Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30751) Tizedes1


Tizedes1
aktív tag

A tévém jelezte, új csatornát talált..... hmmm.
Nem tudjátok, hogy melyik ez az új csatorna ??

(#30752) kungzi válasza Tizedes1 (#30751) üzenetére


kungzi
veterán

nem, frissítsd a tv-t
milyen frekin találta?

milyen csomagban vagy? hd előfizetésed van?

[ Szerkesztve ]

(#30753) Orgi válasza moonguru (#30701) üzenetére


Orgi
őstag

Köszi, vicces módon a lengyel alapján sikerült, a másik nem tudom micsoda :) Tudom nem támogatott oprendszer már, de azért elférne magyarul is az UPC oldalán...

(#30754) Zitronensaft válasza mackosajt (#30739) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Mondjuk kicsit homályos,hogy most akkor volt otthon valaki,vagy nem...
Van úgy hogy a gyerek fogad,mondván apu-anyu mindjárt jön...
Addig el lehet kezdeni nézelődni ,mi lehet a gáz.
Hivatalosan kiskorú gyerekhez nem mehetünk be természetesen.

A telefont meg azért nem kapcsolom ki,mert tizensok éve sosem kapcsolom ki,max.kórház,mozi,szinház ilyesmi. Vannak akiknek elérhető akarok lenni.

De nem tragikus,beleszól a paraszt,hogy "haló,nincs tv..." szoktam mondani ,hogy nálam van. Majd leteszem.

(#30755) balage25 válasza mackosajt (#30745) üzenetére


balage25
senior tag

Azért azt nem vágom, hogy miért vagy kiakadva. Vasárnap kijöttek, de a megbeszélt időpontban nem voltatok otthon, ezért még telefonálnia is kellett, és még kedden is vissza kell mennie.

Ha meg csak gyerekek vannak a lakásban, teljesen jogos, hogy nem fog bemenni. Illetve ha megadná a számát egy csomó embernek, annyi hívást kapna egy nap, hogy a munkáját már nem tudná elvégezni.

(#30756) Zitronensaft válasza devil-k (#30743) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

A hétvégi kiszállásnak egy oka van.Kevesebben csúsznak ki a 72 órás hibajavításból. Kötbérben nem mindegy. CSI mutatóban is jobb,sokan csak hétvégén tudnak szerelőt várni otthon..

Persze kétélű a dolog. Akihez vasárnap reggel 8-kor becsöngetek,nem szokott felhőtlenül boldog lenni :)

(#30757) Zitronensaft válasza kabelmania27 (#30740) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Erre nem tudok mit mondani.. Mi lehet az oka,hogy valaki nem vesz fel rejtett számról érkező hívást? A kérdés költői,ismerem ezt a tipust...
Nagy ritkán engem is hívnak rejtett számról,felveszem,ha nem tetszik amit hallok,leteszem.. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#30758) mackosajt válasza balage25 (#30755) üzenetére


mackosajt
addikt

Tegyük sorba:
Hiba be lett jelentve, szombaton.
Üszis ajánlotta a vasárnap 12-16 közötti időt, mondom oké, nincs programunk, asszony itthon lesz.
13-ig nem jött, asszonynak elmagyaráztam, de 15-kor csak elszaladt a boltba, fiúknak meghagyva, hogy hívják fel/hívja fel, szalad. Bolt nincs messze, max. 5 perc, kényelmes sétában, nem asszony tempójában.

Szerelő megjött, gyerek kiment, mondta, apa dolgozik, anya elszaladt boltba. Hívott engem szerelő, szám nélkül.
Hívta asszonyt, szám nélkül.
Asszony pont ekkor fizetett a boltban. Mire felvette volna, lerakta, de mivel szám nélküli, nem tudta visszahívni.

Siet haza, erre közlik a fiúk, hogy a szerelő beült a kocsiba, és elhúzott.

Mibe került volna neki 5 percet várni? Semmibe, hisz a munkát el kellett volna úgyis végeznie.
Ha otthon vagyunk sem biztos, hogy végez 10 perc alatt, mert ki tudja, mi a pontos hiba, lehet 1 órán át keresi.
Most jöhet vissza, és még lehet egy negatív bejegyzése is lesz... Neki sem jó, az ügyfélnek sem, és a UPC-nek sem, mert itt írok/írunk róla.

Senki nem mondta, hogy adja meg feltétlen a számát, de amikor 3 nem kicsi gyerek áll a kapuban, és mondja, hogy anya siet haza, akkor elhiheti, hogy nem hazudnak. Ehelyett a szerelő siet.

Ha tényleg szerelni akart volna, megvárja azt az 5 percet.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30759) axton válasza mackosajt (#30758) üzenetére


axton
tag

2 embert felhivott, nem vette fel senki. Vart par percet, semmi. Nem hibazott. A gyerekek miert nem hivtak fel az anyjukat? :D nem tunik h kulonosebben erdekelte oket.

(#30760) Zitronensaft válasza mackosajt (#30758) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Továbbra is az a kérdés,mekkora gyerekek voltak..
Jelzem,ha anya nem szalad el a boltba,most nem erről szólna a fáma..

Néhány szerelő nem nagyon szereti az ilyen 5 perceket.. Én is vártam már több mint negyed órát ügyfélre,aki személyesen közölte telefonon,hogy még 5 perc sem lesz..
Belefért,megvártam..
Aztán van akit 3 különböző számról hívtam,számkijelzéssel,a két megadott mobilszámon,plusz a upc-s otthoni számán ,többször is... egyiket sem vette fel.
2 óra múlva visszahívott,még majdnem meg volt sértődve hogy nem rohantam vissza hozzá..

(#30761) mackosajt válasza axton (#30759) üzenetére


mackosajt
addikt

A gyerekek megadták az anyuka számát, miután engem nem ért el.
Mindezt, még a kapuban, gyakorlatilag alig telt el idő.
Anyuka sikertelen hívása után azonnal távozott...
Szerinted kit nem érdekelt a dolog?
Ha akart volna melózni, vár 5 percet, de ő nem, hanem elhúzott, mint azok a bizonyosak ősszel.

11-12-13 évesek.

Asszony tényleg itthon volt 5 perc múlva, mert a szerelő rejtett számú hívása után a céges elérhetőségemen 10 perc múlva hívott.
Konkrétan nálam 15.19-kor volt a rejtett hívás a privát mobilomon, asszony a céges, robbanásbiztos elérhetőségemen kb. 15.30-kor hívott.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30762) Zitronensaft válasza mackosajt (#30761) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Lehet személyeskedni.. anya miért nem várta a szerelőt 12-16 óráig?
A te részedről jogos,hogy miért nem vár. Az ő részéről jogos ,hogy miért nem várják a megadott időpontban..

Felhívta anyát,hogy akkor igaz-e az öt perc.. ha nem pont akkor fizet,ha nem megy sehova,máshogy alakul. Ha vár a szerelő,akkor is...
Ő egy kicsit feszesebben,ti egy kicsit lazábban fogtátok fel..

[ Szerkesztve ]

(#30763) mackosajt válasza Zitronensaft (#30762) üzenetére


mackosajt
addikt

Hangsúlyozom, a szerelő ezzel nem végezte el a munkát, így vissza kell jönnie. Ha nem neki, akkor másnak.
Ki járt jobban?
Sem ő, sem mi, de ő semmiképpen, mert több idejébe fog kerülni összesen.
A szolgáltató meg végképp nem, mert folyamatosan írunk róla.

Azt hiszem, itt ha picit rugalmasabb, picit jobban akar dolgozni, nem pedig haza szaladni, most nem írnánk semmit.
Én rugalmas voltam, mert nem happogtam a 1221-nek, hogy de most azonnal máris jöjjön vissza a szerelő, hanem megbeszéltem kedd délelőttre, mert akkor ÉN biztos otthon leszek.

Anya ilyen, de ha tudott volna beszélni, még jobban siet, de a lehetőséget sem kapta meg, mert nem tudta visszahívni+1 percet sem várt a szerelő.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30764) Zitronensaft válasza mackosajt (#30763) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Ha lezárta a munkalapot "nem volt otthon" kóddal,kizárt hogy visszaküldjék hozzád.
Akárhogy erősködnél...
Mindegy,reméljük kedden javítanak valamit a véleményeden.. bár ahogy olvastam,most már a hiba is megszűnni látszik.

(#30765) ALI_G


ALI_G
veterán

Sziasztok!

Szeretnék 2. tv-hez szolgáltatást igényelni. A kérdésem hogy mindenképpen media box-ot kell igényelni, vagy upc-nél van "kártya" is amit be lehet dugni az újabb tv-kbe? Ezt utóbbit nem teljesen vágom :) egy két kulcsszavat elhinthettek nekem :)

(#30766) mackosajt válasza Zitronensaft (#30764) üzenetére


mackosajt
addikt

NEM szűnt meg, csak javult a helyzet némileg, de a stabil, 500 Mbit messze van, a 300 meg ugrálós.
Ha lezárta, kenje a hajára. Remélem tőle csak türelmesebb és becsületesebb szerelők léteznek. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30767) balage25 válasza mackosajt (#30763) üzenetére


balage25
senior tag

Gondolom nem haza sietett, hanem a következő címre, ahol még az is előfordulhat, hogy otthon várták a szerelőt.

Csak pörgessük le azt az esetet, hogy 10 helyre kell kimennie egy nap alatt, de ebből ketten is úgy gondolják, hogy leugranak a boltba, ezért csúszik kétszer negyed órát a telefonálások és várakozások miatt. Ez pont elég arra, hogy ne érjen oda az utolsó címére, aki otthon várta. Szerinted, az utolsó címre ne érjen oda, vagy azt hagyja esetleg ki, aki leugrott a boltba? Mikor a rugalmasabb?

[ Szerkesztve ]

(#30768) canniball válasza ALI_G (#30765) üzenetére


canniball
nagyúr

Lehet kártya is ha fogadja a TV-d, mediacard fedőnéven találod a UPC oldalán.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#30769) devil-k válasza balage25 (#30767) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyetértek. Majd kihívja jövőhéten a szerelőt és kész. Nem kell már ezt túlragozni.

- mozi bolondéria -

(#30770) Zitronensaft válasza mackosajt (#30766) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Csak halkan kérdezem,hogy a garantált sebesség meg van-e?

(#30771) mackosajt válasza balage25 (#30767) üzenetére


mackosajt
addikt

Csak halkan kérdezem, mi a garancia arra, hogy 2 perc alatt végzett volna, mint amennyit a kapcsolatfelvételre használt?
Én elhiszem, hogy van még ügyfél a sorban.
Decemberben is este 6 után ért ide az alvállalkozó (4-re volt ígérve), és még volt 5 címe. Ő dolgozni akart, és szólt, hogy nem gond, ha ilyenkor jön?
Míg nálunk szerelt, szépen hívta a következőket, hogy ha nem gond, késik.
Lehet így is, meg lehet úgy is.
Ez nem futószalag, hogy előre kiszámíthatja, mennyi idő javítani egy hibát. Szerintem.
Szóval erről ennyit.

Én nem ragoznám túl, de pont ezért fórum a fórum, hogy írnak, válaszol az ember, és megosztja a véleményét.

Citromszaft (ha nem sértelek meg), megvan, csak ugye 8 napon belül lép életbe a szerződés, és nagyon nem mindegy, hogy 240 vagy 500 jön a drótból, mert a kettő között 4000 a különbség. Értem, hogy nem a te zsebedre megy a buli, és neked mindegy, de nekem nem. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30772) Zitronensaft válasza balage25 (#30767) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Jogos :) mindenki azt hiszi ,hogy a szerelő tőle haza megy...
A kedvencem,mikor de. 10-kor megkérdezik,hogy "innen megy még valahova?"

(#30773) Zitronensaft válasza mackosajt (#30771) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

A két dolgot ne keverjük össze. Gondolom decemberben szolgáltatást telepített az ember... Aki darabbérben van,máshogy áll a dolgokhoz,mint aki fixben.
Van ebből is gond bőven. Szerinted melyik kapkod,siet inkább...

(#30774) ALI_G válasza canniball (#30768) üzenetére


ALI_G
veterán

zsír, köszi! :)
Kissé értelmetlen a upc-n, egy képernyőn mutat 0 Ft-ot és 890 Ft-ot is. Digital bronz van itthon, gyanítom hogy fizetni kell a medicard-ért.

(#30775) canniball válasza ALI_G (#30774) üzenetére


canniball
nagyúr

Bezony, 890Ft lesz az.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#30776) mackosajt válasza Zitronensaft (#30773) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát, pont azt mondanám, hogy aki fixben van, annak mindegy, hogy 10 percet vár, vagy sem.
A darabra fizetett meg siet. Ez sem a upc technikus mellett teszi le a voksot, ha logikusan gondolod végig, már ha a upc-s van fixben, a vállalkozó meg darabban. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30777) mlinus válasza mackosajt (#30749) üzenetére


mlinus
őstag

a kérdés az, hogy miért nem próbálsz egy torrentet vagy steam játék letöltést? ott eleve többszálon megy, és ott garantáltan ki lehet tolni a maxot, ftpről egyszálon nekem se sikerült sokszor. főleg napközben.

[ Szerkesztve ]

(#30778) Balogh Tibor


Balogh Tibor
újonc

Nem megy a WIFI a Routerről hogy lehet tenni az újra konfigurálni...???

(#30779) Gubek-Einste válasza Balogh Tibor (#30778) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mit szeretnél pontosan?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30780) mackosajt válasza mlinus (#30777) üzenetére


mackosajt
addikt

Volt tobbszalas letoltesi próba. ;)
Nem tetszett az eredmény.
Éjjel sikerult 3-400 között tölteni, de nagyon ugrált lefelé.
Majd jön a szerelő.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30781) Rigiboy


Rigiboy
tag

Üdv!

Nem rég küldték a UPC free wifis routert be is raktam minden megy de a sebesség nagyon lassú wifin keresztül 3 mega alig holott 25 megás csomagom van kábellel jó a net de a letöltés pl torrent elindul maxon 3-4 megával és utána lecsökken 10-25 kb/s-ra és alig megy vissza néha 600-ra találkozott valaki ilyennel mi lehet a baj?

Köszi előre is

(#30782) club1 válasza Rigiboy (#30781) üzenetére


club1
veterán

Ha nem tagolod a mondatodat akkor nagyon nehéz megérteni mit akarsz de ha jól értem torrenttel wifin keresztül letöltve folyamatosan belassul a letöltés ilyenkor a leggyakoribb probléma hogy a wifi bedugul a routeren mert ez a router ennyit tud megoldásként tedd bridge módba és tegyél mögé egy saját normális wifi routert.

(#30783) ariel96 válasza Gubek-Einste (#30779) üzenetére


ariel96
tag

Üdv

Cisco EPC3925 Nem tudom megnézni rendben van-e a jelerősség a modemnél. Mi lehet ennek az oka?

Előre is köszönöm a segítséget. :F

(#30784) blakey válasza ariel96 (#30783) üzenetére


blakey
titán

192.168.1.1, a 192.168.100.1 bridge módban működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#30785) kabelmania27 válasza Rigiboy (#30781) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
1221-en kapcsoltasd ki a wi-free-t (ha nem szeretnéd használni), tedd bridge módba és használj saját routert.

(#30786) ariel96 válasza blakey (#30784) üzenetére


ariel96
tag

Köszi. :)

(#30787) ariel96 válasza kabelmania27 (#30712) üzenetére


ariel96
tag

Üdv

Ezt a beállítást hol lehet elvégezni? :U

(#30788) LÁZ


LÁZ
addikt

üdv, 2. tévéhez igényelnék mediacardot, meglévő hűséggel, kérdésem, hogy ezt a 890 pénzt lehet e vmilyen formában csökkenteni, sajnos az ügyfélszolgálatos keménykedésben nem vagyok annyira jó :B

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#30789) kabelmania27 válasza LÁZ (#30788) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha olyan területről írsz ahol megszűnt az analóg silver és olyan ügyintézőhöz kerülsz lehet megkapod kicsit olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#30790) LÁZ válasza kabelmania27 (#30789) üzenetére


LÁZ
addikt

üdv, azt ntom, hogy megszűnt e, bp 13.ker, délután kezdeményezek egy hanghivást, aztán próbálok vmi nyomást gyakorolni az aktuális ügyintézőre ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#30791) kabelmania27 válasza LÁZ (#30790) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Bp központi fejállomáson megszűnt, tehát arrafelé is megszűnt.

(#30792) Peltár válasza club1 (#30782) üzenetére


Peltár
aktív tag

Szia! Ígértem megírom miért resetel 30 percenként az Uborka, közte meg semmi probléma. Ez ügye csütörtökön volt. Pénteken melóból haza , néztem egy log-ot ott 16.30 volt az utolsó T4 hibaüzi. Azóta semmi
gyakorlatilag 3 napot járattam újraindítás, gyári reset nélkül. Ebből gondolom hogy a szolgáltatónál volt valami gond, mert este 8-ra már nem volt. Valaki ráérős lejelentette hibára vagy látták bentről. Ment a torrent, film online és persze BF3.

(#30793) poli27 válasza mackosajt (#30763) üzenetére


poli27
veterán

Még mindig nem értem a megbeszélt időben miért is kell elszaladni a boltba??? Nem volt otthon senki, és senkinek nem kötelessége ücsörögni a kapu előtt, mikorra méltóztatik hazaérkezni az előfizető. Ezt ti baxtátok el ne tereld másra ennyi!!!

(#30794) pjtr


pjtr
aktív tag

Sziasztok!

60-as netet szeretnék, ezekkel a modem értékekkel nem lesz gond? Teknokol a modemem.

Habókra nem fizetnék elő.

Köszönöm.

Felfelé irányuló

Ezen az oldalon láthatók a kábelmodem felfelé irányuló forgalmának adatai.

Felfelé irányuló forgalmat bonyolító csatorna állapota

Adó száma Csatornaazonosító Zárolási állapot Frekvencia Moduláció Jelváltási sebesség Csatornatípus Teljesítmény
1 17 Zárolva 33200000 64QAM 5120000 ATDMA 48.3
2 18 Zárolva 40000000 64QAM 5120000 ATDMA 48.8
3 19 Zárolva 46600000 64QAM 5120000 ATDMA 49.3
4 20 Zárolva 53200000 64QAM 5120000 ATDMA 49.8

Lefelé irányuló forgalmat bonyolító csatorna állapota

Vevő száma Csatornaazonosító Zárolási állapot Frekvencia Moduláció Jelváltási sebesség Jel-zaj arány Teljesítmény
1 7 Zárolva 402000000 256QAM 6952000 41.4 0.6
2 8 Zárolva 410000000 256QAM 6952000 41.4 0.9
3 9 Zárolva 418000000 256QAM 6952000 41.4 0.6
4 10 Zárolva 426000000 256QAM 6952000 41.2 0.4
5 11 Zárolva 434000000 256QAM 6952000 41.2 0.4
6 12 Zárolva 442000000 256QAM 6952000 41.4 0.4
7 25 Zárolva 450000000 256QAM 6952000 41.4 0.6
8 26 Zárolva 458000000 256QAM 6952000 41.5 0.8

(#30795) mlinus válasza pjtr (#30794) üzenetére


mlinus
őstag

Szia, az upstream egy picit magas, de nem fog gondot okozni, ha nem nő tovább. A docsis nem olyan mint az adsl, ha gond van a vonallal akkor kiküldenek egy technikust és beállítja! Nyugodtan fizess elő bármilyen netre.

(#30796) pjtr válasza mlinus (#30795) üzenetére


pjtr
aktív tag

Szia

Ez gyors volt, köszönöm :)

Szerk.: az öreg laptopomban 54mb/s csak a wifim, ha veszek egy usb-s wifi adaptert, akkor az átviszi a 60-as netet? (802b\g a wifim)

[ Szerkesztve ]

(#30797) kabelmania27 válasza pjtr (#30794) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Elvileg rendben lesz.
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve csillapító.

(#30798) Gubek-Einste válasza pjtr (#30796) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nincsen garancia, hogy átmegy a 60-as net de egy N300-as adapterrel ha a körülmények jók akkor valószínűleg összejöhet a dolog.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#30799) mackosajt válasza poli27 (#30793) üzenetére


mackosajt
addikt

Értelmezni is tudod, hogy leírtam, OTTHON VOLT a 3 fiam?! Szerinted ki adta meg a szerelőnek a feleségem számát? Ki volt ragasztva egy cimkére a kapura?

Ha teszem azt, most nem a boltba, hanem csak a wc-re kell mennie, és történetesen úgy jár, hogy telefont nem tudja bevinni, dolgát még nem végezte el az ember, akkor ez a szerelő 2 perc alatt lelépett volna mindenképp, nem érdekelte volna, hogy te épp összesz@rod magad, vagy húzod magad alatt...

Hozáállás kérdése az egész. Továbbra is írom, a fiaim otthon voltak, hisz ők adták meg a számot a szerelőnek. Ha még nem tudatosult volna.

De lényegtelen, mert holnap otthon fogom várni ÉN a szerelőt, és ha nem végez 2 perc alatt, majd leírom ide neked is, hogy mennyi idő alatt végzett pontosan.

De már én unom, hogy ezen lovagoltok. Ti még nem unjátok magatokat?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#30800) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Van egy HD felvevős mediaboxunk, ami HDMI-n keresztül van összekábelezve a TV-vel. A box SCART csatlakozója szabad, erre a SCART csatlakozóra szeretném rádugni a másik szobában lévő TV-t. Megoldható, hogy egyszerre két irányba küldje ki ugyanazt a jelet a mediabox? Próbálkozott már valaki ilyennel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.