Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) LucifeI2 válasza Janki (#596) üzenetére


LucifeI2
őstag

*szerk* Inkább töröltem a commentet.. :(



[Szerkesztve]

(#602) anulu


anulu
félisten

1 ban a nap összes eseménye kb? :( mindenki darál a játékban, hogy ennyire nincs itt élet? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#603) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Semmi. :R

[Szerkesztve]

"Later Nerd!"

(#604) Viktor77 válasza Dr.Burn (#603) üzenetére


Viktor77
titán

Első hsz?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#605) Dr.Burn válasza Viktor77 (#604) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Kesön szerkeztettem. :W
Igen rajöttem, hogy ott lattam. :B

"Later Nerd!"

(#606) sasa311 válasza LucifeI2 (#595) üzenetére


sasa311
veterán

PVP-be rugó is és warrior is megver (bár a warr mondjuk belehal a DOT-ba)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#607) ssolitude


ssolitude
őstag

Nincs valakinek egy Wow Game Manual magyarul? Mondjuk pdf-ben, vagy valamiben?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#608) szepi79 válasza ssolitude (#607) üzenetére


szepi79
őstag

nem nagyon van ilyen. olyan hatalmas a játék, olyan sok információ van benne, hogy azt leforditani embertelen munka lenne és értelmetlen is, hiszen ehhez a játékhoz mindenképpen szükséges az adott szerver nyelvének az ismerete.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#609) Wolverine válasza szepi79 (#608) üzenetére


Wolverine
félisten

A játéktechnikai finomságokat meg nehéz elmagyarázni, a tapasztalat hasznosabb...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#610) (Kolombusz) válasza ssolitude (#607) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az angol is kegyetlen hosszú (több mint 200 oldal, igaz elég kis alapú) és lényegében az abszolút alapokon és a történeten kivül semmi nincs benne.

(#611) Ptech válasza ssolitude (#607) üzenetére


Ptech
őstag

Dobj föl valami konkrét kérdést sztem, manual egyébként sem sokat segítene.

(#612) ssolitude


ssolitude
őstag

Igazából konkrétumok nincsenek, csak tegnap a gyerek vett egy WoW alapjátékot, és láttam benne ezt a Game Manuált. Mivel azért annyira nem vágja még az angolt, gondoltam meglepem egy magyar nyelvű hasonlósággal. Én idő híján nem állok neki lefordítani. De ha nincs, akkor nincs.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#613) (Kolombusz) válasza ssolitude (#612) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az a gond, hogyha a manualt nem érti, akkor a játékot sem fogja élvezni, mert annyit fog érteni, hogy ölj meg 10 ilyet, de hogy miért kell azt tennie, azt nem. :(

(#614) ssolitude válasza (Kolombusz) (#613) üzenetére


ssolitude
őstag

Majd a haverjai elmondják, hogyan kell játszani. Én nem értek hozzá, meg nem is nagyon érdekel. Ha meg nem érti, akkor úgy járt. :U

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#615) anulu válasza ssolitude (#614) üzenetére


anulu
félisten

viszont rövidtávon megtanulja az angol nyelv alapjait :) különben nem fogja élvezni. javaslat egy angol-magyar szótár beszerzése :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#616) XmogX


XmogX
tag

Üdv! Valaki plz segítsen! Nem tom beregisztrálni a 10 napos trialt. Rendesen beírtam a kódot meg minden, el is fogadta de amikor a fizetéshez érkeztem nem volt ott a Game Card lehetőség. Bankártyám nincs, ezért nem tudok továbblépni... Valaki plz sürgősen segítsen!
Kép: [link]



[Szerkesztve]

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

(#617) (Kolombusz) válasza XmogX (#616) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Google, world of warcraft credit card number és ott szemezgess.
Annak idején én is igy regeltem, aztán később szereztem dombornyomott kártyát.

(#618) XmogX válasza (Kolombusz) (#617) üzenetére


XmogX
tag

Thx, köszi szépen!

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

(#619) LucifeI2 válasza sasa311 (#606) üzenetére


LucifeI2
őstag

Jó, de ahogy tudom te PvE beállítottságú vagy, a geared is. PvP cuccba egy lockot megverni, főleg ha ő kezdi a csatát, hát elég kevés az esélye hogy meg tud ölni egy warrior. Másik meg ha succubus van kint akkor meg már esélytelen megverni a lockot warriorral. ( persze ha nem UD warrior ^^ )

[Szerkesztve]

(#620) sasa311 válasza LucifeI2 (#619) üzenetére


sasa311
veterán

Hát mondjuk ja, ha PVPs cuccokat szednék elő akkor lenne mondjuk vagy 2-3Kval több hp-m.
Lehet sanszosabb lenne a warr, bár afflocknak succubus nem ér sokat, és egy PVPs warriornak biztos, hogy van Death wish, ami 30 sec immune to fear effect. Addig csépeli a fejed mint egy gép. Abba benéz egy DC az 3 + 1 sec, ha 26 mp alatt nem öl meg akkor meg állatira nub :))

Rugó meg teljesen sansztalan jelenleg. Hogyha én kezdeném a fightot (ami rugónál elég necc :DDD ) akkor talán, bár ha kijön egy secre a fearből akkor cloak + vanish.
De ha ő kezdi akkor 8K hp-t ami most van simán kistunlockol, vagy ha peche van akkor stunlock vége előtt COS, akkor marad még pár MP-je zúzni, illetve ha ez se elég vanish megint és mehet előlről. Meglátjuk köv. peccstől kivesz a PVP trinket a stunból, bár pvp-t egy 5 perces CDjű trinketre alapozni elég necc :W

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#621) LucifeI2 válasza sasa311 (#620) üzenetére


LucifeI2
őstag

Az új trinketen 2 perc a CD. Nekem papként 13k HP-m van Arénába buffokkal. Én jól elvagyok ha csak egy rugó támad ^^. Lockom még csak 62, úgy hogy nem tudok tapasztaltot vele 70-en. Warriorom viszont 70 és egy lock pvp gearbe eléggé megöl. Demonk lock rám tesz 3 dotot és life drain, ha nem jönnek be a critjeim semmi esélyem. Persze amikor már van healer az oldalamon, nem sokat tud az imba lock és kegyetlenül megölöm ;]

(#622) sasa311 válasza LucifeI2 (#621) üzenetére


sasa311
veterán

drain life = pummel, azt imádkozom, hogy a felguard erősebb legyen, mint a warr :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#623) LucifeI2 válasza sasa311 (#622) üzenetére


LucifeI2
őstag

felguard charg -> immolate -> corr -> coa -> intercept ( vagy a lock elfmegy vmi terep tárgy mögé és nem tudok interceptelni) -> DC -> Drainlife -> végre odaérek és pummel ( itt kb már majdnem halott vok ) > és akkor most !!! 4 !!! teljes másodpercig nem tud shadow spellt castolni a warlock, muhah! > castol még 1 immolatet > drain life újra ( jah és tudtommal drain lifra nem hat a Mortal Striek effect ) > sburn ha még mindig élnék



másik verzió

én charge > Deathwish + felgaurd mondjuk belém critelt enrage is proccol > DC > immo > intercept > talán a 2 dotot fel tudja rakni > aztán:

You crit imbalock for 1745.
Your Mortalstrike crits imbalock for 2441.
Your whirlwind crits imbalock for 2040.
Your hit imbalock for 934.
Your execute crits imbalock for 4023.
imbalock Dies.

:))

(#624) sasa311 válasza LucifeI2 (#623) üzenetére


sasa311
veterán

Na ja de ha fizetnének se mászkálnék felguardal, az túl ''nubguard'' nekem ;]
Minden más build meg owned. Ami mondjuk egyáltalán nem baj, legalább nem az van mint BC előtt, hogy buildtől függetlenül Lock > all.

Hat a siphon és a drain lifera is a mortal strike, sőt még a healtstone-ra is.

amúgy meg <3 2 sámán + egy warr egy arénába... Egy kurva spellt nem tudtam elkasztolni, csak úgy csattogott az immune felirat oszt bum már meg is haltam. És 3x kaptuk meg őket. a BOP-ot persze a purge leszedni...

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#625) anulu


anulu
félisten

Al'ar down!!! world 12.! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#626) Wolverine válasza anulu (#625) üzenetére


Wolverine
félisten

:R Gizike vagy gőzeke, ízléstől függően :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#627) Darth_Revan válasza anulu (#625) üzenetére


Darth_Revan
veterán

nem 13.? :DDD

(#628) anulu válasza Darth_Revan (#627) üzenetére


anulu
félisten

kábé le se fosom :DDD

amúgy mindenkinek a killshot: [link]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#629) Wolverine válasza Darth_Revan (#627) üzenetére


Wolverine
félisten

Az Armoryban már két Tindreal van ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#630) maross válasza anulu (#625) üzenetére


maross
veterán

infection gratulaciojat kuldi

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#631) maross válasza Darth_Revan (#627) üzenetére


maross
veterán

az oldalukon mar 13 van :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#632) anulu válasza maross (#631) üzenetére


anulu
félisten

többiek nevében is köszi :) bocs, akkor félreírtam a nagy örömködésben, 13. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#633) sasa311 válasza anulu (#628) üzenetére


sasa311
veterán

mass soulstone?
Ennyire fontos volt :F

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#634) Jarlaxle válasza sasa311 (#633) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Igen, ennyire fontos volt. frostshockon DC írt egy elég jó összefoglaló cikket abból képet lehet kapni a dologról. Amúgy az én személyes véleményem a dologról: solariant exploit nélkül öltük (az exploit abból áll hogy az emberek között ugráló dot féleséget egy halott embernek adjuk át, ami onnan ugye nem ugrál tovább) tehát megvan a guildben az exploit mentes killekre való igény, de a mass SS szvsz sehol sem exploit sehol sem cheat, egyszerűen csak 1 feature ami peccsben nerfelve lesz vmilyen szinten (ezentúl csak 15 sst lehet osztani). Ennek ellenére amint javítják a bugokat mi is ss-ezés nélkül fogjuk ölni valószínüleg, sajnos a boss mostani állapota nem tette ezt lehetővé, nem lett volna értelme még többet szopni vele. Jah amúgy azt senki se gondolja hogy ha van mass ss akkor egy lófasz a boss, mert kb. közel sincs így. :)

[Szerkesztve]

(#635) sasa311 válasza Jarlaxle (#634) üzenetére


sasa311
veterán

értem én, hogy máshogy nem lehet, de akkor megvártátok volna a hotfixet és megölitek utána. Nekem mondjuk tökmindegy

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#636) whitezo88


whitezo88
nagyúr

gz alarhoz!

vajon patchben őt is nerfelik? mert így elég ''érdekes''.

[Szerkesztve]

(#637) Jarlaxle válasza sasa311 (#635) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Hát figy, nekünk azért az is fontos, hogy a world ranglistában hanyadikok vagyunk, és ha várunk akkor lehet nem jött volna össze ez a szép helyezés. Amúgy asszem az eddigi alar killekből egyetlenegy volt mass ss nélküli, szal elég sokan arra mennek, hogy jó helyezést érjenek el, amivel sztem semmi baj nincs, a hc guildezés részben a versengésről is szól.

whitezo88: Igen, idézném a peccs notes idevágó részét: ''The Al'ar encounter has been significantly reworked. Her movement around the room will now be more predictable, Al'ar's hit points have been reduced, and killing the Embers of Al'ar will now be both much more possible and more rewarding to the raid.''

Abba nem vagyok biztos, hogy a nerfelés szó erre így illik, vagy csak a szimplán bugmentesítés. Persze nyilván bugok nélkül egyszerűbb lesz. :)

[Szerkesztve]

(#638) Joe215


Joe215
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Problema:

A frissítést letölti a program (valami 300 Mb) aztán ''finis'' és nem csinál semmit. :F
Help Me! :O
Mit csinálok rosszul vagy mit nem csinálok? :B

(#639) dilipok válasza Joe215 (#638) üzenetére


dilipok
veterán

mert még nincs itt az ideje :DDD majd szerdán, ha peccselik a szerverket is, lesz is lag+dc rengeteg :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#640) Joe215 válasza dilipok (#639) üzenetére


Joe215
aktív tag

Thx! :W

(#641) -conrad-


-conrad-
addikt

Nincs valakinek kicsi hordás karija Xaviuson, ill. nem akar egyet felhúzni lvl 11ig? :)
[link] Be szeretném fogni de hordás kell, hogy megidézze ha jól tudom.

(#642) whitezo88 válasza -conrad- (#641) üzenetére


whitezo88
nagyúr

há' fogá' be egy szőrős pókot, oszt' jónapot! ;]

(#643) -conrad- válasza whitezo88 (#642) üzenetére


-conrad-
addikt

Neeem, nekem pont ez a macsek kellene. :))) Tudom, hogy van köztetek ráérő ember aki szívesen indítana egy karit ott és segítene... :))

(#644) steveetm válasza -conrad- (#641) üzenetére


steveetm
őstag

Elkezdtem egy jó kis megoldást írni erre a problémára, de rájöttem, hogy fasságot írok, de ezt mostmár beírom és röhögjetek ki plz, vmi iszonyat nub vagyok^^ tényleg^^
Üdv.: steveetm

(#645) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Olyan farmhelyek érdekelnének, ahol egy warrior és egy holy priest kellemesen tudna farmolni , hátha van vkinek ilyen tapasztalata. Mert olyan helyeket tudok ahol egyedük tudok, de olyat nem ahol ketten, valami olyan kell ahol sok a mob és jók a droppok. Scryersesek vagyunk, tehát repufarmoló helyek is jöhetnek. Köszi előre is ha tud valaki.

(#646) -conrad- válasza steveetm (#644) üzenetére


-conrad-
addikt

Most már fejtsd ki bővebben plz. :)

Más:
[link] magyar ''virtus'' :((

(#647) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Sziasztok

3 hónapja vettem meg wowot, előtte csak törtön játszottam, mit is mondjak, tetszik:)
Az előző hozzászóláshoz annyit, hogy én is a Xaviuson játszom.
Ha valakit érdekelne, itt a karim:
[link]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#648) whitezo88 válasza -conrad- (#646) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha már itt tartunk egy elégedetlenkedő játékos megfogalmazta a BS egyik gondját:
[link]

(#649) -conrad- válasza MaddeNNNN (#647) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem emlékszel esetleg, ezt a questsort megcsináltad, ahol a fehér oroszlánt kell valami csontokon megidézni és megölni?

(#650) sasa311 válasza whitezo88 (#648) üzenetére


sasa311
veterán

és milyen igaza van.. pár hetente belogolok csak megnézni abban a reményben, hogy változott valamit a helyzet de 3 percnél többet nem bírok ki olyan helyen, ahol van bármilyen cset lehetőség. :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.