Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17301) napocska2 válasza esox (#17300) üzenetére


napocska2
senior tag

:( Sajna nem, ragaszkodnak a set top box-hoz.

(#17302) psg5


psg5
veterán

Üdv:

Ismerősöm freemailes e-mail-eit egy másik freemail-es címzett is megkapja.
Mi lehet elállítva?
Onnan tudta meg, hogy az illető írt egy levelet, hogy ő is kap egy példányt a leveleiből...

F.K.T.

(#17303) MY2K


MY2K
aktív tag

Várjátok már az interaktív SAT-TV-t? Elvileg ugyanazt el lehet vele érni mint az iptv-vel.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#17304) McSzaby válasza jani4454 (#17299) üzenetére


McSzaby
őstag

Mindenhol és mindenkinél más. Én nagyon megvoltam velük elégedve!

T-Home:

Ma megjöttek,bekötötték, sokat szívtak! Rettenetesen elégedett vagyok mellesleg! A beszerelésen sokat szívtak a srácok, de respect! Szépen megcsinálták! Elégedett vagyok 100%ig! Az egyetlen furcsaság számomra, hogy egy ilyen szép,okos,modern set tophoz mért scartot raknak? Manapság már Hdmi kell annak.. (Most HD adástól függetlenül mondom) Annyit a szaktudásról,hogy a szerelő képben volt addig, amíg szóba nem kerültek az Accespoint-s megoldások és a kábeltípusok, (C5e,c6,patch,cross..) Értettek hozzá azért eleget! Tiszteletem a T-Home-s szerelőké!

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#17305) fero02 válasza McSzaby (#17304) üzenetére


fero02
veterán

"Az egyetlen furcsaság számomra, hogy egy ilyen szép,okos,modern set tophoz mért scartot raknak? "

Mert manapság még mindig több tv-n van scart, mint HDMI. És a scart egyszerűbb is, talán kevesebb a probléma is vele. De amúgy sztem lenni kellene a dobozban HDMI kábelnek is. :U

(#17306) márika


márika
csendes tag

Szeretném visszaállítani a outlook expressz levelező programomat, de vagy a jelszó, vagy a felhasználó név nem jó, Nem kapom meg a leveleimet. Küldeni tudok.

(#17307) hackeeeee válasza fero02 (#17305) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az IPTV-s box-okhoz jár HDMI kábel is. Vagyis amit Én eddig láttam, mindegyikhez volt.

Véleményem szubjektív...

(#17308) Dot válasza MY2K (#17303) üzenetére


Dot
őstag

Bővebb infó és ár az Interaktív Sat TV-ről!

Aki székesfehérvári vagy környékbeli az írjon és személyesen megkeresem, elmagyarázom hogyan működik!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#17309) fero02 válasza hackeeeee (#17307) üzenetére


fero02
veterán

Én is úgy tudom, azért is írtam. Lehet kimangelták belőle... :U

(#17310) hackeeeee válasza Dot (#17308) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most akkor röviden, ez lényegében mikrós neten keresztül megy? :)

(#17309) fero02: Sanszos... Eddig minden vinyós, és nem vinyós box mellett láttam HDMI kábelt is.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17311) fero02 válasza hackeeeee (#17310) üzenetére


fero02
veterán

Na mind1, éppen nekem is van eladó. ;] :DDD

(#17312) Dot válasza hackeeeee (#17310) üzenetére


Dot
őstag

Nem, kell hozzá legalább 5Mb/s ADSLnek lenni! /innen jön az interaktív rész: youtube, facebook stb./

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#17313) hackeeeee válasza Dot (#17312) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaa, értem. :K Köszi. :R

Véleményem szubjektív...

(#17314) Dot válasza hackeeeee (#17313) üzenetére


Dot
őstag

Ugyan. :)

Ahogy néztem, Te sűrűbben nézd a fórumot, ha valaki kötéssel, módosítással kapcsolatba ír akkor nyugattan irányítsd hozzám! DE csak dsl, optika és sat ban tudok segíteni /tehát kábeles* nem/ *koax

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#17315) McSzaby válasza hackeeeee (#17307) üzenetére


McSzaby
őstag

Akkor át vagyok verve! :D CSak viccelek! Én sajnos nem kaptam mellé Hdmit, de majd veszek hozzá, mert a scart-t sosem szerettem és így legalább az M1 meg néha egy-két csatorna mehet HD-ben!

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#17316) márika


márika
csendes tag

Tud valaki segíteni a levelező program visszaállításában?? Márika

[ Szerkesztve ]

(#17317) hackeeeee válasza Dot (#17314) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tehát mindenki mehet hozzád, akinek nem Coax-os hálózattal van gondja. ;] Rendben. :)

(#17315) McSzaby: Ha használnád a HDMI-t, és a box-on van hozzá kimenet, akkor biza tedd szóvá, hogy nem kaptál, és szükséged lenne rá!

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17318) hackeeeee válasza márika (#17316) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

POP3 beállítás

IMAP beállítás

Nem tudom, hogy melyik kellhet Neked. Többet sajnos Én sem tudok.

Véleményem szubjektív...

(#17319) Dot válasza hackeeeee (#17317) üzenetére


Dot
őstag

:) Nem gondja, mert én sem tudok mindent, nem ügyfélszolgálatos vagyok!! Hanem üzletkötő! :)

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#17320) McSzaby válasza hackeeeee (#17317) üzenetére


McSzaby
őstag

Szerintem erről nem tehet a T-Home. Ezt a gyártó tette így a dobozba! (Cisco?) Szerintem a T-Home csak ennek a boxnak a beszerelését vállalta és csak arra is vállal garanciát. A gépezetre nem. Szerintem... De ettől eltekintve kellemesen csalódtam, szóval ilyen kis dologért nem is akarok reklamálni.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#17321) hackeeeee válasza Dot (#17319) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó na, nem úgy gondoltam, hogy ha gáz van, akkor hozzád küldöm.. Hanemhogy "gondja". :)

Véleményem szubjektív...

(#17322) fero02 válasza McSzaby (#17320) üzenetére


fero02
veterán

És szted azt a boxot Nálad bontották ki először?

(#17323) McSzaby válasza fero02 (#17322) üzenetére


McSzaby
őstag

Nem, de nem hiszem, hogy most ezen zsidóskodna egy ilyen multi, ha már a gyártó gyárilag belerakja a dobozba.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#17324) fero02 válasza McSzaby (#17323) üzenetére


fero02
veterán

Hát elhiheted, h nem is a multi veszi ki belőle (ha kiveszi). :N

Gondolj bele abba, h ha mondjuk Gipsz Jakab csak a HDMI kábeleket kiveszi belőle, és 1k-ért eladja db-ját, akkor mennyi pénzhez juthat úgy, h szinte semmi nem csinál? :U ;)

(#17325) McSzaby válasza fero02 (#17324) üzenetére


McSzaby
őstag

Hát legyen igazad és legyek én a barom, de igazából teljesen mindegy. Nem akarom verni a port 1000 ft. miatt. :)

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#17326) esox válasza McSzaby (#17315) üzenetére


esox
senior tag

Ez most digikábel box vagy iptv box? Mert engem pont az érdekel, hogy digitv boxon van-e hdmi kimenet. Kábel az nem tétel 2ezer Ft/m-ért már kapsz használhatót.

Á látom már iptv :( akkor te sem tudod megmondani, hogy a "sima"digiboxon van-e hdmi kimenet vagy trükköznöm kell és hd csomagot kell rendeljek hogy rendes boxot kapjak. Nekem számít, hogy ha már minden digitálisan jön, akkor a végén nem csapjuk agyon egy analóg kábellel az egészet.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#17327) fero02 válasza McSzaby (#17325) üzenetére


fero02
veterán

Ez nem arról szól most, h ki a barom. Pont a hozzád hasonlók miatt lehet megcsinálni ezt is. Ami járna, az járna.

De ha jobb Neked az, h egy olyan dologért kell pénzt kiadnod, amiért ellenkező esetben (másoknak) nem kell, akkor nincs több kérdésem. :R

(#17328) McSzaby válasza fero02 (#17327) üzenetére


McSzaby
őstag

Bocs, a barmot nem úgy gondoltam. De most megnéztem a lapot, amire le van írva a tartozék, a gyártó meg egyéb dolgok és ott sem írják a HDMI-t. Szóval, jah... egyetértek,hogy jó lenne, ha adnának hozzá, de lehet csak magasabb díjkategóriában adnak érte,ahol már felvenni is lehet a műsort, meg a többi hülyeség is van.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#17329) fero02 válasza McSzaby (#17328) üzenetére


fero02
veterán

Hmmm.

Amúgy van HDMI kimenet azon a készüléken? :U :D

(#17330) McSzaby válasza fero02 (#17329) üzenetére


McSzaby
őstag

Van,van! A szerelőtől kérdeztem is, hogy mért scart-t kapok. Azt válaszolta azért, mert nincs annyi HD csatorna, ami miatt lenne értelme azzal dolgozni, meg sok tv-n nincs is HDMI bemenet. Egyik részével egyetértettem, másikkal nem. Ennyi a történet.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#17331) fero02 válasza McSzaby (#17330) üzenetére


fero02
veterán

"nincs annyi HD csatorna, ami miatt lenne értelme azzal dolgozni"

Ez lol! Mi a f@sz köze van a 2 dolognak egymáshoz? Kíváncsi lettem volna, ha benyögted volna neki, h nem baj, úgy is csak a HD csatornák miatt fizettél elő és csak azokat nézed amúgy is... ;] :DDD

(#17332) esox válasza McSzaby (#17330) üzenetére


esox
senior tag

istenem...a rendes szerelők miért nem adták már oda azt a qrv@ kábelt?! :(
Kedves szerelőnek megmutatnám a különbséget azonos forrás mellett a tévémen két kábellel, azt hiszem dobna egy hátast.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#17333) MY2K válasza esox (#17332) üzenetére


MY2K
aktív tag

Igen ezt én is tapasztaltam hogy egy sd stream hdmi-n keresztül jobb képet ad mint scart-on.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#17334) esox válasza MY2K (#17333) üzenetére


esox
senior tag

hát akkor képzeld el a különbséget 1080p-s tartalommal...

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#17335) McSzaby


McSzaby
őstag

hát igen, ennél a kijelentésnél én is leakadtam...de mindegy, evvvvan.

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#17336) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, megy mostmár újra mind a 8 downstream. :)

Véleményem szubjektív...

(#17337) kovacszk válasza fero02 (#17322) üzenetére


kovacszk
senior tag

Az attól függ milyen box-ról beszélünk. Ha sima nem vinyós akkor valóban nincs benne hdmi kábel. A vinyósban viszont van. És hidd el ha kiveszi előtte de te kéred szó nélkül adni fog egyet mert ha panaszt teszel hogy te nem kaptál abból neki nagyobb baja lenne mint az a pár ezer forint.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#17338) salieri.


salieri.
őstag

Egy rovid sztori : Megrendeltem T home honlapjan Sat TV csaladi es DSL alap szolgaltatast, par nap mulva kaptam egy szerzodest a DSL alaprol.
Na mondom racsorgetek mar az ugyfelszolgalatra miert nem kuldtek a Sat TV szerzodest, mert kozben hivott a szerelo is, hogy jonne bekotni a DSL netet, es nem latja a rendszerben ,a SAT tv rendelest.
Mint kiderult 10 ezer ft eloleget fizetni kell a SAT tv re ami a webshopon keresztul nem is volt lathato.
A srac a T pontban azt allitja amiatt kell a 10 ezer ,mert bekottetik az emberek es nem fizetik az elofizetes dijat, viszont jova fogjak irni majd havi dijba, igaz reklamalnom kell ujra ,mert a SAT tvt telefonon rogzitettek ami 1 honap ingyenesseget biztositana, na de en meg elvileg a honlapon rendeltem :U
Ekkora fejetlenseget ,remelem csak az indulas ilyen problemas a szolgaltatassal mar nem lesz baj .

(#17339) kali válasza hackeeeee (#17252) üzenetére


kali
legenda

epc3825 lecserélve epc3925 típusúra, telefon aktív, akciós árak a my t-home szerint rendben, ellenben 2 év hűséget írnak mindenhol - mondjuk az nem feltétlenül lesz kitöltve, elvileg hamarabb költözünk, bár az új lakásban is lehet, hogy lesz ilyen t-s szolgáltatás...

(#17340) villamos válasza esox (#17326) üzenetére


villamos
őstag

Tudomásom szerint, kártyás box -szal, viszont már nem értékesítenek új előfizetést, csak IPTV -vel...

(#17338) salieri:Ez a cég ilyen, a szolgáltatással, miután kiépítették, jó esetben nincs probléma, ezzel szemben az ügyintézés, a hibaelhárítás, kiépítés stb... egyszerűen egy rémálom. :W

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#17341) pisteeke válasza M_o_g_y_i (#17291) üzenetére


pisteeke
tag

:) igen, én is ezt a csomagot kaptam! Viszont én csak úgy mentem be, hogy nem is igazán tudtam olyanokról, hogy hiéna, meg ilyenek, csak elmondtam neki, hogy meguntam több mint 10 év után a upc-t, és keresek egy kedvezőbb szolgáltatót, akit tudnak netet, és digitális tv-t adni! Megkérdeztem a hölgyet, hogy ők e ez a szolgáltató? Keresgélt kicsit lakcím alapján, és mondta, hogy "igen!" :D
Egyébként nekem kicsit az 5MB-s nettel szemben vannak fenntartásaim! Nem kevés az egy kicsit??? :O

És egyébként az én ügyintéző kisasszonyom is ugyan csak csinos, és kedves volt! :)

Barátom a gugli, csak van, hogy néha nem értjük meg egymást! :)

(#17342) hackeeeee válasza kali (#17339) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, király. :)

Szerződéseden 1 év van? Akko' le kő tojni.

Véleményem szubjektív...

(#17343) kali válasza hackeeeee (#17342) üzenetére


kali
legenda

még nem érkezett meg postai úton a szerződés, de mindegy is...

(#17344) hackeeeee válasza kali (#17343) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha mondjuk a szerződéseden is 2 év van, akkor necces...Főként akkor, ha a költözés után, azon a helyen nem lesz T szolgáltató. Mert ugye a lesz, akkor tökmindegy, mert az adott csomagot köteles ott is biztosítani akkor is, ha nincs konkurencia szolgáltató.

Amúgy ebben a formában érdekes, mert amikor még Én kértem, akkor 1 év hűség volt rá, és tudtommal még mindig így van. :U De ha gondolod, utánakérdezek, pár napon belül talán kapok rá ismerőstől választ.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17345) sandró60 válasza kali (#17343) üzenetére


sandró60
addikt

Lehet,hogy jobban jártál volna a másik ajánlott szolgáltatónál hűség idő nélkül?Ha már a T-bekavart.Egy vagy két év azért nem semmi.Itt a fórumon már egy pár ember leirta,hogy sikerűlt a "T-ank" csapdába beleesn!-de ne legyen igazam :K

(#17346) hackeeeee válasza sandró60 (#17345) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Majd kiderül, hogy a szerződésben mi van. Addig felesleg bármifélét mondani.

Meg azért meglepő, mert a spec csomagokat 1 évre szokták adni, de majd kiderül.

Véleményem szubjektív...

(#17347) fero02 válasza salieri. (#17338) üzenetére


fero02
veterán

Én kecskeméti esetekről tudok, valószínű ez is oda vezethető vissza. Retkes bennszülött dakoták megrendelik a szolgáltatást, mert h ingyenes a szerelés, esetleg 1-2-3 hónap próbaidő az új ügyfeleknek, aztán ugye elkezdik küldeni a csekket, de b@sznak fizetni. Ez hosszú hónapokig megy, mennek a felszólítások is, de hiába. És hiába küldik ki a szerencsétlen szerelőt, h hozza el a dolgokat onnan...elzavarják a pics@ba, de volt oylan is, h nekimentek. Majd talán akkor sikerül, amikor vagy rendőrséggel mennek ki, vagy a kp-ból lelövik a hozzáférést. Ez a procedúra hosszas folyamat, addig meg nézi ingyen a féreg banda. Ha meg elviszik/lelövik a szolgáltatást, akkor átmegy másik szolgáltatóhoz. Ott eljátssza ugyanezt. Ha zárul a kör, akkor megy rokon nevére, stb...

[ Szerkesztve ]

(#17348) M_o_g_y_i válasza pisteeke (#17341) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Na igen, a net az nem egy "letöltő-barát" fajta, de amikor rendesen megy, elég mindenre.
Viszont nálunk ezen kívül csak Inviteles net van, amivel viszont sokat szívnak itt Kecskeméten.
Röhej, mert a központtól alig lakok 5 percre, viszont a legközelebbi lakótelepen már van Optinet, ami szintén 5 percre van tőlünk. :W

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17349) kali válasza sandró60 (#17345) üzenetére


kali
legenda

egy éve probléma nélkül szolgáltatnak, nagy csapdába már nem tudok esni, különösebben nem érdekel a hűség, ha addig nincs/nem lesz gond, ameddig itt lakom...

hackeeeee; megvárom a papirost, de azért köszi!

(#17350) C0d3r


C0d3r
addikt

Sat TV hűséget hosszabbított valaki mostanság? Korábban nagyon nehéz feladatnak tűnt ez a T részéről, olvastam több olyan esetről, hogy megszűnt létezni a szolgáltatás egy ideig.
Napokon belül aktuálissá válik, szeretnék felkészülni a legrosszabbakra. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.