Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59851) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Webmail kérdés: a webfelülete alatt van nagyon sok elvelem, amiket az outlook progival már töröltem, a webes felületen mégis megjelennek áthúzva. Ezeket hogyan tudom eltüntetni egyszerre?

Illetve amikor az outlookban beállítottam, hogy 14 nap után törölje a webes felületről is, miért nem törli/szinkronizálja le a törlést?

(#59852) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Csak realizálom, és megjegyzem:
Ennyit ért a nagy adócsökkentés, kövi számlától megint annyit fizetek, mint előtte...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#59853) thrill


thrill
tag

Online használom a Horizont és azt tapasztalom, hogy SpílerTV esetében megszűnt a MotoGP és WSBK, de a többi technikai sport műsorvisszanézési lehetősége. Tud erről valaki valami konkrétat? Gondolom jogi oka van. UPC_t kérdeztem, ők annyit mondtak kérdezzem a TV2-t, mert az ő igényeiknek megfelelően állítják be. Kérdeztem őket is, de csesztek válaszolni már hetek óta.

(#59854) nandow


nandow
aktív tag

Sziasztok!

11. kerületben (etele út) nincs net. Esetleg más is tapasztalta ezt?

(#59855) sziszi-fuszi válasza nandow (#59854) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Szia!

Fehérvári úton sincs.

Mi alá kell írás?

(#59856) freddirty válasza nandow (#59854) üzenetére


freddirty
senior tag

Nincs máshol sem, a központi számon is bemondják.

fred

(#59857) Pocok256 válasza nandow (#59854) üzenetére


Pocok256
veterán

Sasad körül sincs sőt ahogy nézem egész 11 kerbe igencsak akadozik a szolgáltatás.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#59858) nandow


nandow
aktív tag

Köszi mindenkinek az infót. :)

(#59859) golyós


golyós
őstag

Jól van menyugodtam, hogy nem a routerrel van gond . Fraknó utca ( Bikás domb) is halot net ügyileg. :W
Még piacra sem tudok menni, ömlik az eső.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#59860) blakey válasza nandow (#59854) üzenetére


blakey
titán

A gyerek ezzel ébresztett, hogy elment a tv-adás és net sincs. :O
De már van, megnyugodott.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#59861) TeeJay


TeeJay
félisten

na írtam hibabejelentőre hogy a wi-free-t szeretném ha letiltanák a Technicolor modemen és 24órán belül jött a mail hogy téma megoldva
most nézem már ilyen konfigot tölt le a modem induláskor

" [Info] SW Download INIT - Via Config file fiberpower240_nocommwifi_v..."
szóval akinek nincs wi-free annak más konfig van de nem is bánom
Greenfield N-re raktam a 2,4GHz wifit és most már normálisan megy minden okostelefon a lakásban (jelenleg 6darab) eddig meg csomószor nem tudtak maguktól csatlakozni vagy naponta többször eldobta a wifit

most 50megabitet mérek a telefonokon ami teljesen jó és rendesen visz minden

240-es net meg nagyon zsír, igaz este 7-8körül csúcsidőben "csak" 200megabitet tudtam mérni de 8sávos modemen ez várható is hiszen csak 400-ból gazdálkodhat
feltöltés 20megabit mindig de faluhelyen nincs is sok torrentes meg töltögetős :R

Horizon box is fasza, szülők azt mondják minden oké vele, igaz csak TV-t néznek semmi egyéb
a rádió csatornák közül baromi jó a house meg a disco is azt hallgatta fater TV-n
meg a telefon is jó lett bár szívtam vele mert nem volt jó az érintkezés valahol, azóta forrasztással csináltam és recsegés szakadás nélkül faszán üzemel a telefon

azt hiszem soha többé nem szerelek sem koaxot sem UTP-t sem telefonkábelt már :D
ja valami kék matricás 3-as osztót kaptam amiből az egyik csatlakozó -4-es a másik kettő -7-es azt mondták
nem néztem mert felraktam a padlástérre de eddig tökéletes minden :R

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#59862) kabelmania27 válasza TeeJay (#59861) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ez egy jófajta hármas osztó, -4re kell kötni a modemet a két -7-re a tv/boxot.

(#59864) horush


horush
addikt

Sziasztok, a héten váltottunk új csomagra, 500 megás nettel, ehhez küldtek is egy új Connect box hgw-t, de szar az egész. Más is tapasztalt olyat, hogy folyamatosan szakadozik a net? A torrent megy mellette viszonylag normálisan, viszont neteznék és nem töltenek be oldalak. Néha jó, néha viszont gyakorlatilag használhatatlan. Leginkább a Google-ös oldalakkal tapasztaltam (pl. kereső, Youtube), és közben más oldalak bejönnek, de van, hogy egyáltalán nem tölt be semmit. Lehet ezzel valamit tenni, vagy verjem szét baltával és tartsam meg a Technicolort, ami eddig tökéletesen üzemelt?

Az előbb már nyomtam egy resetet is, utána egy darabig jó volt, de most megint haldoklik...

[ Szerkesztve ]

(#59865) kabelmania27 válasza horush (#59864) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Bridge módban saját routerrel használd kikapcsolt wi-freevel, ha nem javul 14napon belül elállási joggal kérd vissza a régi csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#59867) horush válasza kabelmania27 (#59865) üzenetére


horush
addikt

Hali, nincs saját routerem, eddig tökéletesen ment minden a Technicolorral, szóval nem is szeretnék ezért routert venni.. Inkább ezt küldöm vissza. :U

(#59869) kabelmania27 válasza horush (#59867) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés, 500-as csomagot nem tudja a TC modem ezért érdemes visszamenni 240-be.

(#59871) fsanyi78 válasza fsanyi78 (#59846) üzenetére


fsanyi78
csendes tag

Mi az a földhurok leválasztó és hol van?

(#59872) fsanyi78


fsanyi78
csendes tag

Bocs elnyomtam, ez blakey 59847 üzenetére írtam, nem a sajátomra.

(#59873) fsanyi78 válasza kabelmania27 (#59848) üzenetére


fsanyi78
csendes tag

Hol nézzem a modemértéket és hol kellene lenni a csillapítónak?

(#59874) gduck válasza horush (#59867) üzenetére


gduck
addikt

Úgy látom ez a Compal modem/router nem nagy szám, mindenki csak panaszkodik rá... Még szerencse hogy nem hagytam lecserélni a Cisco-t :)

[ Szerkesztve ]

(#59875) icsil


icsil
csendes tag

Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Egyik napról a másikra a samsung smart tv-ről eltűnt a youtube alkalmazás és a samsung app-nál sincs, tehát nem lehet letölteni.
Nem tudjátok hogy miért lehet?

(#59876) gduck válasza icsil (#59875) üzenetére


gduck
addikt

(#59877) sonic8


sonic8
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, vettem egy ócó kínai android 6.0-s TV Box-ot itthonra, hogy majd azon fogjuk nézni a hálóban a TV-t Horizon Go-n keresztül. Feltelepít indít majd mikor egy csatornát néznék nem indítja el hanem pillanatnyi fekete képernyő, majd visszalép. Észrevettem, hogy a fekete képernyőn egy pillanatra van egy angol felirat ami kb. annyit jelenthet, hogy screencast-on és HDMI kimeneten nem támogatott a video stream, WTF??? UPC honlapján az van, hogy bármely eszközön bárhol megy internetről a Horizon GO, akkor most mégsem???

[ Szerkesztve ]

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#59878) csabi63 válasza sonic8 (#59877) üzenetére


csabi63
senior tag

Pontosabban bármilyen eszközön megy, aminek van saját kijelzője.
Droidos box lutri. Megfordult nálam több az utóbbi időben, olcsó is, drága is, egyiken sem ment. A másfél éves MXIII-G (droid 5.1) viszont szereti. Meg is tartottam emiatt. Amúgy egy Himedia Q10 Pro-t használok, de a Horizon Go azon sem megy.

(#59879) pjen válasza sonic8 (#59877) üzenetére


pjen
félisten

Win alatt próbáld,én egy kijelző hibás Asus lapossal használon win10 alatt.Próbáltam Acer 5741 +win10 ott is jó.Sőt egy Lenovó T400+win 7 is ment,kérdés össze tudod e dugni a Tv vel.Egyébként ez érdekes,sokáig használtam Sony tabet Z+miracast,egy ideje ott ís eltűnt a kép,csak a hang megy.

[ Szerkesztve ]

(#59880) horush válasza gduck (#59874) üzenetére


horush
addikt

A technicolor is viszonylag jó amúgy, csak a wifi jel gyenge egy kicsit. Nem gondoltam, hogy küldenek egy olyat, ami gyakorlatilag használhatatlan. :U

Bár tegnap este elvileg letöltött valami frissítést és most jobbnak tűnik, remélem ez így is marad.

(#59881) gduck válasza horush (#59880) üzenetére


gduck
addikt

Ha még csak most frissítette le magát, akkor hátha jobb lesz ;)

(#59882) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Valamit nem értek. Megjött a upc számla és ugye előző hónap 8-án meghosszabbítottuk a hűséget így 8780/hó a számlánk. Viszont mivel tört havi számlának kéne lennie én kb 11k-t számoltam, mert eddig 13-at fizettünk és akkor most kb 11-nek kéne lennie és ehelyett 5600Ft. Ami nem baj! Csak hogy ez furcsa és nem értem miért illetve a pdf-et sem látom, mert azt nem mutatja nekem sőt az elmúlt havi számlákat sem. Szerintetek miért ennyi?! Most akkor előre vagy utólag fizetünk? De még ha törthavi akkor is kevés ha csak azt nézem hogy 8-ig az előző csomag számlázódott, ami 13k volt elosztva 8 napra akkor is van 9-10k de nem érrtek hozzá..

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#59883) TeeJay válasza horush (#59880) üzenetére


TeeJay
félisten

nálam is maradt a Technicolor aztán lehet jobb is mert 240-es netet ez is elviszi, cserébe legalább stabil és nem fagy le meg akad meg. mióta 240-re állították tolom neki a torrentet és egész nap 2,5MB a feltöltés gond nélkül miközben a weblapok is hasítanak.
CB esetén kitudja mi lenne, egyedüli előny ott az újabb wifi vezérlő meg ugye az AC 5GHz sáv amit okostelefonon ki tudnék használni

szerintem jövőre úgyis már más CB lesz ha tényleg ennyi baj van velük az Intel Atom proci miatt
aztán lehet megéri kivészelni addig a Technicolor / Ubee párossal

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#59884) tomp válasza TeeJay (#59883) üzenetére


tomp
félisten

Nekem Connect Boxom van 240-es net mellett. Nincs vele gondom. OneDrive szinkronizálás alatt(100+GB max felöltési sebességen) gond nélkül megy a böngészés, hálózaton belüli átvitel azaz miközben tolja felfelé az adatot 20Mbiten, hiba nélkül nézek 4K-s filmet az asztali lejátszón. A lejátszó AC-s wifin kapcsolódik. Volt Technicolor modemem még 120-as netnél. Az sima 5GHz-es n wifin egy fullHD filmnél megfeküdt amikor a OneDrive töltött felfelé 10Mbittel.
Connect boxnál ha van hálózati átvitel(pl 4K film) csak akkor lassítja be a net sebességet 240Mbps-ről kb 190-200Mbps-re ha a hálózati átvitel sebessége eléri a 70-80Mbps-et. A hálózati átvitelt tekinti előnyben.

(#59885) sonic8 válasza csabi63 (#59878) üzenetére


sonic8
tag

Hát ez **rvajó, kár volt akkor megrendeljem az androidos box-ot. (9K + a büdös kínai rossz tápot küldött így kellett vegyek egyet 2,5K-ért). Ezért a pénzért előfizethettem volna egy STB-re legalább 1 évig. Ne reklámoznák úgy, hogy bárhol bármely eszközön vagy legalább írnák ki, hogy csak saját kijelzőssel. Párom több éve náluk dolgozik, de sajnos még életében nem halott ilyen dolgokról, gondolom ha felhívom a 1221-et akkor ott is hallgatnak majd mint a bárányok, hogy mi f*szról beszélek.

[ Szerkesztve ]

Ami elromolhat, az el is romlik...

(#59886) Gubek-Einste válasza sonic8 (#59885) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

T-nél is ugyan így van.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#59887) Scale


Scale
őstag

Sziasztok!

Már sok ideje akarok ide írni azzal kapcsolatban amit tapasztalok:

Androidos mobillal csatlakozok upc-s modemre (30megasom van, sima upc-s modemrouter) és az a problémám, hogy ha pl 5 percig nem nyúlok a telefonhoz akkor utána inaktív lesz a net a telefonomon. Pl. messengernel se jönnek még az üzenetek, ha küldök akkor se küldi el csak kb fél-1 perc múlva.
Azért is tippeket hogy upc-s modem probléma mivel csak nálam van ilyen probléma ezzel, bármi más wifi csatlakozasnal rendben van. Bár máshol nincs is talán UPC ahol wifizek.

Esetleg tapasztalt már valaki hasonlót? Megoldás van a problémára?

Koszi :)

(#59888) pjen válasza sonic8 (#59885) üzenetére


pjen
félisten

Igazad van,bár a T nél tényleg ugyanilyen.A röhej az,hogy ezeknek a kütyüknek nincs saját képernyőjük.Nekem is van egy cromecast ,egy barabig ment aztán meghalt.

Scale:Teló beállításait nézted,energia takarékosban van olyan,ha alvó mód lecsatlakozik a hálózatról.

[ Szerkesztve ]

(#59889) Scale válasza pjen (#59888) üzenetére


Scale
őstag

Úgy van beállítva, hogy mindig maradjon a wifi alvoban. De irtam hogy az összes többi wifin tökéletesen működik.

(#59891) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, következő a 'problémám', a napokban vettem észre, hogy a upc-s távirány 'elfelejtette' a tv hangerejét is kezelni. megnéztem ezeket a kódokat az LG 47lb679v tv-hez, sajnos egyik sem volt jó.

2.Nyomja meg a TV gombot a távirányító TV módba kapcsolásához, video
felvevő, vagy DVD lejátszó/felvevőhöz távirányításának a
programozásához pedig nyomja meg a gombot.
3. Nyomja meg az OK és a [piros színű] gombokat egyszerre. Tartsa
lenyomva a gombokat, amíg a távirányítón kétszer felvillan a fény, azon
a gombon, amire kódot szeretne programozni
4. Üsse be a négyjegyű beállítási kódot a távirányítón található számgombokkal.
Ehhez 20 másodperc áll rendelkezésére. A UPC gomb a távirányítón
kétszer felvillan, a negyedik számjegy beütését követően, amely jelzi,
hogy a kód helyes. Ha a UPC gomb nem villan fel, próbálkozzon meg egy
másik beállítási kóddal, az 1-4. pontoknak megfelelően.

Kérdésem a kompetensektől, hogy mi a megoldás, hogy ismét kezelje a tv hangerejét is a upc-s távirány. :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#59892) donmackó válasza LÁZ (#59891) üzenetére


donmackó
őstag

Akkor tanítsd be neki a távirányítót -> kézikönyv 24.oldal

Release the cable hounds!

(#59893) gduck válasza LÁZ (#59891) üzenetére


gduck
addikt

1.: ha azt akarod hogy a box hangerejét szabályozza:
Gombok sorban: UPC, Piros+OK nyomvatart (UPC villan 2-t), 993, hangerő+ nyomvatart (UPC villan 4-et)

2.: ha azt akarod hogy a TV hangerejét szabályozza
Gombok sorban: UPC, Piros+OK nyomvatart (UPC villan 2-t), 993, TV (TV villan 2-t)

[ Szerkesztve ]

(#59895) LÁZ válasza gduck (#59893) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor a 2 együtt nem is működik? vagy a box/most azt szabályozza/ vagy a tv?

@donmackó: köszi ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#59896) Syd69 válasza LÁZ (#59895) üzenetére


Syd69
aktív tag

A box szabályozója nem valami széles spektrumú. Beállítod valahol a felső sávban, a többit a TV megoldja

Alma

(#59897) pjen válasza LÁZ (#59895) üzenetére


pjen
félisten

Én a boxot mindíg teljesen feltolom.A Tv megold mindent.

(#59898) gduck válasza pjen (#59897) üzenetére


gduck
addikt

+1

(#59899) ArthurShelby válasza Gubek-Einste (#59886) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Multi. Túl nagy cég, hogy mindennel foglalkozzon.
Az ügyintézőket nem képzik ki rendesen. A részleteket csak a fórumokon tudják, meg az aki fejleszti a szoftvert.

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#59900) mekker


mekker
őstag

Melyik most a legjobb, (nem külső) HDD-val szerelt készülék a UPC-nél?
Most egy Cisco van, és szeretném tudni, hogy érdemes-e valamire cserélni.
Van még itthon egy Horizon, amire megérné a másikat is cserélni, azonban a 2,5" külső merevlemez miatt ez viszonylag nagy pluszköltséggel járna. Van más alternatíva, vagy ennél csak gatyább készülékek vannak?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.