Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Luos válasza Ptech (#1750) üzenetére


Luos
tag

Nem tört, csak privát, és engem is az ilyen szerverek ösztönöztek arra hogy megvegyem a wowot eredetibe ugyanis egyfolytaban disconnected, nem müködött semmi.
Több ilyen szerver van mint gondolnatok (fizetős is, több száz, ezer fővel) de itt ugye nem foglalkozunk törtszerverekkel. :))

(#1752) Viktor77 válasza Luos (#1751) üzenetére


Viktor77
titán

Én is törtön néztem meg elöször mit tud ez a csoda. :)

Igaz, csak kb. 15-20 percet tudtam játszani, de ahogy megláttam Elwynn-t elállt a lélegzetem és gyakorlatilag rohantam a boltba. :)

Azzal van a gond, hogy nyíltan kint van a weben (a google hozza első helyen, ha beírod, hogy ''upc wow'').

Igaz, ahogy olvasom, már 3 hete nem megy, de ha a Blizz meglátja...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1753) Wolverine válasza sasa311 (#1748) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, bug volt, hogy kiosztották, el lesz véve :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1754) whitezo88


whitezo88
nagyúr

warlock T4 2es set bonusnál a '''chance'' az mennyi %?

(#1755) steveetm válasza Luos (#1751) üzenetére


steveetm
őstag

és szted van különbség?
Üdv.: steveetm

(#1756) whitezo88


whitezo88
nagyúr

lehet hogy mire megkapom a választ megoldottuk, de TK25ben A'lar termében hogy kell behúzni az addokat hogy továbbmenjünk VR felé? és hogy kell felmenni mert nem találjuk az utat se bal felé.

[Szerkesztve]

(#1757) sasa311 válasza whitezo88 (#1754) üzenetére


sasa311
veterán

kb 5%

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1758) whitezo88 válasza sasa311 (#1757) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát ja eddig b 3x proccolt... 2x úgy hogy már nem volt több harc...

(#1759) szepi79 válasza Luos (#1751) üzenetére


szepi79
őstag

Nem tört, csak privát

ebben az esteben ez egy és ugyanaz. a lineageIIben pl. lehet privát szervert csinálni, de a wowban ezt a blizzard nem engedi meg. ergo minden szerveremulátor illegális.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1760) Petie


Petie
veterán

tegnap este esett meg velem BS ally oldalon hogy át akartak verni trade közben.
árultam primal moonclothot 2-t 93g-ért és mondta hogy oké. elmentem betettem trade ablakba, betette 93g-t nyomott trade-et de kb abban a pillanatban irta is át 9g-re, én le voltam lassulva szoval nem nyomtam trade-et, meg általában várni szoktam pár mp-et. ezt megjátszotta kétszer utána hagytam a fenébe. trade channelre egyből tovább adtam infot. majd megkérdezte hogy mit magyarázok trade chatin. ja hozzáteszem külföldi volt.

[kép]

szoval aki itt van ally oldalon Farmertje-t ignore-olja.

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1761) -conrad- válasza Petie (#1760) üzenetére


-conrad-
addikt

Én nagyban árulom a varrott cuccaim tegnap, kapok egy whispert, hogy merre vagyok? Partyba veszem a srácot, kb 5m-re állt, erre rámtrade-el egy 60g-s követ, és rányom a trade-re... :F Szegényt nagyon le fogják húzni, ha rányomok én is akkor ingyen lenne egy kövem. Aztán kiderült, hogy összekevert valakivel. Még arra sem nézett furán, hogy beírtam a 60g-t, amit a ruháért kérek... :U

(#1762) pooshi válasza szepi79 (#1733) üzenetére


pooshi
tag

Ti mar oltetek le 25-en? Megneznem, mikor legkozelebb olitek, mert mi tobbszor is letoltuk, de 30-35 ember alatt nem megyunk oda.

(#1763) mobal


mobal
MODERÁTOR

sziasztok!

hol ,melyik honlapon lehet csinálni a WoW profilomból ilyen aláírás avatart? (az a téglalap alakú kép amit tárolja az adataim)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1764) Nevar válasza Petie (#1760) üzenetére


Nevar
aktív tag

szoval aki itt van ally oldalon Farmertje-t ignore-olja.

Én meg ha outdoor találkozok vele, hátbaveregetem :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1765) mobal


mobal
MODERÁTOR

hát én jobbat tudok! kezdjük el spamelni a gyereket :D *najó*

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1766) Petie válasza Nevar (#1764) üzenetére


Petie
veterán

hajrá, lvl1es kari.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1767) Petie válasza mobal (#1765) üzenetére


Petie
veterán

aha aztán ő reportol spam miatt

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1768) Nevar válasza Petie (#1766) üzenetére


Nevar
aktív tag

Hát, ha lvl1es karival trade-elsz, legyél elővigyázatos. Bár sokak tuti pont ilyen bank karikat használnak trade-elésre. Mióta minden felől ezt hallom h scammer így meg scammer úgy, már multkor mikor mentem surefooted-et enchantoltatni toltam a srceenshotokat, persze tisztességes volt az enchanter és nem volt rá szükség.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1769) steveetm válasza Nevar (#1768) üzenetére


steveetm
őstag

Én mostmár azt is megnézem elötte arénában hogy egyáltalán enchanter/jc e ha csináltatni akarok vkivel vmit^^
Üdv.: steveetm

(#1770) Nevar válasza steveetm (#1769) üzenetére


Nevar
aktív tag

Én mostmár azt is megnézem elötte arénában hogy egyáltalán enchanter/jc e ha csináltatni akarok vkivel vmit^^

Úgy érted armoryban :DDD ejj ez a sok arénázás...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1771) sasa311 válasza steveetm (#1769) üzenetére


sasa311
veterán

armory-ba? :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1772) steveetm válasza sasa311 (#1771) üzenetére


steveetm
őstag

a-a, abba na:)

tényleg lehet kezdek már begolyózni a sok pvptől, múltkor pl halaanál is vártam már mikor kelt fel spirit healer..ab hétvégék megviselnek na:)

Üdv.: steveetm

[Szerkesztve]

(#1773) Nevar válasza steveetm (#1772) üzenetére


Nevar
aktív tag

Azon én is vártam 3-4 secet mire rájöttem hogy outdoor corpserun van ...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1774) szepi79 válasza pooshi (#1762) üzenetére


szepi79
őstag

Ti mar oltetek le 25-en? Megneznem, mikor legkozelebb olitek, mert mi tobbszor is letoltuk, de 30-35 ember alatt nem megyunk oda.

nem öltük, csak mengéztem wowhead-en a képességeit, és annak alapján úgy gondoltam, hogy 10 ember nagyon kevés rá, ergo 25 kell :DDD szal tippeltem. de ezt asszem irtam is.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1775) Zr.


Zr.
csendes tag

A druidok flight formjai ugyan olyan gyorsak a levegőben mint a megvehetők? Vagy valamivel lassabbak.

(#1776) Petie válasza Zr. (#1775) üzenetére


Petie
veterán

ugyanolyan sebességüek.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1777) maross válasza Petie (#1760) üzenetére


maross
veterán

scam, jelenteni kell, majd bannoljak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1778) ciao válasza Zr. (#1775) üzenetére


ciao
senior tag

sőt amikor csinálod az epik flight form Q sort kapsz 1 ingyen riding crop trinketet is

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#1779) Polacheck válasza maross (#1777) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Hiszed. Amikor lehúztak két primal mighttal, kb semmit sem tudott tenni a gm. Guildm8at lehúzták egy epic naci alapanyagaival, és 3 különböző GMel beszélt két nap alatt, mindegyik ugyanazt mondta kb: így jártál kishaver.

less qq more pewpew!

(#1780) steveetm válasza Polacheck (#1779) üzenetére


steveetm
őstag

Mondjuk sztem ez meg benne is van a játékban. Ha vki oat akar jáccani hogy ő most mindenkit lehúz, akkor miért ne tehetné. Max egy idő után senki sem fog vele még csak trade ablakot se nyitni:) De ez pl különösen igaz egy rp szerverre, mér ne szerepjácchatná magát vki egy enyveskezü kis gnóm zsiványnak?^^
(mondjuk tegyük hozzá, a trade ablakban az összes átírása rövid időn belül sokszor már picit más kategória)
Üdv.: steveetm

[Szerkesztve]

(#1781) Petie válasza Polacheck (#1779) üzenetére


Petie
veterán

és ha ezt a screen shotot is mellékelem? :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#1782) steveetm válasza Petie (#1781) üzenetére


steveetm
őstag

bármikor csinálsz 100 másik hasonlót, sztem inkább hisznek a saját logjaiknak:)
#+1: Mindent látnak, ami megtörtént.
Üdv.: steveetm

[Szerkesztve]

(#1783) whitezo88 válasza Petie (#1781) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akkor azt mondja hogy csak hülyült. GM nem lát bele mi volt pontosan...

(#1784) Wolverine válasza mobal (#1763) üzenetére


Wolverine
félisten

[link] - itt :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1785) Zr. válasza Petie (#1776) üzenetére


Zr.
csendes tag

Köszi a segítséget. :)

(#1786) mobal


mobal
MODERÁTOR

[link]

sziasztok! ezen a képen (link fent) mi az a csillagszerű izé a mob feje felett? mire jó?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1787) steveetm válasza mobal (#1786) üzenetére


steveetm
őstag

party/raid leader tud megjelölni bizonyos számú mobot. Jelentősége inkább csak instákban van, ki lehet osztani hogy ki mivel fog foglalkozni, és nem lesz kavarodás...többnyire:)
Üdv.: steveetm

(#1788) mobal válasza steveetm (#1787) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ok de ez pve -ben is van? éáthatod nemvok partyba.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#1789) Luos válasza mobal (#1788) üzenetére


Luos
tag

Nalam is fent van ez a bug, kb minden mob (talán hordásnak is) feje fölött van egy csillag, nem értem miért, de szerencsére instákban, ha groupban vagyok nem látszódik. Az előző peccsel jött elő.

(#1790) Wolverine


Wolverine
félisten

Ha egy héten belül nem oldják meg a rohadt billing supportosok, hogy a múlt szombaton levont havidíj fejében aktív legyen az acc-om, akkor az életben nem fizetem be többet... Ez esetben önkéntes(eke)t várok WoW.hu fórumadminnak, mert azt is hagyni fogom a tökbe. :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1791) #32070144 válasza Wolverine (#1790) üzenetére


#32070144
törölt tag

Legutóbb nekem is gondom volt a fizetéssel. Első körben lekötötték a díjat, de nem ment át a számlájukra = acc. frozen. Tettem a számlára (webkártya) egy újabb hónapra elég fedezetet, azt már leszedték és pár nap múlva felszabadították a sikertelen átutalást.

(#1792) Wolverine válasza #32070144 (#1791) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs annyim a kártyámon, pláne nincs annyi felesleges pénzem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1793) anulu válasza #32070144 (#1791) üzenetére


anulu
félisten

1x velem is pontosan ugyanez fordult elő. pár nap múlva visszarakták a sikertelen utalás összegét.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1794) Horny256


Horny256
aktív tag

Hi all
Meg tudja nekem mondani valaki,hogy a First Aid-t hol tudom 150 után tanulni :F
mert könyvet nem találok :(

(#1795) pooshi válasza Horny256 (#1794) üzenetére


pooshi
tag

Venni kell, horda - Theramore, ally - Arathi. (emlekeim szerint)

(#1796) -conrad- válasza Horny256 (#1794) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát, pedig könyvből.. :) Arathi highlandson Stromgarde Keepben lehet megvenni.

(#1797) Horny256


Horny256
aktív tag

Nekem azt mondták,hogy egy doktor addna küldit de nem add :(
megkeresem :R :R

(#1798) Horny256 válasza pooshi (#1795) üzenetére


Horny256
aktív tag

Nekem a hordás kéne :R Theramore meg ally-s terület nem :F

(#1799) Nevar válasza anulu (#1793) üzenetére


Nevar
aktív tag

Neked legalább visszaküldték gyorsan. Én elkezdtem velük levelezni h wtf + befizettem 1 hónapot pluszban, és még az is lejárt mire visszakaptam a pénzt. gg

[Szerkesztve]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#1800) Nevar válasza Horny256 (#1798) üzenetére


Nevar
aktív tag

Dustwallow Marsh-on a hordás faluban tudod megvenni, aztán a doktor amit mondtak neked, majd akkor fog kelleni ha 225 fölé akarod húzni a skilledet, őt Hammerfallban találod meg.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.