Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) tyutyu1983


tyutyu1983
tag

Sziasztok! High King Maulgar down by Vesszett Horda!
[link]

Lenovo IdeaPad Y580

(#1502) szepi79 válasza Wolverine (#1494) üzenetére


szepi79
őstag

A dr00d 30-as szinten kapja a travel formot, addog max. Feline Swiftness-szel gyorsított macska van

jóvan persze mintha lenne druidod :DDD (amúgy köszi a kiigazitást :D )

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1503) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#1497) üzenetére


Darth_Revan
veterán

omg,BT 2. bossa, Supremus is DOWN by Public Enemy! :)

(#1504) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

2. boss után a trashek kb ingyen szórják az epic itemeket....4 trash 3 epixet dobott :)

(#1505) Wolverine válasza szepi79 (#1502) üzenetére


Wolverine
félisten

Végülis csak 3 van :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1506) anulu válasza Darth_Revan (#1503) üzenetére


anulu
félisten

azt írd oda, h 23 manned :D mindegy, ma vagy holnap (mittomén mikor megyünk TK-ba) meglesz Hyjal kulcs, utána meg BT kulcs és végre haladni is fogunk :)) ott lesz Emp is a saját karijával, meg heal is lesz végre MT-n :DDD

mindenesetre gz! :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1507) anulu válasza whitezo88 (#1498) üzenetére


anulu
félisten

penemy.sytes.net :D ottanvanazascreenshot :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1508) whitezo88 válasza Darth_Revan (#1503) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ennyire könnyű hogy első látogatás alatt lement? :F

(#1509) -conrad- válasza whitezo88 (#1508) üzenetére


-conrad-
addikt

Ennyire kockák. ;]

(#1510) Nevar válasza whitezo88 (#1508) üzenetére


Nevar
aktív tag

Gondolom nem könnyű, nem láttam de nem is fogom egyhamar. Nem gondolod hogy inkább az lehet hogy ők tényleg komolyan gondolják és nincs slackerkedés, nincs felkészületlenség, jó a raid vezetés stb stb ?

ott gondolom nincsenek nub pvp talenten pvp gearben raidelő warrik :DDD

[Szerkesztve]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1511) szepi79 válasza Nevar (#1510) üzenetére


szepi79
őstag

Nem gondolod hogy inkább az lehet hogy ők tényleg komolyan gondolják és nincs slackerkedés, nincs felkészületlenség, jó a raid vezetés stb stb ?

én nem, szerintem makkerek akiknél épp DCzett a boss így nem volt nehéz leverni :DDD

amúgy GZ PE! :R

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1512) Darth_Revan válasza anulu (#1507) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jaja,én vagyok a druid a Dreadmist-ben :DDD

(#1513) Darth_Revan válasza whitezo88 (#1508) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hááát,azért könnyűnek nem mondanám :D

(#1514) Darth_Revan válasza szepi79 (#1511) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez inkább fordítva szokott lenni,ha megvan a 25 ember,jó setup bossra,akkor tuti van 1-2 ember aki dc :( Mondjuk eddig még nem maradt el boss kill e miatt :) <lekopog>

(#1515) Darth_Revan válasza anulu (#1506) üzenetére


Darth_Revan
veterán

MT-n volt msot is heal :) Supremus-nál meg peches voltam,mert p2 után aggrot resetel,mint Nightbane és volt valakin 1 hot-om,így boss rám jött és puff 16564 1 ütéssel...aztán meg mikor cr-t kaptam következő p2-ben meg eldobott,mint Kael 1. addja ami vett le hp-t aztán meg miközben healeltem magam 2 vulkán alám popolt így isntant megöltek megint :((( szerencsére ez 30% körül volt így még mindig simán lement :)

(#1516) szepi79 válasza Darth_Revan (#1515) üzenetére


szepi79
őstag

WTS szerkeszt gomb, real cheap, only now, only for you :)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1517) anulu válasza Nevar (#1510) üzenetére


anulu
félisten

némi slackelés azért van. részemről 3 napja vakarom a vakarni valót, mert nincs kulcsom BT-hez, ty for M$ h Kael kill előtt 3/4 órával szétment a hálókezelésem, és nem tudtam ottlenni rajta :((( mondjuk ez idő alatt legalább tudok farmolni. össze kéne rövidtávon kaparnom Cena, Sha'tar és Scryer exaltedet :S

amúgy meg farmbossokon néha érezhető a slackelés, ált olyankor szoktunk wipefestet rendezni, de 1-2 jól elhelyezett hajleordítás ventrin, és megy utána :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1518) anulu válasza Darth_Revan (#1514) üzenetére


anulu
félisten

ja. mikor az MT DC-zik, miközben tankolja Magtheridont, az azért vicces szokott lenni. ilyenkor jön a durva overheal, merthogy shield blockot ilyenkor nem tud spammelni...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1519) szepi79 válasza anulu (#1517) üzenetére


szepi79
őstag

mondjuk ez idő alatt legalább tudok farmolni. össze kéne rövidtávon kaparnom Cena, Sha'tar és Scryer exaltedet

ez mire jó? úgy értem, azt tudom, hogy van 1 ilyen csávó a scryersnél, akivel akkor lehet érdemben beszélni, ha a fenti repuk megvannak, de mit ad a bácsi?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1520) -conrad-


-conrad-
addikt

Körülbelül mi az a minimum szint amit kellene hoznom szerintetek, hogy értelme legyen lemennem Karazhanba? Most körülbelül 565 spelldmg-em van 8k manával (nem megy az armory ahol vagyok de itt van a [link] -em. ). Tegnap is mentem repufarmra de még csak honored vagyok Lower cityvel, és nem is esik semmi jó 1h nekem sehol.. :/

(#1521) MCGaiwer válasza -conrad- (#1520) üzenetére


MCGaiwer
addikt

shackle menjen és el is lehet kezdeni karát;)
amugy sztem 565 unbuff tökéletes kara kezdéshez.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1522) Darth_Revan válasza szepi79 (#1519) üzenetére


Darth_Revan
veterán

SSC-ben,TK-ban és BT-ben a trash dob Mark of Illidari boe itemet,amiért cserébe annál a csávónál Flaskeket lehet vásárolni.

(#1523) -conrad- válasza MCGaiwer (#1521) üzenetére


-conrad-
addikt

Lesz több is ha meglesz a vállasom mellé még a szet hiányzó két darabja, de sztem már az összes lock meg spriest ismerősöm megy DND-be ha belépek, mert folyton ellövöm a ''van CD-n shadowclothod-E?'' körkérdést. :D

(#1524) steveetm válasza szepi79 (#1519) üzenetére


steveetm
őstag

Különböző vállas fejes stb enchantok(mint anno zg), fegyók gyűrűk stb.
Nem linkelek most sry, sietek^^
Üdv.: steveetm

(#1525) szepi79 válasza steveetm (#1524) üzenetére


szepi79
őstag

de linkeljél már lécci, ne siess annyira :DDD

szerk na várjál, a vállas/fejes enchantokat, gyűrűket a sima CE meg shatar exalted adja. nekem az a fickó kell, aki a scryers bankban álldogál, és csak akkor lehet vele dumálni, ha konkrétan a fenti 3 frakcióból exalted vagy. amit darth revan irt az nem rossz dolog, csak éppen 3x exaltedhez kevés.

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1526) steveetm válasza szepi79 (#1525) üzenetére


steveetm
őstag

de csak mert szépen kérted^^
scyrer: [link]
lowre city [link]
sha'tar [link]


scyrer is ad vállas enchantot, és igen, ő áll a bankba, és arcane runeokat kér cserébe, amit arcane tome leadásáért kapsz.

itt az összes repus item/enchant amit kiválthatsz velük. wowhead ftw^^

ja kezdem érteni mire gondolsz, de nem tok róla hogy külön még kapnál vmit ha mind3al kitolod exaltedet.

Üdv.: steveetm

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1527) whitezo88 válasza -conrad- (#1520) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sima Mechanarba esik egy 126 dmg upos kard, az elég jó sztem.
meg majd Princetől egy +200as epic kard :D

látom neked is kiesett a fejes :D pedig asszem world dropos.

itt vok én: (és a kard amiről beszéltem) [link]

[Szerkesztve]

(#1528) szepi79 válasza steveetm (#1526) üzenetére


szepi79
őstag

ja kezdem érteni mire gondolsz, de nem tok róla hogy külön még kapnál vmit ha mind3al kitolod exaltedet.

menj be a bankba, és ott fog ácsorogni egy srác, aki közli, hogy addig fogjad be az arcodat, amig 3 exaltedet le nem pakolsz az asztalra. namost nekem van a scryers exalted, de a másik kettőből ''csak'' revered. shatar nem lesz gond, mivel állandóan heroic mecha-t megyünk, de a CE insták nem a szivem csücskei. szal nem lenne baj tudni, hogy a random flask dropokon kívül van-e értelme 27/21000-ről feltornászni a CE reput :DDD

whitezo88: sima Mechanarba esik egy 126 dmg upos kard, az elég jó sztem.
meg majd Princetől egy +200as epic kard


igenám, csak conrad kolléga pap. ammeg nem nagyon tud kardot használni, talán mert kicsi az intellectje és a rossz végén fogná meg.

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1529) -conrad- válasza szepi79 (#1528) üzenetére


-conrad-
addikt

whitezo88: sima Mechanarba esik egy 126 dmg upos kard, az elég jó sztem.
meg majd Princetől egy +200as epic kard

igenám, csak conrad kolléga pap. ammeg nem nagyon tud kardot használni, talán mert kicsi az intellectje és a rossz végén fogná meg.


Nem, én imádkozom a magek-ért, hogy nehogy elbökjék vele a combjukat, mert folyton csak az oldalukon lóbálják. :)
Viszont Prince az daggert dob nem swordot. :) Arra rámennék én is csak ahhoz be kell jutni Karába. Vagy exaltedet farmolok Lower cityvel, vagy arenazok a mace-ért, még nem tudom melyik lenne meg hamarabb, sztem mindegyiket csinálom majd párhuzamosan.


(#1530) steveetm válasza szepi79 (#1528) üzenetére


steveetm
őstag

ja megvan:)
[link]
Üdv.: steveetm

(#1531) steveetm válasza -conrad- (#1529) üzenetére


steveetm
őstag

arenázzál, keresel egy afflilockot, kitoltok 2k-s ratinget aztán hawai amig meg nem lesz minden:)
Üdv.: steveetm

(#1532) szepi79 válasza steveetm (#1530) üzenetére


szepi79
őstag

na ez az, köszi. hát ezért nem éri meg repuzni...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1533) -conrad-


-conrad-
addikt

Valaki használ most cycircled addont?
Amit találtam az nem kompatibilis. :(
Egy direkt linket esetleg adna valaki? :B

(#1534) dilipok válasza -conrad- (#1533) üzenetére


dilipok
veterán

én a wowaceupdaterrel tettem fel. Az a leg1xűbb módja.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1535) nak0n


nak0n
aktív tag

Lenne egy kis problémám a Smartbuff nevű addonnal. Most tettem fel, és nagyon szépen buffol - 5 perces buffokat. Greater blessingeket valahogy nem tudtam beállítani benne, pedig biztos lehet valahogy.

(#1536) whitezo88 válasza -conrad- (#1529) üzenetére


whitezo88
nagyúr

esetleg BM-ből Aeonus staffja? linkelem a pap CLünk profilját neki van olyan: [link]

(#1537) Wolverine válasza -conrad- (#1533) üzenetére


Wolverine
félisten

[link] :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1538) Viktor77 válasza nak0n (#1535) üzenetére


Viktor77
titán

Smartbuff paláknak felejtős. PallyPower kell neked.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1539) anulu válasza szepi79 (#1532) üzenetére


anulu
félisten

ha raidprogressben egyszer elérsz oda, rájössz, h nagyon is érdemes. ezzel tulképp nem kell farmolni kb fél percet se raidre, max a jav költséget. nagyon nem mindegy, h imádkozol fel vagy black lotusért h essen végre, illetve kérsz guildbankból 3 mark of illidari-t, odamész, kiváltod és csók :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1540) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem megy ma a maulgar a partinak, 4edszerre mennek, ebből a 3. ninjapull volt, még jó hogy csak tarcsis vagyok ( ;] )

(#1541) Ptech válasza whitezo88 (#1540) üzenetére


Ptech
őstag

Maulgarnak a pull a legnehezebb része. Na meg persze kell egy kis resist gear a huntereknek, meg egy PvP setes mage. Még jó hogy van egy full Gladiator setes mageünk, buffolva 12k HP :D

(#1542) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jó 4edszrerre lement, retrikalapács meg 2 champion esett.

(#1543) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Májszteruraim, addon szakértők.

Íme az addonlistám: [link]

Mit lehet reszelni rajta, hogy kevesebb memóriát zabáljon?
(ezeken felül még az omen került fel)

less qq more pewpew!

(#1544) -conrad- válasza Wolverine (#1537) üzenetére


-conrad-
addikt

Ezt most komolyan? :Y Mi a villám ez?

(#1545) mobal válasza Polacheck (#1543) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

:DDD kevesebb mem? sztem párat ''kapcsolj ki''

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1546) Polacheck válasza mobal (#1545) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

2 giga memóriával tolom (bár inkább nézd meg a gépem adatait a profilomban) és így is stabilan 10 fps körül vagyok maximum sscben és 15 körül a többi raidben.

Asszem elsőként a fubart aktiválom a titanpanel helyett, aztán majd folytatom.

less qq more pewpew!

(#1547) whitezo88


whitezo88
nagyúr

gruul megint nem akar lemenni, talán a kicsit más group miatt vagy mert egyesek nem adját 100%osan magukat?

legjobb try 45%, 4ből. de ekkor is már 10 grow volt....

[Szerkesztve]

(#1548) Wolverine válasza -conrad- (#1544) üzenetére


Wolverine
félisten

Keresd ki a legfrissebbet, az garantáltan működik :P

Pola:
- BonusScanner helyett ItemBonusesFu
- Titant megölni, minden pluginje helyett FuBar plugint (a Ridernek nincs alternatívája... a Divinity/KingsCountnak meg a PTReagentFu egyben)
- minden gearswap addont legyilkolni, ClosetGnome elég lesz helyettük
- Atlas minek a Cartographer mellé? :F
- ABInfo helyett DrDamage
- Bagnon és vBagnon ugyanazt csinálják... :U (és inkább OneBag vagy Baggins)
- CEnemyCastBar helyett Quartz
- RicoMiniMap vagy simpleMinimap, a kettő együtt sok :U
- CTRA helyett oRA2... :U (a RaidTracker helyett nem tudok mit mondani...)
- Auctioneer + társai... na igen, ez gázos, perpill. a KC_Items Ace2-es verziója még csak készül, addig hasonló nem nagyon van... (de Enchantrixet megölheted, nem vagy enchanter tudtommal...) viszont ez brutálisan zabál sajnos
- az a BtmScan mi a rák? :F

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1549) whitezo88


whitezo88
nagyúr

15%, grow 16, nem jó ez így :( nincs elég dps

(#1550) whitezo88 válasza whitezo88 (#1549) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nba jó lement 5 v 6. tryra, gyönyőrüen, de úgy hogy egyik healer dczett, és tökvégén jött be és nyomtam a healt meg a tideot mert nagyon kellett.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.