Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18294) Apollyon válasza szab.tam (#18292) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezt a levelet én is megkaptam, ugyanezekkel a dátumokkal.

Igen, kicsit szarul fogalmaztak benne, de a lényeg az volt, hogy július 21-ig mindenképp cseréld ki a régit az új modemre, mert ettől a dátumtól a régi modemekkel már nem lehet használni a szolgáltatást.

A 120-as netet én is fogom kapni 1 hónapig, de őszintén szólva le>!&rom :U Nekem is 30/3-as van, de nekem már ez is sok, egy 10/1-es nettel simán ellennék, de ennél lejjebb már nem engedik.

Hogy mit fogok észrevenni a 120-as netből? Kb semmit. Szoktam torrentezni, de kb betöltöm a torrentet (a klienst elő sem kell venni, fut a háttérben) aztán majd lejön valamikor – nem kapok róla figyelmeztetést.
A PH oldalai 5-öd ekkora sebességgel is ugyanúgy betöltődnek.

A Youtube sem lesz sokkal gyorsabb, mivel az úgyis figyeli hol van éppen a csúszka (kugliék így próbálnak meg sávszélt = pénzt spórolni).

Ez csak egy marketing húzás, már régóta csinálják ezt az új előfizetőkkel is, hogy 1-2 hónapig dupla sebességet adnak aztán visszalassítanak. Szerintem te attól félsz, hogy megtetszik a 120-as net és ha elveszik hiányozni fog és elő fogsz rá fizetni ;]
Pont ez a lényege az egésznek.

Időt & bosszúságot takarítasz meg ha inkább fogod és nem foglalkozol az egésszel.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.