Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Jarlaxle válasza Polacheck (#945) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Lehet irigy vagy de te együtt tudsz örülni velünk. Jah és anyázós postokat se szoktam tőled látni. FS-ről had ne szóljak semmit, pl ami az alar kill után ment 1 vicc volt, és a mostani vashj killt is ugyanaz követte volna ha nem moderáltak volna ki kb minden második hszt.

(#952) D4v3 válasza (Kolombusz) (#948) üzenetére


D4v3
őstag

Régi alaplapom van, kicsit más lehet a jelölés de: cms latency: 2.5 trp: 3T (?) tras 6T trcd: 6T. Úgy ahogy te írtad nem lehet beállítani, nincsenek ilyen értékek

(#953) anulu válasza Jarlaxle (#951) üzenetére


anulu
félisten

a fő gond szerintem az, h a magyar WoW-osok nagy részének gőze nincs arról, hogy mennyi meló van 1-1 ilyen bossban. akik tudják, azok együtt örülnek velünk, akik meg nem, ők vagy irígységből vagy IQ negativus miatt fikáznak minket, ahol érnek.

1-2 olyan emberrel, akik azt hiszik, h azért haladunk, mert megvan a gearünk meg ''nolifer kockák vagyunk'' meghallgadtatnám 1-2 Al'ar wipe utáni ventri szövegelést (1st kill előttről).

részemről annó maximális tisztelettel gondolkodtam a Decurse tagjairól (jóvanna, akkor még nem ismertem Sleepet :DDD), és ha fizetett volna vki, akkor sem fikáztam volna őket.

nem értem, h miért van erre szükség. ahelyett, h úgy állnának a dologhoz, h ''ha melózunk, odafigyelünk, akkor lehet úgy haladni, mint a PE! ott a példa, gyerünk!''

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#954) anulu válasza Polacheck (#946) üzenetére


anulu
félisten

az a finom ebben a cipőben, h nemcsak jók a statjai, hanem színben fullosan beleillik a T5-be, uaz a színösszeállítás. ehhez még Solarianból a [link] és teljesen jó. itemviewerrel rakd össze, és pislogj nagyokat :) igaz, h nem T5 set itemek, de simán beleillenek :D

ja, és unbuffed holy lightra 31% crit chance :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#955) szepi79 válasza Polacheck (#945) üzenetére


szepi79
őstag

Én is az vagyok, hiszen öröm leölni új bossokat, és sajnálom, hogy még hozzátok képest sehol sem tartunk (szemét hydrossal küzdünk, remélem a héten lemegy lurkerrel együtt, akit a patch előtt már begyakoroltunk), de örülök neki, hogy magyarok is vannak az élbolyban.

nekünk meg még gruul is elképzelhetetlenül messze van... de legalább karazhant toljuk már erősen. sokan ezt sem mondhatják el magukról...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#956) (Kolombusz) válasza D4v3 (#952) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hmm, az nem lehet. Memtestet engedd rá, de valahogy tuti kell lazitani az időzitéseken. :F
Húzva van a procid, mekkora fsb-vel megy?

(#957) pepeno1 válasza anulu (#953) üzenetére


pepeno1
tag

Én csak akkor tudnék írígykedni, ha tudnám, hogy miről beszéltek...(persze vmennyi ismeretem van, de sztem enmeg a jelenlegi szintemen ez nem nagyon kell, hogy érdekeljem)
De amúgy is jobban örülök a más sikerének...és télleg jó, hogy magyarok is verik a fő-főgenyákat;)

Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.

(#958) D4v3 válasza (Kolombusz) (#956) üzenetére


D4v3
őstag

Nincs húzva, 133-as fsbvel megy, így 2400+asnak ismeri fel az egyébként 2600+-as procit. Régi az alaplap... Nincs valami wines ram időzítés beállító progi?

(#959) (Kolombusz) válasza D4v3 (#958) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Van, de az a64-hez jó csak.
Reálisan ismeri fel, nem áratna neki egy bios flash, ha barton magos, mert annak 166 az fsb-je és a 2600+ megy a tbred 2400+ órajelén.

Én továbbra is a memtest lefuttatását próbálnám ki a helyedben két rammal, aztán ha hibát dob, akkor úgy, hogy egyedül az újat hagyod benne.

(#960) sasa311 válasza anulu (#953) üzenetére


sasa311
veterán

FS!-en az a gond, hogy az összes lezűlött I R PR0 emberke spammeli a hírek alatti fórumszerűséget.

szvsz az oda író mindenttudó nagyokosoknak a 90%-a sose volt még egy ZG-pugnál komolyabb instába, de az észt az osszák kőkeményen a HC raidingről.
Valamelyik nap arra vetemedtem, hogy odabiggyesszek valami hajmeresztő faszságra egy szolíd megjegyzést, hogy az talán mégse így van, erre azt írja az okos, hogy ''... a BC pve tartalma egy nagy fos .. bla-bla-bla... karazhan über-EZmode pug szintű ... blablabla... és amúgy is hiyal meg BT is nuku skillt igényel, mert azok is túl könnyűek... bla-bla''
Ugyan ennek a srácnak egy másik hírhez hozzászólása:
''... mi egy most alakult baráti guild vagyunk, Karazhanban már Curátornál járunk...''

:W

az ilyen stílusú embereknek fogalma sincs róla milyen (volt) az, mikor egy új boss raiden elhasználtál 2-300G potit + 60G repairt.. Gőze nincs róla milyen az, mikor 1-2 ember miatt wipeol a raid.. Egyáltalán fingja nincs az egészhez, csak látta a kungen féle múvit oszt' az attól már ízi mód. :(

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#961) Polacheck válasza D4v3 (#949) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

thx, ez durva...

less qq more pewpew!

(#962) Polacheck válasza anulu (#953) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ez mennyire igaz: ''ha melózunk, odafigyelünk, akkor lehet úgy haladni, mint a PE! ott a példa, gyerünk!''

BTW a legnagyobb gond az, hogy 25 ilyen embert összeszedni heti 5 napra, már nagyon nehéz. 15 ilyennel meg már csak haladgatni lehet. Normális raidsetup és fókusz mellett minden boss csak beleölt idő kérdése (kinek több, kinek kevesebb a skill fügvényében). Mai napig itt él a fejemben a Maexna firstkill emléke, ami tipikusan az a fight volt, ahol együtt üvöltöttünk ventrin :)

less qq more pewpew!

(#963) Polacheck válasza sasa311 (#960) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

/agree maximálisan

less qq more pewpew!

(#964) Wolverine válasza Hardtech (#918) üzenetére


Wolverine
félisten

Jobbklikk a chatfülre, unlock és már mozgathatod is :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#965) anulu válasza sasa311 (#960) üzenetére


anulu
félisten

kicsit utánaszámolva, TN AH-s (akkori árakkal) Al'ar nekem kb 1k g-mben volt. :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#966) sasa311 válasza anulu (#965) üzenetére


sasa311
veterán

Mondjuk itt nem csak az aranyról van szó...

Arról, hogy lefikáznak egy eventet, hogy hú de könnyű, mert már XY guild beverte... ja, kár, hogy PTRen egész héten wipeoltak rajta kb 100at és jól begyakorolták.. Meg attól nem lesz valami könnyű, hogy a top10 guild beveri
és ha nincs meg a focus, akkor a legkönyebb eventet is be lehet szopni. Én pl ezen a héten végigtelefonáltam shade of arant ( ;] ), be is szoptam az arcane explosiont (mikor add van kijelölve nem teleportál be középre :U ). Mák volt, túléltem. Meg persze, lement volna nélkülem is, de azért máshol 1-2 ember vesztése már érvágás.

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#967) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na végre lenyomtuk BMet, sokat segített a 3/5 T4es drood tank meg ketten voltunk lockok szal a rift lordok ált. 50 secig bírták.
pajzs 90+%
kár h tegnap nem ment.

[Szerkesztve]

(#968) Ptech válasza whitezo88 (#947) üzenetére


Ptech
őstag

BS.

(#969) whitezo88 válasza Ptech (#968) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen az

//

bekerültem RFbe, sztem megyek is a 7 órás Karára.

(#970) Ptech válasza whitezo88 (#969) üzenetére


Ptech
őstag

Gl, nálunk ma Maulgar + Gruul van terítéken. :)

(#971) S_E_R_I


S_E_R_I
aktív tag

Ma is megvolt az adag. Leader vagyok, összerakom a csapatot Shadow Lab.-ba erre odaadom az egyiknek a leadet mert mondom ujralogolok (mert a netem vacakolt) alig volt fél perc még annyi sem, visszalépek erre kidobtak o:O Irom h ezt h gondolta, nem ír vissza semmit sem a fazon megkérdek mást, ők is halgatnak utálom az ilyen.... embereket, szal Zoley megkell szenvedni h instába letudj menni :(

[Szerkesztve]

(#972) whitezo88 válasza Ptech (#970) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mégsem, max holnap, mert kell soksok poti. asszem rerollolok herbre mert AHban pfuuu...
aztán a CL megcsinálja a piákat.
tailorra úgyis több pénzem ment el mint bejött...

megkérdeztem mi a progress, azt mondták Maulgar down, Gruulon még szopás van, asszem 41% a legjobb.
Kara: Illhoofon, Nightbaneen meg Netherspiteon kívül kívül a többi boss down, remélem Gruul is kifexik egyhamar :)

[Szerkesztve]

(#973) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Akit erdekelne Ventri szerver az irhat privibe.(van sajat ventri szerverem, meg akar tudok TS-t is, szivesen csinalok szobakat, ha kell valakinek) :)

"Later Nerd!"

(#974) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na. uygan nincs semmi flaskám, de most best try 26% nem rossz, eddig rekord :) (Gruul)

[Szerkesztve]

(#975) Ptech válasza S_E_R_I (#971) üzenetére


Ptech
őstag

#968 ;)

(#976) whitezo88


whitezo88
nagyúr

16% ááá :D lassan kifexik gruul papa

(#977) Ptech válasza whitezo88 (#972) üzenetére


Ptech
őstag

Öööö, minek kell Karára sok poti? Pláne locknak, Shadoweave 3/3 és kifogyhatatlan manád van. Max 1-2 elixir, de azok meg nem drágák. Nálunk meg potik úgy mennek, hogy van pár ember herbás, farmolják a zöldséget, potit gyártanak, és minimális áron eladják guilden belül.

Gruulon asszem azért szopunk, mert nem tudunk rendesen helyezkedni, így sok shattert kapunk be, emiatt sok healer kell és nincs elég DPS. Viszont elég ember sincs, fel kellene vennünk pár jó lockot, rugót, meg 1-2 shadownub priest sem ártana ;]

(#978) S_E_R_I válasza Ptech (#975) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Nah igen... teljesen igazad van 2 betűvel le lehe írni... legszívesebben elmozgatnám a karim onnan, mert egyszerűen nincs energiám uj karit csinálni... hiányoznak a haverok, ha legalább 1 jönne és tolnánk együtt lvl 70-ig tök frankó lenne, de sajnos nem. Leges leges... (ragozhatnám) legelején rosszul döntöttem, nagyon is. Tökre belefáradtam, nem tudom mit kéne kezdeni. :((( Vannak, igen rendes egyének is, de több a bunkó sajnos, mondjuk Steveetm-el levagyunk ketten, ez jó is így, de normális klán (közösség) nélkül egy csomó jó dologról lemaradok... kitudja mikor irom majd lelkesen ide h ez feküdt meg meg az.

(#979) whitezo88 válasza Ptech (#977) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nálunk kb mindig más a gond. vagy szar helyre jön a cave in, vagy a shatter, de ez már annyira nem gond, de legutóbb pont rosszkorr jött a silence és nem tudták kihealelni a tankot.

(#980) anulu


anulu
félisten

S_E_R_I: te akkor most nem TN-en tolod? :U

-----

whitezo88: ha nem gond, adnék néhány gyakorlati tanácsot ;))

- Cave In-ben aki hal, be kell vezetni valami határozott -dkp-t. a 2. után sokkal jobban oda fog figyelni :) WoW-ban ennél jobb figyelemfelkeltő és fegyelmező eszköz nem van, főleg ha kicsik a dkp különbségek

- pull előtt mindenkinél legyen 3 különböző hearthstone. ha pl 2 nulla és 2 2 pontos kaviccsal rendelkező lock van, akkor beszéljék meg, h ki talentol, de a 3 kötelező. még nálunk is :U

- a silence-nek CD-je van, azt jelzi pl a deadly bossmods. mikor ez lejár az összes létező HoT-ot fent kell tartani a tankon, 4s-ig az kiheal-eli, vagy ha gond van, akkor ott a kavics, hs poti, last stand, vagy végső esetben shield wall.

- nemtom hány paladin van nálatok raiden, de MT/OT párosra 5 perces light (lejár akkor újítani, legyen rá mana), többi meele DPS-re 15 perces wisdom. ha pattognak, h ''de nekem might kell'' (a kings mellé ofc!) akkor lehet adni neki, de ha aggrót ránt, akkor hagyni meghalni, L2P.

- a shattert pala ki tudja bubizni, mage ha nagyon rossz helyen van ki tudja blinkelni. a vkinek nagyon kevés HP-ja van, akkor úgy rendezni az ilyen csapatot, h legyen egy lock imppel. valamint Old Hillsbradban vendortól lehet venni 15 staminás piát (2 silver darabja asszem, sz'al nagyon kemény pénz! :D), tessék használni!

így rövidtávon ennyi jutott eszembe :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#981) sasa311 válasza whitezo88 (#979) üzenetére


sasa311
veterán

Aki meghal a shattertől, az egyszerűen láma, seggberúgás járjon érte. Hihetetlen egyszerű elkerülni mondom én, ma meghaltam tőle, mert beszorultam 2 kő közé és nem lehetett kiugrani, oszt jött :DDD
Shatter is tök jól elkerülhető, és ha normálisan szóródva vagytok dps közben is, akkor nagyon kicsi a sansz rá, hogy egy helyre dobjon. Meg még1 trükk, hogy mikor eldobott, már akkor is tudod a levegőben pozicionáli a karaktert, meg kilesni, hol van szabad hely ahova futni fogsz.
10% körül mikor már tényleg nagyot üt gruul akkor shield wall, meg pala bubizzon silence előtt és tudják healelni tovább + HOTok, ki kell bírni. :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#982) whitezo88 válasza anulu (#980) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kösz, kb 1 max 2 tryra van idő ma, majd belinkelem ezt fórumunkra :R

(#983) sasa311 válasza anulu (#980) üzenetére


sasa311
veterán

Ma gruul túl hamar feküdt (csináltak vele valamit peccsbe? :U ) úgyhogy átvonultunk magtheridonra...

Addokból 3 megy le mielőtt kijön banishből. Utána teljes képzavar.

Kire hány healer kell, ill tudsz mondani valami okosat a fightra?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#984) S_E_R_I válasza anulu (#980) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Nah ez most jó kérdés, elkezdtem de nem volt energiám tovább vinni, még mindig él bennem a remény h tudok vmit még kezdeni a 70-es karimmal probálkozok több kevesebb sikerrel, jelenleg egy külföldi klánba léptem be, meglátom mi lesz megszerzem még BM-ből a 3. fragment-et (kara keyhez) aztán meg megyünk Karába erre már piszkosul kivi vagyok... meg hát egy csomó munka van a karimban, inkább átvinném, csak ha nem tévedek az pénz, bár aszem van h high popos szerókrol ujakra lehet menni, de aszem a BS-ről nemrégibe lehetett. :U Mondjuk ott a nyár, kicsit több időm lesz és hátha eldöl mit kezdek magammal :F Minden esetre mikor van időm viszem a TN-en lévő karim.

(#985) Darth_Revan válasza S_E_R_I (#984) üzenetére


Darth_Revan
veterán

3. keyfragment nem BM-ben esik. SteamVault-ban , Arcatrazban és Shadow Lab-ben van key fragment:)

[Szerkesztve]

(#986) anulu válasza sasa311 (#983) üzenetére


anulu
félisten

nem csináltak vele semmit, jók vagytok! :D

Magtheridon

itt a legelején tisztázom a jelöléseket: bejáratnál van az 1-es chaneller, utána óramutató szerint megy a számozás. amit tudni kell róluk:
- van egy alap sebzésük, alap casting time-al. amikor 1 add meghal, a többi automatikusan +30% DMG és 30%-al gyorsabb casting speed.
- shadow boltot és heal-t castolnak meghatározott időközönként. a lock-oknak a curse of mittoménmit rajtuk kell tartani folyamatosan, amitől lasabban castolják el az, amit éppen akarnak.
- infernal-okat idéznek fél percenként, mind1ik 1 percig van fent (a chaneller halálával instant nem tűnnek el). ezekre mass CC kell. fear, banish, huter lassító csapda, stun, akármi. aki tud, annak be kell segíteni, különben szétkapják a raidet. az első 2 perc ezen műlik leginkább.

csak az 1. 2 percről írok, szvsz ez a fight legnehezebb része, utána tank&spank (na jó, van 1-2 dolga a bossnak, de azzal majd akkor foglalkozunk, ha flawlessben megy az 5 add :D)

ami lényeges: 1-1 add halála után nem a DPS rohangál az addokhoz, hanem 4-5% környékén a köv tank húzza, így a DPS szakosztálynak, csak targetet kell váltani, és darálhat tovább.

ha 1-2 shadowboltot elcastolnak, az annyira nem gond, a heal-t viszont bármilyen áron, de szakítani kell! legjobb az, ha egyiket sem tudják tolni, de ha akárcsak 1 heal is bemegy, elcsúszik az egész.

a +30% dmg miatt az utolsó 2 addra protos warri (vagy macitank) kell! brutálisan nagyokat tudnak a vége felé ütni, és az nem jó. fogy a mana, ami az MT healelése miatt annyira nem jó.
az, h hány healer kell, az leginkább passz, én MT healer vagyok stabilan (első 2 percben is). nálam annyi tűnik fel, hogy 2. add halála után flash healről át kell váltanom rank4 holy lightra. mondjuk raid buffokkal 1600 hup körül vagyok, 31% crit chance-el. :U

az első 2 chanellert arms/fury warrior is tankolhatja fegyó + pajzs kombóval, gond nélkül ki kell, h healelhető legyen. 3. spot az MT-é, rá kell már egy dedikált healer, aki az add halála után megy az MT-vel, és ha kell akkor körömszakadtával is, de 1-2 healer minimális helpje mellett életben tartja. mint látszik nagyon fontos, h a 4. és 5. add minél hamarabb haljon. trinketeket, egyéb dolgokat erre a kettőre kell tartogatni.

remélem, nem volt nagyon zavaros. ha vmelyik része igen, arra nyugodt szívvel kérdezz rá :) btw sokat nem tudok a HLI fightokról, én csak egy egyszerű paladin vagyok, és végzem a dolgom, vagyis healelem a rám osztott tankot, meg amikor van egy kis időm (SSC és TK-ban nem nagyon szokott lenni :DDD), akkor raidet is :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#987) S_E_R_I válasza Darth_Revan (#985) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Igen később rájöttem h ezt elnéztem :) csak már nem volt (mod) h javítsak azért meg nem kezdek hsz-t h kijavítsam magam.

(#988) LucifeI2 válasza Ptech (#977) üzenetére


LucifeI2
őstag

Tehát vannak akik gürcölnek nehezen hogy farmoljanak potira alapanyagot a többiek meg semmit se csinálnak és pár goldért megveszik tőlük a potikat? Ebben hol az egyenlőség? Ezt nem nagyon értem.

(#989) whitezo88 válasza LucifeI2 (#988) üzenetére


whitezo88
nagyúr

és a CL tanácsára leadtam a tailort és elkezdtem füvezni hogy ne kelljen raidenként több száz goldot kiadni potira meg elixirre... pár nap alatt felhúzom inkább a herbet atán leadom a CLnek vagy vmelyik alkemistának.

amúgy is gyűjtök Epixx repülésre, még kell 4400 gold :DDD

(#990) Ptech válasza LucifeI2 (#988) üzenetére


Ptech
őstag

Nincs egyenlőség, elnyomás van ;]

Viccen kívül: elég sok herbás van, így nem gond a zöldségfarmolás, olyan is van akinek nem a alchemy a 2. profja herba után, azok meg odaadják egy alchemysnek, és a pénzen megosztoznak. Természetesen az AHhoz képest jóval olcsóbban kapja meg mindenki a potijait.

(#991) Polacheck válasza anulu (#980) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

- pull előtt mindenkinél legyen 3 különböző hearthstone. ha pl 2 nulla és 2 2 pontos kaviccsal rendelkező lock van, akkor beszéljék meg, h ki talentol, de a 3 kötelező. még nálunk is

Ezt peccs óta buktad...

less qq more pewpew!

(#992) Ptech válasza Polacheck (#991) üzenetére


Ptech
őstag

:Y Ugyanabban a másodpercben postoltunk :)

(#993) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

BS-en játszik itt valaki valami jobb klánban a horda oldalán?
Ha lenne egy hely egy a régi klánjában MT druidának, akkor szóljatok plz.

Nem ismerem a hordás klánokat és bár nem ismerem a tankolást, de szeretnék valami jobb helyre menni, ahol miután belejöttem mehetnék HLI-be is.

Adnátok néhány tanácsot, hogy hogyan kell/érdemes tankolni, milyen skilleket érdemes használni maci formában?

(#994) TommyGun válasza Jarlaxle (#951) üzenetére


TommyGun
őstag

Szerintem elvagy tájolva....ott rosszindulatú megjegyzést max taranistól láttam DCrow miatt...azé nem kéne már korán reggel inni...1 ember miatt nem kéne egy egész oldalt lehúzni...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#995) pooshi


pooshi
tag

Tegnap bemelegitesnek letoltuk Doomwalkert, aztan utana megneztuk Kazzakot elt is, de bugos volt igy nem lehetett leutni. Utana bementunk Magtheridonhoz, es vegre sikerult lecsapnunk, megszenvedtunk vele, de csak meglett. Kazzak meg hajnali 1 utan is elt, mas sem tudta leverni.
Par napja beneztunk SSC-be, nekem nagyon nem nyerte meg a tetszesemet, az a sok trash, pff.

[Szerkesztve]

(#996) sasa311 válasza Polacheck (#991) üzenetére


sasa311
veterán

Mire gondolsz? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#997) Polacheck válasza sasa311 (#996) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

tudtommal már csak egyfajta HS lehet nálad egyszerre.

less qq more pewpew!

(#998) anulu válasza Polacheck (#991) üzenetére


anulu
félisten

miért vagyok eltájolva? :U arról beszéltem, h 3 különböző HS legyen náluk, akár azon az áron is, h az egyik lockjuknak picit módosítani kell a talentfáján.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#999) sasa311 válasza anulu (#986) üzenetére


sasa311
veterán

Elmondom mi hogy csináltuk tegnap, és mi nem ment:
Így szépen mentünk sorba, 1-2 channeler az ajtóhoz volt húzva, hogy ne érjék el 4-5öst a heallel. Volt rajtuk 1-1 rugó, akinek kickelni kellett. Sajnos néha mégis healeltek :(
Shadow boltot mage / shaman CS-zte, egész korrektül ment, azzal nem volt komolyabb gond. Mind numbing poison fogja őket, úgyhogy minden rugón az volt.

Így most amit látok, hogy elbaxtam az az, hogy az 5.et egy protos warr tankolta, de a 4-3-et nem :U Akkor ezen majd csere lesz.

Legjobb eddig, hogy banish phase végéig (2 perc) 3 add fekszik, de mikor magtheridon kijön a banishből teljes káosz van. Azt kell még megoldanunk valahogy, hogy a healerek beosszák, hogy ki tartja életben az MT-t úgy, hogy közben az utlsó 2 tank se hal meg :)

A kockával játszásról tudsz valamit írni? Ti hogy csináljátok? Van valami előjele a blast novának, vagy csak bossmode timer látja?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1000) sasa311 válasza Polacheck (#997) üzenetére


sasa311
veterán

nem, most is lehet nálad 3 fajta HS, nálam is volt tegnap (2, mert nálunk 2 fajta talentezésű lock van)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.