Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74851) bounty123 válasza barnam_ (#74848) üzenetére


bounty123
őstag

Mi volt a fizetési határidő?

(#74852) barnam_ válasza bounty123 (#74851) üzenetére


barnam_
nagyúr

2018.12.27
A bankkártyás bizonylat szerint 2018.12.21-én fizettem be.

Ezekből kiindulva majd a végső számlára (2019.02.13-án jár le a hűség, nem újítom meg) tesznek rá plusz tételt, mert ezt a mostani számlát még nem fizettem be.

(#74853) bounty123 válasza barnam_ (#74852) üzenetére


bounty123
őstag

Akkor nem értem én se, hogy ha határidő előtt (12.25-én) saját állításuk szerint is beérkezett, miért számolhatnának fel ezért díjat. Én felhívnám őket, hogy ez mégis micsoda.

(#74854) 4Grider válasza barnam_ (#74848) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez alapján úgy néz ki, mint ha az előző havi számládat felejtetted volna el befizetni. Ha nem így történt, akkor mindenképp célszerű őket munkaidőben felhívni számlapanasszal.

[ Szerkesztve ]

(#74855) szTotyy válasza polonic (#74850) üzenetére


szTotyy
őstag

Rendben, köszönöm szépen!

(#74856) Adama123


Adama123
tag

Holnaptól Spíler 2 a digitális kínálatban HD-ben is.

(#74857) Samott válasza Adama123 (#74856) üzenetére


Samott
addikt

Premium csomagban, ne feledjuk hozzatenni. Akinek gold van az ezt se kapja meg. Lehet atszerzodni a dragabb csomagba... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74858) 4Grider válasza Samott (#74857) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha már valakit érdekelnek ezek a drágább csatornák, akkor fizessen is érte...

(#74859) fsdb válasza 4Grider (#74858) üzenetére


fsdb
aktív tag

Nekem ekkor, úgy tűnt nincs választásom [link] lejáratos volt a szerződésem, és goldot már nem adnak, helyette prémium. Itt kértem mediacardot, nem postáznak, kiküldték technikussal, beledugta a tv-be felismerte, frissítgetett a kártya, kis idő múlva ment. Lehetett vagy kb. 5 perc. Telefonálnak, értékeljek. Ezen, mit?
Erre levelet küldenek, fontos a véleményem. Mit értékeljek azon, hogy bedugta a kártyát a TV-be?

[ Szerkesztve ]

(#74860) Samott válasza fsdb (#74859) üzenetére


Samott
addikt

Mert nem feltetlenul annyi, hogy csak bedugja a kartyat. Naluk volt fejvakaras meg telefonalgatas mire elindult. Jobb az, ha o kuzd vele mint te. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74861) fsdb válasza Samott (#74860) üzenetére


fsdb
aktív tag

Akkor max pont, hogy elsőre működött? :DDD
Ezek szerint, engem nem érdekel a spíler2, de kapni fogom a prémium csomaggal? ;]

(#74862) Samott válasza fsdb (#74861) üzenetére


Samott
addikt

Ja, mazli. Havernal konkretan a TV-ben alaplapot csereltek mert szeriahibas volt a TV-je. De mar tudtak hogy azzal a tipussal lehet ilyen gond es eliranyitottak a szakszervizbe. Mazli hogy garis volt meg a cucc.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74863) Gee_-


Gee_-
tag

Sziasztok

Megrendeltem UPCtől az 500 Mbit/s csomagukat az lenne a kérdésem hogy szerintetek milyen válaszidőre számíthatok? Jó válaszidőkel rendelkezik az UPC?
11 kerületben lakok.

Milyen tapasztalatok van ez ügyben?

Köszönöm a válaszokat.

(#74864) Motion_Blur válasza Samott (#74857) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mekkora g*cik ezek... a lehető legfullosabb csomagra írtam alá bő másfél éve: GOLD TV, 500-as net, HBO stb... havi 12+k-t fizetek... és nem kapom meg a Spílert... menjenek a k....

No mindegy, 3 hónap és lejár a hűség, pápá júpíszí :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#74865) fsdb válasza Samott (#74862) üzenetére


fsdb
aktív tag

Az ólommentes forrasztás gyönyörei, ezen a technikus sem tud segíteni, hacsak nincs nála páka, esetleg médiabox.

(#74866) z67 válasza Motion_Blur (#74864) üzenetére


z67
őstag

Úgy hiszem tudsz csomagot váltani hűség közben is.

(#74867) gyuszaa válasza Motion_Blur (#74864) üzenetére


gyuszaa
őstag

Hívd fel az üfsz-t hűségnyilatkozat lejárta után felmondási céllal, majd erre az okra hivatkozzál, hogy egy valag pénzt fizetsz stb. máshol van olcsóbb ajánlat (nézd ki a konkurens elérhető ajánlatát a körzetedben) erre ők majd adnak neked egy egyedi ajánlatot jóval olcsóbban a jelenlegihez képest.

(#74868) kezo0 válasza Adama123 (#74856) üzenetére


kezo0
addikt

Ez indukál pár programhely-változást is.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#74869) Motion_Blur válasza gyuszaa (#74867) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mivel itt nincs lehetőség Digire váltani, így meg vagyok lőve.
Amit leírtál azt 2 évvel ezelőtt hasonló helyzetben megjátszottam, nem jött be, simán elengedtek volna.

Most aláírásokat gyűjtök h legyen Digi, 3 társasház van egymás mellett, kb. 60 lakással. Hátha...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#74870) zsiga68 válasza Motion_Blur (#74869) üzenetére


zsiga68
senior tag

És Mindig TV sincs? :) Senki nem mondta hogy egy szolgáltatónál kell az internetet és a tv-t is előfizetni. Digi is van. Arra is hivatkozhatsz a UPC-nél.. :)

[ Szerkesztve ]

(#74871) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Miért ilyen hulladék csatornákat raknak be mint a Spiler 2, akkor már inkább nézem az Izaura TV-t. :)
Mondjuk ha nem volna minimális különbség a "csak Internet" és a 3 in1 csomag ára között akkor nem is volna TV szolgáltatásom.
Motion_Blur:
Érdekes nálunk a Digi üzletkötőket vasvillával kell elzavarni, itt ha 1 panelban 1 ember kéri akkor bekötik.

[ Szerkesztve ]

(#74872) Intruder2k5 válasza Toth_Jani (#74871) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kinek a pap, kinek a paplan. Ízlésekről nem vitatkozunk, szerencsére van Izaura TV is, így Te sem maradsz szórakozás nélkül, aki meg akarja nézze a Spílert. Ennyi...

(#74873) 4Grider válasza Gee_- (#74863) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha válaszidőre gyúrsz, jobban jártál volna egy optikán szolgáltató ISP-vel. Itt ugye réz van...

(#74874) vlevi válasza Toth_Jani (#74871) üzenetére


vlevi
nagyúr

Neked a jokey TV-t teszik be :D
Valahol olvastam, hogy olyan is lesz...

[ Szerkesztve ]

(#74875) kabelmania27 válasza Monyos (#74814) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nézd meg hármas csillapítóval javul-e, ha nem akkor egy hatossal, ha úgy sem jó akkor jelentsd be a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#74876) Gubek-Einste válasza izgimozgi (#74831) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha van elég rendelkezésre álló kapacitás akkor nem.
Nem lesz és nem is lehet azonos a kiosztott IP cím.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#74877) Toth_Jani válasza vlevi (#74874) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ebben tévedsz, nekem a Moziverzum jön(be) majd február 17-től. :)

[ Szerkesztve ]

(#74878) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Beírtam a címem és ezt dobta ki:

Na most én ezért fizetek másfélszer ennyit.
HA ennyiért újra tudnék szerződni, elgondolkodnék. De hogy tudnám megtenni? 05.01-ig van szerződésem.

Vagy itt is az van hogy a meglévő ügyfél le van ejtve és az új szerződő jobb ajánlatot kap?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#74879) 4Grider válasza Motion_Blur (#74878) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jó eséllyel elérhető nálad egy optikán szolgáltató jóval olcsóbb szolgáltató is. Egyébként nem ennyi lenne...
Viszont nálad van HBO pack is. Lehet hogy van nálad 2.-3 tv is, esetleg HD-val (ami jócskán megdobja az árat). A telefon is ez a legolcsóbb csomag nálad?
Ha pedig lejárt a hűséged, akkor fel kell hívni a UPC-t, kiválasztani a lemondás menüpontot, majd közölni, hogy ezt látod, nálad miért nem ennyi az annyi. És szépen megkapod a kedvezőbb árat...

(#74880) gduck válasza kezo0 (#74868) üzenetére


gduck
addikt

Már mennek is az új csatik ;)

(#74881) gduck válasza Motion_Blur (#74878) üzenetére


gduck
addikt

Nem hiszem :( Nálam 7 609 Ft <-> 12 499 Ft
20 éve vagyok előfizető ezen a címen, de nem érzem a "megbecsülést" :(

Szomszéd címét beírva ezeket az ajánlatokat kapom:

HAPPY HOME 300 COMFORT ONLINE EXTRA
Internet 300 + TV Comfort
0 Ft/hó az első 2 hónapban utána 6 299 Ft/hó

HAPPY HOME 300 COMFORT
Internet 300 + TV Comfort
0 Ft/hó az első 2 hónapban utána 8 499 Ft/hó

HAPPY HOME 300 PREMIUM
Internet 300 + TV Premium
0 Ft/hó az első 2 hónapban utána 9 999 Ft/hó

HAPPY HOME 500 PREMIUM ONLINE EXTRA
Internet 500 + TV Premium
0 Ft/hó az első 2 hónapban utána 7 609 Ft/hó

Saját címemnél, már csak bejelentkezés után kapom az "akciós" ajánlatokat. Vagyis EGY azaz 1db-ot:

HAPPY HOME 500 PREMIUM
Internet 500 + TV Premium + HBO
6 250 Ft/hó az első 2 hónapban utána 12 499 Ft/hó

[ Szerkesztve ]

(#74882) izgimozgi válasza 4Grider (#74834) üzenetére


izgimozgi
csendes tag

köszönöm, de nem lettem okosabb. akkor most jól értem? nem csökken a tulaj sebessége, nem zavarom a tv-jét és egymástól különböző IP címünk lesz?
bocsi, de a hajam hosszú is, szőke is, meg fiatal sem vagyok már. így aztán kissé nehéz a felfogásom. :-(

(#74883) Gubek-Einste válasza izgimozgi (#74882) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Jól érted.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#74884) Sanya válasza gduck (#74881) üzenetére


Sanya
nagyúr

Mondd le és hátha kapcsolnak az ügyfélmegtartókhoz.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#74885) Apollo_21 válasza gduck (#74881) üzenetére


Apollo_21
addikt

Úgy érzik hogy elég sok előfizetőjük van mint nekik 1pár elégedettlen...
Én 18 év után mondtam le.
Az okot is elmondtam nekik...18éve rendre fizetem késés nélkül a nem kevés 10en ezreket majd, szomszéd józsi bemegy.... nyílván honnan tudod h fizeti-e köv hónapban? sehonnan de, neki ugyanaz csak 3-4ezer

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#74886) bigdady válasza Apollo_21 (#74885) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez mindig is így volt nem csak a telekommunikációban nincs mit csodálkozni

[ Szerkesztve ]

(#74887) DonThomasino válasza bigdady (#74886) üzenetére


DonThomasino
veterán

Sajnos igen, ezért kell résen lenni. :)

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#74888) blakey válasza Apollo_21 (#74885) üzenetére


blakey
titán

Ha felhívtad volna a 1221-et és a lemondást választod akkor te is kaptál volna sokkal jobb ajánlatot. Én megtettem és megérte, nagyon.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#74889) hardverlog


hardverlog
aktív tag

Sziasztok!

Budapest, 13 kerületben a Spíler2 HD-ra tudtok frekvenciát írni, hogy meg tudjam keresni? Köszi!!

:R

(#74890) rgeorge válasza kezo0 (#74868) üzenetére


rgeorge
addikt

Vajon a régi, Digital Gold előfizetőknek megmarad a teszthét után a Spíler 2? Csak a TV Premiumról van szó a hírben.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#74891) gduck válasza rgeorge (#74890) üzenetére


gduck
addikt

Az új csatornákat már nem rakják bele a GOLD-ba :( Kvázi átnevezték a GOLD-ot PREMIUM-ra, csak éppen az új csatikat nem kapod meg. Sose voltam ellene, hogy ha szeretnék valamit akkor azért fizetni kell, de ez az eljárás nagyon böki a csőrömet. Ha a PREMIUM csomag egy különálló plusz csomag lenne mint pl. a VILÁG, akkor egy szót se szólnék. Sajnos elment a UPC abba az irányba, hogy a régi hűséges előfizetőt semmibe se veszik. Az egyenletükben csak az szerepel változóként, hogy van-e konkurencia a környéken.... Persze pénz beszül, kutya ugat. Csak azt nem veszik észre, hogy így szépen elvándorolnak a régi előfizetők!

[ Szerkesztve ]

(#74892) pjen válasza gduck (#74891) üzenetére


pjen
félisten

Ha van konkurencia azt figyelembe veszik,ha meg nincs akkor nem nagyon van hová vándorolni. :((

(#74893) hardverlog válasza gduck (#74891) üzenetére


hardverlog
aktív tag

De neked nincs havi 1000 Ft-ért előfizetve a HD csomag???

(#74894) gduck válasza hardverlog (#74893) üzenetére


gduck
addikt

Ez miért is érdekes? A 7609-es csomagban is benne van a 115 + 33 HD tévécsatorna. Egyedül a HBO a különbség, de az csak 2700Ft lenne.

(#74895) hardverlog válasza gduck (#74894) üzenetére


hardverlog
aktív tag

Nem értem akkor a problémát....akinek van HD csomag előfizetése az kapja a Spíler 2 HD-t.
Azaz nem értem miért ne számítana egy régi előfizető.

HA nekem lenne most egy régi HD előfizetésem, de nem kapnám a Spíler2 HD-t, akkor értem amit írtál, de így nem áll össze.

[ Szerkesztve ]

(#74896) gduck válasza hardverlog (#74895) üzenetére


gduck
addikt

Nem csak a Spíler2-ről van szó, február hónapban ha jól számolom már 6db olyan csatorna lesz ami "GOLD-on kívüli".

Amúgy honnan van ez az infód? Ugyanis kizárd dolog, hogy az SD csatorna nem lesz benne a GOLD-ba, a HD-t viszont megkapom a HD előfizetés miatt ;)

(#74897) hardverlog válasza gduck (#74896) üzenetére


hardverlog
aktív tag

Bármikor új HD adás jött a UPC kábelre, azt én megkaptam HD medicard előfizetésemhez...nem kellett semmit módosítanom, előfizetnem újra stb.

Ergo, ha valaki beírja nekem a 13. kerületi mediacard frekijét a Spíler2-nek, akkor fogom megkeresem és kész...nézem.

(#74898) hardverlog válasza hardverlog (#74897) üzenetére


hardverlog
aktív tag

Várom a frekit, csak még nem adta meg senki, ha megkapom, egyből kipróbálom neked....

Amúgy a UPC frissíthetné a frekvencia tábláját, állandóan itt kell kuncsorogni az új HD adások frekijéért....nem értem miért csak a csatorna számos közleményüket adják ki, miért nem gondolnak a medicardosokra is!!!! :W

[ Szerkesztve ]

(#74899) gduck válasza hardverlog (#74898) üzenetére


gduck
addikt

OK, de egy hétig mindenki számára elérhető, jövő hétvégén lesz érdekes a dolog ;)

(#74900) hardverlog válasza gduck (#74899) üzenetére


hardverlog
aktív tag

Figyu, minden eddig adónál, ami vagy újonnan jött HD adó lett a kínálatban vagy egy meglévő adónak lett HD verziója, az alapból kapta az, akinek volt ez az 1000 Ft/hó Mediacard HD előfizetése.
Így volt ez korábban a Spíler1 HDnál, a RTL2 HDnál, a Viasat3 HDnál, a Film+ HDnál stb.-stb.

Most is így lesz a Spíler2 HDnál, biztos vagyok benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.