Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60151) bigdigit válasza kabelmania27 (#60150) üzenetére


bigdigit
addikt

A cím történeten már túl vagyunk ha nehezen is.
Viszont,hogy lehet úgy kijönni nincs nála osztó..nem is értem.Ja és nem is az volt jó akkor x napon jövök megint hanem ezt meg kell írnom,hogy fejlesztés lesz(mekkora fejlesztés már egy osztó!)és majd ha átmegy a bürokrácián majd értesítenek mikor jönnek megint.

[ Szerkesztve ]

(#60152) kabelmania27 válasza bigdigit (#60151) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szintén nem értem, hogy lehet úgy kimenni hogy nincs nála osztó.
Előbb-utóbb meg fog oldódni, legközelebb lehet más megy ki és lesz nála eszköz.

[ Szerkesztve ]

(#60153) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Olyankor mi van, ha a Cisco box kiírja bekapcsolás után, hogy LOADING>>, majd egyszer csak villan egyet a zöld led, elsötétül a kijelző, és se előre, se hátra?

A CH- nyomvatartása melletti bekapcsolást kétszer is megcsináltam.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#60154) kezo0 válasza -=RelakS=- (#60153) üzenetére


kezo0
addikt

A teljes reset-hez egyidejűleg nyomva kell tartani bekapcsoláskor a REC, CH+ és CH– gombokat.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#60155) -=RelakS=- válasza kezo0 (#60154) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Köszi, így már magához tért.

Amúgy másnak is előfordult az utóbbi pár napban, hogy kikapcsolás után kifagyott a box (ott maradt a csatorna neve, megállt rajta az óra, stb), és csak ki-bekapcsolással vált ismét használhatóvá?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#60156) Ledi


Ledi
aktív tag

Sziasztok!

Most, hogy a Horizon box megkapta a frissítést, már működik a sorozatfelvétel is.Tény, hogy ezt a funkciót alaposan elrejtette a upc.
Így érhető el: EPG - > műsor kiválasztás - > Felvétel - > Extra idő hozzáadása - > Gyakoriság
Itt választhatunk Egyszeri, Napi, Heti, Hétköznap és Hétvége opció között.

Sajnos ez nem úgy működik, mint a régi boxon. A Horizon-nak fogalma nincs arról, hogy az adott műsor sorozat-e vagy sem. Ha egy napi sorozatot beállítok felvételre akkor azt hétvégén is képes lenne felvenni az adott időben nemcsak hétköznap. Ez nagyon nem ok. :((

Még valami. Nem értem, hogy a piros led miért bekapcsolt állapotban világít. Nem standby módban kéne világítani?

(#60157) goger83


goger83
csendes tag

arra tud valaki megoldást, hogy a horizon box pár napja nem vesz fel semmit? próbáltam újraformázni raktam bele másik pendrive-ot, aztis leformáztam már többször hátha megoldja, újraindítottam, sehol semmi beállítást nem találok. eddig jó volt, most bármikor bármit felvennék azt írja: a tárolóeszköz megtelt. úgy, hogy üres, 32GB :) ha sokat nyomkodom, h nembaj, folytatás stb akkor elkezd felvenni de vissza le is áll. tegnap látszólag elkezdett felvenni de azt írta h kevés a hely, már csak 24ezer valamennyi /24 giga/ áll rendelkezésre. hát mondom ez neked hol kevés? :D
szóval valaki talált már rá megoldást? vagy nekem jött csak elő ez ? köszönöm

szerk: H3.2.04 verzió van

[ Szerkesztve ]

(#60158) TeeJay válasza Ledi (#60156) üzenetére


TeeJay
félisten

annak a LED-nek nem is kellene égnie mivel bekapcsolt állapotban kiírja melyik csatornán vagy a fehér LCD-vel
kikapcsolt állapotban meg órát mutat
a LED csak akkor kellene ha ECO módra van téve és az óra is kikapcsol
hogy lásd hogy áram alatt van a cucc
természetesen amint bekapcsol a box máris elaludhatna a piros LED mert minek az

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#60159) Ledi válasza #54715584 (#60116) üzenetére


Ledi
aktív tag

Én nem vettem észre különbséget a sebességben.A Horizon talán egyik pozitívuma a gyorsasága. Régen nekem még Thomson dvr box volt, ott az epg megjelenítése 20-25 mp. volt (tényleg 1x lemértem :)) ). Itt 1-2 mp. Az eltérés annyi, hogy betettek egy fekete képernyőt a műsorújság megjelenése elé.

A másik előnye a régiekhez képest, hogy nincs letiltva az usb port, így használhatsz saját hdd-t, és nem kell havi 1000 -t bérelni.

(#60160) gduck válasza Ledi (#60159) üzenetére


gduck
addikt

"A másik előnye a régiekhez képest, hogy nincs letiltva az usb port, így használhatsz saját hdd-t, és nem kell havi 1000 -t bérelni."

Azért nincs letiltva az USB port, mert nincs benne HDD ;)

[ Szerkesztve ]

(#60161) gduck


gduck
addikt

Amúgy számomra az a legnagyobb pozitívum (már így Horizon nélkül is, hiszen ugye nem sokáig bírtam ezt a lebutított boxot elviselni), hogy elkezdtek vele foglalkozni. És ez abból is látszik, hogy publikálják a változások listáját is. Csodát nem várok tőle, de ha esetleg hazai szakemberek foglalkoznak vele, akkor még valami jó is kisülhet belőle.

[ Szerkesztve ]

(#60162) bigdigit válasza kabelmania27 (#60152) üzenetére


bigdigit
addikt

Egyébként van valami fizikai határa hányan lehetnek egy oszlopon? Most 4 ház van rákötve mi lennénk az ötödikek. Azért kérdezem mert szerelő egyből megoldotta volna elmondása szerint ha lett volna osztó viszont ügyfélszolgálatos meg azt mondja telefonba nem férünk fel.Legalábbis első blikkre ez volt a válasz.
Másodikra meg ismét 30 nap mert átadták a technikus kollégának.....
Na minden esetre ennyit a másnap bekötésről...jó ha meg lesz majd 3 hónap alatt.

(#60163) Gubek-Einste válasza bigdigit (#60162) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Jelszint kérdése, hogy mennyit bír a rendszer.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#60165) fokukac válasza TeeJay (#60158) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ha már ilyeneken lamentálunk, nekem az a bajom, hogy a kijelző fénye túl erős, szinte vakító este a sötétben. Sokkal erősebb a fénye, mint a többi kütyüé, médialejátszóé, erősítőé. Mindegy, általában letakarom valahogy.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60166) kabelmania27 válasza bigdigit (#60162) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Minél többfelé van elosztva a jel annál nagyobb a csillapítás, ezért korlátlanul nem lehet elosztani.
Ettől független ha az oszlopon nincs üres kimenet akkor így vagy így belehet kötni.

[ Szerkesztve ]

(#60167) TeeJay válasza kabelmania27 (#60166) üzenetére


TeeJay
félisten

ez elég mekkmester megoldás... főleg légkábeles részen ahol esik rá az eső és ha nem csavarják rá rendesen a csatlakozót beázhat...

szülőknél legalább föld alatt megy a gerinc kábel és minden búrában van egy 4-es osztó, arra megy a környező 4 családi ház és az sosem kap esőt
mondjuk ott meg akkor van gáz ha utólag építkezik valaki ahova anno nem lett bevezetve KPE cső föld alatt
és úgy érdekes felbővíteni egy ilyen búrát mikor betonban van az alapja meg ugye csak 4-es osztó van benne

nem is tudom ilyenkor hogy lehet utólag valahova bevezetni a koaxot ha nincs kiépítve ez a csőrendszer

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#60168) bigdigit válasza kabelmania27 (#60166) üzenetére


bigdigit
addikt

Ilyen kettes osztót még tudtam volna neki adni is.Azt hittem valami komolyabb dolog kelllett volna hozzá.
Szerintem csak egy túl kényelmes szerelő jött ki aki látta itt bizony dolgozni is kelll majd.

(#60169) pjen válasza TeeJay (#60167) üzenetére


pjen
félisten

Nem,nálunk mind a három szolgáltató a villanykarón van,légszereléssel.Egymástól30 centire.Évekig nincs vele baj.

(#60170) althommo


althommo
csendes tag

Sziasztok

Két hete váltottunk analóg TV-ről digitalra, és azóta két problémánk van:

1. Régi Thomson képcsöves TV-t a mediabox távirányítóval be lehetett kapcsolni, de ki már nem. Pár napja viszont már bekapcsolni se lehet.Megoldható hogy ne kelljen a TV távirányítóját is használni?

2. A TV szinte minden nap reggel 6-7 között magától bekapcsol. Adás nem megy, mert a mediabox nincs bekapcsolva. Mitől lehet ez?

Köszönöm

(#60171) ArthurShelby válasza bigdigit (#60149) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Menj be az ügyintézőhöz reklamálni. Nálunk is nagyon nehezen indult. Ugyanígy nem jöttek ki első alkalommal (bementem az ügyintézőhöz, kaptunk 3000Ft jóváírást). Következő alkalommal rájuk telefonáltam, mikor már egy ideje kint kellett volna lenniük, és úgy jöttek ki. A 14 napos felmondás miatt azt hittem, hogy 14 napig fényes lesz a valagam, de nagyon nem így történt (problémák a számátvitellel). Végül nem váltottunk, így utólag nem bántuk meg, de tényleg rossz volt az eleje.
Szóval kitartás és reklamálás! :D

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#60172) yuhar válasza BTO (#60133) üzenetére


yuhar
csendes tag

Ez tapasztalat, hogy "összefossamagát"?

Korábban kinn volt a szerelő, mivel az adás 50-51dB körül volt.
állított a szűrőn (minden bizonnyal sávszűrést is beiktatott, mert utána csak 58-as csatornán láttam jelet az ő által használt analizátoron); most sokkal stabilabb lett, még osztó nélkül is.

(a #60111 hozzászólásomban már ezek az értékek vannak)

Elfelejtettem megkérdezni a szerelőt, hogy kell-e az osztó egyáltalán, ezért tettem fel itt a kérdést, mivel átgondoltam, és sok szükségét nem érzem; mert csak a modem van rákötve és tv-t, vagy mást nem is akarok rákötni... (jobbnak látom eltüntetni a felesleges kábelrengeteget.)

Azt én is látom, hogy a tab kimenete ennek az osztónak 8dB-t csillapít.

Most a bejövő 11, és 12dB körül mozog osztó nélkül (néha meg is haladja azt), és így is stabilabb a net mint szerelés előtt.

Remélem ez még nem vezérli túl a modemet.

(#60173) cigam válasza TeeJay (#60158) üzenetére


cigam
félisten

a fehér LCD-vel

Ez picit durva megfogalmazás lett. Az nem LCD, hanem LED-es kijelző.

althommo
Valószínű azért tudja bekapcsolni a TV-t, mert scart csatlakozón keresztül kiadja a vezérlő jelet. a TV ezt standby-ban is figyeli, és képes ennek hatására bekapcsolni, és AV bementere kapcsolni. Úgy tűnik a kapcsolójel megszünése nem hozza magával a kikapcsolást. Esetleg a TV menüjében kézikönyvében nézz utánna, hátha....
Igazi megoldás egy univerzális tanítható távirányító, ami megtanulja/ismeri a box, és tv irányítását. (Vagy egy új lapos TV)

Az időnkénti bekapcsolás pedig azért lehet, mert ekkor keres magának frissítést a box, (vagy akkora van időzítve egy felvétel).

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#60174) cigam válasza cigam (#60173) üzenetére


cigam
félisten

Esetleg az Eszköztár -» Speciális beállítások -» Scart beállítások-ban az "Automatikus beállítás" erre való? Lekapcsolja, hogy vezérelje a TV-t?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#60175) kabelmania27 válasza yuhar (#60172) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Osztó helyett max egy hármas csillapítót is elég lett volna bekötni, előfordul hogy tap kimenetben akad a modem.
Ha így stabilabb akkor hagyd osztónélkül, nem lesz gond gyakorlatban ez a modem elvisel 12-15ös értéket, ha mégis ingadozni fog a ping vagy magas lesz azaz megmagyarázhatatlan jelenséget tapasztalsz beraksz egy hármas csillapítót, ha cisco 3925-ös modem lenne nálad írnám, hogy feltétlen kellene mert az a modem 10feletti ds értéket nem szereti.

[ Szerkesztve ]

(#60176) ztsoft válasza cigam (#60173) üzenetére


ztsoft
őstag

Egy kicsit megvédeném TeeJay-t az LCD kijelentésével kapcsolatban. A kedves, drága UPC, a felhasználói kézikönyvben található "Technikai információk"-ban tévesen közli a kijelző típusát! Aki nem jártas az elektronikában, az nem is fogja észrevenni a tévedést.

Idézet a kézikönyv idevonatkozó részéből:
4 karakterből álló háttérvilágítással rendelkező LCD kijelző

ui.: Ezt már jeleztem a teszt alatt is, de süket fülekre talált.

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#60177) headhunter válasza fokukac (#60165) üzenetére


headhunter
addikt

...nekem az a bajom, hogy a kijelző fénye túl erős, szinte vakító este a sötétben. Sokkal erősebb a fénye, mint a többi kütyüé, médialejátszóé, erősítőé. Mindegy, általában letakarom valahogy...

Én kék szigetelőszalaggal leragasztottam egy vagy kettő réteggel a zavaró világításokat.
pl.: Zidoo X6 Pro [link], X9 4K, SP-2018 hangfal [link]

[ Szerkesztve ]

(#60178) althommo válasza cigam (#60174) üzenetére


althommo
csendes tag

Esetleg az Eszköztár -» Speciális beállítások -» Scart beállítások-ban az "Automatikus beállítás" erre való?

Igen,köszi. Most a mediabox bekapcsolja a TV-t, de ki még mindig nem :(

(#60179) kezo0


kezo0
addikt

Tök jó ez a műsorvisszanéző funkció. Kár, hogy soha nem tudhatod előre, mely műsorok lesznek utólag visszanézhetők – még egy olyan csatornán sem, amelyiken általában minden visszanézhető.
Most pl. pont az a 9.35 és 11.15 közötti időszak érdekelt volna az M4 HD-n (5 km-es nyíltvízi úszás Balatonfüreden), ami, KI TUDJA, MIÉRT, nem nézhető vissza... Itt látható, hogy az előtte és az utána lévő műsort is vissza lehetne nézni, de persze azt, ami engem pont érdekelne, nem. Nem vagyok boldog.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#60180) rgeorge válasza kezo0 (#60179) üzenetére


rgeorge
addikt

Ennek általában jogi okai vannak, a visszanézhetőség nem csak technikai vagy csatorna szintű megállapodás kérdése, hanem egyes műsorok jogtulajdonosa is dönthet úgy, hogy csak bizonyos idő elteltével vagy egyáltalán nem engedélyezi a visszanézést.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#60181) ztsoft válasza kezo0 (#60179) üzenetére


ztsoft
őstag

Én pont ezért nem is izgulok, hogy most majd ugyan vissza tudom-e nézni. Azokat a műsorokat, amit nézek, 90 %-ban nem lehet visszanézni. Számomra így használhatatlan.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#60182) pjen válasza rgeorge (#60180) üzenetére


pjen
félisten

Ez azért nem egészen ferr.Akinek van még cisco boxa az azt vesz fel amit akar,akkor nézi vissza amikor akarja.

(#60183) goger83 válasza kezo0 (#60179) üzenetére


goger83
csendes tag

pont így jártam most, nem nevezem meg micsoda de minde nap visszanézhető, egyedül ma akartam nézni utólag, erre pont ma nincs :) kicsit vicces, még dolgozhatnak rajta mire jólesz

(#60184) kezo0 válasza rgeorge (#60180) üzenetére


kezo0
addikt

Ezzel tisztában vagyok én is, de itt most a vizes VB egyik versenyszámáról van szó. Ahogy láthatod is a képen, ugyanennek a sporteseménynek más számai visszanézhetők, szóval én kizártnak tartom, hogy pont a nyíltvízi úszást ne lehetne jogi okok miatt visszanézni. Ráadásul ezzel párhuzamosan folytak a plovdivi kajak-kenu EB döntői is, és az M4 ebben a periódusban ide-oda kapcsolgatott B.füred és Plovdiv között. Előtte volt egy kb. 40 perc, amíg csak a plovdivi kajak-kenu EB-t adták, és ahogy látható, az a periódus is visszanézhető. Magyarul egyik nemzetközi sportesemény visszanézhetőségét sem tiltják jogi okokból. Egyszerű technikai hibára gyanakszom.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#60185) tomp válasza Ledi (#60156) üzenetére


tomp
félisten

Felvétel távrögzítését tudja már a Horizon?
Azért ez a sorozatfelvétel eléggé fapados. Mondhatni alap. A 2014-es Sony tv-m is tudja az egyszeri, napi, heti, hétköznap és hétvége felvételi opciókat. Akkor a tv-m is "jövőtv"? Nem, mivel ez alaptudás.

(#60186) cigam válasza kezo0 (#60184) üzenetére


cigam
félisten

nemzetközi sportesemény visszanézhetőségét sem tiltják jogi okokból

Ezt azért gondold át újra.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#60187) #54715584 válasza Ledi (#60159) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi. :R
Akkor még lépjenek gyorsan valamit, mert néhány hét és bizonyos dolgokat újratárgyalhatok (remélhetőleg jó pénzért). :D

(#60188) kezo0 válasza cigam (#60186) üzenetére


kezo0
addikt

A konkrétan megnevezett két sporteseményről beszélek.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#60189) raven12


raven12
senior tag

Sziasztok!

Nemrég megkaptuk a Conncet Box nevezetű csodát a 120-as csomaghoz (eddig 30-as csomagunk és a fekete WiFree-s router volt), de borzalmas.
Először a laptopomra nem is tudtam netet varázsolni, majd beállítottam manuális csatornát és külön 2.4/5GHz-es hálózat nevet, úgy már tudtam 2.4GHz-esre csatlakozni és működik is.
A jelerősségek nevetségesek, modemként átviszi a 120/10-et, de a router mellett wifi-ről 54/10-et mértem, szomszéd szobából vékony falon keresztül 20-40/10 között ingadozik.

Egyrészt van valami összegyűjtött tanácshalmaz a bekonfigurálásához, hogy stabilabb legyen, vagy tudtok tanácsokat adni?
Másrészt átállítva modem módra próbáltam egy viszonylag drága TP-Link routerból szórni inkább a jelet, de nem sikerült működésre bírnom. Erre van valahol leírás, hogy mikre kell odafigyelni?
Harmadrészt ha elkezdek panaszkodni a UPC-nek, hogy valamit csináljanak, akkor számíthatok javulásra (minőségi tanácsok, esetleg connect box csere)?
Az albérletembe is most húzták be a 240-es UPC fiberpower-t connect box-szal, de ott gyönyörű stabil eddig és mindig 210-230mbps között mérek.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

(#60190) kezo0 válasza kezo0 (#60188) üzenetére


kezo0
addikt

Ha most visszagörgetek tegnap délelőttig, akkor összesen 12 db vizes VB-közvetítést látok az M4 műsorán. Ebből 10 visszanézhető, 2 nem. És fel nem foghatom, milyen oka lehet, amiért pont az a kettő nem.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#60191) fokukac


fokukac
nagyúr

Nekem olyanokat csinál a Connectbox, hogy csak úgy fogja magát, és újraindul.
Az imént a hálózaton keresztül hallgattam zenét a médialejátszóval, egyszer csak csend lett. Nézem, villog a modem, újraindul.
Várok, belépek a menübe, és azt látom, hogy szoftvert akart frissíteni, de failed.
Tök jó.
De miért akkor csinálja, amikor épp látja, hogy használva van a hálózat?

Bár ahog ynézem, futásidőre 14 percet ír, tehát már 22:50-kor újraindult, és akkor utána akart szoftvert frissíteni. Akkor viszont valamitől lefagyott..

Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#60192) kabelmania27 válasza raven12 (#60189) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg rendben vannak-e a modemértékek, ha nem használod a wi-free-t érdemes lekapcsolni, modem üzemmódban saját routerrel stabil szokott lenni.
fokukac: Hgw kevésbé stabil mint egy saját router.

[ Szerkesztve ]

(#60193) mikk2000


mikk2000
őstag

Sziasztok, ha valaki belép a connect box felületére, de nem lép ki, akkor egy másik felhasználó (vagy ip) azt az üzenetet kapja, hogy "Ez a weboldal nem engedélyezett. Egy otthoni felhasználó aktiválta a felhasználói felületet, ezért Ön most nem éri el a web interfészt."

Van ennek valami időzítője, vagy egyéb kilövési lehetőség az eszköz (fizikai) újraindításán kívül?

(#60194) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A horizon go alkalmazásban hogy tudom megváltoztatni a szülői zár pinkódját? Mi az alapértelmezett?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60195) Just486 válasza mikk2000 (#60193) üzenetére


Just486
senior tag

valami 10-15 perc timeout van rajta. De hogy meg lehet-e sürgetni, az engem is érdekelne, világraszóló gyökérség így.

That unconquered country we call the future.

(#60196) mikk2000 válasza Just486 (#60195) üzenetére


mikk2000
őstag

Gondolom annyi értelme van, hogy aki elkezd konfigolni annak elsőbbsége legyen. Csak nem kell elfelejteni kijelentkezni ügye...

(#60197) Gubek-Einste válasza macilaci78 (#60194) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

1111 vagy 0000 a default, a beállítások között lehet megváltoztatni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#60198) vinpilu válasza macilaci78 (#60194) üzenetére


vinpilu
senior tag

Pont tegnap szórakoztam vele 0000 volt nálam.

(#60199) cigam válasza kezo0 (#60188) üzenetére


cigam
félisten

Jogosnak tűnik a panasz, és én tévedtem.
Kollégám T-home-os előfizetésében ez is visszanézhető:

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#60200) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Hamarosan Ócsára költözünk elvileg és lesem a szolgáltatókat. Első körben a UPC és Telekom van ahogy nézem. UPC-nél is ADSL.

Van erről valami tapasztalat? Jó lesz ez nekünk vagy inkább a T?

Igazság szerint a TV-nél kedvelem a connax kártyás megoldást, ami van a UPC-nek, így netet is akkor már onnan vennék.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.