Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75751) kabelmania27 válasza akaido (#75750) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit.
Változtak a modemértékek?

(#75752) headhunter


headhunter
addikt

500/22Mbit-nél az utóbbi hetekben mértek 500Mbit-hez közeli értéket? (Speedtest: Telenor, Digi szerver)

Nálam még éjszaka sem sikerül 300-350Mbit-nél többet elérni, nappal max. 250-300MBit.

(#75753) kabelmania27 válasza headhunter (#75752) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

https://upchungary.speedtestcustom.com/ oldalon mennyit mérsz?

[ Szerkesztve ]

(#75754) Syl válasza cof (#75736) üzenetére


Syl
nagyúr

Köszönöm, de nem megy. Ha bele gebedek, akkor is csak ezt tolja a képembe myupc-re való bejelentkezés után (több böngésző alatt is):

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#75755) Xelo válasza headhunter (#75752) üzenetére


Xelo
addikt

(#75756) cof válasza Syl (#75754) üzenetére


cof
veterán

Akkor passzolom, nekem behozza: Chrome v. 72.0.3626.119

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#75757) Findzs


Findzs
addikt

Nekem ez a csomag lett gold helyett:

Premium tv + 300 as net + vezetekes upc telo 6190 ft

Ez jo arnak szamit?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#75758) Popes válasza Findzs (#75757) üzenetére


Popes
őstag

Ehhez kellett hűség vagy csak sima csomagváltás?

Deus ex machina

(#75759) 4Grider válasza Popes (#75758) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ehhez konkurencia kell és hűség.

(#75760) Syl válasza cof (#75756) üzenetére


Syl
nagyúr

Ugyanez a Chrome verziót szintén próbáltam, nem megy. :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#75761) blakey válasza Syl (#75760) üzenetére


blakey
félisten

Akkor próbáld meg a Safariban vagy próbálj egy cache ürítést.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#75762) Findzs válasza Popes (#75758) üzenetére


Findzs
addikt

Regota upc vagyok kb. 20 eve.
Mindig felhivnak mikor lejar az 1 ev huseg es akkor megy az alkudozas :)

Most ezt sikerult.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#75763) akaido válasza kabelmania27 (#75751) üzenetére


akaido
addikt

Most ezek az értékek látszanak. Volt modem restart is. A letöltés javult.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#75764) kabelmania27 válasza akaido (#75763) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Rendben vannak az értékek, nem kell szakadástól tartanod.

(#75765) Syl válasza blakey (#75761) üzenetére


Syl
nagyúr

Chrome, Safari, Firefox, "normál mód", inkognitó mód stb. Minden létező kombinációt kipróbáltam.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#75766) akaido válasza kabelmania27 (#75764) üzenetére


akaido
addikt

Tutti-frutti_macaroni... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#75767) kabelmania27 válasza akaido (#75766) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ellenőrizd, hogy nem lazultak-e ki az F csatlakozók a modemnél és az osztónál.
Az értékek között minimális különbség van, ami teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#75768) Amazonas válasza Syl (#75765) üzenetére


Amazonas
senior tag

Közvetlenül a címsorba írod be a https://www.upc.hu/myupc-profil/profil/profil-beallitasok/ címet? Mert akkor nem megy.
Miután belépsz, fent az oldal tetején, a Webmail-től balra kellene lennie egy legördülő menünek a neveddel, és ott kell kiválasztani a "My UPC Profil"-t.

(#75769) akaido válasza Syl (#75765) üzenetére


akaido
addikt

Bocs ha "belevau", csak nekem anno(tényleg évekkel ezelőtt) nem UPC-s accounttal kellett a wifree-re regelni, hanem pl.egy torzsasztalos email cím és választott password az ami azóta is működik.
Nyalván lehet most már másképp kell.
szerki:
Nehezen de beléptem a UPC fiókomba( valami problem van sztem), és ott lehet "reggelni".
2018-ban visszaálltam csekkes befizetésre, pedig a UPC-s fiókon keresztül egyenlítettem addig a számlákat, de sajna egyre többször fagyott a rendszerük.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#75770) blakey válasza Syl (#75765) üzenetére


blakey
félisten

Akkor rosszul lépsz be. Be kell jelentkezni a upc.hu-n, majd a legfelső sávban a neved alatt van a My UPC profil és az oda vezet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#75771) Syl válasza Amazonas (#75768) üzenetére


Syl
nagyúr

Mindkét módszernél #75754 a végeredmény :(((

blakey

Bárhogy lépek be, eredmény ugyanaz: a keresett oldal nem található

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#75772) Amazonas válasza Syl (#75771) üzenetére


Amazonas
senior tag

De egyébként beenged a belépéskor? Kiírja fent a nevedet? (Cookie-k engedélyezve vannak?)

(#75773) Beniii06 válasza Findzs (#75762) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem akarom elrontani a sikerélményedet, de ahhoz képest, hogy kb. 20 éve vagy előfizető, nagyjából 100 Ft-ot sikerült alkudnod egy új belépős árból. (Happy home comfort online extra 6299, ugyanaz amit leírtál).
Persze ez így is jó ár, csak azért írtam le, mert nem biztos, hogy te/mások tudtál/tudtak erről.

"Got any other secret weapons?"

(#75774) Beniii06 válasza Beniii06 (#75773) üzenetére


Beniii06
őstag

Ja bocs, az általam leírt csomagban csak comfort tv csomag van, összekevertem a happy home 500 online premium extra csomaggal, igaz abban 500-as net van + premium tv + alap telefon 7609- ért. Elnéztem, késő van, sry.

"Got any other secret weapons?"

(#75775) Syl válasza Amazonas (#75772) üzenetére


Syl
nagyúr

Persze, megy minden: [kép] A számláimat is meg tudom nézni.
De amint beírom a tegnap említett címet (https://www.upc.hu/myupc-profil/profil/profil-beallitasok/) vagy a képen jobb oldalon látható My UPC alatt megjelenő "My UPC Profilom" linkre kattintok, bedobja a "keresett oldal nem található" 500-as hibaoldalt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#75776) blakey válasza Syl (#75775) üzenetére


blakey
félisten

Akkor 1221 és jelentsd hibára, nálam jól működik. Valószínűleg a pofiloddal van valami gubanc.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#75777) Syl válasza blakey (#75776) üzenetére


Syl
nagyúr

Az utóbbi időben elég sok a gubanc a UPC-vel! :(((
A webes felületen lejelentett költözésre két hét után azt se tudták miről beszélek (vagyis a költözés résznél végigkattintgatott form valójában a devnull-ra küldi az adatokat). Telefonos ügyfeles vette fel ismét a költözési kérvényemet. (Kíváncsi vagyok lesz-e egyáltalán belőle valami)
Most hogy szükségem lenne a Wi-Free szolgáltatásra, nem tudok hozzáférni. Mobilinternetezhetek amíg a szerelő ki nem jön.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#75778) kabelmania27 válasza Syl (#75777) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Kaptál időpontot a költöztetéshez?

(#75779) Syl válasza kabelmania27 (#75778) üzenetére


Syl
nagyúr

Elsőre, a webes formon március elsejét választottam, a költözés előtti napot. Akkor mégiscsak könnyebb kábelezni. De utána a telefonos érdeklődésemkor közölték, hogy semmi nincs a rendszerben, újra felveszik az igényt, persze már másik napra. Holnapra. Mondtam nagyon szuper. Majd húzogathatom el a bútorokat hogy a szerelő el tudja végezni a bekötést... :(((

Csak tudnám, mi a reteknek van a weben költözés form, ha semmit nem rögzít belőle. :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#75780) PeL


PeL
addikt

Üdv!

Másnak is gondja van a gmail-es email címek használatával? Bármilyen oldalról legyen szó, ahol gmail-es címmel vagyok regisztrálva nem tudom használni az oldalt, mert folyton átirányítási hibával megáll az oldal betöltése, többek közt a UPC ügyfélszolgálati oldalán is ez fogad:

Még mielőtt jönne valaki hogy a böngésző beállítással van baj:

Igen, próbáltam 3 féle böngészővel: Frissen telepített Chrome, újra telepített Firefox, meg a Windows 10 alap Edge böngészőjével is. Próbáltam Ad-Block+ nélkül is, plusz úgy is hogy kikapcsoltam teljesen a tartalomblokkolást a böngészőben, továbbá többször próbáltam törölni a sütiket és gyorsítótárat, sehogy nem jó.

Ezen kívül próbáltam az itthon lévő másik számítógépen amin szintén Mozilla és Chrome is van, ott sem tölt be semmit gmail-es email címmel, plusz a saját telefonomon amin pedig Chrome böngésző van, azon is ERR_TOO_MANY_REDIRECTS üzenettel leáll az oldal betöltés.

Már kezdek kiborulni mert kezdtem elhagyni a freemail-t pont a megbízhatatlansága miatt, minden oldalon átírtam a kapcsolati emailt gmail-re, erre így meg újabban napok óta be sem tudok lépni oldalakra vele... Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#75781) szabogabor10 válasza PeL (#75780) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam is ugyanez a helyzet. Nekem outlook-os mail címem van, szerintem ez nem számít. Hihetetlen, hogy évek óta nem tudják stabilra megcsinálni az oldalt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#75782) PeL válasza PeL (#75780) üzenetére


PeL
addikt

És akkor ezek mellé jön amit pár napja / 1-2 hete (?) írtam, hogy játékokban továbbra is kb fél percenként durván packet lossol a netem, már a TV-n is elkezdett akadozni az adás, ugrál, pixelkockák jelennek meg a képernyőn (Két TV van a lakásban 1-1 mediabox-al, mindkettőn jelentkezik). Tegnap este 9 körül pl. a sávszélem is leesett olyan 30/5 MBit-re és iszonyatos lagok voltak játék közben vagy 2-3 órán keresztül. A connect box-ra nem tudnám fogni, mert kb két hónappal ezelőttig nem vettem észre semmi ilyen problémát, azóta viszont egyre gyakoribbak az ilyen jelenségek.

(#75781) szabogabor10

A gond hogy nálam mint írtam nem csak a UPC oldalánál jelentkezik ez, hanem kb mindenhol ahol gmail-es címet használok, van oldal ahol van gmail és freemail-es accountom is, gmail-el a fenti hiba jelentkezik, freemailessel meg gond nélkül be tudok lépni és tudom használni az oldalt...

[ Szerkesztve ]

(#75783) Amazonas válasza PeL (#75782) üzenetére


Amazonas
senior tag

Első ránézésre valami biztonsági feature, illetve annak engedélyezése a Gmail-ben lehet a megoldás.
Kérdezz rá a Gmail topikban, hátha ott tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#75784) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

UPC Mobil

Az emelt díjas SMS-ek tiltottak? Olyan opciót látok a MyUPC-ben, hogy emelt díjas hívásokat engedélyezni tudok, de emelt díjas üzenetet nem találok.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#75785) headhunter válasza kabelmania27 (#75753) üzenetére


headhunter
addikt

Itt még rosszabb eredményt kapok...
----------------------------------------------------------------

(#75755) Xelo

Ezek szerint a lakóhelyemen sokan kötették be és lehet ezért csökkent a sebesség...

(#75786) Ku'leth


Ku'leth
tag

Akinek van UPC mobilnete, normálisan megy ? Nálam az utóbbi időben mintha lassabban reagálna a kérésekre, speedtest is csak pár mp múlva indul meg, zoiper alól nem lehet hívást indítani, csak fogadni (wifin, telenoros, tkomos, vodafonos simmel is ok), ... Üfsz szerint ok (csajnak bejött a facebook a webböngészőn, tehát megy :W ).

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#75787) AtaWrc


AtaWrc
tag

Sziasztok

Köszönöm mindenkinek a segítséget, még is maradok a upc-nél.

Most lett kötve a következő csomag:

500 net

Prémium tv + filmbox csomag 3 box HD mindegyikre, /ez majd kártyás lesz valószínűleg /

Nonstop s

e-pack 7950 ft.

(#75788) Gondics


Gondics
csendes tag

Tegnap este másnál is akadtak, kockásodtak a digitális csatornák, vagy itt Vértesszőlősön volt csak gond? Pl. M4 Sport

(#75789) kali válasza Gondics (#75788) üzenetére


kali
legenda

Újpesten nem volt gond.

(#75790) PeL


PeL
addikt

Üdv újra. Lenne még egy utolsó kérdésem.

Ugye most jött be a Spíler2 meg a Moziverzum a UPC-hez, és mivel úgyis lejárt a hűségünk újra, gondoltuk akkor bekérjük azt is a csomagba. Azóta kijött az első csekk az új csomaggal, és elég meglepő dolgot fedeztem fel rajta. Ugyan a 11000 forintos végösszegre rábólintottunk mikor meg lett rendelve, mert azt hittük hogy ennyivel többe fog kerülni az új TV csomag. Viszont arról az amúgy kedves ügyintéző csaj valahogy elfelejtett említést tenni, hogy nem azért fog ennyibe kerülni az új havidíj mert drágább lett a TV csomag (ami amúgy igazából még így olcsóbb is lett kicsivel), hanem egyszerűen a net árát majdnem a duplájára emelte nekünk valami oknál fogva. Normális ez így? Már több mint 4 éve vagyunk UPC-sek, így hálálják meg? :DDD

2018-as csekk (ennyit fizettünk még februárban is)
2019-es új csekk

[ Szerkesztve ]

(#75791) 4Grider válasza PeL (#75790) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amikor telefonon keresztül szerződést kötsz, kiküldik a szerződést utána nem sokkal, hogy le tudd mondani 14 napon belül, ha nem mindenben felel meg a te gondolatmenetednek a szerződés módosítása. Abban szerepelnek az új árak is.
Miért nem ellenőrizted és álltál el 14 napon belül az új szerződéstől?
Már csak az a lehetőséged maradt, hogy kikéred a hangfelvételt az üzletkötésről, ha abban nem hangzottak el az új árak, akkor még van esélyed visszalépni.
Ha személyesen voltál kötni, akkor pedig ezt jól elszúrtad...

(#75792) PeL válasza 4Grider (#75791) üzenetére


PeL
addikt

Telefonon intéztem, és asszem kb pont két hete hogy megköttettük...

(#75793) Samott válasza PeL (#75790) üzenetére


Samott
addikt

Hehe, ok is trukkoznek az adoval mint a digi. :) Nem mindegy hogy a brutto osszeg mekkora resze adozik 27 meg 5 szazalekkal. Tobb marad a zsebukben, neked meg mindegy, mert ugyis a bruttot fizeted.

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#75794) kali


kali
legenda

Az Eurosport csatornák mióta visszanézhetők?
Korábban nem lehetett, tegnap este tűnt fel, hogy ott a visszanézős jel és működik is a visszanézést mind a kér Eurosport csatornán, a HD-ken is. :C

(#75795) golfvariant válasza PeL (#75790) üzenetére


golfvariant
aktív tag

Velem is eljátszották azt hiszem. Ha szerződést módosítasz akkor kifizettetik veled a tört hónapot és a következő teljes hónapot.
Elvileg a többletet a következő hónapban jóváírják. Nem túl acélos a számlázási rendszerük. Ha biztosra akarsz menni jelentsd be.

(#75796) Gzu73 válasza PeL (#75792) üzenetére


Gzu73
tag

'2019-es új csekk' nevű számla alapján 02.12.-én beszélhettél velük, hiszen akkortól él a tv premium.
a 14 napból kicsúsztál, valszeg behúztak a csőbe, hacsak a kikért hangfelvételből nem derül ki más.
a kedves hölgy átvert havi 2100 Ft-tal
gondolom jutalékot kap vagy ilyesmi.

(#75797) bigdady válasza 4Grider (#75791) üzenetére


bigdady
nagyúr

3 szerződést kötöttem elmúlt 3 hónapban mindegyik esetben csak azt írták csatolták a szerződést de a mail üres volt. Érdemes megnézni vagy erre hivatkozni szerintem UPC bug

(#75798) Gzu73 válasza golfvariant (#75795) üzenetére


Gzu73
tag

nem fizettetik ki a tört hónapot. a tört hónapra kiszámolják a pluszokat és a mínuszokat, így jött ki kb egy ezressel több mint a tényleges havidíj.
nem fog többletet visszakapni, hiszen nincs.
akkor kaphat vissza ha be tudja bizonyítani, hogy átverték, de akkor visszakapja a régi csomagját is a régi havidíjjal.

(#75799) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Telefonról akartam tegnap kitenni a képet tv-re mirror share-el a Horizon Go-ból, de azt írja ez nem támogatott. Erre van valami okosság?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#75800) Amazonas válasza Winne (#75799) üzenetére


Amazonas
senior tag

Szerzői jogi (vagy más) okokból hivatalosan nincs - legalábbis úgy tudom. Böngészőben teljes képernyős módban a számítógép/laptop képét kábelen keresztül TV-re kötve nézhető, bár a felbontás az olyan, amilyen (SD).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.