Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59901) pjen válasza mekker (#59900) üzenetére


pjen
félisten

nincs jobb mint a Cisco.Őrizgessed.

(#59902) tomp válasza pjen (#59901) üzenetére


tomp
félisten

Bizony!
Én emiatt ha lehet akkor mediacardal nézek tv-t. Kímélem szegénykét. Így is amikor bekapcsolom a Cisco-t az elején sűrűn eldobja hdmi-n a jelet. :O

(#59903) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

2 kérdésem lenne:
1. Van a feleségem nevén kb. 4 éve egy Trio szerződés, most épp hűség nélkül. Van-e akadálya annak, hogy ezt átírassuk az én nevemre?
2. Ha át lehet íratni, akkor vajon igaz lesz-e rám, hogy ,,legalább 1 éves ügyfélmúlttal rendelkezik a upc-nél"

upc hitelkártya igénylés miatt érdekelne.

(#59904) kabelmania27 válasza albiosz (#59903) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Első kérdésre az a válasz, hogy átlehet íradni, a másodikra azt hogy nem biztos, mert értelmezhetik úgy, hogy te előfizetőként hány éve vagy a UPC-nél.

(#59905) albiosz válasza kabelmania27 (#59904) üzenetére


albiosz
őstag

Szia!

Köszönöm a gyors választ! Igen, nem egyértelmű, hogy hogyan értik. Rákérdezek náluk.

(#59906) gduck válasza mekker (#59900) üzenetére


gduck
addikt

NINCS!

"Van még itthon egy Horizon, amire megérné a másikat is cserélni,"

Ezzel a kijelentéssel azért itt sokan vitába szállnának ;)

(#59907) kabelmania27 válasza albiosz (#59905) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés, ha van kedved írd le a fejleményeket.

(#59908) mekker válasza gduck (#59906) üzenetére


mekker
őstag

Miért? Ez is egy ócskaság, de legalább nem lógna le a polcról, nem zúgatná az egész szobát, kicsit kevesebbet is eszik standby, és valamivel gyorsabb is. Egyedül a kapcsolója, ami gagyi.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#59909) ArthurShelby válasza mekker (#59908) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én szívesen elcserélném (és még szerintem sokan mások a topikból) a horizont a cisco-ra.
Bár lassan lecseréljük a tv-nk, és oda akkor majd c+ kártya kell.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#59910) gduck válasza mekker (#59908) üzenetére


gduck
addikt

Nem írom le még1x, már 1000x kitárgyaltuk ezt. Röviden: kevesebbet tud, nem minden UPC szolgáltatás érhető el rajta, 1 tuner van benne, nincs benne HDD, +LAN kábel kell hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#59911) TeeJay válasza gduck (#59910) üzenetére


TeeJay
félisten

én is féltem tőle de sima TV nézéshez amúgy tökéletes
UTP nem kell hozzá ha nem érdekel az extra, szülőknél is csak sima koax van rá dugva és megy minden
igaz kicsit sok idő mire beindul áramtalanítás után de ha már megy a masina akkor a csatornákat jól lehet rajta nézni. cserébe a fogyasztása meg elég kevés szóval amennyire féltem tőle annyira nem vészes

az extra funkciókat nem tudom sose próbáltam sosem fogom
szoftvert meg tud frissíteni koax-ról és nálam is örültek a szerelők hogy nem kellett hozzá UTP-t is húzniuk

rögzítésben meg a smart kártyás rendszer sem tud többet, ott is csak 1 csatornát vehetsz fel mivel a TV-ben általában 1 tuner van
persze drágább fajtában biztos van több de én még nem láttam olyat
nyílván ha fater TV-je nem 2010-es lenne és tudta volna kezelni a smart kártyát akkor azt kértem volna oda is de így maradt a Horizon box

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#59912) mekker válasza gduck (#59910) üzenetére


mekker
őstag

A beszerelő is panaszkodott, hogy mindent kispóroltak belőle (hát még a külföldi Horizonhoz képest), de a Cisco is fényévekre van a minőségi terméktől. Valahol a kettőnk véleménye között van az igazság.

Eredetileg a Horizon helyett itt is kártya lett volna, de azt mondták tavasszal, hogy hetekig várni kell rá, mert kifogytak. Most viszont hiányozna az 1 hétig visszanézős szolgáltatás, még ha csak heti 2-3-szor használom.

Na mindegy, valószínűleg ősszel jön a mediacard, a box kapcsán meg marad a csodavárás, vagy a kompromisszumkötés. Utólag is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#59913) TomMusic


TomMusic
őstag

Hali,
Kábel TV témában lenne kérdésem.
Nemrég újítottunk a szerződésen, és az analóg csatornák mellé már vannak digitálisak, kaptunk egy mediaboxot is. A csomag a legkisebb ("digital bronze"), de nagyon kevés csatorna érhető el. A csatolt képen pl. a Comedy Central látható, ami elvileg benne van a csomagban, gyakorlatilag meg az fogad, ami a képen van (ugyanez sok más csatornánál is). Ami érdekesség, hogy az ügyfélszolgálatnál azt mondták, hogy az aktivációs kód 550, merthogy az irányítószám első 3 száma az, ami oké is lenne (5500 Gyomaendrőd), viszont a kis füzetben, meg a UPC oldalán is 540-et írnak Gyomaendrődhöz. Az 550-et beírva nem talál egyetlen csatornát sem, az 540-et beírva pedig így működik, csak sok csatorna ugyebár "nem jön be". Ami érdekesség, hogy próbáltam pl. visszanézni pár műsort, azt meg engedte...
Próbáltam reinstallt, elvileg küldtek rá szoftver frissítést is, de nem változott a helyzet.
Találkozott valaki ilyen problémával?
Előre is köszönöm!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#59914) o.gaby válasza TomMusic (#59913) üzenetére


o.gaby
tag

Itt a kártya jogosítása nincs meg. Hívd fel őket, hibabejelentő menüpont és küldenek egy frissítést a kártyára. Azt mondd csak nekik, hogy nincs jogosultságod a csomagban lévő csatornákhoz.

[ Szerkesztve ]

(#59915) TomMusic válasza o.gaby (#59914) üzenetére


TomMusic
őstag

Holnap kipróbálom, köszi!
Ha közben esetleg nincs bekapcsolva (én nem leszek ott..), az nem baj?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#59916) Gubek-Einste válasza TomMusic (#59915) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Jobb volna ha akkor hívnád őket amikor ellenőrizni is tudod, hogy sikeres volt-e a hiba elhárítás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#59917) TomMusic válasza Gubek-Einste (#59916) üzenetére


TomMusic
őstag

Nővérem ott van, szóval le tudjuk ellenőrizni, csak én elég messzi vagyok, csak hétvégén voltam ott.

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#59918) albiosz válasza albiosz (#59903) üzenetére


albiosz
őstag

Ha valakit esetleg érdekel (szerintem most a piacon az egyik legjobb hitelkártya):

1. Nem szükséges átíratni saját névre, ha egyezik a cím.
2. Rosszul olvastam,1 éves ügyfélmúltra sincs szükség, csak az egyszerűsített igényléshez.

(#59919) kabelmania27 válasza TomMusic (#59913) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító.
Modem értékek rendben vannak?

(#59920) Scale válasza Scale (#59887) üzenetére


Scale
őstag

Erre valaki?

(#59921) kabelmania27 válasza Scale (#59887) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Milyen tipusú modem van nálad?
Wifi beállításoknál az energiatakarékos wmm-et kapcsold ki, ha nem segít próbálj meg másik csatornát, összefoglalóban linkelt programmal megtudod nézni, mely csatornák nem foglaltak.

(#59922) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

A magyar előfizetéses horizon go külföldről (belgium, hollandia) nem elérhető ? :W :W

(#59923) TomMusic válasza kabelmania27 (#59919) üzenetére


TomMusic
őstag

Szia!
Köszi, közben felhívtam a hibabejelentőt, és küldtek valami beállítást a kártyára, ahogy korábban írták itt is. Így már működik a Comedy Central, viszont még mindig nem az összes, szóval mondtam az otthoniaknak, hogy írják össze mik nem mennek, meg az eszköz sorozatszámát, és ha ezek megvannak, újra hívom az ügyfélszolgálatot.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#59924) 4Grider válasza Ghostman78 (#59922) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jellemzően semmilyen online hazai tv nem elérhető külföldről, csak a Duna World. És ez nem a UPC/Telekom/Telenor/AH és más műsorelosztók miatt van így, hanem a tv társaságok úgy állapodnak meg a filmek és egyéb közvetítési jogok megvásárlásakor, hogy azokat csak Magyarország területén fogják elérhetővé tenni. Így ugyanis olcsóbban hozzá lehet férni a jogokhoz.
Gyakorlatban meg használj olyan vpn kiszolgálót, ami magyar ip címet ad neked külföldön.

(#59925) mekker válasza Ghostman78 (#59922) üzenetére


mekker
őstag

+1 a VPN-re. Mondjuk iskolai VPN-t használok, úgyhogy nem tudom, hogy van-e ingyenes (és használható) magyar VPN szolgáltatás. Ha hosszú távon vagy ott, akkor viszont 4-5EUR/hóért már biztos van.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#59926) TomMusic válasza TomMusic (#59923) üzenetére


TomMusic
őstag

Na úgy néz ki, megoldódott a dolog, egyetlen csatorna nem akar csak bejönni, a Film+ 2, viszont bejön valami 2 másik, ami elvileg nincs benne a bronze-ban. :U

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#59927) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Sziasztok!

Most találtam rá erre a témára, de közben párhuzamosan intézve lett a UPC-nél a hibabejelentés, holnap jönnek is megnézni a modemet (EPC3925 ).

A hibajelenség egyébként az, hogy az utóbbi 1-2 hónapban folyamatosan eldobálja a netet. Elzőleg évekig gond nélkül üzemelt. Mivel nem is egy router is rá van kötve valós lehetőség volt, hogy ott lesz a hiba, de kb egy hete elegem lett és teszt üzemmódba állva csak az EPC3925-öt használom, de így is szakadozik. A hiba létezését a telefonos üsz. is megerősítette.

Minimálisan futottam át a topikot, az lenne a kérdésem, hogy van olyan dolog amire különösen figyeljek, ha jön a szerelő? Modemcserénél típus, utólagos konfiguráció módosítás stb.?

[ Szerkesztve ]

(#59928) ArthurShelby válasza Pacee87 (#59927) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Tartsd meg a modemet! (vagy add nekem :D )
Igaz, hogy csak 8 csatornát tud, a connectbox meg 16-ot, de sokkal stabilabb cucc (modem módban).
Nézd meg koax a csatlakozókat, nem lazultak e valahol ki. Illetve még a modemértékéket is nézd át. Az összefoglalóban sok hasznos infót találsz.

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#59929) kabelmania27 válasza Pacee87 (#59927) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax+van-e bekötve Fam/Attennuator feliratú csillapító.
Modemértékek rendben vannak?

(#59930) mlinus


mlinus
őstag

ez a cisco fétis ami itt van...

nem, nem stabilabb mint a compal, teljesen ugyanolyan. jelenleg 67 nap az uptime compallal nekem, több terabájt ment közbe fel-le és 4-5 eszkösz lóg rajta folyamatosan. Mindez 500 mbites csomaggal. A sebesség jó, stabil, mint ahogy a ping és wifi is.

a cisco mégis milyen módon tud ennél többet nyújtani? 120 megabit felett meg már abszolút szükséges a 8+ letöltési csatorna, csúcsidőben a 240es csomag már elég keményen veszíthet a sebességéből egy jobban megterhelt helyen 8 csatival, míg 15-el semmit se.

(#59931) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Párom nem bírta tovább :D és mégis csak leszerződött a Horizon boxra. Ami csavar a történetben, hogy a szerelő egyrészt nem krimpelt UTP kábelt a Connect box és a jövő doboza közé, hanem nemes egyszerűséggel belenyomta azt a 10 méteres kanócot, amit más célból hagytam ott. Így most [lesarkítva] vagy TV-zünk, vagy van a laptopomon net. A másik, hogy az analóg antennakábelt ugyan beledugta a box bemenetébe, viszont a folytatást már szintén elfelejtette krimpelni hozzá a box és a TV közé, így nincs analóg adásunk. Ez másoknál is így van?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#59932) Pacee87 válasza kabelmania27 (#59929) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Sziasztok!

Köszönöm szépen az infókat mindenkinek, aki reagált kérdésemre, jelenleg ennyit tudok mondani:

Most még gyors csináltam rajta egy resetet, nem tudom eddig miért nem jutott eszembe... (lehet azért, mert nem volt piszkálva korábban)
A koax csatlakozások beton stabilnak tűntek.

[ Szerkesztve ]

(#59933) kezo0 válasza TomMusic (#59926) üzenetére


kezo0
addikt

A Film+2-t ne is keresd, pár napja RTL Gold a neve, más profillal.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#59934) kabelmania27 válasza Pacee87 (#59932) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi az infót, ez egy jófajta osztó, szakadáshatáron van az upstream.
Ha a modem nem a -3,5kimenetben van kösd át és azt is nézd meg, hogy a bejövő legyen az in-ben.

[ Szerkesztve ]

(#59935) ztsoft válasza *Ropi* (#59931) üzenetére


ztsoft
őstag

Nálam a szerelő bekötéskor azt csinálta, amit kértem tőle. Előre el volt készítve minden, nekik csak húzni meg krimpelni kellett.

analóg antennakábelt ugyan beledugta a box bemenetébe, viszont a folytatást már szintén elfelejtette krimpelni Saját magától nem is fogja elkészíteni. Ez már + készülék, ezt kérni kell.

Hibaelhárításnál a technikus simán cserélte a "szereld magad" csomagban található, szerelt "koax" kábelt, azaz krimpelt egyet. Simán tudott volna UTP kábelt is krimpelni, volt nála.

Meg szokták csinálni, amit kérünk tőlük, még nem olvastam itt a fórumon, hogy valamit nem csináltak volna meg.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#59936) Gubek-Einste válasza *Ropi* (#59931) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

viszont a folytatást már szintén elfelejtette krimpelni hozzá a box és a TV közé, így nincs analóg adásunk.
Ha már digitális adás van ott akkor miért akarnád az analógot nézni?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#59937) Watercolour


Watercolour
aktív tag

Ma sikerült félig lezárni a hibajavításos ügyem, panasztétellel.
A UPC szerint a bejelentés utáni 20 napos javítási idő teljesen elfogadható, ezért nem indult kötbérezés automatikusan, az ügyet lezárták. Ezt megpanaszoltam.
Az ÁSZF szerinti hibajavítási utáni 24 órán belüli tájékoztatást nem kell betartani, elég, ha 5 nappal később felhívnak. Ezt is megpanaszoltam még néhány egyéb mellett.
Amint az ügynek vége, kimeneteltől függetlenül, az NMHH-hoz fogok fordulni.

(#59938) Pacee87 válasza kabelmania27 (#59934) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Ugyan, én köszönöm a segítségedet! Ellenőriztem, a bejövő az inben van és a -3,5-es megy a modembe, az upstreamnél most a chanel1: 51.8 dBmV, a többi 0.

Más: Connect boxról vélemény? Meg akarják emelni 500megára sávszélt és azt adnának hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#59939) kabelmania27 válasza Pacee87 (#59938) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit.
Rendben van a bekötés, 51,8-al mind a négy feltöltési csatornának mennie kellene, valószínűleg lakáson kívül van probléma.
Akkor van értelme 500-ra váltani ha a géped tudja kezelni ezt a sebességet+ idővel tervezel venni komoly gigabites routert, ha nem felel meg a modem és a csomag bekötéstől számítva 14napon belül visszakérheted a régi csomagot.
Azt tudnod kell, hogy a max csomagnál terheltebb környékeken csúcsidőben előfordulhat lassulás szerencsére nem ez a jellemző.
Vannak akiknél jól működik ez a modem és vannak akik visszakérték a régit.
Most milyen csomagban vagy és mennyi a havidíj?
Watercolour: Köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

(#59940) ArthurShelby válasza mlinus (#59930) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nekem van compalom és cisco-m (epc3212) is, így van összehasonlítási alapom. A saját véleményem az, hogy pl ping-elésnél gyakoribb az 1-2 magasabb kiugró érték a compalon. Ez jobban kijön router módban, mint modem módban. Az oka szerintem az intel puma 6 chipset.
Illetve a compalban még azt nem szerettem, hogy ha hiba volt a szolgáltató részéről, és az értékek leromlottak, akkor resetelni kellett, hogy elérjem a bejelentkezési felületet (hogy megnézzem, milyenek az értékek).
A compal több csatornát tud, de nálam a 240 stabilan megy a cisco-val is.

A boxoknál meg azért van cisco fétis, mert 2 tuneres. Szóval tudsz felvenni valamit, és közben mást nézni. Igaz nem a leggyorsabb eszköz, és nem néz ki ma már modern-nek a felhasználói felülete. És már egy-két embernek gondja van vele.
A horizonbox meg egy agyonpromótált cucc. 1 tuneres, új a felhasználói felület, lassú, az interaktív funciókat tudja, de nagyon lassan. Igazából egy gyenge (olcsó) hardver, amit próbálgatnak szoftveres optimalizáció útján javítgatni (de szvsz ez kicsit olyan, mint sz*r-ból várat építeni).
Mindkét készülékből várjuk, hogy jöjjön a váltás (és reméljük, hogy jobb lesz).

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#59941) kabelmania27 válasza ArthurShelby (#59940) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

3212-es modem jó kis modem, érdemes megemlíteni a webstar 2203 epc ami stabil modem volt docsis2-es időkben.

(#59942) ArthurShelby válasza kabelmania27 (#59941) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Igazából most egy 3925-ösre is vadászom, mert azon több ethernet csatlakozó van (3 publikus ip miatt jöhet jól a jövőben). Bár ki tudja mikor dobnak piacra egy jó kábelmodemet.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#59943) kabelmania27 válasza ArthurShelby (#59942) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Utp portot egy 5portos gigabites switch-el lehet sokszorozni igaz akkor három eszköz lesz.
Ha jól láttam létezik d3.1-es sima modem, hogy az európai vagy usa számára készült már nem tudom, de a szolgáltatók a hgw-t részesítik előnybe, ettől független a remény hal meg utoljára.

[ Szerkesztve ]

(#59944) Pacee87 válasza kabelmania27 (#59939) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Köszi ismét a választ!

Ez egy vidéki kertváros, szóval terheltséget tekintve szerintem jók vagyunk, egyébként engem egyáltalán nem hat meg az 500-as net! Amióta 30 Mbit fölött van szerintem mindenre elég! Most 240-es net lehet. TV gold (rengeteg csatorna) + eu + HBO + 2SD mediabox + HD mediacard és telefon 16 000Ft. Az ajánlat Connectbox + 500Mbit + 2 × 1GB mobilnet, de HBO nélkül 13 500Ft

(#59945) kabelmania27 válasza Pacee87 (#59944) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

1221 lemondás gomb után lehet kapsz kedvező ügyfélmegtartó csomagot ugyanerre a netcsomagra akár hbo-val, csak mond ki ha nem kérsz új boxot modemet.

[ Szerkesztve ]

(#59946) TomMusic válasza kezo0 (#59933) üzenetére


TomMusic
őstag

Akkor így már kerek a történet, köszi az infót! :R

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#59947) TeeJay válasza ArthurShelby (#59940) üzenetére


TeeJay
félisten

mondom amennyire féltem a Horizon box-tól (Kaon) annyira meglepő volt hogy végülis használható TV nézésre... mondom mi extra funkciókat nem néztük rajta mert minek, de a TV-t tökéletesen adta
persze lehetne gyorsabb meg hamarabb indulhatna el áramtalanítás után de ezt leszámítva amit kellett azt tudja, több meg nem érdekel

cserébe harmad akkora mint az eddigi Telekom ADB DVB-S STB és áramban is kb. 3-4x kevesebbet fogyaszt mint az
ha lenne jobb én is váltanék rá de amúgy kibírható szerintem

illetve csak 1 bajom volt vele hogy optikai hangkimenet van csak rajta a Telekom STB-on meg volt RCA audio az 5.1 hangrendszer felé így most nem tudunk közvetlenül hangot vinni a hangrendszerre
na mindegy :U

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#59948) Intruder2k5 válasza TeeJay (#59947) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mármint 5.1 RCA kimenet volt rajta? Vagy csak sima sztereó?

szerk.:
Hirtelen ezt a Telekom STB-t találtam ami ADB névre hallgat. Ha erről van szó, ezen csak sztereó hang kimenetet látok.

A sztereó analóg audió jel viszont ott van a Horizon SCART kimenetén is, csak egy átalakító kell hozzá, mondjuk EZ, vagy EZ, és már mehet is az erősítőbe.

[ Szerkesztve ]

(#59949) ztibor válasza Intruder2k5 (#59948) üzenetére


ztibor
senior tag

Én ma kaptam ajánlatot a Csepeli irodától:
Gold +HD + HBO pack+ 120-as net + telefon s + hd média card + hd médiabox. 2 év hűséggel 8690Ft
Én elégedett vagyok vele, eddig hűség és HBO nélkül 12k volt.
Volt Net-TV-s körzeten.

(#59950) TeeJay válasza Intruder2k5 (#59948) üzenetére


TeeJay
félisten

Azaz ilyen kell akkor oda hogy a házimozi rendszer is kapjon sztereó hangot

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.