Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) Intruder2k5 válasza D@ni88 (#15399) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Itt minden rendben van! Modemben a jelszinteket nézted?

XIII. ker? Akkor majd HofiZoli megmondja, hogy nála volt-e gond!

[ Szerkesztve ]

(#15402) D@ni88 válasza Intruder2k5 (#15401) üzenetére


D@ni88
addikt

Minden 0....
Azt mondjak kozponti hiba...
Xiii kerulet

(#15403) Intruder2k5 válasza Brogyi (#15400) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ne foglalkozz vele, minden bizonnyal csak balekokat keresnek! Nem hiszem, hogy nagyon mernének korlátozásokat alkalmazni nagy számban, mert ha annak híre megy, akkor lehúzhatják a rolót!

(#15404) HofiZoli válasza D@ni88 (#15402) üzenetére


HofiZoli
senior tag

XIII. Árpád-híd környéke, hibátlan.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#15405) D@ni88 válasza HofiZoli (#15404) üzenetére


D@ni88
addikt

Nekem a petnehazyban fos volt egesz nap!

(#15406) HofiZoli válasza D@ni88 (#15405) üzenetére


HofiZoli
senior tag

én is ott vagyok.. 16 óra óta vagyok itthon semmi gond.
232/20-at hozza.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#15407) eames válasza Mate (#15396) üzenetére


eames
tag

Nem tudom, ezert kellene huseg nelkul :)

(#15408) kabelmania27 válasza eames (#15407) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Tudsz kötni csak drágábban.

(#15409) HofiZoli válasza Intruder2k5 (#15401) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Megmondtam :D

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#15410) Mate válasza eames (#15407) üzenetére


Mate
nagyúr

De csak van elképzelésed, hogy kb. hány hónap. Nem mindegy az árak miatt.

(#15411) eames válasza Mate (#15410) üzenetére


eames
tag

Elorelathatolag ev vegeig, talan tovabb, de ez nem csak rajtunk mulik.

[ Szerkesztve ]

(#15412) cdl


cdl
senior tag

Sziasztok.
Ha beállítok egy felvételt az stb-n, (sorozatfelvételt akár)kb negyed órával hamarabb kezdődik el, és a film vége előtt negyed órával ki is kapcsol.
Lehet ezen segíteni valahogy?

(#15413) Mate válasza eames (#15411) üzenetére


Mate
nagyúr

Azért kérdezem, mert ha 5 hónapnál tovább vagytok érdemes inkább hűséggel kérni. Olcsóbban jöttök ki.

(#15414) Intruder2k5 válasza cdl (#15412) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Igen a menüben van ilyen időeltolás beállítás, mindjárt keresem!

Digitális videórögzítő -> Időbeállítások

(#15415) Treck válasza cdl (#15412) üzenetére


Treck
aktív tag

Idoeltolast be lehet allitani, hogy mennyivel a musor kezdete elott kezdje, illetve mennyivel a musor vege utan fejezze be a felvetelt.

Egyebkent a velemenyen szerint a felvetel funkcio nem mukodik 100%-osan a UPC-nel. T-s teruletrol erkeztem, ott az IPTV-en nem volt sohasem problema. Itt a UPC-nel viszont sokszor csinal olyat, hogy pl. egymas utan kovetekezo musorokat csak akkor hajlando felvenni, hogyha a box be van kapcsolva (tehat nezek vmit a teveben). Minden egyeb esetben - veletlenszeruen - hol csak az egyiket, hol csak a masikat veszi fel, anelkul, hogy ebben barmifel rendszert latnek.

http://google.treck.hu

(#15416) Intruder2k5 válasza Treck (#15415) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor lehet hibás a box, nálam ilyen sosem fordult elő (CISCO HD-DVR)! Amit beállítok neki, eddig mindig felvette, pedig volt rá példa, hogy egy nap 3-4 műsor is be volt állítva!

(#15417) Treck válasza Intruder2k5 (#15416) üzenetére


Treck
aktív tag

Nem tudom... Egyebkent emiatt egyszer mar csereltek (ugyanezt mondtam el az ugyfelszolgalatosnak, boxcseret eszkozolt). Nade ez is akkor ugyanolyan rossz lenne, mint az elozo? :) Egyebkent nekem is Cisco van.

http://google.treck.hu

(#15418) Gubek-Einste válasza Treck (#15415) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Egymás utáni következő műsoroknál én nem több felvételt állítok be, hanem az elsőnek a végzési időpontját állítom át az utolsóéra így nincsen semmilyen gond, minden fel van véve.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#15419) Treck válasza Gubek-Einste (#15418) üzenetére


Treck
aktív tag

Ertem, vilagos. De valjuk be ez csak "workaround" es ennek nem igy kellene mukodnie.

http://google.treck.hu

(#15420) Gubek-Einste válasza Treck (#15419) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nekem ez a megvalósítás vált be, a többször beállítást soha nem is csináltam.

Más
Ma én is megkaptam a túlforgalmazós hívást, hát mit mondja, nem volt a csaj a helyzet magaslatán, sok értelmes dolgot nem tudtam kihúzni belőle, csak a sablon szöveget nyomta, a jelenlegi szolgáltatásaimmal kapcsolatban sem igazán tisztában, csak hebegett-habagott, le is tettem mielőtt olyat mondok amit még én is szégyelnék.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#15421) Mate válasza Gubek-Einste (#15420) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem kell haragudni a csajra. Nyilván a gép megmondja neki, hogy hívjon fel és olvassa fel ezt a szöveget. Nem kaptak bővebb tájékoztatást, adataidhoz se fér hozzá.

(#15422) seederking válasza eames (#15407) üzenetére


seederking
őstag

Nekem is hűségidős volt és költözéskor vittem magammal.Vagy neked nem megoldható?

(#15423) Brogyi válasza Mate (#15421) üzenetére


Brogyi
senior tag

Abban igazad van, hogy nem kell haragudni a csajra, de kérdem én hova tette az eszét az az idétlen marketinges aki kitatálta, hogy egy 120-as esetleg 240-es net használat megáll 300GB forgalomnál.
Számoltak azzal, hogy a 240-es net mellett hány nap alatt kipörgetik ezt az idétlen határt. Számoltak azzal, hogy csak a UPC-nek van a piacon korlát. Na jó,1-2 mobilnetnél 1GB van :D
Mit gondolsz ki veszi meg a 240-es netet? Sok hülye beleugrik a mézesmazdzagra, és küldtök neki majd ilyen levelet. Gratulálok a marketingesnek. Esetleg osszatok neki extra cafeteriát, vagy extra prémiumot.
Tudom nem tehetsz róla, de attól még van valami igazság a mi oldalunkon is. Ez a kapaitalizmus már csak ilyen. Nem hülye a magyar, mindenből a legolcsóbbat akarja, és meg is veszi. Piacon van még szolgáltató.
Azt hiszem vége a beetetésnek. Már megint váltani kell.

(#15424) club1 válasza Brogyi (#15423) üzenetére


club1
veterán

Két év hűséggel nehezen lehet ugrálni. Meg akkor is, ha csak adsl és/vagy iptv van csak versenytársként jelen.

(#15425) donmackó


donmackó
őstag

Hogy lehet a Cisco HD DVR-en megnézni a jelszinteket? Sajna már elfelejtettem. Xaraxanak a csatornák, vagy márnál is rosszak az adások?

Release the cable hounds!

(#15426) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Tegnap módosítottam a csomagomat,ügyfélszolgálati megkeresés (akciós ajánlattétel után).
Azt mondta "a" ember,hogy 3 db emailt fogok kapni.1 megrendelés,ászf stb.De még egyet sem kaptam.
Az az érdekes,hogy tegnap még vissza hívtam őket mert volt egy kérdésem és az ügyf.nő azt mondta hogy nem lát modosítást se semmi erre utaló adatot.
Nem tudom várjak-e még vagy csak lassan megy az adminisztráció...(csak nem értem hogy 25perc telefonálás és adat egyeztetés-modosítás után miért nincs nyoma ennek az egésznek)
Gondolom azért arról rövid időn belül kellett volna emailt kapnom,hogy modosításra kerül a szolgáltatásom.?

Még valami : A mostani modemet ami analóg,lecserélik wifisre (mert amúgy sem bírná a netet).De az analóg csomagom ugyan úgy elérhető marad.Viszont azt mondta a csávó hogy a beüzemeléshez annyi a dolgom,hogy kihúzok-bedugok 2 kábelt.Gondolom a tápra és a lan-ra gondolt.Viszont az analóg csomag koax-on jön kintről.-/digitálisra váltottam/
Na most remélem csak nyelvbotlás volt és coax bemenet is van a "hyper-super" modemen.

(#15427) Grawens válasza seederking (#15426) üzenetére


Grawens
senior tag

Tuti a UPC ügyfélszolgálat keresett fel?

(#15428) club1 válasza seederking (#15426) üzenetére


club1
veterán

A UPC digitális tv-je nem iptv, koaxon jön.
A upcmail-es email címedre sem jött semmi?

[ Szerkesztve ]

(#15429) seederking válasza Grawens (#15427) üzenetére


seederking
őstag

Tuti mivel a kérdésemmel először azt a számot akartam vissza hívni amiről hívtak és egy gépi hang bemondta hogy a upc munkatársa nem érte el Önt,megkereseését rögzítettük vagy valami hasonló.

club1 . tv-kártyás lesz a fülke :)

"A upcmail-es email címedre sem jött semmi?" direkt a magán email címemet adtam meg,hogy oda küldjék ami rögzítve is lett.

[ Szerkesztve ]

(#15430) kabelmania27 válasza donmackó (#15425) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Menü 1789 sokszor le gomb, miután kiírta az értékeket megint le, kilépés back :)
Milyenek a box és a modem értékek?

[ Szerkesztve ]

(#15431) seederking


seederking
őstag

Szerintetek hívjam föl őket,hogy mikorra várható email vagy valami?
Vagy legyek türelmesebb?

(#15432) blakey válasza seederking (#15431) üzenetére


blakey
titán

Türelem rózsát terem. :) 72 órán belül aktiválják az újat, a levelet is megfogod kapni, nekem 8 nap rémlik mivel ennyi az elállási idő, de olvasd el az ászf-et.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#15433) Intruder2k5 válasza club1 (#15424) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerencsére nincsen mindenkinek 2 év hűsége! Nekem pl. a netre már csak nyár végéig van, és ez a dolog komolyabbra fordul, akkor le is lépek tőlük!

(#15434) seederking válasza blakey (#15432) üzenetére


seederking
őstag

Későn olvastam el a válaszod...A fejlemény a követekző.Fölhívtam az ügyfszolgot. és mondja a nő,hogy nem lát modosítást de a legjobb,hogy nem is tud ilyen speciális a lista ártól eltérő akcióról...
Tartanom kellett a telefont néhány percig mire ismét ugyan ezt tudta mondani,kiegészítve azzal hogy előfordul hogy ők nem látják az ilyen jellegű megkeresést.
Kérdem én akkor kinél érdeklődjön az ember ezzel kapcsolatban...

Azt mondta hogy értesíti a kollégákat arról,hogy hiba történt és nem lett rögzítve ez az egész.De arra a kérdésre hogy valóban ők kerestek-e meg nem tudott választ adni.

Jah a legjobb " nem tudom más szolgáltatónál van-e ilyen akciós ajánlat de arról nem tudok hogy nálunk lenne"

Szóval várom a hívásukat,hogy egyáltalán megmondják hogy ők kerestek-e meg vagy sem.
Viszont ha nem akkor parázhatok rendesen...

(#15435) F_Zolee válasza seederking (#15434) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azért nem kell feltétlen arra gondolni, hogy valamit pár órán beül elintéznek. Ha jól sejtem még 24 óra se telt el mióta hívtak. Vagy már megvolt? Nem mintha annyira számítana.

[ Szerkesztve ]

(#15436) Mate válasza Brogyi (#15423) üzenetére


Mate
nagyúr

Továbbra is azt gondolom, hogy ez nem központi elképzelés volt, hanem egy idióta aki a céges netek eladásáért felel meg akarja tolni a negyedéve, hogy jó vezetőnek tűnjön.

Nem tudom mennyire köztudott, de UPC az elmúlt pár évben felbontott egy csomó előfizetést, ami telephelyekre, cégek címére volt megkötve és közölték, hogy mostantól csak céges előfizetést adnak. Gondolom ez már lecsengett, kevés a céges eladás és egyik vezető ezt találta ki.

Amit nem szabad elfelejteni: Még mindig nem találkoztunk olyannal, akit korlátoztak volna. Szvsz amíg ez nem történik meg, nem kell nagyon pánikba esni. Ha ez megtörténik, akkor meg egyértelmű a dolog. El kell jönni UPC-től.

(#15437) donmackó válasza kabelmania27 (#15430) üzenetére


donmackó
őstag

[link]

Ilyenek. A modem szinte nem is változott mióta át lett vezetékelve (amit még írtam a upc fiber power topikban) :) , de a box egyre többször xaraxik.

Release the cable hounds!

(#15438) kabelmania27 válasza donmackó (#15437) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Pedig jók az értékek. 67dB körül kap a box annyival tökéletes vételnek kellene lenni.
Nézd meg a frekitáblázatban mely adókkal van gond, nem hiszem hogy nálad lenne a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#15439) donmackó válasza kabelmania27 (#15438) üzenetére


donmackó
őstag

Először elkezd bekockásodni/szétesni a kép, majd nincs jelre vált a kép. Elkapcsolom a csatornát, majd vissza és jó minden egy darabig. És ez nem a HD csatornáknál van hanem a sima digitálon. Ma például Nickelodeon, Spektrum, Jimjam, Baby tv, Viasat explorer volt idáig a rossz.

Release the cable hounds!

(#15440) kabelmania27 válasza donmackó (#15439) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi a képeket.Legutóbb 12volt a modem vételi 2dB minusztól nem lehet gond, adási nem változott.
Box áramtalanítás/újratelepítést próbáld meg lehet használ.

[ Szerkesztve ]

(#15441) seederking válasza F_Zolee (#15435) üzenetére


seederking
őstag

Persze értem én.Csak tudod minden sz@rt rögzítenek és tudják hogy előzőleg miért kerested vagy épp kerestek téged.
Nem vártam én,hogy pár óra alatt el legyen intézve de arra gondoltam,hogy legalább nyoma van annak,hogy modosítás lesz.
Ennek ellenére sem a megkeresésről sem a megkeresésben foglalt paraméterekről (díjszabás stb) nincs fogalmuk.
Csak ez a furcsa nekem...hogy legalább annyit mondanának,igen látjuk folyamatban/rögzítve lett vagy valami.
24 óra már eltelt pár órával ezelőtt és én mikor írtam még akkor sem tudtak semmit,szó szerint semmit.
Azóta sem email,sem hívás semmi.
Nem érdekel ha több napba telik csak legalább szólnának,hogy te paraszt ne aggódj a mi munkatársunkkal beszéltél.De még erre is azt mondták,hogy nem látnak ilyen jellegű hívást az irányukból.
Mind1,bízom benne hogy csak az adminisztráció miatt van.

(#15442) donmackó válasza kabelmania27 (#15440) üzenetére


donmackó
őstag

Oks. Próbálkozom.

Release the cable hounds!

(#15443) blakey válasza donmackó (#15439) üzenetére


blakey
titán

Ellenőrizd a kábeleket, csatlakozásokat, kártyát. Érintkezési hibának látszik. Lehet, hogy valahol kábeltörés van, esetleg meglazult egy csatlakozó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#15444) facan válasza seederking (#15441) üzenetére


facan
tag

Ezt nálam is eljátszották legutóbb, mikor a régi csomagról váltottam Trio XL-re.
Vártam vagy 2-3 napot mire elkezdtek szállingózni a hivatalos levelek.
(érdekes módon a nagyobb sávszélességet azonnal megkaptam amint letettem a telefont, csak a dokumentumok késtek - innen tudtam hogy a szolgáltató emberével beszéltem :) )
Biztos sok munkájuk van.

@Blakey: ha ez lenne akkor nem jönne vissza tökéletesen csatornaváltás és visszaváltás után szvsz (gondolom nem mozgatta a kábeleket csatornaváltás közben)
Sztem hibás a box.
Bár lehet hogy központi gond, ha csak pár csati nem megy...

[ Szerkesztve ]

(#15445) kabelmania27 válasza donmackó (#15442) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Írd majd meg megjavult e.
blakey: Nemrégen alakította át a kötést, még fényképet is készített, a második kettesből kapja a box a jelet. Ettől független bármi lehet, ha csak egy mux-al van gond lehet központi gond van.
facan: Ezért írtam hogy próbálja meg újraindítani lehet hogy megoldódik.

[ Szerkesztve ]

(#15446) donmackó válasza kabelmania27 (#15445) üzenetére


donmackó
őstag

Újra indítottam. Elsőre nem akarta bevenni a központ számát, majd végül elfogadta. Most várok/nézem.

Release the cable hounds!

(#15447) kabelmania27 válasza donmackó (#15446) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés:)

(#15448) eames válasza seederking (#15422) üzenetére


eames
tag

Lehet ez lesz.

(#15449) donmackó


donmackó
őstag

Hétvégén kijön házhoz a upc? Azt hiszem megvan a probléma. Kijött a működtető füst a boxból (mert jó tanárom tanította hogy minden jó készülék füsttel műxik, ha kijön akkor már nem jó) ;] Hívom a 1221-et. Rohadt büdös lett az egész házban.

Release the cable hounds!

(#15450) kabelmania27 válasza donmackó (#15449) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, hétvégén is kimennek:) Ez a hibaelhárítás módja boxhiba esetén.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.