Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) MaddeNNNN válasza -conrad- (#649) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

De nagyjából, pár hete csináltam meg twinkemmel. Fluffy névre hallgat mostmár az oroszlán. :)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#652) -conrad- válasza MaddeNNNN (#651) üzenetére


-conrad-
addikt

Ok, de a nagykariddal is megcsináltad? :(
Nekem olyan emberke kellene aki NEM csinálta meg, mert allis vagyok, és mindenképpen kell egy hordás tag, aki megidézi nekem én meg befogom.

(#653) MaddeNNNN válasza -conrad- (#652) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Ha jól emlékszem meg. Viszont van egy 9-es priestem, ha lesz időm és türelmem felhúzni 16 környékére, szólok és megbeszélünk vmi időpontot.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#654) -conrad- válasza MaddeNNNN (#653) üzenetére


-conrad-
addikt

Huh az remek lenne. Msot vagyok a kiskarimmal 16-on, ahol be tudnám fogni. Elvileg 11-en a quest felvehető, szóval már csak 2 szint ^^.

(#655) whitezo88 válasza sasa311 (#650) üzenetére


whitezo88
nagyúr

horda oldalon szerencsére csak a Barrens General chatre és XR-be gyűlnek a hülyék. máshol elvétve vannak csak szerencsére de csak bele-bele futok egybe mindig.

(#656) LucifeI2


LucifeI2
őstag

''Additionally, Cleanse can not remove a Priest's Mind Control spell''


Egyszer kérdeztem, akkor azt mondtátok leszedi, nos most utánna ovlastam és úgy látszik mégsem.

(#657) -conrad- válasza MaddeNNNN (#653) üzenetére


-conrad-
addikt

Aaah, odamentem ott volt egy rugó aki meg is idézte azonnal és leverte a hülye mire tame-eltem volna :(((
Nem logolsz be a pappal? Adok érte soksok G-t :)
2 szint az 1 óra

(#658) -conrad- válasza -conrad- (#657) üzenetére


-conrad-
addikt

Megvan!! :)))

(#659) anulu


anulu
félisten

a tegnapi Al'ar killünk után ma visszanéztünk TK-ba, nyakonvágtuk Solarian-t, így mindezek után bemehettünk ahhoz a bosshoz, amit eddig nagyon kevesen láttak, és mégkevesebben próbálkoztak vele. Kael'thas Sunstrider, a maga legendary fegyóival együtt :D

a fightról röviden:

phase1-ben jön egyesével a 4 add.
1. kite-olni kell, 9k hp nem árt, különben esélyes az 1 hit. semmi különös :)
2. 35 yardra fear-el, stance-dance, easy ez is
3. shadow-bolt spammelős nőszemély, 4h/netherspite mintájó void zone-okkal, csak 6,7k-t tickelnek. 1 még túlélhető :U
4. szintén semmi xtra. rak a tankra egy debuffot, ami alatt ha heal-elik, akkor a heal ugyan bemegy, de 15s silence-t okoz a heal-eren. hotok ebbe nem számítanak, így azoknak kell leginkább életben tartani a tankot.

phase2: a fegyverek.
jön 7 fegyver, 200k hp/db, mindegyiknek különböző skilljei vannak. a staff frostboltozik, a bow 3,5k-t multi-shotol, ilyesmik :)
amikor ezek meghalnak lehet lootolni a legendary itemeket :D mindenki lootolhat, nem csak 1 játékos! :)

1,5perc alatt feküdniük kell, utána jön a phase3, ahova átmentünk 1 halottal és 10 sec múlva wipe-oltunk. ahol phase1-ben meghalt a 4 add, ott élednek, és egyszerre jönnek. így már viszont cumi. theorycraft: 1. kijelöl vkit, akinek kite-olni kell, de kap egy fear-t, át 2 void zónán. finoman hangzik? az is :DDD

eddig jutottunk ma :) elméletileg van még1 phase (nem akarom, h pl 4 add és fegyók együtt, mert az a jelenlegi körülmények között a világ kibaszása lenne :U), és phase5 maga Kael.

ja, 3 screenshot:
[link]
[link]
[link]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#660) -conrad- válasza MaddeNNNN (#653) üzenetére


-conrad-
addikt

Tegnap eljött velem a párom, hogy segít a 67es warrijával, és a helyszínen jutott eszembe, hogy Barrens az hordás terület nem contested így nem lehet leütni azt, aki meghívja a petet. :( Kb 5x álltam neki tame-elni úgy, hogy a begwaitcryno makrómon tenyereltem, de mindenki leverte. :( Aztán jött egy 60+ os hordás mage, aki 1hitelte a petemet meg a /hello-ra /no és készült kinyírni... /wait /beg aztán elkaptam egy petet magam mellett amit elneveztem NeedQMobHere-nek és elkezdtem ugrálni a spawnhelyén. :D /wait, elrohant, visszajött, valahogyan megidézte, és lebarizta amíg megfogtam :DD

:R :R :R

(#661) sasa311 válasza anulu (#659) üzenetére


sasa311
veterán

azért látom repairelni kimentél közbe :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#662) -conrad- válasza -conrad- (#660) üzenetére


-conrad-
addikt

[link]
sry nem fért bele a szerk. időbe. :(

(#663) anulu válasza sasa311 (#661) üzenetére


anulu
félisten

Cosmowrenchben van az éledés, repair NPC mellett :) 2 katt és nem török fight közben csutkára :) valamint kisebb ellenérzéssel adok ki halálonként 3,2g-t mint mondjuk egyben 25-28-at :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#664) trem@rs


trem@rs
csendes tag

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni

A fiam 12. születésnapjára megkapta a WOW-ot sajnos nagyon kezdők vagyunk az efféle játékokban arra kérnélek titeket hogy segítsetek elindulni .
Hova érdemes menni játszani magyar szerver kellene ha van ilyen egyáltalán ahol szivesen fogadják a kezdőket .Ha lehet ugy irjátok le hogy egy nagyonkezdő is megértse.
A fórumot 3 napja olvasom serényen de nem nagyon értem a dolgot. :F
Előre is köszönöm az értékes hozzászólásokat.

[Szerkesztve]

(#665) szepi79 válasza trem@rs (#664) üzenetére


szepi79
őstag

szia,

magyar szerver nincs, csak olyan, ami angol ugyan, de népes magyar táborral rendelkezik. kétféle szerver van, a PvE és a PvP. Az előbbin a játékosok nem bánthatják egymást, az utóbbin igen. Fiatalabb, hozzá nem értő játékosnak ezért a PvE-t ajánlom.
PvE szerverek közül az Arathor és a Nordrassil, amit ajánlhatok, PvPből a Ragnaros. Ha kiválasztottátok a szervert, célszerű felmenni a magyar csatornára (''/join hun'' parancs), és ott érdeklődni, hogy melyik klán vesz fel újoncokat is. az angol(/német/francia/spanyol) nyelv ismerete ettől függetlenül nagyon nagyon ajánlott, javaslom a fiadnak, hogy önerőből próbáljon mindenre rájönni, és ha nem megy, csak akkor kérdezzen. igy is rengeteg kérdése lesz, és nagyon fárasztó tud lenni, ha a kérdező a legalapabb dolgot is mástól akarja megtudni. ha nem megy nagyon a nyelv, szótár használata ajánlott.

A fórumot 3 napja olvasom serényen de nem nagyon értem a dolgot.

ezen meg ne csodálkozz. legtöbbünk már több mint egy éve játszik, rég elérte a maximum szintet, és olyan kihivásokat keresünk, amikhez 10-25 fős csapatok kellenek, elsajátitottuk a szakzsargont, a röviditéseket. ha én is bekerülnék egy kórházba, lövésem se lenne arról, az orvosok mit hadoválnak, pedig egymást tutira értik és értelmes dolgokat mondhatnak.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#666) anulu válasza szepi79 (#665) üzenetére


anulu
félisten

minden szempontból egyetértek veled :) kezdő játékos szvsz ha PvP szerverre akar menni mindenképp, akkor Twisting Nether. Ragnaros-on fejlődés közben megeszik reggelire és nagyon demoralizáló, mikor már 50x futsz vissza 2 órán belül a holttestedhez... sajnos a karakterre nincs ráírva, h ''életem 1. karija, hagyjál békén pls!'' :(

anno pedig nekem is jó lett volna...

szótár nélkül pedig a kezdeti időszak nagyon nehéz. utána szépen lassan belejön az ember :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#667) dilipok


dilipok
veterán

na nekem is van ám néha sikerélményem :D tegnap levertük Moroest és esett is a dps cloth öv, amit sikeresen meg is nyertem :D viszont maiden az még nem megy :( sokat kell gyakorolni... vagy csak mi vagyunk bénák :F majd ma :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#668) anulu


anulu
félisten

hmmmizé, szóval na, jó ilyet látni.... :D

Public Enemy (Twisting Nether EU): World Rank 13th
Death Wish (Cho'gall US): World Rank 19th

:D

tudom, tudom, DW-ék nem ölték még Al'ar-t (és patch előtt már nem is fogják, hacsak gyorsan tegnap este nem húzták be), de akkor is izééééé :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#669) anulu válasza dilipok (#667) üzenetére


anulu
félisten

Maiden sem annyira bonyolult boss :) min szoktatok elcsúszni? hátha tudok némi tanácsot adni :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#670) ciao válasza trem@rs (#664) üzenetére


ciao
senior tag

a 4 támogatott nyelv valamelyik középszintű ismerete nélkül nem hiszem hogy élvezni lehet igazán a játékot, max. a netes adatbázisok vezetése alapján gépies végrehajtás lesz, és azokhoz is kell minimális nyelvismeret, pár napi játék után el lehet jutni olyan szintre hogy 5 fős csoprtokban különálló zónálban (instance) lehet együtt játszani ami szerintem a játék legjobb része lvl70 elött ha mindenki magyar lehet élvezni a játékot nyeltudás nélkül is, de legalább a képességek/varázsletok leírását meg kell érteni, első karakternek nem ajánlok warriort, emlékszem az én első kérdésem itt a fórumon az volt hogyan lehet leúszni víz alá :D

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#671) Ptech válasza dilipok (#667) üzenetére


Ptech
őstag

Paláitok vannak? Mer az kell oda hogy legalább a tankot ne stunolja, ezután csak egy jó heal kell és tank & spank :)

[Szerkesztve]

(#672) ciao válasza dilipok (#667) üzenetére


ciao
senior tag

én csak healer szemszögből ismerem a szüzet, annyi hogy szét kell állni körben, és a dispell elsődleges, ha megy a heal cancel és dispell, és a ribanc nem dobta még eddíg a mece-ját 1szer sem hogy rohadna meg :O

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#673) anulu válasza ciao (#672) üzenetére


anulu
félisten

nekünk még akkor dobta, mikor nem tudtuk, h mi lesz belőle patch után... úgyhogy disenchant lett. most meg kaparjuk a falat :S

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#674) dilipok válasza ciao (#672) üzenetére


dilipok
veterán

Nemtom igazából hol csúszunk el, de nem m1. Van pala a csapatban legalább 1. Én mint dps sokat nem tudok csinálni, csak tolni ahogy a csövön kifér :D Tehát felállunk tank be, de nem igazán tudják életben tartani. Bár túl sokat nem próbáltuk még.. majd ma este remélem menni fog. :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#675) Jarlaxle válasza anulu (#659) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Jók a képek, főleg a 2. mivel az ott álldogáló szexi troll én vagyok. :D

Legendary fegyverek meg sztem nem kicsit bugosak még, pl. először sikerült felkapnom a staffot, meghaltam, de nem releaseltem hanem vártam keltésre és nálam maradt a cumó. Aztán odaadtam 1 locknak, hogy vmi haszna is legyen, neki meg 5 perc után eltünt. Másoknak meg azonnal eltünt, amikot felkapták. Szal nem véletlen hogy nihilum hagyta a fenébe ezt a bosst.

(#676) sasa311 válasza dilipok (#667) üzenetére


sasa311
veterán

Maiden csak a palán múlik, hogy mikor a nép stunba van, akkor kitartsa a tankot.

Ha úgy hal a tank, hogy nem vagytok stunnolva, az nagyon gáz.

Mi az ''optimalizálása'' előtt úgy csináltuk, hogy az összes healer beleállt az AOE-be rependance előtt, de azóta le se szarjuk maident, Prince mindig a healer mace-t dobja, úgyhogy már mindekinek megvan (bezzeg a daggert sose dobja, hogy a @

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#677) dilipok válasza sasa311 (#676) üzenetére


dilipok
veterán

stun miatt hal a tank, az a problem. De majd ma megmutatjuk a kis ribinek :D

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#678) anulu válasza dilipok (#677) üzenetére


anulu
félisten

repentance előtt blessing of sacrifice tankra, kijön pala is, vissza light, majd ezt váltogatja. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#679) MaddeNNNN válasza -conrad- (#660) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Szia, bocsi tegnap délután nem voltam gép közelben, de látom már sikerült, grat. ;)
Jó kis cica lesz belőle, enyémnek lv 18-on van 850 HPja és 1000 armor, 33-35 damage.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#680) sasa311 válasza dilipok (#677) üzenetére


sasa311
veterán

Legvégső esetben vigyetek 2 palát...
De mi egyszer csináltuk pala nélkül is úgy, hogy a HOTok kihúzták, szóval egyáltalán nem lehetetlen feladat egy palának kibírni azt a pár másodpercet.
Persze mindekinek legyen az orra előtt timer, és pakolják a HOT-ot ezerrel stun előtt.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#681) Polacheck válasza sasa311 (#680) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Mi mindíg úgy csináltuk eddig, hogy palaként is stunban álltam. Freedom vagy sacrifice miatt nem jönne rám a repetance?

less qq more pewpew!

(#682) dilipok válasza Polacheck (#681) üzenetére


dilipok
veterán

gondolom a sacrifice miatt :D legalábbis nekem úgy tűnik anulu írásából :) bár az is igaz hogy nem nagyon ismerem a pala kasztot, de ezt ma elsütjük. thx anulu :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#683) Ptech válasza Polacheck (#681) üzenetére


Ptech
őstag

Sacrifice, mert ha sebzést kapsz, kijössz stunból.
Bár lehet hogy Freedommal is megy, nem vót még palám :B

[Szerkesztve]

(#684) anulu válasza Polacheck (#681) üzenetére


anulu
félisten

o.O! ezt most nem mondod komolyan?! :U

sacrifice-t rárakod a tankra, akkor 104 dmg-t kapsz minden ütés után amit a tank kap. repentance alatt ha sebzést kapsz, kijössz belőle :) (soha nem volt retri talentes a palád? :DDD)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#685) S_E_R_I


S_E_R_I
aktív tag

Duelezgettünk és hát arább áltam ezt láttam :F :U
[kép]

(#686) -conrad-


-conrad-
addikt

im a n00b. :B

[Szerkesztve]

(#687) Polacheck válasza anulu (#684) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Valahogy éreztem, hogy ez a megoldás :W

Mi annyira prok vagyunk, hogy nincs ilyesmire szükség, a hot-ok kitartják a tankot simán, de legközelebb, ha megyek kipróbálom, így nem gyengén könnyebb lesz.

Retri egy óráig voltam a 2.0-ás elmebetegBGpeccs után. Nem jön be nekem a krusáderspam, meg az, hogy várjam, hogy egyszer véletlenül beüssön a 3hit-3crit kombó. Jól elnézelődök az utolsó sorból. Ráadásul a retri a gyengék menedéke, ezt mindenki tudja :D

less qq more pewpew!

(#688) ciao


ciao
senior tag

lejött a pöcs már csak a szervereknek kéne menni :U van 100 aranyam arra hogy a szerverek 2/3-a nem fog menni 11ig, de mivel uriember biztosra nem fogad legyen 15 óra ;]

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#689) sasa311 válasza ciao (#688) üzenetére


sasa311
veterán

nekem arra van, hogy 7végéig játszahtatlan lesz! Juhé :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#690) whitezo88 válasza S_E_R_I (#685) üzenetére


whitezo88
nagyúr

''bées'' lamúr ;]

(#691) bobace válasza ciao (#688) üzenetére


bobace
őstag

hát jó neked, én nem egészen igy képzeltem a patch leszedést... most jár 14%-on reggel 8 óta... máskor ilyenkor már fel is telepitettem, ma se lesz már wowozás ugy látom. Sebaj legalább csinálom szakdogámat :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#692) ciao válasza ciao (#688) üzenetére


ciao
senior tag

ha lehet hinni a [link]nek akkor csoda történt megy a szerverek nagyrésze :R

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#693) ciao válasza bobace (#691) üzenetére


ciao
senior tag

ha engedted volna a background downloadert, vagy letöltötted volna valahonnan, akkor ma reggel 92%-ról indult volna a letöltés, nekem a maradék lenn volt negyed óra alatt

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#694) S_E_R_I válasza bobace (#691) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

Nézd innen tölsd le ;) [link] Nekem fél óra alatt lenn volt mind a 3 darabka.

(#695) steveetm válasza bobace (#691) üzenetére


steveetm
őstag

Ezért nem kell downloaderrel tölteni^^
Üdv.: steveetm

(#696) bobace


bobace
őstag

Jó tudom hogy le kellett volna szedni, de eddig downloaderrel sose volt bajom, sőt szidtam hogy a full sávszélemet megeszi, erre ma tessék.
De sebaj megjött az uj procim is, pont most hozta a postás :DDD gototesting :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#697) whitezo88 válasza ciao (#692) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jelenleg 0% megy, de ha nem tévedek nekünk GMT +1 van szal 12től meglássuk mi lesz :D (mivel ott még nincs 11)

(#698) -conrad-


-conrad-
addikt

-- warning, noob question incoming --
A petek nőnek a játék folyamán? Mmint akkora lesz a mérete 70en mint anno lvl 10en volt? :B

[Szerkesztve]

(#699) whitezo88 válasza -conrad- (#698) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem hiszem viszont felvet nekem egy őj kérdést:

ha befogsz egy kodot vagy egy clefthoofot akkor egy 10 méteres döggel fogsz rohangálni? vagy őket nem lehet?

(#700) -conrad- válasza whitezo88 (#699) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem, ha befogsz valamit az ''összemegy'' kicsire. Pl. King B. is összemegy ha befogod.
Azért kérdeztem, mert az én petem kb térdig ér, de most néztem egy videót ahol az a pet majd' a nyakáig ér egy NE female hunternek.


[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.