Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21129) Mate válasza Intruder2k5 (#21126) üzenetére


Mate
nagyúr

A titok nyitja, hogy ha nincs szükséged 3 szolgáltatásra, nem szabad belemenni a csomagba. Onnantól kezdve cseszheted. Míg netem+tv-m volt, hűség lejárta után gyakorlatilag olyan áron kaptam, amilyenen akartam. Aztán jött a csomag, még volt hűségem, gondoltam legyen. Picivel olcsóbb és 2 évig nem kell harcolnom velük. Innentől kezdve gyakorlatilag semmire nem válthatok, csak csomagra, hűségtől meg nem szabadulok.

Ezt én elfogadom, mindig is ezt csinálták. A gond a mostani csomagokkal van. Rád erőltetnek egy halom szart, amire baromira nincs szükséged, cserébe az alapszolgáltatások árai olyan rohadt drágák, hogy ember nincs, aki ne csomagra fizetne elő.

Tehát választhatsz szabadon bármit a sok lehetőség közül, de a vége úgy is az, hogy na itt van 2 év hűséggel 2 csomag, válassz....

(#21128) kabelmania27: Szerencsés ismerőseid vannak. Nekem amint lejárt a hűségem hopp 100 Ft-al drágább első hónapban. Na mindegy, belefér. Hopp +300 Ft 2. hónaptól. Hopp +50Ft a 3. hónaptól stb. 4 hónap után kénytelen voltam aláírni, mert szép lassan felcsúszott volna, ha nem is listaárra, de rohadt magasra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.