Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Nevar


Nevar
aktív tag

Wolverine-től kérdeznék, mivel ő itt a nagy addon szakértő ( /lick) hogy melyik az az addon,amelyik számolja (mint egy castbar) hogy mikor viszel be auto attackot?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1702) ciao


ciao
senior tag

tegnap este Gruulon a legjobb próba 30% volt előző esti próbán 37% tök esélytelennek látom hogy meglegyen, semmi esély a túlélésre ha 4ünket 1 helyre dob, amikor meg örülök, hogy nincs közelemben épp senki eldobás után 3an is közel jönnek, max hány Growth után illik leölni?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1703) dilipok válasza anulu (#1700) üzenetére


dilipok
veterán

hogy a francba van olyan kevés fpsed? 25 alá nekem nem nagyon megy, pedig kb ugyanolyan gépünk van. Addonrengeteg van nálam is... :U 1280*960ban játszom, minden fullon.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1704) szepi79 válasza dilipok (#1703) üzenetére


szepi79
őstag

te raidelsz? mármint 25fős instába jársz?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1705) Nevar válasza szepi79 (#1704) üzenetére


Nevar
aktív tag

Én SSCben meg TK25ben még nem voltam csak Karazhan meg Gruul, de hasonló konfig van nekem is és simán megy, Karazhanban egy-két helyen leesik az fps, de nem 4-5 körülire. Ennyire csilli-villi lenne SSC v TK25?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1706) szepi79 válasza Nevar (#1705) üzenetére


szepi79
őstag

karazhanban az aran harc ami nagyon necces FPS szempontjából. SSCre meg többen panaszkodtak, asszem TK25re is.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1707) -conrad- válasza picike123 (#1698) üzenetére


-conrad-
addikt

Én hagytam azt a wowaceupdatert mert egyáltalán nem volt hajlandó rendesen leszedni bármit is. Legfrissebb volt, és úgy ahogy Wolf itt írta.
Mondjuk baromira örültem mikor első Karazhan runomat ez cseszte szét.

Első este elmentünk Operáig, volt 2-3 wipe Pirosáéknál, mert mindenki fáradt volt, aztán másnap lenyomtuk elsőre és mentünk Curatorra. Az volt a baj, hogy shadowként nekem is healelnem kellett, mert csak 2 healerünk volt, egyik MT healer, Másik az addok dps-előinek a healere, én meg a másodaggrost meg a raidet healeltem. 80% nál folyton elfogyott a mana hiába volt manapoti stb.
Tegnap lementünk úgy, hogy megjött a 3. healer és tudtam dps-elni. Asszem 2 manapotit ittak meg a healerek, és úgy ment le 3 tryra, hogy elsőnél ahogy beleütött a MT már szakított is meg az adsl-em és kaptam új ip-t, ez azért is gáz mert a párom volt az addok kezelésére kinevezett fury warri, mire belogoltunk mindenki hulla volt, aztán SS után az egyik healer túl közel ment Curatorhoz és leverte a 3 felkeltett emberrel együtt (ez mondjuk a 2. wipe) Harmadikra halál nélkül ment simán. Ami tetszett, hogy a petem a 9200as manapoolomat kb 4 mp alatt töltötte fullra :D Ma folytatjuk, ha sikerül bevágni magunkat Illhoofig.



[Szerkesztve]

(#1708) picike123 válasza -conrad- (#1707) üzenetére


picike123
csendes tag

Leszedtem, amit wolverine mondott, és a Pitbullt is frissítettem legújabbra (bár maga a Pitbull mondja, hogy ne a legfrissebbet használjam belőle, hanem régebbit, merthogy partiban/raidben ha vagyok, akkor hibák lehetnek vele, és majd 2.1.2es patchtől fogva lesz jó), és most jó, nincs semmi hibaüzi. Kérdés mondjuk, majd Karában nem dob-e ki majd.

(#1709) -conrad- válasza picike123 (#1708) üzenetére


-conrad-
addikt

Feltettem a !!!stanalone libraliest vagy mit, meg a gridet, aztán nem ment semmi. :(
Kitöröltem azt a sok sz@r ''valami''lib mappát amit csinált, úgy nem jött semmi hibaüzi, a grid is működött, egészen az első bossig ahol lefagyott a wow. Ha visszaléptem akkor is azonnal fagyi. Gyorsan töröltem a gridet és ment.
Többet nem használom azt a frissítőt, inkább leszedem azokat amiket tudok manuálisan.

(#1710) dilipok válasza szepi79 (#1704) üzenetére


dilipok
veterán

jaja, jelenleg csak kara, de régebben a 40 főssel sem volt gondom. Azt azért gondolhatod hogy nem sima outdoor sétálgatásra gondoltam :P :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1711) szepi79 válasza dilipok (#1710) üzenetére


szepi79
őstag

igen, gondoltam, csakhogy most a 2fős insták szaggatattják be a gépet, jobban mint anno a 40 fősök. ezért kérdeztem. anulu is csak ezekben panaszkodott...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1712) dilipok válasza szepi79 (#1711) üzenetére


dilipok
veterán

meglehet, nemtom. HA :DDD valaha eljutok oda, akkor majd szólok :D
Így nyáron nem sok időm van játszani, majd ősszel megint belehúzok :DDD

[Szerkesztve]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1713) anulu válasza dilipok (#1710) üzenetére


anulu
félisten

40 fősökkel még 6600GT mellett sem volt bajom. SSC és TK még istenes (15-20 fps (Hydrossnál 7-8)), de BT kész katasztrófa. Teron Gorefriend-nél 2-3. többi bosson még nem voltam bent :(

Hyjal 1. bossa nagyjából rendben volt, még mikor özönlöttek az addok akkor is 20+.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1714) sasa311 válasza ciao (#1702) üzenetére


sasa311
veterán

Ha normálisan szóródtok shatter előtt is akkor nem fog egy helyre dobni 4 embert.
De amúgy már a levegőben is tudod ''irányítani'', hogy hova ess. Kis wasd és figyelem kell csak hozzá.
Rugóknak meg alap, hogy CloS és helyezkedjenek.

Asszem 14-15 growth körül.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1715) Nevar válasza sasa311 (#1714) üzenetére


Nevar
aktív tag

Rugóknak meg alap, hogy CloS és helyezkedjenek.
Warrioroknak meg intercept, csak arra kell figyelni h az mt és ot után érjenek melee range-be a hurtful strike miatt

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1716) dilipok válasza anulu (#1713) üzenetére


dilipok
veterán

fúú, ez tényleg gáz akkor. Nem is megyek akkor ilyen messzire majd :DDD ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1717) Wolverine válasza Nevar (#1701) üzenetére


Wolverine
félisten

Talán a Quartzban van swing timer, de azt nem használom :DDD

conrad: ez egyértelműen user error :P Legfrissebb WoWAceUpdater, F4 megnyomása, majd pluszban !!!StandaloneLibs és Grid bejelölése, és F12. Innentől nem lehet gond... (illetve ezután az összes korábbi Ace2-es addonodnál a Libs mappát irtsd ki.) 180 Ace2-es addonnal sincs semmi gondom :U

dilipok: Blizz elbaszta a max. látótávot SSC-ben, TK25-ben és BT-ben, így túl messze látsz... ergo a bazi nagy renderelt terület miatt az fps-ed diavetítésre vált. A holnapi 2.1.2-vel állítólag orvosolják.

Yahh, a Pitbullnál a raidframe bugos holnapig, azt ne használjátok.

Az OTP és a Blizzartd meg kapják be; szombat reggel levonták a kártyámról a zsét, ennek ellenére a fizetés pending maradt; hétfőn a Blizz megint próbálkozott, akkor már nem volt rajta annyi - mert már levonták... - és most frozen vagyok :((( Írhatok a tech supportnak. Remélem, két héten belül megoldják, nem akarom elveszteni a postaládámban levő zöldeket :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1718) Ptech válasza sasa311 (#1714) üzenetére


Ptech
őstag

Első killre még jó a 18-19 growth körüli. Gruul tulajdonképp egy DPS fight, csak arra kell figyelni, hogy ne öljétek meg egymást. ;]

[Szerkesztve]

(#1719) anulu


anulu
félisten

Teron Gorefriend down by Public Enemy! :D:C:D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1720) Polacheck válasza anulu (#1719) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

ti ilyen melegben is kockultok? én heti egyre szűkítettem a raideléseimet, ugyanis nem vagyok képes a lakásban elviselni a kánikulát.

less qq more pewpew!

(#1721) sasa311 válasza Polacheck (#1720) üzenetére


sasa311
veterán

légkondi ftw :)

Btw no more attune quest chain holnaptól, hurrá :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1722) Wolverine válasza anulu (#1719) üzenetére


Wolverine
félisten

Tényleg lecseréltétek Drunkent egy T4-es medvére? :DDD Nem láttam Sleep killshotján...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1723) anulu válasza Wolverine (#1722) üzenetére


anulu
félisten

Drunken afkolt (ha igazak a hírek, akkor vmi balesete volt, de szerencsére nincs komoly gond, szvsz holnap felhívom).

és igen, maci tankolta :) az utolsó 1% marha nehezen ment le :) 3 nap tömény cumi után végre ez is lefeküdt, úgyhogy BT 4/9 :) Bloodboil-t (vagy hogy a pékbe hívják) megnéztük, de maci MT-vel az sajna úgy tűnik, nem megy :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1724) anulu válasza Polacheck (#1720) üzenetére


anulu
félisten

nem elég, h meleg van, de ennél a bossnál, ha 1 ember fél secig nem figyel, vagy csak szimplán rosszkor pislant kb, már wipe. nem véletlenül tartott 3 napig :) úgyhogy az ezer fok mellé még bejött az izgalomtól a hátamon csorgó tömény véres izzadság is :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1725) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Offline mindegyik szerver. :DDD Na akor megyek is aludni.

[Szerkesztve]

"Later Nerd!"

(#1726) BélaBácsi22


BélaBácsi22
csendes tag

Hello.
Lenne pár kérdésem.
Bossok hányas szintüeknek számolnak? (lattam egy táblázatot es egy ismerösöm MOb addonja pl Magtheriodont meg az adjait 80+ nak látta)

Ezt azért kérdezem mert maga a bekapott ütes % Tankpont szerint sokkal nagyobb.(80+ levelnél). Mondják sokan , hogy 73-as szintüek, de beallitva a Tankpontot ütést se kaphatnék. (kivéve a Crushing, de igy is simán előfordul sima Hit ütes)

Másik kérdés: a Bossok ütés sebessége milyen értékek között mozognak?

Asus P5B, Intel Core2Duo 6300, 4Giga Kingmax 800, Ati x1900GT

(#1727) Ptech válasza Dr.Burn (#1725) üzenetére


Ptech
őstag

Én már látom, hogy téged beszippantott a 4. dimenzió :D

(#1728) Jarlaxle válasza anulu (#1723) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Dehogy volt balesete, az csak pojén volt, hogy beszorult a nagy feje egy bicikli küllői közé. :DDD Szimplán elaludt.

(#1729) Nevar válasza Wolverine (#1717) üzenetére


Nevar
aktív tag

Az OTP és a Blizzartd meg kapják be; szombat reggel levonták a kártyámról a zsét, ennek ellenére a fizetés pending maradt; hétfőn a Blizz megint próbálkozott, akkor már nem volt rajta annyi - mert már levonták... - és most frozen vagyok Írhatok a tech supportnak. Remélem, két héten belül megoldják, nem akarom elveszteni a postaládámban levő zöldeket

ugyanígy jártam kb egy hónapja, mi egy kártyáról fizetjük az én és a bnőm hugának az accountját, a 2x36 eurot levonta, de csak az én accom lett aktiv. wtf? nézzük, pénzt levonta tényleg, mégse kaptunk game timeot. Na levél blizznek, 1 hét alatt válaszoltak, addig befizettünk még egy hónapot a frozen accountra, h addig is lehessen játszani. Szal egy hét múlva megjön a válasz, igen sry a mi hibánk volt az accod mostmár aktív (naná mert befizettem még 1 hónapot, na mindegy mondom, majd biztos utána jóváírják). Eltelt az 1 hónap csak frozen >_< megint levél a blizzardnak, erre kapok egy sablon válasz levelet, hogy mi okozhatja a hibát: rossz kártyaszám, stb stb, holott a kollégája azt írta előtte hogy az ő hibájuk ... na írtam nekik egy wall of textet, aminek az lett az eredménye h visszaküldték a pénzt a kártyára, befizettük újra, akkor már jó lett... working as intended ... :W

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1730) anulu válasza Jarlaxle (#1728) üzenetére


anulu
félisten

hozzátok rám a szívbajt, bazze... :DDD mind1, boss down :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1731) szepi79 válasza BélaBácsi22 (#1726) üzenetére


szepi79
őstag

Bossok hányas szintüeknek számolnak?

maximális plyaer szint+3. vagyis jelenleg 73, kieg előtt 63, köv kiegben 83, stb.

(lattam egy táblázatot es egy ismerösöm MOb addonja pl Magtheriodont meg az adjait 80+ nak látta)

nem volt sok köze a játékhoz annak, aki az addont megirta. mi ez a tankpont, amiről beszélsz? defense?

Másik kérdés: a Bossok ütés sebessége milyen értékek között mozognak?

1sec-4sec, mint bármely más mob.+speckók, ami ugye független a normál ütés sebességtől.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1732) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,

olyan kérdésem lenne, hogy ölt már valaki Doomwalkert? :B
Mennyire nehéz, hány fős group kell hozzá?

(#1733) szepi79 válasza -conrad- (#1732) üzenetére


szepi79
őstag

elég durva, sztem 25 fő nekimehet. annál több szerintem már sok, mert a chain lightning miatt fontos, hogy kellő távolságra állj a többiektől.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1734) whitezo88


whitezo88
nagyúr

buli van Area 52ben :DDD

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#1735) Nevar


Nevar
aktív tag

Ne is mondd, meg akartam venni az uj kardomat, ott logoltam ki, nézem miért tölt ez ilyen lassan? Aztán meglátom a tömeget. omg. Nagynehezen kitargetolom a vendort. Na gyorsan kattintsunk rá. Mellé, eltaláltam egy allit. Jönnek az őrök, közben sikerült eltalálni a vendort is nézem hol a kard, hol a kard (közben a hp-m vészesen fogy) aztán látom hogy ez a régi cuccokat árulja, késő bánat. Corpserun... másodjára sikerült kitargetelni az uj vendort és gazdagodtam egy szép s2-es 2h sworddel, és még maradt 1166 pontom, jövő héten meglesz a chest, remélem :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1736) steveetm válasza Nevar (#1735) üzenetére


steveetm
őstag

Mielött mások is szopni kezdenek ezzel nagyon, betettek átmeneti vendorokat orgiba stormwindbe meg nemtom még hova, hátha ott kisebb a tömeg:)
[blue]With the large amount of players wanting to get a glimpse of the Season 2 rewards we're temporarily adding the Arena Season 2 item vendor, Krixel Pinchwhistle, to the Alliance barracks in Stormwind ''Champion's Hall'', Horde barracks in Orgrimmar ''Hall of Legends'', and outside of the Blade's Edge Arena.[/blue]
Üdv.: steveetm

[Szerkesztve]

(#1737) Nevar válasza steveetm (#1736) üzenetére


Nevar
aktív tag

Ja, benéztem Orgriban a Hall of the Brave-be is, na ott még rosszabb a helyzet ... gondolom többen tudtak honort gyűjteni mint arena pontot... arena vendort nem láttam, de szerintem már megtalálta a tömeg is, és kb hasonló a helyzet mint area 52ben ^^

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1738) Dr.Burn válasza Ptech (#1727) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Nem kicsit... ;]

"Later Nerd!"

(#1739) picike123


picike123
csendes tag

Sziasztok, megint lenne egy kis gondom, most sajna az addonosnál komolyabb.

Elszállt a gép, amin a wow volt, gondoltam, a korábban külső winchesterre átmásolt játékot feltolom öcsém gépére, és játszok onnan. Aha, persze, naiv voltam.
1. Belépnék ma, hogy leszedje a patchet, erre azt találja mondani, hogy az nem fog menni.
2. Leszedem a patchet magam netről, nem engedi felrakni, mert a wow.exe régebbi verziójú.
3. Na, ezután már connectelni se akar sehogy a wow.

Szóval, mivel a wow CD-im amúgy párszáz kilométerre vannak tőlem, és mert game híján úgyis marhára ráérek, arra gondoltam, leszedem a trial verziót blizz oldaláról, és belépek a rendes, régi, regisztrált accommal. Működni fog ez? Vagy elég, ha valaki küld nekem egy utolsó verziós wow.exe fájlt, és az is elég lesz?

(#1740) Nevar válasza picike123 (#1739) üzenetére


Nevar
aktív tag

Gondolom amit felmásoltál wow, nem a legfrissebb verzió volt, így nem is tudta frissíteni. Nézd meg milyen verzió, és töltsd le hozzá az újabb patcheket, erre már fel fogod tudni telepíteni a mai patchet is. elvileg. ha nem működne, akkor ha blizz oldalrol leszeded a wowot elvileg az is jó, csak a patcheket azért gyorsabban leszeded :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1741) szepi79 válasza picike123 (#1739) üzenetére


szepi79
őstag

1. Belépnék ma, hogy leszedje a patchet, erre azt találja mondani, hogy az nem fog menni.

itt van a kutya elásva. pontosan mit mondott, m a nyűgje? (ámbátor már mindegy, a 3as pontot olvasván. szedd a wow-eu-ról a trialt.)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1742) mobal válasza picike123 (#1739) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ott a repair egze onnantol meg a launcher majd letölt neked mindent. a wow trial az = eredeti game files + trialos acc!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1743) Wolverine válasza Nevar (#1729) üzenetére


Wolverine
félisten

Addig játszom a Sword of the New World bétával :DDD Szal nem hatnak meg nagyon.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1744) picike123 válasza Nevar (#1740) üzenetére


picike123
csendes tag

Megesküszöm, hogy erre magamtól a büdös életbe rá nem jöttem volna. 5 órája szenvedek a demo verzióval, lejött már 30%, aztán meg naná, hogy még 4 patch-csel korábbi verzió van lementve, azért nem ment rá a mai patch. Ekkora hibát, el se mondom senkinek, látszik, hogy a meleg megviseli az embert.

:R :R :R

(#1745) anulu válasza -conrad- (#1732) üzenetére


anulu
félisten

hát, 25 nagyon brutálisan gearelt ember kell. nem véletlenül maradt a 2 outdoor boss 40 fős raid :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1746) Ptech


Ptech
őstag

Ömm, tud valaki linket adni használható Fraps verzióhoz, amiben nincsenek idióta korlátozások?

(#1747) mobal válasza Ptech (#1746) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

www.fraps.com -> buy :D alapelvek!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1748) sasa311


sasa311
veterán

kaptam egy armored netherdraket xD

Gondolom elveszik, de egy napig legalább repülgethettem vele :C

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1749) Viktor77


Viktor77
titán

A Blizz valakit nagyon meg fog baszni.

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1750) Ptech válasza Viktor77 (#1749) üzenetére


Ptech
őstag

El kellene nekik mondani, hogy ez így nem valami legál. Egyébként lol, egy internetszolgáltató csinál tört wow szervert, pffft :Y


[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.