Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) szepi79 válasza LucifeI2 (#1598) üzenetére


szepi79
őstag

szal akkor az a 10 hét az reális... b@szom... gondolom azt nem lehet, mint ami 2.0-ás PVPrevampkor volt, hogy 2 hétig észnélkül PVP, aztán megvan... ki kell várni a 10 hetet... na jó, asszem ez felejtős akkor nekem...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1602) LucifeI2 válasza szepi79 (#1601) üzenetére


LucifeI2
őstag

5v5-be 1700-as rating már 624 pont, tehát 5v5-be 1700-1800as ratingel csak 5-6 hét. Nekünk 1919-re sikerül feltolni a raitinget 1 hét alatt, egy új 5v5 csapatot indítottunk, ez 919 pont.

(#1603) Nevar válasza szepi79 (#1601) üzenetére


Nevar
aktív tag

Neeeem, ez már nem az az ész nélkülni grind ... hálistennek ... én r14 voltam, tudom miről beszélek. Mégegyszer nem csinálnám meg ...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1604) steveetm válasza szepi79 (#1601) üzenetére


steveetm
őstag

de miért lenne felejtős, keresel egy embert, naponta 20 percet arénzáol, előtte és/vagy utána csinálod azt amit csinálnál egyébként, aztán eccer csak meg lesz a mace.
Üdv.: steveetm

(#1605) szepi79 válasza steveetm (#1604) üzenetére


szepi79
őstag

mert addigra meglesz a tőr prince-ből tutira, annyival meg nem jobb.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1606) Nevar válasza szepi79 (#1605) üzenetére


Nevar
aktív tag

Akkor kiváltasz mást...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1607) szepi79 válasza Nevar (#1606) üzenetére


szepi79
őstag

algopirint? :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1608) sasa311 válasza szepi79 (#1605) üzenetére


sasa311
veterán

ma volt kb a 99999999999999999999999999999999. prince killem, kurva egykezes fejsze kb 888888888888888889szerre, tőr még egyszer SEM esett :(((

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1609) Viktor77 válasza sasa311 (#1608) üzenetére


Viktor77
titán

Nana. :)

Ha hozzávetőlegesen jól számoltam, akkor ez lehet a guilded 23. Prince killje (ez feltételezi, hogy a BC kijövetelekori héten már öltétek (ami kvázi lehetetlen) és Te mindegyiken ott voltál).

Ez még nem is sok. Úgy képzeld el, hogy annó volt nálunk egy druid, aki 10x-szer volt lent UBRS-ben a chestjéért.

Türelem. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1610) nofi


nofi
őstag

Hello!
Kis segítségre lenne szükségem. Kiválaztottam a 2 professionömet (mining, jewelcrafting) és addig oké, hogy keresek bányászható köveket és ott fejlődök, de pl miért nem tudom használni még a Forge-ot?
Egyszóval egy rövid útbaigazítás kellene e két professionről :F

Xbox GT: nozsolt

(#1611) anulu válasza nofi (#1610) üzenetére


anulu
félisten

ahogy elkezdesz ércet kalapálni (először copper, utána tin, silver,...), úgy nő a skilled. adott skill után a mining trainertől tudsz tanulni olvasztást (smelting). ez egy külön ikonként fog megjelenni a spellbookod general fülén. ha odamész egy forge-hoz, kinyitod a smelting ablakot, akkor ott és úgy tudsz olvasztani. JC-ben sajna nem tudok segíteni :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1612) anulu válasza Viktor77 (#1609) üzenetére


anulu
félisten

kicsit off, de vmi elég tisztességesen félre van nézve szvsz ezekkel a droppokkal, legalábbis nagyon ezt érzem személyes tapasztalatból. nálunk így néz ki:

Fathon-Lord Karathress T5 gatya token eloszlás:
- mage/lock/hunter: 7db
- warrior/druid/priest: 5db
- sámán/rogue/paladin: 2db (az utolsó 1,5+ hónapja)

Void Reaver T5 vállas token:
- sámán/rogue/paladin: 7db
- mage/lock/hunter: 4db
- warrior/druid/priest: 1db (majdnem másfél hónapja)

Lady Vashj T5 fejes token:
- warrior/druid/priest: 5db
- mage/lock/hunter: 2db
- sámán/rogue/paladin: 1db

Kael'thasnál messzemenő következtetést nem akarok levonni, de 2 kill -> 3 defender, 1 hero token.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1613) nofi válasza anulu (#1611) üzenetére


nofi
őstag

Köszi, akkor ezekszerint még nem árt bányászgatnom egy magasabb szintig :))

Ez a Jewelcrafting elvileg arról szólna, hogy fémből meg gemekből állít elő finomságokat, pont ezért ajánlották nekem a mining mellé. Meg is vettem a hozzá tartozó dobozkát, de fogalmam nincs hogy lehet növelni a skillt :(

Xbox GT: nozsolt

(#1614) anulu válasza nofi (#1613) üzenetére


anulu
félisten

ha megnyitod a spellbook-od, kéne lennie ott valami JC-s dolognak. amikor felveszel egy proffession-t vannak alap dolgok, amikkel elkezdhetsz skill-t húzni. ált 50-ig el lehet menni ezekkel, utána tudsz trainertől vagy egyéb helyekről újakat tanulni. ajánlom figyelmedbe a thottbot megfelelő ''passzusát'': [link] :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1615) Darth_Revan válasza anulu (#1612) üzenetére


Darth_Revan
veterán

nana,ne kend az ördögöt a falra,dobja csak ki kövi killen is a vanquished defendert Karathress :D

(#1616) anulu válasza Darth_Revan (#1615) üzenetére


anulu
félisten

bla-bla-bla :DDD mindegy most nekem végülis. tegnap a szumma dkp-m ráment kb arra, h a nyakláncot elhozzam Kael'thasból, úgyhogy most pár hétig ismét nem érdekes nekem. bár jó lenne Shahaz-ig eljutni, merthogy ő dobja a T6-ot. arra menne a dkp burn énmeg fű alatt elhoznám a T5-öt :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1617) sasa311 válasza Viktor77 (#1609) üzenetére


sasa311
veterán

Nojó persze, kb 15 prince killünk volt eddig, abból legalább 10en voltam ott, abból 3X healing mace, 1x 2kezes balta és 6x 1kezes balta esett...
De a spell upos tőr meg még soha egyetlen egyszer sem esett :(((

UBRS azért kicsit más, egyik, hogy 1,5 óra alatt megvolt már régen is, másik, hogy lenyomtuk egy nap 3-4X ha nagyon kellett valami...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1618) LucifeI2 válasza sasa311 (#1617) üzenetére


LucifeI2
őstag

Csak hogy fájjon a szived... papommal az első prince killemen kidobta és nem kellett senkinek, szal gondoltam ne maradjon már benne elvittem. ;]

(#1619) D4v3


D4v3
őstag

Én a t4 fejessel voltam így meg a 2 karás maceből. A maceket nem is dobták soha, a fejest gyakran és 6ból 6szor sikerült túlrollolnia az aktuális rugónak/sámlinak... Aztán 6. alkalommal (mikor megint megvertek rollban) odaadták nekem :D

(#1620) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok. Accountról accountra lehet átvinni karit? nem tudja valaki?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1621) anulu válasza cikasz (#1620) üzenetére


anulu
félisten

akkor lehet, ha a 2 accon minden adat (név, cím, stb) megegyezik.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1622) whitezo88 válasza sasa311 (#1617) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nálunk leagalább 2 embernek megvan már a Nathrezim Mindblade :)
nekem mondjuk a Curator staffja is elég lenne amíg a többieknek arra megy a dkp-ja :D

btw most hogy elkeztük ölögetni Gruult fogynak a dkp pontok, legutóbb egyik hunti 1500ért vitte a lábasát, (úgy hogy 100 dkp jár 25ösben karában meg 20 bossonként)

(#1623) cikasz válasza anulu (#1621) üzenetére


cikasz
őstag

Hja tehát ha a te neveden van mind a két acc?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1624) sasa311 válasza cikasz (#1623) üzenetére


sasa311
veterán

a verzió:
Te neveden van

b verzió:
Közeli rokon nevén van (ua. családnév és cím is egyezik)

én így tudom.
Természetesen mindenféle adatot fognak kérdni mind2 accról ( sima wow serial numberje, néha bescannelt számla, személyazonosságot igazoló okmány másolata )

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1625) MaddeNNNN válasza sasa311 (#1617) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Nekem a 2. prince killen kiesett a dagger, 10k dkp-ért vittem. Jó darabig használni fogom :)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#1626) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

Sziasztok!!

remélem jó helyen járok a kérdésemmel!

nos, van nekem egy eredeti WoW-om amit kb 5 hónapja vettem játzszogatam/újra fogok vele.
és volt egy csodás akció mostanság a medi marktban mi szerint 10k ért kapsz wow+BC szettet és nézegetem a BC(a wow-t eladnám.. bár tudom ennek nem itt van a helye)
és átvillant az agyamon hogy mi van hogy ha ezt az én meglévő acc-omhoz nem tudom felhasználni. szal akkor ezt a BC most én hozzá adhatom a meglévőhőz vagy sem?



köv kérdésem ha én majd 58-on leszedem a 10 napos trial BC az olyan mint ami mostanába osztogatnak 10 napos próba wow nem?és ha én erre még egy hót rátöltök akkor lesz egy WoW+BC 40 nap játékkal nem?

előre is köszönöm válaszaitokat :R

Üdv:VR

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1627) maross válasza LucifeI2 (#1618) üzenetére


maross
veterán

nekem bezzeg felhuztak 320ra..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1628) whitezo88


whitezo88
nagyúr

egy níb kérdés: ha receptet linkelek az fehér, de sokszor látok imba dolgoknál sárga színű linkelést, ezek mik? :) nem vágom.

(#1629) LucifeI2 válasza whitezo88 (#1628) üzenetére


LucifeI2
őstag

Trade skill ablakból shift+click annak a nevére amit akarsz linkelni.

(#1630) Ptech válasza VR6-Fan (#1626) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem fuss neki még egyszer. Gondold át, hogy mit szeretnél kérdezni, és aztán kérdezd, lehetőleg összeszedett magyar mondatokban. Bár lehet, hogy csak nekem van késő.

(#1631) S_E_R_I válasza VR6-Fan (#1626) üzenetére


S_E_R_I
aktív tag

és volt egy csodás akció mostanság a medi marktban mi szerint 10k ért kapsz wow+BC szettet és nézegetem a BC(a wow-t eladnám.. bár tudom ennek nem itt van a helye)
és átvillant az agyamon hogy mi van hogy ha ezt az én meglévő acc-omhoz nem tudom felhasználni. szal akkor ezt a BC most én hozzá adhatom a meglévőhőz vagy sem?


Ha arra gondolsz, h megveszed 10k-ért a sima WoW-ot+BC-t akkor neked csak a BC kellen a régi accodhoz igaz? Tudtommal megoldható mert upgradelni kell a régi accot a BC-s serial beírásával. Viszont sztem ha azt megveszed az együtt ad egy Serial kódot, nincs külön mindkettőhöz, bár sajnos ebben nem vagyok biztos, és lehet hülyeséget irtam.

köv kérdésem ha én majd 58-on leszedem a 10 napos trial BC az olyan mint ami mostanába osztogatnak 10 napos próba wow nem?és ha én erre még egy hót rátöltök akkor lesz egy WoW+BC 40 nap játékkal nem?

Ezt meg én sem értem. :F

[Szerkesztve]

(#1632) whitezo88 válasza S_E_R_I (#1631) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azt kérdezni hogy trial accra tud-e feltölteni játékidőt gcvel ;)

[Szerkesztve]

(#1633) -conrad-


-conrad-
addikt

Huh most jöttem ki életem első Karazhanjából. :)
Elmentünk opera eventig, Piroskát kaptuk de sajna nem ment le :( 9%-nál wipe, egy másik alkalommal meg 50%on volt és mindenki full HP-n stb, meg sem tudott ütni Piroskát, erre bebugzódott és lement a függöny.
Viszont vittem 2 cuccot :DD
[link] és [link]
(plusz esett egy equippedes dps warri gatya is)

(#1634) nak0n válasza -conrad- (#1633) üzenetére


nak0n
aktív tag

Piroskánál vigyázni kell, hogy azt az ajtót jobb elkerülni, amin felmentek a színpadra, mert ha közel kerül hozzá, hajlamos kifutni rajta, aztán resetel. Viszont az első két alkalommal azért wipeoltunk, mert a röhögéstől nem tudtunk figyelni a harcra. :D
Mi most Arannál szívunk, valahogy nem akar összejönni, hogy mindenki időben kifusson az arcane explosionből, a spellek megszakítása meg pláne nem. :( Most arra gondoltunk, hogy mindnki megáll az ajtóban, és inkább kihealeljük a Blizzardot.

[Szerkesztve]

(#1635) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Eljött a nap, amitől mindig is féltünk:

[kép]

less qq more pewpew!

(#1636) anulu válasza Polacheck (#1635) üzenetére


anulu
félisten

ez még viccnek is rossz :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1637) whitezo88 válasza nak0n (#1634) üzenetére


whitezo88
nagyúr

arannál a heal és az odafigyelés a kulcs, a szakítás és a dps másodlagos.
mi úgy csiunáljuk hogy csak az arcane lövést szakítjuk, és kényelmes dps nuke a bossba. mikor castol explosiont, RL bemondja hogy azonnal kifelé, ekkor megszakítunk minden castot és azonnal sugárirányba kim,együnk a polcok alá. soha se szopta be eddig senki, kivévce szerdán egy új lock aki az aszalra állt, és elérte, de nem halt meg.
flame wreathnál uyganez, hangos figyelmeztetés hogy ''senki nem mozdul, nem mozdul!''
blizznél meg a RL figyeli hol lesz és mikor szól, mindenki ő rá áll.
45%nál már csak óvatos dps, megvárjuk hogy leüljön inni, aztán birka utánkavics/tranq, majd az elemntálok megfogása, fearelése és ennyi. az a baj arannál hogyha 1 ember nem figyel és korn meghal 1-2 ember, vagy egyetlen FW bemozdulás van akkor wipe lesz.

most nekünk olyan jól dobott hogy mind2 cucc ment törésre :o

bocsi a WoT-ért :B

Pola: biztos vett kari :U



[Szerkesztve]

(#1638) Wolverine válasza Polacheck (#1635) üzenetére


Wolverine
félisten

Várható volt, de azért későbbre tettem volna... :-/

Pola, beírod a raid progress topikba is a HnG killjeit? Csak azok kerülnek listába, amik ott vannak, a HnG-s topikból nem...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1639) MCGaiwer válasza Polacheck (#1635) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Milyen nap :F

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1640) Wolverine válasza MCGaiwer (#1639) üzenetére


Wolverine
félisten

Amikor valaki már nem tudja, hol van MC...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1641) anulu válasza MCGaiwer (#1639) üzenetére


anulu
félisten

nem az a lényeg :) hanem, h emberünk nem tudta merre van MC :(

@1640: gyorsabb voltál :)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1642) MCGaiwer válasza Wolverine (#1640) üzenetére


MCGaiwer
addikt

jah :) azt hittem a 2 nem tartozik össze ;)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1643) VR6-Fan válasza S_E_R_I (#1631) üzenetére


VR6-Fan
veterán

külön kódos mindkető(külön is van csomagolva) :) , tehát akkor elvileg jó.


a 2. az meg azt jelenti amit whitezo88 írt.


ill van egy olyan gondom hogy elsején lejárt úgye a az accom, de most már a honlapon se enged be és így már feltölteni se tudom. annyit ír ki hogy helytelen acc/kód :F
no és mik lehetnek a lehetséges hibák?


köszönöm :R

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1644) steveetm válasza VR6-Fan (#1643) üzenetére


steveetm
őstag

ne az amcsi oldalon próbáld hanem wow-europe.com/account.
Üdv.: steveetm

(#1645) VR6-Fan válasza steveetm (#1644) üzenetére


VR6-Fan
veterán

1000 köszönet!

hogy nézhetem ezt el :W ....

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1646) szepi79 válasza whitezo88 (#1637) üzenetére


szepi79
őstag

hát arant mi tegnap elcsesztük picit, azt hittük, van elég DPS arra, hogy eltűnjenek az elementálok, mire leül manázni. úgyhogy elementálok közbe kaptuk a barit. persze ettől még leraktuk, de a guild honlapra nem raknám ki az erről készült videót :DDD

amúgy nagyon jól haladtunk, tőlünk szokatlan módon 7 bosst bevertünk egy este alatt (idáig 3 volt a max), wipe csak operában volt, de ott is csak azért, mert még sosem kaptuk oz-t. (de negyedikre az is lement).

aztán bepróbáltuk prince-t, no, itt már látszott, hogy fáradt a táarsaság, megf először is csináltuk. 54% volt a legjobb. valahogy mindig szar helyre kaptuk az infernalokat... :(

szerk: VR6-fan: nyugi, sokan benézik az elején. de általában egy eset után mindenki megtanulja egy életre :DDD

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1647) VR6-Fan válasza szepi79 (#1646) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hát az biztos!

ill. kb mennyi idő alatt lehet 53@70-re fejlödni?(azért viszonylag aktív játékkal)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1648) Wolverine válasza VR6-Fan (#1647) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy hónap, max. másfél. Attól függ, van-e csapat, azzal gyorsabb.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1649) VR6-Fan válasza Wolverine (#1648) üzenetére


VR6-Fan
veterán

csapat van több is :)
de pl mivelk érdemes húzni karit(jó tudom q-ással)? insták vagy...

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1650) sasa311 válasza whitezo88 (#1637) üzenetére


sasa311
veterán

nem-nem, pont, hogy arannál a szakítás a legfontosabb.
Kb így lehetne jellemezni a fightot --> minél többet szakítotok, annál lasabban fogy a manája, annál kényelmesebben tudjátok letenni.
Az a taktika, amit te írsz, hogy megvárjátok, amíg leül inni, az 2 dolog miatt rossz:

1., Nagyon-nagyon kevés a DPS (ezt nem értem mondjuk, hogy miért lenne direkt), és a pyroblast azért necc, mert utána bárkit 1hitel, ha valaki nem töri a kasztokat
2., Kegyetlen hosszú lesz így a fight, ami borzasztóan leégeti a manáját a healereknek (magyarul kibaszotok a healerekkel :DDD )

Nálunk tegnapelőtt úgy ment le aran, hogy még fenn voltak az addok (vagyis 90 mp még nem telt el idézés után) és kb ~40% manán volt :D


szepi:
Big bad wulf a játék legkomolyabb bossa :DDD
Sírva röhögős, mikor rugó üvölti TSen, hogy piroska vagyok! piroska vagyok! bazdmeg!!!! :DD
De kb 4 hete Rómeó és Júliát kapjuk.

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.