Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) sasa311 válasza ciao (#1350) üzenetére


sasa311
veterán

Nálunk primal life 20G, water is ~20 körül, a klotty 8G körül, az 48 a mooncloth (1), 50ért van Ah-ban.
spellcloth: P. fire 30G, mana 20-22 + 8 az majdnem 60, 60-65 között van AH-ban.
shadowcloth: fire 30, shadow 4 (mondjuk van egy rakat) + 8 az csak 42 (2őt csinálok) és 50 / db ahban, de nem lehet eladni :(

Inkább minden raid előtt megcsinálok 2 daily queste 22G-ért, abból megvan a repair meg egy óra alatt összekapok a 3-4 spelldmg flaskára valót és annyi.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1352) ciao válasza Polacheck (#1346) üzenetére


ciao
senior tag

te mákos én 1et csináltam és a szívem szakadt meg amikor 350g-ért 1 vevő jelentkezett csak 3 nap után de eladtam mert kellett a lé

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1353) Polacheck válasza ciao (#1352) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

a dolog nyitja az hogy valaki iszonyat alacsonyra állította a bid értékét, és a buyoutot tette csak normálisra, de annyiért senkinek nem kellett. Én meg lecsaptam rá.

less qq more pewpew!

(#1354) szepi79 válasza Polacheck (#1353) üzenetére


szepi79
őstag

szal akkor az eladó volt a b*lfasz :D ilyenkor ki kell venni AHból a lejárat előtt pár órával, ha nagyon áron alul menne el a cucc.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1355) Wolverine válasza -conrad- (#1338) üzenetére


Wolverine
félisten

A Cart_Mining önálló addon, az Addons-ban kell lennie, nem a Cartographer mappájában :U (igaz, Cart nélkül nem megy...)

TommyGun, dilipok leírta #1340-ben; a WoWAceUpdater linkje kint van a WoWAce főoldalán, ha yóóól emlékszem (a Sourceforge-ról tölthető le). Használata:

1.) F10 és kész :DDD Ekkor mindent frissít egybecsomagolt librarykkel együtt.
2.) Ha el akarod kerülni az inkompatibilis/régi libek okozta gondokat, akkor F4-gyel kijelölsz minden telepített addont, majd megkeresed és kijelölöd a !!!StandaloneLibraries nevű addonnak látszó nemaddon pakkot is és F12-vel letöltöd a kijelölt cuccokat egybecsomagolt libek nélkül. (ezt követően érdemes az Ace2-es addonjaid mappáiban egyesével kitörölgetni a Libs nevű könyvtárakat, feleslegessé váltak)
A billentyűparancsokat fejből írtam melóból, szal nem vállalok értük felelősséget :U

szerk: és soha ne felejtsd el, hogy az így frissített addonok béta állapotúak, simán bugosak/instabilak/szarok lehetnek!

[Szerkesztve]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1356) mobal


mobal
MODERÁTOR

holnap lehet lesz 1 elado mm duo packos sima wow

4500.- az indulás :) kinek kell? :) (zsir uj! nem használt de csak holnap és lehet)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1357) anulu


anulu
félisten

Pola! PS! aláírásba hogy raktad be a képet? :U

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1358) Ptech válasza mobal (#1356) üzenetére


Ptech
őstag

Ilyen gyorsan meguntad? :B

(#1359) mobal válasza Ptech (#1358) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nem :D kell a bc xD és most mert hülye nem vagyok a szerr 10k...

[Szerkesztve]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1360) mobal válasza mobal (#1359) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

szett*

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1361) RexpecT válasza mobal (#1360) üzenetére


RexpecT
addikt

A Ménia Marktba ugye?

(#1362) mobal válasza RexpecT (#1361) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jajah. a mama market. na kinek kell! up! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1363) Wolverine válasza anulu (#1357) üzenetére


Wolverine
félisten

Pl. képként? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1364) Petie válasza anulu (#1357) üzenetére


Petie
veterán

[url=http://armory.wow-europe.com/#character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Numyne][IMG ]http://wow.tachyonsix.com.nyud.net:8080/armory/sig.php/49570YDJsO.png[/IMG][/url]
én igytettem be simán bevágtam a kodot a tachyonix oldalrol

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1365) Wolverine


Wolverine
félisten

#1-be nem kellene betenni a PS! linkjét? Vagy a kellő ésszel megáldottak úgyis odatalálnak?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1366) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na mai napot sikeres Karazhannal zártuk, 19:00kor kezdünt, fél 12re feküdt első tryra Attumen, Moroes, Big Bad Wolf, Curator, Aran, majd visszajöttünk még Maidenért.

hab a tortán hogy annak ellenére hogy próbaidős vagyok, vittem 3 epixet, például a T4 kesztyűt :) (mert senkinek sem kellettek)

vasárnapra marad Prince, Nightbane meg Illhoof. Netherspite-al még nem foglalkozunk egyelőre.

[Szerkesztve]

(#1367) sasa311 válasza whitezo88 (#1366) üzenetére


sasa311
veterán

Ménem?

Netherspite kellőképp könnyű, útba is esik, lootjai is jók. :F

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1368) whitezo88 válasza sasa311 (#1367) üzenetére


whitezo88
nagyúr

vezetőség döntött így, egyelőre Gruul meg Nightbane van ezerrel SSC miatt, ha van idő biztos ölünk őt is.

(#1369) anulu


anulu
félisten

Kael'Thas down by Public Enemy!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1370) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

KAEL'THAS STUNSTRIDER DOWN BY PUBLIC ENEMY !!!! :C :C 5 óra szo*ás után végre senki nem kapott dc-t és vélgre full 100% focus és összesen 1 halottal lement ! loot:
-2 Vanquished Defender (druid,wari,pap T5 chest)
-imba melee kard
-holy pap fejes

Épp msot tart a raid Hyjal felé :D

(#1371) Darth_Revan válasza anulu (#1369) üzenetére


Darth_Revan
veterán

ups lassú vok :D

(#1372) anulu válasza Darth_Revan (#1370) üzenetére


anulu
félisten

ja és a mocskos, szájbavert, ... anyját a M$-nak, hogy szétbaxódott a winem, és ezért nem tudtam ottlenni. végülis mióta bekerültem csak Kael és Vashj killen nem voltam ott. imba.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1373) anulu


anulu
félisten

asszem én vagyok a béna. hol van az aláírás rész PS!-en? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1374) Petie válasza anulu (#1373) üzenetére


Petie
veterán

vezérlőpult

Személyes adatok

. Adatok szerkesztése
. Személyes portál beállitások
. Aláírás szerkesztése
. Avatar beállítások
. Személyes fotó beállítása



Gz boss killhez :) remélem hamarosan mi is tovább jutunk karazanon, csak még cuccolodnia kell embereknek nálunk.
én meg class leader lettem tegnap :U

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1375) mobal válasza anulu (#1372) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ez má függőség :) vagy itt mindenki az? :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1376) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Valaki eltudna mondani hogy a Battleground mirre jo? :B (Maga a szot ertem hogy csatater vagy valami ilyesmi)

"Later Nerd!"

(#1377) anulu válasza mobal (#1375) üzenetére


anulu
félisten

végülis átlagosan 6 órában 4 full nap try után szerintem vhogy nem is érthető h ki vagyok akadva, mikor win gond miatt nem tudok online lenni, és emiatt ott virítani a killshoton :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1378) anulu válasza Petie (#1374) üzenetére


anulu
félisten

kösz, megvan :)

a poén az, h nálunk is kéne még 1-2 cucc Karazhanból jópár embernek. nem sok, de kéne.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1379) Polacheck válasza anulu (#1372) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

tegnap mindenki szívott ezek szerint. Én személy szerint egy órát csak azzal, hogy miután kilogoltam SSC-ben, vissza tudjak menni. Beléptem, és állt a screen. Két dolog segített: addonok kikapcs és SCbe belog (raidből kiraktak, majd vissza).

Toltunk egy 6%-os hydross tryt, a legnagyobb gond az, hogy a DPS elcseszi. Végigtoltuk enrageig, és még 30%-on volt. Előtte pedig mindíg az volt a gond, hogy tankváltáskor lehúzzuk. Volt olyan, hogy tankcserekor healaggrora ment ki. Mindegy, ma lefekszik....

less qq more pewpew!

(#1380) whitezo88 válasza Dr.Burn (#1376) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Arathi Basin, Warsong Gulch, Alterac Valley, Eye of the Storm.

más-más szabályok szerint harcol a 2 frakció, és honort illetve tokeneket lehet gyűjteni. ezeket beváltva lehet cuccokat venni ott (piáktl kezdve epicekig)
pár cucchoz kell a repu ami sok játékkal érhető el (pl egyes mountok)

AB: Domination 15 vs 15 (Defilers - Arathor)
WSG: Capture the Flag 10 vs 10 (Warsong Outriders - ?? )
AV: ''Regicide'' - ellenfél ??-es bossát kell megölni 40 vs 40 (Frostwolf Clan - Stormpike )
Eye: zászlóvivős-foglalós asszem, ott még nem voltam.

[Szerkesztve]

(#1381) anulu válasza Polacheck (#1379) üzenetére


anulu
félisten

hajrá-hajrá! :) amúgy arra kell figyelni, h phase váltáskor aggró reset van. ha nincs agyonnukeolva, akkor sima ügy kb :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1382) Polacheck válasza anulu (#1381) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Agonnukeolva? Dot nincs már rajta ilyenkor, és általában heallel rántjuk le az addok spawnolásakor. Nem tudom mit csináltak a tankokde kb vicc volt. Mindegy, tuti feküdnie kell ma, és remélem a mass DC szelleme ma máshol pusztít majd.

less qq more pewpew!

(#1383) -conrad-


-conrad-
addikt

Észrevette már valamelyik hunter, hogy bugos a pet tame-elés?
Régen azért sírtak a hunterek, hogy akinek megvolt a max számú petje (3) azok nem tudtak befogni újat, hogy meg tudják tanulni az új képességeket. Most be lehet fogni akkor is, ha elvileg elérte az ember a limitet.
Nos nálam bugos kicsit, de én ennek örülök mert így egészen használható.
Ha dismisselem a petemet akkor tudok befoni egy újat, és ha megtanultam tőle a képességét ami kell, akkor abandonolom. Itt jön a képbe a bug, mert ha hívom a petet akkor kiírja hogy nincs nálam pet. Ilyenkor egy logout/login és már jön is elő a régi petem, tehát nem kell visszamenni a stable-ig.

Más:
Papommal meglett a 70, vettem is egy szép fehér flying mountot. :)

(#1384) Darth_Revan válasza Polacheck (#1379) üzenetére


Darth_Revan
veterán

hmm....elég ismerős hibának hangzik,nálunk is jó pár embernek van ilyen. Leggyorsabb módszer megcsinálni: amíg offline vagy kitenni a raidből majd mikor visszalogolsz akkor újra beinvelni.

u.i.:Ha ez másik bug akkor sry :)

(#1385) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Jelentés Hyal Summit-ból:
Tegnap KT kill után rámentünk 1.bossra...iszonyat hosszú,unalmas,nehéz,fps csökkentő,stb,stb f*s a trash! 12 hullám jön,egyre több mobbal,1.try alkalmával 8/12 hullámig jutottunk. 2.try-nál meg 6/12 ;) Na mind1,majd következőleg ő is fekszik és irány a jobban optimizált,kevésbé bugos Black Temple :)

(#1386) steveetm válasza Polacheck (#1379) üzenetére


steveetm
őstag

baszki, ugyanez volt nálam is tegnap csak gruulnál... én minden addont lelőttem de az se segítettet, csak haverom átlogolt hozzám, kivitt instából, én belog és be tudtam menni instába is...
Üdv.: steveetm

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1387) MCGaiwer válasza anulu (#1381) üzenetére


MCGaiwer
addikt

valami tuti tax morogimhez? hol érdemes fightolni, a murlockokat aoezni stb?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1388) D4v3 válasza MCGaiwer (#1387) üzenetére


D4v3
őstag

Mi úgy csináljuk (nincs prot palánk), hogy a 2-3-4 paladin beáll egy helyre, közelükbe aoe kasztból pár és mikor jönnek a murlockok, akkor a palák a righteus defensel letanutolják a murlockokat (+righteous fury van a palákon). A murlockok odamennek, magek fagyasztanak és aoe..
Tegnap reset után először lementünk sscbe. Érdekes útvonalon, először Lurker 2. tryra, majd Leo és Hydross elsőre. A maradékot meg meghagytuk mára. Majd ssc után lementenünk maggyhoz is, ahol sikerült 3-szor is wipeolni. Komolyan mondom nehezebb tudni lenni ő, mint ssc bossai (Vashj kivételével persze)

(#1389) anulu válasza MCGaiwer (#1387) üzenetére


anulu
félisten

déli részen érdemes. 2 ot kell, aki a murlock-okat összeszedi, bosshoz odahúz, seedek fel, mikor fent vannak frost nova és full aoe úgy, h a boss is kapja. az 1-1 OT-nek 1-1 healer elég, akkor lehet pici cumi meg fejetlenség, ha vagy OT-t vagy healerét watery grave-be pakolja a boss.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1390) Polacheck válasza steveetm (#1386) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

én sem értem a hiba forrását, csak az segített, ami kicsit lejjebb is elhangzott. instából kivág, sattarattában éled, odasummon és minden ok.

less qq more pewpew!

(#1391) anulu


anulu
félisten

izé. megújult az oldalunk :) lehet csekkolni: [link]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1392) -conrad-


-conrad-
addikt

Ez milyen mount?
[link]

(#1393) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hol van a T6 ''árus''? azt hittem a T4 és T5 mellett lesz

(#1394) Darth_Revan válasza Polacheck (#1390) üzenetére


Darth_Revan
veterán

#1384 :)

(#1395) Darth_Revan válasza whitezo88 (#1393) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hyjal-ban van a T6 árus. Hyjal-on belűl is az ''előkapunál'' ahol eldönthetjük,hogy melyik 3 bázisra akarunk menni. (Allynce,Horda,Nightelf bázis) Ott áll az új imba gem design-eket árulo vendor melett :)

(#1396) Viktor77 válasza -conrad- (#1392) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt dobhatja az új idézhető boss (Druidok által) Heroic Sethekk Halls-ban.

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1397) MCGaiwer válasza anulu (#1389) üzenetére


MCGaiwer
addikt

jó hát vmi pontosabb és részletesebb taxra gondoltam :U

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1398) Wolverine válasza Darth_Revan (#1385) üzenetére


Wolverine
félisten

A két hét múlva esedékes patchben nerfelik 8 wave-re ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1399) mobal


mobal
MODERÁTOR

[link]

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1400) Viktor77 válasza mobal (#1399) üzenetére


Viktor77
titán

Meg tudod magyarázni miért ez a sok smiley? Vagy csak jó poénnak szántad? Játszótéren elmegy, itt viszont tartsunk már be egy kultúrált társalgási formát ha kérhetem.

Köszönöm.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.