Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60451) tomp válasza boneyard (#60446) üzenetére


tomp
félisten

fejlesztések történnek a jövőben az ez irányú bővítésre
Legalább 1év lesz ez a fejlesztés. Kb 5év alatt eljutnak olyan szolgáltatás tudás szintre mint amilyent tud most a Pace HD és a Cisco DVR majd behoznak egy még butább boxot. :DDD
Visszanézőn én mindig a jobbra/balra nyíllal ugrálok. Gyors és kényelmes. Ja igen. Természetesen Cisco boxon. :)

(#60452) Wanderlust


Wanderlust
tag

Üdv,

Mivel a 29-es körzetben végre elérhető az ami máshol már régóta (connect box, visszanézhető adások stb.) megkeresett egy ügyintéző hölgy, hogy váltok-e (ADSL net, régi típusú, coax kábeles médiabox), mondtam, hogy nem. Erre közölte, hogy nem sokáig szolgáltatnak már ilyet, váltsak az újra mert az jobb (a fórumokon található hozzászólások alapján mondjuk ez nem igaz). Nekem fontosabb a stabil net, mint a gyorsabb de kevésbé megbízható technika, még akkor is ha az olcsóbb lenne.
Szóval a lényeg: tudja-e valaki, hogy a régi, ADSL net + médiabox kombó meddig lesz elérhető a 29-es körzetben? Az ügyintézőből sajnos nem sikerült kihúzni a választ...Köszönöm! :)

(#60453) kabelmania27 válasza Wanderlust (#60452) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Miután a kivitelezők elkészülnek az új hálózattal a régi elbontásra fog kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#60454) Gubek-Einste válasza Wanderlust (#60452) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ezt a 29-es körzeti topikban kérdezd meg.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#60455) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

jövő héten esedékes egy költözésem, az új helyen UPC fogad sajnos (modem nélküli olcsó digi után legalábbis). a legnagyobb 500-as csomagot szeretném rendelni, elvileg megoldható lesz. egy saját routerrel állnék be a hálózatra (Archer C7), de ugye a modem mindenképp kell. ez a Connect Box lesz, amiről olvastam hideget-meleget, de alapvetően át szeretném hidalni.

a kérdésem az, hogy van-e más, célnak jobban megfelelő eszköz a UPC-nél, amit lehet igényelni modem célra, vagy be kell érjem ezzel? gondolom saját eszközt nem használhatok a célra.

köszi előre is :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#60456) Watercolour válasza hoffman_ (#60455) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Nem, saját modemet nem használhatsz.
Nem, nem adnak a Connect Boxon kívül más modemet tudtommal (kabelmania27 említette a Hitron modemet, de egy technikus elmondása szerint nem lehet olyat igényelni, és valószínűleg nem is lennél vele sokkal előrébb, mert szintén Puma 6 SoC van benne).

(#60457) hoffman_ válasza Watercolour (#60456) üzenetére


hoffman_
nagyúr

akkor ez ennyi volt. köszi a gyors választ! remélem azért rendben leszek, elég hektikus, ahogy átfutottam a topicokat :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#60458) Watercolour válasza hoffman_ (#60457) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Nekem jelenleg is folyik egy hosszabb balhés ügyem a UPC-vel, de talán már a végéhez közeledik, ennek nincsen köze Connect Boxhoz.
Ez persze nem jelenti azt, hogy a Connect Box-szal ne lenne gond, itt összeszedtem néhányat.

(#60459) hoffman_ válasza Watercolour (#60458) üzenetére


hoffman_
nagyúr

akkor azért teszek egy próbát a telekomnál is a címre, mielőtt aláírok két évet... az a baj, hogy a trénél hűséggel együtt 9k az ezres, itt meg 5k az ötszázas. közel 10k huf pedig internetért önmagában, pláne hűséggel, nevetséges 2017-ben.

köszi a linket!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#60460) Watercolour válasza hoffman_ (#60459) üzenetére


Watercolour
aktív tag

A telekomnál én 6411 Forintot látok a gigabites netnél, ha csomagban kéred.
A saját véleményem az, hogy ha bármelyik szolgáltató ad FTTH/FTTB-t a lakóhelyeden, érdemes azt választani.

(#60461) ztsoft


ztsoft
őstag

A héten elég sokat szóba került a visszanéző, most, hogy lemaradtam a Boxutcáról, gondoltam megnézem.

A Horizon box-on nagyon rossz a minősége, eredetileg HD, amit kaptam a visszanézőben, az minősíthetetlen! Az M4 logóján rendesen látszik, hogy pixeles a kép, a 15 percnyi műsor alatt 5-ször állt meg a kép (ez is érdekes, kezdésnek a hang csúszik el, majd ~30 mp után megáll a kép). Én ezzel le is tudtam ezt a csúcs szuper funkciót, inkább felveszem a műsort.

Tudom, ingyenes, nincs rá garancia. De! Akkor nem kellene agyonra reklámozni, hogy nem marad le semmiről! Ezzel is saját magát minősíti a UPC.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#60462) Gubek-Einste válasza ztsoft (#60461) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Cisco box-on HD-ban megy a visszajátszás ha eredetileg is HD volt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#60463) hoffman_ válasza Watercolour (#60460) üzenetére


hoffman_
nagyúr

igen, csak csomagra nincs semmi szükségem, azért, hogy legyen, nem fogok aláírni olcsóbbat. nem is értem ezt a hülye stratégiát semelyik szolgáltatónál. egyébként teljesen jó a másik felvetés. most szálltam ki a vonalból, a hölgy meglepően használható és kedves volt, de a tré adsl hálón tud adni 50Mbit-et. szóval marad a koaxos connectboxos upc 500, ahogy nézem. remélem azért a nagyja jönni fog. ddos meg majd a szomszédba kopogtat :D

köszi újra!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#60464) ztsoft válasza Gubek-Einste (#60462) üzenetére


ztsoft
őstag

Pont ezért is írtam, hogy melyik box-ról van szó. De, ha megnézed, hogy mennyire erőltetik a box cserét (Horizonra), akkor már egy kicsit érdekes a dolog.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#60465) donmackó válasza ztsoft (#60461) üzenetére


donmackó
őstag

"a 15 percnyi műsor alatt 5-ször állt meg a kép (ez is érdekes, kezdésnek a hang csúszik el, majd ~30 mp után megáll a kép" Ez helyi probléma lehet, mert nálam nem szaggat, és nem csúszik a hang. Kb 1 percig nem csinálok semmit (indulás után), addig elég sokat bír előtölteni, utána tekergethetem bármerre, nem szaggat és nem áll meg. Bár én csak a spektrumon és nat geo-n használom a visszanézőt.

Release the cable hounds!

(#60466) Wanderlust válasza Gubek-Einste (#60454) üzenetére


Wanderlust
tag

:R

(#60467) ztsoft válasza donmackó (#60465) üzenetére


ztsoft
őstag

Én semmit nem csináltam a 15 perc alatt, még a távirányítóhoz sem nyúltam. Még azt sem mondhatom, hogy melege volt, mert előtte kapcsoltam be (helyeztem áram alá).

De lehet, hogy van valami gond, elég sűrűn jön elő, hogy az EPG-ben nem lehet vissza lépni (elmúlt műsorok irányába).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#60468) _Atesz válasza 4Grider (#60450) üzenetére


_Atesz
addikt

Vezetékesen megy, a wlan ki is van kapcsolva.

(#60469) boneyard válasza donmackó (#60465) üzenetére


boneyard
tag

Nem helyi, mert többen is jelezték, nálam is ez a helyzet. Ez a Tv-n való visszanézésnél jelentkezik. Te nem böngészőből vagy telefonról nézed esetleg?

(#60470) donmackó válasza boneyard (#60469) üzenetére


donmackó
őstag

Nem. 3 Horizon box van nálunk, és egynél sem jelentkezik a probléma.

Release the cable hounds!

(#60471) tomp válasza ztsoft (#60467) üzenetére


tomp
félisten

Sokszor ha elindítom telefonon a Horizon Go-t akkor nálam sem lehet visszafele menni a műsorújságban. Vagy ha lehet akkor sehol sincs a visszanéző ikon. Be kell zárni az appot és újból elindítani és jó lesz. Cisco boxon mindig megy a visszanéző. Úgy látszik ez egy ilyen Horizon betegség.
Az imént néztem meg az esti Boxutca magazint. Szépen HD minőségben és dolby hangsávval ment akadás nélkül.
Az egy dolog, hogy a Horizon box nem képes HD stream fogadásra utp-n(2017-ben wtf) ezért a rendszer nem küld HD streamet. De mobileszközre azért megcsinálhatnák. Táblagépek és telefonok képesek fogadni HD streamet. Még az 5"-os 720p-s kijelzőn is kockás a visszanéző.

(#60472) ztsoft válasza ztsoft (#60461) üzenetére


ztsoft
őstag

Adtam még egy esélyt a Horizon box-nak, hátha reggel nincs annyira leterhelve a visszanéző rendszer. Kár volt, a minőség ugyan az, a hibák ugyan úgy jelen vannak (már eleve hang elcsúszással kezd).

Megnéztem a hangot is, sima PCM, nem tudom mi volt az eredeti, de gondolom, hogy Dolby Digital 2.0 (jelenleg is Dolby Digital 2.0 van az M4-en). Itt már látszik, hogy butítva van a stream, de ez még semmi, a mintavételi frekvencia is butítva van, 44.1 kHz! Az SD adásoknál ez 48 kHz, kivétel nélkül.

Most a Boxutca utáni műsor megy, ugyan úgy PCM 44.1 kHz a hang, kíváncsi lennék más box-okon (Cisco, Pace) a hangra.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#60473) tomp válasza ztsoft (#60472) üzenetére


tomp
félisten

M4-en és az összes állami HD csatornán Dolby Digital 2.0 a hangsáv. F1 alatt van Dolby 5.1 ami visszanézőn is Dolby 5.1 a Pace és Cisco boxon.

(#60474) szabogabor10 válasza ztsoft (#60472) üzenetére


szabogabor10
veterán

A mostani horájzon box egy hulladék, senkinek nem szabadna ezt az ipari szart adni.
Egyébként az én Cisco-mon is DD a hangsáv visszanézőben a megfelelő csatikon.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60475) beteg válasza szabogabor10 (#60474) üzenetére


beteg
őstag

Ez sajnos tényleg abszolút így van! Fel kellene közösen lépni a szolgáltató ellen.

Csak futni kell!

(#60476) EmThor


EmThor
addikt

Kerepesen és a 3 környező telepulesen, állítólag optikai szakadás miatt, több mint 24 órája nincs se tv, se net stb.

Kerüljétek a szolgáltatót, megyek a fogyasztóvédelemhez.

Lehet a Hungaroring-nak kellett a sávszélesség? Pont most mennek a versenyek...

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#60477) blakey válasza EmThor (#60476) üzenetére


blakey
titán

Miért kerülnénk ha nálunk működik? :Y

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#60478) 4Grider válasza EmThor (#60476) üzenetére


4Grider
nagyúr

Te könnyen mondod, hogy kerüljük a szolgáltatót, nálatok van 4 betűs szolgáltató is. Már rég ott kellene lenned...
Amúgy meg mindegyik szolgáltatónak 72 órája van a hibaelhárításra, utána pedig kötbért fizetnek. Ha ez nem történik meg, akkor fog veled foglalkozni a fogyasztóvédelem.

[ Szerkesztve ]

(#60479) kabelmania27 válasza EmThor (#60476) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Sajnos ez vis major mert a szolgáltatón kívülálló ok miatt, 72 órájuk van a hibaelhárításra ennyi idő alatt megfogják oldani.
4Grider: Bármelyik szolgáltatónál elszakadhat az optikai kábel, arrafelé általában lakott területen kívül szakad.
Légyszives a UPC vs Digi témát a prokontra topikba fejtsd ki.

[ Szerkesztve ]

(#60480) kezo0 válasza tomp (#60471) üzenetére


kezo0
addikt

Nálam egy iPad minin a HD csatornák műsorai tökéletes HD minőségben nézhetők vissza a Horizon Go-ban – már, amikor működik a műsorvisszanéző szolgáltatás.
(Ma pl. éppen vissza lehetett nézni a délelőtti úszószámokat az M4 HD-n, de több mp-es elcsúszás volt a kép és a hang között, ami egy-egy pillanatra, a kép hirtelen "bakugrásával" helyrejött, majd megint szétcsúszott. Na, ilyen hiba nálam még nem fordult elő eddig.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#60481) kabelmania27 válasza hoffman_ (#60455) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Előfordul, hogy kikapcsolt wi-freevel modem üzemmódba stabilabb, azért vannak akiknél nincs vele gond.

(#60482) Ledi válasza kezo0 (#60480) üzenetére


Ledi
aktív tag

Sajnos ez a jelenség a Horizon boxon rendszeres. A kép előre ugrik, majd megáll, de a hang folyamatosan megy. Aztán amikor a hang utoléri a képet szinkromban megy az adás. Ez általánosságban elmondható a "csodaboxokról". :(( A visszanéző Nálam is meseszerűen működik. Hiába mutat IP címet az információknál vagy nincs visszanéző ikon, vagy van ikon, de nem lehet lejátszani a műsort. Az is előfordult, hogy "Nincs DNS válasz" jelent meg az ip cím helyett. Ez helyi probléma lehet?

Tegnap délután egyébként elszált a net, majd valami 169.xxx. kezdetű IP címet kaptam. Ezután újraindítottam a HGW-t és visszajött a régi/új ip cím. Természetesen visszanéző is elszállt. Ezen csak a box újraindítása segített.

(#60483) Watercolour


Watercolour
aktív tag

Hibajavítási ügyem státusza, akit esetleg érdekel.

Egy hét múlva 2 hónapja lesz, hogy bejelentettem a véletlenszerű packetlossaimat és ezzel párhuzamosan a jelminőségem romlását. Két nappal később a kiszálló technikus a helyszínen megállapította, hogy a probléma nem nálam van.
Sok minden történt folyamatosan, amit most nem részleteznék, de összességében állításuk szerint kétszer javítottak központi hibát, a legutolsót július 22-én. Az internetem azóta is véletlenszerűen szakad, és mivel részükről a hibajavítást lezárták, hiába ugyanaz a hiba ugyanazokkal a tünetekkel, hétfőn ismét kiszáll hozzám egy technikus. (Gyanítom újra meg fogja állapítani, hogy nem nálam van a probléma, újra bejelenti a külső hibát és kezdődik az egész közjáték előről.)

Elegem van.

[ Szerkesztve ]

(#60484) ArthurShelby válasza Watercolour (#60483) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Elvileg ugyanazt a hibát nyitják meg megint, és folytatják (ha nem akkor mondd!). Nálam anno a T-nél volt hasonló. Mondjuk én lépdeltem felfele a ranglétrán, és egy szoftverfejlesztőnél kötöttem ki. Ott persze kiderült, hogy tudnak a hibáról, csak a frissítés kell (ez nyáron volt, mikor mindenki szabadságon). Szeptemberben hívott, hogy megjött a frissítés (akkor már fölösleges volt). Viszont így cserébe 2 hónapg nem volt havidíj!!!
Szóval csak gyerünk, előre!!!

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#60485) Watercolour válasza ArthurShelby (#60484) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Próbáltam két különböző ügyintézőt is meggyőzni arról, hogy ez ugyanaz a probléma, és nem szűnt meg, hiába voltam erélyes, nem hagyták magukat és kötötték az ebet a karóhoz, hogy ami eddig volt hiba, az ki van javítva, és nem lehetséges azt újra megnyitni, muszáj kiszállnia egy technikusnak és újra bejelenteni, amennyiben tényleg továbbra is "külső hálózati" probléma van.
Szerettem volna a felettesükkel vagy L2 supporttal beszélni, amire mindkét ügyintéző azt mondta, erre nincsen lehetőség, kizárólag velük lehet kapcsolatba lépni.

A legutolsó panaszom, melyben pontos jogi indoklást kértem arra, hogy miért nem hajlandóak kötbért fizetni, még folyamatban van.

Köszönöm a "drukkolást", próbálom csinálni, de már kezdek belefáradni. Sajnos nincs más alternatíva, csak ADSL, ami lássuk be, nem éppen 2017. Ha lenne, már megpróbáltam volna rendkívüli felmondást kezdeményezni az ÁSZF 12.4-es pontja szerint, de sajnos ebben a helyzetben ennek nem sok értelme lenne.

[ Szerkesztve ]

(#60486) ArthurShelby válasza Watercolour (#60485) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Személyesen próbálkoztál már? Kérni az üzletvezetőt? Lehet ott is hisztizni.
A lényeg, hogy olyanhoz kerüljél, akinek több hatalma, jogosultsága van.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#60487) Watercolour válasza ArthurShelby (#60486) üzenetére


Watercolour
aktív tag

Nem vitt még rá a lélek, de lehetséges, hogy meg fogom próbálni, ha folytatódik ez a szánalmas vergődés.
Köszi a tippet.

(#60488) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

A Fiber Power 30 csomagra 2017. augusztus 29. után nem lehet előfizetni a következő települések kivételével: Bajna, Délegyháza, Karácsond, Kétegyháza, Nagysáp, Öcsöd, Okány, Rimóc, Szihalom, Varsány. Bővebben ITT.

[ Szerkesztve ]

(#60489) ztsoft válasza kabelmania27 (#60488) üzenetére


ztsoft
őstag

Akkor erre kíváncsi leszek, hogy emelik-e, vagy marad így.

Amúgy elég hülye lépésnek tartottam, hogy a 60-asat kivezették, a 30-as meg maradt.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#60490) kabelmania27 válasza ztsoft (#60489) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezt nemrég vezették be ezért szvsz marad, a 30-as csomagot ha jól emlékszem 2007 tavaszán, majd hozzákerült a fiberpower név.

[ Szerkesztve ]

(#60491) mylenovo


mylenovo
csendes tag

Sziasztok!

Kora tavasz óta kínlódok egy hibával, hátha nektek lesz tippetek.

A jelenség: időnként lelassul, gyakorlatilag leáll a net. Mindez folyamatosan jelentkezik, tehát egy darabig minden rendben, majd eleinte nem tölt be képeket a weboldalakról, majd magát a weboldalt sem. Eleinte akadoznak a videók, majd el sem indulnak.
Wifin és a laptopot kábellel összekötve egyaránt jelentkezik a probléma.

Amikor nem jelentkezik: ha rácsatlakozom valamelyik szomszéd WiFree-jére.

Tegnapelőtt végül a UPC technikusa kicserélte a modemet (Technicolor), eleinte jónak tűnt, de ma újra produkálja ezt a jól ismert hibát. Ha ráakaszkodom valamelyik szomszéd WiFree-jére akkor pedig továbbra is minden rendben működik.

Eleinte azt hittem, hogy az én gépem rossz (Win10-es), de ha nálam lenne a hiba, akkor a WiFree sem jelentene megoldást.

Nincs esetleg valamilyen tippetek?

(#60492) Gubek-Einste válasza mylenovo (#60491) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kábelhálózat átnézve?
Miről/mire történt a csere?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#60493) 4Grider válasza mylenovo (#60491) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ilyenkor meg kell nézni, hogy kábelre dugva tudsz-e egy oldalt az ip címével pingelni. Ha tudsz, akkor DNS problémád van. Ha nem tudsz, akkor modem.

(#60494) kabelmania27 válasza mylenovo (#60491) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Modemértékek rendben vannak?
Próbáld meg birdge módban kikapcsolt wi-freevel.

(#60495) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Nem nagyon nézünk tv-t de mostanában a vb miatt igen.
Azt vettem észre, hogy néha beakad a kép. Pl ugrik a toronyugró és útközben 1-1,5mp-re beakad. A modemértékek jók, horizon box van.

letöltés:
Channel 1: -3.6 dBmV 38.6 dB
Channel 2: -4.2 dBmV 37.8 dB
Channel 3: -1.5 dBmV 39.0 dB
Channel 4: -3.2 dBmV 39.0 dB
Channel 5: -4.7 dBmV 38.2 dB
Channel 6: -1.5 dBmV 39.9 dB
Channel 7: -2.6 dBmV 39.0 dB
Channel 8: -5.6 dBmV 37.1 dB

feltöltés:
Channel 1: 45.0 dBmV
Channel 2: 46.4 dBmV
Channel 3: 46.2 dBmV
Channel 4: 46.9 dBmV

Ennyire gagyi a "jövőbox"? Mit tudok tenni?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#60496) kabelmania27 válasza ArthurShelby (#60495) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modem értékek rendben vannak -5ös érték kicsit gyenge lehet ezért van gyengébbmuxfreki vagy központi probléma van.
Azt tudod tenni, hogy cseréled médiacardra vagy bejelented a problémát és kérsz másik boxot.

[ Szerkesztve ]

(#60497) Intruder2k5 válasza ArthurShelby (#60495) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Bár ez még elmegy, de nem ártana, ha az előre irány pozitív tartományban lenne. Csak kettes osztód van, egyik ágon a modem, másikon a box?

(#60498) ArthurShelby válasza Intruder2k5 (#60497) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Igen, kettes osztóm van.
Közben telefonáltam az üfsz-szel is, technikust tudnak kiküldeni. A szokásos hiba: a kép lefagy (néha a hang is), majd 1-2mp után tovább megy. Eddig csak m4 hd-t néztünk, de megnéztem a nem hd-nál is akad. Kihúztam, bedugtam, akad. Most már nézhetetlen.
Szerintem túl forró lett a box, és nem bírja.

Most volt, először, hogy huzamosabb ideig használtuk a box-ot (kb 3 óra).
Ezennel hivatalosan is csatlakozom a jövő box gyűlölő klubhoz.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#60499) ztsoft válasza ArthurShelby (#60495) üzenetére


ztsoft
őstag

Nálam is vannak ilyen megakadások (F1-es autók ugrottak egyik kanyarból a másikba :D ), szerintem ilyenkor vagy az EPG-t frissíti, vagy valami dolgoztatja a procit a háttérben, vagy éppen küzd a hálózattal (elég sűrűn nincs visszanézés).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#60500) Watercolour


Watercolour
aktív tag

Jó kis oldalt indított egy embert a DSLReportsról: Bad Modems

Összefoglalva leírja, hogy mik a problémák a Puma 6 alapú modemekkel, többek között a Connect Box-szal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.