Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Wolverine


Wolverine
félisten

Az az Illidanos healer mace :Y Még a végén restora talentelek és raidelni kezdek...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1852) Viktor77


Viktor77
titán

Szarrá röhögtem magam! :D

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1853) Petie válasza Viktor77 (#1852) üzenetére


Petie
veterán

:C

Wolv ja én is ledöbbentem azon a mace-en. über állat.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1854) dilipok válasza Viktor77 (#1852) üzenetére


dilipok
veterán

királyság :C

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1855) Nevar válasza LucifeI2 (#1849) üzenetére


Nevar
aktív tag

http://www.wowhead.com/?talent=dxMrzIMtrzEofE0hz
ilyesmi talented van? ezt most raktam össze, nem értek priesthez, de nem tűnik rossznak. viszont a pain supression csak 8 sec, a reflect shield is csak azt az ~1k dmg-et reflecteli, ami kb egy wari ütés :( amúgy a holy ágról tényleg csak a blessed recoveryt hiányolom, az a 10% +heailing nem nagy valami, nem azon szoktuk bukni h keveset healelsz hanem h gyorsan lenuke-olnak.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1856) LucifeI2 válasza Nevar (#1855) üzenetére


LucifeI2
őstag

[link] :U

Gondolom Blessed Resilience-t akartál írni.

(#1857) Nevar válasza LucifeI2 (#1856) üzenetére


Nevar
aktív tag

Mondtam hogy nem értek hozzá :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1858) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Nektek is ''Unable to connect''-et ír ki?

(#1859) Nevar válasza LucifeI2 (#1858) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nekem működi normálisan...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1860) LucifeI2 válasza Nevar (#1859) üzenetére


LucifeI2
őstag

Érdekes azt hittem rosszak a serverek, én nem tudok beloggolni. :F

szerk.:

wow-europe.com-on is down az összes server :P

[Szerkesztve]

(#1861) Andras6800


Andras6800
senior tag

Lol, arathor 2 perc után kivágott, és nem tudtam visszamenni a szerverre, de darksorrowra igen! Gondoltam tolok egy rastartot, de ugyan az, Alt+F4, újra, és ekkor meg unable to connect! jah, és wow-europe sem tölt be :O

A békéért harcolni olyan, mint a szüzességért dugni!

(#1862) Nevar válasza LucifeI2 (#1860) üzenetére


Nevar
aktív tag

Mikor kérdezted direkt relogoltam, akkor még rendben volt.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1863) dilipok válasza Nevar (#1862) üzenetére


dilipok
veterán

még szerencse hogy dolgozom... :DDD :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1864) Nevar válasza dilipok (#1863) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nyugi, én is :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1865) dilipok válasza Nevar (#1864) üzenetére


dilipok
veterán

és te onnan tudsz logolni? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1866) Nevar válasza dilipok (#1865) üzenetére


Nevar
aktív tag

Mikor logoltam akkor spec nem a melóhelyen voltam de pssszt

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1867) bobace


bobace
őstag

Valaki mondja már meg, hogy dr00dnak cica oder maci formában fog e menni az Icy Chill enchant vagy bármi ilyesmi? Gondolom nem, de hátha (Moonkinben ott gondolom igen).

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1868) -conrad- válasza bobace (#1867) üzenetére


-conrad-
addikt

Maci/cica formában nem használsz fegyvert így a chance on hites cuccok nem mennek, csak ami statod ad pl. +35 agi. Moonkin formában használsz fegyvert de gondolom akkor meg nem egy mace-val csapkodsz hanem castolsz.

(#1869) -conrad-


-conrad-
addikt

Mit gondoltok egy ilyen arena-talentről? Ezen gondolkodom egy ideje, hogy ki kellene próbálni mit lehet belőle kihozni.
Arra a pár percre a lehető legjobb teljesítmény kiaknázására mind sebzés mind heal szempontjából.

[link]

Vannak imp buffok, van reflective shield, van power infusion, viszont nincs shadowform, ami néha hátráltat, ha healelni kell. De azért van talentelt fear meg silence is.

(#1870) Nevar válasza -conrad- (#1869) üzenetére


Nevar
aktív tag

Hát, 39 pontot elkölteni ''csak'' egy power infusionre szerintem hülyeség, nem éri meg, 15 sec-ig nagyobbat sebzel, nem nagy valami, erre nem lehet alapozni. Ja és ha disc, akkor én raknék 2 pontot helyedben a mass dispel cast time csökkentő talentre.
Most néztem a Feel The Pain priestjének talentjét: 49-12-0, mi is hasonlóval fogunk próbálkozni, nagyobb túlélési esélye van így a priestnek, ami kell is mert sokszor kap nuke-ot.
Szóval ha shadow akarsz lenni akkor legyél full shadow szerintem, ha healelni akarssz akkor disc-holy 28-33-0, vagy hasonló, esetleg egy túlélő talent 41+ ponttal disc ágon.

szerk: reflective shield se biztos hogy megéri, az absorbed dmge 50% át reflecteli, namost mennyit is absorbol? 1000-1500? akkor az 500-750 reflect, nem nagy valami 5 pontért, főleg hogy kb csak félpercenként használhatod magadon, viszonylag sok manáért.

[Szerkesztve]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1871) steveetm válasza -conrad- (#1869) üzenetére


steveetm
őstag

power infusion kb 1 kattintás leszedni, nincs shadowform és pain supression se, megszakítás ellen csak martydrom, szal melee-k szétkapnak 2 sec alatt, mindflaynek is csak akkor van értemle ha minden shadow ki van talentolva, így kb 0 sebzést csinálsz vele.
Nincs semmi egyik support debuff se lock vagy más caster számára(power infusion ugye leesik ha felteszed értelmesebb csapat ellen).


Én erre([link]) a buildre fogok visszatalentolni, iszonyatosan bejött minden ellen kb.
Üdv.: steveetm

(#1872) LucifeI2 válasza steveetm (#1871) üzenetére


LucifeI2
őstag

Forti helyett nem lenne jobb a Martyrdom?

(#1873) LucifeI2 válasza -conrad- (#1869) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ez a talent semmire sem jó.

(#1874) steveetm válasza LucifeI2 (#1872) üzenetére


steveetm
őstag

igen, eléggé sokat filózom a kettő között, de mindig arra jutok hogy stamina igy a csapattársnak is sta, martydrom meg csak nekem.
Üdv.: steveetm

(#1875) akasp


akasp
senior tag

sw cityben hol van egy rendes táskabolt, ahol mindenféle tárolóezközt lehet kapni?
(koordinátákban is meg lehet adni)

(#1876) Wolverine válasza akasp (#1875) üzenetére


Wolverine
félisten

AH :) Általában tele van a tailorok szintezés közben elkövetett táskáival.

mod: hohó, a legfrissebb Proshockos guild toplistán a HnG 9. :) Grat Pola :)

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1877) Polacheck válasza Wolverine (#1876) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Thx. Dolgozunk érte rendesen :)

Ránk férne némi szerencse, annak ugyanis nagyon hiányában vagyunk. Hydross onehitelgeti a tankokat 25k-s ütésekkel, change fázisban mana poti ivásra kiszalad, tidewalkernél a murlockok egy healre lefordulnak, beteszi gravebe az 50 yardon kívülieket, maggienél mindig az laggol/kap dc-t, akinek kockát kellene nyomnia, az elején az addokból 3 popol egy helyre, oneshotolva a meelet, az eldobálást minden egyes alkalommal a kockázás előtt nyomja, satöbbi satöbbi.

Minden egyes fighton összejön valami, de mostmár ott tartok, hogy ennél csak jobb lehet. S
Ráadásul a tetves BC bossok úgy vannak megcsinálva, hogy ha a 25 emberből csak egy hibázik egyszer egy picit, az biztos wipe, nem korrigálhatnak a többiek akkor sem, ha átlagon felül teljesítenek, ez meg hosszú távon eléggé próbára teszi a guildeket.

less qq more pewpew!

(#1878) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Esetleg tudja valaki,hogy a Vidrafone 3G/HSDPA mobilinternetje alkalmas-e arra,hogy lagmentesen lehessen WoW-ozni(+ventrizni 1x-re) ?

(#1879) anulu


anulu
félisten

Pola! szeretnék némi segítséget kérni, egy preBC bossal kapcsolatban. röviden: palaként hogy/mivel kiteoltál Gluth-nál? :DDD ma lesz egy fun Naxx, és esélyes, h nekem kell csinálnom ezen fontos dolgot :)

szakadás, lag és egyéb dolgokhoz: Hydross sajnos képes hitelni, néha még a mi tankjainkat is :U az, h Magtheridon tankolás közben DC-zik az MT már megszokott dolognak számít, abban reménykedünk ilyenkor, h a karaktere nem tűnik el :)

25 fős insták: igen, sajnos mindenkinek teljes mértékig észnél kell lennie, 1-1 fighton az is számít, h mennyire fáradt agyilag a csapat. pl én lehetőség szerint azon a délutánon, amikor este Kael'thasra megyünk alszom egy picit (1-1,5 órát). tegnap is megtörtént, mondjuk inkább babonából, mint szükségképp, de 3-ra olyan flawless killt mutattunk be 1 halottal, h öröm volt nézni (rugó vmibe belehalt, kb max ő tudja, neki volt ideje figyelni a hp csíkját :DDD)
Kael tegnap 18 perc alatt feküdt le, abból az első 6-7 perc tökvakarás, phase 5 sem durva, a kettő között viszont maximálisan észnél kell lenni.

tegnap rájöttem, h rosszul vagyok Mt. Hyjaltól. 30+ perces trash (8 hullám bossok előtt), utána 5-6 perces bossfight. szerintem undorító. a bossfight meg olyan, h 1 helyen picit elrontja vki, kb wipe. néhány bosst már láttam, de szvsz a Kaz'rogal encounternél f*sabbat még nem csinált a Blizzard, és nagyon meg kell erőltetniük magukat, hogy alúl tudják múlni ezt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1880) Polacheck válasza anulu (#1879) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Gluth kite:

a raid egy helyre áll, két kiteoló pala kell. Az első holy wrathal kezd, mikor jönnek az addok, és onnantól körbe-körbe futkározik a terem bejárati részén. Mögötte fut egy warrior, aki a lassító akármit nyomatja folyamatosan. A pala holy shockal és exorcismmel kapkodja vissza az elfotó addokat. a kite alatt egy kört ír le, és amikor a raidhez ér, ledob oda egy concit.

a lényeg az, hogy a két pala akkora kört járjon be, hogy ne sokáig legyen conci nélkül a raid, de a csontik mégse érjék utól. fogod még szídni a blizzt ma :)

less qq more pewpew!

(#1881) anulu válasza Polacheck (#1880) üzenetére


anulu
félisten

köszi a gyorstalpalót :) kb 1,5 hónapja voltam már Naxx pug-on, de akkor Gluth megfogta egy időre a bandát. az nem tűnik egy olyan bossnak, amit erőből le lehet nyomni :) remélem, ma táncolhatok Heigannál, ugrálhatok Thaddiusnál, meg ilyesmik :)

az az igazán durva, h van a Scryer exalted-es, 8 arcane tome-ért kiváltható enchant, ami 22 hup, 6mp5. ezzel szemben esik Sapphironból a Resilience of the Scourge nevű csoda, ami 31 hup és 5mp5...

amúgy a Gluth kite az kihívás. Blizzardot Mt. Hyjal miatt szidom minden alkalommal, mikor beteszem oda a lábam :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1882) nak0n válasza anulu (#1881) üzenetére


nak0n
aktív tag

Majd igyekszem átérezni a Mount Hyjal-os problémáidat, mikor kazánházban wipe-olgatunk, de komolyan. :D (Nehogy magadra vedd, maximális respect, hogy ott tartotok.)

(#1883) Polacheck válasza anulu (#1881) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

nincs mit, ez sem lesz egyszerű hidd el, nekem kellett 2-3 try, mire belejöttem.

Hyal még nem paránk, elsőkétn vashjt kell letolni, de még van két boss odáig.

less qq more pewpew!

(#1884) Polacheck válasza Wolverine (#1876) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

mester, mi volt annak az addonnak a neve, ami msn-t csinál a chatból? azaz külön ablakba jönnek a whisperek?

less qq more pewpew!

(#1885) Polacheck válasza Polacheck (#1884) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

cellular?

less qq more pewpew!

(#1886) anulu válasza Polacheck (#1883) üzenetére


anulu
félisten

remélem, menni fog. köszi a segítséget :)

Vashjnál P2 az igazán nehéz a passzolgatás miatt, meg h mindenki rendesen fel legyen healelve, mert a nőszemély random lövi a sugarait :(

ja, és gz a halacskához :)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1887) Wolverine válasza Polacheck (#1885) üzenetére


Wolverine
félisten

Talán az tud ilyet, de hogy őszinte legyek, az életben nem volt ilyesmire szükségem :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1888) Polacheck válasza Wolverine (#1887) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

nekem van, mióta jc cuccokat árulok, ugyanis kb 4-5 emberrel whispelgetek egyszerre és néáha nem tudom kivel hol tart a biznisz :)

less qq more pewpew!

(#1889) akasp


akasp
senior tag

na wowfüggők, samurizeban alkottam nektek egy kis configot :) meg persze magamnak is :) [link]

meg hogy ne csak off legyen: ugye mindegy, hogy milyen fajba tartozol? mert nekem van egy 10es human warriorom, és meg akarok tanulni fegyvert használni és pl. akkor majd egy nightelf wariorral is meg tudok majd tanulni ugyanugy shotgunnal lőni?

[Szerkesztve]

(#1890) szepi79 válasza akasp (#1889) üzenetére


szepi79
őstag

ugye mindegy, hogy milyen fajba tartozol?

nem teljesen. van egy pár faji képesség, amik eltérnek (pl. az emberek jobban bánnak a mace-el és karddal, stb.), bizonyos szituációkban az egyik faj képviselői előnyben vannak a másikkal szemben.

mert nekem van egy 10es human warriorom, és meg akarok tanulni fegyvert használni és pl. akkor majd egy nightelf wariorral is meg tudok majd tanulni ugyanugy shotgunnal lőni?

ebből a szempontból a faj mindegy. más kérdés, hogy harcossal nem a shotgunnal való irtás lesz a fő profilod. ha ez a vesszőparipád, akkor nightelf huntert csinálj.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1891) Polacheck válasza akasp (#1889) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

hát, ezt van még hová turbózni :)

less qq more pewpew!

(#1892) akasp válasza Polacheck (#1891) üzenetére


akasp
senior tag

mert? kemény 2 órát szenvedtem vele :)

mondjad, mikéne még rá :)

[Szerkesztve]

(#1893) akasp válasza akasp (#1892) üzenetére


akasp
senior tag

csinálhatnék rá még időjárást, wmplayer statust, meg amit akarsz, csak időigényes :)

(#1894) Polacheck válasza akasp (#1892) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

azt hittem full wow style lesz. Én most ilyennel küldöm:

[link]

less qq more pewpew!

(#1895) anulu válasza Polacheck (#1894) üzenetére


anulu
félisten

nekem ilyen :) 3D-ben asztalforgatós szépség. direkt azért így csináltam a shotot, h látszódjon, elmondani úgyis nehéz. másik 2 háttér Maexxna és Nefarian :))

[link]

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1896) Dr.Burn válasza akasp (#1893) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Ilyet hogy lehet csinalni?

Polacheck Ezt honnan lehet beszerezni? :B

"Later Nerd!"

(#1897) Horny256


Horny256
aktív tag

Hi all
Milyen addonnal látom,hogy meddig van a mob a fagyasztásba :F :F
Köszi :R

(#1898) Wolverine válasza Horny256 (#1897) üzenetére


Wolverine
félisten

Chronometer, Quartz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1899) akasp válasza Dr.Burn (#1896) üzenetére


akasp
senior tag

az enyém 100% saját, egyébként nézz be a samurize topikba.

plolachecké meg valamilyen előre legyártott config, csak be kell állítani. hasonlít a google sidebarra.

(#1900) akasp válasza Polacheck (#1894) üzenetére


akasp
senior tag

az enyém meg mér nem full wow style? egyébként én csak a samurize configról beszéltem és nem az egész desktopról.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.