Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Wolverine válasza Viktor77 (#1400) üzenetére


Wolverine
félisten

Ráadásul hirdetés; nem tudom, kell-e ez a topicba... :/

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1402) Viktor77 válasza Wolverine (#1401) üzenetére


Viktor77
titán

Volt már rá példa, 1-1-et elnézek mindenkinek, nem árt senkinek. Ide több WoW-os benéz mint a piacra, ha ezzel segítem az eladást, akkor miért ne? A fene a jó szívem. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1403) mobal válasza Viktor77 (#1400) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

most mér baj a sok smile :( most komolyan rontja a társalgás ''színvonalát''. a másik a hírdetés remélem elfér itt mert pl nem quake 4 -et akarok eladni. smile -s dolgot meg megjegyeztem... (bocsi*)

u.i.: figyelemfelkeltésnek szántam ,látom ,hogy sikerült...

[Szerkesztve]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1404) Wolverine


Wolverine
félisten

Pl. mert a fórumszabályzatban (lásd Alapelvek) is szerepel, hogy smileykból álló sordísz törlendő/szankcionálandó.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1405) anulu válasza MCGaiwer (#1397) üzenetére


anulu
félisten

sry :)

na. a déli kapunál kell tankolni a boss-t, a raidtől elfordítva. meghatározott időközönként 4 embert berak watery grave-be, általában earthquake után. úgyhogy a raidheal rendkívül fontos, lehetőség szerint mindíg mindenki legyen max hp-n.

addon írja mikor jönnek murlock-ok. ezeket 1-1 tanknak (észak és dél) össze kell szedni (demo shout, tc, maci nemtom mivel tudja összekapni őket), be kell vinni a bosshoz. seedek mehetnek ilyenkor. mikor megfelelő helyen vannak frost nova egy mage-től és aoe.

mivel az MT-n kívül bárkit berakhat grave-be, időnként improvizálni kell. előfordulha olyan is, hogy a murlock-okat tankoló warrior-t/druidát és a healerét is egyszerre rakja be.

25%-tól nincs watery grave, ellenben jönnek kis vízgömbök szép lassan. ha vkit elérnek ott robban, jelentős hp veszteséget okozva, szóval picit WASD skillel ki kell mozogni előle. ilyenkor az MT behúzza a bosst a folyosó elejére, ott befordítja a falhoz és megy tovább minden. umrlockok ilyenkor is jönnek.

nagyjából ennyi a fight. kb 12-13 perc átlagos DPS mellett.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1406) Dr.Burn válasza whitezo88 (#1380) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Köszi. :R

"Later Nerd!"

(#1407) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

szükségem lenne a skinner -re ésa squeenixre (simple mininmap vmiért átlátszó, és nem reagál semmi beállításra), ha vki tud, dobjon meg egy linkel, mert curson/wowacen nem találtam:S (én lehetek a béna de hát ez van)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1408) Petie


Petie
veterán

hinyje proshockrol lelöték a vazze topicot? :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1409) Wolverine válasza MCGaiwer (#1407) üzenetére


Wolverine
félisten

Pedig wowace-en ott van mindkettő :P [link] és [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1410) anulu


anulu
félisten

van egy jelentős problémám, remélem vki tud benne segíteni. elég kellemetlen, de van egy régi tartozásom Ragnán horda oldalon és nincs időm farmolni az ottani warriorommal viszont a TN-en a palámnál van pénz, hogy ki tudjam fizetni, csakhát BG-n max conjured itemet lehet átadni tudtommal.

szóval a kérdés: van-e vmi olyan oldal ami megbízható, és rajtuk keresztül ezt vhogy le tudnám-e bonyolítani? remélem tud vki segíteni :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1411) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link] most ilyenekbe imádom hogy a többi hír? mi van a harcban? utána mi van? mert ez így semmi :F

(#1412) steveetm válasza whitezo88 (#1411) üzenetére


steveetm
őstag

lehet a nihilumon kívül ezt senki nem tudja?
Üdv.: steveetm

(#1413) whitezo88 válasza steveetm (#1412) üzenetére


whitezo88
nagyúr

épp ez az hogy többet is mondhatnának mint hogy ''archimonde down''
atán az ircen se volt semmi más info? mentek aludni vagy mi?

(#1414) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Pár napja kezdtem el WoW-ozni, indítottam egy Blood Elf palát :)
A kérdésem az lenne, hogy hallottam lehet addonokat használni és szeretnék érdeklődni, hogy ti miket használtok/ajánlotok nekem.
Elsősorban olyasmire gondolok amik a questekben segítenek, de örömmel veszem a többi általatok fontosnak ítéltet is!

Xbox GT: nozsolt

(#1415) Wolverine válasza nofi (#1414) üzenetére


Wolverine
félisten

Szia! Kezdőként szerintem neked nem árt egy Minimalist ([link] - pár apróbb trükkhöz... írd be a chatbe, hogy /minimalist és beállíthatod); és egy Mobmap ([link] - ez meg fog jelenni a térképen).

Bármi más, amit fontosnak ítélhetünk, talán neked nem lesz az... Ha van ötleted, mit változtatnál meg az interface-en, akkor tudunk ajánlani dolgokat ;) (mondanék pl. egy Cartographert, de rengeteg plusz modulja van, és nem szívesen zúdítanék rád egy tucat linket rögtön kezdésnek... ;))

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1416) Ptech válasza Wolverine (#1415) üzenetére


Ptech
őstag

Szegényt még rögtön belekavarod 100 addonba ;]

(#1417) Ptech válasza nofi (#1414) üzenetére


Ptech
őstag

Elég sokat, először azt tudd meg, hogy min akarsz változtatni, mert pár olyan addon pl ami elengedhetetlen 70en, neked még nem fog kelleni szintezéshez.

(#1418) nofi


nofi
őstag

Wolverine, Ptech köszi!
Hát a lvl70 még messze van:D Egyelőre ámulás van a Guild Wars után meg a világ, questek megismerése...Mindenesetre kipróbálom ezt a kettőt aztán meglátjuk :)

Xbox GT: nozsolt

(#1419) Petie


Petie
veterán

na célba érta rugom is :D
éjjel 2kor meglett 70 vele együtt aldor exalted. éééés [link]+mongoose :DDD
nagoyn tetszik :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1420) Ptech válasza Petie (#1419) üzenetére


Ptech
őstag

Gz, Mongoose 'chant meg nagyon prímán néz ki ;]

(#1421) mobal válasza Petie (#1419) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

gratu mester :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1422) -conrad-


-conrad-
addikt

Ha valamibe tettem gemet azt a későbbiekben ki lehet cserélni másik gemre?

(#1423) sasa311 válasza -conrad- (#1422) üzenetére


sasa311
veterán

ki de a benne lévő elveszik

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1424) -conrad- válasza sasa311 (#1423) üzenetére


-conrad-
addikt

Akkor jó. :)
Nem baj ha elveszik, mert 2g-s +5 spelldmg-s köveket tettem a ruhámba de csak egy helyen van meg a setbonus.
(+3spell hit ratingot ad ha helyesen gemezem be, de az nem ér annyit mint +10 spelldmg, ha a vendoros köveket nézem)

Kicsit el vagyok keseredve a 70es teljesítményemmel. :( Csináljuk Kara kulcsot, már csak BM van vissza és megvan, de a tegnapi kulcsszerzéskor csak negatív tapasztalatot szereztem. :( Shadow vagyok, de van healing gearom, igaz elég rossz, kb 740 healing upom van de ezek csak random dropok voltak nem nagyon mentem rá. (dmg sem jobb, eddig 560 dmg done de még megvarrom a frozen shadow settet magamnak) Úgy esett, hogy én lettem a healer mert nem volt senki, és Steamvaultsban 5x wipeoltunk egy Bog Lordon.....
Takarásban volt a mob, de ha a tank bement akkor azonnal észrevette így vissza tudta húzni, és elméletileg le tudta volna csapni a party.
Talentelt shieldem van, meg pakoltam rá renew-et a warrira, aki a párom és tudom, hogy 10k hp-j meg 11K armorja van, 20% block chance stb. Tehát kihúzta, én rátoltam egy greater healt ami kb 5k HP-t visszatolt neki így 80%on volt a HP-ja és azonnal elkezdtem kasztolni a flash healt ami nem ért már be mert meghalt a tank........
Szóval elhiszem, hogy shadowon jobb a heal de itt teljesen mindegy lett volna hogy mekkorát tudok healelni ha nem is ér be a heal. Kicsit úgy érzem mint amikor 63-64esen be akartunk menni sethekk hallsba.

(#1425) steveetm válasza -conrad- (#1424) üzenetére


steveetm
őstag

Akkor ott vmi gebasz lehetett, lag stb, én is shadowon healeltem underbogot,steamvaultot, shatteredet, arcatrazt és durnholdet is, annyi volt csak hogy innom kell a manapotit mint a vizet. A healing gearem nekem is csak ien, ''na ez jó lesz healre is, inkább nem töröm'' kategória, zöldekkel megtűzdelve.
Üdv.: steveetm

(#1426) MCGaiwer válasza -conrad- (#1424) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mit akartok a steamvaultos boglordoktól?;) 2 esik max utban, azt is ki kell hagyni...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1427) -conrad- válasza MCGaiwer (#1426) üzenetére


-conrad-
addikt

Repu kellett Koveenak. :U
Egyet amúgy elvertünk, aztán úgy akartunk menni, hogy nem átvágunk a naga-kon középen, aztán fel a dombra és jump a vízbe, hanem a szélén akartunk jobbra kerülni. Ott van egy bog lord valami eldőlt oszlop mögött, ami nincs los-ban, de ha az oszlopot kerüli valaki akkor egyből meglátja. Csak oda ment be a tank, nem is állt le csatázni stb., jött is ki.
Azért meglett mert pár wipe után átvágtunk a nagákon középen. :)

(#1428) sasa311 válasza -conrad- (#1427) üzenetére


sasa311
veterán

buffolt 10K hps tank lvl 70en elég karcsú..
Főleg ha a boglord ilyeneket ütött a tankba akkor vagy nagyon silány a gearje vagy berseker stance-ba volt ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1429) -conrad- válasza sasa311 (#1428) üzenetére


-conrad-
addikt

Fury volt és arról ment át protra plusz nemrég léptük meg a 70et és questekkel mentünk fel, tehát nincsenek instás cuccaink.

(#1430) STC Speed


STC Speed
őstag

Hali!
Nem tudtok nekem olyan linket adni ahonnan gyorsan leszedem a wowot,most próbálnám ki(10nap) először de ez a wow downloader iszonyú lassú,google be nem találtam :(
Köszi előre,aki megsegít! :R

(#1431) mobal válasza STC Speed (#1430) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát sajna nem :( én legalábbis kerestem és nincs (nem találtam)! a patch -ek vannak fenn a blackravens -en (gyorsan jön). másik forrás vmi. torrentoldal de figyelj ,hogy a verzió enGB legyen!

u.i.: ez a Blizzard Downloader (sztem vmi p2p alapú) iszonyat!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1432) STC Speed válasza mobal (#1431) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi szépen a gyors segítséget :R
torrent is lassú(fel órája 20kb/s).
Lehet marad a wow downloader.
Amúgy nekem mint kezdő,nehéz lesz a játék?

(#1433) mobal válasza STC Speed (#1432) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nem :) de van sok help akkor pláne. beszippant mint 1 porszívó...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1434) STC Speed válasza mobal (#1433) üzenetére


STC Speed
őstag

OKOK
Nem akarok itt senkit sem lefárasztani,csak még annyi,hogy majd lerak valahol engem és akkor találkozok emberekkel akik igazi emberek mármint a multiba irányítja vki a ''karaktert''.És vmi helpet mindig kapok?

ui:3 óra altt 3% kész :O

[Szerkesztve]

(#1435) Dr.Burn válasza STC Speed (#1434) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Akor nalad valami nem koser.... Nekem par napja rendesen jött.

"Later Nerd!"

(#1436) Viktor77 válasza STC Speed (#1434) üzenetére


Viktor77
titán

Hehe, én is kb. így kezdtem, de szép is volt. :)

Igen, lerak valahol és van ingame help kezdőknek. Elsőre talán sok dolog zúdul rád (én, mikor elöször megláttam a kezelőfelületet, meg hogy majd minden gomb való valamire a bill-en, megijedtem, hogy én ezt nem leszek képes megtanulni), de pár nap alatt kényelmesen bele lehet jönni. Egy kis angoltudás viszont nem árt.

Igen, akinek a feje felett van név az emberi játékos. NPC-k neve felett csak akkor van név, ha rájuk kattintasz.

Kicsi off: Ha tudod, le is warezolhatod valahonnan, a kód számít, nem az, hogy honnan van a game.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1437) mobal válasza Dr.Burn (#1435) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

lehet csellód van. xDSL -nél a feltöltés nagyon megfogja a hálót... és ebbe menő a blizzike downloader.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1438) mobal válasza STC Speed (#1434) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nem fárasztol. a wow topikba vagy :D

jaja warezold le gyorsabb! meg a grafikán én hanyatvágtam. de fogyasztható :D (elötte Preyeztem)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1439) STC Speed válasza mobal (#1437) üzenetére


STC Speed
őstag

Fibernet kábelnetes 8mb
nagyon szar kérdés de felteszem,nem törni akarok,csaka 10 napot kipróbálni,innen valamelyik nem jó?[link]

(#1440) Viktor77 válasza STC Speed (#1439) üzenetére


Viktor77
titán

Dádá lesz.

De nem, nem jó. Ahogy látom, US verziós az ott lévő WoW.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1441) Arhquis


Arhquis
aktív tag

Magektől kérdem elsősorban, vagy aki tudja :)

Frostshockon van egy mage videó, abban láttam egy addont, az, vagy olyan kellene. Amelyik mutatja a frostnova hatótávját, meg a cone of coldét is. ( már ha jól láttam, hogy az az )

(#1442) STC Speed válasza Viktor77 (#1440) üzenetére


STC Speed
őstag

okay,a gamestar dvd pont aza része nincs meg amibe van a wow 14 nap...nem igazz

(#1443) mobal válasza STC Speed (#1439) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

hát az ott börning. neked meg a sima kéne :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1444) STC Speed válasza mobal (#1443) üzenetére


STC Speed
őstag

sima warcraft.
1 óra altt 8% ezt nem bírom:D:D
Tdunák tölteni warezról,csak ott az en gb 2.5 gigás

(#1445) Wolverine válasza STC Speed (#1444) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha van olyan ismerősöd, aki játszik, annak a telepített WoW-ja is yóóó lesz neked, csak töröld a WTF könyvtárat és az Interface-ből mindent, ami nem Blizzarddal kezdődik ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1446) szepi79


szepi79
őstag

shade of aran után hova érdemes menni? még él nethersprite, nightbane és prince. (és azok merre vannak? :D )

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1447) szepi79 válasza szepi79 (#1446) üzenetére


szepi79
őstag

ja nem, még ilhoof is van :D rá megyünk végülis :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1448) D4v3 válasza szepi79 (#1446) üzenetére


D4v3
őstag

Princere is nyugodtan, nagyon könnyű boss. Viszont kell hozzá mák, ha rátok vág egy elementál wipe, ha mákotok van, akkor a terem másik végébe dobálja őket és lehet mozogni nyugodan.

(#1449) LucifeI2 válasza D4v3 (#1448) üzenetére


LucifeI2
őstag

Attól mert rátok dob egy infernált még nem tuti hogy wipe, legalábbis nekünk nem volt.

(#1450) LucifeI2 válasza szepi79 (#1446) üzenetére


LucifeI2
őstag

Illhoof -> Prince -> Netherspite ( 2.1.2 után nerfelve lesz) -> Nightbane

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.