Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) sasa311 válasza Polacheck (#141) üzenetére


sasa311
veterán

mi őtük, így csináljuk, hogy ez ne legyen:
Mikor felszáll az egyik pala magára rakja a +aggro-s blessét vagy mit (mindenkin szigorúan salvation) és elkezd healelni mint a veszedelem. Onnantól ő kapja az áldást Nightbanetől, healei magát meg ha ráér a raidet is. Mikor száll le a picike erre a palára menne rá, de bubi és kkthxbai! :) Bubi CD lejár mire újra vége P2nek.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#152) MCGaiwer válasza sasa311 (#151) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nálunk 11-12perces a fight, szal pont nem jár le;) amugy meg nem igy van, valszeg csak pont mákotok van hogy mikor: p2ben csak heal aggro van. mikor vége p2nek(lehet ütni, leszállás elött 2sec) ujra éll az aggrotábla, és resseli a p2ben lévő heal aggrot, ha ilyenkor (leszállás elöt 2 sec, ilyenkor még ne mis üt) nekiáll aggrozni a tank, rá fog fordulni. ha ilyenkor healere fordul, elkésett.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#153) sasa311 válasza MCGaiwer (#152) üzenetére


sasa311
veterán

Kivétel nélkül mindig erre a palára megy nekünk... nemhinném, hogy ez mák lenne.
És egy P1+P2 nálunk pontosan 5 perc úgyhogy éppen befér a bubi vagy ha más nem a BOP biztos.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#154) MCGaiwer válasza sasa311 (#153) üzenetére


MCGaiwer
addikt

p2-t mi is pala ''tankkal'' csináljuk, de rendre a droodot és a priestet verte le elöbb amikor még nem tudtam hogy korábban lehet ütni...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#155) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Egy klántársam ma nagyon betalált, és egy mondatban leírta a WOW lényegét :))

''a legtöbb játékban a játékosok egyharmadának nem abból áll a game hogy zöld csikokat probálnak maxon tartani, a maradék 2/3nak meg hogy egy pirosat levigyenek''

Mennyire igaza van...

less qq more pewpew!

(#156) LucifeI2 válasza Polacheck (#155) üzenetére


LucifeI2
őstag

1%-nak meg arról hogy a piros csík ne forduljon rá a 2/3ra akik meg akarják ölni.

(#157) Wolverine


Wolverine
félisten

Ydrit két hete átmásoltam PTR-re, Blizz szerint success. 3 napja megint, újra success.

Persze amikor belogolnék, egyetlen karim sincs PTR-en. :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#158) anulu válasza Polacheck (#155) üzenetére


anulu
félisten

ez de igaz :))

kezdek ráérezni nemcsak az MT hanem a raid heal-re is. és ez jó! valamint egyre jobban szeretem is csinálni, ami meg nem hátrány :))

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#159) anulu


anulu
félisten

ma one-shotoltuk Magtheridont végre. szenvedés meg minden nélkül odamentük, levertük és lootoltam a chestem :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#160) steveetm


steveetm
őstag

61es priestem legújabb epic lootja:
[link]
Már a táskában is imbábbnak érzem magam tőle:D
Üdv.: steveetm

(#161) anulu válasza steveetm (#160) üzenetére


anulu
félisten

hehe, gz :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#162) szepi79 válasza steveetm (#160) üzenetére


szepi79
őstag

és ezt hogy? egyrészt már az megér egy misét, hogy miként húztad fel ilyen alacsony szinten ennyire a tailoringot, másrészt meg elmenni az oltárhoz repülő mount nélkül még 70es szinten is vicces...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#163) steveetm válasza szepi79 (#162) üzenetére


steveetm
őstag

^^
sokat ah-ztam, tailor enchantnál pár cucc disenchantolása elég durva hasznot hozott néha, hehe:) (meg most is van egy über netherweaveből)
oltár része volt a legegyszerübb egyébként, 100as mount, nem ért utol semmi, csak kifele haltam eccer. Azt nem is mondom már hogy elugrottam netherstormba is spellclothot is legyártatni^^ ott mondjuk levágott a nyomi elementál, őrök nem segítenek:(

Btw meglehetett volna már hamarabb is, de utóbbi időben oan szinten le van robbanva az ah, hogy az hihetetlen, alig kapni vmi cuccot, ha meg be is tettek runecloth/netherweave cloth akkor vagy 7-8-9g /stack vagy vicceskedve 99g /stack.

ty egyébként:)
Üdv.: steveetm


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#164) LucifeI2 válasza steveetm (#163) üzenetére


LucifeI2
őstag

Igen, én is eladtam 30 stacket 7g/stack áron. ^^ A primalok ára viszont most lement BS-en.

(#165) steveetm válasza LucifeI2 (#164) üzenetére


steveetm
őstag

naja, az az egy mák, be is vásároltam primal airból:)
Üdv.: steveetm

(#166) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hogy én mennyire utálom azt aki kitalálta a respawnot instába...Heroic Arcatrazban uccsó bossnál vagyunk,hát nem könnyű az öreg..3.try-ra sikerült egy 20%-osat nyomnunk,futunk vissza és mikor beérünk meglepően tapasztaljuk,hogy full respawnolt az isnta összes trashe...gg BLizzard....

(#167) sasa311


sasa311
veterán

[link]
ROFL
Sör, popcorn, olvas, sírva röhög, félrenyel, 112 tárcsáz és imádkozik :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#168) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na mai poén is megvolt:

előzmény: találtam egy 60as farmbotot és egyik klántárs eljött. én akartam jelenteni de neki jobb ötlete támadt:
[link]
:C

(#169) anulu válasza whitezo88 (#168) üzenetére


anulu
félisten

hehe :D megvan a pénz farmolásom innentől :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#170) anulu válasza Darth_Revan (#166) üzenetére


anulu
félisten

mi is szenvedtünk vele keményen TK25 küldisorban, de nem sikerült olyan lassan menni, h repop legyen :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#171) anulu válasza sasa311 (#167) üzenetére


anulu
félisten

2x kellett elolvasnom, h vmit fel is fogjak belőle :D nagyon csúnyán szappanopera :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#172) anulu válasza Polacheck (#143) üzenetére


anulu
félisten

na, megvan az ellenszer. legutóbb is a killnél így csináltuk, ma 1-re ezzel csont és minden különösebb erőlködés nélkül simán lement: miután meghal az utolsó add _senki_ nem heal-el! sem HoT, se flash heal, semmi. a tank kötözheti magát (sőt, jó is ha megteszi). utána bossra misdir, és mehet tovább :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#173) sasa311 válasza whitezo88 (#168) üzenetére


sasa311
veterán

érdekes egy farmbot ami válaszol..
Én még csak olyat találtam amit nyugodtan le lehet verni, mert egyáltalán nem reagál semmilyen pvp eseményre :)

Amúgy meg hét képe kategória:
[link]
Ajánlom figyelembe a fight hosszát :) Én és a másik lock kölcsönösen kipusztultunk kb 2 perc után.
Feral druid vs holy pala, drood wtfpwn 1hitted :DDD

főleg annak tudatában, hogy a butuska druida (ők is ally volt) még be is szólt mikor már csak 2en maradtak, hogy ''lol low on mana''.... ;]

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#174) whitezo88 válasza sasa311 (#173) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát gondolom amíg ment botozás, addig kajált a gép előtt vagy nemtom.

(#175) -conrad-


-conrad-
addikt

Hi,
tudna valaki egy ptr-patch linket adni? le akarom húzni de a blizz downloaderrel nem megy.

(#176) LucifeI2 válasza sasa311 (#173) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nekem volt 15 perces 1v1-em holy pala ellen, pappal. =)

(#177) Darth_Revan válasza anulu (#172) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Érdekes...Nightbane-t nálunk eddig 1x se fordította le senki a leszálláskor heal agróval az MT-ről..csak én 1-2x :DDD :DDD (azt is azért mert valahogy kiment a fejemből az agro reset és healt tolta maz MT-re)

(#178) anulu válasza Darth_Revan (#177) üzenetére


anulu
félisten

mondjuk neked meg nekem könnyű, mert ha kifordul, te átváltasz maciba és rohansz a tankhoz, én meg mellel leveszek 2 normál ütést plate-ben. de ha egy sámánra vagy papra megy, az már cinkes :S

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#179) Darth_Revan válasza anulu (#178) üzenetére


Darth_Revan
veterán

jah,kivéve ha pont úgy fordul le,hogy azonnal lefújja a raidet tűzzel... :( ha valaki túl is éli akkor olyan kevés hp-ja marad,hogy a dot 1-2 sec alatt megöli...

(#180) Wolverine válasza -conrad- (#175) üzenetére


Wolverine
félisten

Indítsd el a Blizzes downloadert, aztán a Cache mappában (ha minden igaz) keress egy torrent fájlt ;) Azt told be torrentkliensbe és már jön is az adat :) Utána a letöltött fájlokat másold be a Blizz által megadott mappába, töröld ki a downloader által megcsinált rész fájlt és újra elindítva a BD-t automatikusan update-el is :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#181) anulu válasza Darth_Revan (#179) üzenetére


anulu
félisten

:) mondjuk ha erre oda van figyelve, akkor egy piszok könnyű fight. még1 buktatója lehet, az, amikor a csontik el kezdenek özönleni, hogy akkor ki legyen heal-elve mindenki.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#182) Kanczy


Kanczy
veterán

egy 18-as sámlinak melyik a jobb?

r2 flametongue weapon/r3 rockbiter? :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#183) szepi79 válasza Kanczy (#182) üzenetére


szepi79
őstag

pár szempontot irok, ami alapján könnyebben eldöntheted
1. 18as sámli nem sokáig leszel, ilyen kis szinten amúgy is mindegy, csak legyen valami a fegyvereden
2. amelyik több manába kerül, valszeg egy kicsivel többet sebez
3. nálad 1-2 szinttel kisebb ellenfeleknél a rockbiter jobb, nálad 1-2 szinttel nagyobb ellenfeleknél a flametongue

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#184) MCGaiwer válasza anulu (#181) üzenetére


MCGaiwer
addikt

van vmi tuti taxotok maghteridon addok lehető leggyorsabb leverésére?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#185) Kanczy válasza szepi79 (#183) üzenetére


Kanczy
veterán

1. thx a választ :)
2. miért nem csökkenti a convection se a lightning bolt,se a shock-ok mana cost-ját? :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#186) Djuree


Djuree
félisten

hello!

szeretnék ezzel a gémmel játszani, de csak warezos verzióm van.
ezzel lehet valahogy.
hallottam valami tört szerverekről, nekem ez is jó lenne...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#187) Wolverine válasza Djuree (#186) üzenetére


Wolverine
félisten

Rossz helyen jársz, a topicban nem foglalkozunk tört szerverekkel. (lásd #1.) 6k az alapjáték és havi 3300HUF az előfizetés bankkártyáról, ruházz be; utána folytathatjuk.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#188) Djuree válasza Wolverine (#187) üzenetére


Djuree
félisten

ááá, sok az, nem az alapjáték, az még meg is éri, de az a havi 3300 az már sok. (meg még a burning crusade is vagy 9k sajna)
más játékban ingyenes a netes játék, ebben miért nem? :O

még azt hiszem a Guild wars ingyenes, de a warcraft múltam miatt ez érdekelne igazán.
na mind1, majd ha kereső ember leszek beruházok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#189) szepi79 válasza Djuree (#188) üzenetére


szepi79
őstag

van egy rakat játék, ami havidijas, nem a wow az egyetlen.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#190) nak0n válasza Djuree (#188) üzenetére


nak0n
aktív tag

Kábé egy éve azt mondtam haveromnak, hogy nincs az az Isten, hogy én havidíjat fizessek egy játékért. Másfél hónapra rá megvettem a WoWot, azóta inkább kevesebb cigi, de 13 eurót minden hónapban összekaparok. :D

(#191) Ptech válasza nak0n (#190) üzenetére


Ptech
őstag

Velem is ez volt, aztán az lett a vége, hogy leszoktam a dohányzásról és átszoktam a WoWra :D

(#192) Wolverine válasza Djuree (#188) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem sok a 3300/hó; ennyit simán ki lehet spórolni. (pl. két pizzával kevesebbet eszel egy hónapban...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#193) anulu válasza MCGaiwer (#184) üzenetére


anulu
félisten

hátööö. ne heal-eljék magukat és egymást, ez az első. a 2. az irgalmatlan DPS :) legutóbb mire Magtheridon kijött banishből már 4 add feküdt, és az 5. 50%-on volt.
az egyik fő dolog, hogy ne a DPS rohangáljon az addokhoz, hanem a tankok húzzák a DPS-hez.

amúgy ha érdekel a honlapunkon rajta van legutóbbi killünk videója. penemy.sytes.net -> videók :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#194) MCGaiwer válasza anulu (#193) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Raidsetup milyen volt?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#195) anulu válasza MCGaiwer (#194) üzenetére


anulu
félisten

4 warrior, 2 rugó, 4 mage, 2 druid, 2 pala, 1 hunter, 4 sámli, 4 lock, 2 pap.

1-ik druida tankolt maciban, utána meg cicában DPS-elt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#196) Djuree válasza nak0n (#190) üzenetére


Djuree
félisten

lehet én is ígyjárok majd :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#197) Polacheck válasza Djuree (#186) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Azért hagy ne mondjam, hogy a pofám leszakad, hogy senior tagként még warezt keresel a ph-n. Ugye többet nem fog előfordulni?

less qq more pewpew!

(#198) sasa311 válasza Polacheck (#197) üzenetére


sasa311
veterán

Hozzászólások
szakmai 1089 közösségi 47

Ritka madár az offtopicocban :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#199) Horny256 válasza Djuree (#196) üzenetére


Horny256
aktív tag

Szia
Ha megveszed a játékot le fogsz szókni sokk mindenről :DD nem csak a cigiről :R

(#200) anulu válasza Horny256 (#199) üzenetére


anulu
félisten

a ''nem tört'' WoW-ot több szempontból sem szabad összehasonlítani a warezzel. ebben a topicban nem is tesszük meg. amennyiben a full verzióval kapcsolatban van kérdésed ofc szívesen segítünk

''There is no real life, just brb afk!'' :)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.