Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) anulu válasza VR6-Fan (#1647) üzenetére


anulu
félisten

kockulástól függ :) 53-55 Un'goro, 55-57 WPL és Winterspring, 58-tól HFP (bár lehetőség szerint Rampartson húzzanak 62-63-ig, így a honored repu is ki lesz maxolva), utána gyorsban a questek, utána Zangarmarsh, és így tovább. nekem 60-70 6day played volt, kb 1,5 hét alatt hoztam ezt össze. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1652) VR6-Fan válasza anulu (#1651) üzenetére


VR6-Fan
veterán

pff az nem gyenge :R
meik szerveren vagy fent?

53-55 Un'goro már kész...

lassan csináltatok bankártyát aztán vissza csorgok, kis aktív BRD-re kell pár cucc meg vagy 5-qm van oda 2-3 esete alatt kéne ott 2 szintet lépnem.

hát főként este tudnék játszani mert napközben meló(diák), meg azért még is vna az embernek egy élete is :)

az xp bonus(200%, nem jut eszembe a neve, sry) az még mindig csak két szintig érvényes úgye?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1653) Ptech válasza VR6-Fan (#1652) üzenetére


Ptech
őstag

BRD-t hagyd a fenébe, áltaában nehézkes oda csapatot találni, PuGal meg általában rémálom szokott lenni. 58on mehetsz Outlandra, és az ottani első cuccok fényévekkel jobbak, mint a BRDs kékek.

200% = rested bónusz. A szinted 5%-át (egy buborék) kapod meg restednek minden 8 óra után, amit fogadóban vagy fővárosban töltesz. Max 30 bubiig, azaz 150%-ig.

(#1654) whitezo88 válasza sasa311 (#1650) üzenetére


whitezo88
nagyúr

miért lenne rossz mikor így is lemegy? :P

wipeok szinte mindig csak azért vannak mert valaki bemozdul flame wreathba.

(#1655) Ptech válasza whitezo88 (#1654) üzenetére


Ptech
őstag

Nem rossz, ha meg szeretitek nehezen csinálni, akkor meg pont hogy jó is :DDD

(#1656) whitezo88 válasza Ptech (#1655) üzenetére


whitezo88
nagyúr

teher alatt nő a pálma :DDD

(#1657) VR6-Fan válasza Ptech (#1653) üzenetére


VR6-Fan
veterán

1x mindenképp le kell mennem a küldik miatt. igazából nem is a cuccok miatt egy chest fontos.. ha nem a rested bonus miatt és a sok mob miatt ;]

a 60+-os csapat anyira nem gáz....

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1658) Luos


Luos
tag

Sziasztok!
Kérdezném hogy az account managmentben, mikor rakattintok a change subscriptionra, ezekután bejelölöm h ''Cancel recurring subscription plan'' , és kijön az account cancel oldal,ha ujra be akarom fizetni ugyanugy játszhatok tovább mintha nem is történt volna semmi, vagy ez a cancel account törli a karikat?

(#1659) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Újabb igazi guildvideónk készül. Intró: [link]

Szerintem iszonyat feelinges lesz :)

less qq more pewpew!

(#1660) S_E_R_I válasza Polacheck (#1659) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Olyan amilyen egy intrónak lenni kell, most nem irom le milyennek kell lennie ;] Várjuk az ''igazit''. Végül is amiket láttam töletek Pola azok igazán jók voltak Gruul, zenében mindenben ott volt, ügyesek a srácok akik csinálják, gratula nekik ;)

[Szerkesztve]

(#1661) Polacheck válasza S_E_R_I (#1660) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Egy szem priest csinálja őket, csak általában dolgoznia kell a raideken, pedig ha lenne esélye mind visionnal végig tolni, még jobbak születnének.

less qq more pewpew!

(#1662) sasa311 válasza whitezo88 (#1654) üzenetére


sasa311
veterán

Nem mondom, hogyha lemegy nem gáz, de mennyivel jobb lenne, ha
a., 1 percel gyorsabban végeznétek ;]
b., a healerek nem 42 mana potit innának hanem max 1-et (vagy azt se)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1663) XmogX


XmogX
tag

Megmondaná nekem valki, hogy mit jelent az, hogy valamikor az ellenségek nevénél sötétebb, valamikor világosabb színek vannak?

[Szerkesztve]

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

(#1664) whitezo88 válasza XmogX (#1663) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pontosabban? :F
milyen színek? pontosan hol?

(#1665) ssolitude válasza whitezo88 (#1664) üzenetére


ssolitude
őstag

Szerk

[Szerkesztve]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1666) Wolverine válasza Luos (#1658) üzenetére


Wolverine
félisten

Accountot és karaktert max. 6 hónap után törölhet a Blizz, de nem szokott.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1667) anulu


anulu
félisten

Shade of Akama down by Public Enemy :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1668) anulu válasza VR6-Fan (#1652) üzenetére


anulu
félisten

Armory profil: [link] :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1669) nak0n válasza sasa311 (#1662) üzenetére


nak0n
aktív tag

Mi örülnénk, ha egyszer lemenne, akárhogyan... :D Sok wipe után 34%-ig jutottunk el, aztán az elementálok kinyírták a raidet. Most van még 2 napunk, remélem, lemegy addig.

Más: a Deadly Boss Mod vagy az oRA tudja azt, hogy számolja, mennyi idő van még hátra trash respawnig?

(#1670) Wolverine válasza nak0n (#1669) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Incubator igen: [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1671) sasa311 válasza nak0n (#1669) üzenetére


sasa311
veterán

Első try(ok)hoz szégyen - nem szégyen, vigyetek aranra kiképzett csapatot. Kb így:

MT - kiszáll

1-2 DPS warrior
2-3 Rugó
1 shaman (lehetőleg melee legyen a rövid CS cooldown miatt). Ha nem melee akkor is menjen melee groupba windfury-t pakolgatni.
3 healer (druida elég haszontalan itt sajnos, mert gyors healek kellenek, pala és priest jó, pala a legjobb :DDD )
2 lock

A tactic:
1 warrior és 1 rugó tüzet szakítsa
1 warrior és 1 rugó frostot szakítsa
(ha a sámán melee segítsen mindkettőben ha kell + arcane)
2 lock kezelje az addokat
+1 druid, mert kell a buff.
Flame wrath közbe nem bemozdulni, Blizzardot valaki TSen / ventrin jelentse be mindig, hogy hol kezdődik, így mindenki tudni fogja hova fusson.

Ami még fontos lehet, arannak van aggro-táblája mikor mindene CSzve van. Tehát mikor rámentek akkor a 2 lock várjon 7-8 secet mielőtt nukeolnak. Melee aggrot sose csökkentsen a fight alatt.
Aran egy ''okos'' boss, ami azt jelenti, hogyha valaki alacsony HP-n van automatikusan őt targeteli, olyankor nagyon figyelni a kickre.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1672) nak0n válasza sasa311 (#1671) üzenetére


nak0n
aktív tag

Kicsi szerver, kevés magyar... Bár lenne 2 rugónk meg 2 DPS warrink, melee sámán meg főleg. Majd megpróbálunk optimalizálni, csak most a nyaralások meg vizsgák miatt elég nehéz. De 1000 köszi.

(#1673) VR6-Fan válasza anulu (#1668) üzenetére


VR6-Fan
veterán

nem gyenge :) de akkor valoszínüleg nem találkoztunk.

hát ilyen szép linket nem tudok adni csak van egy 53-as human retry palám, meg még pár kisebb.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1674) Nevar válasza VR6-Fan (#1673) üzenetére


Nevar
aktív tag

hát ilyen szép linket nem tudok adni

dehogynem, linket bármilyet tudsz adni ;]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1675) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Hi all!

Lenne 1 nagyon hülye kérdésem:Az lenne a kérdésem hogy regelek most wow-nal a 10 napos ingyenes verziora,és van egy ilyen kerdes amire nemtom mit kene beirnom: * State/Prov./Region.Eddig akármit irtam be nem fogadta el.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1676) steveetm válasza XmogX (#1663) üzenetére


steveetm
őstag

azt hogy pvpbe van e kapcsolva vagy nem, de arról gőzöm sincs meik meik.
Üdv.: steveetm

(#1677) szepi79 válasza sasa311 (#1650) üzenetére


szepi79
őstag

Big bad wulf a játék legkomolyabb bossa
Sírva röhögős, mikor rugó üvölti TSen, hogy piroska vagyok! piroska vagyok! bazdmeg!!!!


nekem idáig a chess event tetszett legjobban :DDD

de az opera is jó, onnan télleg a farkas a favorit.

aranhoz: mi mindig úgy csináljuk, hogy leül inni. kis guild vagyunk, raidenként 1 rugó, meg 2 wari, és ennyi kb. (mellesleg nem a melee sámánnak, hanem az elemental sámánnak van rövidebb CS-je, de az is 6mp helyett 5mp, nem akkora nagy különbség. de a windfury totem helyett érdemes spell-elnyelős totemet kirakni, és amikor az CDn van, csak akkor WFet.)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1678) anulu válasza [pod]Diablo (#1675) üzenetére


anulu
félisten

ez az USA-n belüli államokat (pl New York, Ohio, Colorado, stb) jelenti. elméletileg csak akkor kell kitölteni, ha országnak az Egyesült Államokat választottad ki (bár EU verzió regelésnél asszem nem is lehet talán :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1679) [pod]Diablo válasza anulu (#1678) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

thx.Meg lenne 1 olyan kérdésem hogy,ottvan hogy mien bank kártyával akarok fizetni,és mennyit,meg a kártya kod,meg egyeb,és ezeket hogy töltsem ki,ha én a 10 napos ingyenes verziot akarom kiprobálni?Haggyam uresen a mezőket?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1680) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#1679) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Nem vágom most mivan.Megcsináltam az accot,de olyan kérdés nem volt sehol hogy account name.Akkor mikor a game-be bekene jelentkezni,akkor acount name-nek mit kell beirnom?
Bocsi all,hogy itt irogatom a hülye kérdéseimet...

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1681) szepi79 válasza [pod]Diablo (#1680) üzenetére


szepi79
őstag

pedig olyannak kellett lennie. maximum nem account name, hanem user name.

amúgy ajánlom figyelmedbe az első hozzászólást: [link]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1682) [pod]Diablo válasza szepi79 (#1681) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Na sikerült megcsinálnom.Csak volt a 10-napos verziorol link az elso hsz-be es tegnap ikor rámentem többször,és nem jött be.De msot bejött,és sikerült megcsinálnom.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1683) ciao


ciao
senior tag

szombaton este nem volt raid és lementem 1 pug MC-re 20an jöttünk össze lvl60-70ig vegyesen azt kiderült 2nek nincs meg a kulcsa, az 5ös corehund packokig sétagalopp ott megizzadtam vagy 4-5 ször éledtek a kutyák mire lementek és megértette a dps mit kéne csinálni igaz csak 2 tank volt az 5 kutyára, aztán Geddonig megint nem volt probléma ott a bomba miatt volt 1 wipe, mivel csak 2önknek volt essence a rúna oltogatáshoz Golemaggig mentünk a végére 10en maradtunk és mage sem volt már, élveztem megint MC-t jó móka volt, volt olyan akinek jól is jött a T1, és szinte az összes boss dobott receptet ami régebben nem volt jellemző

[Szerkesztve]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1684) nofi


nofi
őstag

Retri palánál kétségeim támadtak a talentekkel kapcsolatban. Convictiont vagy Vindication érdemesebb fejleszteni. Aki vmennyire ismeri a palát plz segítsen egy kis gyors talentajánlóval :R

Xbox GT: nozsolt

(#1685) szepi79 válasza ciao (#1683) üzenetére


szepi79
őstag

ja, MC nagyon hangulatos hely. nekem az tetszik legjobban a 40 fősek közül. (utána BWL, naxx és a végén AQ40)

tegnap lement prince is, második kisérletre... pedig úgy mentünk oda, hogy na, most elmegyünk a 3. fázisig, csak hogy megnézzük :D

mákunk is volt, több is, egyrészt nagyon jó helyre jöttek végig az infernalok, másrészt meg főleg engem csapkodott a 3. fázisban, én meg lock lévén kihealeltem magam :D amúgy én rájöttem, hogyha egyszer lement már egy boss, akármiért (mák, bug lénygetelen), onnantól kezdve sokkal könnyebb megölni. mert az ember eleve úgy megy oda, hogy ok, lesz max 1-2 try és megyünk a következőre. (ez csak most tudatosult bennem, hogy új szerverre költöztem :DDD )

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1686) Horny256


Horny256
aktív tag

Hi all
Csak egy kérdés :F be lehet fogni svt-be Sin'Dall-t :F :F
Mert nekem nem sikerült igaz én is 37-s vagyok :)

(#1687) szepi79 válasza Horny256 (#1686) üzenetére


szepi79
őstag

ha beast, akkor be lehet. márpedig beast. csak legyél ugyanakkora szintű (vagy nagyobb) mint ő. legtöbben king bangalash-t fogják be, és vele ''pávázkodnak''.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1688) whitezo88 válasza szepi79 (#1685) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tegnap az uccsó infernalt 5-6%-nál pont bedobta ránk és nem volt hely ott, így a vége már elég káosz volt de lement végül 4 halállal, első tryra, engem pont az uccsó pillanatban csaptak agyon a balták. :D

(#1689) Horny256 válasza szepi79 (#1687) üzenetére


Horny256
aktív tag

Csak mindig el lök magától és akkor megszakad a szelidités :((
Az még nekem nagy :)

(#1690) Wolverine válasza Horny256 (#1689) üzenetére


Wolverine
félisten

Fagycsapda ;) Nem tud kijönni, te meg betame-eled :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1691) whitezo88


whitezo88
nagyúr

elkezdtük maggit póbálgatni, 1 repop alatt eljutottunk az addok jó megfogásához és az első line jó kockázásához. a második line viszont elcsúszott és 6-8 ember kihalt. aztán már ennyi volt.

[Szerkesztve]

(#1692) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Level 34. -en a 110 gold sok? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1693) Ptech válasza mobal (#1692) üzenetére


Ptech
őstag

Mire?

(#1694) whitezo88 válasza Ptech (#1693) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mountra

(#1695) mobal válasza Ptech (#1693) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:) csak érdekődtem de pacira megvan a kes :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1696) Ptech válasza whitezo88 (#1694) üzenetére


Ptech
őstag

paci az 100gé, kivéve ha valami csíter kaszttal nyomja :D

Egy kis business és lvl 40en már 500g-m volt, úgy, hogy 19en és 29en twinkeltem, az volt a jó ;)

Gruul hozzámvágott egy ilyet: [link] Kezdek világítani mint a karácsonyfa ;]

(#1697) whitezo88 válasza Ptech (#1696) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nájsz, ez kb a Prince-tőr tesója :)

(#1698) picike123


picike123
csendes tag

Sziasztok!
Régóta olvasgatom a topikot, sok hasznos tanácsot kaptam már, pl. addonokhoz is, ezzel kapcsolatban lenne most egy kérdésem.
Ace2es addonokat használok régóta, és gyk naponta frissítgetem is őket az updaterrel, a ''without externals'' opció használatával, ahogy azt itt a hozzáértők mondták. Sokáig jól is működtek, az utóbbi időben viszont minden belépéskor, meg sokszor halálokkor, aggroszerzéskor, meg egyéb alkalmakkor hibaüzenetet kapok a képernyőre egy ablakban, ilyesmiket:

Date: 2007-06-19 00:20:27
ID: 51
Error occured in: Global
Count: 1
Message: ..\AddOns\Antagonist\Antagonist.lua line 25:
attempt to index global 'ParserLib' (a nil value)
Debug:
Ace2\AceAddon-2.0\AceAddon-2.0.lua:25:
Ace2\AceAddon-2.0\AceAddon-2.0.lua:23
Ace2\AceAddon-2.0\AceAddon-2.0.lua:577: InitializeAddon()
Ace2\AceAddon-2.0\AceAddon-2.0.lua:455:
Ace2\AceAddon-2.0\AceAddon-2.0.lua:432
[C]: ?
Ace2\AceEvent-2.0\AceEvent-2.0.lua:269: TriggerEvent()
Ace2\AceEvent-2.0\AceEvent-2.0.lua:910:
Ace2\AceEvent-2.0\AceEvent-2.0.lua:903
AddOns:
Antagonist, v37038
Ace2
BabbleSpell22, v2.2.$Revision: 36189 $
Babble22, v2.2.$Revision: 36189 $
CandyBar
Deformat, v1.0 $Revision: 3817 $
DewdropLib
PaintChipsLib
SharedMediaLib, v1.0
Waterfall10
Swatter, v4.0.0


Bocsi a hosszú listáért, de mit tudnék ezzel csinálni? Kicsit zavaró.

(#1699) Wolverine válasza picike123 (#1698) üzenetére


Wolverine
félisten

Töltsd le a ParserLibet :) Azt hiányolja.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1700) anulu


anulu
félisten

4db 10% alatti wipe-unk volt ma Teron-on. kicsit vagyok csak ideges miatta :S viszont úgy tűnik, h mindenki megtanult ''szellemesen'' játszani, remélhetőleg holnap fekszik.

mielőtt bárkiben felmerülne: videót nem fogok csinálni, mert a plafont bámulom folyamatosan, és így van 15-18 fps-em, ha a raidet nézem, akkor 4-5.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.