Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) -conrad- válasza anulu (#50) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem elég gyanús, hogy PTR vagy privát szerver, mert nincs semmi mozgás és szöveg a csatikon sem.. Nem hiszem el, hogy egy goldspammer vagy WTS-ező sem ír perceken át. :)

(#52) anulu válasza -conrad- (#51) üzenetére


anulu
félisten

videó elején ott volt, h Maghteridon server :)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#53) ciao válasza whitezo88 (#46) üzenetére


ciao
senior tag

ez a video kamu! ha 1 héttel a BC elött csinálta a T3 gyűrűböl már void kristálynak kellet volna esni és senki nem ment be UC-be 4 perc alatt persze...

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#54) -conrad- válasza anulu (#52) üzenetére


-conrad-
addikt

Ha du. csinálok egy videót, aminek az elejére beleszúrom egy kék képre, hogy az űrből játszom, akkor mire gondolsz?

a.: Lehet, hogy füllentek.
b.: Én vagyok Csárlesz Simonyi. :)

(#55) szepi79 válasza -conrad- (#54) üzenetére


szepi79
őstag

anettka is lehetsz :DDD

egyébként nekem is az lett volna a tippem, hogy privát szerver. (mondjuk a csatornákat ki lehet kapcsolni)

de egyszerű a megoldás, keressetek rá a warcraftrealms-on a karira (ha még működik), mert az pár hetes csúszásban van mindig, ahhoz képest az armory egy jövőgép. (de talán még akkor is meg kell lennie a historynak, hogyha már letörölte a karit.)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#56) sasa311 válasza whitezo88 (#46) üzenetére


sasa311
veterán

erintem ez simán fake, privát cucc...
cset meg se nyekken, sehol egy lélek, arról nem is beszélve, hogy szvsz már nem nexusnak kellett volna esnie a T3ból, már a 60as kékekből i prismatic esett.

szepi: azt írja BC előtt csinálta.

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#57) anulu válasza -conrad- (#54) üzenetére


anulu
félisten

jóvanna :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#58) szepi79 válasza sasa311 (#56) üzenetére


szepi79
őstag

jóvan, munkahelyen nem műxik se a jutúb, se semmi ilyesmi, csak abból következtettemrá, mi van a videóban, amit irtatok róla :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#59) whitezo88 válasza szepi79 (#58) üzenetére


whitezo88
nagyúr

proxy-val sem? ;]

(#60) szepi79 válasza whitezo88 (#59) üzenetére


szepi79
őstag

nem az a baj, nincs flash a gépemen, se java, és jogom sincs hozzá, hogy telepítsem. (ha meg elmondom a rencergézának, hogy mire kell, biztos nem rakja fel. sajnos még nem találtam olyan alkalmazást, ami munkaügyileg is indokolná, hogy felrakják.) meg az se baj, ha nem lesz gigantikus méretű a nethasználatom, mert még megkérdezik, hogy ugyan mit csinálok én munka helyett... a fórum az nem annyira gáz, az kevés sávszélt eszik.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#61) Dizson


Dizson
tag

Szvsz, ez a video kama. Egyszerű tört verzión csinál magának szervert. Ha ez megvan belép karival és csak berakja magának a cuccost. (tapasztalat) De már jó útra tértem az eredetinél nincs jobb :R

(#62) steveetm válasza szepi79 (#40) üzenetére


steveetm
őstag

Esetleg nem tolt el egy lock egy seed of corruptiont? Mi haverral scholoba szoptuk be a kissárkányos szobát. qrvára nem vágtuk hogy mér jön rattlegore az összes lenti mobbal mikor csak sárkikat aoztünk...(seed bugos, falon át lefele is robban, zg esetében felfele a lényeg).
Üdv.: steveetm

(#63) Bencus88


Bencus88
nagyúr

WOW-os pólot akarok rendelni, hol tudnék?

(#64) Wolverine válasza Bencus88 (#63) üzenetére


Wolverine
félisten

Itt: [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#65) szepi79 válasza steveetm (#62) üzenetére


szepi79
őstag

öhm... nem, 3-4 SoC-ot tolt el, nem egyet :DDD lehet az volt a baja? fck...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#66) Wolverine válasza szepi79 (#65) üzenetére


Wolverine
félisten

Biztosan - több postot is olvastam arról, hogy gömb alakban falakon át is sebez a seed... (pont Scholoról is említették)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#67) Petie válasza anulu (#43) üzenetére


Petie
veterán

nekem se tünik el :(

ma lenyomtuk Oz-t vicces fight az is nagyon tetszett :)
csak scorcholva lenyomtam a szalmabábu fél hpját xD
és kiesett a cipellőcském aminek nagyon örülök :) Ruby Slippers ;)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#68) anulu


anulu
félisten

Lurker Below down by Public Enemy :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#69) anulu válasza Petie (#67) üzenetére


anulu
félisten

grats! :) én nem1x voltam már Karazhanban, de Óz-ékkal soha nem találkoztam még. nem mintha hiányozna, ahogy egész Karazhan sem.... :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#70) MCGaiwer válasza anulu (#68) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Grat! mi is maradt még? leaothas meg vashj nem?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#71) Bencus88 válasza Wolverine (#64) üzenetére


Bencus88
nagyúr

THX :R

(#72) Polacheck válasza anulu (#68) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Gz,

Mi tegnap megmutattuk hogyan kell Gruuls lair kitakarítani, 50 perc alatt full cleart csináltunk. Kár, hogy utána nem volt hová menni, mert csak 20 embernek volt ssc kulcsa, magtheridonhoz pedig kicsit kevés volt a 2 lock.

less qq more pewpew!

(#73) anulu válasza MCGaiwer (#70) üzenetére


anulu
félisten

jah. Leotheras verhető még, utána ami van boss halmaz mindegyik bugos keményen, úgyhogy 1 boss killnyire vagyunk a világ top guildjeitől :) (Nihilumot ne nézzük, azok nem emberek :DDD) Vashj-hoz meg kéne jelen állapotában 4 paladin, de össz 2-en vagyunk.

tegnap Forte-ék is leverték Al'ar-t úgyhogy végre várható vmi leírás arról, h mit tud. full taxot nem is várok, de legalább azt, h mivel kéne számolni igen :)

tegnap kb 1 óra alatt nem tudtunk átverni magunkat a Leo előtti 7 trash pakkon. több odafigyelést és jobb kivitelezést igényelnek, mint az előtte lévő 4 boss együttesen kb... van olyan pakk, amit nagyjából a fél instán végig kell kite-olnia a tanknak (ezek párosával jönnek) és közben kel leverni őket (AoE poison volley-t raknak (beérkezéskor 3k dmg utána ameddig nem dispellezik 700dmg/sec) és mellé gombákat is pakolnak ahol elhaladnak, ezek 2,5k dmg/gomba/sec tehát ha rosszul jön ki a lépés, akkor aki benne marad 1 sec alatt tud meghalni :)
van olyan pakk, ahol van 1 ilyen gombás, mellette 6 mage. a firemage-k rain of fire-e 3k-t sebez, arcane-nek az arcane bolt-a nemtom, de instant szoktak halni a rangedek olyan 7-8k hp-ról. frostmage a legkönnyebb, az igazándiból csak novázik. nevükből ki lehetne találni h melyik melyik, de úgy tűnik, h mindegyik mage mondjuk frost/fire vagy arcane/frost. ami biztos, hogy polyban kell tartani őket ameddig a gombás dögöt levágjuk (kite ftw! :D), majd utána egyesével kiszedegetni őket, megszakítani, dotolni, poison, stb :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#74) anulu válasza Polacheck (#72) üzenetére


anulu
félisten

nektek is gratula! :)

hmm, jópárszor öltetek már Gruul-t. hogyhogy csak 20 embernek van kulcsa Vashj barlangjához? :U ha jól sejtem, akkor Nightbane-el van a gond. Karazhan első részén pikk-pakk végig lehet rohanni, és Opera event után lehet menni Nightbane-re. nem tudom, h hány csapat jönne össze rá, de inkább úgy kéne menniük, hogy 2 csapat, 5-5 olyannal, aki pöpecre tudja, h hogy is néz ki a fight, és akkor 1 resetben 10 emberne meglehetne.

ha viszont a küldit sem tudják felvenni, az nc ennyi idővel BC kijövetele után.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#75) Polacheck válasza anulu (#74) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Van akinek még a quest sincs meg a guildből, a többeiknek pedig vagy gruul vagy nightbane kell, a saját hülységük miatt nem jutottak le eddig valamelyikhez. Pedig lehetőség van, két csapattal toljuk, bármikor bárki beugorhat a kulcsért, csak lazyk az emberek. Ráadásul kb 15 fix raider van, a többi hely folyamatosan cserélődik, ezért is van, hogy még mindíg volt, aki elöször látta maulgart.

less qq more pewpew!

(#76) Polacheck válasza anulu (#73) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Jól hangzik, remélem mire odáig eljutunk szénné nerfelik őket :)

less qq more pewpew!

(#77) anulu válasza Polacheck (#75) üzenetére


anulu
félisten

nálunk Naaru küldivel kellett haladni. vasárnap 17 óráig volt a határidő, utána -20DKP-s ''jutalomban'' részesült volna mindenki, akinek nincs meg. ennek megfelelően szombat és vasárnap a szénné boostolásról szólt, és vasárnap úgy tudtunk lemenni Magtheridonhoz, hogy a kill után a guild mind a 39 tagja be tud menni TK25-be. a 20DKP-hoz hozzá tartozik, h Maght killért kapunk 5-öt :U

nem HC guildben lehet lazyzni, ok, de jóval előrébb járhatnátok ti is. a Cena reveredet nem nehéz összehozni. néha picit meg kell rúgdosni az embereket. ha jól van megfogalmazva, nagyon hatásos tud lenni :)

Hydross-t leszámítva Gruul ready gearben 3 boss ölhető SSC-ben úgy, h Hydross környékére sem kell menni. max a tanknak kell némi extra, de ha csak a T4 gatya nincs meg, egyébként 4/5, rendesen enchantolva, akkor Tidewalker nem gond, Karathressen WASD és odafigyelés kell, Lurkerre meg 3 warrior és 2 pala (utóbbi 2 egy szigeten az addokat le tudja lazán kezelni).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#78) anulu válasza Polacheck (#76) üzenetére


anulu
félisten

már az is kemény nerf volt, h nem 45 perc hanem 2 óra a respawn time-uk :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#79) ciao


ciao
senior tag

Karában 3 healerrel hány % over heal az elfogadható 1 papnak? tök depi voltam a tegnapi Karazhan run után, második este voltam Moroes tryon, és kurvára nem megy a shacklezás, nam vagyok én mage baz+ , miközban shackle-el vagyok elfoglalva behal a tank, amikor meg azta kurva mobot sikerül fenn tartani ahol eredetileg is áll, akkor a másik pap bénázza el, aztmonták máskor tök könnyen lenyomták nem jelentett nekik eddíg problémát, mi a faszér akar a blizz a papból cc gépet csinálni?? bőven elég nekem a mozgásra, dispellre és persze a healre figyelni, eddíg soha nem éreztem hogy noob lennék, de tegnap össze voltam esve :O

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#80) Polacheck válasza anulu (#77) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Pre Gruul gearrel nincs gond, mindenki majdnem fullepic (nekem is talán 3-4 kékem van). A haladással van most a gond, a tetvesen sok attunement kifog rajtunk. Kíváncsi leszek, Black Templehez mit és hányszor kell majd végigtolni.

less qq more pewpew!

(#81) -conrad- válasza ciao (#79) üzenetére


-conrad-
addikt

Tedd fel a healbotot, targeteld a mobot és shackle-zd, az addonnal meg healelj, nem kell targetelni a partytagokat.
Vagy használj focus parancsot, valahol le volt itt írva...

(#82) Polacheck válasza ciao (#79) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

kb ugyanezt éreztem az elején, amikor megkaptam, hogy az egyik add az én feladatom palaként. Néhány try alatt bele lehet jönni, már egész jól megy, ráadásul a fear nehezebb, mint a shackle, hiszen 20 secre fearelem és 30 a cd-je a fearnek. Elsőként mindíg feart tolok, utána amikor kijött holy shockkal magamra húzom még messziről, utána stun, majd elfutok és pont van annyi időm elcastolni a következő feart, hogy ne érjen hozzám az add. Közben persze healelni kell. :)

Képzeld magad abba, hogy healerként kiteolnod kell kb 30 csontvázat kereszült egy termen körb-körbe. Na, ez volt Gluth Naxxban. Kellett pár try, mire ott is beleszoktak a paladinok, de utána remek móka volt. Néha ad ilyen feladatokat a Blizzard és szerintem nem rossz megoldani őket (jó, akkor, ott persze én is anyázok erősen).

less qq more pewpew!

(#83) anulu válasza Polacheck (#80) üzenetére


anulu
félisten

szvsz BT-hez kell majd Mount Hyjal. annak az előfeltételét meg ismerjük ugyebár a Vials of eternity személyében. amúgy szerintem is nagyon sok az att küldi. érződik, h húzni akarták a kieg playtime-át vele.

amúgy 2.1-től nem 5db vial-t fog Vashj és Kael'Thas dobni, hanem mindenki lootolhatja. hurrá! :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#84) anulu válasza ciao (#79) üzenetére


anulu
félisten

megmondom őszintén, én kb lexarom az overheal-t. ha nem fogy el a manám miatta és a többiek életben maradnak. ha emiatt van gond, akkor SW stats kinyit, megnézem, h kibe mennyi heal ment, menni az over, stb.

SSC-ben a trash tol olyan holy novát mint amit Maiden, amit dispellezni kell, közben MT+raid heal és ha perl UI-ban a target targeténet a targete cloth-ost jelez, h aggróra kifordult egy olyan mob, ami 1 shotolná, akkor taunt, tankhoz futás... nem egyszerű az sem, de nagyon fárasztó, ellenben élvezem.

javasolt egy focus/shackle macró megírása :)

BC-ben aki tud, annak CC-zni is kell. egyébként csatlakozom Pola-hoz a fear/stun/akármivel kapcsolatban, nekem is ezt kell csinálnom :) plusz még ha tudom, akkor Garrote szedés is :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#85) anulu válasza Polacheck (#82) üzenetére


anulu
félisten

részemről örülök, hogy változatos a pala élete, és nem csak arról szól, hogy spam elem valamelyik heal-t (bár Void Reavernél flash heal spam és csók, meg némi WASD, ennyi a fight).

1,5 év warriorozás után kifejezetten üdítő, hogy nem csak a) tankolok, mint az őrült b) tolom a DPS-t ahogy a csövön kifér :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#86) Polacheck válasza anulu (#83) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Vashj, pfff hol van az még. Szerintem legalábbg három hónap, mire oda eljutunk. Csak kezdenénk végre el SSC-t, hogy elhessen gearelődni. Most iszonyat DKP mennyiségek gyűltek fel azért, mert kevesebb a loot, mint amennyit el lehetne költeni.

less qq more pewpew!

(#87) anulu válasza Polacheck (#86) üzenetére


anulu
félisten

SSC-ben Vashj-t leszámítva csak Leotheras és Hydross nehéz. utóbbi kb annyira, mint az Ikrek). Leo-t ma fogjuk megnézni, Hydrosst viszont már öltem. nagyon oda kell figyelni, kemény res gear kell, és térdre imához, hogy ne legyen még egy kicsi szerver lag sem, mert ha 1 mp alatt 2 phase váltás van, az 101% wipe.

Tidewalker és Karathress kb együtt kíván akkora figyelmet, mint Maulgar magában. mind2 free loot és utóbbi dobja a T5 nacit :))

picit rúgdossátok meg a csapatot, hogy tessék nekifeküdni SSC kulcsnak, mert Lurkerrel együtt 3 boss is van, ami kb az ingyen epixxx kategória. Void Reaver meg mégkönnyebb, csak Eye-ba bejutni nehéz :(

tudod, h láttam már pár fightot, és tudom, h mi számít nagyon könnyűnek. nem a levegőbe mondom, h ezek tényleg semmik!

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#88) Polacheck válasza anulu (#87) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Tudom.

Egyértelműen ki van mondva, hogy a mostani cél SSC prrogress, magtheridon megvár. Van egy raidra való emberünk már, és a héten még legalább 5-6 pplnek meglesz a kulcsa, szóval reményeim szerint ha pénteken nem is, de hétfőn már ott ér minket a hajnal (ráadásul pénteken nem is leszek).

BTW healernek ress gear ugye nem kell sehová egylőre?

less qq more pewpew!

(#89) Norbeez


Norbeez
csendes tag

Sziasztok

Mmorpg-zni szeretnék, és nem tudom melyik ingyenes/free/warez játékkal toljam.
Régebben a Runescape-ztam, de 1 idő után uncsi.
Lehet Wow-ozni paying nélkül is? Hosszútávon?
Leginkább olyan kéne game, ahol millió item van és hatalmas világ.

Köszi

:F

(#90) Polacheck válasza Norbeez (#89) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

fizetés nélkül nem lehet.

less qq more pewpew!

(#91) pooshi válasza Polacheck (#86) üzenetére


pooshi
tag

Nalunk is csak 20 embernek van SSC kulcsa (8-10-nek mar csak nightbane hianyzik), de remelem hamarosan meglesz a tobbsegnek. Addig is ott van Magtheridon, 1x voltunk meg csak lenn 2 orat szivni, ma remelem haladunk is vele. Nagyon mennek mar SSC-be, jo lenne mar egy uj instat latni.

(#92) Polacheck válasza pooshi (#91) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Dettó. Elegem van már abból, hogy Gruul és Karazhan az egyetlen verhető célpont. Karazhanba még kb három alkalommal akarok lemenni, utána meglesz a violet eye exalted, és többet az insta felé sem nézek.

less qq more pewpew!

(#93) anulu válasza Polacheck (#88) üzenetére


anulu
félisten

hajrá! és szurkolok nektek is, mint ahogy az össze Ragnaros-os guildnek :))

nem tudok róla, hogy kellene. még Hydrossnál is inkább helyezkedés kell, mint frost/nat res. amúgy az oldalunkon van rugó és nature tank szemszögből Hydross fight videó fent. [link]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#94) Polacheck válasza anulu (#93) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kösz, akkor nem kell egyelőre rágyúrnom.

Egyébként a héten komoly vezetőváltáson mentünk keresztül, lemondott a GM és a ranged officer. A GM helyét egy olyan druida vette át, akinek régóta kijárt a dolog, BC előtt ő volt a raid leaderünk és kb neki köszönhetjük amit Naxxban elértünk. Már most megkezdte a reformokat és egyértelműen erősebb kézzel tolja a guildet. Remélem meg is lesz az eredménye.

less qq more pewpew!

(#95) anulu válasza Polacheck (#92) üzenetére


anulu
félisten

revered 15/21k vagyok de már most borzasztóan unom... mint már többször említettem, SSC kulcs ügyében beszélj az officerekkel és mindenki rugdossa meg a saját bandáját egy kicsit.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#96) anulu válasza pooshi (#91) üzenetére


anulu
félisten

asszem beszélek Szörmivel, h kicsit rúgdosson meg titeket! :DDD Magtheridon is jóval könnyebb SSC gearben, főleg mivelhogy semmilyen res nem kell. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#97) anulu válasza Polacheck (#94) üzenetére


anulu
félisten

Naxxban nagyon szépen haladtatok, de valahogy így már kívülről is nézve a dolgokat úgy látom, hogy mintha a Ragnaros szerver mind2 oldala elaludt volna a többi EU-shoz képest. pedig azért a MoX és az Amicitia is elég keményen tolta a dolgokat.

remélem, h az új vezetéssel jobban fogtok haladni!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#98) Polacheck válasza anulu (#95) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Erőteljes rugdosás most indult be, lásd a tied előtti postom.

less qq more pewpew!

(#99) anulu


anulu
félisten

tegnapi n+1-ik Lurker bebugzódás után (utána ha minden igaz, némi D&T-s helppel) rájöttünk, hogy mi a gond, de OT-nk beszélt GM-mel. majd a beszélgetés vége felé készült a következő screenshot: [link]

a történethez hozzátartozik, h ezen nekifutás után lett meg a kill :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#100) Polacheck válasza anulu (#97) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ezt látom én is. A legtöbb guild emberproblémákkal és inaktivitással küzd. Szerencsére beszipkáztuk a megfelelő embereket, talán még egy sedópríđzt jöhetne, és két lock, de az nagyon.

less qq more pewpew!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.