Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Polacheck válasza akasp (#1900) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

a tied olyan mint a wowui. azt hittem, nájtelfek fognak lógni róla meg hasonlók.

Az enyém egyébként egy előre legyártott cucc, amiből kivettem pár dolgot, meg betettem párat, és ennyi.

less qq more pewpew!

(#1902) Polacheck válasza anulu (#1895) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

függő :)

A pizsamádról is illidian mosolyog? :))

less qq more pewpew!

(#1903) anulu válasza Polacheck (#1902) üzenetére


anulu
félisten

én? na neee :D

nem :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1904) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kis off, nem tudom, ismeritek-e: [link] :)

(#1905) Wolverine válasza whitezo88 (#1904) üzenetére


Wolverine
félisten

Hajjaj. Meg ezeket is :P [link] és [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1906) Dr.Burn válasza akasp (#1899) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Okes köszi. :R


Egy kis off:
Egy kis rap :DD :[link] es [link]


[Szerkesztve]

"Later Nerd!"

(#1907) -conrad-


-conrad-
addikt

Látom mindenki vadul progresselt a hétvégén, nálunk is nagy áttörések voltak. :)
Pénteken Shade of Arannál elakadtunk, mert 1 rugó volt meg egy warri és emiatt nehézkesen ment a spellek megszakítása. Mondjuk mindig levittünk 37%-ig csak mikor megjöttek az elementalok azt nem tudtuk lekezelni.
Szombaton 2 rugót vittünk és le tudtuk tolni. Illhoof kimaradt, gondoltuk megnézzük milyen. :) volt pár try aztán lement ő is. Ekkor már fél 2 lehetett, valaki poénból megjegyezte, hogy nézzük meg Prince-t is, ha már itt vagyunk, végülis azt mondják, hogy Illhoof nehezebb boss.
2-3 wipe után volt saját tapasztalatunk is, hogy mit tud a boss, (15K HP-ja volt a warri tankunknak, és 1hitelte 2x is phase2-ben úgy, hogy a palák spammolták bele a crithealeket) és votl még 2 lehetőségünk a feltámadásra. Próbának indult, 2-kor már nem akartunk visszafutni a temetőből, így addig akartunk próbálkozni amíg meg tudjuk oldani a feltámasztást. Maradt még egy pala meg egy shaman, akit meg tudta ezt oldani, így azt mondtuk, hogy legyen még 2 try. Le is ment elsőre. :)))
Viszont nem dobott sem pap t4-et sem a daggert. A 3 boss szinte csak healer cuccot dobott, meg esett a druida bot, meg egy tank gyűrű..
Nem baj, végülis volt 3 first kill egy este. :)


[Szerkesztve]

(#1908) anulu válasza -conrad- (#1907) üzenetére


anulu
félisten

nekünk meg volt egy 30%-os Gurtogg Bloodboil try-unk, csak nem bírjuk/bírják egyelőre manával a fightot, és nem tudjuk a tankot kiheal-elni :( kb az utolsó hajszálunkból is manát próbálunk csavarni...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1909) sasa311 válasza -conrad- (#1907) üzenetére


sasa311
veterán

Prince nem tud 15K-t ütni, sőt szerintem kb 6nál kifúj, meg az axok ütnek 1K körül clothba, az a tankba még kevesebb is :))

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1910) sasa311 válasza anulu (#1908) üzenetére


sasa311
veterán

Régi jó demonic rune meg tökfarmolás ismét? ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1911) -conrad- válasza sasa311 (#1909) üzenetére


-conrad-
addikt

Én ezt elhiszem, viszont annyit láttunk, én a healerek a többi tag, hogy max hp-ról eldőlt a tank. Szóval lehetett ez bug vagy bármi, mégis 2x előfordult. Mikor lement akkor nem kapott be ilyet.

(#1912) -conrad- válasza anulu (#1908) üzenetére


-conrad-
addikt

Shadowpapot visztek?
Nálunk anno a guild leragadt Curatornál, mert nincs/nem volt druida aki karaképes, így 2 pala 1 pap healer volt, és kifogytak a manából. Aztán megszereztem a karakulcsot, és lement Curator úgy, hogy alig ittak manapotit. Én feltöltöttem magam evocation alatt fullra a petemmel, meg őket is elég jól, mert akkorákat sebeztek a dotok meg a mind blast, hogy kapták rendesen. (persze folyamatosan toltam nekik fight alatt is, végig tickelt a VT.)
Sok spriest nem teszi fel a VE-t a plusz aggro miatt, de én a palahealerekkel egy groupban folyton felteszem mert ha nem max hp-n vannak akkor abból is kapnak egy kis manát.

Ezt csak azért írtam le mert sztem a spriest a manaproblémák kulcsa.
(plusz első voltam dps-ben de ez nem a legfontosabb :) )

(#1913) nak0n válasza -conrad- (#1912) üzenetére


nak0n
aktív tag

Nálunk Curatornál még valahogy soha nem sikerült kifogyni manából, nem tudom, hogy csináljuk. :D
Sajna továbbra is azzal szívunk, hogy kb 2 tankunk van félig-meddig online állandóan, de inkább csak egy. Így sajna elég nehezen tudunk próbálkozni Arannál, nála eddig leragadtunk. Tegnapelőtt volt egy 1%-os próbánk, mindjárt elsőre, és ha bepotizunk előtte (voltak új emberek, nem akartunk potizni), akkor le is megy a szemét. Meg ha nem felejti el az illető, hogy flame wrath alatt még SS-nal sem szabad felkelni... 8000 HPja maradt, nem kicsit voltunk morcik.
Tegnap meg 10en bementünk Onyxiához - a klán 99%-a még egyszer sem volt ott. Lement elsőre, halál nélkül :D

(#1914) -conrad- válasza nak0n (#1913) üzenetére


-conrad-
addikt

Van druida healeretek aki tolja az innervate-et? Nekünk az nincs.
Arannál nálunk az volt a fő, hogy legyenek lenuke-olva az elementalok. Akkor még a poly-t is túl lehet érni, ha belefuttok.

MÁS:

Annyiféle dolgot olvastam már, meg minden, hogy hótziher infóra lenne szükségem:
Ha van egy account, aminek a maicímét a sajátomra változtatom, akkor tudok a kettő között karaktert franszferelni? A többi adat nem stimmel, csak a mailcím.


[Szerkesztve]

(#1915) anulu válasza -conrad- (#1914) üzenetére


anulu
félisten

nem tudsz, minden adatnak stimmelni kell.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1916) Nevar válasza -conrad- (#1914) üzenetére


Nevar
aktív tag

Ha van egy account, aminek a maicímét a sajátomra változtatom, akkor tudok a kettő között karaktert franszferelni? A többi adat nem stimmel, csak a mailcím.

Nem.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1917) anulu válasza -conrad- (#1912) üzenetére


anulu
félisten

3 shadow pap van a raidben, és így nem bírjuk :U mondjuk nekem pont nem jut, mert MT groupban vagyok :S úgyhogy abból csinálok manát, amiből tudok.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1918) anulu válasza sasa311 (#1910) üzenetére


anulu
félisten

ja. élmény.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1919) ciao válasza sasa311 (#1910) üzenetére


ciao
senior tag

a felwoodi tök már 1 éve azonos CD-n van a rúnákkal és HS-el azóta nem farmolom

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1920) ciao válasza anulu (#1908) üzenetére


ciao
senior tag

tom más kategória, de princenél tök száraz voltam és a másik healer is pet/poti/rúna/innerfire CD-n berohantam infernálhoz meghalni és angyalkában gyógyítottam a tankot és lement :D, egyébként ezt már máshol is hallottam hogy ha oom vagy teljesen halj meg ha van SS

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1921) szepi79 válasza ciao (#1920) üzenetére


szepi79
őstag

mi is igy csináljuk. de nemcsak SSnél, hanem ha van druid és még megvan a combat rez-e :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1922) -conrad- válasza anulu (#1915) üzenetére


-conrad-
addikt

Köszi. :(
Akkor nem adom át a druidámat meg a rugómat a páromnak. :(

(#1923) Darth_Revan válasza anulu (#1908) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azért nem telejsen a manán múlott,hanem a szerencsén,meg 1-2 apróságon...pl tegnap utolsó try-on OT helyett valami furcsa okból 1 ranged dps-re szaladt,pedig nem előzte meg threatben az OT-t...meg van 1-2 pici bugja is a bossnak :(

(#1924) sasa311 válasza -conrad- (#1914) üzenetére


sasa311
veterán

Curatort múltkor 2 healerrel csináltuk 1 pala + 1 pap, shadow pap nélkül.
Ott inkább a jó DPS a kulcs, hogy lemenjen evo alatt kurva gyorsan.

1 pap simán kihealeli az MT-t, egy afflock simán kiOTzi úgy, hogy még heal se kell rá, drain lifeal megoldja. 1 healer meg a raidet.

Ha 2 evo alatt lenyomjátok, akkor még poti sem fog kelleni.


Arannál imo hagyjátok a 3,14csába az elementálokat, 2-őt kivesz egy lock, másik kettő meg elvan, majd papok fearelik, palák stunnolják, scatter, bármi.
Ne várjátok ki a poly-POM-pyrot, mert az szívás.

Uccsó killen 40% manán halt, és még éltek az elementálok :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1925) szepi79 válasza sasa311 (#1924) üzenetére


szepi79
őstag

jaja, náluk pont én szoktam lenni ez az afflock. 200 körüli AR-el a legtöbb 5k-s lövésnek a felét kapom be, de nem ritka, hogy csak a negyedét, és alig 1-2x fordul elő, hogy a 3/4edet megkapom, teljeset soha.

mondjuk az a 2 evo alatt lenyomjátok nálunk egy kicsit durva lenne, általában a 3. evo környékén ér oda, hogy lemegy 15% alá, bár ha kevésbbée felszerelt tagokkal megyünk, akkor előfordul a 4. evo is.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1926) sasa311 válasza szepi79 (#1925) üzenetére


sasa311
veterán

Nálunk én szoktam tankolni, de nem veszek fel arcane res-t.
Ígyis ritkán jön be az 5K sebzés, de az se gáz, kb 2 drain lifeból visszajön. Max egy HS vagy poti befigyel ha nagy gáz van.

Nekünk a legjobb eddig valami 20-25% egy evo alatt. Még dolgozunk rajta :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1927) M@UL


M@UL
tag

HAZATÉRTEM :D ...

ÜDV: M@UL

(#1928) Polacheck válasza M@UL (#1927) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

hudejó! :C

Én még egy órát dolgozom.

BTW csak nekem nem mond semmit ez a post?

less qq more pewpew!

(#1929) Wolverine válasza -conrad- (#1912) üzenetére


Wolverine
félisten

Meglepett volna, ha Public Enemynél nincs sedópríszt :P

Hajrá-hajrá anulu, rég írtam már le wow.hu-n a Hungary first jelzésű kommentet :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1930) Jarlaxle válasza Wolverine (#1929) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

*Hungary first* Anulu alias Mehenion megtanult járni! Nah ennek már hírértéke van. :DDD

At mondjuk nehezen értem, hogy palák hogyan fogynak ki Bloodboilnál, én Pohot spemmelek, megy cdre minden manatöltő képesség és még is vhogy tartani tudom a manát. De tény, hogy eléggé igénybeveszi a hílereket ez a fight, és az a vicc hogy a próbák felén mégis a DD-k faszlámaságán wipeolunk, mert lehúzzák a tankról... A lista mindenekfölött ugye...

(#1931) Ptech


Ptech
őstag

Szerintem még mindig a ZHC az egyik legjobb (és viszonylag könnyen megszerezhető) caster trinket, van értelme szerintetek Hakkart ölni emiatt BC után, vagy maradjak a Xi'rii's Giftnél?

(#1932) szepi79 válasza Ptech (#1931) üzenetére


szepi79
őstag

azért nem annyira könnyű, mert nehéz ZGbe csapatot találni, és akkor még a fejest is el kell dönteni. ennél sokkal jobb trinketek vannak, pl. az általad emlitett xiris gift, a scryers bloodgem, glowing crystal insignia, meg még vagy 2-3 zöld trinket, amit questből szerezhetsz. ezeknél sokkal bonyolultabb a ZHC megszerzése.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1933) Ptech válasza szepi79 (#1932) üzenetére


Ptech
őstag

Szoktunk majomkodni guilddel ZGben, Hakkart is levágtunk már 4-5 ször 10 emberrel, enchantereknek elég jó farmhely, meg kiesett a teknős poly is egyszer, kár hogy nem voltam ott akkor :)
Nem lenne gond, mókából leugornánk egy-két raidnapon. Nem tudom van-e értelme tulajdonképp még megszerezni. A zöldek már a kukában figyelnek, xiris gift meg Icon of the Silver Crescent van benn atm: [link]

(#1934) anulu válasza Jarlaxle (#1930) üzenetére


anulu
félisten

megtanultam? jó tudni :D amúgy a járóképességet Heigannál lehetne megnézni, oda nagyon le szeretnák jutni :)

hogy fogyok ki? roppant egyszerű. se spapom se sámánom nincs, nem vagyok bloodboil groupban, így dmg-t se kapok, 2.1 óta palák nem kapnak ohealből manát. max rankú holy lightot kell spammelnem, ritkán tudom csak ellépni, ált overheal nélkül megy a tankba. ennyi. 840 mana 2 secenként. buffolva 35% critem van holy lightra buffolva, de kevés. CD-re tolok mindent, de 50% környékére downrankolt FoL-t tudok csak tolni.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1935) anulu


anulu
félisten

egymás utáni 2 try Kaz'rogal-on: 1%, utána 4%. kicsit idegesítő...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1936) anulu


anulu
félisten

Kaz'rogal DOWN!!!!!!!!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1937) Wolverine válasza anulu (#1936) üzenetére


Wolverine
félisten

Én be is írtam :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1938) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Következő problémám lenne:
[link]
Logout után az 1. raid group nem ott van ahol előtte, hanem becsúszik a partymba, és ezt a hibát írja ki. Ha simán kiraknak raidből és visszainvelnek nincs semmi probléma.
Bármi ötletet szivesen fogadok. :R

[Szerkesztve]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#1939) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Na, PE-s fórumtársak, áruljatok már el néhány dolgot, ugyanis kíváncsi vagyok:

Mennyit wipeoltok egy-egy farmbosson?
Hogy oldják meg nálatok, hogy folyamatos legyen a figyelem, és jó a hozzáállás?
Hogyan oldjátok meg az egyéni hibákat (pld, amikor valaki egyértelműen rosszul kockázik)?
Van nálatok -dkp rendszer, és ha igen, mire?

egyelőre ennyi, de lesz még, mert kíváncsi vagyok a titokra.

less qq more pewpew!

(#1940) anulu válasza Polacheck (#1939) üzenetére


anulu
félisten

mennyit wipeolunk? bosstól függ. TK-ban Solarian szokott necces lenni, de 2-3-ra ált le szokott menni, SSC-ben Leotheras a kérdés, ott is van, h 2-3 wipe. farmbosson általában pech miatt szoktunk wipe-olni (rosszul jön ki egy váltás, vagy Hydross 50-es mark mellett full hp-ról 1hiteli a tankot, ilyesmik). Vashjson ha van rendes DPS, akkor ált 3-on belül feszik, Kael'thaa meg picit mázlifaktor is.

nálunk is van figyelemkiesés ofc, de ha nem sokadik wipe-ot okoz farmbosson akkor nem kerítünk túl nagy feneket neki, max /w-ben vagy ventrin megy egy pici fogszívás miatta. ha vki notóriusan elront valamit, akkor ált csere van adott poston, de kb mindenki tudja, h ha fáradt vagy vmi egyéb nyűgje van. leginkább már inv-kor meg van beszélve, h ki mire megy.

kockázáson nálunk is el tud menni Magtheridon ofc. egyelőre az emberek nem állnak úgy HP-vel, h egy elrontott kockázást megoldjunk ''erőből''.

-dkp nagyon ritkán van, ált ninja afk/pull-ért szokott járni.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1941) nak0n


nak0n
aktív tag

Omen vagy KTM? Hosszabb távon melyik a jobb? Hajlamosak egymástól eléggé eltérő adatokat kijelezni (pl. egyikük nagyon nem jól számolja a malac pet charge-olását, de nem csak ezt nem mérik ugyanúgy).

(#1942) nofi


nofi
őstag

Hali!
Szépen lassan küzdöm fel magam (lvl36) :) Mindenesetre elkezdett érdekelni a pénzszerzés pár AH-os aukcióm után. Ti milyen trükkökkel szedtétek meg magaotokat ilyen low-levelen? Valahol ajánlották AH-hoz a BottomScanner-t, de nem engedi betölteni...

Xbox GT: nozsolt

(#1943) Polacheck válasza anulu (#1940) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

DE ha jól értem, nálatok végig fókusz van az egyes raideken, mindenki vágja a taktikokat, és ráadásul a ptoizásért nem kell külön fegyelmezni. A titokra vagyok kíváncsi, hogy mi lehet az, ami miatt nem wipeoltok egy egész estét single hibák miatt bizonyos bossokon?

less qq more pewpew!

(#1944) dilipok válasza nofi (#1942) üzenetére


dilipok
veterán

nagyban AHzáshoz erősen javaslom az auctioneer nevezetű addont. Abban van bottomscanner is :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1945) maross válasza Polacheck (#1939) üzenetére


maross
veterán

osszefoglalom en is

Mennyit wipeoltok egy-egy farmbosson?
Hogy oldják meg nálatok, hogy folyamatos legyen a figyelem, és jó a hozzáállás?
Hogyan oldjátok meg az egyéni hibákat (pld, amikor valaki egyértelműen rosszul kockázik)?
Van nálatok -dkp rendszer, és ha igen, mire?

-valtozo de kt, vashj, anetheron tud okozni kellemetlen orakat.
-ha nincs, sleep leugat mindenkit a ******
-ha valaki hibazik, sleep leugatja a *****
-ritkan, de cserebe mindig mindenki le van ugatva a ******

hat kb igy mennek mifelenk a dolgok :C

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1946) Polacheck válasza maross (#1945) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Viccet félretéve, akkor kőkemény raidvezetéssel dolgoztok, vasfegyelem és hasonlók?

less qq more pewpew!

(#1947) nofi válasza dilipok (#1944) üzenetére


nofi
őstag

beszerezve, köszi! :)

Xbox GT: nozsolt

(#1948) Jarlaxle válasza Polacheck (#1946) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

A vasfegyelem nem igazán jellemző egyszerűen csak mindenki eléggé skilles, aki meg elront vmit azt leugatják teljesen jogosan. Inkább figyel mindenki, minthogy a másik 24 miatta szopjon. Nameg ez nem az a guild ahol kényelmesen el lehet afkolgatni, minden egyes lootért megdolgozunk, aki nem hozza a szintet az repül.

[Szerkesztve]

(#1949) anulu válasza Polacheck (#1946) üzenetére


anulu
félisten

nem. viszont mindenkit egy cél vezérel, mégpedig az, h adott boss lefeküdjön, legyen akár szó Gruulról, akár Kael'thasról, akár Teron Gorefiend-ről.

akit meg nem ez vezérel, azt Sleep leugatja a *****ba :)

raidvezetés annyira nem kőkemény, a legjobban akkor megy a dolog, mikor oldott hangulatú a raid, megy a poénkodás, fekszenek a bossok. amint elkezd fagyni a légkör kb azonnal jönnek a wipe-ok.

belőlem kb akkor jön ki a legjobb teljesítmény 1-1 bosson, mikor előtte a trashen rekeszizom-görcsöm lett, annyit röhögtünk (nem nevetés, röhögés az időnként :D).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1950) Polacheck válasza Jarlaxle (#1948) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Sajnos ez az a kategória, hogy túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. 25 ilyen embert összerántani nem egyszerű.

less qq more pewpew!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.