Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74351) Intruder2k5 válasza HartgeH3-2.8 (#74350) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A DOCSIS jelszintek milyenek?

(#74352) bigdigit


bigdigit
addikt

Ma felhívott upc szerződés hosszabbítás miatt holott májusban jár le a hűség és olyan árat mondott szerinte ami csak itt és most nála! Hát megnéztem honlapon és ugyan annyi lenne ha online csinálom...
Mi ez valami előre szerződő fejpénzre hajtva?

(#74353) blakey válasza bigdigit (#74352) üzenetére


blakey
titán

Többször írtuk, kétféle üzletkötő van, aki felhív az azonos áron vagy többért adna valamivel nagyobb csomagot, akit felhívsz és lemondást választod az ügyfélmegtartó ajánlatot ad, jóval olcsóbban.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#74354) boneyard válasza bigdigit (#74352) üzenetére


boneyard
tag

én 2017 márciusában szerződtem 24 hónapra és 2018 augusztusban hívtak új ajánlattal 12 hónapos határozott idővel. Gyorsabb lett a net és 50 fttal fizetek többet.

[ Szerkesztve ]

(#74355) kabelmania27 válasza HartgeH3-2.8 (#74350) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nézd meg modemújraindítás után javul-e és milyenek az értékek.

(#74356) Toth_Jani válasza HartgeH3-2.8 (#74350) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Az brutálisan lassú volt, de akkor jó volt az, egy CD anyaga 1 hónap alatt jött le, és csak potom 10 ezerbe került, miközben 40-et kerestünk. :)

(#74357) kezo0


kezo0
addikt

Állítólag hétfőtől (jan. 14.) elérhető lesz UPC kábelen is az ATV Spirit, a 87-es programhelyen. Ha valakit érdekel.
(Az ATV adásában mondták, a UPC egyelőre nem siet a bejelentéssel.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#74358) polonic válasza kezo0 (#74357) üzenetére


polonic
félisten

Miért ilyen trágya adót raknak be. Komolyan, ezt ki nézi.

(#74359) Toth_Jani válasza polonic (#74358) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Gondolom ezt is úgy kapják mint a muzsika TV-t, vagyis előfizetőnként 23 forint, mégis olcsóbb mint a TV2 300-ért, és darab, darab.

(#74360) vlevi válasza polonic (#74358) üzenetére


vlevi
nagyúr

Aki a TLC, ID, astro tv-t, ...
Meg a valóvilágot, éjjelnappal budapest, és hasonló kanálisokat.

[ Szerkesztve ]

(#74361) ates2


ates2
senior tag

létezik,hogy cisco modem nem bírja a streamelést ? elkezdtem twitchen streamelni és 2x szakadt meg az elmúlt 1órában,de úgy,hogy a modem újraindul magától amúgy semmi baja nincsen,sávszél meg van,ping jó,központi hiba,fejállomás hiba nincs,jelszintek rendben :U

[ Szerkesztve ]

(#74362) viktorhu válasza ates2 (#74361) üzenetére


viktorhu
veterán

A Cisconak mindenki a gyári tápját szidja. Lehet, hogy a nagyobb teljesítményhez nem kap elég áramot a modem.

(#74363) ates2 válasza viktorhu (#74362) üzenetére


ates2
senior tag

Hmm :U :O az probléma mert,hogy ezt le nem cserélem az is tuti,már mint a modemet. Megoldás van rá enélkül ?

[ Szerkesztve ]

(#74364) ates2 válasza ates2 (#74363) üzenetére


ates2
senior tag

Illetve full sávon való letöltésnél akkor miért nem dobja el a kapcsolatot ? :U

(#74365) kali válasza ates2 (#74364) üzenetére


kali
legenda

Az adatforgalomnál nem csak a sebesség számít, alacsonyabb sebességen is lehet nagyobb a terhelés, ha például több szálon fut.
Betehető saját (erősebb hardverű) router a szolgáltatós mögé, ami leveszi arról a terhelést.

(#74366) ates2 válasza kali (#74365) üzenetére


ates2
senior tag

Van bent router :/ egy asus rtn18u,es mikor leszakad netrol a routert elerem tehat nem az hasal meg,illetve a modemen is villagitanak a ledek mintha minden rendben lenne,tehat meg az sincs,hogy egybol ujraindul

(#74367) kali válasza ates2 (#74366) üzenetére


kali
legenda

A használt módok és beállítások jók, a saját routered végzi a nagyobb munkát?

(#74368) ates2 válasza kali (#74367) üzenetére


ates2
senior tag

A cisco modem csak van kb,router csatlakozik fel a halozatra,az adja a wifit kb ennyire hasznalom. Lehet a magas kifele meno bitrate nem tetszik neki? :/

[ Szerkesztve ]

(#74369) viktorhu válasza ates2 (#74363) üzenetére


viktorhu
veterán

Több amperes univerzális táp.

(#74370) ates2 válasza viktorhu (#74369) üzenetére


ates2
senior tag

Koszi megnezem ezt is.

(#74371) pinnacle


pinnacle
nagyúr

UPC-nél mik most a legjobb árak? Nemsokára lejár az 1 éves hűség, nem tudom ha felhívnak, vagy én hívom őket, ennél lehet-e jobbat elérni? 29-es körzet, Telekom van konkurenciának.

(#74372) kabelmania27 válasza pinnacle (#74371) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ez nem rossz havidíj, lejárt 120-as net, bronze tévé, hd nélkül, nonstop s telefon, hfc terület 8020Ft.
Amennyiben kérsz ügyfélmegtartót a net változni fog, ez a netcsomag lezárt, 150 vagy 300-ast fogsz kapni hasonló havidíjért.

[ Szerkesztve ]

(#74373) pinnacle válasza kabelmania27 (#74372) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Szerintem a HD-t már tavaly is ingyen adták 1 TV-re (igaz a 29-es körzetben telefonálnom kellett, hogy kapcsolják be), csak a 2.-ra kellett fizetni.
Úgy néz ki, hogy nem akarják majd drágábban adni, majd kíváncsi vagyok, hogy olcsóbb lehet-e.

XIII. kerületben ilyen árak vannak, itt is csak Telekom van. Már a hűség is lejárt, nem hívtak, csak átírták határozatlanra.

29-es körzetben is olcsóbb volt az internet eredetileg, csak csúszott a kiépítés. Gondolom azért lett drágább, mert a kisebb ÁFA miatt, nagyobb a haszon.

Akinél Digi is van, beírná, hogy ott milyen árakkal dolgozik a UPC?

[ Szerkesztve ]

(#74374) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Lehet ügyfélmegtartásnál adnak jobb árat is, de nálam, ahol Digi meg Flip is van, ez az online ajánlat.

Lehet csomagban Goldot, most már Prémium, csak 500-as internettel adnak?

[ Szerkesztve ]

(#74375) Beniii06 válasza pinnacle (#74371) üzenetére


Beniii06
őstag

[link]
[link]

"Got any other secret weapons?"

(#74376) kororo válasza pinnacle (#74374) üzenetére


kororo
tag

Szia!
Most kaptam ügyfélmegtartót,Happy Home 300-ast havi 6200-ért Digis területen.Ebből még lejöhet 500,ha nem csekken fizetek.Eddig net 120+TV Gold+tel.volt 5700-ért.Most 115+33 TV csatorna,Anyuka miatt.Persze hozzám vágták a CB-t,egyelőre minden jó.

[ Szerkesztve ]

in gold,we trust

(#74377) ates2


ates2
senior tag

UPC nagyon pofára fog esni lassan,DIGI-nél be fogják tolni valószínűleg a spiler 1-2-t :U

(#74378) Intruder2k5 válasza ates2 (#74377) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Amennyire tudom, az össz előfizetői létszámhoz viszonyítva a sportcsatornák nézettsége, vagyis az azokra mutatkozó igény nem számottevő egyik szolgáltatónál sem, így kétlem, hogy nagy érvágás lenne bármelyiknek is, ha kihagyja a kínálatból. Nem mellesleg ha jól tudom már a DIGI-nél sem láthatók ezek a csatornák, talán hétvégén volt valami teszt, de már nem elérhetők. Mondjuk engem személy szerint nem érdekelnek, így csak azt tudom róluk amit itt olvastam.

(#74379) ates2


ates2
senior tag

Jövőhét :U
Érdekes mert egy T-s emberke pont azon verte magát,hogy ők azért állapodtak meg a spillerrel meg,hogy nekik exkluziv papirjuk van,hogy mindenkinél előbb náluk lehet a csatorna,hogy megnézzék mennyi user megy át oda ezért :p lehet aztán a végén pofára estek ez passz.De így,hogy a DIGI behúzta/húzza invitel-t plusz az áraik is olcsók elégé jó erő lehet,hogy sok sport csatijuk is van.UPC a mai napig nem tudja mikor lesz Spiler2,nyilván ez lehet annak is köszönhető,hogy S2 rohadt sok pénzt akar kérni 2-300 Ft / Hó / user ez se normális..

[ Szerkesztve ]

(#74380) Toth_Jani válasza ates2 (#74379) üzenetére


Toth_Jani
őstag

A UPC meg betolja az ATV Spiritet ami szerintem egy igazi jó női csatorna, így vagy rögtőn 2 TV 2 szobában, vagy lehet költözni. :)
Bár én úgy vagyok vele pakolják nyugodtan tele a Prémium TV csomagot ilyen szemetekkel és emeljék meg az árát duplájára de hagyják meg a Comfort csomagot úgy ahogy van 2500-ért, abban minden benne van sőt még sok is.
A Digi meg nagyon nem olcsó, hiszen bevezető áron 400 forinttal drágább mint a UPC.

[ Szerkesztve ]

(#74381) bounty123 válasza Toth_Jani (#74380) üzenetére


bounty123
őstag

Pont fele annyit fizettem a diginél, mint most költözés után a upc-nél - sajnos ahol nincs verseny, ott szabadon rabolhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#74382) 4Grider válasza bounty123 (#74381) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amíg nincs valamin hatósági árszabályzás, a kereslet-kínálat szabályai érvényesülnek. Ha nem vennék(d) igénybe adott áron (drágábban) a szolgáltatásaikat, akkor idővel lejjebb vinnék az áraikat...

(#74383) polonic válasza pinnacle (#74374) üzenetére


polonic
félisten

Érdekes ez az árazás.
Nekem a happy home premiumot adják 5999-ért.

(#74384) -Maujuri- válasza polonic (#74383) üzenetére

Az durva.... Nekem a Premium 3499 ért. És igazából itt nincs konkurencia, csak T

[ Szerkesztve ]

(#74385) polonic válasza -Maujuri- (#74384) üzenetére


polonic
félisten

Happy home premium 150 a csomag. Lemaradt a 150.
150-es net, prémium tv és alap telefon csomag.

Nekem jobb volt az online ajánlat, mint amit pinnacle linkelt be. Ezt akartam leírni.

[ Szerkesztve ]

(#74386) -Maujuri- válasza polonic (#74385) üzenetére

Az úgy más.
Nekem
-Prémium tv HD csomaggal 2 Kártyával
-Internet 500 csomag
-alap telefon
8299 ft... az se rossz ár

(#74387) Madycsa


Madycsa
tag

Sziasztok!

Lejárt a hűségem, felhívtam az ügyfélszolgálatot lemondással kapcsolatban. Kíváncsi voltam az esetleges ajánlatra, mert a család több tagja akiknek én intéztem a upc előfizetést pár éve, lényegesen kedvezőbb áron kapja pl. ugyanazt a tv szolgáltatást. Van tv (DTV + 1 tv-n), net, vezetékes telefon és pillanatnyilag még egy 3Gigás mobilnet is nálunk.

A hölgy akivel beszéltem, ugyanarra a tv-net-vezetékes telefon csomagra amiben most is vagyok, adott egy olyan ajánlatot, ami kb. 500Ft-al még több is lenne, mint amit most fizetek? (úgy, hogy ha hűségidőt írok alá) :D

Arra hivatkozott, hogy annak idején ezt az ajánlatot a mobilnet miatt kaptam,de ez nem volt igaz, emlékeim szerint független volt egymástól a két dolog. A mobilnetet nem hosszabbítanám meg, februárban lejár rá a hűség, akkor vissza is mondanám.
Érdekesnek találtam még azt is, hogy elég flegma volt a hölgyike az egész beszélgetés alatt.

Újabban ez az ügyfélmegtartó ajánlat a upc-nél? :U :F :U

(#74388) kali válasza Madycsa (#74387) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az első ajánlatot sosem szabad elfogadni, hangoztatni kell az előfizetés megszüntetését, lesz jobb is később az az ajánlat.
Ha flegmázik az ügyintéző, akkor úgy kell hozzáállni, általában úgy is helyre lehet tenni őket, hogy nem alacsonyodik le arra a szintre az ember, hanem normális hangnemben beszél, de felvilágosítja a dolgokról, mármint a szolgáltató <-> előfizető viszonyáról, ügyfélkezelésről...stb.

(#74389) Madycsa válasza kali (#74388) üzenetére


Madycsa
tag

Nem fogadtam el az első ajánlatot, mert nevetségesnek találtam. Viszont ezután nem kaptam másikat, a lemondás rögzítését kérdezte. Kicsit feldühített a viselkedésével és az ajánlatával. Még a végén tényleg lemondom az egészet. :U
Abban maradtunk, hogy jövő héten visszahív azzal kapcsolatban, lemondom e a szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#74390) kali válasza Madycsa (#74389) üzenetére


kali
legenda

A határozott felmondási szándék esetén, jellemzően felhívnak utána és adnak jobb ajánlatot, pláne akkor, ha tudják, hogy van ott megfelelő konkurencia.
A végsőkig elmennek sokszor ők is, kivárják, hogy az ügyfél csak blöfföl a felmondással, vagy tényleg hajlandó lenne rá és leginkább csak utóbbi esetben hajlandók igazán jó ajánlatot adni.

[ Szerkesztve ]

(#74391) Madycsa válasza kali (#74390) üzenetére


Madycsa
tag

Köszönöm! Kivárom akkor én is. Ha ad valami normális ajánlatot oké, ha nem, visszamondom az egészet.

(#74392) polonic válasza -Maujuri- (#74386) üzenetére


polonic
félisten

Nézd meg az ő képén pedig ez a csomag, amit te írtál 7609-be kerül.

(#74393) NoOne1976 válasza Madycsa (#74391) üzenetére


NoOne1976
őstag

Vagy ha nincs jobb ajánlat, visszamondod a lemondást, és fizetsz továbbra is annyit, mint eddig. Az is kevesebb, mint amit ajánlott.

(#74394) kabelmania27 válasza Madycsa (#74389) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha nem adnak jó ajánlatot érdemes határozatlanban hagyni.

(#74395) polonic


polonic
félisten

Hűség alatt lehet nagyobb csomagra váltani?
A netből lehet, hogy kéne a 300-as.

Vagy ilyenkor új hűséget kéne aláírni és a korábbi kedvezményes csomag ár nem lenne érvényes?

(#74396) golfvariant válasza polonic (#74395) üzenetére


golfvariant
aktív tag

Felfele lehet. Lefele váltani/megszüntetni nem lehet szerintem.

(#74397) csabi94


csabi94
őstag

Sziasztok!

Friss tv tulajdonosként szeretném kibővíteni a UPC szolgáltatásomat tv adással. Nem tudom eldönteni, hogy az alábbiak közül melyiket válasszam. Felvétel kilőve, nincs rá szükségem, bármit beszerzek online, viszont szeretném tudni, hogy milyen hátránnyal jár az, ha mediacard-ot csatlakoztatok a tv-be? Hogy kell ezt egyébként elképzelni? A mediacard megy a tv-be, meg az antenna kábel, vagy csak a mediacard? Van hátránya a boxhoz képest? 2 szempontból lehet, hogy jó lenne: a saját távirányítóját használhatnám a tv-nek, és egyel kevesebb kütyü lenne az állványon.

Ezzel kapcsolatban kérnék szépen egy kis felvilágosítást! :)

Köszönettel,
Csabi.

(#74398) kabelmania27 válasza csabi94 (#74397) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Médiacardnál saját sorrendet tudsz beállítani, nem kell távirányító, koax kábel megy a tévébe és a CI+ aljzatba a médiacard ami egy modul+kártya.

(#74399) chrno válasza Madycsa (#74391) üzenetére


chrno
csendes tag

Próbáld meg egy hét múlva megint, ha addig nem jelentkeznének - én pont ma intéztem el így az új szerződést:

eredeti (hűség: 2019. jan. 11.):
digital gold - 3100
MyPrime - 500
Filmbox - 500
2 médiabox - 2*590
Fiber Power 120 - 2720
Nonstop S - 500
ePack - -445
összesen: 8055 Ft

Egy héttel ezelőtt hívtam őket lemondással. Telekomtól hasonló csomagra 7952 Ft-os ajánlatot kaptam, meg kis kedvezményt az első 3 hónapra. A UPC a számomra neten is elérhető 6299 Ft-os ajánlatot adta (boxok nélkül, valamint a MyPrime és Filmbox kikerült, de 150-es net).
Ezt nem fogadtam el, mert hűség nélkül a TV-s extrákat lemondva 7055 Ft lett volna egyébként is.

Ma megint hívtam őket, most már úgy tűnik komolyan vették a szándékomat, végül ez lett belőle:

TV Premium - 3500
2 médiabox - 2*500
Fiber 150 - 2099
Nonstop S - 100
ePack - -600
összesen: 6099 Ft

A médiaboxokra is 1 év hűséget vállaltam (innen a 90 Ft különbség), és cserélik is a régi Pace SD-ket Horizon Boxokra (ez nem feltétlen pozitív...).

(#74400) polonic válasza csabi94 (#74397) üzenetére


polonic
félisten

A horizon box lassú és melegszik. Néha meghülyül. Nálam automatikusan bekapcsolt.

Mediacardnál a tv intéz mindent. Tv-be megy a kábel. A mediacard egy külön helyre, CI modul, úgy hívják. Ez az authentikációért felel.

Ha mediacard van, akkor nincs visszanézés funkció és myprime.

Én cseréltem a horizon boxot kártyára és nem bántam meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.