefektetéssel szerzett középszar epixxeim^^ remélem legalábbis).

Üdv.: steveetm

(#1081) steveetm válasza -conrad- (#1079) üzenetére


steveetm
őstag

nekem még úgy is feljegyzi őket hogy nem is miner vagyok.
Üdv.: steveetm

(#1082) -conrad- válasza steveetm (#1081) üzenetére


-conrad-
addikt

És feltettél valamit a cartographer mellé? Pl. valami profession plugint? Én csak a cartographert szedtem le a 2.1 ready addonok közül a curse gamingról. 2.0 alatt nekem is kijelezte az összes depositot.

(#1083) Nevar válasza steveetm (#1080) üzenetére


Nevar
aktív tag

Ja, mi is gyüjtük már a pontokat hogy a következő szezon kezésnél nagybevásárlást tartsunk az ingyen epix boltban :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1084) steveetm válasza -conrad- (#1082) üzenetére


steveetm
őstag

hát, tkpen nekem működött frissítés nélkül is, de kizárólag wowaceupdater által letölthető addonok vannak fent nálam.(de persze ráengedetem wau-t is tegnap mikor még nem mentek szerverek, mikor feljöttek minden működött patentul.)
Üdv.: steveetm

[Szerkesztve]

(#1085) ciao


ciao
senior tag

tegnap az operában az Óz-t adták kb. free loot szintre nerfelték nem ment 80% alá a manám szinte csak simogatnak a mobok, a roszdahalmazt most tankolta először az offtankunk és és nem kitolta hanem egyhelyben állt vele a pöcs elött hamar oom lettem volna ha így csinálja most meg csak épphogy fogyott a manám, a kurátor harc viszont kicsit hoszabb lett 2szer küdtem rá a petem, vagy a dps-ünk volt kevesebb, ja és külön élmény hogy még aggresssivre is kell tenni sok helyen a petem, hogy támadjon mert van ahol csak áll mellettem és akkor a hajam tépem

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1086) -conrad- válasza steveetm (#1084) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem is wowaceupdateres addonjaim voltak, leszedtem azt a frissítőprogit amit Wolf ajánlott, aztán hiába frissítettem vele folyton hibákat generált. Cartographerben nem mentek a jegyzetek a mapra, nem lehetett mapot váltani, insták térképe elűnt, stb. Fogtam, és leszedtem minden addont és a curse-gamingról felraktam azokat amik tényleg kellenek és jól működnek is. Most minden ok, pár hiányosság van aminek nem tudom a megoldását, az egyik ez a prof. jelölés a mapon lenne.
CTmod helyett jó lenne valami könnyen kezelhető, ha tudtok ajánlani valamit.
Volt egy CT mailmod része is a Ct-nek, amiben az volt a jó, hogy volt ''open all'' meg mass mail küldésére lehetőség ez is nagyon hiányzik most...

(#1087) steveetm válasza -conrad- (#1086) üzenetére


steveetm
őstag

ctmail helyett gmail, ct helyett ora2
Üdv.: steveetm

(#1088) D4v3 válasza -conrad- (#1086) üzenetére


D4v3
őstag

Addon frissítésre ajánlom az UI centralt [link] Patch után pár óra múlva már tudta tölteni a frissítéseket..

(#1089) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Sziasztok,

Lenne egy kerdesem hogy van aki Visa Electron kartyaval fizet? Valaki mondta hogy neki az van es lehet fizetni vele a wowos feltöltest.(Mondjuk nem tudom milyen a dombornyomot kartya, vagy mi domboru rajta :U )

"Later Nerd!"

(#1090) szepi79 válasza Dr.Burn (#1089) üzenetére


szepi79
őstag

visa electronnal nem nagyon lehet fizetni. talán volt már rá példa, de igazából csak account létrehozásához jó.
ha meg nem tudod, milyen a dombornyomott kártya, akkor neked nem olyan van :DDD (egyébként a dombornyomott az simán csak VISA, vagy mastercard. ha elektron van a végén, akkor az nem dombi.)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1091) Dr.Burn válasza szepi79 (#1090) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Es nincs is mas lehetösegem a fizetesre? :U (Gamecard kizarva)
Akor talan meg ma tudnek is jatszani. :DDD

[Szerkesztve]

"Later Nerd!"

(#1092) steveetm válasza Dr.Burn (#1091) üzenetére


steveetm
őstag

de, bankok adnka internetes társkártyát ha igényelsz, azzal simán lehet fizetni.
Üdv.: steveetm

(#1093) Dr.Burn válasza steveetm (#1092) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Tudsz, nekem adni valami oldalt ahol van erröl valami bövebb info? Vagy maga a bankom oldalan keresgeljek?

"Later Nerd!"

(#1094) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

[link]

Itt azt irjak hogy ezzel lehet. :U Most akor? :DDD

Esetleg ha ilyet csinalnek?[link]


[Szerkesztve]

"Later Nerd!"

(#1095) anulu válasza Dr.Burn (#1093) üzenetére


anulu
félisten

bankodnál érdeklődj, az a legegyszerűbb és pontosabb :)

amit linkeltél OTP Webkártya jónak tűnik.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1096) anulu válasza steveetm (#1087) üzenetére


anulu
félisten

ctmail jó, csak nem kell össze-vissza frissítgetni :) mittoménmikori változat van fent nekem és teljesen jól megy. CT-t meg megszoktam részemről. ora2-nél nem láttam még olyat, hogy a groupokat kibontja, akkor viszont egy Grid-et mellé kell rakni, abból meg nem tudok értelmesen heal-elni, idegen nekem. meg CT-ben látom a fő buffokat is mindenkin. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1097) steveetm válasza anulu (#1096) üzenetére


steveetm
őstag

én elhiszem, csak alternativát kért, én mondtam neki.
de nekem meg pl grid jön be sokkal jobban, és memóriát se zabálja mint ctraid.
ha meg nem healel akkro ugye grid se kell neki, onnatól kezdve meg tök egyértelmü hogy ora2.
Üdv.: steveetm

(#1098) steveetm válasza Dr.Burn (#1094) üzenetére


steveetm
őstag

az ennél is egyszerübb pedig ha kipróbálod, bankok nagy töbségétől nem fogadja el wow electront, de mindig lehetnek kivételek.

2. Igen, ez a legbiztonságosabb módszer netes vásárlásra.
Üdv.: steveetm

(#1099) anulu válasza steveetm (#1097) üzenetére


anulu
félisten

ja jó, l2read nekem :)

nekem kipakolt CT + Decursive + Perl classic. utóbbinál vhogy be kéne lőnöm a partymban levő target külön-külön mutatást értelmesen. ill tudom, h hol lehet beállítani, csak vmi helyet kéne neki találni az UI-n. kicsit zsúfolt vagyok, de ami van, azokat használom.

KTM már nem foglalja a helyet, ugyanis nem használom :D mennyei érzés, h nem pörögnek a számok össze-vissza. fury warriorként anno érdekelt, mert aggróval bajaim voltak az olyan fightokon, ahol csak állok és darálok, de palával nem kell :) h ez hogy jött iden, azt nemtom, de leírtam :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1100) -conrad- válasza anulu (#1096) üzenetére


-conrad-
addikt

Használnám én a CT-t ha az eddig verzió nem dobálná folyamatosan a hibaüzenetet a képernyőre. :(
Amint kattintok rá és eltűnik jön is a másik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.