Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108310) ztsoft válasza ztsoft (#108022) üzenetére


ztsoft
őstag

Folytatódik (legjobb esetben is minden második nap használhatatlan a net esténként), nem igazán értem, ha a múlt hónap végén kijavították a hibát (amit 27 nap alatt sikerült, kötbért is kaptam), akkor két héttel később miért jelentkezett újra. :W

Jelenleg egy online filmet néznék (DRM védett, 720p@25 fps, max 10 Mb/s, ~ 8 mp buffer), sajnos nem tudja kiszolgálni, nagy nehezen feltöltődik 100 %-ra, de azonnal elkezd csökkenni. :O

A speedtest szerint is magas ping, gyenge letöltés.

Speedtest by Ookla Server: Magyar Telekom Plc. - Budapest (id = 2073) ISP: Vodafone Hungary Latency: 70.91 ms (101.66 ms jitter) Download: 14.13 Mbps (data used: 17.0 MB) Upload: 10.31 Mbps (data used: 9.9 MB) Packet Loss: 0.0% Result URL: https://www.speedtest.net/result/c/75389384-a6a8-41ef-b6ec-e60ee0cb7f0f

A szelessav.net is hasonló eredményt hozott (zöld vonal a letöltés, lila a fel ami közel végig 10 Mb/s volt).

Készítettem egy videót is róla (sajnos a telefonom nincs a helyzet magaslatán, nézzétek el nekem), ahol látható mennyire képes kiszolgálni a hálózat, [link].

Az a szerencséjük, hogy nincs konkurencia, már rég leléptem volna tőlük. Hajszolják a minél nagyobb letöltési sebességet, persze, az nem számít, a hálózat ezt már nem tudja kiszolgálni.

Átvették a UPC-től ugyan azt a trehány, nemtörődöm mentalitást, amit tovább is visznek. Na jó, abba hagyom, még mielőtt ... :W

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.