Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20586) Tido válasza Studi22 (#20582) üzenetére


Tido
aktív tag

Hozzáállástól függ, általában 100-200 Ftot növelnek rajta, majd évente is.. Így jutottam pár év alatt a 7000 Ft-ról (hűségidős ár) 8300 körülre.. Igaz, hogy hűség már rég lejárt, meg bármikor le is mondhatom.. Általában azonos csomagra akkor engednek módosítani, hogyha lemondással fenyegetsz, és van tényleges konkurencia.. Szülőknél, amikor nem akarták megemelni még anno a sávszélt, és mondtam, hogy akkor jó lesz nekik az ADSL is, rögtön 5000 Ft-os csomag lett 2 év hűséggel, az 5500-asból - pedig én csak a dupla sávszélt akartam, amit akkor az új előfizetők kaptak ( és utána mindenkinek meg is emelték )

Most nekem egy felfele váltáson gondolkodnak már kb 4 munkanapja, bár nem tudom miért, mert csak azt akartam, hogyha újra két évre aláírok hozzájuk, drágább csomagra, akkor a 2 hónapos dupla sávszélt is kapjam meg, különben nem váltok..
Ügyintézője válogatja.. nekem a facebook levelezésnél tök korrektek, csak ezt a várakozást bírom már egyre kevésbé :)

Azt hiszem holnap újra felhívom őket, ha nem keresnek.. Ekkora cégnél 5 nap már egy örökkévalóság.. :))

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.