Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) TommyGun válasza Dr.Burn (#750) üzenetére


TommyGun
őstag

Ha érdekel van a BronzeBeard server ally oldalán egy egész korrekt kis magyar kommuniti fél HardCore guild :) Ha érdekel szívesen látunk :) elég jókis baráti társaság alakult ki :)
Ha érdekel és jössz keresd rumil-t vagy Naorna-t vagy Nyufika-t.....

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#752) sasa311 válasza Polacheck (#742) üzenetére


sasa311
veterán

Ja lett olyan trash, amit nerfeltek meg kisebb-nagyobb változásokat beraktak heroicocba is.

Pl BF-ben trasht még tovább nerfelték (nem mintha eddig erős lett volna :DDD ), 2. bossnál viszont minen add elit - cserébe 3asával jönnek kivéve az utolsó pakkot.
Viszont pl a felguardok a végén még most is ütnek 10K-t csuklóból ;]
130K crushing rajtam, muhahahha :Y

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#753) -conrad- válasza Dr.Burn (#750) üzenetére


-conrad-
addikt

Majd írj, ha van karid a Xaviuson, amiben tudok abban segítek :)

(#754) Dr.Burn válasza TommyGun (#751) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Persze hogy erdekel, köszi a meghivast. :) Meg lehet hogy ma sikerül este fele beüzemelnem, es akor szolok. :R

[Szerkesztve]

"Later Nerd!"

(#755) Dr.Burn válasza -conrad- (#753) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Szerintem elni fogok a lehetöseggel. :D

Remelem sikerül megoldanom a bankartyas fizetest. :U

[Szerkesztve]

"Later Nerd!"

(#756) -conrad- válasza Dr.Burn (#755) üzenetére


-conrad-
addikt

Van egy hónapod megoldani, csak guglizz ki egy bankkariszámot.

(#757) TommyGun válasza Dr.Burn (#755) üzenetére


TommyGun
őstag

jaja érdemes bankártyával fizetni....olcsóbb főleg ha nem havonta fizeted hanem mondjuk 3 havonta....3 hónap bankártyával majdnem annyi mint egy 2 havi gamecard...
Ha jól tom sok banknál van kimondottan netes fizetésre vmi olcsó bankártya variáció...az is megfelel...ezen kívül a rendes mastercard visa egy american express jó csak asszem :)

[Szerkesztve]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#758) Joe215


Joe215
aktív tag

Mé'nemmegyazArmory? :O :W
Néztemá'valakicsoda? :F

Ez a szerver frissítés és patch sem biztos,hogy jól sikerült.
Tegnap találkoztam Hillsbrad Foothills és Silverpine Forest -ben ugráló pókokkal és vibráló láthatárral ami olyan volt mintha vihar lenne arra és villámlana! :F

[Szerkesztve]

(#759) -conrad- válasza Joe215 (#758) üzenetére


-conrad-
addikt

Armory nekem sem megy... én tallstriderekkel találkoztam Darkshore-ben, akik nyakig a föld alatt voltak, csak a fejük látszott ki és úgy ugráltak ide-oda.

(#760) Joe215 válasza -conrad- (#759) üzenetére


Joe215
aktív tag

Megint sikerül a Blizz -nek. :U
Elmondhatják ők is '' Megcsináltuk! '' ;]
Nálam az Addon -ok mennek (Titan, Healbot) csak a bejeltkezés után az addon -oknál jobb felül megjelenő négyszögbe kellett a pipát berakni, mert addig semmit nem töltött be.

[Szerkesztve]

(#761) whitezo88 válasza Joe215 (#758) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ugráló warp huntert én is láttam tegnap ;]

ja meg Oshu'gunnál vannak a crafterek akik kalapálnak, na azok mind bugosak ha harcolnak. (model ott marad, és csak azt lehet kijelölni, a ''hitbox'' meg maga a lény meg mozog, és a harc így érdekes. ráadásul lootolni se lehet mert mikor meghal, akkor azt írja ki hogy túl messze vagy :((( )

(#762) Joe215 válasza whitezo88 (#761) üzenetére


Joe215
aktív tag

Tegnap nyomattam a pókokat ezerrel egyszer csak eltünt felül az állapot jelzője csak ha rávittem az egeret akkor láttam alul hogy áll, mennyire vertem már le! :W
Ezt eljátszotta többször is!
Sokszor pedig mikor már levertem ott fekszik előttem az állapotjelzőn még mindig azt mutatta mintha lenne még élete! :(

(#763) -conrad- válasza whitezo88 (#761) üzenetére


-conrad-
addikt

Ez a bug a patch előtt is megvolt, előtte 1-2 nappal mentünk le kiskarimmal Wailing Cavernsbe, és ott folyamatosan ütöttek mobok amiket nem láttunk, de he elnyomtunk egy aoe-t (warri whirlwind pl) akkor megjelentek. Egy druida meg a warrit végig ''ellátta'' rage-vel, mert valahonnan az insta felettről lövöldözött bele. :) Mondjuk 67en nem igazán érezte meg. :)

(#764) Wolverine válasza anulu (#739) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyetlen addonomnak sem volt semmi baja :DDD Csak a Pitbull_Spark korábbi bugjába futottam bele, ami megvolt 2.1 előtt is; de az sem okoz nálam semmilyen gondot... (igen, 180 addonom van fent :P igaz, a nagyja Ace2-es library...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#765) whitezo88


whitezo88
nagyúr

szerencsésen ráakadtam erre [link] remélem most már jók lesznek..

(#766) whitezo88


whitezo88
nagyúr

apa lettem, hát nem aranyos? :DDD

[link] :))

mondjuk szebb hajat is kaphatott volna ;]

[Szerkesztve]

(#767) Wolverine válasza whitezo88 (#765) üzenetére


Wolverine
félisten

#737-ben a leírás, hogy is lehet simán update-elni az általad leírt addonokat :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#768) whitezo88 válasza Wolverine (#767) üzenetére


whitezo88
nagyúr

oké thx

//

látogassatok el a dark portal outlandi részének tövébe, nekem ott vagy 100 katona van kb 5 m^2-n, és néha kifut egy a csatába, sztem bug és rossz helyre rakták őket :DDD

(#769) Lacza


Lacza
senior tag

Sziasztok!
Rég jártam erre és csak annyit szeretnék, ha kell valakinek egy 10 napos acc akkor nyomjon rám whispert itt a PH-n.

Hátha lesz még egy dilis wow-os:)))

Béláim!!! Gyúrunk vazze?

(#770) whitezo88


whitezo88
nagyúr

egyre jobban kiakaszt a giuldem, 70en újat nézek...
nincs meg a rendszerezettség, szigorúság, nincs rendszeres instázás semmi, pedig vagyunk jó sokan...

egyetelen pozitívum hogy van jópár normális arc, de ez csak 1 dolog....

szerencsére van 1-2 kiszemeltem, csak majd jelentkezni kell, ők legalább nyomják rendesen, HLIk, dkp rendszer, kötelezettságek, miegymás.

[Szerkesztve]

(#771) S_E_R_I válasza whitezo88 (#770) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Én ott is hagytam a BS-t vhogy ott nem tudam érvényesülni jelenleg ujra nincs klánom a Twisting Netheren folytatom tovább... 2 klán van ami nekem is szemetszúrt a Restored Flame meg Eclipse (a 2.-ba nem vagyok biztos), de sajnos ahogy az emberek töbsége viselkednek nincs enerigám maradni, sokan mondták h nem rédeme s BS-en játszanom még az elején :( , de míg nem tapasztaltam addig...nem hittem el. Ahova hívtalak klánba volt nagyon rendes és segítőkész ember, de nem volt egy összeszedett tudatos klán, és én nem arra vágytam h várjak és várjak, egyéb dolgokra (miatt). Sajnos később sem változott így eljöttem... sztem a 2 említett klánba próbáld meg... bár nem biztos h oda szándákozol én ezekről tudom h rendes, segítőkész emberek játszanak ott.

(#772) whitezo88 válasza S_E_R_I (#771) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jól emléxem hogy Ripa vagy? én még Sötétségben taposom. jó fejek de nincs rendszeres event meg amiket felsoroltam. amúgy a Resttored Flamet néztem ki, meg szemeztem a LosTSoulS-al is, jópár tagjukkal játszottam is meg ventrin is voltunk mikor anno ZGbe mentünk és jó fejeknek tűntek ők is.
Majd még megcsinálom Kara kulcsot (bár így nem lesz könnyű) aztán goo máshova.

(#773) S_E_R_I válasza whitezo88 (#772) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Igen Ripaistol (volt) a karim neve. A LostSouLs-ba én is voltam kb 2 hétig egyébb segítséget nem kaptam a barátk közül senkitől sem... Karazhan kulcsára adtak 1 hetet h megszerezd, ez eddig ok mikor kérdezem azkat akinek még kell h mennyünk szerezzük meg minnél hamarabb ''áhh bocsi most nem, nemérek rá'' aztán meg már a megfelelő instába tolják... jó azokat is kérdeztem akiknek már megvan h segítsenek (azt se írták vissza h te hülye senki sem fog neked segíteni) nah jó ekkor én kiléptem... aztán meg 4-5 napig probáltam továbbra is Karazhan kulcsára összpontosítani, de nem tudtam nem volt ember, ha volt is akkor wipe wipe hátán vagy leléptek idő elött nem is aragozom lehetetlen volt megszerezni és itt nem érdekel tovább h megvan a lvl 70-en (bocsánat a szóhasználatért) szart sem értem vele, inkább probálkozok máshol, már az se tántorít vissza h külföldi klánba kerüljek ez még kezdő szinten... hát meg sem fordult a fejemben most meg azt mondom közepes Angol tudással és kisebb WoW-os tapasztalattal már jól lehet érvényesülni.

(#774) Janki válasza Wolverine (#598) üzenetére


Janki
csendes tag

Nem szeretnélek megsérteni mert ésn álltalában nem vok paraszt ellentétben veled mert te az vagy és egyébként van más ki segítsen te nem kellesz.
(ha egyszer megtalállak a WoW világában véged) :D :D :D :D :D :D

(#775) Janki válasza TommyGun (#751) üzenetére


Janki
csendes tag

Én szivesen mennék errte a szerverre ha lehetne csak mond meg hogy töltsem le és megyek mint a cunami.

(#776) steveetm válasza Janki (#774) üzenetére


steveetm
őstag

Általában nem, kivéve most.
incoming bannhammer?
Üdv.: steveetm

(#777) whitezo88


whitezo88
nagyúr

LOL

megnézem hogy megy eredeti realmre ''tört'' verzsönnel ;]

(#778) Polacheck válasza Janki (#774) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Senki nem fog neked ebben a topikbn tört játékkal kapcsolatban segíteni, mert azt veled együtt vágom ki. Első hszben is ott van, és az alapelvekben is, hogy warezzal nem foglalkozunk. Egyébként vegyél vissza, ha továbbra is akarsz itt fórumozni. Vedd ezt figyelmeztetésnek.

...és örülj neki, hogy jó kedvemben kaptál el, mert ha nem most néztem volna meg az SC2 videóját, akkor tuti banollak...

less qq more pewpew!

(#779) D4v3 válasza Viktor77 (#736) üzenetére


D4v3
őstag

Én erre az UI Centralt használom. Indításkor megnézni, hogy van-e új addon, majd előjön egy lista, ahol kijelöli azokat, amihez van update. 1 katt és letölt mindent
letöltés: [link]
btw. tegnap lementünk karába. Nem gondoltam volna de 7:30kor elkezdtük és éjfélre feküdt mindenki Netherspite kivételével, úgy h egy óráig 9en voltunk csak. Egy elég durva warrior és én voltam plate (pala), így az Ilhoof-os chesten kívül, vittem még 3 tank cuccot is (köztük nightbane elég durva chestjét). Valamelyikőtök tankolt már palával?

[Szerkesztve]

(#780) whitezo88


whitezo88
nagyúr

néha azt gondolom, h pve realm job lett volna nekem :D mondjuk ez adrenalin maitt jó, mst is felment 2 mp alatt :DDD
békésen questelek soloban, több allist is láttam h nyomták és nem is bántottuk egymást. erre egyik helyen mobozás közben (jellemző) 3 70es csap hátba. meghalok, erre elrepülnek, mintha mise történt volna. GZ.

de legalább felébredtem, kb arra volt időm halálig hogy nyomjak egyikre egy /spitet :DD

nem tudom én / mi ha túlerőben vagyunk miért nem támadjuk be soha a békés questelő allisokat...

[Szerkesztve]

(#781) #32070144 válasza Polacheck (#778) üzenetére


#32070144
törölt tag

Megnéztem, mire válaszolt ilyen stílusban a srác. Én pár napra felfüggeszteném...

(#782) Wolverine válasza Janki (#774) üzenetére


Wolverine
félisten

[kép] Még nem láttál tőlem komolyan paraszt és annak is szánt hozzászólást, mert itt yóóófiú vagyok...

Amúgy learn2read. #1-ben és a legutóbbi hozzászólásokban is egyértelműen le van írva: tört szerverekkel kapcsolatban az információ mennyisége nulla, mert eredeti szerveren játszunk.
Az alapjáték 6k. Vegyél egyet. A havi 3,2k díj bankkártyával nem megterhelő; ha nincs ilyen kártyád, vállalj fűnyírást/kutyasétáltatást, csak megkeresel 2 hónap alatt 8k-t... :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#783) szepi79 válasza Wolverine (#782) üzenetére


szepi79
őstag

hagyjuk már szegény srácot. ha tudna olvasni, vagy ismerné a PH (vagy akármelyik másik nivósabb) fórum szabályait, úgyse jött volna ide warezolni. de most kapott némi figyelmet, aztán mosolygós lett tőle a kis arca. nem kell vele foglalkozni, mert attól csak bátorodik.

szerk: de azért az tetszett, hogyha találkoztok ingame, majd jól elkalapál :DDD biztos azért, mert élőben nem menne :DDD (na nem mintha ingaem sok esélye lenne)



[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#784) -conrad- válasza szepi79 (#783) üzenetére


-conrad-
addikt

Van rá bármennyi pénzem, hogy:
1.: Max 12 éves
2.: UD rugót fog indítani. :))

(#785) anulu válasza -conrad- (#784) üzenetére


anulu
félisten

*2: szerintem gnome-ot :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#786) TommyGun válasza Janki (#775) üzenetére


TommyGun
őstag

Hála istennek az ilyen korlátolt birkáknak nincs pénze eredeti WOWra így nem fogunk találkozni jó warezolást :P

[Szerkesztve]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#787) TommyGun


TommyGun
őstag

Nem is néztem de guild bank van már ? mintha olvastam vólna hogy belerakják...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#788) Wolverine válasza TommyGun (#787) üzenetére


Wolverine
félisten

Under development (éppúgy, mint a beépített voicechat :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#789) TommyGun válasza Wolverine (#788) üzenetére


TommyGun
őstag

bahhh kapják be 2,1-re igérték

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#790) szepi79 válasza TommyGun (#789) üzenetére


szepi79
őstag

bahhh kapják be 2,1-re igérték

khm... mikor? mert ami hir volt róla mostanában, ott nem volt konkrét dátum/patch, csak annyi, hogy dolgoznak rajta, a 2.1-et te képzelted hozzá...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#791) whitezo88


whitezo88
nagyúr

340es a tailoringom, hol tudok tovább tanulni? a Shattrathi tanároknál (shadowcloth, spellcloth, mooncloth) még magasak a patternek.

[Szerkesztve]

(#792) steveetm válasza whitezo88 (#791) üzenetére


steveetm
őstag

ah recept böngészés, meg shadoowmoon scyreres városban is van egy recpet tanulásra.
Üdv.: steveetm

(#793) szepi79 válasza whitezo88 (#791) üzenetére


szepi79
őstag

terokarban, az orebor harbor (? jól irtam? )-ban van 1 csávó, aki a netherweave tunic receptjét árulja, ami 340es. (az a hely, ahol át lehet mászni blade's edge-be)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#794) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Wolvi m8, mondj nekem olyan addont, amivel gombokra tudok bindelni action baron lévő dolgokat, és ki is írja a hotkeyt az adott gombra...


téháiksz...

less qq more pewpew!

(#795) Viktor77 válasza Polacheck (#794) üzenetére


Viktor77
titán

Ehhez addon kell?

Ha az alap action bar-okat használod, akkor sztem nem, ha meg nem, akkor Bartender3.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#796) sasa311 válasza Polacheck (#794) üzenetére


sasa311
veterán

ami action baron van gomb azt a blizzard UI-n bármelyik gombra bindelheted :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#797) MCGaiwer válasza Polacheck (#794) üzenetére


MCGaiwer
addikt

én trinity bars -t használom. jól néz ki és tökéletesen müködik

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#798) Wolverine válasza Polacheck (#794) üzenetére


Wolverine
félisten

Ehhez nem kell addon, a Blizzes UI (és az actionbar addonok) valamennyi gombja bindelhető :) Esetleg egy myBindings2, az szép felületet biztosít a művelethez (a Blizzesnél áttekinthetőbb), wowace/files ;)
mod: a bind kiíratása szintén alap tulajdonság, csak kapcsold be a barokon :P

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#799) anulu


anulu
félisten

nemtom, ti találkoztatok-e a köv bajjal: instában fő a VGA kártya... konkrétan: SSC, 2.1 előtt 55-60°C-os volt a GPU, most 90 és 100 között úgy, hogy már egy 40 centis szoba venti fújja rá a levegőt úgy, h a lábam lefagy. gépház oldalát már levettem, szobában kereszthuzat.

nemtom mi ez, de mocskosul idegesít. ma emiatt kértem Vashj-ról cserét, mert nem akarom, h szétfőjön a hardware. most lövök fel új drivert, remélem megoldja.

egész nap outdoor gond nélkül elvagyok, küldizek, farmolok, akármi, SSC-ben szenvedek emiatt. vmi ötlet?

amúgy a guildünkből többeknek van ilyen baja, nem egyedi eset.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#800) Wolverine válasza anulu (#799) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem outdoor is elszáll néha; kék képernyő (nem kékhalál, mert semmilyen felirat nincs) és resetelhetek... Sőt, néha egyszerűen elsötétül a képernyőm 5-6 másodpercre, aztán villan kettőt és megy tovább. Azon töröm a fejem, hogy hűtést cserélek a VGA-mon (gyári van rajta...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.