Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Wolverine válasza DanielKaiser (#1188) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem a MoveAnything kell neked, hanem a TipBuddy; Curse-Gamingen keresd, van friss verziója.

mod: #1185: és mi van, ha enchant vagy recept miatt csinálja meg valaki? :DDD

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1202) anulu válasza Jarlaxle (#1194) üzenetére


anulu
félisten

azért egyszer megnézheted Tidewalker után a healing done-t :) raidhealerek az elsők, ez full egyértelmű, ha 3 pala + 1 pap van vagy 2 pala + 1 pap van Drunkenen, akkor 90%, h a palák a papok előtt vannak. Vashjnál egyértelmű, h a palák sehol sincsenek, csak akkor ha a saját szeletünk sokat sérül, de azt meg inkább ne :P

Leonál raidet hotolni lehet értelmesen szvsz, tankot healelek ott is.

Gruulnál vhogy mindíg első 3 környékén vagyok... 2 target sérült leginkább, azoknak a healelésére jelenleg palánál jobb nem nagyon van.

amúgy ha van spap a palák mellett, akkor szvsz bárkit lehealelnek :) na jó, majdnem. Gerivel nem tudunk versenyezni, ha bele döglünk kb akkor se :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1203) DanielKaiser válasza Wolverine (#1201) üzenetére


DanielKaiser
csendes tag

Köszi szépen! Pont ilyenre gondoltam :R

Az emberiség olyan, mint a krumpli. A java a föld alatt van.

(#1204) Jarlaxle válasza anulu (#1202) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Fightok nagy része azért nem egy target healelősek, és ilyen esetekben, kb mindenki jobban érvényesül a palánál. És egy target healelősben is azért ott vannak a papok bőven az elején, szal ezért nem értem ezt a holy pap siratást ami sok helyen megy. Szerintem mind1ik híler kasztra egyformán szükség van, mindegyik jó vmiben.

(#1205) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na ma megint megyünk Gruult lassan lemehetne... mondjuk hogy a papokon kívül a rangedek bemennének a safe pointokba ground slam előtt mert múltkor nem láttam ilyet...

(#1206) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Hi

Az az addon érdekelne, ami jegyzi, ki hányszor ölt meg, és én hányszor küldtem le.
Persze csak ha egyáltalán van még ilyen.

Thx

(#1207) Wolverine válasza Arhquis (#1206) üzenetére


Wolverine
félisten

SKMap logol ilyet...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1208) nak0n válasza Wolverine (#1207) üzenetére


nak0n
aktív tag

Csak úgy érdeklődésképp, kapásból hány addonról tudod megmondani, hogy melyik mire jó? Vagy van olyan egyáltalán, amit nem ismersz? :)

(#1209) Arhquis válasza Wolverine (#1207) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Thx

(#1210) Wolverine válasza nak0n (#1208) üzenetére


Wolverine
félisten

Van olyan, nem is kevés (tekintve, hogy cirka 2-3k addon létezik manapság, beleértve a halottakat is...), főleg raidaddonok, mert azokat nem használtam soha.
Amire kapásból tudom, mi az... passz :D Amit valaha használtam, az 250-300 körül lehet, ezekre nagyjából emlékszem is; és van egypár, amiről tudom, mire yóóó, bár nekem sosem kellett... szal mondjuk azt, hogy olyan 400 körül :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1211) japeen_hun


japeen_hun
tag

Hello! Nem tudjátok hogy csak 59-esen lehet menni warsong gulch-ba vagy 60-ason is? mert alterac valley-ben vannak 60-asok is ezért nem értem mert wg-ben egyszer sem láttam 60-ast, arathi basin szintúgy!
Összefoglalva: mehetek 60ason wg-be az 5x-esek közé?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#1212) Petie


Petie
veterán

hey little cubes!
whats up with you all? :DD


#1211: Összefoglalva: mehetek 60ason wg-be az 5x-esek közé?
nem

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1213) whitezo88


whitezo88
nagyúr

a tegnapi szopás után prince down, elsőre, 1 halállal :DD

(#1214) sasa311 válasza japeen_hun (#1211) üzenetére


sasa311
veterán

5x-esek közé nem mehetsz, 6x-esek közé mehetsz.

AV-be 51től be lehet menni asszem.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1215) anulu válasza whitezo88 (#1205) üzenetére


anulu
félisten

már nincs ilyenre szükség, minimális spread kell csak :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1216) whitezo88 válasza whitezo88 (#1213) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na Illhoof: guild 1st try 1st :))

(#1217) LucifeI2 válasza Petie (#1212) üzenetére


LucifeI2
őstag

Merre jártál? :)

(#1218) S_E_R_I


S_E_R_I
aktív tag

[kép] :DDD :DDD

(#1219) anulu válasza LucifeI2 (#1217) üzenetére


anulu
félisten

vmi english nyelvterületen :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1220) anulu válasza S_E_R_I (#1218) üzenetére


anulu
félisten

hehe :D:D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1221) Petie válasza LucifeI2 (#1217) üzenetére


Petie
veterán

hát őőő amiota van net 2 honapja nagyon nem forumoztam mert annyit irtatok hogy nem volt erőm elolvasni és le is maradtam phrol picit :D de itt vagyok és a ph még a kezdőlapom:C

ja und kis castereknek valo:[link]
kirpobáltam és elég hihető. majd tesztelni kedden fogom karazanban vszinű

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1222) Ptech válasza Petie (#1221) üzenetére


Ptech
őstag

Működik, használva van már egy ideje :)
Gyakorlatilag minden spellből le lehet csípni 0.2-0.3 secet attól függően, hogy milyen pinged van, és csak egy macro kell hozzá a spellhez.


ld még: [link]

(#1223) mobal válasza Petie (#1221) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

peti mióta van neted megfertőztél :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1224) Petie válasza mobal (#1223) üzenetére


Petie
veterán

nini a kocka tanitvány :C

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1225) ciao


ciao
senior tag

tegnap lenyomtuk Nightbane-t, Karazhan teljesen kipucolva! :)

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1226) Darth_Revan válasza ciao (#1225) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Gz! :)
Nálunk Kael'Thas-t Blizz megmentette egy jó kis server restart,majd instance server down-al :(((

(#1227) Petie


Petie
veterán

most nekiálltam huzni a kis lockomat. iszonyat imba már most...
18ason 3 db 20as mobot öltem egyszerre. i mean WTF

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1228) szepi79 válasza Petie (#1227) üzenetére


szepi79
őstag

hát igen, később is meglesz a 3 mob egyszerre, csak ahogy fejlődsz cuccokban, úgy lesz egyre könnyebb.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1229) -conrad-


-conrad-
addikt

Nem vagyok tisztában teljesen az aréna szabályaival, de kb mennyire nehézkes 3150 arena pointot összeszedni?

(#1230) Nevar válasza -conrad- (#1229) üzenetére


Nevar
aktív tag

aréna? hát ott ingyen adják a cuccot :DDD ;]
na jo viccet félretéve, mi most 5v5ben 1850-1900 körüli ratingen ingadozunk, ez kb 850 pont egy héten. 3v3ban az 5v5 pont asszem 80 vagy 85%-át kapod, 2v2ben pedig 70%át úgy tudom.

http://www.boxspherical.com/arena/index.php

itt tudsz számolgatni

[Szerkesztve]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1231) LucifeI2 válasza -conrad- (#1229) üzenetére


LucifeI2
őstag

3 Hét ha jó vagy, 2 hónap ha nem. :)

(#1232) whitezo88


whitezo88
nagyúr

gruul-kérdés:

ground slam előtt kiknek/hányan kell safe pointba rohanni? és ki marad kint? MT&OT + pár healerek? :F

(#1233) mobal válasza Petie (#1227) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

imba :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1234) -conrad- válasza LucifeI2 (#1231) üzenetére


-conrad-
addikt

Még fel kell vinnem 70re a karim, már nem sok van, de meg akarom szerezni a Gladiator's Spellblade-t. Karából a dagger drop még messze van.. :B

(#1235) S_E_R_I


S_E_R_I
aktív tag

Egy kis off: [link] Nem tudom látta-e már valaki ezt a videót, de minap az egyik haverom mutatta nekem hát én majd behaltam rajta. :D

(#1236) Nevar válasza -conrad- (#1234) üzenetére


Nevar
aktív tag

előbb szerezz egy kis staminás geart arenara, anélkül nem érdemes nekiállni. van pár egész jó quest reward meg a honorért kapható kék hwl cuccok.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1237) -conrad- válasza Nevar (#1236) üzenetére


-conrad-
addikt

Tailor vagyok és akarok valami rendes cuccot varrni magamnak amint elérem a 70et.
Addig nem is akarok repuszni majd utána..

(#1238) Nevar válasza -conrad- (#1237) üzenetére


Nevar
aktív tag

2v2, 3v3 vagy 5v5ben gondolkodsz? sztem leggyorsabban 5v5tel lehet kiszedni a cuccokat, még akkor is ha 5 normális embert nehéz összeszedni és nehezebb az aréna napokat is összehangolni. nameg itt kell leginkább csapatként játszani, az ilyen n00bok mint én pl azért 5v5özik legszivesebben :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1239) -conrad- válasza Nevar (#1238) üzenetére


-conrad-
addikt

2v2-t tudom megoldani mert a párommal tudok játszani, csak a warri spriest páros az nem valaki jó sztem.. Majd nézek pár tagot még, hátha.. de tényleg nehéz összehangolni a csapatot.

(#1240) Nevar válasza -conrad- (#1239) üzenetére


Nevar
aktív tag

warrior mellé legjobb a pala, de priest se olyan rossz sztem. párod mellé kell egy pala, melléd meg egy lock :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1241) anulu válasza whitezo88 (#1232) üzenetére


anulu
félisten

0. némi helyezkedés kell. kb minimálisat sebez már a shatter.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1242) whitezo88 válasza anulu (#1241) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ahhoz képest nagyon nem megy néha mikor 6an egyberobbannak Gruul lábánál

//

Nevar: te az a Nevar vagy? :)

(#1243) Wolverine


Wolverine
félisten

Tegnapi szériám: Legion Holdban egy Terrormaster dobott egy Fel Strength Elixir receptet, szintén Shadowmoonban egy tűzelementál egy GotW III könyvet (igaz, már rég megvettem AH-ból...), végül Skettisben egy vízelementál egy Essence Focusert :Y Azért 24 óra alatt három outdoor kék drop nem rossz :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1244) S_E_R_I válasza whitezo88 (#1242) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Ha, a Restored Flame-be játszó Nevar nevű 70-es Warrior-ra gondolsz akkor ő az. ;)

(#1245) sasa311 válasza whitezo88 (#1242) üzenetére


sasa311
veterán

Kasztereknek simán tudni kell helyezkedniük.

Warriorok interceptel Gruulhoz tudnak chargeolni, ha nagyon szar helyre estek.
Rugók CloS oszt helyezkedjenek.

kb ennyi :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1246) whitezo88


whitezo88
nagyúr

még vmi: spec képességekkel, totemekkel mikor induljunk be? pl elementalok, bloodlust, meg a warrinak a last stand/shield wall

(#1247) anulu


anulu
félisten

hogy a mocskos büdös rohadt ég vinné el a Twisting Nether servert! progresselnénk, erre tegnapi éjszakai szopás után most az itemserver döglött le, anélkül meg nem lehet Kael fightot megcsinálni :O:(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1248) Polacheck válasza anulu (#1247) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Szokásos Battlegroup halál, ragna is lehalt éppen az első pullunk előtt.

less qq more pewpew!

(#1249) japeen_hun


japeen_hun
tag

Hello! Megint lenne egy kérdésem : belépek a játékba, rányomok hogy Enter World és végig megy a betöltés jelölő vonal, zene elmegy és ennyi, kész megállt. Nem történik semmi. A gép nem fagy le. Nah ilyenkor mi a teendő? Pls help!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#1250) Polacheck válasza japeen_hun (#1249) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

olvass vissza kettőt, és próbálj következtetni plz.

less qq more pewpew!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.