Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) steveetm válasza Wolverine (#1548) üzenetére


steveetm
őstag

btmscan, bottomscanner, ah-t vizsgálja oan itemek után amiknek az ára x%al a megadott átlag alatt van, és azokat megveszi neked.
omg egy addon amit nem ismertél^^
Üdv.: steveetm

(#1552) Wolverine válasza steveetm (#1551) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert nem használtam soha :D Kiveszem/visszateszem játékot ritkán csinálok, anélkül is van épp elég zsém a saját mércém szerint :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1553) sasa311 válasza Ptech (#1541) üzenetére


sasa311
veterán

12K hp nem sok, nálunk überbrutál zöld geares magetankjaink vannak, nagyjából 16K hpval :DDD
green chest 100 stammal és társai ftw ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1554) anulu


anulu
félisten

kezdek lilát hányni a nagáktól... :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1555) ciao válasza sasa311 (#1553) üzenetére


ciao
senior tag

mi tegnap Maulgart 11200 HP-s mage-el vertük le, holy pala és én holy pap gyógyítottuk, a szempillám akkor hagytam el amikor a mantöltős petem ráküdtem Maulgarra és csak kamillázott mellettem... nagyon remélem hogy végleg kijavítják már ezt a bugot!

[Szerkesztve]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1556) LucifeI2 válasza ciao (#1555) üzenetére


LucifeI2
őstag

CTRL+1 avagy pet attack.

Esetleg tedd macroba...

/cast Shadowfiend
/petattack

Nemtudom minek kell ennyit osztani hogy bugos meg minden. :F Sztem jobb így mint amikor ütött mindent amit csak látott, 2.1.2-be javítva lesz és nem lesz olyan hogy nem kezdi el ütni az első targeted.


[Szerkesztve]

(#1557) Polacheck válasza ciao (#1555) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

11k hp pont elég neki. Nálunk én szoktam egyedül healelni a maget, aki tankol, és eddig még sosem halt ki hp hiány miatt, úgyhogy egy pala is meg tudja oldani.

less qq more pewpew!

(#1558) szepi79 válasza LucifeI2 (#1556) üzenetére


szepi79
őstag

sőt, még a SHIFT+T is jó.

szerk: a többi pethez hasonlóan, ezt nem lehet agresszívra állítani és úgyhagyni? :D

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1559) ciao válasza LucifeI2 (#1556) üzenetére


ciao
senior tag

szarok rá mit üt! tőlem a földet is csapkodhatja csak töltse a manám, az sem segít ha agresszívre állítom, és nehogymár nekem kelljen trükköznöm hogy működjön valami, nem vagyok én hunter vagy lock hogy tudjam a pet kezelés finamságait, szerintem a mostani állapotra a hígszar jelző a megfelelő, de kösz kipróbálom ezt a makrót

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1560) sasa311 válasza ciao (#1555) üzenetére


sasa311
veterán

Nálunk 1 healer gyógyítja mindig a maget, nem szokott vele gond lenni.

Lehet, hogy kevesebb is elég lenne, de így olyan móka :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1561) ciao válasza szepi79 (#1558) üzenetére


ciao
senior tag

lehet agresszívre állítani de a következő summonkor nem lesz aggresszív

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1562) Nevar


Nevar
aktív tag

Nem tudjátok, hunterekre ugyanazok a hit-miss szabályok vonatkoznak mint a 2h fegyóval szaladgáló warriorokra? (375 wpn skill, és az enemy 375ös def skillje) pl. warriornak ilyen értékek mellett azonos szintü ellenfél ellen van 5% chance to miss-e. aztán ha az ellenfél def skillje nagyobb (1 lvl-lel nagyobb mob def skillje már 5tel nagyobb), skillenként 0,04%-kal nő a miss chance. Ez huntereknél is így van? Mert szerintem igen, és most ezen vitázunk egy guildtárs hunterrel ^^

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1563) szepi79


szepi79
őstag

amúgy most új projektbe kezdek. megnézem, mennyire ütös melee harcost lehet faragni a lockomból.

tekintve, hogy egyetlen melee képességem sincs a sima autoattack-on kívül, és hogy a clothos cuccban ritka ami +APt ad, a fő hangsúly az enchantokon és a socketes tárgyakon lesz, meg a trinket/neck/finger itemeken.

offhandbe firestone fog kerülni, ennyi csalást engedélyezek magamnak.

fejesnek egy 3 socketes cloth lesz, rajta ez az enchant: [link]

fegyvernek egyelőre a scryers exalted fegyver lesz [link], még nem tudom, milyen enchant lenne rá a legjobb. talán crusader? ha meglesz a keepers of time exalted, akkor esetleg lecserélem arra a tőrre.

vállasra ez az enchant kerül: [link] csak még vállast nem tudok, mi legyen. tudnátok mondani valami socketes cloth válast? (a frozen shadow vállasomat nem áldozom be erre a célra)

nacira a +30 stami +10 agi kerül, bár még nem tudom, mi lesz az.

na és amiben segitséget kérnék: milyen gemeket pakoljak a socketekbe? meg gyűrűket/nyakláncokat is ajánlhattok, főleg 5man és repus dolgok érdekelnek.


szerk: nevar, szerintem ugyanúgy van a huntiknál is. legalábbis nem látom annak az értelmét, hogy egy alapvetően ranged kasztnál belenyúljanak ilyesmibe, mikor alig melee-ztek.

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1564) sasa311 válasza szepi79 (#1563) üzenetére


sasa311
veterán

Unatkozol? :DDD

[link]
Nekem már van egy ilyenem a projecthez :DD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1565) szepi79 válasza sasa311 (#1564) üzenetére


szepi79
őstag

nem, kiváncsi vagyok :D éppen sámlit húzok fel, szal az lefoglal. mondjuk lehet csak azután valósul meg a projekt, miután a sámli felért 70re. (meg kéne szerezzek valami fejest is, mert a mostaniból akarok melee fejest csinálni, csak amig ugye nincs jobb... :D )

szép kard, csak ez tanknak jó, nem DPSre :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1566) Nevar válasza szepi79 (#1565) üzenetére


Nevar
aktív tag

Vedd fel a BS-t és craftolj magadnak epix kardot :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1567) szepi79 válasza Nevar (#1566) üzenetére


szepi79
őstag

na, ENNYIRE azért nem vagyok kiváncsi :D sztem a scryers tőr nem sokkal gyengébb annál a kardnál :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1568) Nevar válasza szepi79 (#1567) üzenetére


Nevar
aktív tag

sztem a scryers tőr nem sokkal gyengébb annál a kardnál
Az upgradeltnél ? ;]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1569) szepi79 válasza Nevar (#1568) üzenetére


szepi79
őstag

annyival biztos nem gyengébb, hogy feladjam érte a 375 tailort meg a 36x enchantot. :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1570) LucifeI2 válasza ciao (#1559) üzenetére


LucifeI2
őstag

Persze, akkor gondolom nekd az nem baj ha Moronál mondjuk kiüti a Shackle-t vagy bárhol a polyt, esetleg új packot pullol vmi instába. :U

/petaggresive :U

(#1571) szepi79 válasza LucifeI2 (#1570) üzenetére


szepi79
őstag

nem hát, az legyen a DPS kasztok nyűgje :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1572) Nevar


Nevar
aktív tag

Megújult a Frostshock!

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1573) Polacheck válasza Nevar (#1572) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

le is van halva a proshockal együtt.

less qq more pewpew!

(#1574) Nevar válasza Polacheck (#1573) üzenetére


Nevar
aktív tag

Most nézem betölteni betölt, de nekem se nagyon akar megmoccanni..

na, már nem is tölt be :DDD

[Szerkesztve]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1575) szepi79 válasza Nevar (#1574) üzenetére


szepi79
őstag

FS is back online! :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1576) sasa311


sasa311
veterán

[link]

ez kemény... :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1577) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

nemtom ki hogy van vele, de nekem nem jön be az fs!

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1578) Nevar


Nevar
aktív tag

Kint vannak a season 2es cuccok frostshockon, asszem szerdán kapásból be is újítom a 2h kardot :C

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1579) Nevar válasza sasa311 (#1576) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nekünk tegnap volt egy pont ugyanilyen ... Eddig is volt már olyan amiért 1 ratinget kaptunk, de hogy nullát ... :U na most azt képzeld el, ha DCzik vki tőletek és mondjuk kikaptok egy ilyen csapat ellen :Y sztem kb -30 lenne...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1580) whitezo88 válasza Nevar (#1578) üzenetére


whitezo88
nagyúr

go home, arena n00b ;] ;]

[Szerkesztve]

(#1581) Nevar válasza whitezo88 (#1580) üzenetére


Nevar
aktív tag

Majd aztán ha a gnómok becampelnek aztán segítség kéne akkor jól jön még ez az arena n00b :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1582) ciao válasza LucifeI2 (#1570) üzenetére


ciao
senior tag

2.1 elött a petem sosem ütött cc-zet mobot, csak ha már nem volt más, és be nem aggrózott mob csoportot sosem pullolt, persze nem 1szer volt hogy nem azt ütötte mire küldtem

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1583) LucifeI2 válasza Nevar (#1578) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én meg a 430 Healup-os mace-t. =)

(#1584) Nevar válasza LucifeI2 (#1583) üzenetére


Nevar
aktív tag

Na azt mondd meg, hogy ugyanannyi pontért miért van 225 healupos mace, kevesebb stam, kevesebb int, kevesebb resi, annyival jobb h ad 15 spell hit ratinget. Ezt ki veszi meg? :F

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1585) szepi79 válasza Nevar (#1584) üzenetére


szepi79
őstag

kell az a 15 hit rating. mert ugye én még sose láttam olyat, hogy valaki resistelte volna a healt, de sose lehet tudni :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1586) LucifeI2 válasza Nevar (#1584) üzenetére


LucifeI2
őstag

Sztem azt bénézted és az Dmg and healup.

(#1587) Nevar válasza LucifeI2 (#1586) üzenetére


Nevar
aktív tag

Sztem azt bénézted és az Dmg and healup.

Van itt engineer? Kéne szemüveg ^^

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1588) -conrad- válasza Nevar (#1587) üzenetére


-conrad-
addikt

Csinálok neked inkább EZ-thro' dynamite-ot, csak tedd a flint and tinder mellé a zsákodba. :)

Az a dmg&heal done-os mace nekem is need, viszont csak egy huntival tudok menni együtt. :(

(#1589) Nevar válasza -conrad- (#1588) üzenetére


Nevar
aktív tag

Csinálok neked inkább EZ-thro' dynamite-ot, csak tedd a flint and tinder mellé a zsákodba.

Köszi, rendes tőled :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1590) LucifeI2 válasza -conrad- (#1588) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nekem is need, de elég pofátlanság lenne ha azt váltanám ki elsőnek, amikor alapból healelek PvP-be. ^^ De PvE-re nem lenne rossz. :(

(#1591) szepi79 válasza LucifeI2 (#1590) üzenetére


szepi79
őstag

amúgy mennyit kell egy ilyen fegyverért kockulni arénában? az 5v5öt hanyagolnám, inkább a 2v2 érdekelne.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1592) Rent


Rent
senior tag

:D :D

hihetetlen ez game mi idot elvesz a valos eletbol :D

(#1593) sasa311 válasza Nevar (#1579) üzenetére


sasa311
veterán

Ezektől akkor se kaptunk volna ki ha 2en DC-znek ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1594) Nevar válasza szepi79 (#1591) üzenetére


Nevar
aktív tag

Sztem ha 2v2zni akarsz akkor egy 2000-2200 rating kell hogy normális ütemben ki tudd szedni a cuccokat. 5v5-tel jóval kevesebb rating is elég, bár 5 normális embert nehéz összeszedni (legalábbis nálunk bloodscalpon). Esetleg 3v3? Az elég élvezetes, kevésbé jönnek ki a classok közötti különbségek mint 2v2ben (2x pompyro mage pl ...), több szerepe van a taktikázásnak is. Bár, nemtom ki állna le egy melee lockkal :DDD ;]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1595) szepi79 válasza Nevar (#1594) üzenetére


szepi79
őstag

na, akkor még1x, mert akkor nem ment át a mondandóm:
-nem akarok minden cuccot kiszedni, csak a fegyót
-fogalmam sincs, a rating hogyan számolódik ki, nem nagyon értek az aréna rendszerhez. kb. hány hétig kell arénázzak, és heti hány óra ráfordítás (az is érdekelne, hogy mennyire kell hozzá eredményesnek lenni)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1596) -conrad- válasza szepi79 (#1595) üzenetére


-conrad-
addikt

A fegyó az 3150 pontba kerül, hetente van pont osztás a rating szerint.
[link] ez egy jó rating kalkulátor. :)
Egy arena hamar lemegy, én nem vagyo 1000%-ig biztos az infóban de ha jól tudom 10 meccs elég egy héten.
Egy jó ratingot kell összehozni, de sztem te se számolj 1500-nál többel az elején én sem fogok. :)
Szóval ha nem tulonk jó pvp-t és nem 5v5-ben megyünk akkor 10 hét. :(
Ha 5v5 meglenne és egy jó 2200as ratingot tolnál akkor 3 hét.
Én lehet megkérdezem a guilden belüli pvp-seket, hogy beszállhatok-e forogni.

Én azt nem tudom, hogy tolhatom-e 2v2 3v3 5v5-ben egyszerre, és kapom-e mindegyik után az arena pontot hétvégén. Mert akkor érdemes lenne bénán de mindhárom felállásban tolni. :)

(#1597) LucifeI2 válasza -conrad- (#1596) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én azt nem tudom, hogy tolhatom-e 2v2 3v3 5v5-ben egyszerre, és kapom-e mindegyik után az arena pontot hétvégén. Mert akkor érdemes lenne bénán de mindhárom felállásban tolni.


Blizzard sem hülye. Akkor én kapnék heti 2.000 pontot mondjuk.

(#1598) LucifeI2 válasza szepi79 (#1595) üzenetére


LucifeI2
őstag

2v2-be 1500 pontért ami az alap, kapsz 264 pontot. 1600-ért már 345, 2000-ért 712, 1300 ért 210. Általába 10-20 pontot nyersz vagy vesztesz meccsenként. Ha 10 meccset játszol ( ez a minimum hogy kapj pontot) akkor heti 30 perc max 1 óra. 1600-1700-ig szerintem nagyon könnyű eljutni felette már kicsit nehezebb.

[Szerkesztve]


szerk.: Az új fegyverek drágábbak, 3623 most már a dagger.

[Szerkesztve]

(#1599) -conrad- válasza LucifeI2 (#1598) üzenetére


-conrad-
addikt

1500-ról indul azt lehet feltolni ill. lerontani igaz?
Mennyi a heti minimum játék, hogy kapjunk is érte heti pontot?
Teszem azt, alapítok egy arena-teamet, kezd alapból 1500on, és nem játszunk, gondolom nem jár a heti 246 mert akkor csak várni kell semmi mást.

(#1600) LucifeI2 válasza -conrad- (#1599) üzenetére


LucifeI2
őstag

Persze, lehet rontani meg feltolni is. Másikat szerkesztettem fentebb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.