Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Horny256 válasza Nevar (#1800) üzenetére


Horny256
aktív tag

Megtaláltam köszi :R :R

(#1802) ciao


ciao
senior tag

1 elvetemült a realmunkon szervez naxx raidet [link] remélem látom megdögleni a nagy kék bogarat :) 1szer sem voltam még naxxban :B

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1803) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Anetheron (hyjal 2. boss) down by Public Enemy! :)

Folyt. köv. vasárnap. :P

(#1804) anulu válasza Jarlaxle (#1803) üzenetére


anulu
félisten

Kaz'rogal kéne, mert dob egy imba paladin mace-t :)

grats és sajnálom, h nem tudtam online lenni, de a csütörtöki vihar elvitte a szünetmentesem, és tegnap este is elég durván villámlott meg miegymás és nem akartam, h a köv áldozat a gépem legyen :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1805) XmogX


XmogX
tag

[link]
Aki még nem látta ajánlom figyelmébe! (Tier 6)

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

(#1806) anulu válasza XmogX (#1805) üzenetére


anulu
félisten

kösz, már gyűjtöm rá a DKP-t :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1807) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

Sziasztok!

Újra kérnék egy kis segitséget.
Adot egy free acc és hogy az a 10 nap letelte után von e le pénzt a megadot bankártya számról? és ha igen hogy lehetne megoldani hogy ne vonjon?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1808) Wolverine válasza VR6-Fan (#1807) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem fog levonni, mert a 10 napos acc csak azután lesz teljes, ha megadsz egy WoW keyt neki... anélkül pénzlevonás sem lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1809) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

anulu, leothasnál meg lehet vhogy akadályozni hogy wwnél elmenjen összevissza,vagy nem? esetleg pár tuti bevált taxot/felállást mondhatnál

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1810) anulu válasza MCGaiwer (#1809) üzenetére


anulu
félisten

ww-nél megy össze-vissza, azzal nem tudtok mit kezdeni. meele kimegy ww kezdete előtt jó messzire tőle, ww alatt ranged lövi, ahogy a csövön kifér. 2mp-el ww vége előtt full dps stop (aki ''ááá ez még elcastolom'' azonnal -dkp), mivel full aggró reset van. utána vagy MD-vel rálövik a tankra, vagy slield slammel megpróbálja felvenni ha nincs MD. mondjuk MD-zni akkor érdemes, ha misselte a tank a shield slamet, akkor viszont azonnal.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1811) MCGaiwer válasza anulu (#1810) üzenetére


MCGaiwer
addikt

4%os wipe volt tegnap este:S ott csesztük el hogy demonformból ment le 15%ra, pedig még volt 3 percünk enrageig:( szal átment, a debuffok rajtamaradtak a wlen, és oneshot. sajna erre éjfélkor jöttünk rá szal majd ma.... kb ez volt a 4. 10% alatti wipe)

mi ugy csináljuk, hogy 4 tank (2 wari, 2 druid) rajtamarad wwnél, és megpróbálja ott tartani, általában összejön)

ez szted hülyeség? hagyjuk hogy menjen összevissza aztán a ranged pingpongozzon vele?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1812) mobal


mobal
MODERÁTOR

sziasztok!

lenne 1 kérdésem azokhoz akik chatmod -ot használnak. ha jól látom 1 file -ban tárolja ,hogy ki hanyas szintű. milyen gyakran frissíti a szinteket?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1813) Ptech


Ptech
őstag

Mér nem jó, ha kopipésztesz GMként:

[link] :W

(#1814) whitezo88


whitezo88
nagyúr

sejtettem hogy rppvp szerveren másvilág van, de ezen meglepődtem :DDD
[link]

aztán bent is duelezgetett ilyen szövegekkel meg be mc-zet a kandallóba stb :DDD

[Szerkesztve]

(#1815) Wolverine válasza Ptech (#1813) üzenetére


Wolverine
félisten

Fake. Nézd meg a GM utolsó mondatának G-jét. Ügyes Photoshop-meló, de ott elég csúnyán el lett cseszve.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1816) LucifeI2


LucifeI2
őstag

[link]

How to kill a warlock :U

(#1817) Wolverine válasza LucifeI2 (#1816) üzenetére


Wolverine
félisten

Elég régi, de röhögnék, ha egyszer a Blizz csinálna egy ilyen bosst :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1818) szepi79 válasza mobal (#1812) üzenetére


szepi79
őstag

lenne 1 kérdésem azokhoz akik chatmod -ot használnak. ha jól látom 1 file -ban tárolja ,hogy ki hanyas szintű. milyen gyakran frissíti a szinteket?

nekem 15-20 másodpercen belül megoldja.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1819) ciao


ciao
senior tag

na voltunk naxxban szombaton 5 boss lement ebből 3 elsőre, Maexna 2.ra, hogy sok hot lehet a tankon az sem volt nehéz, Anubnál kellet a jó helyezkedés az csak 3. ra ment le Gluthon esélyünk sem volt :DDD, igaz hogy csak 70en ez módban de akkor is jó volt látni ezeket a bossokat, vicces volt hogy Patchwerk utáni super marios utakadály kerülgetésnél a fél raid meghalt :D, 2 atiesh darab is esett, jövő héten folytatjuk, a bejárat teleportnál ha mind a 4 szem világít/zenél csak akkor lehet menni Sapphironhoz?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1820) dilipok válasza mobal (#1812) üzenetére


dilipok
veterán

vagy ha megint rá shift+clickelsz az emberre akkor is. Én úgy szoktam megoldani, mert néha ''elfelejti'' magát frissíteni :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1821) Polacheck válasza ciao (#1819) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Gluth fun boss, amennyiben megtanuljátok a technikáját. Paladinok kiteolják a csontikat körbe-körbe, és amikor elindulnak a boss felé, mass nuke. Emlékszem, szidtam a blizzardot rendesen, hogy ilyen feladat elé állított, de miután belejöttem a rohangálásba fun volt.

Ez a része naxxnak már nem megy erőből, ide bosstaktikákat is tudni kell, úgyhogy pug-al nem is nagyon fogsz tovább jutni.

less qq more pewpew!

(#1822) Petie válasza LucifeI2 (#1816) üzenetére


Petie
veterán

láttalak ab-n :D Yookee-val csápoltam mint állat miközben gyilkoltak :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1823) LucifeI2 válasza Petie (#1822) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ott én többnyire a HP csíkokat figyelem. :)

(#1824) whitezo88


whitezo88
nagyúr

vége a taxizásnak és csigaközlekedésnek, megtettem az ötezres (+200) kattintást :D
[link]

(#1825) sasa311 válasza Polacheck (#1821) üzenetére


sasa311
veterán

Serverünkün PUG vert 4 lovast... :))

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1826) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ki csinálta meg a Atamal Terrace nevű q-t? egy elitet kell evágni BT tetjén, és hogy lejöjjön 3 elitet kell levágni és azután jön. a neten azt írták nagy távból ( pl a kapu tetjéről) le kell lőni őket és a poppoló addok nem bántanak. hát de, bántottak... és rohadt sok volt. pedig egy idő után eltűnnének miután lejött a boss.

hogy kell megcsinálni?

(#1827) MCGaiwer válasza whitezo88 (#1826) üzenetére


MCGaiwer
addikt

odamész, sorban leölöd az addokat. jön a 3 elite, aztis, majd a bosst is, aoe segít

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1828) whitezo88 válasza MCGaiwer (#1827) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jó megoldottam az eliteket LOS-trükkel (exploittal) a boshoz meg kelett pár ember de mivel CoT-al kb 5-6 secenként lőtt csak, sima nuke volt.

(#1829) Petie válasza LucifeI2 (#1823) üzenetére


Petie
veterán

ja fura volt hogy nem shadowként láttalak :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1830) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

ááá, vashj p2-n nem jutunk át, a mai nap végig arra ment el, legjobb try 55% de az már esélytelen volt tovább:( nem tudom min hogy tudnánk javítani. a fő problémát a nagák, striderek leölése, és mellete 0 elemental beengedése jelenti, a labdázással semmi gáz szerencsére

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1831) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,
tegnap elkezdtük a 2v2 arenát egy BM hunter haverommal, nagyon bejött, volt sikerélményünk is, 2-t vagy 3-at vesztettünk a 15-ből.
Ami nem ment az a paladin... nincs ötletem hogyan toljuk le. :( silence + fear alatt nem tudtuk letolni, akkor meg bubizik, amit mire ledispellezek (ütnek közben) addig felhealeli magát. :(
Valami ötlet ellene?

Viszont a többi az pite, lemennek könnyen. :)

(#1832) Nevar válasza -conrad- (#1831) üzenetére


Nevar
aktív tag

Szokj hozzá a paladinhoz, szinte minden aréna teamben van, talán 2v2-ben kevesebb, de ott is azért elég sok, főleg warriorral párosítva..
Talán azt tudom tanácsolni, a hunter haverod, mikor bubizik a pala scattershot,-ice trap (vagy nemtom mi a neve pontosan, amibe belefagy egy nagy jégtömbbe) a pala csapattársát, így te nyugodtan tudsz mass dispelezni.

Ja, és talenteld ki a mass dispel casting time csökkentését.

[Szerkesztve]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1833) Nevar válasza -conrad- (#1831) üzenetére


Nevar
aktív tag

Ja, ha shadow vagy akkor mégse talenteld ki, mert nincs rá elég pont :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1834) steveetm válasza -conrad- (#1831) üzenetére


steveetm
őstag

hát én lockkal tolom, az első sor dot után várok 1 ticket és kezdem castolni a massdispellt, általában bejön, de ha mégse, akkor se szoktam befejezni 80% hp alatt azokat a csatákat ahol paladin van^^
Lényeg hogy nuke egyből őt hogy rögtön bubizzon, és a silencet tartogasd a dispell utánra, és már le is ment.
Üdv.: steveetm

(#1835) -conrad- válasza Nevar (#1832) üzenetére


-conrad-
addikt

Ált. rangeddel jöttek, így a fagyicsapda az nem annyira jó. :( Még ma teszteljük ha összejön.

steveetm:
Akkor ezt rontom el, én silence-vel kezdek, aztán fear és alatta meg nuke.
Megpróbálom így is ahogy írod. Jól össze tudunk dolgozni a hunterrel is, mert a petje nagyon erős, és egy clothost simán lekap pár mp alatt a pettel prowlból. Meg engi, és van 4000es pajzsa, stb.

[Szerkesztve]

(#1836) Nevar válasza -conrad- (#1835) üzenetére


Nevar
aktív tag

Ált. rangeddel jöttek, így a fagyicsapda az nem annyira jó. Még ma teszteljük ha összejön.
Ezt nem értem. Odamegy a hunter, belelő egy scattert ami 4 sec, azalatt alárakja a trapet és befagyott. Akár ranged akár nem, 12 secig jégben van.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1837) dagijoe78


dagijoe78
csendes tag

Nincs valaki aki megunta a WOW-ját és ingyen oda adná? :C

Dag! j0E

(#1838) Nevar válasza dagijoe78 (#1837) üzenetére


Nevar
aktív tag

Ez költői kérdés volt?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1839) dilipok válasza steveetm (#1834) üzenetére


dilipok
veterán

ezt hogy így reggel elolvastam, hirtelen azt hittem hogy a locknak van mass dispelje, már akartam kérdezni hogy hogyan is lehet azt, mert én még sose láttam :B :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1840) anulu válasza steveetm (#1834) üzenetére


anulu
félisten

érdekes, a csapatok nagy része ahol pap van, nem használja a mass dispell-t, ahogy észrevettem.

amúgy blood elf palaként azt csinálom, h a pap mellett bubizok általában. concecration aura, amiből ki kell ugrania, addíg simán bubi és felhealelem magam. vagy ha nagyon pattog, akkor hammer of justice vagy ha CD-n van, akkor silence :)

részemről concentration aurával megyek, így 105% van, h nem szakítanak meg healelés közben. a holy lightom ha critel, akkor az olyan 7-7,5k-t jelent.

ha a csapattársat csapdázzák, akkor nekem az az első, h kiszedjem belőle. csak ha 20% hp alatt vagyok, akkor nem foglalkozom a csapattárssal :)

és ofc ''CD-re'' tolom a manaszívást :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1841) -conrad- válasza dagijoe78 (#1837) üzenetére


-conrad-
addikt

De, én el is viszem a saját kocsimmal és fel is telepítem neked, ok? :W
Kitalálhatom? A 78 az ugye nem a születési időd, hanem az IQ-d négyzete?

Felesleges volt emiatt regelned. Dolgozz, vegyél.

Bazz, ez kb olyan mint a ''gimme 1g plz''.

(#1842) Nevar válasza anulu (#1840) üzenetére


Nevar
aktív tag

érdekes, a csapatok nagy része ahol pap van, nem használja a mass dispell-t, ahogy észrevettem.

hát, akkor azok mondjuk úgy, hogy képességeiket illetően kihívásokkal küszködnek :)


ha a csapattársat csapdázzák, akkor nekem az az első, h kiszedjem belőle. csak ha 20% hp alatt vagyok, akkor nem foglalkozom a csapattárssal

hát ezaz, akkor kell csapdázni mikor low hp-n elmegy a pala bubiba, akkor nem foglalkozik a dispellel. Vagyis foglalkozhat, de akkor meg feleselgesen bubizott, meg amennyi idő alatt (főleg ha arrébb is kell mennie) dispelezi a havert, haver meg odaér/lő priesthez, valószinű addigra már beért a mass dispel + silence.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1843) Nevar válasza -conrad- (#1841) üzenetére


Nevar
aktív tag

owned ;] :D

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1844) anulu válasza Nevar (#1843) üzenetére


anulu
félisten

[link]

bocs :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1845) -conrad- válasza anulu (#1840) üzenetére


-conrad-
addikt

Én meg úgy vettem észre, hogy sokan egyáltalán nem is gondoltak rá, hogy a mass dispell lekapja a bubit.

(#1846) steveetm válasza -conrad- (#1845) üzenetére


steveetm
őstag

sőt a legjobb az mikor a pala azt se tudja hogy most mivan.
Múltkor találkoztam egyel, lekaptam bubiját és csak állt és nézett hogy most mivan^^

De legjobb múltkor volt LMen, szintén pala, felfutok, mc leugrok vele, visszajön gyorsan, fear mc, megint leugranék bubi, dispell silence mc ugrok. Visszajött 3.ra is és sztem ideges lehetett mert fura makrókat nyomott^^

mc és mass dispell a két legimbább spell:D

Üdv.: steveetm

(#1847) ciao válasza -conrad- (#1845) üzenetére


ciao
senior tag

nézegettem top 5v5 arena csapatokban levő pap talenteket, és a többsége disc-re talentel

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1848) Nevar válasza ciao (#1847) üzenetére


Nevar
aktív tag

Igen, a top csapatok nagy részében holy (41-20-0) pala és disc-holy (28-33-0) priest healel. csak tudni kell vigyázni a priestre mert elég törékeny

[Szerkesztve]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1849) LucifeI2 válasza Nevar (#1842) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nehezen fogja betenni trapbe a warriort ha 2 DoT pörög rajta.

(#1850) Nevar válasza LucifeI2 (#1849) üzenetére


Nevar
aktív tag

Úgy vettem ki, hogy először a palát ütik, a warit (vagy bármi mást) meg békén hagyják. Mert ugye itt a probléma a pala bubi és a mass dispel castolása. Tehát palán van a nuke elejétől, wari elvileg nem kapott semmit. Ha meg feldotolják, hát igen akkor a csapdázásnak is sanyi ... ha szerencséjük van és épp jókor fagy be, akkor azért még elvan a jégkockában 3 mp-ig, amialatt sikerül ellőni a mass dispelt is. Bár ez, hogy a hunter PONT akkor scatterezzen és csapdázzon, amikor a pala fellövi a bubit, hát, jó nagy figyelem kell.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.