Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75851) Yipman1 válasza headhunter (#75850) üzenetére


Yipman1
csendes tag

Nekem is küldtek ajánlatot : Válaszd a HAPPY HOME 500 Premium csomagot
8499 Ft havidíjjal*!

(#75852) norbertoth válasza headhunter (#75828) üzenetére


norbertoth
senior tag

Sztem hatalmas brand lesz majd a Vodafone felvásárlás után, én kivárok ez biztos, mert nekem is most fog lejárni.

[ Szerkesztve ]

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#75853) vlevi válasza norbertoth (#75852) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az szerintem nem lesz meg 1-2 nap alatt. Addig is kell valami.

(#75854) Gzu73 válasza headhunter (#75850) üzenetére


Gzu73
tag

Nekem ha belépek 8499 Ft-ot ír erre a csomagra.

(#75855) 4Grider válasza Gzu73 (#75854) üzenetére


4Grider
nagyúr

A UPC már csak ilyen. Ahol van olcsó konkurencia, ott lenyomja az árait, különben piacot veszít, ahol pedig nincs, ott nyerészkedik, ameddig lehet.

(#75856) Gzu73 válasza NoOne1976 (#75815) üzenetére


Gzu73
tag

júniusban jár le a 2 év hűségem.
prémium tv, 300-as net, nonstop s, 1 doboz, 1 kártya (vagyis ez csak 2):
8699 Ft-ot ajánlottak, sztem ez drága, a te ajánlatod viszont jó.

most majdnem 1 ezressel kevesebbért van gold tv +hd csatik, 240-es net a többi ugyanaz.

(#75857) Gzu73 válasza 4Grider (#75855) üzenetére


Gzu73
tag

van az utcánkban kábeles digi, szóval nem értem az árat vagy amit mondasz.
pont a héten dobtak be szórólapot, digi full csomagról.

(#75858) viktorhu válasza norbertoth (#75852) üzenetére


viktorhu
veterán

Remélem, hogy látványosabb változásokat fog hozni, mint annak idején a Westel beolvadása a Telekomba :) Ott évekig tartott a rendszerek integrálása, talán még 10 évvel később is külön fiókkal léptem be a telekom oldalon, ha a mobil, és külön fiókkal, ha a vezetékes szolgáltatásokat akartam látni.

(#75859) kefe13


kefe13
tag

Üdv. A kéken világoló boxom van, új tv lett szeretném a boxot mellőzni, kölcsön kapott mindig tvs ca modulba ha a kátryát beteszem, működhet ? Vagy csak upc s modullal működik ?

(#75860) nicu71 válasza kefe13 (#75859) üzenetére


nicu71
addikt

kizárólag a UPC moduljával működik !

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#75861) powers


powers
tag

Nekem is megjött az ajánlat, HAPPY HOME 500 Premium csomag
5799 Ft havidíjjal.Most is ennyit fizetek,ugyanez csak még gold csomaggal.szeptemberben járna le a hűségem,még gondolkozom hogy átmenjek e a digihez vagy maradjak.

(#75862) NoOne1976 válasza powers (#75861) üzenetére


NoOne1976
őstag

Egész pontosan mi van a csomagodban? Hol jött meg az ajánlat?

(#75863) 4Grider válasza Gzu73 (#75857) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jó eséllyel nem tud a rendszer a konkurenciáról, mert olyan helyen nem a te általad leírt árat adják. Gondolom ahogy elkezdik az előfizetők elhagyni a UPC-t kapcsolnak, és megjelennek nálatok is a 6000 Ft körüli ajánlatok a full csomagra...

(#75864) powers válasza NoOne1976 (#75862) üzenetére


powers
tag

500 as net, prémium tv, legkisebb telefon. Emailben, de ha belépek a my upc ben is ez van. Mondjuk én másfél éve durván lealkudtam a lemondás menüben.. 😀

(#75865) bigdady válasza vlevi (#75845) üzenetére


bigdady
nagyúr

Romániában van az ügyfélszolgálat szóval csak nyugodtan, múltkor megkérdezték tőlem Dabas az egy megye?:)

[ Szerkesztve ]

(#75866) kabelmania27 válasza Gzu73 (#75856) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Miután lejárt a hűségnyilatkozat hívd fel a 1221-et, lehet headhunter ajánlatához hasonlót fogsz kapni, mentsd el ezt az ajánlatot, hogy telefonáláskor el tudjad mondani.

[ Szerkesztve ]

(#75867) o_tom válasza Jenne (#75835) üzenetére


o_tom
aktív tag

Nálam is van ilyen...

ÚÚÚAAAAÁÁÁHHHRRRRGGGGHHÚÚÚÚÚŰŰŰŰŰ /Chewbacca/

(#75868) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Ezzel a hűségidő lejárta előtti új csomag ajánlatokkal kapcsolatban még pár gondolat.
Azon kívül, hogy (és a saját példámat hozom most) nekem még volt vissza az 1 év hűségből 8 hónap, idén szeptember 09-ig van hűségem, tehát még a hűségidőm fele sem ketyegett le, de már kerestek az újabb ajánlattal. Nem is értettem először a dolgot. Az új csomag számomra alapvetően nem is lett volna igazán több a mostaninál, talán a NET de az nem igen érdekel, hogy 150 vagy 300. Ez a mostani Gold csomagom is bőven sok majdnem, de a mostani havi díjam helyett, ami jelenleg 6840 Ft/hó, fizethettem volna rögtön már másnaptól egy magasabb díjat, a még egyébként visszalévő 8 hónapomra is, potom 8670 Ft-ot. Csak azt nem értem, hogy ezzel én miért jártam volna nagyon jól, az ügyfélszolgálatos hölgy szerint.
Szerencsére van más lehetőség is nálunk, kettő is. Az egyik a Telekom és a lakásajtóig kiépített optikai hálózata van, vagy a DiGi akinek szintén kiépített hálózata van az ajtónkig, csak a lakásba kell bevezetni. Felkészülten várom, hogy ha újra hívnak akkor érdemben és adatokkal alátámasztva is tudjak majd - ha kell - alkudni, vagy akár végleg fel is mondani ha nem jutunk közös nevezőre.
A Telekomos választás az : IPTV Szuper Családi HD díjcsomag, TV csatorna 108 + 32 HD (ezt most fogják majd bővíteni hamarosan de a csomag ára az marad), 150 Net, 30 Ft-os telefon percdíj bármely hálózatba, mobilra is, a TV csatornák meg teljesen azonosak szinte a mostani Gold csomagoméval, ami jelenleg is bőven elég nekem, és akár 3 mediabox lehet egy előfizetéshez, és mind a három felvételi lehetőséggel, és ezért mind összesen plusz 1100 Ft havi díjért. (ha 1, ha 2, ha 3 box, akkor is 1100 Ft csak a havi plusz) valamint szintén van visszanézhető opció is a TV-nél.
És ráadásul a felvétel közben nézhetek bármelyik másik csatornát is, nem csak azt amelyiket éppen veszi a mediabox.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#75869) Livius válasza Jenne (#75868) üzenetére


Livius
őstag

A T médibaoxaival meg IPTV-jével azért vigyázz, a boxok ott is hulladékok, kártyás módra nincs lehetőség, se saját boxra! Ott se tudsz ám akárhogy, akármennyi HD adást nézni miközben megy a rögzítés. Úgy tudom van két HD stream és +1 SD stream elérhetőség optikán, tehát ha rögzítesz egy HD-t akkor már csak egy másik HD-ra van lehetőséged, hogy nézd, többre nincs, meg a maradék SD-re. Valamint azért erősen visszalépés az IPTV bitrate minősége a UPC DVB-C-hez képest. Egyedül az optikás net az, ami veri a UPC-t neten, a gigabites csomaggal, jobb pingel, meg nagyobb feltöltésekkel. Én elsőre inkább a Diginél néznék körül, ott ugyan úgy minőségi DVB-C adást választanak le a bejövő optikából (kártya és box se kell, ha rögzíteni akarsz olyan high-tech cuccot veszel hozzá magadnak amit csak akarsz), meg a net szintén optikás, nagyobb feltöltésekkel, és gigabites csomaggal.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#75870) kabelmania27 válasza Jenne (#75868) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Várd meg amíg lejár a hűség, utána 1221 lemondás gomb után elfogadhatóbb ajánlatot fogsz kapni.
Livius: Legközelebb ezt a prokontra topikba írd, technológiai összehasonlításokat már többször kibeszéltük.

[ Szerkesztve ]

(#75871) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Egyedi csomagot szolgáltatásonként lehet szüneteltetni? My UPC-n van rá lehetőség, de megkérdezem, hátha valaki biztosan tudja.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#75872) kabelmania27 válasza szabogabor10 (#75871) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Amennyiben lejárt a hűségnyilatkozat elvileg lehet, hűséggel annyi változás van, hogy a szüneteltetés idejével hosszabbodik a határozott szerződés vége.

(#75873) szabogabor10 válasza kabelmania27 (#75872) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nincs már hűségem. Köszi. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#75874) NoOne1976 válasza powers (#75864) üzenetére


NoOne1976
őstag

És egy box/kártya van, vagy abból is több?

(#75875) kefe13 válasza nicu71 (#75860) üzenetére


kefe13
tag

Köszi !

(#75876) pjen válasza Livius (#75869) üzenetére


pjen
félisten

A DIGI Tv je a fasorba sincs a UPC hez képest.Van mindkettő,látom a különbséget.

(#75877) ztsoft


ztsoft
őstag

Nekem is jött levél az "akció"-val, de már nem emlékszek rá (gyorsan töröltem). Most belépve a MyUPC-re ezeket az árakat látom. Happy Home 150 Premium 5999 Ft/hó, Happy Home 300 Comfort 5799 Ft/hó, Happy Home 300 Premium 7299 Ft/hó, Happy Home 500 Comfort 7699 Ft/hó, Happy Home 500 Premium 8299 Ft/hó.

Jelenleg Gold TV + HD csomag, 2 Mediacard-al, 120-as net ePack kedvezmény (-445 Ft), alap telefon, ezért fizetek 6083 Ft-ot és nincs konkurencia. Már kétszer leráztam Őket a hosszabbítási ajánlatukkal. Még 10 nap van hátra a 2 éves hűségből.

Eddig ennél jóval drágább ajánlatokat láttam a MyUPC-ben.

Már egy ideje szaladgálnak a Digi-s autók a faluban, nem tudom, hogy ez jelent-e valamit.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#75878) blakey válasza Livius (#75869) üzenetére


blakey
titán

az IPTV bitrate minősége
bitrate=bitráta, hülyén néz ki és van magyar megfelelője.
ott ugyan úgy minőségi
ott ugyanúgy minőségi
Teljesen mást jelent a két szöveg.

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#75879) powers válasza NoOne1976 (#75874) üzenetére


powers
tag

egy felvevős cisco box van,azt se cserélném le a horizon csodaboxra.Nagyon gondolkozok mi legyen,mert nálunk megbízható a upc,digivel még nincsenek tapasztalatok.

(#75880) kabelmania27 válasza powers (#75879) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha nem változtatsz lehet marad ugyanez a havidíj vagy ha nem szeretnéd cserélni a boxot válthatsz médiacardra.

(#75881) Okosandroid


Okosandroid
tag

Sziasztok. Én is kaptam egy e-mail üzenetet, nekem 6799 FT-os áron akarják adni a Happy Home 500 Premium csomagot. Most 7169 FT-ot fizetek, van benne többek között egy társbeltéri, ha jól tudom 800 FT-os összeggel. Jól érzem, hogy ha ezt elfogadnám akkor többet kellene fizetnem a következő 1 évben?
Van még 6 hónap hűségem. Szerintetek van valami megoldás egy jobb ajánlat kialkudására? Sajnos a Telekom az utcában max 30 megát tudna adni, Digi pedig nincs.

(#75882) kabelmania27 válasza Okosandroid (#75881) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Hűségidőn belül ennél jobbat szerintem nem csak ha már határozatlanban vagy.

[ Szerkesztve ]

(#75883) Darkness


Darkness
aktív tag

Üdv!

Olvasgattam az itteni fórumot, meg érdeklődtem az UPC -nél is, de ott nem tudott a telefonos hölgyike konkrét adatokkal szolgálni.
Szeretnék váltani a T -ről, mert elég karcsú a szolgáltatása, és nem is hiszem, hogy a közeljövőben bővülés lenne itt. T ADSLx, Digi és UPC koax. MI feltétele van annak, hogy az UPC szolgáltatását tudjam használni, 3 STB, 3 sz.gép, xBOX esetén...?

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#75884) polonic


polonic
félisten

Érdekes ez, hogy kinek milyen árat kínálnak.

Legelőször 5999 Ft volt a happy home premium 150, a 300 pedig 6999, amikor egy évet aláírtam.
Kicsit később, már 7299 volt a premium 300.

Most belépve pedig:

premium 150 7699
premium 300 8199
comfort 500 7699
premium 500 8499

ÉS van digi konkurenciának...

(#75885) kabelmania27 válasza Darkness (#75883) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha a tévében van ci+ modulfogadó és mpeg4 dvb-c tuner akkor nem kötelező a box.
Összefoglalóban le van írva pár dolog, ha irodában vagy 1221-en rendeled meg hamarabb bekötik.
Bejövő koaxot el fogják osztani modemre és tévékre.

[ Szerkesztve ]

(#75886) pjen válasza Darkness (#75883) üzenetére


pjen
félisten

Semmi lényeges.3 stb t gond nélkül ad.A gépekhez veszel egy Switch et.

(#75887) vlevi válasza Darkness (#75883) üzenetére


vlevi
nagyúr

Semmi extra nem kell hozzá.
Ha elég a wifi, akkor semmi dolgod.
Manapság szerintem nincs olyan család, ahol ne logna 8-10 eszköz a hálózaton.
Számítógépek, laptopok, Tv-k, telefonok, egyik sem nagyon használható már internet nélkül.
Ha kábeles kapcsolat kell, az is megoldható, saját routerrel.

(#75888) Okosandroid válasza kabelmania27 (#75882) üzenetére


Okosandroid
tag

Köszönöm a segítséged, megvárom a végét akkor és meglátjuk majd milyen ajánlatot kapok.

(#75889) Darkness


Darkness
aktív tag

akkor úgy kérdem, hogy az UPC -s rendszert, köthetem be úgy mint most van a T -s?
mármint telefonon jön be a NET és a TV. A HGW -ből egy UTP megy egy IGPM képes switch be, amiről él a TV, XBox, 2 másik STB. másik 3 port meg egy-egy-egy számítógép.
Tudom, értetlen vagyok, de előre szeretnék gondolkodni. mert kb. 10 m koaxot kellene kihúznom a mostani HWG -hez, ami nem kis meló lenne... :) feltéve, ha jól gondolom, hogy egy koax be és 4 UTP ki... :)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#75890) kabelmania27 válasza Darkness (#75889) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nem, mert most telefonvonalról kapod a netet és a tévét is, UPC-nél koax kábel jön be a lakásba amelyet el kell osztani modemre és tévékre. Ha boxot kérsz akkor a modemből megy egy utp kábel az interaktív funkciók miatt, de a tévéadásokat a box koax kábelről fogja kapni. Jól gondolod, mert a cb modemnek van egy koax csatlakozása és négy netcsatlakozója és telefon csatlakozó is van.
Modem üzemmódban az első három eszközön van vezetékes kapcsolat tehát igmp switch helyett amennyiben szeretnél használhatsz saját routert. DSL-hez képest annyi változás van, hogy nincs pppoe bejelentkezés, éjszakára (vagy amikor nem használod) kikapcsolhatod a modemet.

[ Szerkesztve ]

(#75891) Darkness válasza kabelmania27 (#75890) üzenetére


Darkness
aktív tag

akkor, ha jól értem, akkor boxonként egy UTP és egy Koax kell?

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#75892) kabelmania27 válasza Darkness (#75891) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen. Az utpkábel a modemből fog menni a boxokba, a koax pedig kintről jön be a lakásba és el fogják osztani.
Ha a tévéd képes a médiacardra akkor nem kell box és plusz utpkábel.

(#75893) pjen válasza Darkness (#75891) üzenetére


pjen
félisten

Ha kártyád lesz box helyett,az interaktív dolgoktól elbúcsúzhatsz.

(#75894) Darkness


Darkness
aktív tag

Köszönöm az infokat. max két TV -m CI+ os, bár a samsung -ra nem találtam egy egyértelmű leírást.
ezek szerint plusz kábelezés kellene a lakásba a koax -ok miatt...

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#75895) kabelmania27 válasza Darkness (#75894) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Van upc oldalon egy kereső amivel rá tudsz keresni a tévére, illetve van egy nem hivatalos lista.

[ Szerkesztve ]

(#75896) headhunter válasza norbertoth (#75852) üzenetére


headhunter
addikt

(#75897) PeL válasza headhunter (#75896) üzenetére


PeL
addikt

Hát amúgy kemény... Nekem meg 4 éves előfizetőként felemelték 3-ról 6000-re az 500-as netet az új TV csomag mellé. Írtam is nekik egy köszönöm levelet emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#75898) kabelmania27 válasza headhunter (#75896) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha már összehasonlítás akkor a UPC-hez is oda lehet írni fejlesztést, mert d3.1 bevezetésével gyorsabb csomagot tudnak adni.

[ Szerkesztve ]

(#75899) gduck válasza kabelmania27 (#75898) üzenetére


gduck
addikt

Csak nem nálunk :(

pl.
- a Lengyelek itt tartanak (DOCSIS 3.1): KATT IDE!
- mi meg kb itt. A "mi oldalunk" még ilyen üres! : KATT IDE!

[ Szerkesztve ]

(#75900) kezo0 válasza gduck (#75899) üzenetére


kezo0
addikt

Lehet tudni, mi dolgozik ennek a belsejében?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.