Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Wolverine válasza Dr.Burn (#1297) üzenetére


Wolverine
félisten

Garantáltan megbízható patchforrás: [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1302) japeen_hun


japeen_hun
tag

Hello! 60-as szinten érdemes még csinálni 1-2 dolgot vagy hagyjam ki ezeket és menjek outlands-be? Nagyon sok iromány szerint van ''must do'' kategória, questekeben meg instákban is. Érdemes még megcsinálni?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Maelstrom&n=Japeen

(#1303) Wolverine válasza japeen_hun (#1302) üzenetére


Wolverine
félisten

Outland, 58-tól nyugodtan. Ha valamit meg akarsz csinálni Azerothon, ráérsz visszajárni ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1304) Dr.Burn válasza Wolverine (#1301) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Köszi, mar csak azzal nyugtass meg hogy jot szedek a wow oldalarol. :)

"Later Nerd!"

(#1305) Wolverine válasza Dr.Burn (#1304) üzenetére


Wolverine
félisten

A linked a hivatalos kliens letöltési oldalára mutat - szal igen, yóóót ;)

Más. A jelek szerint a blizz valóban elcseszett valamit a 2.1-gyel (lásd még diavetítés): [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1306) Dr.Burn válasza Wolverine (#1305) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Köszi, most mar nyugodt vagyok. :R

"Later Nerd!"

(#1307) nak0n válasza Dr.Burn (#1304) üzenetére


nak0n
aktív tag

Vagy megkéred egy ismerősödet, akinek fel van telepítve a wow, hogy írja ki neked DVDre. Aztán otthon felmásolod a gépre, és kész.

(#1308) -conrad- válasza nak0n (#1307) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem most újra kell raknom a gépet, és ez érdekelne:
csak másoljam fel és tegyek parancsikont a tálcára, vagy telepítsem az alapot és írjam felül a másolattal? (ha telepítem akkor bekerül a registrybe is, nem tudom ez fontos-e)

(#1309) Nevar válasza -conrad- (#1308) üzenetére


Nevar
aktív tag

Én úgy tudom simán használható a másolt, nem kell felülírogatni sem meg semmi. Asszem Steveetm írta még pár oldallal hátrébb.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1310) Dr.Burn válasza nak0n (#1307) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Megprobalom felrakni, ha nem sikerül akkor az lesz a köv. lepes hogy megkerek valakit hogy irja ki nekem DVD-re.

"Later Nerd!"

(#1311) szepi79 válasza -conrad- (#1308) üzenetére


szepi79
őstag

elég simán kirakni egy parancsikont, semmi szükség újratelepiteni.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1312) steveetm válasza Nevar (#1309) üzenetére


steveetm
őstag

sőt, ha már megélt jópár patchet a játék, akkor eléggé töredezett tud lenni pár nagyobb file, amit nekem a windows az istennek nem tud töredezettségmentesíteni, szal simán kimásolom a játékot egy másik könyvtárba, ha van elég szabad helyem egybe, múltkor látványos gyorsulást értem el betöltésben.
Üdv.: steveetm

(#1313) szepi79 válasza steveetm (#1312) üzenetére


szepi79
őstag

ez nem is rossz ötlet...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1314) Petie


Petie
veterán

Wolverine Omen fejlesztéséről tudsz valamit? hogy állnak?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1315) Wolverine válasza Petie (#1314) üzenetére


Wolverine
félisten

Eddig mindenki elégedett vele, ahogy láttam; feature-bővítés és bugfixelés folyik ezerrel, de a cucc használható. Pár furcsa ügye még van, de nem zavaró :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1316) #51736960


#51736960
törölt tag

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy nincsen véletlenül ph-s guild a wow-ban? Ugyanis az a legnagyobb gondom, hogy nemrég kezdtem játszani ezzel a játékkal, de egyszerűen nem tudok megbízható partit találni, nagyon sok a dilettáns ember. Én régen rengeteget eq-ztam, úgyhogy nagyon bántja a szemem, ha a wow-ban a healer tankol, a warrior nem építi az aggrot, a puller meg 38 mobot húz egyszerre.
Egy szó mint száz, jó lenne bekerülni egy normális társaságba :)

(#1317) tjhooker464 válasza Wolverine (#1315) üzenetére


tjhooker464
őstag

Az Oment a Threat 1.0 val együtt kell használni ugye? Lejárt az accom és holnapig nem is lesz addig összeállítok egy új addon pack ot magamnak.

Pola: Melyik unit frame et használod? Nagyon tetszenek azok a lekerekített formák.

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#1318) tjhooker464 válasza #51736960 (#1316) üzenetére


tjhooker464
őstag

PH-s guild nincs mert eléggé szét van szórva a társaság és cél meg erőforráskülönbségek is vannak az emberek között. Nehéz lenne összeegyeztetni. Viszont van az első hozzászólásban egy link amin le van írva, hogy ki melyik szerveren milyen néven érhető el. Ha van valaki a te szervereden akkor kérdezősködj nála, hátha tud ajánlani valamit.:)

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#1319) #51736960 válasza tjhooker464 (#1318) üzenetére


#51736960
törölt tag

:R

(#1320) Petie válasza tjhooker464 (#1317) üzenetére


Petie
veterán

én csak oment szedtem le és megy.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1321) D4v3


D4v3
őstag

[link] A mai Gruul killnél, mivel kb mindenki lesz@rta a dolgot, meg is halt az MT, majd mindenki más is és maradt 3 holy paladin.. gruul down :)
Egyébként Vashjnál járunk már ssc-ben (+void reaver tk-ban). Anulu nektek már farm státuszban van Vashj? Van vmi tanácsod rá, az első alkalommal elég fejetlenül mentünk neki.

(#1322) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Na vegre sikerült megcsinalnom. Sikerült is par orat jatszani. :DDD

"Later Nerd!"

(#1323) Polacheck válasza tjhooker464 (#1317) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

agunitframes. De a barokat a recycleddel kerekítettem le.

less qq more pewpew!

(#1324) Wolverine válasza tjhooker464 (#1317) üzenetére


Wolverine
félisten

A Threat csak egy library, szal a WoWAce-es zipben benne van a többi externallal együtt ;) (amúgy a Violation és a PtBull is használja már a Threatet; ez végzi a fő melót, az Omen csak a külső csicsa :) ) Ha !!!StandalonLibrariesszel szoktál frissíteni, az sem gond - már benne van :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1325) tjhooker464


tjhooker464
őstag

Köszi mindkettőtöknek. Viszont ezt recycledet nem találom sehol. Hol keressem?:)

A születés nem más mint a halál torz mosolya

(#1326) Viktor77 válasza tjhooker464 (#1325) üzenetére


Viktor77
titán

Mert cyCircled a neve. :)

A wowace-n fent van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1327) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!
Kérdeztem már pár embert, de senkitől nem kaptam egyértelmű információt...

Adott egy trial keyem még pár napig és most a MM-ban 9990 a WoW + BC. A kérdésem, hogyha megveszem ezt a pakkot akkor először is hány nap játékidőt kapok, másrészt GC egyből kell e hozzá, vagy ráér majd ha lejártak a fullhoz kapott játékidők?
Olyan választ is kaptam, hogyha trialom van elég ha csak GC-t veszek és működik fullként, ezt mondjuk azért nehezen hiszem...

Xbox GT: nozsolt

(#1328) whitezo88 válasza nofi (#1327) üzenetére


whitezo88
nagyúr

amennyiben nem adsz meg számlaszámot, GC is szükséges a játékhoz.

(#1329) -conrad- válasza nofi (#1327) üzenetére


-conrad-
addikt

Az alap wow tartalmaz egy hónap játékidőt, a BC nem, így 1 hónapig lesz ingyenes. A telepítéskor kér bankkártyaszámot, vagy GC-számot. Ha megadod a bankkártyád számát akkor nem fog róle levonni semmit, nyugodtan meg lehet adni. Ha GC-t veszel akkor annyival tolja ki a játékidőd amilyen GC-t vettél.
- regisztrálj egy 10napos trial accountot, azt frissítsd fel a teljessel, íyg elméletileg 40 nap játékidőd lesz
- ha nincs bankkártyád és nem akarsz GC-t sem venni akkor google-ben tudsz keresni megoldást a bankkari problémára.

(#1330) whitezo88


whitezo88
nagyúr

úgy tűnik megtört a jég. Gruul ismét halott, sajnos én nem tudtam jelen lenni.

(#1331) anulu válasza D4v3 (#1321) üzenetére


anulu
félisten

a farm status erős túlzás, eddíg 2x öltük, 2-ra viszonylag simán 3 vagy 4-re lefeküdt a kisasszony.
hátööööizé. elég komplex fight. 2 paladin mindenképp kell p1-re, h a freedomot folyamatosan rajta tudják tartani az MT-n, aki meg static charge-ot kap, attól el kell futni és ki kell healelni. p1 röviden ennyi, p2 maga a káosz. különösebben nem is tudnék tanácsot adni, mert a saját csapatom healjére és a passzolásra figyelek :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1332) Nevar válasza whitezo88 (#1330) üzenetére


Nevar
aktív tag

én jelen voltam csak nem kellettem :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1333) nofi válasza -conrad- (#1329) üzenetére


nofi
őstag

már a trialhoz is kért számot, oda kapott egy fake mastercard numbert.. Köszi a válaszokat!

Xbox GT: nozsolt

(#1334) ciao


ciao
senior tag

tudja valaki mennyibe kerül a tailoring respec? arra gondoltam megéri-e ruha gyártás elött specet váltani?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1335) sasa311 válasza ciao (#1334) üzenetére


sasa311
veterán

Asszem 100G.
De úgyis csak az aktuális tailor speccednek megfelelő ruhát hordhatod, úgyhogy nemtudom mire gondolsz :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1336) Nevar válasza sasa311 (#1335) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nem úgy van, hogy csak akkor kapja meg a set bonust? A ruhát attól hordhatja nem?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1337) TommyGun


TommyGun
őstag

Wolverine tudnál nekem segíteni hogy lehet hatékonyan frissíteni az ace2-es addonokat ?
Fubar sct omen grid ora2 ahogy nézem elég sűrün frissítik olvastam hogy van valami autamata frissítési lehetőség nem kell egyenként nyálatni utánna :)
Egy részletes bemuatót tudnál nekem tartni mit hogy köll ? :D
előre is danke :)

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#1338) -conrad- válasza TommyGun (#1337) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem meg még mindig gondom van a cartographer mining pluginjével, mert nem mutatja a lelőhelyeket. Bemásoltam a cartographer mappájába de nem megy.

(#1339) szepi79 válasza Nevar (#1336) üzenetére


szepi79
őstag

nem. az csak a craftolható övnél van így. a 3 elemes, bopos setnél muszáj az adott ''csoporthoz'' tartozni.

ciao: szerintem csináld úgy, hogy megcsinálod az összes ruhát, ami mindkét sethez szükséges, és meg is varrod őket. és utána váltogatsz speckókat. legalábbis én így csinálnám.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1340) dilipok válasza TommyGun (#1337) üzenetére


dilipok
veterán

van 1 wowaceupdater nevű program, azt kell letölteni. Abban pedig az optionsban beállítod hogy hol van a WOW installod és már megy is. Ez majd mindig letölti az aktuálisan elérhető addonlistát, és abból válogathatsz, hogy melyiket akarod felrakni, illetve 1 gombbal frissíti az összes installált Ace addont a gépen.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1341) ciao válasza szepi79 (#1339) üzenetére


ciao
senior tag

arra gondoltam hogy amikor 4 naponta megyek spell/shadow/primal moon-clothot gyártami elötte átspecelek de nem éri eg mert a + ruha csak 60-70g, valaki mondta a klánban hogy úgy éri meg transmute masternek lenni hogy megcsinálja a potion mastert és respecel transmutera és nem kell leadni a 4 Primal Might-ot, gondoltam lehet trükközni a tailor speccel is de nem

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1342) szepi79 válasza ciao (#1341) üzenetére


szepi79
őstag

felesleges respeccelgetni ruhagyártásnál. mert csinálsz a főszakmádból 2 ruhát, meg a másik kettőből egyet-egyet. namost azt az egyet, ami nem kell, azt cseréld be olyanra, ami viszont kell. vagy add el AHben, és az árából vedd meg a ''cserekészüléket''

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1343) nak0n


nak0n
aktív tag

Lenne egy kis problémám a healbottal, ha valaki tud, segítsen pls. Nagyon jó kis addon, mindössze az zavar, hogy minden altomnál meg bankos karinál hajlandó betöltődni, csak pont a palámnál nem. Vagyis néha elindul, néha meg nincs kinn az ablak.

[Szerkesztve]

(#1344) ciao válasza szepi79 (#1342) üzenetére


ciao
senior tag

már jó ideje megvan a full primal mooncloth settem és az összes legyártott ruhát teszem AH-ba, így 4 naponta 4 ruhát tudok csinálni, de ha gyártás elöt respecelnék 6 ruha lenne a végeredmény ami +120-140g, de hogy ilyen drága a spec váltás nem éri meg, ja és az anyját a blizznek hogy 8 primal mooncloth kell a 20as baghoz a kutyan nem veszi meg még alapanyag áron sem, ja és tegnap meg tudtam venni a 300as riding skillt :DD igaz van 1300g tarztozásom, vagyon megérte rühelltem már azt a mozgássérült 60%-os windridert

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1345) szepi79 válasza ciao (#1344) üzenetére


szepi79
őstag

jah, a 20as tatyó nagyon nem éri meg. azt az 1300g tartozást meg gyorsan le tudod rendezni, csak állj neki a netherdrake-ekkel a daily questeket megcsinálni. honored már 6-7 quest is van naponta, 100g bejön vele/nap. két hét alatt vissza tudod fizetni, és még a repud is nő :D tiszta haszon.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1346) Polacheck válasza szepi79 (#1345) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Akkor csak én vagyok az a barom, aki 20-as tatyikkal járkál? 270 goldért anno nem tudtam AHban hagyni őket, olyan szomorú szemmel néztek rám.

less qq more pewpew!

(#1347) szepi79 válasza Polacheck (#1346) üzenetére


szepi79
őstag

a 270g-t megéri megvenni. a 8 primal moonclothot és az egyéb kellékeket nem éri meg ''beolvasztani'', mert külön-külön sokkal többet érnek.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1348) sasa311 válasza Polacheck (#1346) üzenetére


sasa311
veterán

ki az a f@szláma aki 270G-ért rakott be AH-ba 20as tatyókat? :Y
Nálunk kb 500G az anyag / táska.

Amúgy én már hetek óta nem gyártok clothot, kb 10G-t keresnék clothonként, annyiért meg nem érdekel ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1349) szepi79 válasza sasa311 (#1348) üzenetére


szepi79
őstag

Amúgy én már hetek óta nem gyártok clothot, kb 10G-t keresnék clothonként, annyiért meg nem érdekel

dettó. amint meglett a setem, már csak a guildtársaknak gyártottam cloth-okat, hozott anyagból. amióta nekik is megvan, ''parlagon heverek''. sokkal értelmesebb eladni a primal cuccokat önmagukban, mint ruhát gyártani belőle.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1350) ciao válasza szepi79 (#1349) üzenetére


ciao
senior tag

nálunk primal life 10g water 25g Imbued Netherweave anyag 8g ebből lesz nekem 2 primal mooncloth ami 120g, 1 primal shadow 2.1 elött vettem 40et még 80s/db árom most 4g, fire 30g ebből shadowcloth 70g itt csak 28g-t nyerek de még megéri, a spellcloth éri meg legkevésbé a primal mana 18-20g de a spellcloth 75g körül van itt is lehet fogni 17g körül és hamarabb megvan mint 1 Q és ha megint 1 elementál spawnol akkor az szokott dobni 4-5 motot, amióta 2 spawnol az őrökre bízom a munkát de akkor meg nem lehet lootolni

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.