Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) kabelmania27 válasza daniel2121 (#15550) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen helyet cseréltek a UPC-vel azért linkeltem.

(#15552) vargalex válasza kabelmania27 (#15549) üzenetére


vargalex
félisten

Érdekes, nálam mobilon Budapesten semmi gond. Most is arról írok és egész nap ment rendesen.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#15553) Intruder2k5 válasza töky76 (#15548) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Legalábbis remélhetőleg így lesz! Eddig így volt, de mostanság, az utóbbi néhány hétben szokatlan aktivitást mutat a UPC a nagy adatforgalmat bonyolító ügyfelekkel szemben, telefonhívások formájában, ahol is egy korlátlan csomagot ajánlgatnak az üzleti csomag áráért, nyomatékosan hangoztatva a 300GB túllépésének tényét! Viszont, mivel ettől persze sokan elzárkóznak, nyilván senki sem akar 8 ezer helyett 23 ezret fizetni, így ki tudja, mi lesz a következő lépés ezzel kapcsolatban! Az is lehet, hogy semmi, és minden marad a régiben, de lehet kitalálnak valamit megint...

(#15554) Intruder2k5 válasza vargalex (#15552) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nálam sincs gond, de odaát a T-s topikban vannak sokan, akiknél van!

(#15555) perempe


perempe
addikt

hello.

régi email címet (login_név@chello.hu) nem sikerül behoznom xp alatt az outlook expresszel. hogyan kéne beállítani?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#15556) Intruder2k5 válasza perempe (#15555) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hi!

Beérkező kiszolgáló..: pop3.upcmail.hu
Kimenő kiszolgáló....: smtp.upcmail.hu
Fióknév..............: login_név@chello.hu

Webmail-en eléred? Ha nem, lehet már nem is él a cím...

[ Szerkesztve ]

(#15557) töky76 válasza Intruder2k5 (#15553) üzenetére


töky76
tag

Értem, érdekes :S
Köszi

(#15558) perempe válasza Intruder2k5 (#15556) üzenetére


perempe
addikt

köszönöm. :R

természetesen a fióknevet rontottam el, le akartam rövidíteni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#15559) predakon


predakon
őstag

Sziasztok!
Nem rég lettem UPC internet felhasználó és a megrendelés mellé kaptam ezeket a fergeteges (átbaszó) ajándékokat amiket ha nem mondok le a bekötéstől számított 2 hónapon belül autómatikusan kiszámlázzák nekem (smartguard, +30mbit internet).
Az feltűnt másnak is, hogy ha ezeket csodás ajándékokat le szeretnétek mondani a telefonon ügyfélszolgálaton akkor nagyon nem egyértelműen fogalmaz a rendszer? :)

Ajándék szolgáltatás lemondás -> Amennyiben leszeretné mondani az (és itt vége a mondatnak és kuss van) abban az esetben nyomja meg az 1-es gombot, majd egy megerősítés jön :)
Arra utalok, hogy egyszer sem hangzott el se a smartguard sem a plussz sávszél neve, igazából lövésem sincs hogy egyáltalán történt e bármi is, ez nem minősül a fogyasztó megtévesztésének??

Más téma:
Vacakoltam kicsit a port nyitás kérdéskőrrel a torrent feltöltés miatt de gyanúsan nem megy felfelé az infó.... :S
Van valami általános bevált szokás amivel a upc-nél a router beállításokban vagy valahol ezt rendbe tudom rakni? T-s voltam, ott semmi gond sem volt.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#15560) blakey válasza predakon (#15559) üzenetére


blakey
félisten

Belépsz ide, ha már van neted és egyszerűen lemondod, 1 perc alatt kitöltöd és 8 napon belül "lekapcsolják" a kívánt szolgáltatást, mindezekről emailt kapsz. Ha van neted minek használsz telefont. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#15561) temporello válasza NixonHUN (#15519) üzenetére


temporello
tag

Nálam a utorrentben az upnp kikapcsolása oldotta meg ugyanezt a problémát.

(#15562) kaszaf válasza blakey (#15560) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Ezzel már szívtam egyszer. Lemontam a 240-es netet a 3 hónap ingyenes időszak vége előtt de természetesen ugyan úgy maradt minden. Kaptam emailt is a lemondásról. Felhívtam őket látta is az ügyintéző, hogy lemondtam de még is elakadt a dolog valahol.

Én mindenképpen a telefonos vagy a személyes lemondást javaslom.

[ Szerkesztve ]

(#15563) Intruder2k5 válasza kaszaf (#15562) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az senkit se érdekel, hogy náluk mi és hol akad el, ha van visszaigazolásod a lemondásról, akkor leverheted rajtuk az egészet! Személyes ügyfélszolgálat is jó, de ott sorba kell állni, és oda is kell menni! Telefonost én sem javaslom, ha nem akarják, úgysem találják meg a beszélgetést később!

(#15564) blakey válasza kaszaf (#15562) üzenetére


blakey
félisten

Soha nem volt problémám, minden flottul ment. Tavaly 4X csináltam a neten módosításokat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#15565) MerLinh válasza kaszaf (#15562) üzenetére


MerLinh
senior tag

Azért jobb a netes, mert nem tudnak terelni és pazarolni az idődet, manapság az a leggyorsabb még a telefonos is sok idő mire végigbogarászod a menüket, és utána meg kapcsolgatnak össze-vissza....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#15566) NixonHUN válasza temporello (#15561) üzenetére


NixonHUN
tag

Szia! Köszi a tippet. Itt kiderült, hogy a modem volt a hibás. :S Kicserélték a mai napon, azóta semmi gond. A szerelő említette, hogy ha a táp része gyenge ezeknek a modemeknek, akkor szokott előfordulni hogy magasabb igénybevétel esetén egyszerűen újraindulnak...Mondjuk itt hiába indult újra, utána használhatatlan maradt. Egyébként maximális tiszteletem a upc ügyintézésének. Vasárnap este bejelentettem, mára megjavult. A szerelő is teljesen korrekt volt. :R

(#15567) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Állítólag ma hozza ki a csomagküldő az új wifis modemet és a media kártyát.
Van valami teendőm azon kívül,hogy bepattintom a kártyát a tv-be és újrakeresem a csatornákat?
Átkötöm a modem kábeleket?

(azt tudom hogy regisztrálni kell a modemet upc-éknél)

Ja ide tartozik egy kis apróság.Azt mondta az ügyfszolgálatos,hogy ha magam rakom össze nem kell kiszállási/beüzemelési díjat fizetnem. De azért 2500ft-ot fölszámolnak.Kérdem én mire.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#15568) vlaho válasza seederking (#15567) üzenetére


vlaho
aktív tag

Eszköz cserénél számolják fel, regisztrációs díjként.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#15569) canniball válasza seederking (#15567) üzenetére


canniball
nagyúr

Először hangolsz, utána tolod be a mediacardot, majd valószínűleg hívhatod őket hogy aktiválják a kártyát.
Ja, a kártyát nézd meg hogy áll a modulban, többünknek is fordítva volt benne.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15570) seederking válasza canniball (#15569) üzenetére


seederking
őstag

"Először hangolsz, utána tolod be a mediacardot"
Ezt nem értem...Medicard nélkül csak a jelenleg használt analóg csatornákat fogja megtalálni nem?

Egyébként nem kicsit ki van velük a f..m.
Megrendeltem a csomag módosítást.Kértem,hogy az általuk 3db tájékoztatót emailbe küldjék ne postán.
Ezt simán figyelmen kívül hagyták és érdeklődésemre miután nem kaptam napokig emailt (de a csomagküldésről már sms-t a postától igen) közölték,hogy postai úton küldik mert az lett megjelölve.
Oké szarom le.

De...

Melóhelyre kértem az eszközök kiküldését mivel nem vagyok napközben otthon.
Erre jött ma a csomagos postás melóhelyemre és kérdésemre közli,hogy nincs semmi a nevemre.
-Tegnapi sms-ben írták,hogy ma kapom meg.
Fölhívtam a kedves szolgáltatót mire közölték,hogy ez is el lett írva és az otthoni címemre küldték.
Ja és ajánlják hogy kérjek cím módosítást mert ők ebben tudnak segítenek.

20-30perc telefonálgatás után kiderült,hogy csak emailben kérhetek cím módosítást a postától aminek a díja engem terhel...

Vissza hívtam piciéket,hogy kurv..ára ki van a f..m és hogy mi a f.ért nem veszik figyelembe az előfizető kérését amire 3x rákérdez és adatot egyeztet.

Válasz : Elismerik a hibát,rögzítették a panaszt és kérdésemre hogy mivel kárpótják az ügyfelet.
Felajánlottak 2000ft videótárra költhető összeget amit úgy sem tudok használni mert ugye a médiakártya erre nem jó...

Ez van...így kell szolgáltatni...

[ Szerkesztve ]

(#15571) vargalex válasza seederking (#15570) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

A digitális csatornákat mediacard nélkül is megtalálja a TV, de csak az M2 nézhető kódolatlanul (azaz kártya nélkül). Olvasd el a beüzemelést.

Alex

(#15572) canniball válasza seederking (#15570) üzenetére


canniball
nagyúr

I think this is the beginning of a beautiful friendship. :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15573) seederking válasza canniball (#15572) üzenetére


seederking
őstag

Eddig is azok voltunk...de úgy működött mint minden távkapcsolat :DDD

Melóba vagyok és még nem érkeztem elolvasni az útmutatót.Bocs ha olyat kérdezek ami benne van,mindjárt nekiállok az olvasásnak.

Szóvala kérdés.Mikor az analog csomagomat hangoltam akkor talált rengeteg digitális csatornát ami az analog csatornák után kezdődik.Akkor fölösleges új keresést indítanom?+ tartozik hbo pack az új csomaghoz..akkor ezt sem kell a kártya bedugása után hangolnom?

Szerintetek egyébként megérte az 5200ft-os 33csatornás + 30mb-os analog csomagomat amit már vagy 3 éve használok lecserélni egy 58 digitális csatornás + 60mb-os nettel rendelkező hbo pack-al megtoldott csomagra + 2200ft-ért?

[ Szerkesztve ]

(#15574) seederking válasza vargalex (#15571) üzenetére


seederking
őstag

Köszi az infót...

A wifis modem beüzemeléséről is van ilyen "tájékoztató"?
Szerintem megtaláltam ha ez az.

[ Szerkesztve ]

(#15575) canniball válasza seederking (#15573) üzenetére


canniball
nagyúr

"Akkor fölösleges új keresést indítanom?"
Én azért nyomnék egyet, sok fáradtsággal nem jár de hátha akadnak ott azóta új csatornák.

"Szerintetek egyébként megérte..."
Meg bizony. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15576) seederking válasza canniball (#15575) üzenetére


seederking
őstag

:R

(#15577) seederking


seederking
őstag

Olvasgatva az oldalt találtam egy ilyet....

"Mediacard beüzemelése után:

Mi történik ezután?

Amennyiben Ön digitális tévé szolgáltatást rendelt:

Az eszköz átvételét követő napon, de maximum 2 munkanapon belül elérhetővé válik Önnél a szolgáltatás a beüzemelés megtörténte esetén."

Először csak néztem.Érdeklődtem,hogy mi van mert ezt nem nagyon értem.Azt mondták tanácsos egyből fölhívni őket beüzemelés után és küldenek a kártyára egy frissítést.

Még mindíg nem igazáb értem mert "2 munkanapon belül elérhetővé válik Önnél a szolgáltatás a beüzemelés megtörténte esetén.
"

Most én hirtelen úgy értelmeztem,hogy ülhetek 2 napig az üres képernyő előtt :DDD de gondolom máshogy értendő.Mind1 hívom őket és update-eljenek.

(#15578) canniball válasza seederking (#15577) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha nem hívod őket gondolom beletelhet 2 napba mire náluk is leesik hogy neked az kéne. Ha hívod őket egyből tudni fogják. Hívjad őket! ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15579) TFSi válasza TeeJay (#15533) üzenetére


TFSi
őstag

Most néztem az AIDA64-gyel, és Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 2230 kártya van benne, ami elméletileg 300Mbit/s-re képes, csak a csatoló beállítását kell kicsit megnézni. Ehhez tudnátok segítséget adni?

Nem is ez a baj, UTP kábelt vettem és ezzel is csak 90Mb-tet tud, gondolom ez ennyi is marad...

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#15580) daniel2121 válasza canniball (#15569) üzenetére


daniel2121
senior tag

Nekem nem kelett aktiválni a kártyát. Digitális hangolás,kártya be és kész. Úgy kell csinálni, mint ahogy a kezelésiben van.

(#15581) facan válasza daniel2121 (#15580) üzenetére


facan
tag

Ha a kártyát előre aktiválták valóban ez a helyzet. Minden egyéb esetben bentről kell aktiválják. ;)

(#15582) canniball válasza daniel2121 (#15580) üzenetére


canniball
nagyúr

Mákod volt, nekem a boxnál és a mediacardnál is kellett.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15583) seederking válasza canniball (#15578) üzenetére


seederking
őstag

Na hívtam őket..Mondjuk nem is volt más választásom mert elsőre a csatornák keresése után a tv egyszer csak gondolt egyet és kiírta,hogy érvénytelen szolgáltatás.Újabb keresés + központi frissítés óta jó.

De hogy milyen fostalicska ez a kártya-rendszer.A csatornákat váltogatva "lyukakba" ütközök.
Ergo nincsenek sorba a szolgáltatott csatornák.Azt mondták a box-nál úgy van.
Bohóckodhatok majd a csatornák sorba rendezésével.

Vannak esetleg tippjeitek miket érdemes használni a digitális csomag előnyeiből.Pl most látom,hogy kiírja a következő műsorokat.+ a guide gombbal kilistázza az összes csatornát.Ilyen kis praktikus dolgokra gondolok,magyarul a távirányítón eddig fölöslegesnek tűnt gombok közül miket érdemes keresgetni.?

(#15584) canniball válasza seederking (#15583) üzenetére


canniball
nagyúr

"A csatornákat váltogatva "lyukakba" ütközök."
Ha előfizetsz mindenre akkor nem lesznek lyukak. :D

"Azt mondták a box-nál úgy van."
Legjobb tudomásom szerint ott sincs úgy, max. az okosabb dobozok léptetéskor kihagyják az elő-nem-fizetett csatornákat. Ráadásul ott nem is rendezheted kedved szerint a csatornákat, kártyánál legalább ez a lehetőség adott.

"Bohóckodhatok majd a csatornák sorba rendezésével."
Milyen TV-d van? Samsunghoz (és úgy emlékszem LG-khez is) van PC-s program erre a feladatra.

"Vannak esetleg tippjeitek..."
Sok "kis praktikus dolog" nincs: ahogy írtad ott guide, illetve ebben a megnézni kívánt műsorok beprogramozásának lehetősége és kb. ennyi. No meg persze a képminőség. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15585) seederking válasza canniball (#15584) üzenetére


seederking
őstag

Ilyen tv-m van és nagyon érdekelne ez a csatorna rendezési program.
Mit tudsz róla vagy hol lehet infót szerezni?

" a megnézni kívánt műsorok beprogramozásának lehetősége"
Itt csak kiválasztom a műsort és megjegyeztetem vele?Másik csatornát is nézhetek közben gondolom.

Egy dolog viszont nagyon idegesít.
Angolul jön be pl az HBO + HBO 2 stb.
Átállítom magyarra,,,elkapcsolom utána vissza és újra angol.
Tipp.

Ja és nagyon köszi az eddigi segítségedet.

Kicsit off de máshol nem írtak semmit a kérdésemre.

A modem csere után a google.hu ezt írja.

A többi oldal pl google.com jó.

Valaki ezt írta egy régebbi fórumon.
"Töröld a cache-t."
Ezt hol tudom és mit törlök?

[ Szerkesztve ]

(#15586) seederking válasza seederking (#15585) üzenetére


seederking
őstag

Az off kérdésem megoldódott,megtaláltam.

(#15587) canniball válasza seederking (#15585) üzenetére


canniball
nagyúr

Próbáld ki ezt: ChanSort

Igen, nálam (Samsungon) úgy működik hogy a guide-ot lapozgatva ha találok valami érdekeset ami később kezdődik akkor beprogramozom, majd nézek amit akarok, a kezdés előtt pár percel rákérdez hogy tényleg érdekel-e az időzített adás és ha azt mondom igen akkor kezdéskor átkapcsol.

Az HBO-ra sajna nincs tippem.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15588) Jamboo529 válasza seederking (#15585) üzenetére


Jamboo529
senior tag

HBO-ra esetleg megoldás.
Nézd meg mi az alapértelmezett nyelv a hang illetve a feliratok esetében. Valószínűnek tartom, hogy nálad a hangra esetleg nem a magyar van beállítva.
Apropó a csatorna kereséskor te mit állítottál be országnak?

Még egy dolog ugrott be. Úgy emlékszem, amíg volt HBO-m volt olyan nap, amikor angolul ment rajta az adás. Minden héten egy adott nap pl. az esti film. Vagy valami hasonló. Nem ilyenbe futottál bele véletlenül?
Bár nem rémlik, lehetett-e akkor magyarra váltani a hangot. :S

[ Szerkesztve ]

(#15589) seederking válasza canniball (#15587) üzenetére


seederking
őstag

Ez tök jól hangzik...
Letöltöm délután (ha haza értem) a programot és nagyon remélem sikerül elrendeznem a csatornákat.
Bocs a hülye kérdésért de nem okos tv-m van és érdekelne hogy akkor is működik a dolog?/hogyan? a pc kommunikál a tv-vel vagy usbre rakom a progit vagy hogy?/
Te már használtad ezt a programot?

Jamboo529 : Rájöttem,hogy miért van.Mikor a gyári beállításokat alkalmaztam lenulláztam mindent.
Az ország kiválasztásánál nem találtam Mo-t szóval csak egy üres mezőre tudtam kattintani.
Így a menüben felirat audio stb angolon volt,én pedig csak a gyors menüben állítgattam magyarra az adott adást.
Így hogy bementem a főmenübe és egyesével átállítottam mindent magyarra így elkapcsolás után is megmaradt.Még egy kérdés,nekem alapon a tv mpeg hangsávot állított be.Érdemes átállítani?
+ ilyen dolby stb hangzást érdemes bekapcsolni?

[ Szerkesztve ]

(#15590) Jamboo529 válasza seederking (#15589) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Nem kell okostévének lennie a programhoz. A dolgod annyi, hogy egy pendrive-ot bedugsz a TV-be, majd kiexportálod rá a csatornalistát. Ezek után be a pendrive a számítógépbe, az oda (mármint a számítógépre :) )telepített chansort progival megnyitod a export fájlt, majd kedvedre rendezed a csatornákat. Ha kész, elmented a pendrive-ra, vissza a TV-be és import. Ennyi!

Nem tudom mennyire van értelme. A TV-d kezeli az ilyen "magasabb szintű" hangsávokat, vagy van esetleg valami erősítő bekötve a TV-re? Én max. akkor látnám értelmét. Meg ha jól emlékszem nincs is minden csatornának dolby hangzása.

[ Szerkesztve ]

(#15591) canniball válasza seederking (#15589) üzenetére


canniball
nagyúr

Ahogy a kolléga is mondja: export-szerkeszt-import.
Nekem egy másik programom van, de szerintem mindegyik egyformán működik.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15592) seederking válasza Jamboo529 (#15590) üzenetére


seederking
őstag

"kiexportálod rá a csatornalistát-vissza a TV-be és import.
Ezt és az exportálásra használt eszközt általában a guid/csatorna listázás gomb megnyomása után lehet kiválasztani?Vagy a főmenüben keresgéljek?

Nincs erősítő a tv-re kötve.Sőt rca audio-ból csakis "IN" van benne.Még egy ki..szot jack aljzatot is "elfelejtett" rakni rá a gyártó,aminek különösen "ürülök".Akkor jó lesz nekem is az alapértelmezett audio.

"A TV-d kezeli az ilyen "magasabb szintű" hangsávokat" -passz.

(#15593) canniball válasza seederking (#15592) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam a főmenüben, a Csatorna menüpont alatt van (ahol hangolni is lehet pl.), de lehet LG-n nem pont itt van.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15594) seederking válasza canniball (#15593) üzenetére


seederking
őstag

Köszönöm mindekettőtöknek. :R Izgatottan várom,hogy sikerül-e.Nagyon nagy segítség lenne,mert egyesével kikeresgetve bele sem merek gondolni...

(#15595) vargalex válasza seederking (#15594) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

A Chansort wiki-ben megtalálod a csatorna exportálás mikéntjét is.

Alex

(#15596) seederking válasza vargalex (#15595) üzenetére


seederking
őstag

Köszi,otthon neki is ugrok a programnak.

Beüzemelés után mikor már eljutottam odáig,hogy tényleg csak a műsort kellett vizslatnom.Feltűnt,hogy mennyire más az analoghoz képest.Analognál,néha "maszatos,elmosódott" volt a kép.Gondolom amiatt is kihangsúlyozódott ez a jelenség,hogy nagy képátlón néztem.+ a viasat3-mon és az rtl 2-n "csak" filmeknél elég gyakran utánhúzást-durva elmosódást tapasztaltam.Kiváncsi vagyok ez megszűnik-e.

Egy olyan "problémám" viszont van,hogy a kapott digitális csomagból egyetlen csatorna hiányzik amit viszont analógon tudok fogni.Az megoldható gondolom,hogy a csatorna rendezés folyamán a digitálisak közé berakjam azt az egy analogot.?Vagy bekavarok vele?Elég gyakran nézem ezt a csatornát és jó lenne ha megmaradna.

[ Szerkesztve ]

(#15597) vargalex válasza seederking (#15596) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Szerintem (legalábbis, ha jól emlékszem nálam az LG 37LH3000-nél) egymás után következnek az analóg, digitális, rádió csatornák. Ezek nem keverhetők. Melyik csatorna nincs meg digitálisban?

Alex

(#15598) seederking válasza vargalex (#15597) üzenetére


seederking
őstag

LifeNetwork nincs meg csak analogban.
Igen jól emlékszel,mert amíg nem volt meg a media kártya addig is úgy volt,hogy az utolsó analog után következett /volna/ a digitális.
De így hogy "lyukak" vannak a kódolt-kikódolt csatornák között úgy is rendbe akarom tenni a sorrendet és gondoltam már akkor beszúrom a LN-t közéjük.

(#15599) Mate


Mate
nagyúr

Elmúlt időszakban végre jó volt a net, erre elmúlt 3 napban 5x indult újra úgy, hogy talpra se állt magától. Újra kellet indítanom megint....

(#15600) club1 válasza seederking (#15598) üzenetére


club1
veterán

Nálam itt van digitálisan a 306000 kHz-en. De ezzel a műsorral tőlem nyugodtan hiányozhatna is a digitális kínálatból...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.